Akademia Embrace Therapy® 2.0

Zarówno dla osób, które chcą ROZWIJAĆ SIĘ TYLKO DLA SIEBIE
jak i dla tych, którzy pragną
ROZWIJAĆ INNYCH

Poznaj OBIE OPCJE i wybierz to co najlepsze dla siebie!

100% Gwarancji Satysfakcji

Ta przestrzeń istnieje od 2019 roku
Z kursów rozwojowych i z Akademii skorzystało łącznie ponad 1500 uczestników
To bardzo przemyślany PROCES, w którym jesteś prowadzona przez 12 miesięcy, ale dostęp do materiałów, grupy i nagrań z coachingów masz BEZTERMINOWY.

To Cotygodniowy COACHING Na Żywo
Wspierający Twój Rozwój i Transformację

To PLATFORMA, Na Której Znajdziesz
Setki Ćwieczeń, Dziesiątki Medytacji,
Wideo Instruktażowe, Gotowe Schematy.

To SPOŁECZNOŚĆ, Wśród Której Wzrastasz
i Zawierasz Nowe Przyjaźnie i Znajomości.

To Wielowymiarowy PROCES,
Po Którym Już Nic Nie Będzie
"Takie Samo".

Praktykujesz w Swoim Czasie i TYLKO Dla Siebie,

Albo Wybierasz Pełną Opcję i Jednocześnie Stajesz Się
Certyfikowanym Coachem & Terapeutą
Metody Embrace Therapy®,
Aby Pomagać Innym
w Ich Własnej Podróży.

Pozostały czas do końca promocji:

Co się stanie po upływie tego czasu?
Zostaniesz przekierowana do oferty standardowej i stracisz możliwość dołączenia do kusu Akademii na promocyjnych warunkach.

JESTEŚ W NAJLEPSZYM MIEJSCU,
JEŚLI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ:

I POZNAĆ PRAKTYCZNE METODY ORAZ TECHNIKI ROZWOJU, KTÓRE NIE SĄ CZASOCHŁONNE

a które sprawiają ogromną różnicę w postrzeganiu życia nie jako szklankę do połowy pustą, ale jako szklankę do połowy pełną.

JAK DZIAŁA I CZYM JEST UMYSŁ.

Odkryjesz prostotę umysłu oraz jego najważniejsze potrzeby. Nawiążesz kontakt z Twoim Wewnętrznym Dzieckiem.

JAK ZBLIŻYĆ SIĘ I ZINTEGROWAĆ Z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM

Nauczysz się słuchania potrzeb tej części Ciebie, która przez lata nie była, ani wysłuchana, ani ukochana. Będziesz umiała reagować w sytuacji, gdy twoje Wewnętrzne Dziecko będzie domagało się własnych potrzeb. Nie będziesz już zaskoczona dlaczego są one takie, a nie inne. Nauczysz się do Siebie pokory, cierpliwości. Odkryjesz Kim Jesteś w tych spotkaniach. Poczujesz jak zbliżyć się i zintegrować z Wewnętrznym Dzieckiem... se SOBĄ w SOBIE. I w cale nie po to, aby nauczy się siebie kochać, ale abyś stała się MIŁOŚCIĄ.

JAK ODKRYĆ W SOBIE POTENCJAŁ BEZWARUNKOWEJ MIŁOŚCI.

Nauczysz się sobą opiekować i kochać nie za to jak się zachowujesz, jak myślisz, co robisz czy czujesz, ale za to jaka jesteś, gdy jesteś w pełni sobą. Nauczysz się kochać BEZWARUNKOWO.

UKOIĆ PRZESZŁOŚĆ W SERCU ŚWIADOMOŚCI  

aby ta nie stała nam wciąż na przeszkodzie do budowania takiej przyszłości o jakiej marzysz

POLEPSZYSZ SWOJE RELACJE Z BLISKIMI

aby dzielić i mnożyć miłość, którą JESTEŚ

ZAPRZYJAŹNIESZ SIĘ Z WEWNĘTRZNYM KRYTYKIEM

i zaczniesz czerpać z tego co ON chce Ci powiedzieć. Sama zobaczysz, jak wiele mądrości ma Tobie do zaoferowania. Poznasz jego język i potrzeby.

UWOLNISZ SIĘ OD PRZY-MUSU

opinii innych, oczekiwań oraz wstydu i poczucia winy związanego z byciem "na językach", a dzięki temu zwiększysz zaufanie do siebie

ROZRÓŻNIAĆ GŁOS DUSZY OD GŁOSU UMYSŁU, 

abyś mogła w pełni korzystać z wolego wyboru w koherencji Twojego serca i umsyłu

POZNASZ SWOJĄ MOC,

aby świadomie korzystać z DARU jakim jest życie

OTWORZYSZ SIĘ NA KREACJĘ POMIMO DESTRUKCJI

Zrozumiesz, dlaczego coś wcześniej "musiało" upaść

ROZAPOZNASZ SWOJE PROGRAMY I NAUCZYSZ SIĘ UWAŻNOŚCI

dzięki czemu nie będziesz powielać "błędów" Twoich rodziców w wychowywaniu swoich dzieci

POZNASZ PRAWDZIWĄ INTENCJĘ SWOICH GŁĘBOKICH WARTOŚCI

i zobaczysz w jaki sposób wspierają one Ciebie, dzięki czemu nauczysz się kierować ją na to, czego naprawdę pragnie Twoje SERCE

ZACZENIESZ ŚWIADOMIE KORZYSTAĆ Z POTENCJAŁU JESTEM

w relacjach z partnerem, dziećmi, bliskimi i w pracy

ODKRYJESZ, ŻE JESTEŚ ŹRÓDŁEM WSZELKICH PYTAŃ I ODPOWIEDZI,

a co za tym idzie poczujesz swoją bezcenną wartość i boską mądrość

ZINTEGRUJESZ CIENIE  I POTENCJAŁY ORAZ MĘSKĄ I KOBIECĄ ENERGIĘ

aby Twoje życie płyneło w naturalnej harmoni, lekkości i spokoju

SPOJRZYSZ NA SWOJE ŻYCIE Z PERSPEKTYWY CAŁOŚCI

dzięki czemu z łatwością będziesz dostrzegać jego mniejsze kawałki i tym samym dokonywać bieżących zmian "krok po kroku". Zobaczysz gdzie coś działa "dobrze", a gdzie "kuleje", dzięki czemu Życie jako "całość" nie będzie dla Ciebie problemem, a przyjemnym zaproszeniem do jego świadomej budowy.

POZNASZ SKUTECZNĄ I PRZEBADANĄ METODĘ DO PRACY WŁASNEJ ORAZ Z INNYMI, A TAKŻE OTRZYMASZ MNÓSTWO PRAKTYCZNYCH NARZĘDZI.

Dzięki czemu będziesz mogła zarówno praktykować własny rozwój jak i prowadzić sesje 1:1 nie martwiąc się o to, czy masz do tej praktyki narzędzia i metody. Wszysko jest już dla Ciebie GOTOWE do pobrania i do zastosowania od "zaraz". Otrzymujesz gotowy wzór.

DOSTAJESZ MIEJSCE DO KOMFORTOWEGO PRAKTYKOWANIA

Czyli zanim ruszysz własną drogą jako Coach & Terapeuta Embrace Therapy® możesz dowolnie próbować udoskonalać swój warsztat w praktyce w gronie zaufanych uczestniów Akademii Embrace 2.0, a także pod okiem prowadzącej Akademię. Otrzymujesz bezpieczne i przyjazne miesce do ćwiczeń.

OTRZYMUJESZ BEZTERMINOWĄ LICENCJĘ

Która upoważnia Cię do pracy metodą, której stajesz się licencjonowanym Coachem & Terapeutą. Dzięki czemu Twoja inwestycja w swój rozwój może zwrócić Ci się szybciej niż myślisz.

W Akademii Embrace Therapy® rozwijasz się WIELOWYMIAROWO

Wymiar Mentalny 

Na Rocznym Coachingu w Akademii, poszerzasz swoją świadomość, rozpoznajesz programy, które zaczynasz świadomie zmieniać. Zaprzyjaźniasz się ze swoim Umysłem. Przestajesz z nim walczyć, wypierać go. Rozumiesz jego intencje i dlaczego podświadomie realizował dla Ciebie takie życie, a nie inne. 


Wymiar Emocjonalny

Poznasz funkcję emocji i nauczysz się je czytać, jak doskonały kompas, który prowadzi Cię jak w zabawie "ciepło - zimno" do Twojego Jestem. Pracując z emocjami, będziesz pracować z potrzebami Wewnętrznego Dziecka, które jest w każdym z nas. Bo w każdym z nas pozostała niezrealizowana tęskonota doświadczenia bezwarunkowej, rodzicielskiej miłości. 


Wymiar Duchowy

W Akademii często usłyszysz słowo BÓG, jednak nie zawęża sie ono do żadnej religii. Jest ono tożsame ze Miłością, Świadomością, Wszechśiatem. Rozwój Duchowy prowadzi do świadomości wyjścia poza "umysłową tożsamość", w jednoczesnym świadomym byciu w niej i korzystaniu z pełni potencjału. W tej przestrzeni panuje spokój i MOC.


Lub przygotowują się również do PRACY Z DRUGIM CZŁOWIEKIEM metodą Embrace Therapy®

Poznajesz Embrace Therapy® 

Poznajesz całą metodę Embrace Therapy® od podszewki. Dzięki czemu masz swoją "prywatna siłownię", na której ćwiczysz mięsień pamiętnia Kim Jesteś. To pozwala Ci na jednoczesną integrację 3 wymiarów: MENTALNEGO, EMOCJONALNEGO i DUCHOWEGO.  

Poznajesz przebadaną i skuteczną metodę pracy z Wewnętrznym Dzieckiem podświadomości, dzięki której pomagasz sobie i światu doświadczać wolności, miłości i świadomości. 


Doświadczasz na swoim przykładzie dziesiątek technik 

Dzięki temu masz całą paletę ćwiczeń, które przetestwałaś na sobie, wiesz jak na Ciebie zadziałały i masz gotowe narzędzia do pracy ze sobą i z innymi ludźmi.  


Tworzysz Rozwojowy Biznes

Na specjalnej grupie dla przyszych coachów ET®, otrzymasz cenne biznesowe wskazówki w zakresie prostego marketingu Twoich usług. Otrzymasz również wytyczne krok po kroku do tego "co dalej", czyli jak zorganizować zalpecze marketingowe dla pokazania światu Twojego nowego warsztatu.


Co znajdziesz w kursie Akademii,
rozwijając się DLA SIEBIE

WIELE WARTOŚCI

OTRZYMUJESZ BONUSY ROZWOJOWE w formie KURSU
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI

18 692 zł

BONUS #1

Kurs rozwojowy PRZEZ UMYSŁ DO SERCA (PUDS)


Czyli konkretnie co?

To mój pierwszy szlagierowy kurs, z któym wystartowałam na rynku polskim w 2019 roku. Zdobył ogrom zwolenników ze względu na swóją ogromną moc transformacji. To podróż od UMYSŁU do SERCA. Wejście w podświadome programy, które towarzyszą nam już od dzieciństwa. To prcaca z dziecięcymi ranami (matczyną, ojcowską). To praca z Wewnętrznym Dzieckiem i przekonaniami. To także świadomość masek i ról oraz wychodzenie z nich. Kurs zawiera materiały w formie PDF do wydrukowania i ściągnięcia na komputer oraz medytacje audio.

Czy kurs PUDS mogę zakupić poza Akademią?

Tak. Jego cena w moim Rozwojowym Butiku to 749 zł. Jednak nie masz ze mną Coachingu (spotkań na zoomie), czyli nie masz możliwości konsultacji Twojej drogi w tym procesie. Nie masz także grupy wsparcia. Kurs przerabiasz całkowicie samodzielnie. Dostęp do kursu PUDS zakupując go z mojego Butiku, masz na 6 miesięcy od zakupu. W Akadmii masz dostęp bezterminowy.

BONUS #2

Kurs rozwojowy ALCHEMICZNE R-EWOLUCJE (AR)

Czyli konkretnie co?

To podróż przez 8 poziomów świadomości. Przez 8 cieni i 8 potencjałów tych poziomów. To podróż do ich integracji w Tobie.

 Kurs rozpoczyna się TESTEM, który pokazuje Ci na którym poziomie świadomości aktualnie się znajdujesz, dzięki temu widzisz kierunek Twojego rozwoju. 

Poznajesz światopogląd i lingwistykę każdego "poziomu", dzięki czemu możesz uważniej wsłuchać się w siebie, w osoby w Twoim otoczeniu. Tym samym uczysz się uważności wobec przyszłych klientów. 

To podróż przez wszystkie Twoje czakry, których celem jest równowaga, a ta możliwa jest dzięki rozwojowi świadomości. 

Czy kurs AR mogę zakupić poza Akademią?

Tak. Jego cena w moim Rozwojowym Butiku to 749 zł. Jednak nie masz ze mną Coachingu (spotkań na zoomie), czyli nie masz możliwości konsultacji Twojej drogi w tym procesie, ani też wyników testu. Nie masz także grupy wsparcia. Kurs przerabiasz całkowicie samodzielnie. Dostęp do kursu AR zakupując go z mojego Butiku, masz na 6 miesięcy od zakupu. W Akadmii masz dostęp bezterminowy.

BONUS #3

Kurs rozwojowy OTWIERAM SIĘ NA MIŁOŚĆ (OM)

Czyli konkretnie co?

Ta podróż to niwbywała okazja do głębokiego self-coachingu, aż w 24 obszarach życia. To aż 24 wideolekcje, medytacje i ćwiczenia - "doświadczenia" do każdego zagadnienia. Poszerzając samoświadomość wzrasta Twój potencjał do bycia świadomym Coachem i Terapeutą. Dzięki własnym wglądom, jesteś w stanie  dużo szybciej i łatwiej rozpoznać bolączki Twoich przyszłych klientów. Twoja samoświadomość jest kluczem do bezwarunkowej miłości i samoakceptacji. 

Czy kurs OM mogę zakupić poza Akademią?

Tak. Jego cena w moim Rozwojowym Butiku to 749 zł. Jednak nie masz ze mną Coachingu (spotkań na zoomie), czyli nie masz możliwości konsultacji Twojej drogi w tym procesie. Nie masz także grupy wsparcia. Kurs przerabiasz całkowicie samodzielnie. Dostęp do kursu OM zakupując go z mojego Butiku, masz na 6 miesięcy od zakupu. W Akadmii masz dostęp bezterminowy.

BONUS #4

Kurs rozwojowy OD SIŁY DO MOCY (ODSM)

Czyli konkretnie co?

To kurs, który jest odpowiedzią i rozszerzeniem tematu Kobiecej i Męskiej Energii. To integracja na poziomie kobiecości, męskości, dzieciństwa (które jest źródłem powielanych wzorców) i PEŁNI. 

To kurs bogaty w ćwiczenia i medytacje. Kurs, który pomaga wyjść z męskiej energii i wrócić do energii kobiecości. 

W BONUSIE otrzymujesz także MASTERCLASS z 6-cioma wideo w temacie Kobiecej i Męskiej Energii. 

W BONUSIE dodatkowym, otrzymujesz także 5 medytacji z zakresu OBFITOŚCI. Obfitość to natura kobiecej energii i lekkości, tak samo jak otwartość na umiejętność PRZYJMOWANIA.  

Czy kurs OSDM mogę zakupić poza Akademią?

Tak. Jego cena w moim Rozwojowym Butiku to 749 zł. Jednak nie masz ze mną Coachingu (spotkań na zoomie), czyli nie masz możliwości konsultacji Twojej drogi w tym procesie. Nie masz także grupy wsparcia. Kurs przerabiasz całkowicie samodzielnie. Dostęp do kursu OSDM zakupując go z mojego Butiku, masz na 6 miesięcy od zakupu. W Akadmii masz dostęp bezterminowy.

BONUS #5

Kurs rozwojowy PRZEZ UMYSŁ DO OBFITOŚCI 

Czyli konkretnie co?

To kurs, który dotyka trzech filarów obfitości: Finansowej, zdrowia i relacji. Dlatego czeka Cię w środku ogrom ćwiczeń, medytacji w obszarze obfitości finasowej, a także jako certyfikowany konsultant Totalnej Biologii równiez po kursie Psychobiologii, dzielę się podstawowymi informacjami z obfitości zdrowia. W kursie również zaglądasz jeszcze głebiej w obszar relacji, aby obfitoś płynełą z każdej strony. Przyjrzysz się przekonanioom dotyczącym finansów, sposobu ich zarabiania, poznasz jak dziala prawo przyciągania, dowiesz się co pieniądze lubią i jak je manifestować, a także uświadomisz sobie swój termostat finansowy, czyli to dlaczego przyciągasz tyle pieniędzy a nie więcej i dowiesz się jak to zmienić.

Czy kurs PUDO mogę zakupić poza Akademią?

Nie. ten kurs jest Bonusem, którego nie znajdziesz poza Akademią

BONUS #6

Cotygodniowe spotkania grupowe na żywo na Zoomie + sesja Embrace Therapy®

Raz w tygodniu spotykamy się na COACHINGU GRUPOWYM na ZOOM, na których będę odpowiadała na Wasze pytania, rozwiewała wątpliwości, tłumaczyła niejasności. Na Coachingu rozmawiamy o tym, co aktualnie jest dla Ciebie problematyczne i co możemy rozwiązać na bieżąco. Na ostatnim Coachingu danego miesiąca prowadzę SESJĘ EMBRACE THERAPY® z pierwszym chętnym uczestnikiem, który zgłosi się do sesji. Jest to "otwarta" pełna sesja wraz z wywiadem, która jest możliwością obserwacji i nauki.

Ile trwają takie sesje?

Zwykle trwają 1,5h - 2h, ale ich czas może się wydłużyć

Jak długo po zakupie mogę uczestniczyć w tych spotkaniach?

Dostęp jest na rok. Po tym czasie będzie możliwość rozszerzenia tego okresu.

Czy te spotkania są nagrywane?

Tak, jeśli będzie chciał się przysłuchiwać pytaniom innych uczestników, to jak najbardziej. Być może to rozbudzi w nim samym kolejne pytania, które jak oczywiście będzie mógł zadać.

Czy po skończonej rozmowie uczestnik może zostać i się przysłuchiwać innym?

Tak, jeśli będzie chciał się przysłuchiwać pytaniom innych uczestników, to jak najbardziej. Być może to rozbudzi w nim samym kolejne pytania, które jak oczywiście będzie mógł zadać.

BONUS #7

Grupa Mastermind na Facebooku

Co to jest grupa zamknięta?

Tak. Dostęp do tej grupy mają tylko uczestnicy kursu As autoWebinarów.

Jak dostać się do tej grupy?

Na samym początku kursu w module ZANIM ZACZNIESZ jest link do grupy. Wystarczy, że podczas składania prośby o dołączenie podasz adres e-mail, z którego został dokonany zakup kursu.

BONUS #8

Nagrana Sesja Embrace Therapy®

Tak jest ona bardzo wartościowym bonusem dla Ciebie. Zapraszam do obejrzenia sesji tuż przed zapoznaniem się z jej schematem krok po kroku. Podczas sesji możesz zobaczyć jak się pracuje z Klientem, jak to działa w praktyce ET®, jak klient reaguje w różnych jej etapach. Sesje zawsze możesz zatrzymać i sobie odtworzyć. To ogromna pomoc i ułatwienie.

BONUS #9

Sesja z PRAKTYKANTAMI Embrace Therapy®

Możesz odbyć z praktykantami proces 10 lub więcej sesji własnych podczas całego procesu i wszystkie one zupełnie nieodpłatnie. Czyli podczas trwania Akademii możesz przejść swój nieodpłatny proces terapeutyczny metodą Embrace Therapy®

BONUS #10

Sesja Embrace Therapy® x w miesiącu z wybranym ochotnikiem Akademii 

Na ostatnim coachingu miesiąca, nie będzie pytań i odpowiedzi, ale będę prowadziła sesję na żywo z jednym z uczestników. Więc masz szansę na sesję bezpośrednio ze mną. Z osobą, która się zgłosi do takiej sesji. Będę dostępna raz w tygodniu maksymalnie przez 2 h na coachingu.

BONUS #11

BEZTERMINOWY dostęp do materiałów

Zapisując się do Akademii ET® masz Bezterminowy dostęp do materiałów.
Natomiast to co jest czasowe, to Coaching, czyli cotygodniowe spotkania ze mną. Coaching trwa 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia z roku na rok, ale nie jest obowiązkowy, bo i tak masz dostęp do nagrań. Więc jeśli nie potrzebujesz ze mną spotkań 1:1 to też jest ok.

A dla osób, które pragną pracować z ludźmi, pomagać innym w rozwoju i przy tym rozwijać samych siebie:

Czego się nauczę na Kursie Embrace Therapy®?

Nauczysz się przede wszystkim wracać do DOMU. Do SIEBIE. Do swojego JESTEM. Do przestrzeni CISZY i AKCEPTACJI. HARMONII i ZAUFANIA. 

Twoja podświadomość (Wewnętrzne Dziecko) nauczy się komunikować z Twoją OBECNĄ, BOSKĄ ŚWIADOMOŚCIĄ.

 Poznasz metodę "od podszewki" i nauczusz się jej krok po kroku. 

Jak dużo czasu zajmie mi opanowanie metody?

Wszystko zależy od Twojego zaangażowania. Możesz opanować metodę i odbyć próbne sesje nawet w 30 dni. 

Jeśli jesteś już Coachem, Terapeutą, osobą, która pracuje z drugim człowiekiem, to możesz skupić się od razu na samej nauce metody. Wówczas kursy rozwojowe, będą dla Ciebie "dodatkiem" i kopalnią, w której znajdziesz ogrom narzędzi technik, które wykorzystasz do pracy z drugim człowiekiem. 

Jeśli zaś przystępujesz do Akademii z zamysłem wpierwszej kolejności pracy ze sobą, to proponuję, abyś zaczeła od materiałów rozwojowych, a dopiero na koniec procesu zajęłą się nauką samej metody.

Jestem osobą wierzącą, czy Koncept Boskiego Rodzica, może zaburzyć mój koncept Boga?

Może, jeśli wierzysz, że Bóg jest gdzieś "tam", odklejony od Ciebie, który obserwuje Cię "z góry" i za "dobre zachowanie" Cię wynagradza, a za złe "karze".

Boski Rodzic w Embrace Therapy® to TY. To Twoja Obecna ŚWIADOMOŚĆ. To MIŁOŚĆ, którą JESTEŚ. To proces, w któym uczysz się i oswajasz z tożsamością JESTEM. 

DODATKOWO do Kursu Embrace Therapy®, dzięki któremu zostajesz certyfikowanym i licencjonowanym Coachem & Teraputą metody Embrace Therapy®

OTRZYMUJESZ BONUSY O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI

14 294 zł

BONUS #1

Audyt 3 sesji Embrace Therapy®

Audyt, to sprawdzenie pod kątem poprawności Twoich sesji, zanim jeszcze zaczniesz ofertować Twoje usługi klientom. To moja pomoc i wsparcie dla Ciebie, aby udoskonalić Twój warsztat.

Kiedy odbywa się audyt?

Audyt przeprowadzam w momencie, w którym odbyłaś już minimum 10 próbnych sesji podczas praktyk na grupie i jesteś już prawie gotowa, aby pokazać się światu jako Coach & Terapueta Embrace Therapy®

Co zawiera się w takim audycie?

Analizuję nagraną sesję i dostajesz konkretne wytyczne do wdrożenia zanim zaczniesz robić swoje pierwsze, płatne sesje.

Czy Audyt jest obowiązkowy?

Tak, dla osób, które chcą być certyfikowanymi i licencjonowanymi Terapeutami i Coachami Embrace Therapy® 

BONUS #2

Praktyki z uczestnikami Akademii 

W momencie, w którym poczujesz gotowość, zczynasz swoje PRAKTYKI z uczestnikami Akademii. Jest to czas na popełnianie błędów i naukę poprzez konstruktywny wzajemny feedback i pracę w zaufanej grupie wsparcia. Zanim zaczniesz płatną pracę z klientami, będziesz miała poczucie pełnej gotowości.

Z kim mogę praktykować?

Praktyki odbywają się między uczestnikami Akademii Embrace. Można także praktykowa wśród zjanomych i z bliskimi nam osobami. Wybór należy do Ciebie.

Z kim nie należy odbywać praktyk?

Nie należy odbywać praktyk z nieznajomymi osobami, które mogą być potencjalnymi klientami, ani z osobami z poza Akademii, które już miały sesję Embrace Therapy®.

BONUS #3

Licencja i Certyfikat Coacha & Terapeuty Embrace Therapy®

Otrzymujesz bezterminową Licencję o wartości 10 sesji Embrace Therapy®, która upoważnia Cię do pracy metoda Embrace Therapy® na użytek komercyjny (sesje płatne). 

Czy Licencja jest odnawialna?

Nie. Jest przyznawana Ci jednorazowo po odbyciu 20 sesji podczas praktyk 

Czy Licencja jest dodatkowo płatna?

Nie. Jest ona moim bezterminowym i nieodpłatnym BONUSEM dla Ciebie. Podpisuję z Tobą Umowę Licencyjną, w której Tobie to GWARANTUJĘ.

Kiedy otrzymam Certyfikat Coacha & Terapeuty Embrace Therapy®? 

Certyfikat otrzymasz po odbyciu 20 sesji Embrace Therapy®  podczas praktyk oraz po odbytym audycie 3 nagranych sesji ET®

W jaki sposób mam udowodnić, że przeprowadziłam 20 sesji ET® podczas praktyk?

Nie musisz nic udowadniać. Ufam Ci na słowo. W Umowie Licencyjnej, którą odsyłasz do mnie jest zawarte Twoje oświadczenie, że odbyłaś wszystkie sesje i że czujesz gotowość, aby iść dalej.  That's it!

BONUS #4

Gotowy schemat sesji Embrace Therapy® 

Czy muszę prowadzić sesję Embrace Therapy® z pamięci?

Nie musisz. Zwłaszcza na początku, zanim jeszcze wszystko "wejdzie Ci w krew". Dostaniesz ode mnie gotowy schemat, który jest napisany tak, żebyś nie musiała myśleć o tym czy rozmawiasz właśnie z Wewnętrznym Dzieckiem klienta, czy z jego "Boskim Rodzicem", a może z nim samym. Wystarczy, że będziesz czytać zdanie po zdaniu. Pamiętaj, że klient i tak ma zamknięte oczy, a Embrace Therapy® działa cuda. 

BONUS #5

Embrejsownik Coacha & Terapeuty Embrace Therapy® 

Co to takiego?

To zeszyt PDF, który jest pomocą dla Coacha & Terapeuty do pracy z klientem. Embrejsownik C&T jest swego rodzaju "ściągą", na której jest już gotowa lista emocji, potrzeb, schemat sesji ET® i wiele innych elementów pomocnych do pracy z klientem.

Co otrzymasz po zakupie?

JEŚLI ZDECYDUJESZ SIĘ DO 24H WEBINARU, TO
OTRZYMASZ DODATKOWO
BONUS NIESPODZIANKĘ
O WARTOŚCI 900 ZŁ

CZY TO DZIAŁA?

Na mnie i na moich studentów zadziałało. 

Nie wyobrażam sobie dzisiaj lepszego rozwoju własnego, niż dzięki temu, że rozwijamy innych. 

Gdyby nie to, że od razu po tym jak otrzymałam moje certyfikaty w 2010 roku, stawiłam się do pracy z drugim człowiekiem, to pewnie nadal byłabym (jak wielu) "kolekcjonerem papierków" myślac, że jestem "niewystarczająco dobra".

PRZEBEDANA METODA, lipiec 2022
Badający: HPM MEDICAL
Metoda badania: Easy BioFeedback (neurofeedback) 

Monika Markiewicz

Ewelina Tyszkiewicz

Renata Kusińska

Beata Nowiński

"To najpiękniejsza poróż mojego życia"

Cudowna Dagusiu dołączam się do podziękowań wszystkich cudownych dziewczyn. 

Potwierdzam, że materiał jest tak przygotowany, że miałam uczucie, że płynę. Kolejność zadań jest idealna. Jedno wychodzi z drugiego. Pytania są tak skonstruowane, że docierają do tego co głęboko schowane. A Twój głos w medytacjach jest jak balsam dla duszy. Posty są zawsze w punkt.

Daguś Ja powtarzam to bardzo często i będę powtarzać do końca życie, spotkanie Ciebie na mojej drodze uratowało mi życie.
Wielkie wyrazy wdzięczności.

 
Dziękuję bardzo dziewczyny za Was, jestem szczęśliwa, że mogłyśmy się poznać poprzez wywiady. Dziękuję za pięknie spędzony czas, i za wasze historie.
Ten rok był cudowny, a jednocześnie bardzo trudny dla mnie. dlatego dziękuję sobie, za to że nie zrezygnowałam, że dotrzymałam złożonej sobie obietnicy, że zostaję do końca. bo to właśnie było dla mnie najtrudniejsze. Strach i poczucie, że się nie nadaję, powodował, że uciekałam. Tym razem zostałam, i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Już wiem, że to nie jest historia o mnie. Już wiem, by nie podejmować decyzji pochopnie, bo dziś jestem w całkiem innym miejscu.
Mój strach przez relacjami, moje przekonanie, 'że nikt mnie nie lubi. i pewnie teraz zobaczą jaka jestem naprawdę' bardzo do mnie powraca teraz przed zjazdem. Umysł mnie bardzo sabotuje. Ale już wiem, że to historia nie o mnie. Stawiam się. Będę i bardzo chcę Was wszystkie poznać osobiście.
W moim życiu zawsze dużo marzyłam i na marzeniach się kończyło. Odkąd poznałam Ciebie Daguś, przyszła niesamowita determinacja, i wewnętrzna motywacja.

 
Co się zmieniło w moim życiu:

 
1. Mój krok milowy - przejście na pół etatu. Odwaga by o to poprosić. By mieć czas robić to co kocham.
2. Kończę studia podyplomowe - w zakresie który mnie zawsze interesował,
3. Skończyłam Psychobiologię
4. Kończę kurs instruktorski Gimnastyki Słowiańskiej
5. Poprawiły się relacje z rodzicami, z siostrą
inaczej patrzę na świat

6. Zaczynam czuć co znaczy być w koherencji, i jakie są skutki negatywne nie bycia w niej
poczułam moc sprawczą i odpowiedzialność za swoje życie i emocje
determinacja, działanie, małą łyżeczką
podejmowanie wyboru, czy stać w "warzywniaku po telewizor".

Jest jeszcze sporo do zobaczenia i nie jest mi łatwo, często wraca problem relacji z mężem i dziećmi, sylwetką, jedzeniem, ale już wiem, że zapomniałam...
Jestem w podróży, najpiękniejszej podróży mojego życia.
I jestem szczęśliwa, że w tej podróży jesteście ze mną.

Do zobaczenia

Agnieszka Grzybowska

"Nadal kręciłabym się w kółko, jak chomik w kołowrotku"

Dagusia jestem ogromnie wdzięczna za Ciebie i za Akademię.


Dzisiaj już wiem, że nie ma przypadków więc nie pojawiłaś się w moim życiu przypadkiem w dodatku w miejscu, w którym nigdy bym się nie spodziewała. Szukałam, szukałam aż znalazłam. 

To od Ciebie dowiedziałam się jak działa umysł, to od Ciebie dowiedziałam się o programach wgranych mi w dzieciństwie, to od Ciebie dowiedziałam się kim jest wewnętrzne dziecko i jak ogromne ma znaczenie. To dzięki Tobie wyszłam z roli ratownika. To Ty byłaś początkiem. To Ty pokazałaś mi drogę, którą chcę dalej kroczyć. 

Kiedy się pojawiłaś uwielbiałam słuchać o czym mówisz. Czułam, że to dla mnie. Nie miałam pojęcia w co wchodzę ale wiedziałam, że tego chcę. Nie umiem powiedzieć czy było ciężko czy trudno czy łatwo. Było inaczej. Choć muszę przyznać, że miałam jakieś opory, że odwlekałam w czasie przerabianie materiału, nie wiedziałam jak się do tego zabrać. Jednak gdzieś w sercu wiedziałam, że to moja ścieżka, że to bilet w jedną stronę, nie ma odwrotu. I popłynęłam. 

Cieszę się z podjętej decyzji, to najlepsze co dla siebie zrobiłam

Przeczytałam ostatnio moją intencję napisaną przed rokiem... "to mój prezent dla siebie od siebie" nic się nie zmieniło, zgadzam się z tym zdaniem i dzisiaj. Wiem teraz , że z przyjemnością wrócę do materiałów z Akademii, wiem że już trochę innym okiem na nie spojrzę ale i będzie okazja odkryć nowe, nieznane lądy, te których nie zauważyłam w ciągu całego roku Akademii. 

To była wspaniała podróż. Bez Ciebie byłabym nadal w tamtym miejscu i kręciła się w kółko jak ten chomik w kołowrotku. Dzisiaj jest inaczej, lżej, spokojniej. Dziękuję z całego serca 

Agnieszka Nowak

Głęboko wierzę, że w tym miejscu umieszczę niedługo Twoje rezultaty i opinię. Osobiście zrobię wszystko, by Ci w tym pomóc. Potrzebuję jedynie Twojej decyzji.
Jesteś od niej o krok.
Wybierz swój pakiet i widzimy się na pokładzie kursu, który zmieni Twoje życie.

DLACZEGO WARTO?

CENA
SETKI RAZY MNIEJSZA
NIŻ ZYSKI!

Prawdziwą ceną każdego rozwiązania jest rezultat, jaki przynosi. Jeśli coś "zarabia" więcej, niż kosztuje, jest "tanie".

Zawarta tu metoda oraz dodatkowe narzędzia potrafią zmienić nie do poznania JAKOŚĆ ŻYCIA kursantów. A ta zmiana, jest bezcenna.

POZOSTAŁY CZAS DO KOŃCA PROMOCJI

The timer has expired!

Co się stanie po upływie tego czasu?

Zostaniesz przekierowana do oferty standardowej i stracisz możliwość dołączenia do kursu na promocyjnych warunkach.

2 pakiety do wyboru

Pakiet VIP

8247 zł

cena standard*
(-75% od pełnej wartości)

3997 zł

-89%

Bonus #1 Kurs Przez Umysł do Serca

Bonus #2 Kurs Alchemiczne R-Ewolucje

Bonus #3 Kurs Otwieram się na Miłość

Bonus #4 Kurs Od Siły do Mocy

Bonus #5 Kurs Przez Umysł do Obfitości

Bonus #6 Cotygodniowy Coaching na zamkniętej grupie

Bonus #7 Grupa na Facebooku Mastermind

Bonus #8 Nagrana sesja Embrace Therapy®

Bonus #9 Sesje z Praktykantami (terapia własna)

Bonus #10 Sesja Embrace Therapy® 1 x w miesiącu na żywo

Bonus #11 Bezterminowy dostęp do materiałów Akadmeii

KURS WŁAŚCIWY METODY EMBRACE THERAPY®

Bonus #1 Audyt 3 sesji roboczych 

Bonus #2 Praktyki z uczestnikami Akademii (do certyfikacji) 

Bonus #3 Licencja 

Bonus #4 Gotowy schemat ET®  

Bonus #5 Embrejsownik Terapeuty i Coacha do prowadzenia sesji

Faktura

Gwarancja 30 dni

NAJJLEPSZA OFERTA dla osób, które chcą rozwijać się TYLKO DLA SIEBIE

Pakiet PREMIUM

4673 zł 

cena standard*
(-75% od pełnej wartości)

1497 zł

-92%

Bonus #1 Kurs Przez Umysł do Serca

Bonus #2 Kurs Alchemiczne R-Ewolucje

Bonus #3 Kurs Otwieram się na Miłość

Bonus #4 Kurs Od Siły do Mocy

Bonus #5 Kurs Przez Umysł do Obfitości

Bonus #6 Cotygodniowy Coaching na zamkniętej grupie

Bonus #7 Grupa na Facebooku Mastermind

Bonus #8 Nagrana sesja Embrace Therapy®

Bonus #9 Sesje z Praktykantami (terapia własna)

Bonus #10 Sesja Embrace Therapy® 1 x w miesiącu na żywo

Bonus #11 Bezterminowy dostęp do materiałów Akadmeii

KURS WŁAŚCIWY METODY EMBRACE THERAPY®

Bonus #1 Audyt 3 sesji roboczych

Bonus #2 Praktyki z uczestnikami Akademii (do certyfikacji)

Bonus #3 Licencja

Bonus #4 Gotowy schemat ET®

Bonus #5 Embrejsownik Terapeuty i Coacha do prowadzenia sesji

Faktura

Gwarancja 30 dni

POZOSTAŁY CZAS DO KOŃCA PROMOCJI

The timer has expired!

Co się stanie po upływie tego czasu?

Zostaniesz przekierowana do oferty standardowej i stracisz możliwość dołączenia do kursu na promocyjnych warunkach.

PREMIUM 

1497 zł

4673 zł

Bonus #1 Kurs Przez Umysł do Serca
Bonus #2 Kurs Alchemiczne R-Ewolucje
Bonus #3 Kurs Otwieram się na Miłość
Bonus #4 Kurs Od Siły do Mocy
Bonus #5 Kurs Przez Umysł do Obfitości
Bonus #6 Cotygodniowy Coaching na zamkniętej grupie
Bonus #7 Grupa na Facebooku Mastermind
Bonus #8 Nagrana sesja Embrace Therapy®
Bonus #9 Sesje z Praktykantami
(terapia własna)
Bonus #10 Sesja Embrace Therapy®
1 x w miesiącu na żywo
Bonus #11 Bezterminowy dostęp do materiałów Akadmeii
Bonus #11 Bezterminowy dostęp do materiałów Akadmeii
Faktura
Gwarancja 30 dni
KURS WŁAŚCIWY METODY EMBRACE THERAPY®
Bonus #1 Audyt 3 sesji roboczych
Bonus #2 Praktyki z uczestnikami Akademii (do certyfikacji)
Bonus #3 Licencja
Bonus #4 Gotowy schemat ET®
Bonus #5 Embrejsownik Terapeuty i Coacha do prowadzenia sesji

NAJLEPSZY WYBÓR

VIP

3997 zł

8247 zł

Bonus #1 Kurs Przez Umysł do Serca
Bonus #2 Kurs Alchemiczne R-Ewolucje
Bonus #3 Kurs Otwieram się na Miłość
Bonus #4 Kurs Od Siły do Mocy
Bonus #5 Kurs Przez Umysł do Obfitości
Bonus #6 Cotygodniowy Coaching na zamkniętej grupie
Bonus #7 Grupa na Facebooku Mastermind
Bonus #8Nagrana sesja Embrace Therapy®
Bonus #9 Sesje z Praktykantami
(terapia własna)
Bonus #10 Sesja Embrace Therapy®
1 x w miesiącu na żywo
Bonus #11 Bezterminowy dostęp do materiałów Akadmeii
KURS WŁAŚCIWY METODY EMBRACE THERAPY®
Bonus #1 Audyt 3 sesji roboczych
Bonus #2 Praktyki z uczestnikami Akademii (do certyfikacji)
Bonus #3 Licencja
Bonus #4 Gotowy schemat ET®
Bonus #5 Embrejsownik Terapeuty i Coacha do prowadzenia sesji
Faktura
Gwarancja 30 dni

( podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT )

POZOSTAŁY CZAS DO KOŃCA PROMOCJI

The timer has expired!

Co się stanie po upływie tego czasu?

Zostaniesz przekierowana do oferty standardowej i stracisz możliwość dołączenia do kursu na promocyjnych warunkach.

Płatność ratalna?

Jak najbardziej możliwa. W opcji płatności klikasz Raty PayU i system płatności przenosi Cię do opcji płatności ratalnych, albo piszesz do mnie e-maila na kontakt@dagmaraszymanska.pl i znajdziemy inne rozwiązanie.

Co o Akademii mówią kursanci?

EduCamp 2023, marzec

EduCamp 2020, lipiec

EduCamp 2022, wrzesień

Chroni Cię 100% GWARANCJI satysfakcji


Jestem absolutnie pewna wartości tego programu. Jeśli jednak w ciągu 30 dni stwierdzisz, że to nie jest dla Ciebie, to bez mrugnięcia okiem zwrócę Ci wszystkie pieniądze. Nie będę zła, nie obrażę się, nie ocenię Cię.

Więc całe ryzyko i odpowiedzialność za rzetelność przekazywanej tu wiedzy biorę na siebie.

Ty nie ryzykujesz utraty żadnych pieniędzy. Nie ryzykujesz, że będziesz się musiała telefonicznie tłumaczyć z Twojej decyzji . Nie ryzykujesz, że będziesz wciągana w dialog, który miałby na celu wbzudzić w Tobie poczucie winy.

NIC Z TYCH NIEKOMFORTOWYCH DLA CIEBIE TRIKÓW.

Dla jakich osób stworzyłam Akademię Embrace

Ufasz, że masz ogromny WPŁYW na swoje życie
Dajesz sobie pozwolenie na powrót to Twojej ŚWIADOMOŚCI I MOCY
Wiesz, że każda zmiana zaczyna się od jednej DECYZJI
Masz doświadczenie w zbieraniu teorii, ale wiesz, że do materializacji tego co już wiesz, potrzeba DZIAŁANIA
Wierzysz w swoje marzenia i w to, że możesz być w pełni szczęśliwa i spełniona
Zgadzasz się z faktem, że jeśli inne kobiety dokonały zmiany dzięki pracy nad sobą, to i Twoja zmiana jest możliwa
Bóg, Wszechświat, Miłość, Energia, Światło, Świadomość to dla Ciebie synonimy i ufasz, że Jesteś TEGO integralną częścią
Uwielbiasz się rozwijać i jesteś ciekawa siebie, a także jesteś otwarta na nowe przyjaźnie

albo także, marzysz o tym,..

aby pracować a drugim człowiekim i dzięki temu cały czas rozwijać siebie.

POZOSTAŁY CZAS DO KOŃCA PROMOCJI

The timer has expired!

Co się stanie po upływie tego czasu?

Zostaniesz przekierowana do oferty standardowej i stracisz możliwość dołączenia do kursu na promocyjnych warunkach.

Wybierz swój pakiet

PREMIUM 

1497 zł

4673 zł

Bonus #1 Kurs Przez Umysł do Serca
Bonus #2 Kurs Alchemiczne R-Ewolucje
Bonus #3 Kurs Otwieram się na Miłość
Bonus #4 Kurs Od Siły do Mocy
Bonus #5 Kurs Przez Umysł do Obfitości
Bonus #6 Cotygodniowy Coaching na zamkniętej grupie
Bonus #7 Grupa na Facebooku Mastermind
Bonus #8 Nagrana sesja Embrace Therapy®
Bonus #9 Sesje z Praktykantami
(terapia własna)
Bonus #10 Sesja Embrace Therapy®
1 x w miesiącu na żywo
Bonus #11 Bezterminowy dostęp do materiałów Akadmeii
Bonus #11 Bezterminowy dostęp do materiałów Akadmeii
Faktura
Gwarancja 30 dni
KURS WŁAŚCIWY METODY EMBRACE THERAPY®
Bonus #1 Audyt 3 sesji roboczych
Bonus #2 Praktyki z uczestnikami Akademii (do certyfikacji)
Bonus #3 Licencja
Bonus #4 Gotowy schemat ET®
Bonus #5 Embrejsownik Terapeuty i Coacha do prowadzenia sesji

NAJLEPSZY WYBÓR

VIP

3997 zł

8247 zł

Bonus #1 Kurs Przez Umysł do Serca
Bonus #2 Kurs Alchemiczne R-Ewolucje
Bonus #3 Kurs Otwieram się na Miłość
Bonus #4 Kurs Od Siły do Mocy
Bonus #5 Kurs Przez Umysł do Obfitości
Bonus #6 Cotygodniowy Coaching na zamkniętej grupie
Bonus #7 Grupa na Facebooku Mastermind
Bonus #8Nagrana sesja Embrace Therapy®
Bonus #9 Sesje z Praktykantami
(terapia własna)
Bonus #10 Sesja Embrace Therapy®
1 x w miesiącu na żywo
Bonus #11 Bezterminowy dostęp do materiałów Akadmeii
KURS WŁAŚCIWY METODY EMBRACE THERAPY®
Bonus #1 Audyt 3 sesji roboczych
Bonus #2 Praktyki z uczestnikami Akademii (do certyfikacji)
Bonus #3 Licencja
Bonus #4 Gotowy schemat ET®
Bonus #5 Embrejsownik Terapeuty i Coacha do prowadzenia sesji
Faktura
Gwarancja 30 dni

Bezpieczne płatności

Płać bezpiecznie. Skorzystaj z sysyemu płatności: PayU, Paypal, Blik. Płać w systemie ratalnym PayU


Gwarancja satysfakcji

Ponieważ jestem pewna wartości produktu jaki dla Ciebie przygotowałam, dlatego daję Ci, aż 30 dni Gwarancji Satysfakcji.


Wsparcie techniczne

Jeśli napotkasz jakikolwiek problem techniczny (przy logowaniu, przy poruszaniu się po platformie) napisz do mnie maila, a z przyjemnością Ci pomogę go rozwiązać.


FAQ

Najczęściej zadawane pytania:

Czy można dołączyć później?

Tak, ale cena będzie wyższa

Skąd mam pewność, że u mnie się to sprawdzi?

Dostaniesz schemat metody, która jest skuteczna, jest przebadana, działa i jest powtarzalna. Twój rozwój podczas 12 miesięcy Akademii zaprowadzi Cię w zupełnie inne miejsce Twojej świadomości. Jeśli zdecydujesz się rozwinąć skrzydła jako Coach & Terapeuta Embrace Therapy®, masz szansę stworzyć własny stacjonarny lub wirtualny "gabinet terapeutyczny", przestrzeń w social mediach, a także tworzyć kursy i inne projekty. W Akademii czeka na Ciebie BONUSOWA NIESPODZIANKA. Podzielę się z Tobą moimi działaniami oraz namiarem na mojego Mentora Biznesowego. 

Dlaczego zatem nie miałabyś zarabiać na tym, że rozwijając innych, rozwijasz dalej siebie?

Czy dostanę fakturę VAT?

Oczywiście. Zaraz po zakupie na Twojego maila zostanie przysłana faktura zakupu

Czy mogę zapłacić zwykłym przelewem na poczcie?

Tak. Robiąc zamówienie, otrzymujesz fakturę proforma, na której jest podany numer konta. Wysyłasz do mnie na e-mail: kontakt@dagmaraszymanska.pl potwierdzenie wpłaty, a ja ręcznie dodaję Twoje konto do platformy Akademii.

Jak otrzymam dostęp do programu?

Po zakupie otrzymasz dane do logowania na maila, który podasz podczas procesu zakupowego. Sprawdź go 2 razy, bo często zdarzają się literówki przy wprowadzaniu adresu e-mail i przez to dane do logowania nie przychodzą.

Czy Akademia jest akretytowana?

W Polsce akredytowane przez Państwo są tylko oświatowe placówki szkoleniowe. Akademia Embrace jest prywatną inicjatywą szkoleniową. Tytuł Coacha & Terapeuty Embrace Therapy® sprzyja rozwojowi prywatnej działalności coachingowo-terapeutycznej w nurcie świadomości Embrace Therapy®.

Jak długo mam dostęp do szkolenia?

Dostęp jest dożywotni. Jedynie coaching & konsultacje ze mną są ograniczone czasowo.

Czy wraz z zakupem kursu jednocześnie rozpoczyna się audyt "próbnej sesji"?

Nie. Audyt, który jest dla Ciebie ogromną pomocą w doskonaleniu warsztatu jeszcze "za kulisami", przeprowadzam po minimum 10 próbnych sesjach z innymi uczestnikami Akademii.

Czy EduCamp jest wliczony w cenę Akademii i czy jest obowiązkowy?

EduCamp  to zjazd uczestników Akademii, który staram się organizować raz w roku w Polsce, choć rozważam także południe Włoch. Nie jest on ani obowiązkowy, ani zawarty w cenie pakietu Akademii. EduCamp to oddzielny produkt.

Masz więcej pytań? Jeśli tak...

pisz śmiało na ten adres: 

© Copyright ISPIRAZIONEGIOIA LTD | Polityka Prywatności