Nowa odsłona
Akademii Embrace INSIDE

PAŹDZIERNIK 2022

dla Świadomych Kobiet & Mężczyzn

To CLUE tego jak postrzegam moją misję:

BUDZIĆ KOBIETY & MĘŻCZYZN
DO MIŁOŚCI, DO ŻYCIA I SIEBIE.

 

BUDZIĆ DO
SZCZĘŚCIA, SPEŁNIENIA I MOCY.

A gdybyś tak już teraz poczuła KIM JESTEŚ
i przestała się bać opinii innych?

Gdybyś zamiast lęku doświadczała życia w zaufaniu?

Gdybyś zamiast złości traktowała siebie i świat z miłością?

A gdyby tak miłość, świadomość, obfitość i pełnia królowały w Twoim życiu?

W Twoim Królestwie?

Czy jesteś na to gotowa?

Czy jesteś gotowa na spotkanie z iluzją,
która przysłaniała Twoje piękne Serce?

Na jej obnażenie? Na Prawdę o tym Kim Jesteś?

Czy jesteś gotowa na najważniejsze spotkanie
z BOGINIĄ i odkrycie, że Nią od zawsze Jesteś?

4 edycja będzie NOWĄ ODSŁONĄ
mojego autorskiego programu
w Akademii Embrace INSIDE.

 

Już ponad 70 osób odnalazło BOGINIĘ na samej Akademii

Część z tych osób poszło o krok dalej i zostało Terapeutami mojej autorskiej metody zmiany perspektyw Embrace Therapy®.

 

Dziś Akademia ma nowy format i w tej odsłonie jest dedykowana kobietom i mężczyznom poszukującym swojej BOSKIEJ MOCY.

 

Ponieważ na Akademii do tej pory były Kobiety, to do NICH głównie kieruję mój przekaz. Jednak nie zamykam się na prowadzenie mężczyzn… Co więcej, tym razem pragnę ich świadomie zamanifestować!

 

 

To były KOBIETY, takie same jak TY dzisiaj.
Z takimi samymi problemami i emocjami.

KOBIETY, które miały dość rodowych uwikłań, konfliktów w rodzinie

KOBIETY, które miały dość obciążeń rodzinnych i powinności

KOBIETY, które miały dość życia pod dyktando matki o ojca pomimo dorosłego wieku

KOBIETY, które miały dość przenoszenia rodzinnych schematów do swojego życia, odtwarzania niechcianych schematów

KOBIETY, które miały dość poczucia winy w macierzyństwie lub jego brak realizacji

KOBIETY, które miały dość niskiego poczucia wartości, wstydu, smutku

Kobiety, które poczuły, że już BASTA!
Już WYSTARCZY! Poczuły, że chcą dla siebie INACZEJ!

Wystarczy samotności, poczucia braku sensu i pustki

Wystarczy bycia w roli ofiary

Wystarczy tkwienia w związku,w którym nie ma pasji, przyjaźni, miłości

Wystarczy nie rozumienia siebie

Wystarczy ciągłego zmęczenia i braku witalności do życia

Wystarczy braku satysfakcji zawodowej

Wystarczy niestabilnej sytuacji finansowej

Zaproszenie
do Akademii Embrace INSIDE
jest dla Ciebie wciąż aktualne!

Mając na swoim koncie tysiące godzin pracy gównie z KOBIETAMI takimi jak TY, mogę śmiało powiedzieć, że rozumiem w pełni Twój wewnętrzny ból.

Rozumiem doskonale jak czujesz się niekomfortowo i jak wpływa to na jakość całego Twojego życia i każdego jego obszaru.

Rozumiem także brak społecznego wsparcia – paradoksalnie od najbliższych Ci osób.

Dla wielu to niewygodne tematy, które “lepiej” zamieść pod dywan i schować głowę w piasek.

 

“Lepiej”

 • “Lepiej”  zajęłabyś się domem…
 • “Lepiej” nie ruszać gówna, bo bardziej śmierdzi…
 • “Lepiej” zapomnieć, zamieść pod sywan, niż rozgrzebywać stare rany…

oraz “powinnaśki”

 • Powinnaś zająć się domem, a nie egoistycznie sobą…
 • Masz małe dzieci, powinnaś poświęć im czas, a nie sobie…
 • Nie powinnaś tego…
 • Powinnaś to i tamto…
 • Porządna żona… matka… nie zajmuje się głupotami…  W dupie Ci się poprzewracało… Robią Ci wodę z mózgu… To jakaś sekta… Zejdź na ziemię Kobieto!…Powinnaś…

Wiem, że niewygodnie się o tym czyta!

Od 12 lat jako ekspert od umysłu, zwłaszcza podświadomego, coach i terapeuta – wiem jedno: NA PIERWSZY RZUT OKA WYDAJE SIĘ, ŻE PRAWDA W OCZY KOLE i boli. Chcemy uciec od NIEJ jak najdalej, bo kto chciałby sobie robić krzywdę? Tylko masochista! Jednak zatrzymaj się i poczuj, że jest jakaś część CIEBIE, która uciekać nie chce. Która pomimo, iż wydaje się, że BOLI to o czym czytasz, jednak chce TU ZOSTAĆ.

Bo wiesz… prawda jest zupełnie odwrotna. To nie Prawda Boli. Boli odpadanie iluzji. Prawda wyzwala, bo budzi do zmiany. Do podjęcia DECYZJI. Do DZIAŁANIA. Do STANIĘCIA ZA SOBĄ. Boli wizja wyjścia poza “strefę komfortu”, fatygi jaka nas czeka w tej podróży, ale nie sama PRAWDA.  Boli to, że nie czujesz się rozumiana. Że nie masz wsparcia, choć z drugiej strony często go odrzucasz, aby nie wyjść na słabeuszkę. 

Czuję Twój ból bycia tak blisko, a tak daleko od siebie. Wiesz, również, że mogę Ci pomóc.

Wiem, że to czujesz, choć być może nie wiesz, że byłam dokładnie w TYM SAMYM MIEJSCU CO TY TERAZ. Cierpiałam, płakałam, nie radziłam sobie ze sobą, uciekałam, walczyłam, byłam na rozdrożu, bez sensu, bez siebie przy sobie. Samotna, nieszczęśliwa, niespełniona, poraniona. Ale na zewnątrz mój obrazek malowałam zupełnie inny. Na zewnątrz ludzie postrzegali mnie jako silną, niezależną kobietę. Pewną siebie, z ogromnym poczuciem wartości.

Jednak zderzenie ze ścianą, miesięczny pobyt w szpitalu, diagnoza, której się nie spodziewałam, sprawiły, że stawiłam się do pracy ze sobą. Dotknęłam ściany i miałam wybór:

ALBO ZOSTAĆ POD NIĄ I ZAPŁAKAĆ SIĘ NA ŚMIERĆ, ALBO WSTAĆ, OTRZEĆ ŁZY I PÓJŚĆ W STRONĘ ŚWIATŁA.

Jednak zanim obnażę się Tobie po całości, pamiętaj o jednym:

Jeśli pomimo zderzenia ze ścianą, stania na rozdrożu, czujesz w sercu ogromną chęć zmiany, chęć zbliżenia się do SIEBIE – to jesteś we właściwym miejscu.

Jak to zatem było u mnie?

Jakieś 12 lat temu byłam totalnie w czarnej dziurze. Samotna, nieszczęśliwa, w przelotnych relacjach, żyjąca od wypłaty do wypłaty, na kredytach, ponad stan, żeby inni widzieli, że “ja też mogę”, czyli, że dzięki temu “coś znaczę”. Uważałam, że poradzę sobie ze wszystkim sama, bez niczyjej pomocy. Proszenie o pomoc było aktem desperacji i słabości. A ja za cholerę, nie chciałam aby świat odkrył, że mogę być słaba.

Mając raptem 24 lata miałam za sobą “szybki ślub i szybki rozwód”. Nie miałam dzieci, gdyż się ich bałam. Byłam kochanką, byłam zdradzona i sama zdradzałam. Dawałam się wykorzystywać i sama wykorzystywałam. Snułam tysiące strategii na miłość. Jednak żadna nie działała na dłużej. Pociągali mnie “niegrzeczni chłopcy”, których chciałam zatrzymać przy sobie “na zawsze”. Żyłam nadzieją, że się dla mnie zmienią. Że ich rozkocham. Jednak oni bawili się tylko w mojej piaskownicy do momentu, w którym “mama” nie zawołała ich na obiad. Wracali pokornie do domu, a ja zostawałam sama. Obiecywali, że wrócą… i czasem wracali, a czasem zmieniali plac zabaw. 

Uznałam, że nie mam szczęścia w miłości. Że wszyscy fajni faceci są już zajęci. Zastanawiałam się co takiego jest w kobietach, z którymi zostają… co takiego mają one, czego ja nie mam? A gdy już byłam w relacji, czułam się niewystarczająca zauważona, kochana, spełniona. 

W relacjach byłam jak “facet”. Niezależna. Silna. Kontrolująca. Wiedząca co jest najlepsze do “nas”, dla “niego”. Matkowałam. Dawałam rozwiązania. Inicjowałam. Wyręczałam. Prowadziłam za rękę. No i dawałam, dawałam, dawałam. Czas, pieniądze, siebie.

Ale byłam też na każde zawołanie. Można mnie było wziąć z półki o odstawić na nią w każdym momencie. Czekałam na swoją kolej. Na swoje 5 minut. Na okruchy miłości z “pańskiego stołu”.

Czuję, że to historia bliska Twojemu sercu… Jednak daj mi chwilkę, a opowiem Ci o sytuacji zawodowej.

Przez ponad dekadę pracowałam w korporacjach farmaceutycznych od Przedstawiciela Medycznego, po Dyrektora Sprzedaży w jednym z Banków Komórek Macierzystych. Mieszkałam wtedy jeszcze w rodzimym Krakowie. Zarabiałam dobre pieniądzem, bo i cele sprzedażowe osiągałam jak na pstryknięcie palcami, jednak żyłam “ponad stan” zaciągając co raz to nowe kredyty. Kariera się rozwijała, ale relacje kulały.

Zauważyłam także, że gdy pojawia się “on” na horyzoncie, pieniądze przestawały się mnie trzymać. Z czasem odkryłam jeden z destrukcyjnych programów dotyczących obfitości “ALBO PIENIĄDZE, ALBO MIŁOŚĆ!”. Na tamten moment nie wiedziała, że istnieje coś takiego jak “relacja z pieniędzmi”. Słowo “relacja” kojarzyło mi się jedynie z relacjami damsko-męskimi. A ja po prostu nie wiedziałam czym są pieniądze. Nie dbałam o nie. Nie szanowałam ich. Nie kochałam.

I tak oto w 2010 roku zderzyłam się ze ścianą. Oczywiście uderzałam w nią cały czas, ale nie na tyle mocno, aby się zatrzymać.

Trafiłam z 40 stopniową gorączką, bólem całego ciała, mięśni i stawów, oraz białkomoczem i bólem nerek do Kliniki Nefrologii w Krakowie. Szybko jednak okazało się, że “nerki” to pikuś.

Lekarze nie potrafili dojść do przyczyny tego co mi jest naprawdę. Po miesiącu pobytu w szpitalu, codziennych badań na różnych oddziałach klinik, w rękach dziesiątek specjalistów zapadła diagnoza o chorobie autoimmunologicznej Zespole Stilla, której nie da się już wyleczyć.

Ale w między czasie, przyszedł taki dzień, w którym lekarze  podejrzewali Tocznia i wtedy stał się CUD.

Zaczęłam szukać informacji o toczniu i okazało się, że 90% ludzi umiera od 5 do 15 lat choroby. I wtedy zadałam sobie kluczowe pytanie: Co chcę zmienić w moim życiu jeśli pozostało mi raptem 1825 dni życia? (wzięłam pod uwagę najczarniejszy scenariusz). 

I choć na drugi dzień otrzymałam diagnozę wykluczenia tocznia, pytanie ze mną pozostało. Co więcej, pozostał GŁOS, który usłyszałam i poczułam w sobie, jakby to było GŁOS BOGA. 

Wówczas podjęłam decyzję, o tym, że stawiam się do siebie. Po wyjściu ze szpitala złożyłam wypowiedzenie z dobrze płatnej pracy i zapisałam się na najdroższy roczny pakiet szkoleń coachingowo – terapeutycznych jaki znalazłam w sieci. Chciałam od razu wykupić i zrobić cały pakiet. Byłam tak zdesperowana, że roczny pakiet ukończyłam w pół roku i podjęłam praktykę jako Coach.

Chłonęłam każdego klienta, który był dla mnie jak najlepsze, wyostrzone lustro. Uczyłam się siebie wraz z moimi klientami.

Dlaczego tak intymnie obnażam się przed Tobą?

Bo doskonale zdaję sobie sprawę, że gdyby nie moja determinacja, decyzja, poproszenie o pomoc i pokora wobec tego, że “nie wiem wszystkiego” – nie byłoby mnie tutaj dzisiaj z Tobą.  Moja transformacja zaczęła się od poproszenia o pomoc, wejścia w proces odkrywania się, poznawania narzędzi, które wspierają zmianę. Wtedy jeszcze nie istniała Embrace Therapy®, jednak ONA na mnie czekała i spłynęła jak ŁASKA 5 lat temu podczas jednej sesji z włoską klientką Patrizią.

W między czasie wyjechałam do Włoch, aby naprawić relację z moją mamą, z którą była w nazwijmy to “ciszy” przez około 7 lat.

Włochy to miejsce, za które pozostanę wdzięczna do końca mojego życia, gdyż doświadczyłam tutaj upadku jak dla mnie z najwyższego konia i dotknęłam najniższego DNA, największej biedy i najtrudniejszego momentu, ale tą historią dzielę się już podczas Akademii.

To co odmieniło moje życie, jego jakość, to ZAUFANIE. TOTALNE ZAUFANIE DO ŻYCIA, BOGA I SIEBIE. Wtedy jeszcze nie miałam pojęcia, że ta trójca, to wciąż JA.

Dzięki pracy nad sobą, moim klientom, którzy byli najlepszymi mentorami i teraputami oraz zaufaniu, w pewnym momencie moje życie odwróciło się o 180 stopni.  Dziś już wiem, że to ja wykreowałam sobie cudownego męża, synka, rodzinę, naprawiłam relację z mamą, z tatą i innymi krewnymi. Że uzdrowiłam relację z pieniądzem, obfitością, a także zdrowiem. Choroba Stilla “zniknęła” po pół roku intensywnej pracy z wewnętrznymi konfliktami i do dziś nie ma po niej śladu. Tak samo jak po guzach w piersiach, łuszczycy głowy, czy endometriozie.

Mając 12 letnie doświadczenie jako coach i terapeuta oraz tak bogate doświadczenie życiowe, jest mi ogromnie bliska transformacja kobiet. I choć moimi klientami bywają mężczyźni, to najlepiej pracuje mi się z kobietami, gdyż sama nią jestem i najlepiej je rozumiem. Wszystkie te lata zaowocowały moim unikatowym autorskim programem Akademii Embrace INSIDE.

Akademia Embrace INSIDE,
to prawdopodobnie jedyny taki w swoim rodzaju proces coachingowo – terapeutyczny, który łączy holistycznie i wielowymiarowo oraz kompleksowo we wszystkich obszarach życia to co mentalne i duchowe.
Ziemskie i Boskie.  Podświadome i Świadome.
Co więcej, odbywa się to w pięknej przestrzeni Gotowych i Otwartych na siebie KOBIET. 

W Rocznym Procesie Akademii zawarłam kwintesencję mojej wiedzy i doświadczenia. A co najważniejsze PASJI i SERCA do budzenia ludzi oraz nieustannego zachwytu dla Umysłu i jego Geniuszu. W Akademii Embrace INSIDE stosuję transformację w nurcie Embrace Therapy®, której jestem autorem. To niesamowite narzędzie do odkrywania siebie, pracy z Wewnętrznym Dzieckiem, łączenia się z Boskością, ćwiczeniem mięśnia “pamiętania” (Kim Jestem), w którym Terapeutą jest sam BÓG. Sama MIŁOŚĆ & ŚWIADOMOŚĆ.

“Prawda nie boli,
boli odpadanie iluzji”

Czym jest Akademia Embrace INSIDE dla Gotowych i Otwartych Kobiet & Mężczyzn?

Akademia Embrace INSIDE, to Roczny Proces odkrywania swojego POTENCJAŁU, KOBIECOŚCI, MOCY I SIEBIE. To wielowymiarowy, holistyczny, intensywny i głęboki KURS stawiania się do zapomnianej Prawdy o sobie.

35 SESJI & KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH I GRUPOWYCH
NA ŻYWO ♥

Raz w tygodniu przez 35 tygodni, z wyłączeniem przerw światecznych i wakacyjnych będziesz miała dostep do mnie. To jedno z ulubionych narzędzi uczestniczek każdej edycji Akademii. Coachingowe Sesje Indywidualne w procesie grupowym są w formie telekonferencji (Zoom) i są nagrywane.

5 SESJI & KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH I GRUPOWYCH
PODCZAS DETOXU ♥

Jeden tydzień Akademii jest dedykowany Detoxowi, czyli głębokiemu procesowi  oczyszczania – 7 dni na samych sokach. To oczyszczanie na poziomie Ciała Umysłu i Ducha. Podczas tego czasu aż 5 x będę dla Ciebie cennym wsparciem.

35 MODUŁÓW
SZKOLENIOWYCH ♥

Dołączając do Akademii otrzymujesz dostęp do praktycznych materiałów szkoleniowych zawierających:

Ćwiczenia w formie PDF, MEDYTACJE, WIZUALIZACJE, ćwiczenia AUDIO & WIDEO.

Wszystko to, pozwoli Ci poznać siebie, zgłębić coachingowo i terapeutycznie, odblokować i pójść do przodu po życie jakiego pragniesz. Możesz te moduły wykonywać WE WŁASNYM TEMPIE lub iść razem z GRUPĄ.

7 DNIOWY SETOX SOKOWY

To głębokie doświadczenie siebie z poziomu Ciała, Ducha i Umysłu. 7 dniowy Detox Sokowy nie jest obowiazkowym procesem, choć większośc uczestniczek z niego korzysta.

SESJE
EMBRACE THERAPY®
z Dagmarą Szymańską autorką metody  (podczas warsztatów na żywo w opcji PREMIUM) ♥

W ramach Akademii Embrace INSIDE w opcji PREMIUM podczas warsztatów na żywo, doświadczysz sesji Embrace Therapy® prowadzonej przez Dagmarę – autorką metody. 

2 x JEDNODNIOWY WARSZTAT online EMBRACE THERAPY® Z UŻYCIEM METODY  EMBRACE THERAPY®

Dwa razy w ciągu trwania Akademii Dagmara poprowadzi jednodniowy warsztat Embrace Therapy® online z uczestniczkami Akademii

2 X DWUDNIOWE WARSZTATY W POLSCE
(w opcji PREMIUM) ♥

Grupa i jej Energia to MOC TRANSFORMACJI. Dlatego 2 x w roku Akademii spotkamy się na wyjatkowych 2 dniowych cudownych warsztatach.  Uczestniczki będą mogły się poznać, wymienić doświadczenia, oraz to co najważniejsze, będą mogły zgłębić siebie w sobie. Po każdym warsztacie na żywo, już nigdy nie bedziesz “taka sama”. Za każdym razem będzie MOCNIEJ i GŁĘBIEJ!

UROCZYSTA KOLACJA NA ZAKOŃCZENIE AKADEMII EMBRACE INSIDE W POLSCE ♥

Na zakończenie Akademii czeka na uczestniczki wspólna uroczysta Kolacja z noclegiem. Będzie to celebracja połączona z uwieńczeniem całorocznej pracy nad sobą. Każda z uczestniczek otrzyma Certyfikat ukończenia Akademii Embrace INSIDE. To będzie magiczny czas wzruszeń i kwintesencji MOCY Świadomości, Boskości i Kobiecości. Kwintesencja MIŁOŚCI.

Książki z dedykacją

i podpisem autorki ♥

Measterclass’y

online♥

Live’y z Gośćmi –

Ekspertami w swojej dziedzinie♥

Nowa edycja Akademii Embrace INSIDE będzie głębsza od poprzednich
i wzbogacona o warsztaty na żywo, a także dostępna w dwóch wariantach.

To jest bilet w jedną stronę. Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo.

OTWORZYSZ SIĘ na otrzymywanie, aby obfitość była na nowo Twoją Kobiecą Naturą

Poznasz SWOJĄ MOC, aby świadomie korzystać z DARU jakim jest życie

Poprawisz relację z rodzicami, bez względu na to czy żyją czy nie, dzięki czemu uzdrowisz swoje DZIECIŃSTWO

Polepszysz związek, lub przyciągniesz MIŁOŚĆ, aby dzielić i mnożyć miłość, którą JESTEŚ

Przestaniesz odrzucać umysł, wew. krytyka, a zaczniesz czerpać z tego co ON chce Ci powiedzieć

Nauczysz się swoich czakr i pracy z nimi

Uwolnisz się od przy-musu, opinii innych, oczekiwań

Odktyjesz, że Jesteś Źródłem wszelkich pytań i odpowiedzi

Wrócisz do pamiętania KIM JESTEŚ, i będziesz mogła odgrywać świadomie każdą rolę w Teatrze Życia, bez utożsamiania się z rolą

Zawiążesz nowe przyjaźnie i otrzymasz wsparcie na grupie, także po zakończonym procesie

Nauczysz się świadomie MANIFESTOWAĆ obfitość

Rozpoznasz swoje programy i nauczysz się UWAŻNOŚCI

Nauczysz się spotykać ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem, nie będąc w roli Dziecka

Zaczeniesz świadomie korzystać z potencjału BOGINI

Odkryjesz potencjał i cień i nauczysz się korzystać z obu zasobów, jednocześnie integrujac je w sobie

Poznasz podstawy Totalnej Biologii, aby utrzymać ciało w zdrowiu

Zrobisz generalny przegląd całego Twjego życia w 24 jego obszarach

Poprawisz relację z finansami, pasją, pracą i czasem

Poznasz swoje Talenty i nauczysz się z nich korzystać

A dla odważnych i chętnych czeka Cię 7 dniowy DETOX sokowy, abyś POCZUŁA wszystko to, czego przez rok się nauczyłaś. Rozpoznasz bez problemu głos Duszy od głosu Umysłu.

Dla jakich kobiet stworzyłam Akademię Embrace INSIDE?

Ufasz, że masz ogromny WPŁYW na swoje życie

Dajesz sobie pozwolenie na powrót to Twojej Kobiecej MOCY Bogini

Wiesz, że każda zmiana zaczyna się od jednej DECYZJI

Masz doświadczenie w zbieraniu teorii, ale wiesz, że do materializacji tego co już wiesz, potrzeba DZIAŁANIA

Wierzysz w swoje marzenia i w to, że możesz być w pełni szczęśliwa i spełniona

Zgadzasz się z faktem, że jeśli inne kobiety dokonały zmiany dzięki pracy nad sobą, to i Twoja zmiana jest możliwa

Bóg, Wszechświat, Miłość, Energia, Światło, Świadomość to dla Ciebie synonimy i ufasz, że Jesteś TEGO integralną częścią

Uwielbiasz się rozwijać i jesteś ciekawa siebie, a także jesteś otwarta na nowe przyjaźnienie

TESTIMONIALS

Co mówią o mojej pracy?

Kochana Dagmaro, całym sercem dziękuję Tobie, że wskazałaś mi drogę do odkrycia siebie prawdziwej. Dziękuję, że byłaś moim Aniołem, który w sposób subtelny, prawdziwy i pełny miłości prowadził mnie, abym mogła sobie przypomnieć kim naprawdę jestem. Dziękuję za przypomnienie mi, że jestem wszystkim i wszystko jest we mnie. Dziękuję za niezwykłą przygodę i umożliwienie mi doświadczania cudownych chwil z Tobą i z Grupą. Dagmaruś jesteś Wielkim Światłem na mojej drodze. Z Twoich oczu, ust i serca płynie prawda, a cała Ty emanujesz miłością, czuję to całym sercem od momentu, kiedy Ciebie zobaczyłam po raz pierwszy. Dziękuję, że dzielisz się tym wszystkim. Dziękuję, że Jesteś, Kocham Cię…

- Iza

„Dziekuje Dagmara Szymańska za mentororing za wsparcie, za czucie.

Za to, ze nie głaskałas po głowie i nie dawałaś gotowych rozwiązań, dzięki czemu pozwalałaś  na samodzielne myślenie, co czasami nie było łatwe, ale czy gdyby było podane na tacy, czy smakowało by tak samo wybornie jak teraz ?czy było by tak skuteczne ?i tak odkrywcze?

Za to, ze potrafię już podążać własną drogą i odkryłam ją na nowo i wiem kim na prawdę jestem i dokąd zmierzam, choć tak na prawdę nie mogę być tego pewna, ale na co mi ta pewność po prostu płynę a wszechswiat obdaruje mnie tym na co jestem gotowa i co jest dla mnie dobre na dany moment.

Dziękuję Dagmara Szymańska ze mogłam być częścią tej wspaniałej podróży w meandry duszy i umysłu

Piekna to pozdroz niech trwa

Kocham Cię”

~ Blanka

„Nie czekajcie, nie zwlekajcie, najlepszy czas dla siebie jest właśnie teraz Z Dagmarą to prosta podróż bo jest wspaniała przewodniczką”

~ Dominika 

„Wszystko jest trudne zanim stanie się łatwe” – Goethe. By jednak transformować to co trudne w łatwe, potrzebna jest instrukcja JAK. Akademia jest taką instrukcją. Wiedza i świadomość Dagmary to wspaniałe przewodnictwo w tej podróży

~ Anna Monika 

„Akademia byla moja wisienka na torcie w poszukiwaniach drogi do siebie-Boga”

~ Monica 

„Gratuluję każdej osobie bo podjęta decyzja będzie najpiękniejszym i najbardziej trafionym prezentem EVER!”

~ Dominika M.

„Radości moc. Za tą podróż, w której wędrując Jesteś-My bliżej siebie każdego dnia. W której możemy dzielić się z innymi jak dojść do tych miejsc, obejmując się miłością w wolności

Dziękuję!”

~ Renata 

„Dziękuję pięknie za Akademię, kursy i całą obfitość jska dały mi te wszystkie narzędzia. Polecam wszystkim od serducha, dla szczęścia, miłości i wolności w tobie”

~ Marzena

„Tutaj nauczyłam się wdzięczności.

Dziękuję”

~ Monika 

„Kursy, sesje z Dagą były najlepszą inwestycją w mój rozwój  dziękuję i polecam”

~ Paulina B.

„Akademia jest to świadome spojrzenie w nasze lęki. W to co jest nam niewygodne i stawieniu temu czoła. Nikt Cię do tego nie zmusza . To Twój wybór czy chcesz otworzyć się na prawdę o sobie , o twoich przekonaniach.

Wolność, spokój, milosc, akceptację, radość z życia.”

~ Joanna 

„Idźcie, nawet w ciemno i na czworaka w możliwości  Akademii Embrace  z otwartym sercem lub z możliwością otwarcia go po swojej drodze”

~ Iwona

“Był czas że czułam.
Był czas że mnie odrzucało. Był czas gdy czułam pustkę. Był czas gdy czułam przesyt i bezsens. Był czas że nic nie czułam. Był czas że szukałam siebie. Był czas gdy czułam wkórw. Był czas gdy czułam brak wsparcia…
Tak możesz się czuć w drodze.
Akademia to nie jest głaskanie Cię po główce.To nie jest płakanie nad twoim losem. To jest Twoje świadome stawienie się do odpowiedzialności za życie, i przeszłość.
Co ja uzyskałam? spokój, zrozumienie, akceptację, miłość, cierpliwość, wdzięczność.”
~ Joanna

„Z serca dziękuję Dagmara Szymańska za stworzenie Embrace Thetapy, za podzielenie się  ze światem tą piękną metodą, której tajniki było dane mi poznać. Za ten roczny proces, który przeniósł mnie na najpiękniejszą drogę w moim życiu – drogę do siebie i prawdy”

~ Ewelina 

 

AKADEMIA EMBRACE INSIDE

Na czym polega:

Akademia Embrace INSIDE, to roczny kurs rozwoju wielowymiarowego i holistycznego, z uwzględnieniem PIĘCIU głównych etapów i obszarów życia:

1.  OTWARCIE SIĘ NA MIŁOŚĆ, CZYLI GŁĘBOKA DIAGNOZA 24 OBSZARÓW ŻYCIA WRAZ Z 24 MEDYTACJAMI OTWIERAJĄCYMI SERCE I UMYSŁ

2. PRACA Z UMYSŁEM I PROGRAMAMI, ROZPOZNANIE PODŚWIADOMOŚCI, NAUKA SPOTKAŃ Z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM W NURCIE EMBRACE THERAPY®

3. PRACA Z OBFITOŚCIĄ I JEJ 3 FILARAMI: FINANSE, RELACJE Damsko-Męskie & Rodzicielskie, ZDROWIE

4. PRACA NA 8 POZIOMACH ŚWIADOMOŚCI, CZYLI INTEGRACJA CIENIA I ROZWINIĘCIE MOCY POTECJAŁU, ORAZ PRACA Z CZAKRAMI.

5. ROCZNY PROCES ZAKOŃCZONY 7 DNIOWYM DETOXEM (opcja dla chętnych)

 

Program jest tak skonstruowany, abyś doświadczyła siebie wielowymiarowo i holistycznie. Abyś budując siebie na nowo i świadomie mogła zbudować relacje we wszystkich relacjach życia: miłość, związek, seksualność, macierzyństwo, finanse, czas, kariera, biznes, pasja, przeszłość, przyszłość, tu i teraz, obecność, kompulsywność i nałogi, ale przede wszstkim abyś odnalazłą siebie i odkryła na nowo swoją zapomnianą BOSKOŚĆ i Kobiecość.

Osoby, które podczas trwania Akademii Embrace INSIDE wykażą szczególne zainteresowanie rozwijaniem swoich własnych społeczności oraz będą zainteresowane nauką metody Embrace Therapy®, będą one mogły kontynuować Akademię Terapeuty Embrace Therapy®. Możliwość wziecia udziału w Akademii Terapeuty zostanie wcześniej indywidualnie omówiona z zainteresowaną osobą i Dagmarą Szymańską.

 

W ramach uczestnictwa w

AKADEMII EMBRACE INSIDE

Otrzymasz:

– 35 MODUŁÓW SZKOLENIOWCH NA INDYWIDUALNEJ PLATFORMIE

Medytacje, ćwiczenia coachingowo-teraputyczne do pracy własnej w formie PDF, wizualizacje, ćwiczenia audio & video (Praca z Wewnętrznym Dzieckiem, Obfitość Finansowa, Zdrowotna, Partnerska, Rodzicielska, Praca z Cieniem & Potencjałem, Diagnoza Życia w 24 jego obszarach i praca z nimi z przestrzeni serca i umysłu, Praca z 7 czakrami, na 8 poziomach świadomości)

– 35 SESJI W FORMIE KONSULTACJI  NA ZOOMIE

Telekonferencje (Zoom) to jedno z najbardziej wartościowych narzędzii całej Akademii. To rodzaj indywidualnych sesji w procesie grupowym.

– MEDYTACJE, ĆWICZENIA AUDIO I WIDEO

Na platformie masz dostęp od 5-cio do 40-sto minutowych medytacji, w zależności od przerabianych treści i materiałów. Niektóre ćwiczenia mają dodatkowe objaśninia w formie audio lub video.

– COCHINGOWO – TERAPEUTYCZNE ĆWICZENIA PDF

To ćwiczenia do głębokiej introspekcji i nauki self-coachingu. Poznasz siebie taką, o jakiej nie miałaś wcześniej pojecia. Wydobędziesz swoją Pełnię by świadomie korzystać z JEJ potencjału.

– TEMATYKA ZAGADNIEŃ PRACY NA AKADEMII

Praca z Wewnetrznym Dzieckiem w nurcie Embrace Therapy®, energią kobiecą i męską, z wartościami, z ograniczającymi przekonaniami, z programami z dzieciństwa,  z diagnozą na 24 obszarach życia,  obfitość w trzech podstwowych jej filarach: FINANSE, RELACJE damsko-męskie i świadome rodzicielstwo oraz ZDROWIE (elementy Totalnej Biologii), integracja cienia i potencjału na 8 poziomach świadomości, praca z czakrami, świadoma komunikacja.

– PRYWATNA GRUPA WSPARCIA NA FB I DOSTĘP DO NIEJ NA CZAS TRWANIA AKADEMII

To magiczna przestrzeń nawet na najbardziej intymne pytania i odpowiedzi studentek Akademii. To przestrzeń, w której jesteś wspierana w całym procesie indywidualnym jak i grupowym.

– 2 x JEDNODNIOWY WARSZTAT online EMBRACE THERAPY® Z UŻYCIEM METODY  EMBRACE THERAPY®

Dwa razy w ciągu trwania Akademii Dagmara poprowadzi jednodniowy warsztat Embrace Therapy® online z uczestniczkami Akademii

– 7 DNIOWY DETOX SOKOWY PROWADZONY 

To głębokie doświadczenie siebie z poziomu Ciała, Ducha i Umysłu. 7 dniowy Detox Sokowy nie jest obowiazkowym procesem, choć większośc uczestniczek z niego korzysta. Jego moc poszerzenia świadomości jest nie do opisania. W tym procesie staje się jasne jak Słońce, który głos pochodzi z Boskiej Świadomości, a który z Podświadomego Umysłu Wewnętrznego Dziecka. 

– SESJE EMBRACE THERAPY® Z DAGMARĄ (autorką metody) PODCZAS WARSZTATÓW (W OPCJI PREMIUM Z MOŻLIWOŚCIĄ DOKUPIENIA W TRAKCIE TRWANIA AKADEMII)

Podczas dwóch 2-dniowych warsztatów, których drugie imię to TRANSFORMACJA, Dagmara poprowadzi sesje Embrace Therapy® z uczestniczkami warsztatów. To magiczne głębokie doświadczenie, w którym Terapeutą jest sam BÓG, Miłość, Świadomość, sprawia, że po powrocie już nic nie będzie takie samo.

– 2 x WARSZTATY DWUDNIOWE W TRAKCIE TRWANIA AKADEMII (W OPCJI PREMIUM Z MOŻLIWOŚCIĄ DOKUPIENIA W TRAKCIE TRWANIA AKADEMII)

Spotkamy się aż dwa razy gdzieś w Polsce, w jakimś pięknym miejscu, na dwudniowych ekskluzywnych i kobiecych warsztatatch, na których doświadczysz wielu Kliknięć i osobistych przemian.

– UROCZYSTA KOLACJA NA ZAKOŃCZENIE AKADEMII (dla obu opcji)

Na zakończenie Akademii spotkamy się gdzieś w Polsce, na uroczystej kolacji, aby wspólnie celbrować NOW CIEBIE. Świadomą siebie i swojej kobiecej MOCY. Będziemy się dobrze bawić i radować. To będą niezapomniane chwile. Na zakończenie otrzymasz pergaminowy certyfikat zakończenia ważnego etapu w Twoim życiu – zakończenia Akademii Embrace INSIDE.

BONUSY:

DWIE KSIAŻKI DAGMARY Z DEDYKACJĄ I PODPISEM (wysłane na polski adres)

MASTERCLASS’y (dostęp online)

SPOTKANIA ONLINE Z GOŚĆMI DAGMARY – EKSPERTAMI

11,100 pln

Pakiet BASIC bez warsztatów na żywo, tylko dostęp online + kolacja finałowa

W trakcie trwania Akademii można dokupić opcję PREMIUM

Dojazd na kolację finałową we własnym zakresie.

Uroczysta Kolacja i 1 x nocleg w pakiecie

19,900 pln

Pakiet PREMIUM zawiera udział w 2 warsztatach na żywo + finałowa kolacja

Warsztaty: 1 x nocleg, 2 x lunch, przerwa kawowa podczas warsztatów w pakiecie.

Kolacja Finałowa: 1 x nocleg i Uroczysta Kolacja

Wszystkie płatności są zabezpieczone Certyfikatem SSL służącym do bezpiecznych transakcji na mojej stronie. Po dokonaniu wpłaty wystawiam fakturę, którą otrzymasz automatycznie na maila na wpisane przez Ciebie dane. Geolokalizacja Google, rozpoznaje czy opłata jest w złotówkach czy w innej walucie danego kraju.

Zapytaj o możliwość zakupu ratalnego kontaktując się na:

kontakt@dagmaraszymanska.pl

 

 

Jesteś gotowa do tej unikatowej podróży w głąb siebie?

LOVE & Embrace – U!

Kiedy rozpoczyna się kolejna edycja Akademii Embrace INSIDE?

Njbliższa edycja rozpoczyna się 3 października 2022 roku, z możliwością przesunięcia na 17 października. Ostatecznie data zostanie potwierdzona do 15 września i zależy ona od tego, czy odbędzie się warsztat w Kalabrii czy też nie. Informacje będą się pojawiać na bieżąco na fanpage’u (facebook) i na grupach KOCHAM EMBRACE THERAPY i MOC ŚWIADOMEJ KOBIECOŚCI.

Czy Akademia jest dla mnie?

Na to poytanie tylko Ty znasz tak naprawdę odpowiedź. Jednak jeśli jesteś kobietą, która szuka odpwowiedzi na pytanie KIM JEST i pragnie zbudować siebie w swojej pełni bez odrzucania tego jaka była, bez siebie, ale chcąca objąć siebie miłością i świadomością, to ten proces jest zdecydowanie dla Ciebie.

Ile czasu dziennie bądź tygodniowo będę potrzebowała przeznaczyć na Akademię?

Twoje zaangażowanie i czas spędzony nad zadaniami, zależy tylko od Ciebie. Jednak Twoje zaangażowanie przekłada się na Twoją świadomość, która jest w procesie poznawania podświadomości i Twojego wielowymiarowego rozwoju. Każdy moduł to jeden tydzień pracy. Co 4 tygodnie jest 1 tydzień przerwy na zmetabolizowanie przerabianych treści. W każdym module (tygodniu) ćwiczenia zajmują w sumie około 1-3h pracy, każda telekonferencja trwa 1,5h. Uczestniczki Akademii potwierdzają, że materiał jest wspaniale dopasowany pod kątem treści, chronologii pracy, oraz ilości materiału. Im bardziej się zaangażujesz, tym głębsza będzie Twoja transcendencja.

Czy telekonferencje są nagrywane?

Wszystkie telekonferencje są nagrywane, więc dlatego też możesz je obejrzeć w dogodnym dla Ciebie momencie. Przed spotkaniem możesz napisać na grupie Twoje pytanie do Dagmary, a ona odniesie się do niego podczas spotkania, które odsłuchasz wtedy, kiedy będziesz mogła.

W jakich godzinach odbywają się telekonferencje?

Aby z udziału w telekonferencji na żywo mogło wziąć jak najwięcej osób, Dagmara, wprowadziła wymienne godziny: raz spotkanie jest o godzienie 10:00, a w kolejnym tygodniu o 19:00. Wszystko po to, aby miały szansę skorzystać z tych spotkań osoby, które mają swoje zajęcia o różnych porach, co mogłoby wpływać na ich ciągłą nieobecność podczas tekekonferencji, które mają ogromną wartość w procesie.

Czy w trakcie trwania Akademii będę mogła zmienić Pakiet z Basic na Premium?

Tak, można w trakcie Akademii rozszerzyć pakiet z Basic na Premium. Nie można jednak zmniejszyć pakietu Akademii z Premium na Basic.

Czy mogę zrezygnować z Akademii w dowolnym momencie?

Akademia jest Rocznym Kursem, traktowanym jako jeden, spójny produkt.  Możesz zrezygnować w każdym momencie, ale niewykorzystany okres nie podlega refundacji. Płatność ratalna jest jednocześnie zobowiązaniem do uregulowania całości i tak będzie traktowane w przypadku ewentualnej wcześniejszej rezygnacji.

Co jest a co nie jest wliczone w cenę Akademii?

Pakiet BASIC bez warsztatów na żywo, tylko dostęp online + kolacja finałowa z 1 noclegiem. W trakcie trwania Akademii można dokupić opcję PREMIUM. Dojazd na kolację finałową we własnym zakresie.

Uroczysta Kolacja i 1 x nocleg w pakiecie

Pakiet PREMIUM zawiera udział w 2 warsztatach na żywo+ finałowa kolacja.

Warsztaty: 1 x nocleg, 2 x lunch, przerwa kawowa podczas warsztatów w pakiecie.

Kolacja Finałowa: 1 x nocleg i Uroczysta Kolacja

W jaki sposób mogę opłacić udział w Akademii?

Płatność może być dokonana w następujący sposób:

 1. Paypal – jeśli posiadasz konto PayPal lub płatność kartą przez PayPal.
 2. Karta kredytowa (opcja dostępna bezpośrednio przez stronę www przy wyborze pakietu przez PayU lub PayPal)
 3.  BLIK
 4. Ratalnie korzystając z opcji ratalnej zaproponowanej przez PayU.

Zamówienia dokonujesz przez Butik logując się na stronie. W razie potrzeby  i pytań napisz na: kontakt@dagmaraszymanska.pl