Nowa odsłona
Akademii Embrace INSIDE

dla Świadomych Kobiet

To CLUE tego jak postrzegam moją misję:

BUDZIĆ KOBIETY
DO MIŁOŚCI, DO ŻYCIA I SIEBIE.

 

BUDZIĆ DO
SZCZĘŚCIA, SPEŁNIENIA I MOCY.

A gdybyś tak już teraz poczuła KIM JESTEŚ
i przestała się bać opinii innych?

Gdybyś zamiast lęku doświadczała życia w zaufaniu?

Gdybyś zamiast złości traktowała siebie i świat z miłością?

A gdyby tak miłość, świadomość, obfitość i pełnia królowały w Twoim życiu?

W Twoim Królestwie?

Czy jesteś na to gotowa?

Czy jesteś gotowa na spotkanie z iluzją,
która przysłaniała Twoje piękne Serce?

Na jej obnażenie? Na Prawdę o tym Kim Jesteś?

Czy jesteś gotowa na najważniejsze spotkanie
z BOGINIĄ i odkrycie, że Nią od zawsze Jesteś?

4 edycja będzie NOWĄ ODSŁONĄ
mojego autorskiego programu
w Akademii Embrace INSIDE.

 

Już ponad 70 osób odnalazło BOGINIĘ na samej Akademii

Część z tych osób poszło o krok dalej i zostało Terapeutami mojej autorskiej metody zmiany perspektyw Embrace Therapy®.

 

Dziś Akademia ma nowy format i w tej odsłonie jest dedykowana kobietom poszukującym swojej KOBIECEJ MOCY.

 

To były KOBIETY, takie same jak TY dzisiaj.
Z takimi samymi problemami i emocjami.

KOBIETY, które miały dość rodowych uwikłań, konfliktów w rodzinie

KOBIETY, które miały dość obciążeń rodzinnych i powinności

KOBIETY, które miały dość życia pod dyktando matki o ojca pomimo dorosłego wieku

KOBIETY, które miały dość przenoszenia rodzinnych schematów do swojego życia, odtwarzania niechcianych schematów

KOBIETY, które miały dość poczucia winy w macierzyństwie lub jego brak realizacji

KOBIETY, które miały dość niskiego poczucia wartości, wstydu, smutku

Kobiety, które poczuły, że już BASTA!
Już WYSTARCZY!

Wystarczy samotności, poczucia braku sensu i pustki

Wystarczy bycia w roli ofiary

Wystarczy tkwienia w związku,w którym nie ma pasji, przyjaźni, miłości

Wystarczy nie rozumienia siebie

Wystarczy ciągłego zmęczenia i braku witalności do życia

Wystarczy braku satysfakcji zawodowej

Wystarczy niestabilnej sytuacji finansowej

Zaproszenie
do Akademii Embrace INSIDE
jest dla Ciebie wciąż aktualne!

Mając na swoim koncie tysiące godzin pracy z KOBIETAMI takimi jak TY, mogę śmiało powiedzieć, że rozumiem w pełni Twój wewnętrzny ból.

 Rozumiem doskonale jak czujesz się niekomfortowo i jak wpływa to na jakość całego Twojego życia i każdego jego obszaru.

Rozumiem także brak społecznego wsparcia – paradoksalnie od najbliższych Ci osób.

Dla wielu to niewygodne tematy, które “lepiej” zamieść pod dywan i schować głowę w piasek.

 

“Lepiej”

  • “Lepiej”  zajęłabyś się domem…
  • “Lepiej” nie ruszać gówna, bo bardziej śmierdzi…
  • “Lepiej” zapomnieć niż rozgrzebywać stare rany…

oraz “powinnaśki”

  •  Powinnaś zająć się domem, a nie egoistycznie sobą…
  • Masz małe dzieci, poświęć im czas, a nie sobie…
  • Nie powinnaś tego…
  • Powinnaś to i tamto…
  • Porządna żona… matka… nie zajmuje się głupotami…  W dupie Ci się poprzewracało… Robią Ci wodę z mózgu… To jakaś sekta… Zejdź na ziemię Kobieto!…

Wiem, że niewygodnie się o tym czyta!

Od 12 lat jako ekspert od umysłu, zwłaszcza podświadomego, coach i terapeuta – wiem jedno: NA PIERWSZY RZUT OKA WYDAJE SIĘ, ŻE PRAWDA W OCZY KOLE i boli. Chcemy uciec od NIEJ jak najdalej, bo kto chciałby sobie robić krzywdę? Tylko masochista! Jednak zatrzymaj się i poczuj, że jest jakaś część CIEBIE, która uciekać nie chce. Która pomimo, iż wydaje się, że BOLI to o czym czytasz, jednak chce TU ZOSTAĆ.

Bo wiesz… prawda jest zupełnie odwrotna. To nie Prawda Boli. Boli odpadanie iluzji. Prawda wyzwala, bo budzi do zmiany. Do podjęcia DECYZJI. Do DZIAŁANIA. Do STANIĘCIA ZA SOBĄ. Boli wizja wyjścia poza “strefę komfortu”, fatygi jaka nas czeka w tej podróży, ale nie sama PRAWDA.  Boli to, że nie czujesz się rozumiana. Że nie masz wsparcia, choć z drugiej strony często go odrzucasz, aby nie wyjść na słabeuszkę. 

Czuję Twój ból bycia tak blisko, a tak daleko od siebie. Wiesz, również, że mogę Ci pomóc.

Wiem, że to czujesz, choć być może nie wiesz, że byłam dokładnie w TYM SAMYM MIEJSCU CO TY TERAZ. Cierpiałam, płakałam, nie radziłam sobie ze sobą, uciekałam, walczyłam, byłam na rozdrożu, bez sensu, bez siebie przy sobie. Samotna, nieszczęśliwa, niespełniona, poraniona. Ale na zewnątrz mój obrazek malowałam zupełnie inny. Na zewnątrz ludzie postrzegali mnie jako silną, niezależną kobietę. Pewną siebie, z ogromnym poczuciem wartości.

Jednak zderzenie ze ścianą, miesięczny pobyt w szpitalu, diagnoza, której się nie spodziewałam, sprawiły, że stawiłam się do pracy ze sobą. Dotknęłam ściany i miałam wybór:

ALBO ZOSTAĆ POD NIĄ I ZAPŁAKAĆ SIĘ NA ŚMIERĆ, ALBO WSTAĆ, OTRZEĆ ŁZY I PÓJŚĆ W STRONĘ ŚWIATŁA.

Jednak zanim obnażę się Tobie po całości, pamiętaj o jednym:

Jeśli pomimo zderzenia ze ścianą, stania na rozdrożu, czujesz w sercu ogromną chęć zmiany, chęć zbliżenia się do SIEBIE – to jesteś we właściwym miejscu.

Jak to zatem było u mnie?

Jakieś 12 lat temu byłam totalnie w czarnej dziurze. Samotna, nieszczęśliwa, w przelotnych relacjach, żyjąca od wypłaty do wypłaty, na kredytach, ponad stan, żeby inni widzieli, że “ja też mogę”, czyli, że dzięki temu “coś znaczę”. Uważałam, że poradzę sobie ze wszystkim sama, bez niczyjej pomocy. Proszenie o pomoc było aktem desperacji i słabości. A ja za cholerę, nie chciałam aby świat odkrył, że mogę być słaba.

Mając raptem 24 lata miałam za sobą “szybki ślub i szybki rozwód”. Nie miałam dzieci, gdyż się ich bałam. Byłam kochanką, byłam zdradzona i sama zdradzałam. Dawałam się wykorzystywać i sama wykorzystywałam. Snułam tysiące strategii na miłość. Jednak żadna nie działała na dłużej. Pociągali mnie “niegrzeczni chłopcy”, których chciałam zatrzymać przy sobie “na zawsze”. Żyłam nadzieją, że się dla mnie zmienią. Że ich rozkocham. Jednak oni bawili się tylko w mojej piaskownicy do momentu, w którym “mama” nie zawołała ich na obiad. Wracali pokornie do domu, a ja zostawałam sama. Obiecywali, że wrócą… i czasem wracali, a czasem zmieniali plac zabaw. 

Uznałam, że nie mam szczęścia w miłości. Że wszyscy fajni faceci są już zajęci. Zastanawiałam się co takiego jest w kobietach, z którymi zostają… co takiego mają one, czego ja nie mam? A gdy już byłam w relacji, czułam się niewystarczająca zauważona, kochana, spełniona. 

W relacjach byłam jak “facet”. Niezależna. Silna. Kontrolująca. Wiedząca co jest najlepsze do “nas”, dla “niego”. Matkowałam. Dawałam rozwiązania. Inicjowałam. Wyręczałam. Prowadziłam za rękę.

Ale byłam też na każde zawołanie. Można mnie było wziąć z półki o odstawić na nią w każdym momencie. Czekałam na swoją kolej. Na swoje 5 minut. Na okruchy miłości z “pańskiego stołu”.

Czuję, że to historia bliska Twojemu sercu… Jednak daj mi chwilkę, a opowiem Ci o sytuacji zawodowej.

Przez ponad dekadę pracowałam w korporacjach farmaceutycznych od Przedstawiciela Medycznego, po Dyrektora Sprzedaży w jednym z Banków Komórek Macierzystych. Mieszkałam wtedy jeszcze w rodzimym Krakowie. Zarabiałam dobre pieniądzem, bo i cele sprzedażowe osiągałam jak na pstryknięcie palcami, jednak żyłam “ponad stan” zaciągając co raz to nowe kredyty. Kariera się rozwijała, ale relacje kulały.

Zauważyłam także, że gdy pojawia się “on” na horyzoncie, pieniądze przestawały się mnie trzymać. Z czasem odkryłam jeden z destrukcyjnych programów dotyczących obfitości “ALBO PIENIĄDZE, ALBO MIŁOŚĆ!”. Na tamten moment nie wiedziała, że istnieje coś takiego jak “relacja z pieniędzmi”. Słowo “relacja” kojarzyło mi się jedynie z relacjami damsko-męskimi. A ja po prostu nie wiedziałam czym są pieniądze. Nie dbałam o nie. Nie szanowałam ich. Nie kochałam.

I tak oto w 2010 roku zderzyłam się ze ścianą. Oczywiście uderzałam w nią cały czas, ale nie na tyle mocno, aby się zatrzymać.

Trafiłam z 40 stopniową gorączką, bólem całego ciała, mięśni i stawów, oraz białkomoczem i bólem nerek do Kliniki Nefrologii w Krakowie. Szybko jednak okazało się, że “nerki” to pikuś.

Lekarze nie potrafili dojść do przyczyny tego co mi jest naprawdę. Po miesiącu pobytu w szpitalu, codziennych badań na różnych oddziałach klinik, w rękach dziesiątek specjalistów zapadła diagnoza o chorobie autoimmunologicznej Zespole Stilla, której nie da się już wyleczyć.

Ale w między czasie, przyszedł taki dzień, w którym lekarze  podejrzewali Tocznia i wtedy stał się CUD.

Zaczęłam szukać informacji o toczniu i okazało się, że 90% ludzi umiera od 5 do 15 lat choroby. I wtedy zadałam sobie kluczowe pytanie: Co chcę zmienić w moim życiu jeśli pozostało mi raptem 1825 dni życia? (wzięłam pod uwagę najczarniejszy scenariusz). 

I choć na drugi dzień otrzymałam diagnozę wykluczenia tocznia, pytanie ze mną pozostało. Co więcej, pozostał GŁOS, który usłyszałam i poczułam w sobie, jakby to było GŁOS BOGA. 

Wówczas podjęłam decyzję, o tym, że stawiam się do siebie. Po wyjściu ze szpitala złożyłam wypowiedzenie z dobrze płatnej pracy i zapisałam się na najdroższy roczny pakiet szkoleń coachingowo – terapeutycznych jaki znalazłam w sieci. Chciałam od razu wykupić i zrobić cały pakiet. Byłam tak zdesperowana, że roczny pakiet ukończyłam w pół roku i podjęłam praktykę jako Coach.

Chłonęłam każdego klienta, który był dla mnie jak najlepsze, wyostrzone lustro. Uczyłam się siebie wraz z moimi klientami.

Dlaczego tak intymnie obnażam się przed Tobą?

Bo doskonale zdaję sobie sprawę, że gdyby nie moja determinacja, decyzja, poproszenie o pomoc i pokora wobec tego, że “nie wiem wszystkiego” – nie byłoby mnie tutaj dzisiaj z Tobą.  Moja transformacja zaczęła się od poproszenia o pomoc, wejścia w proces odkrywania się, poznawania narzędzi, które wspierają zmianę. Wtedy jeszcze nie istniała Embrace Therapy®, jednak ONA na mnie czekała i spłynęła jak ŁASKA 5 lat temu podczas jednej sesji z włoską klientką Patrizią.

W między czasie wyjechałam do Włoch, aby naprawić relację z moją mamą, z którą była w nazwijmy to “ciszy” przez około 7 lat.

Włochy to miejsce, za które pozostanę wdzięczna do końca mojego życia, gdyż doświadczyłam tutaj upadku jak dla mnie z najwyższego konia i dotknęłam najniższego DNA, największej biedy i najtrudniejszego momentu, ale tą historią dzielę się już podczas Akademii.

To co odmieniło moje życie, jego jakość, to ZAUFANIE. TOTALNE ZAUFANIE DO ŻYCIA, BOGA I SIEBIE. Wtedy jeszcze nie miałam pojęcia, że ta trójca, to wciąż JA.

Dzięki pracy nad sobą, moim klientom, którzy byli najlepszymi mentorami i teraputami oraz zaufaniu, w pewnym momencie moje życie odwróciło się o 180 stopni.  Dziś już wiem, że to ja wykreowałam sobie cudownego męża, synka, rodzinę, naprawiłam relację z mamą, z tatą i innymi krewnymi. Że uzdrowiłam relację z pieniądzem, obfitością, a także zdrowiem. Choroba Stilla “zniknęła” po pół roku intensywnej pracy z wewnętrznymi konfliktami i do dziś nie ma po niej śladu. Tak samo jak po guzach w piersiach, łuszczycy głowy, czy endometriozie.

Mając 12 letnie doświadczenie jako coach i terapeuta oraz tak bogate doświadczenie życiowe, jest mi ogromnie bliska transformacja kobiet. I choć moimi klientami bywają mężczyźni, to najlepiej pracuje mi się z kobietami, gdyż sama nią jestem i najlepiej je rozumiem. Wszystkie te lata zaowocowały moim unikatowym autorskim programem Akademii Embrace INSIDE.

Akademia Embrace INSIDE,
to prawdopodobnie jedyny taki w swoim rodzaju proces coachingowo – teraputyczny, który łączy holistycznie i wielowymiarowo oraz kompleksowo we wszystkich obszarach życia to co mentalne i duchowe.
Ziemskie i Boskie.  Podświadome i Świadome.
Co więcej, odbywa się to w pięknej przestrzeni Gotowych i Otwartych na siebie KOBIET. 

W Rocznym Procesie Akademii zawarłam kwintesencję mojej wiedzy i doświadczenia. A co najważniejsze PASJI i SERCA do budzenia ludzi oraz nieustannego zachwytu dla Umysłu i jego Geniuszu. W Akademii Embrace INSIDE stosuję transformację w nurcie Embrace Therapy®, której jestem autorem. To niesamowite narzędzie do odkrywania siebie, pracy z Wewnętrznym Dzieckiem, łączenia się z Boskością, ćwiczeniem mięśnia “pamiętania” (Kim Jestem), w którym Terapeutą jest sam BÓG. Sama MIŁOŚĆ & ŚWIADOMOŚĆ.

“Prawda nie boli,
boli odpadanie iluzji”

Czym jest Akademia Embrace INSIDE dla Gotowych i Otwartych Kobiet?

Akademia Embrace INSIDE, to Roczny Proces odkrywania swojego POTENCJAŁU, KOBIECOŚCI, MOCY I SIEBIE. To wielowymiarowy, holistyczny, intensywny i głęboki KURS stawiania się do zapomnianej Prawdy o sobie.

35 SESJI & KONSULTACJI GRUPOWYCH
NA ŻYWO ♥

Raz w tygodniu przez 35 tygodni, z wyłączeniem przerw światecznych i wakacyjnych będziesz miała dostep do mnie. To jedno z ulubionych narzędzi uczestniczek każdej edycji Akademii. Sesje są w formie telekonferencji i są nagrywane.

5 SESJI & KONSULTACJI GRUPOWYCH
PODCZAS DETOXU ♥

Ostatni tydzień Akademii jest dedykowany Detoxowi, czyli głębokiemu procesowi  oczyszczania – 7 dni na samych sokach. To oczyszczanie na poziomie Ciała Umysłu i Ducha. Podczas tego czasu aż 5 x będę dla Ciebie cennym wsparciem.

35 MODUŁÓW
SZKOLENIOWYCH ♥

Dołączając do Akademii otrzymujesz dostęp do praktycznych materiałów szkoleniowych zawierających ćwiczenia w formie PDF, techniki, medytacje, wizualizacje, ćwiczenia audio. Wszystko to, pozwoli Ci poznać siebie, zgłębić coachingowo i terapeutycznie, odblokować i pójść do przodu po życie jakiego pragniesz. Możesz te moduły wykonywać WE WŁASNYM TEMPIE lub iść razem z GRUPĄ.

10 NAGRAŃ Z SESJI & KONSULTACJI
GRUPOWYCH NA ŻYWO ♥

To dodatkowe nagrania z poprzednich edycji w formacie MP.3 (z powodu RODO chronię wizerunek moich klientek). Jednak materiały te są skarbnicą wiedzy, dlatego ich bogactwo jest nieocenione. Dodatkowe nagrania wzmacniają przekaz i dodają nowych wskazówek do procesu. Wzbogacają go!

1 INDYWIDUALNA SESJA
EMBRACE THERAPY®
z Dagmarą Szymańską autorką metody ♥

W ramach Akademii Embrace INSIDE, otrzymujesz ode mnie w prezencie 1 sesję Embrace Therapy®. Dodatkowo dla uczestniczek mam ofertę specjalną Pakietów Indywidualnych 1 i 3 miesięcznych.

1 INDYWIDUALNA SESJA
z Licencjonowanym Terapeutą Embrace Therapy® wskazanym przez Dagmarę Szymańską ♥

W ramach dodatkowego wsparcia Twojego procesu, możesz skorzystać z 1 nieodpłatnej sesji z Licencjonowanym Terapeutą Embrace Therapy® wybranym przez Dagmarę. Wybór Teraputy będzie dostosowany do Twoich potrzeb. 

2 X DWUDNIOWE WARSZTATY
W PIĘKNYM MIEJSCU W POLSCE
(w opcji PREMIUM) ♥

Grupa i jej Energia to MOC TRANSFORMACJI. Dlatego 2 x w roku Akademii spotkamy się na wyjatkowych 2 dniowych ekskluzywnych warsztatach.  Uczestniczki będą mogły się poznać, wymienić doświadczenia, oraz to co najważniejsze, będą mogły zgłębić siebie w sobie. Po każdym warsztacie na żywo, już nigdy nie bedziesz “taka sama”. Za każdym razem będzie MOCNIEJ i GŁĘBIEJ!

UROCZYSTA KOLACJA NA ZAKOŃCZENIE AKADEMII EMBRACE INSIDE W POLSCE ♥

Na zakończenie Akademii czeka na uczestniczki wspólna uroczysta Kolacja z noclegiem. Będzie to celebracja połączona z uwieńczeniem całoroczbej pracy nad sobą. Każda z uczestniczek otrzyma Dyplom ukończenia Akademii Embrace INSIDE. To będzie magiczny czas wzruszeń i kwintesencji MOCY Świadomości, Boskości i Kobiecości. Kwintesencja MIŁOŚCI.

Materiały
z Programów Grupowych ♥

Medytacje ♥

Detox prowadzony ♥

Nowa edycja Akademii Embrace INSIDE będzie głębsza od poprzednich
i wzbogacona o warsztaty na żywo, a także dostępna w dwóch wariantach.

To jest bilet w jedną stronę. Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo.

OTWORZYSZ SIĘ na otrzymywanie

Poznasz SWOJĄ MOC

Poprawisz relację z rodzicami, bez względu na to czy żyją czy nie

Polepszysz związek, lub przyciągniesz MIŁOŚĆ

Przestaniesz odrzucać umysł, wew. krytyka, a zaczniesz czerpać z tego co chce Ci powiedzieć

Nauczysz się swoich czakr i pracy z nimi

Uwolnisz się od przy-musu, opinii innych, oczekiwań

Odktyjesz, że Jesteś Źródłem wszelkich pytań i odpowiedzi

Wrócisz do pamiętania KIM JESTEŚ, i będziesz mogła odgrywać świadomie każdą rolę w Teatrze Życia, bez utożsamiania się z rolą

Zawiążesz nowe przyjaźnie i otrzymasz wsparcie na grupie, także po zakończonym procesie

Nauczysz się świadomie MANIFESTOWAĆ obfitość

Rozpoznasz swoje programy i nauczysz się UWAŻNOŚCI

Nauczysz się spotykać ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem, nie będąc w roli Dziecka

Zaczeniesz świadomie korzystać z potencjału BOGINI

Odkryjesz potencjał i cień i nauczysz się korzystać z obu zasobów, jednocześnie integrujac je w sobie

Poznasz podstawy Totalnej Biologii, aby utrzymać ciało w zdrowiu

Zrobisz generalny przegląd całego Twjego życia w 24 jego obszarach

Poprawisz relację z finansami, pasją, pracą i czasem

Poznasz swoje Talenty i nauczysz się z nich korzystać

Nauczysz się sprzedawać i wyceniać w oparciu o Twoje nowe poczucie wartości

Sam proces jest transformacją,
a metoda, której używam pochodzi od samej Miłości.

To nie przypadek, że nasze drogi się zeszły.

Pracuję z Kobietami, które są świadome, zdecydowane i wewnętrznie gotowe do tego, aby zainwestować z totalną zmianę. Jako Coach prowadzę do osiągnięcia zamierzonego rezultatu. Nie skupiam się na przekonywaniu i sztucznym generowaniu potrzeb.

Mam pełną świadomość, że to nie jest banalna decyzja. W końcu powierzasz mojemu prowadzeniu i wsparciu Twoje życie.

Może być i tak, że uznam, że nie jestem Ci w stanie pomóc, wówczas nie podejmę się tej wspólnej drogi, ale pomogą Ci wybrać właściwy kierunek dla rozwiązania Twojej potrzeby.

Wszystkie płatności są zabezpieczone Certyfikatem SSL służącym do bezpiecznych transakcji na mojej stronie. Po dokonaniu wpłaty wystawiam fakturę, którą otrzymasz automatycznie na maila na wpisane przez Ciebie dane. Geolokalizacja Google, rozpoznaje czy opłata jest w złotówkach czy w innej walucie danego kraju.

Prowadzę także KONSULTACJE

Jednak nie są one sesją. Konsultacja jest jak Pogotowie Ratunkowe, czyli jest szybkim i doraźnym wsparciem, plsterkiem na ranę, jednak nie likwiduje przyczyny bólu. Konsultacja trwa 90 minut. Po konsultacji nie otrzymujesz żadnych materiałów do pracy.

W celu umówienia się na Konsultację, napisz do mnie na messenger i opisz w kilku zdaniach z jakim palącym tematem chcesz popracować.

TESTIMONIALS

Co mówią o mojej pracy?

Dzięki Twoim sesjom 1:1 udało mi się odkryć ogrom blokad w moim życiu, a dzięki temu zaczynam fruwać na skrzydłach Boga. Czuję inaczej, widzę inaczej, tak jakbym miała założone wielkie okulary poszerzonej świadomości, w których widzę świat w całkiem innych barwach.. w barwach Miłości, Obfitości Zdrowia i Radości..
To dzięki Tobie i Twoim warsztatom oraz spotkaniu 1 :1 oraz Twojej metodzie Embrace Therapy stałam się w końcu w 100 % dojrzałą i odpowiedzialną, dorosłą kobietą, a nie tylko rozkapryszonym, bo nieakceptowanym dzieckiem.
To, co zrobiłaś dla mnie oraz to, co robisz dla innych jest ogromnym darem dla Świata.
Bardzo Ci za to dziękuję. Dziękuję również, że odkryłam pasję w sobie, znalazłam cele, których do tej pory nigdy nie widziałam.. Odnalazłam Siebie i już teraz wiem i czuję całą sobą.. że Jestem Bogiem…
DZIĘKUJĘ”
Marta

Śledziłam Dagmarę najpierw na jej włoskim portalu, zanim się z nią skontaktowałam. Pracowałam już od pewnego czasu nad sobą, czytałam wartościowe książki, uczestniczyłam w zajęciach dot. Wewnętrznego Dziecka, ale nadal kręciłam się w kółko z pewnymi emocjami. Dodatkowo czułam frustrację związaną z brakiem spełnienia zawodowego i kompletnym chaosem w mojej głowie. To, co mówiła Dagmara, rezonowało ze mną w 100%. Przyciągała mnie jej mądrość i doświadczenie. Zdecydowałam się na sesje 1:1 gdyż chciałam wreszcie opowiedzieć moją historię i dać sobie jak najlepszą opiekę, “szytą na miarę”. Nie pomyliłam się w moim wyborze. Dagmara jest wspaniałym Przewodnikiem, który najpierw słucha, następnie tłumaczy a w końcu pokazuje drogę wyjścia. Łączy teorię, niezbędną do zrozumienia umysłu, z praktyką swojej autorskiej metody Embrace, dzięki której zmienia się spojrzenie na największą nawet traumę.  Odpadają iluzje i fałszywe przekonania. Dagmara pomaga wstać na nogi, daje kompas i narzędzia, by iść dalej samemu. Rodzi się głęboka wiara w Siebie, we własne siły. Przypominają się zapomniane talenty. Znika strach przed działaniem.
Jak mogłabym podsumować moją “pracę” z Nią? Pomogła mi przede wszystkim ZROZUMIEĆ kim NIE JESTEM by następnie POCZUĆ KIM JESTEM w mojej Esencji. Zaczęły  pojawiać się pomysły, uwolniła się kreatywność. Wiem, że cokolwiek zaplanuję, to będzie słuszne, a ograniczyć mogą mnie tylko moje własne przekonania. Ale ja już wiem jak to zmienić.
Daga Kochana, jestem Ci niezmiernie wdzięczna za Twoją mądrość i miłość i za to, że dzielisz się nimi ze światem

Anna

Jest to piękna technika obejmowania świadomością przyczyny i podłoża brakującego w nas elementu. Bez ograniczeń poddałam się procesowi i widzę realne zmiany w jakości mojego życia. Z trzęsącego się kłębka nerwów stałam się zrelaksowaną, wspaniałą Sobą. I to jest cudowne. Wzrosła moja uważność. Zdobyłam wiedzę, instrukcję samoobsługi. Wyłapuję gierki, którymi wciąż zagrywa niestrudzony Umysł. I nauczyłam się nieidentyfikowalna z nim. Teraz to wydaje się takie proste!

Justyna

O mnie

Dagmara Szymańska

Nazywam się Dagmara Szymańska.

Jestem autorką metody Embrace Therapy®.

Od ponad 12 lat także life Coachem, duchowym mentorem oraz autorem książek.

Jestem także założycielem Akademii Terapeutów Embrace Therapy®, czyli 8-miesięcznego Procesu Holistycznego i Wielowymiarowego, który kończy się 2-letnią licencją i certyfikacją Praktyka Embrace Tharapy®, zwanym Terapeutą Embrace Therapy®.

Metoda Embrace Therapy® łączy pracę z tym co podświadome z poziomu „wewnętrznego dziecka”, co słabe, automatyczne, instynktowne, z tym co BOSKIE w ujęciu holistycznym, dające MOC, OBFITOŚĆ I PEŁNIĘ.

Przez ponad dekadę wskazuję jak przedostać się przez kotary Umysłu, który pozornie oddziela nas od samych SIEBIE. Od Istoty Boga. Od Miłości. Im głębiej wnikamy w to co skryte pod świadomością, tym bardziej poszerzamy Świadomość, która jest niezbędna przy odpadaniu iluzji i odkrywaniu PRAWDY o tym KIM JESTEŚMY w Istocie. Dotarcie do Istoty Boga jako Siebie, kończy wszelkie historie Umysłu. Wtedy życie staje się lekkie, zabawne i pełne zaufania, że wszystko, co się wydarza, dzieje się z Miłości i dla Miłości.

Uczę, jak wyćwiczyć mięsień PAMIĘTANIA o tym KIM JESTEŚ, abyś SAMODZIELNIE potrafiła dokonać świadomego WYBORU w zaufaniu i w miłości, nie dając się wciągać w grę emocji i destrukcyjnych myśli jakże cudownego, ale też ograniczonego programami umysłu.

Masz pytanie?

Napisz do mnie