Witam Cię w

Akademii Embrace

2 CZTERODNIOWE ZJAZDY

2 KURSY ONLINE

 

SUPERWIZJA | PRYWATNA GRUPA TRENERSKA

Poznasz swój umysł i jego programy

Aby cokolwiek zmienić, trzeba najpiew wiedziec co jest do zmiany. Dlatego tak istotne jest odkrycie podświadomych programów naszego umysłu, bo inaczej możemy kręcić się w kółko i tylko frustrować, że „tyyyle już wiem, a nic się nie zmienia”.

Nauczysz się Embrace Therapy™ od podszewki

Poznasz Embrace Therapy na tyke dobrze, by nie dać się zaszachować sprytnemu umysłowi. Ugruntujesz się w Ja Jestem, dzięki czemu dialog z umysłem stanie się dziecinnie prosty.

Przerobisz własne programy

Przerobisz własne programy z obszaru relacji, pieniędzy, zdrowia i doświadczysz czym jest akceptacja z poziomu serca.
By skutecznie pomagać innym, ważne jest by najpierw samemu przejść proces zmiany. To ogromna szansa na zdobycie pierwszego własnego doświadczenia.

Otrzymasz licencję teraputy Embrace Therapy™

Metoda Embrace Therapy™ objęta jest prawem autorskim©, tak samo jak każde inne dzieło stworzone przez swojego autora. Dlatego by się nią posługiwać w pracy z innymi ludźmi i używać jako narzędzie terapeutyczne, potrzeba jest licencja czyli pozwolenie na to oraz certyfikat, poświadczający kompetencje terapeutyczne.

Czym jest metoda Embrace Therapy?

Embrace Therapy ™ , to proces, który w prosty i łagodny sposób pozwoli Ci dotrzeć do Twojej najwyższej ŚWIADOMOŚCI i MIŁOŚCI. Pozwoli także połączyć się z TYM zarówno na poziomie świadomym jak i podświadomym. Embrace oznacza objęcie. To głębokie zrozumienie – świadoma część – która łączy się z natychmiastową akceptacją, co skutkuje rozpuszczeniem się silnych emocji z przeszłości. To cześć podświadoma odczuta w ciele jako rzeczywiste doświadczenie, które sprawia, że zachodzi głęboka zmiana w percepcji zdarzeń z naszego życia, które kompletnie zmienia naszą perspektywę. To objęcie Miłości i Świadomości.

Proces ten wzmocni Twoją intuicję, czucie, świadomość tego Kim Jesteś i sprawi, że duchowy oraz ludzki aspekt Ciebie będą jeszcze bardziej ze sobą połączone. One już są połączone, stanowią JEDNOŚĆ, ale zwykle o tym nie pamiętamy szukając wiele dróg. Wystarczy naprawdę „jeden click”, by o tym pamiętać i już w TYM przypomnieniu BYĆ.

Dzięki temu, pojawi się naturalny dostęp do boskiej mądrości i wiedzy, które gdy jesteś w tym połączeniu, stają się Twoją naturą.

Embrace Therapy ™, to niesamowite narzędzie do pracy w każdym skonfliktowanym obszarze umysłu takim jak zdrowie, związki, finanse, poczucie wartości.

 Dlaczego Embrace Therapy™ działa w każdym obszarze życia?

Bo to praca u źródła, czyli u korzeni. To jak wyrwanie chwasta z korzeniami, a nie samo przycinanie trawki.
To jak lot helikopterem nad zakorkowanym miastem… a nie stanie w korku. Z perspektywy helikoptera widzisz więcej.
Widzisz gdzie jest korek i dlaczego się zrobił. Z góry masz wybór. Nic Cię nie ogranicza.

Embrace Therapy™  daje Ci wybór. Świadomy wybór po rozpuszczeniu tego co trzymała podświadomość.

NATYCHMIASTOWA AKCEPTACJA

 To NATYCHMIASTOWA zmiana percepcji postrzegania tej same rzeczywistości. To NATYCHMIASTOWE rozpuszczenie emocji, które połączone były z destrukcyjnymi przekonaniami. Tak. Słowo „natychmiastowe”, nie jest tu żadnym nadużyciem. Tak się po prostu dzieje!

świadomy proces

To metoda, która łączy świadomy proces zmiany zachodzący w podświadomości. Samo wpływanie na podświadomość bez świadomego wsparcia procesu rozwojowego, jest krótkotrwałe. Tak samo jak „praca na powierzchni”, czyli stosowanie technik, metod płynących z „wiem, rozumiem”, czyli z „głowy”. One również będą krótkotrwałe w skutkach. Embrace Therapy™, łącząc świadomy proces z podświadomością, czyli zakrytą dla świadomości, z pozoru niedostępną częścią umysłu, sprawia, że poprzez akceptację pojawia się ZAUFANIE, a ono pozwala odkryć zakryte i je uzdrowić.

ROZPOZNANIE

Dzięki metodzie EMBRACE THERAPY™ nauczysz się rozpoznawać gierki umysłu, które często towarzyszą pracy z „wewnętrznym dzieckiem” podświadomości i odkryjesz dlaczego tradycyjne ukochiwanie wewnętrznego dziecka nie działa na dłuższą metę. Dowiesz się kim jest „przedszkolanka”, która przebiera się za „rodzica” i nauczysz się ją demaskować.

PRACA Z RODEM

Zobaczysz jak silna lojalność trzyma nas wobec ziemskich rodziców i dowiesz się dlaczego ta podświadoma więź się tworzy. Krok po kroku nauczysz się sobie ufać, by doświadczać bezwarunkowej miłości, czyli wolności od programów umysłu.

EMOCJE

To metoda, dzięki której poznajesz na własnej skórze czym jesteś w Esencji a czym jest umysł. To doświadczenie i połączenie Wiem + Czuję

UMYSŁ

To połączenie pracy z umysłem i duchowością, objęte świadomością i miłością. To głębokie wejście w psyche, czyli duszę – psyche z greckiego znaczy dusza, a nie umysł.

W czym konkretnie Embrace Therapy™ 
może Ci pomóc?

 

w puszczeniu oporu, zadry na sercu, puszczeniu poczucia zranienia, krzywdy

w wybaczeniu z przestrzeni serca

w zaufaniu do Siebie. W rozpoznaniu prawdziwych intencji, które płyną z serca, a nie z wystraszonego umysłu

w byciu wolnym od wewnętrznych przymusów, oczekiwań, destrukcyjnych przekonań i bolesnych emocji.

w naprawieniu relacji z Twoimi rodzicami, nawet jeśli nie żyją. Pamiętaj, że ta relacja jest w Tobie cały czas żywa i jest także podstawą każdej innej relacji z innymi, w tym także tej z finansami czy ze zdrowiem. Jest podstawą relacji jaką masz ze sobą.

w pojednaniu się z przeszłością, ale także w podejmowaniu nowych odważnych decyzji, płynących z intencji serca. Gdy czujesz lęk, wstyd na samą myśl o tym, że w przyszłości coś może spowodować wstyd, strach, bezsilność, żal..

w zaufaniu do ŻYCIA. Nasz świat zewnętrzny jest odbiciem naszych wewnętrznych przekonań i dostraja się do wibracji z naszego źródła. Ufając sobie, zmieniamy otaczającą nas rzeczywistość, wpływamy na nią świadomie, dlatego w konsekwencji ufamy życiu za jego prowadzenie.

Dla kogo przeznaczona jest Akademia Embrace?

Dla terapeutów, psychologów, coachów, konsultantów Totalnej Biologii i Psychobiologii. Dla wszystkich osób, które prowadzą sesje indywidualne, grupowe i potrzebują skutecznego narzędzia terapeutycznego do pracy z ludźmi, a także dla przewodników duchowych, oraz osób zajmujących się holistycznym rozwojem człowieka.

Dla osób, które marzą o zmianie zawodu i porzerzeniu swoich horyzontów i umiejętności. Dla wszystkich tych, którzy czują, że chcą pracować z innymi ludźmi i pomagać im w odkrywniu siebie. Ale także dla managerów chcących lepiej zarządzać swoim zespołem, zrozumieć ludzkie zachowania nie tylko z poziomu tradycyjnej psychologii zarządzania personelem, ale z poziomu dużo głębszego, z którego przywództwo staje się naturalne, bez wysiłkowe i spójne z wewnętrznymi wartościami.

Dla każdej osoby, która chce nauczyć się dla samej siebie jak natychmiastowo radzić sobie z emocjami, jak rozpuszczać swoje traumy oraz jak wrócić do SIEBIE. Do DOMU.

Akademia Embrace składa się, oprócz uczestnictwa w dwóch obowiązkowych kursach („Przez umysł do serca” oraz „Alchemiczne R-ewolucje”), także z dwóch 4-dniowych zjazdów (czwartek – niedziela).
Pierwszy zjazd: 10-13 wrzesień 2020 w Warszawie. Drugi zjazd przewidziany jest na luty 2021 roku.

pierwszy
czterodniowy zjazd

1 Zjazd to #1 LEVEL,

podczas którego poznasz moją autorską metodę EMBRACE THERAPY ™. Dowiesz się czym ona jest od podszewki. Poznasz wiele metod pracy z umysłem, które również przerabiamy na kursach online. Będziemy świecić latarką w ciemnych zakamarkach podświadomości, by uwolnić skumulowane emocje skumulowane w ciele od lat.
Na pierwszym zjeździe wejdziemy w obszary pracy nad trzema aspektami człowieka: relacjami z innymi, z pieniędzmi, oraz tą najważniejszą… relacją ze SOBĄ.

Podczas warsztatu odbędą się również sesje pokazowe Embrace Therapy™.

DRUGI
czterodniowy zjazd

2 Zjazd to #2 LEVEL,

który również potrwa 4 dni (czwartek – niedziela), podczas którego jeden dzień będzie przeznaczony na czwarty aspekt człowieka, czyli na aspekt zdrowia. Drugi zjazd to spotkanie, gdzie będzie królowała PRAKTYKA, praktyka i praktyka! To superwizja i praktyczne ćwiczenia metody w parach lub/i małych grupkach. To zjazd przeznaczony na praktyczny warsztat umiejętności zastosowania metody ET™ w praktyce, a także będzie czas przeznaczony na praktyczne wskazówki biznesowe, marketing online, prowadzenie sesji.

Ostatni dzień warsztatu przeznaczony będzie także na poruszenie tematu własnego biznesu, czyli praktycznych wskazówek dotyczących biznesu online, etyki w pracy terapeutycznej. Ostatnia część tego samego dnia przeznaczona będzie na wręczenie Certyfikatów potwierdzających kompetencje przyszłych terapeutów Embrace Therapy. 

W miedzy czasie miedzy jednym a drugim zjazdem powstanie PRYWATNA GRUPA ROZWOJOWA EMBRACE, służąca do spotkań online na zoomie i do zgłębiania materiałów i własnego rozwoju.

Wasze opinie na temat Embrace Therapy

Małgorzata Bottger

To było niesamowite doświadczenie gdy podczas prowadzenia medytacji przez  Dagmarę   miałam tak przejrzysty obraz siebie jako małej pięcioletniej dziewczynki która czeka tak naprawdę na mnie-  rodzica który kocha bezwarunkowo i jest przy niej nieustannie. Ale żeby dotrzeć do takich prawd musiałam stanąć w odwadze przy swoich ziemskich rodzicach i w bezpiecznych warunkach „oddać „  im to co mi nie służy a mocno obciąża w codzienności.

Teraz po tej terapii każdego dnia przyglądam się sobie inaczej .. z dużym zaciekawieniem Siebie Nowej  czyli kompletnej  pozbawionej poczucia ze jestem zależna od kogoś / niewystarczająca . Czuje się dojrzalsza i silniejsza. Podróż przez która poprowadziła mnie Dagmara była fascynująca z ogromem obrazów, wizji, emocji tak głębokich które obdarzyły mnie zaufaniem do siebie i świata … z wdzięcznością Małgorzata

Dagmara Dutkiewicz

Cudownie jest przemierzać świat z ludźmi, którzy potrafią więcej. Ja spotkałam moją imienniczkę, która przeprowadziła mnie przez kolejny etap mojej życiowej podróży. Dzięki niej poczułam się bardziej świadoma tego, KIM naprawdę JESTEM. Pomogła mi przeżyć we właściwy sposób, to co wydawało się nie do przeżycia. Sprawiła, że odnalazłam spokój i dostęp do Nieograniczonego. Jestem wdzięczna. Bardzo dziękuję. Dagmara

Anna Kamińska

Śledziłam Dagmarę najpierw na jej włoskim portalu zanim się z nią skontaktowałam. Pracowałam już od pewnego czasu nad sobą, czytałam wartościowe książki, uczestniczyłam w zajęciach dot. Wewnętrznego Dziecka ale nadal kręciłam się w kółko z pewnymi emocjami. Dodatkowo czułam frustrację związaną z brakiem spełnienia zawodowego i kompletnym chaosem w mojej głowie. To co mówiła Dagmara, rezonowało ze mną w 100%. Przyciągała mnie jej mądrość i doświadczenie. Zdecydowałam się na sesje 1:1 gdyż chciałam wreszcie opowiedzieć moją historię i dać sobie jak najlepszą opiekę, „szytą na miarę”. Nie pomyliłam się w moim wyborze. Dagmara jest wspaniałym Przewodnikiem, który najpierw słucha, następnie tłumaczy a w końcu pokazuje drogę wyjścia. Łączy teorię, niezbędną do zrozumienia umysłu, z praktyką swojej autorskiej metody Embrace, dzięki której zmienia się spojrzenie na największą nawet traumę.  Odpadają iluzje i fałszywe przekonania. Dagmara pomaga wstać na nogi, daje kompas i narzędzia by iść dalej samemu. Rodzi się głęboka wiara w Siebie, we własne siły. Przypominają się zapomniane talenty. Znika strach przed działaniem.
Jak mogłabym podsumować moją „pracę” z Nią? Pomogła mi przede wszystkim ZROZUMIEĆ kim NIE JESTEM by następnie POCZUĆ KIM JESTEM w mojej Esencji. Zaczęły  pojawiać się pomysły, uwolniła się kreatywność. Wiem, że cokolwiek zaplanuję to będzie słuszne a ograniczyć mogą mnie tylko moje własne przekonania. Ale ja już wiem jak to zmienić.
Daga Kochana, jestem Ci niezmiernie wdzięczna za Twoją mądrość i miłość i za to, że dzielisz się nimi ze światem. Anna

Justyna Ożga

(…)Daga opracowała także niesamowitą autorską metodę zmiany perspektyw Embrace, z której miałam przyjemność już korzystać. Jest to piękna technika obejmowania świadomością przyczyny i podłoża brakującego w nas elementu. Bez ograniczeń poddałam się procesowi i widzę realne zmiany w jakości mojego życia. Z trzęsącego się kłębka nerwów stałam się zrelaksowaną, wspaniałą Sobą. I to jest cudowne. Wzrosła moja uważność . Zdobyłam wiedzę, instrukcję samoobsługi. Wyłapuję gierki, którymi wciąż zagrywa niestrudzony Umysł. I nauczyłam się nieidentyfikowalna z nim. Teraz to wydaje się takie proste! Justyna

 

Kim jestem?

Dagmara Szymańska, Coach & Teraputa, Przewodnik Duchowy

Jestem Terapeutką Holistyczną, autorką metody Embrace Therapy™, założycielką Akademii Embrace, Master Coach’em, Master NLP, trenerką rozwoju osobistego, Hipnoterapeutą, Certyfikowanym Terapautą Time Line Therapy™, muzykoterapeutką (projekt: Yoga Dźwięku – misy kryształowe, tybetańskie, koschi, tamburyny, gongi), autorką 3 książek (Włochy i Polska), pasjonatką umysłu, nauczycielem duchowym, szczęśliwą mamą i żoną, kochającą córką, kobietą spełnioną zawodowo, prywatnie, zewnętrznie i wewnętrznie.

Ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, a obecnie studiuję Psychologię. Przez dekadę pracowałam w dużych korporacjach farmaceutycznych, oraz zarządzałam sprzedażą i coachingiem w jednym z polskich Banków Komórek macierzystych.
Ukończyłam pakiet szkoleń coachingowych w Instytucie Liderów Zmian zakończonych certyfikatem Master Coacha. Szkolenia z zakresu hipnozy, szkolenia terapeutyczne Time Line Therapy, szkolenia dwustopniowe z technik NLP. Ukończyłam kurs trenerski, pierwszy stopień Reiki, czyli pracę z energią, a także Kurs Totalnej Biologii oraz Psychobiologii i wiele innych.

Od 2010 roku pracuję z ludźmi, choć cały proces zaczęłam od poznania siebie i pracy nad sobą. Prowadzę kursy, warsztaty oraz sesje indywidualne na żywo i online w języku polskim i włoskim.

Jestem autorką kursów online:

🎀 Przez umysł do Serca

🎀 Alchemiczne R-ewolucje

oraz ksiązki „BOSKI UMYSŁ”, do nabycia na https://virgobooks.pl/

Pracuję w nurcie psychologii transpersonalnej, która postrzega człowieka jako istotę wielowymiarową, czyli cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową.

Obsługa i serwis

Jestem do Twojej dyspozycji cały czas podczas trwania kursu. Płatność za kurs można rozłożyć na raty. Proszę napisz do mnie w tej sprawie, jeśli to stanowią, że się wahasz. Taki problem, to żaden problem!

Fakturę za kurs otrzymasz w trakcie trwania kursu po zatwierdzeniu płatności. 

WASZE PYTANIA

Czasami pojawiają się podobne pytania od uczestników kursów, dlatego odpowiem już teraz na kilka z nich.

W jakich godzinach są spotkania na żywo i czy są nagrywane?

Spotkania są zwykle w godzinach wieczornych 18 lub 20. Tak, każde spotkanie jest nagrywane i pozostanie na grupie.

Ile mam czasu na przerobienie materiału?

Standardowo idąc z kursem, daję wam tydzień czasu na przerobienie materiału z każdego modułu. Moja sugestia jednak jest taka, by zawsze słuchać siebie i iść we własnym tempie, choć niewątpliwie z grupą, jest raźniej

Jak długo mam dostęp do kursu?

Dostęp do materiałów jest do końca 2020 roku.

KIEDY?

 

10-13 wrzesień 2020

 

LOKALIZACJA

WARSZAWA

 

ILOŚĆ MIEJSC MAX 30 OSÓB!

*Cena zawiera warsztaty, materiały, bufet kawowy, LUNCH każdego dnia!

Posłuchaj więcej
o Akademii Embrace