Witam Cię w

Akademii Embrace

Rocznej Szkole Rozwoju Holistycznego
& Wielowymiarowego

  3 edycja 

Marzec 2022

Poznasz swój umysł i jego programy

Aby cokolwiek zmienić, trzeba najpierw wiedzieć co jest do zmiany. Dlatego tak istotne jest odkrycie podświadomych programów naszego umysłu, bo inaczej możemy kręcić się w kółko i tylko frustrować, że “tyyyle już wiem, a nic się nie zmienia”.

Nauczysz się Embrace Therapy® od podszewki

Poznasz Embrace Therapy® na tyle dobrze, by nie dać się zaszachować sprytnemu umysłowi. Ugruntujesz się w Ja Jestem, dzięki czemu dialog z umysłem stanie się dziecinnie prosty.

Przerobisz własne programy

Przerobisz własne programy z obszaru relacji, pieniędzy, zdrowia i doświadczysz czym jest akceptacja z poziomu serca.
By skutecznie pomagać innym, ważne jest by najpierw samemu przejść proces zmiany. To ogromna szansa na zdobycie pierwszego własnego doświadczenia.

Otrzymasz licencję Teraputy Praktyka Embrace Therapy®

Metoda Embrace Therapy® objęta jest prawem autorskim©, tak samo jak każde inne dzieło stworzone przez swojego autora. Dlatego by się nią posługiwać w pracy z innymi ludźmi i używać jako narzędzie terapeutyczne, potrzeba jest licencja, czyli pozwolenie na to oraz certyfikat, poświadczający kompetencje terapeutyczne.

Czym jest metoda Embrace Therapy®?

Embrace Therapy ® , to proces, który w prosty i łagodny sposób pozwoli Ci dotrzeć do Twojej najwyższej ŚWIADOMOŚCI i MIŁOŚCI. Pozwoli także połączyć się z TYM zarówno na poziomie świadomym jak i podświadomym. Embrace oznacza objęcie.

To głębokie zrozumienie – świadoma część – która łączy się z natychmiastową akceptacją, co skutkuje rozpuszczeniem się silnych emocji z przeszłości.

To cześć podświadoma odczuta w ciele jako rzeczywiste doświadczenie, które sprawia, że zachodzi głęboka zmiana w percepcji zdarzeń z naszego życia, które kompletnie zmienia naszą perspektywę. To objęcie Miłości i Świadomości.

Proces ten wzmocni Twoją intuicję, czucie, świadomość tego Kim Jesteś i sprawi, że duchowy oraz ludzki aspekt Ciebie będą jeszcze bardziej ze sobą połączone. One już są połączone, stanowią JEDNOŚĆ, ale zwykle o tym nie pamiętamy szukając wiele dróg. Wystarczy naprawdę “jeden click”, by o tym pamiętać i już w TYM przypomnieniu BYĆ.

Dzięki temu, pojawi się naturalny dostęp do boskiej mądrości i wiedzy, które gdy jesteś w tym połączeniu, stają się Twoją naturą.

Embrace Therapy®to niesamowite narzędzie do pracy w każdym skonfliktowanym obszarze umysłu takim jak zdrowie, związki, finanse, poczucie wartości.

 Dlaczego Embrace Therapy® działa w każdym obszarze życia?

Bo to praca u źródła, czyli u korzeni. To jak wyrwanie chwasta z korzeniami, a nie samo przycinanie trawki.
To jak lot helikopterem nad zakorkowanym miastem… a nie stanie w korku. Z perspektywy helikoptera widzisz więcej.
Widzisz gdzie jest korek i dlaczego się zrobił. Z góry masz wybór. Nic Cię nie ogranicza.

Embrace Therapy®  daje Ci wybór. Świadomy wybór po rozpuszczeniu tego co trzymała podświadomość.

NATYCHMIASTOWA AKCEPTACJA

 To NATYCHMIASTOWA zmiana percepcji postrzegania tej same rzeczywistości. To NATYCHMIASTOWE rozpuszczenie emocji, które połączone były z destrukcyjnymi przekonaniami. Tak. Słowo „natychmiastowe”, nie jest tu żadnym nadużyciem. Tak się po prostu dzieje!

Świadomy proces

To metoda, która łączy świadomy proces zmiany zachodzący w podświadomości. Samo wpływanie na podświadomość bez świadomego wsparcia procesu rozwojowego, jest krótkotrwałe. Tak samo jak “praca na powierzchni”, czyli stosowanie technik, metod płynących z “wiem, rozumiem”, czyli z “głowy”. One również będą krótkotrwałe w skutkach. Embrace Therapy®, łącząc świadomy proces z podświadomością, czyli zakrytą dla świadomości, z pozoru niedostępną częścią umysłu, sprawia, że poprzez akceptację pojawia się ZAUFANIE, a ono pozwala odkryć zakryte i je uzdrowić.

ROZPOZNANIE

Dzięki metodzie EMBRACE THERAPY® nauczysz się rozpoznawać gierki umysłu, które często towarzyszą pracy z „wewnętrznym dzieckiem” podświadomości i odkryjesz dlaczego tradycyjne ukochiwanie wewnętrznego dziecka nie działa na dłuższą metę. Dowiesz się kim jest “przedszkolanka”, która przebiera się za “rodzica” i nauczysz się ją demaskować.

PRACA Z RODEM

Zobaczysz jak silna lojalność trzyma nas wobec ziemskich rodziców i dowiesz się dlaczego ta podświadoma więź się tworzy. Krok po kroku nauczysz się sobie ufać, by doświadczać bezwarunkowej miłości, czyli wolności od programów umysłu.

EMOCJE

To metoda, dzięki której poznajesz na własnej skórze czym jesteś w Esencji a czym jest umysł. To doświadczenie i połączenie Wiem + Czuję

UMYSŁ

To połączenie pracy z umysłem i duchowością, objęte świadomością i miłością. To głębokie wejście w psyche, czyli duszę – psyche z greckiego znaczy dusza, a nie umysł.

W czym konkretnie Embrace Therapy® 
może Ci pomóc?

 

w puszczeniu oporu, zadry na sercu, puszczeniu poczucia zranienia, krzywdy

w wybaczeniu z przestrzeni serca

w zaufaniu do Siebie. W rozpoznaniu prawdziwych intencji, które płyną z serca, a nie z wystraszonego umysłu

w byciu wolnym od wewnętrznych przymusów, oczekiwań, destrukcyjnych przekonań i bolesnych emocji.

w naprawieniu relacji z Twoimi rodzicami, nawet jeśli nie żyją. Pamiętaj, że ta relacja jest w Tobie cały czas żywa i jest także podstawą każdej innej relacji z innymi, w tym także tej z finansami czy ze zdrowiem. Jest podstawą relacji jaką masz ze sobą.

w pojednaniu się z przeszłością, ale także w podejmowaniu nowych odważnych decyzji, płynących z intencji serca. Gdy czujesz lęk, wstyd na samą myśl o tym, że w przyszłości coś może spowodować wstyd, strach, bezsilność, żal..

w zaufaniu do ŻYCIA. Nasz świat zewnętrzny jest odbiciem naszych wewnętrznych przekonań i dostraja się do wibracji z naszego źródła. Ufając sobie, zmieniamy otaczającą nas rzeczywistość, wpływamy na nią świadomie, dlatego w konsekwencji ufamy życiu za jego prowadzenie.

Dla kogo przeznaczona jest Akademia Embrace?

Dla osób, które marzą o nowej profesji lub o zmianie zawodu i poszerzeniu swoich horyzontów i umiejętności.

Dla wszystkich tych, którzy czują, że chcą pracować z innymi ludźmi i pomagać im w odkrywaniu siebie. 

Jeśli zatem szukasz swojej indywidualnej ścieżki odkrycia twoich talentów i darów jako terapeuta holistyczny, uzdrowiciel, life coach…  

Jeśli chcesz nauczyć się praktycznej terapii wielowymiarowej i uzdrawiania na poziomie emocji, wraz z zestawami konkretnych technik a przede wszystkim pracą z metodą Embrace Therapy® 

… to Akademia Embrace jest dla Ciebie.

Dla każdej osoby, która chce nauczyć się dla samej siebie jak natychmiastowo radzić sobie z emocjami, jak rozpuszczać swoje traumy oraz jak wrócić do SIEBIE. Do DOMU.

Jeśli zależy ci na rocznym kontakcie z nauczycielem i z grupą osób, których łączy wspólna intencja, którzy będą Cię wspierać w w Twoim procesie 

Jeśli szukasz nie tylko wiedzy, ale również praktycznych, bezpiecznych i skutecznych metod 

Jeśli interesuje ciebie integralne i holistyczne podejście do człowieka, terapii i uzdrawiania

Jeśli pragniesz dla siebie, dla własnego rozwoju zgłębić proces i nauczyć się korzystać z narzędzi 

Jeśli interesuje Cię psychologia i duchowość oraz fascynuje uzdrawianie poprzez prace z umysłem i chciałabyś ś w przyszłości wykonywać taką pracę 

… to Akademia Embrace jest dla Ciebie.

… to Akademia Embrace jest dla Ciebie.

  Co otrzymasz w ramach Akademii

  Rekrutacja

   

  Jest niezbędna w pierwszym etapie wstępnym, do rozpoznania Twojej świadomości, motywacji i intencji, z jaką stawiasz się do Akademii Embrace. Służy rozpoznaniu Twoich predyspozycji, weryfikacji z jakiego poziomu samoświadomości startujesz w procesie, ustaleniu ścieżki Twojego rozwoju podczas Akademii oraz zaznajomieniu Cię z warunkami, polityką cenową i wszystkimi niezbędnymi szczegółami. To również czas na Twoje pytania.

  Czas trwania: 30-60 minut

  4 sesje własne

  z twórcą Embrace Therapy®

  Każdy z uczestników Akademii Embrace jest zobowiązany w trakcie jej trwania do przeprowadzenia 8 własnych sesji teraputycznych z Dagmarą Szymańską lub z którymś wyznaczonym przez nią Licencjonowanych Teraputów Praktyków metody Embrace Therapy®. Teraputa Praktyk Embrace Therapy® pracuje na głębokich poziomach ze swoimi klientami, i aby robić to dobrze, sam potrzebuje własnego “odgruzowania”.

  PIERWSZY
  czterodniowy zjazd

  1 Zjazd to #1 LEVEL,

  podczas którego poznasz moją autorską metodę EMBRACE THERAPY®. Dowiesz się czym ona jest od podszewki. Poznasz wiele metod pracy z umysłem, które również przerabiamy na kursach online. Będziemy świecić latarką w ciemnych zakamarkach podświadomości, by uwolnić skumulowane emocje skumulowane w ciele od lat.
  Na pierwszym zjeździe wejdziemy w obszary pracy nad dwoma aspektami człowieka: relacjami z innymi,  oraz tą najważniejszą… relacją ze SOBĄ.

  Podczas warsztatu odbędą się również sesje pokazowe Embrace Therapy®.

   

  DRUGI
  czterodniowy zjazd

  2 Zjazd to #2 LEVEL,

  który również potrwa 4 dni (czwartek – niedziela), podczas którego jeden dzień będzie przeznaczony na dwa pozostałe aspekty człowieka, czyli na aspekt zdrowia i obfitości finansowej. Drugi zjazd to spotkanie, gdzie będzie królowała PRAKTYKA, praktyka i praktyka! To superwizja i praktyczne ćwiczenia metody w parach lub/i małych grupkach. To zjazd przeznaczony na praktyczny warsztat umiejętności zastosowania metody ET® w praktyce, a także będzie czas przeznaczony na praktyczne wskazówki biznesowe, marketing online, prowadzenie sesji.

  Ostatni dzień warsztatu przeznaczony będzie także na poruszenie tematu własnego biznesu, czyli praktycznych wskazówek dotyczących biznesu online, etyki w pracy terapeutycznej. Ostatnia część tego samego dnia przeznaczona będzie na wręczenie Certyfikatów potwierdzających kompetencje przyszłych terapeutów Embrace Therapy®.

  BONUS #1
  Udział w kursie

  przez umysł do serca

  W trakcie trwania Akademii Embrace należy aktywnie przejść przez kurs online Przez Umysł do Serca, który zawiera się w cenie. Służy on do pracy nad sobą i poszerzaniu samoświadomości, jako niezbędnych aspektów do pracy terapeutycznej.

   

  Bonus #2
  Udział w kursie

  alchemiczne r-ewolucje

  W trakcie trwania Akademii Embrace należy aktywnie przejść przez kurs online Alchemiczne R-Ewolucje, który zawiera się w cenie. Służy on do pracy nad sobą i poszerzaniu samoświadomości, jako niezbędnych aspektów do pracy terapeutycznej.

  Prywatną grupę fb
  wsparcie podczas całego procesu

  Podczas rocznego procesu Akademii Embrace otrzymasz wsparcie na prywatnej grupie zadedykowanej Akademii i rozwojowi.

   

  10 spotkań online 
  na zoomie

  Raz w miesiącu odbędą się spotkania na zoomie, na których będzie możliwość zadawania pytań, wspólnego poznawania się oraz integracji. W między czasie jeśli będzie taka potrzeba, będę dodatkowe bonusowe spotkania.

  możliwość praktyki

  po stronie terapeuty i klienta 

   

  Już podczas Akademii, po pierwszym zjeździe jest możliwosć rozpoczącia bezpłatnych praktyk metoda Embrace Therapy®, niezbędnych do procesu certyfikacji i licencji.

  Do rozpoczęcia bezpłatnych praktyk obowiązuje podpisana Umowa Licencyjna, która reguluje sposób korzystania z metody Embrace Therapy®.

  *certyfikat i licencja

  Uczestnicy Akademii Embrace po spełnieniu niezbędnych warunków regulowanych umową, otrzymają certyfikat ukończenia Akademii oraz licencję na pracowanie metoda Embrace Therapy®. Szczegóły omawiane są podczas wstępnej rekrutacji.

  Płatność w 4 ratach po 2700 PLN

  PLN10,800

  “Przez Umysł do PEŁNI,
  czyli przebudzona świadomość”

  Zapraszam do czytania…

  • Przez umysł do Pełni, to propozycja dla osób poszukujących Siebie. Osób poszukujących klucza, bo przecież odpowiedzi i tak są w każdym z nas. Jednak często brak nam inspiracji, TEJ chwili na zatrzymanie, na pytanie…
  • Książka podzielona jest tematycznie na pięć obszarów: Ja, Zdrowie, Obfitość, Relacje i Świadomość, dlatego łatwo się po niej poruszać.
  • Jest zbiorem wiedzy oraz doświadczeń na temat umysłu i naszej boskiej istoty.
  • To praktyczny poradnik pełen inspiracji zapraszający do refleksji nad sobą. Nad istotą tego Kim rzeczywiście Jesteśmy.

  Co o metodzie Embrace Therapy® mówią przyszli Terapeuci, którzy już praktykują w ramach Akademii Embrace

  Pracując metoda Embrace Therapy z moimi klientami najpiękniejsze dla mnie jest kiedy po skończonej sesji widzę ulgę, lekkość i uśmiech na ich twarzach połączone z lekkim niedowierzaniem, ze to takie proste.
  To ich zrozumienie życia- kiedy mówią ”WOW!Teraz już wszystko wiem. Wszystko rozumiem”.

  Monika Rozzati

  Embrace Therapy to spotkanie tego co małe z większym, co ograniczone z nieograniczonym, co zagmatwane, skomplikowane, trudne, niemożliwe z jasnością, klarownością, łatwością, możliwością. To stworzenie przestrzeni, w której dziecięca perspektywa jest łagodnie zamieniona na tą “wyższą” w objęciach bezwarunkowej miłości. To rozpuszczenie iluzji i ugruntowanie w prawdzie.
  Anna Kamińska

  ET to najpiękniejsze spotkanie w prawdzie, jakiego kiedykolwiek doświadczyłam.
  To spotkanie, podczas którego rozpuszczają się jedna po drugiej emocje, takie jak złość, poczucie winy, wstyd, żal, smutek czy bezsilność, z którymi tak trudno poradzić sobie w codziennym życiu.
  ET daje uwolnienie od przekonań, że nie jesteś dość dobry/a
  Uwolnienie od osądów i zrzucania winy na innych
  ET rozpuszcza to co nierozpuszczone
  Otwiera Serce i Umysł
  Najpiękniejsze dla mnie w tym doświadczeniu jest widzieć i czuć jak zmienia się perspektywa u osoby biorącej udział w sesji, jak pomimo wylanych często łez, przychodzi uwolnienie i spokój w sercu.
  Czuję wówczas ogromną Radość i Wzruszenie 
  Iwona Domeracka

  Często osoby idące ścieżką rozwoju duchowego dziwią się, że w nieoczekiwanych momentach wybija im jeszcze dawny ból i zranienia. Tu właśnie z pomocą przychodzi Embrace Therapy, która pozwala zajrzeć w zakamarki podświadomości i stanąć twarzą w twarz z trudnymi emocjami, ale równocześnie w cudowny sposób podłącza je do duchowości i rozpuszcza w jej świetle. Ta metoda to dla mnie prawdziwe odkrycie.
  Justyna Danczowska

  Embrace Therapy to fenomen, metoda dla rozpoznania umysłu na wszystkich jego poziomach. Piękne jest to, ze gdy umysł wchodzi w sesję to zawsze zadziewa się transformacja na najgłębszych poziomach świadomości. Embrace therapy dociera do zakamarków podświadomości bardzo subtelnie, ale jednocześnie bardzo głeboko. Czasem gdy umysł bardzo oporuje pozornie wydaje się ,że nie dzieje się nic, a potem okazuje się, że własnie w tej pozorności niczego dzieje się bardzo dużo. Nie ma jednego scenariusza dla sesji, nie ma jednej recepty na jej powodzenie lub nie. sesja Embrace therapy jest zawsze poza tymi konceptami : dobrze/źle, udana/ nieudana, warta/nie warta etc etc. Jakkolwiek umysł ją oceni , zawsze będzie to tylko historia, która także wyłoni się w najdoskonalszym dla procesu momencie. Embrace therapy to przestrzeń w której dzieje się to, co niejednokrotnie umysł nazywa magią. Prowadząc sesje czasem spotykam się z dużym oporem klientów, jednak właśnie wtedy umysł niejednokrotnie spotyka się ze sobą w prawdzie. Dziękuję za piękną metodę. z nieustanną wdzięcznością kochanie

  Justyna Jóźwik - Moćko

  Embrace Therapy to niezwykła metoda zmiany perspektywy, w której moc i skuteczność wierzę całym sercem, bo doświadczyłam jej na sobie. Mam to szczęście i tą obfitosc, że mogę teraz, jako uczestniczka Akademii Embrace, towarzyszyć innym w procesie obejmowania świadomością tego co nieświadome. Z wielkim wzruszeniem i wdziecznoscia widzę codziennie jak dzięki ET zmienia się optyka, zmienia się energia i zmienia się rzeczywistość każdej osoby która w pełnej gotowości stawia się na sesje. Jest to proces niezwykle głęboki, w którym odkrywają się programy, zapisy z dzieciństwa które kreuja nasza rzeczywistość. Embrace Therapy to przestrzen, nieskonczona, bez żadnych limitów, tak jak Miłość z prawdziwego zdarzenia, przez duże M, wita z otwartymi ramionami każdego gotowego by stawić się do swojej podświadomości, by odkryć w sobie nieskończony potencjał i by popatrzyć, poczuć i doświadczyć tego kim jesteśmy w istocie

  Joanna Szkop

  Embrace Therapy jest niezwykłym narzędziem do pracy terapeutycznej. Niezwykłość metody polega na tym, że pozwala ona przeprowadzić człowieka przez trudne, niekiedy traumatyczne miejsca w bezpieczny i delikatny sposób. Embrace Therapy otwiera przestrzeń by, spotkać się z obciążającymi przekonaniami, trudnymi historiami i emocjami w przestrzeni prawdy i akceptacji, z której płynie nowa świadomości i zrozumienie siebie samego. Innowacyjnością tej metody jest subtelne rozpuszczanie oporów umysłu wraz z objęciem wszystkiego co się pojawia nową perspektywą, co daje zaskakujące efekty i uśmiech zrozumienia osadzonego w spokoju na twarzy klientów po sesji. Dziękuję, że mogę doświadczać ET. Wdzięczność nieskończona

  Agnieszka Dziekanowska

  Kim jestem?

  Dagmara Szymańska, Coach & Teraputa, Przewodnik Duchowy

  Jestem Terapeutką Holistyczną, autorką metody Embrace Therapy®, założycielką Akademii Embrace, Master Coach’em, Master NLP, trenerką rozwoju osobistego, Hipnoterapeutą, Certyfikowanym Terapautą Time Line Therapy, muzykoterapeutką (projekt: Yoga Dźwięku – misy kryształowe, tybetańskie, koschi, tamburyny, gongi), autorką 3 książek (Włochy i Polska), pasjonatką umysłu, nauczycielem duchowym, szczęśliwą mamą i żoną, kochającą córką, kobietą spełnioną zawodowo, prywatnie, zewnętrznie i wewnętrznie.

  Ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, a obecnie studiuję na III roku Psychologię. Przez dekadę pracowałam w dużych korporacjach farmaceutycznych, oraz zarządzałam sprzedażą i coachingiem w jednym z polskich Banków Komórek macierzystych.
  Ukończyłam pakiet szkoleń coachingowych w Instytucie Liderów Zmian zakończonych certyfikatem Master Coacha. Szkolenia z zakresu hipnozy, szkolenia terapeutyczne Time Line Therapy, szkolenia dwustopniowe z technik NLP. Ukończyłam kurs trenerski, pierwszy stopień Reiki, czyli pracę z energią, a także Kurs Totalnej Biologii oraz Psychobiologii i wiele innych.

  Od 2010 roku pracuję z ludźmi, choć cały proces zaczęłam od poznania siebie i pracy nad sobą. Prowadzę kursy, warsztaty oraz sesje indywidualne na żywo i online w języku polskim i włoskim.

  Jestem autorką kursów online:

  🎀 Przez umysł do Serca

  🎀 Alchemiczne R-ewolucje

  oraz
  – książka “BOSKI UMYSŁ“, do nabycia na https://virgobooks.pl/

  – książka “Przez Umysł do PEŁNI“, do nabycia na https://virgobooks.pl/

  Pracuję w nurcie psychologii transpersonalnej, która postrzega człowieka jako istotę wielowymiarową, czyli cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową.

  Obsługa i serwis

  Jestem do Twojej dyspozycji cały czas podczas trwania kursów, warsztatów a także w trakcie całego procesu. 

  Fakturę za kurs, warsztat, sesje otrzymasz po zatwierdzeniu płatności i/lub zrealizowaniu usługi.

  Każdy zakupiony produkt czy usługa są umową kupna – sprzedaży na podstawie przepisów KC a strona, na której jesteś, jest ofertą zakupową i zaproszeniem do umowy.

  WASZE PYTANIA

  Czasami pojawiają się podobne pytania od uczestników kursów, dlatego odpowiem już teraz na kilka z nich.

  Co to jest licencja?

  Jest  to regulowane prawem pozwolenie autora dzieła (czytaj: Metody Embrace Therapy®) na jej używanie, za zasadach określonych przez autora umową, która jest warunkiem praktyki Embrace Therapy® w ramach bezpłatnych jak i płatnych praktyk. Polityka cenowa licencji jest zawarta w umowie licencyjnej, tak samo jak przyszłe sposoby rozliczania pomiędzy teraputą i autorem. Szczegóły umowy licencyjnej omawiane są podczas rozmowy rekrutacyjnej.

  Dlaczego muszę przejść swój własny proces teraputyczny podczas Akademii?

  Jest to niezbędne do tego, by być terapeutą na miarę Embrace Therapy®, ponieważ terapia ET® jest metodą pracy na “głębokości”. Jeśli człowiek sam jest jeszcze na tzw. “powierzchni”, nie będzie w stanie pracować głębiej ze swoimi klientami. Poprzez uświadomienie sobie własnych konfliktów, pracę z nimi, zwiększamy szansę na to, by szybko wyłapać konflikty klienta, a co za tym idzie być skuteczni w prowadzeniu. 

  Czemu służy rekrutacja do Akademii Embrace?

  Rekrutacja służy weryfikacji bazowej świadomości, gotowości i otwartości osoby, która zainteresowana jest wejściem w proces nauki.  

  Jak sprawdzane są kompetencje przyszłych teraputów?

  Każdy uczestnik Akademi Embrace ma do wykonania w ramach praktyki co najmniej 10 sesji po stronie “teraputy” i 10 sesji po stronie “klienta”. Obowiązkowa jest także superwizja autora w zakresie case study oraz dostarczenie 3 nagrań video z prowadzenia sesji potwierdzonych zgodą “klineta”.

   

  KIEDY?

   

  Terminy zjazdów II edycji

  w trakcie ustalenia

   

  LOKALIZACJA

  WARSZAWA 

   

  ILOŚĆ MIEJSC ograniczona

  MAX 20 OSÓB!

  *Cena zawiera warsztaty, materiały, bufet kawowy, LUNCH każdego dnia!

  Dowiedz się więcej
  o Akademii Embrace