DZIELĘ SIĘ DAREM, KTÓRY OTRZYMAŁAM OD WSZECHŚWIATA

 

Akademia

Embrace Therapy®

dedykowana jest KAŻDEMU, kto pragnie rozwijać sam siebie, dzięki pracy z drugim człowiekiem, oraz  czuje się gotowy, aby prowadzić w drodze do DOMU. 

CZTERY POZIOMY SZKOLENIOWE

PRAKTYK
MASTER
TERAPEUTA
TRENER

 

Akademię Terapeuty ET® dedykuję szczególnie:

 • Konsultantom Totalnej Biologii i Psychobiologii,
 • Terapeutom innych metod,
 • Coachom,
 • Psychodietetykom,
 • Naturopatom,
 • Nauczycielom Duchowym,
 • Homeopatom,
 • Instruktorom Jogi, Reiki,
 • Refleksologom,
 • rozwijającym się Liderom,
 • a także Psychologom, Psychoterapeutom i Lekarzom.

Nauka & Praktyka

EMBRACE THERAPY® to metoda,
w której TERAPEUTĄ jest samą MIŁOŚCIĄ.

To integracja na poziomie Umysłu i Ducha. Uwolnienie jednocześnie od wewnętrznych blokad i destrukcyjnych “korzyści” jakie czerpiemy na poziomie podświadomości. Embrace Therapy® dzięki połączeniu z BOGIEM | Duchem |Nieograniczoną Mądrością, zmienia także natychmiastowo perspektywę wyjściowego wewnętrznego konfliktu, który wydawał się być nie do rozwiązania. Zmiana perspektywy na poziomie podświadomym i racjonalnym zachodzi w oparciu o odczucie i tym samym doświadczenie własne, niezbędnej dla Umysłu alternatywy, którą jest Świadomość obecności w Ja JESTEM.

Akademia Embrace Therapy® jest propozycją dla każdego kto chce pracować z drugim człowiekim, mając na uwadze, jednak to, że w tej pozornej przacy z drugą osobą, oświetlamy i rozwijamy sami siebie.

CZTERY POZIOMY:

1 Poziom Praktyk Embrace Therapy®

To PROwadzony Kurs Online do samodzielnej pracy ze sobą metodą Embrace Therapy®. Otrzymujesz Certyfikat Paractitioner Embrace Therapy®.

2 Poziom Master Embrace Therapy®

To 6 miesięczny intensywny proces praktykowania Embrace Therapy® i dogłębnej nauki metody. To przede wszystkim głęboki proces własny.

Poziom MASTER rozpoczyna się 4 dniowym warsztatem na żywo (w Polsce). Od tego momentu zaczynasz swoją praktykę.

Raz w miesiącu przez 4 miesiące spotykamy się na online na zoomie na jednodniowym warsztacie.

Ostatni 6-sty miesiąc kończymy 3 dniowym zjazdem podczas, którego odbywa się praktyczne sprawdzenie Twojej gotowości oraz Certyfikacja Master Embrace Therapy®.  Certyfikat Mastera zaświadcza Twoje kompetencje do pracy metodą Embrace Therapy® z drugim człowiekiem, jednak aby używać komercyjnie tej metody potrzebujesz Licencję.

Dlatego w cenie Akademii dostajesz także jednoroczną Licencję do Pracy metodą Embrace Therapy®. Twoje imię i nazwisko znajduje się wówczas na stronie embracetherapy.pl wśród wszystkich Licencjonowanych Masterów Embrace Therapy®

3 Poziom to poziom Teraputy Embrace Therapy®, który przeszedł  własny program Teraputyczny pod skrzydłami Dagmary i uczestniczył we wszystkich 4 jej kursach. Teraputa Embrace Therapy® może dodatkowo prowadzić warsztaty indywidualne i grupowe z użyciem Embrace Therapy®.

4 Poziom to poziom Trenera Embrace Therapy®, który upoważnia Cię do nadawania Certyfikatu Praktyka Embrace Therapy®. Otrzymujesz ode mnie pełne przygotowanie oraz  gotowy kurs i materiały do nauki metody. Moższ uczyć i certyfikowac innych.

Licencja

Akademia

Embrace Therapy® 

Akademia Embrace Therapy® to czteropoziomowa podróż, która zaczyna się nauką dla samej siebie, a kończy możliwością nie tylko prowadzenia innych w podróży, ale także możliwością przygotowania ich do pracy własnej tą BOSKĄ metodą pracy z Wewnętrznym Dzieckiem Podświadomości.

OPINIE UCZESTNIKÓW AKADEMII

„Nie czekajcie, nie zwlekajcie, najlepszy czas dla siebie jest właśnie teraz Z Dagmarą to prosta podróż, bo jest wspaniałą przewodniczką”

~ Dominika

„Wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe” – Goethe. By jednak transformować to co trudne w łatwe, potrzebna jest instrukcja JAK. Akademia jest taką instrukcją. Wiedza i świadomość Dagmary to wspaniałe przewodnictwo w tej podróży

~ Anna Monika

Akademia była moja wisienka na torcie w poszukiwaniach drogi do siebie-Boga”

~ Monica

Gratuluję każdej osobie, bo podjęta decyzja będzie najpiękniejszym i najbardziej trafionym prezentem EVER!”

~ Dominika M.

„Akademia jest to świadome spojrzenie w nasze lęki. W to co jest nam niewygodne i stawieniu temu czoła. Nikt Cię do tego nie zmusza. To Twój wybór czy chcesz otworzyć się na prawdę o sobie, o twoich przekonaniach.

Wolność, spokój, miłość, akceptację, radość z życia.”

~ Joanna

„Kursy, sesje z Dagą były najlepszą inwestycją w mój rozwój  dziękuję i polecam”

~ Paulina B.

„Był czas, że czułam.

Był czas, że mnie odrzucało. Był czas gdy czułam pustkę. Był czas gdy czułam przesyt i bezsens. Był  czas, że nic nie czułam. Był czas, że szukałam siebie. Był czas gdy czułam wkurw. Był czas gdy czułam brak wsparcia…

Tak możesz się czuć w drodze.

Akademia to nie jest głaskanie Cię po główce. To nie jest płakanie nad twoim losem. To jest Twoje świadome  stawienie się do odpowiedzialności za życie, i przeszłość.

Co ja uzyskałam? Spokój, zrozumienie, akceptację, miłość, cierpliwość, wdzięczność.”

~ Joanna

„Idźcie, nawet w ciemno i na czworaka w możliwości 3 edycji Akademii Embrace THERAPY ®️ z otwartym sercem lub z możliwością otwarcia go po swojej drodze”

~ Iwona

„Dziekuje Dagmara Szymańska za mentororing za wsparcie za czucie.

Za to, ze nie głaskałaś po głowie i nie dawałaś gotowych rozwiązań, dzięki czemu pozwalałaś  na samodzielne myślenie, co czasami nie było łatwe, ale czy gdyby było podane na tacy, czy smakowało, by tak samo wybornie jak teraz ? Czy było, by tak skuteczne ? I tak odkrywcze?

Za to, że potrafię już podążać własną drogą, odkryłam ja na nowo i wiem, kim naprawdę jestem i dokąd zmierzam, choć tak naprawdę nie mogę być tego pewna, ale na co mi ta pewność po prostu płynę, a wszechświat obdaruje mnie tym, na co jestem gotowa i co jest dla mnie dobre na dany moment.

Dziękuję Dagmara Szymańska, że mogłam być częścią tej wspaniałej podróży w meandry duszy i umysłu

Piękna to podróż niech trwa.

Kocham Cię”

~ Blanka

 

 „Z serca dziękuję za stworzenie Embrace Therapy, za podzielenie się  ze światem tą piękną metodą, której tajniki było dane mi poznać. Za ten roczny proces, który przeniósł mnie na najpiękniejszą drogę w moim życiu – drogę do siebie i prawdy”

~ Ewelina Sz.

Radości moc. Za tą podróż, w której wędrując Jesteś-My bliżej siebie każdego dnia. W której możemy dzielić się z innymi, jak dojść do tych miejsc, obejmując się miłością w wolności

Dziękuję!”

~ Renata

„Dziękuję pięknie za Akademię, kursy i całą obfitość, jaką dały mi te wszystkie narzędzia. Polecam wszystkim od serducha, dla szczęścia, miłości i wolności w tobie”

~ Marzena

„Tutaj nauczyłam się wdzięczności.

Dziękuję”

~ Monica