Akademia Embrace & Akademia Terapeuty

                     Wybierz dla siebie proces

USZYTY NA MIARĘ

Program Rozwoju
Holistycznego &
Wielowymiarowego

 

W #1 Etapie INSIDE przejdziesz swój własny proces.
Poznasz wiele narzędzi pracy z umysłem.

Przypomnisz sobie Kim Jesteś.

Wrócisz do DOMU.

 

 

Po #2 Etapie OUTSIDE możesz zostać Certyfikowanym i LicencjonowanymTerapeutą

Metody Zmiany Perspektyw

Embrace Therapy®

#1ETAP INSIDE

 • INDYWIDUALNY I GRUPOWY PROCES
 • WSPARCIE
 • PSYCHOLOGIA UMYSŁU
 • DUCHOWY ROZWÓJ
 • WEWNĘTRZNE DZIECKO
 • OBFITOŚĆ
 • FINANSE | RELACJE | ZDROWIE
 • ALCHEMIA CIENIA & POTENCJAŁU
 • MEDYTACJE
 • ĆWICZENIA PDF
 • 5 ETAPOWA PODRÓŻ HIPNOTYCZNA
 • DETOX C-U-D
 • 10 SESJI TERAPEUTYCZNYCH*

#2ETAP OUTSIDE

 • CZTERODNIOWY ZJAZD NA ŻYWO
 • PRAKTYKA WEWNTRZ AKADEMII I Z PRAWDZIWYMI KLIENTAMI
 • CZTERODNIOW CERTYFIKACYJNY ZJAZD ONLINE
 • LICENCJA W PIERWSZYM ROKU BEZPŁATNA

* Przy wyborze opcji procesu INSIDE Akademia Embrace, istnieje możliwość skorzystania z 10 sesji terapeutycznych z certyfikowanym Terapeutą Embrace Therapy® w cenie 200 zł brutto za 90 minut zamiast 350 zł.

**Przy jednorazowym wyborze obu opcji INSIDE & OUTSIDE Akademia Embrace i Akademia Terapeuty Embrace Therapy® twoich osobistych 10 sesji terapeutycznych będzie jednym z najważniejszych elementów całości procesu. Sesje z certyfikowanym Terapeutą Embrace Therapy® wówczas są moim PREZENTEM dla Ciebie i są wliczone w koszt Akademii. 

*** Przy decyzji o kontynuowaniu rozwoju w Akademii Terapeuty Embrace Therapy® –  proces OUTSIDE –  również jesteś zobowiązana do własnego procesu terapeutycznego pod okiem certyfikowanego Terapeuty Embrace Therapy®  i do odbycia 10 sesji terapeutycznych, które są wliczone w koszt Akademii Terapeuty Embrace Therapy®

#1 ETAP akademia embrace

 MARZEC 2022 –  LUTY 2023

Poznasz umysł i jego programy oraz rozpoznasz swoje własne

Aby cokolwiek zmienić, trzeba najpiew wiedziec co jest do zmiany. Dlatego tak istotne jest odkrycie podświadomych programów naszego umysłu, bo inaczej możemy kręcić się w kółko i tylko frustrować, że “tyyyle już wiem, a nic się nie zmienia”.

Udoskonalisz Relacje z bliskimi

Relacja z innymi, to bardzo ważny aspekt naszego życia, gdyż ta naprawdę to odbicie relacji jaką mamy w sobie ze sobą. To jak traktujemy inych, mówi nam o tym jak traktujemy siebie.

Poznasz 4 typy osobowości, by poprawić komunikację

Gdy już poznasz swój potencjał zaproszę Cię do kolejnego testu sprawdzającego Twój typ osobowości. wtedy już połączysz puzzle w jedną całość. Zobaczysz jak różnie ludzie mogą wyrażać swój potencjał w kontekście typów osobowości. Ta wiedz pomoże Ci w codziennej komunikacji w domu, pracy czy biznesie.

Nauczysz się swojego Wewnętrzego Dziecka

Podczas trwania procesu rozwojowego  nauczysz się rozpoznawać i komunikować z Wewnętrznym Dzieckiem. Dowiesz się kim jest owe Dziecko, dlaczego jest takie ważne i jak uniknać najczęstszych błędów w kontakcie z Nim. w tej części programu bazujemy na moim autorskim programie Przez Umysł do Serca.

Nauczysz się podstaw Totalnej Biologii i dowiesz się o konfliktach zdrowia

Poznasz podstawy najczęśtszych konfliktów zdrowia w oparciu o wiedzę jaką zdobyłam na kursach Totalnej Biologii i Psychobiologii. Dowiesz się jak pracować z konfliktami zdrowia.

Aktywujesz 7 czakr

Podczas tej podróży dowiesz się również jak odkręcić nasze naturalne “kraniki”, aby energia mogła swobodnie płynąć w naszym ciele i abyśmy mogli cieszyć się każdym jej dobrodziejstwem.

Poznasz sposób na przyciąganie obfitości i zbudowanie trwałej relacji z pieniądzem

Przerobisz własne programy z obszaru pieniędzy, sposobu ich zarabiania, źródła dochodu, termostatu finansowego. Odkryjesz blokujące Cię przekonania na temat możliwości zarabiania. Poznając przyczynę destrukcyjnych programów, masz szansę zmiany i pracy nad utrwalaniem nowych przekonań, stajac się coraz bardziej świadoma Kim Jesteś. 
By skutecznie pomagać innym, ważne jest by najpierw samemu przejść proces zmiany. To ogromna szansa na zdobycie pierwszego własnego doświadczenia. W tej części programu bazujemy na moim autorskim programie Przez Umysł do Obfitości.

Doświadczysz Alchemii 8 potencjałów i 8 cieni

W tej części podróży bedziesz mić okazję to “przetestowania” Twojego potencjału oraz cienia i odkrycia, który na ten moment jest najbardziej dominujący, a który wyparty. Wiedza ta stanie się podstawą do akceptacji i równowagi, w której wszysto swobodnie płynie, wszystko może się przejawaić kiedy jest Śwaidomość siebie. Podstawą do pracy z potencjałami i cieniem jest mój autorski program Alchemiczne R-ewolucje.

#1 BONUS 5 Transów Hipnotycznych

Także jako certyfikowany Hipnoterapeuta podzielę się z Tobą pewną podróżą, która odbywa się poprzez aktywownie fal mózgowych Theta, a która pomaga w utrwalaniu procesu zmiany na poziomie podświadomym. Podróż ta jest moim dla Ciebie prezentem. Transy poprowadzę dla Ciebie na żywo na zoomie.

#2 BONUS #SokoweEmbrace

Mam na swoim koncie spore doświadczenie w prowadzeniu Detoxów Sokowych. Poprowadziłam już 16 wspniałych edycji, które były dopełnieniem wewnętrznych podróży moich kursantów. #SokoweEmbrace to mój prezent dla Ciebie w 3 edycji Akademii Embrace

#3 BONUS 10 Sesji Terapeutycznych

W procesie INSIDE masz możliwość skorzystania z 10 sesji terapeutycznych z Certyfikowanym Terapeutą Embrace Therapy® – Twoim Tutorem podczas Akademii. Sesje są dla Ciebie w jedynej i niepowtarzalnej cenie 200 PLN za 90 minut, zamiast 350 PLN. Resztę ceny pokrywam ja dla Ciebie.

#2 ETAP akademia terapeuty ET

 MARZEC 2022 –  WRZESIEŃ 2023

CZTERODNIOWY ZJAZD na żywo, na którym nauczysz się Embrace Therapy® od podszewki

Podczas tego zjazdu poznasz Embrace Therapy® od podstaw. Przetestujesz ją na sobie, wcielisz się w rolę przyszłego Coacha i Terapeuty. Rozpuścisz swoje nieprzerobione sytuacje, które wymagają innej perspektywy. Podstawą tego zjazdu jest PRAKTYKA i nabranie odwagi do stawienia się do innych dla nich, ale przede wszystkim dla samej siebie.

PRAKTYKA

Poznasz Embrace Therapy® na tyle dobrze, by zacząć ćwiczyć w zamkniętej grupie. Proces ten oswoi Cię z byciem niedoskonałą, ale też wyostrzy ogromną uważność na siebie i drugiego człowieka. Kolejnym etapem praktyki jest wyjście do realnego klienta w ramach udoskonalania wartszatu.

CERTYFIKACJA & CZTERODNIOWY ZJAZD ONLINE

Certyfikacja poprzedzona jest czterodniowym zjazdem  online, dodatkowo uzupełnijącym warsztat terapeutyczny i  sprawdzającym wiedzę teoretyczną i praktyczną pzyszłych Terapeutów Embrace Therapy®. Po Certyfikacji możesz swobodnie zacząć samodzielną praktykę na własny rachunek lub rozpocząć współpracę przy kolejnych edycjach Akademii. Znajdziesz się także na liście licencjonowanych Teraputów ET®. 

#3 BONUS 10 Sesji Terapeutycznych w cenie

W procesie OUTSIDE przechodzisz swój własny proces terapeutyczny niezbędny do pracy jako przyszły terapeuta. Przecież szewc bez butów nie może chodzić, zgodzisz się ze mną? Dlatego w pakiecie OUTSIDE otrzymujesz do wykorzystania 10 sesji terapeutycznych z Certyfikowanym Terapeutą Embrace Therapy® – Twoim Tutorem. Są moim prezentem dla Ciebie. Całkowity ich koszt pokrywam dla Twojego najlepszego rozwoju. 

Otrzymasz licencję Teraputy Embrace Therapy®

Metoda Embrace Therapy® objęta jest prawem autorskim©, tak samo jak każde inne dzieło stworzone przez swojego autora. Dlatego by się nią posługiwać w pracy z innymi ludźmi i używać jako narzędzie terapeutyczne, potrzeba jest odnawialna licencja, czyli pozwolenie na pracę tą metodą oraz certyfikat, poświadczający kompetencje terapeutyczne. W pierwszym roku trwania Umowy Licencyjnej jest ona wliczona w cenę Akademii.

dla kogo jest przeznaczony

#1 Etap i #2 Etap

Akademii Embrace™?

#1 ETAP Akademii Embrace przeznaczony jest dla każdej osoby, która chce bez pośpiechu, podczas rocznego procesu odkryć  tajniki swojego umysłu i doświadczyć jego głębi.

To również miejsce dla osób, które pragną poznać umysł w na tyle zaawansowany sposób, aby móc amatorsko pomagać sobie oraz najbliższym w trudnych momentach. 

Proces ten przeznaczony jest dla każdej osoby, która pragnie dla siebie i swoich bliskich jak najlepszej jakości życia oraz marzy o dobrej zmianie.

Proces przeznaczony jest dla osób, które pragną w końcu poczuć się wartościowe i bezpieczne same ze sobą. Dla osób, które nie chcą już więcej “żebrać” o akceptację, uznanie czy miłosć, bo czują z głębi serca, że mogą czuć się doskonale ze sobą, pamiętając iż są pełnowartościową częścią Jednego BOSKIEGO WSZECHŚWIATA. 

To także proces dla osób, które potrzebują w holistyczny i wielowymiarowy (ciało, umysł, dusza) sposób usystematyzować swoją dotychczasową wiedzę i warsztatowo podczas pełnego roku wdrożyć ją krok po kroku w życie.   

#2 ETAP Akademii Embrace jest przedłużeniem #1 Etapu Akademii i jest on zadedykowany osobom, które pragną profesjonalnie pomagać w rozwoju świadomości i miłości innym ludziom.

To przestrzeń dla przyszłych Coachów i Terapeutów Metody Zmiany Perspektyw Embrace Therapy®

Poziom ten przeznaczony jest dla każdej osoby, która rzetelnie ukończyła #1 ETAP i pragnie rozwijać swoj terapeutyczne i coachingowe kompetencje metodą Embrace Therapy®.

To propozyjca dla tych osób, które “od zawsze” pomagają innym ludziom, jednak marzy im się, aby zacząć pracować z ludźmi w sposób profesjonalny.

Nie ma konieczności zapisów na oba Poziomy z wyprzedzeniem. Można najpierw przejść swój wewntrzny proces i po roku zdecydować, czy jest to “TA” droga. Oczywiście taki zapis na całość Akademii Embrace jest możliwy, jednak nie będzie możliwe wycofanie wycofanie zainwestowanych środków, dlatego zwracam uwagę na to, aby dobrze rozważyć inwestycję.

 

 Dlaczego Embrace Therapy®

 działa w każdym obszarze życia?

Bo to praca u źródła, czyli u korzeni. To jak wyrwanie chwasta z korzeniami, a nie samo przycinanie trawki.
To jak lot helikopterem nad zakorkowanym miastem… a nie stanie w korku. Z perspektywy helikoptera widzisz więcej.
Widzisz gdzie jest korek i dlaczego się zrobił. Z góry masz wybór. Nic Cię nie ogranicza.

Embrace Therapy® daje Ci wybór. Świadomy wybór po rozpuszczeniu tego co trzymała podświadomość.

NATYCHMIASTOWA AKCEPTACJA

 To NATYCHMIASTOWA zmiana percepcji postrzegania tej same rzeczywistości. To NATYCHMIASTOWE rozpuszczenie emocji, które połączone były z destrukcyjnymi przekonaniami. Tak. Słowo „natychmiastowe”, nie jest tu żadnym nadużyciem. Tak się po prostu dzieje!

PRACA Z RODEM

Zobaczysz jak silna lojalność trzyma nas wobec ziemskich rodziców i dowiesz się dlaczego ta podświadoma więź się tworzy. Krok po kroku nauczysz się sobie ufać, by doświadczać bezwarunkowej miłości, czyli wolności od programów umysłu.

świadomy proces

To metoda, która łączy świadomy proces zmiany zachodzący w podświadomości. Samo wpływanie na podświadomość bez świadomego wsparcia procesu rozwojowego, jest krótkotrwałe. Tak samo jak “praca na powierzchni”, czyli stosowanie technik, metod płynących z “wiem, rozumiem”, czyli z “głowy”. One również będą krótkotrwałe w skutkach. Embrace Therapy®, łącząc świadomy proces z podświadomością, czyli zakrytą dla świadomości, z pozoru niedostępną częścią umysłu, sprawia, że poprzez akceptację pojawia się ZAUFANIE, a ono pozwala odkryć zakryte i je uzdrowić.

EMOCJE

To metoda, dzięki której poznajesz na własnej skórze czym jesteś w Esencji a czym jest umysł. To doświadczenie i połączenie Wiem + Czuję

ROZPOZNANIE

Dzięki metodzie EMBRACE THERAPY®

 nauczysz się rozpoznawać gierki umysłu, które często towarzyszą pracy z „wewnętrznym dzieckiem” podświadomości i odkryjesz dlaczego tradycyjne ukochiwanie wewnętrznego dziecka nie działa na dłuższą metę. Dowiesz się kim jest “przedszkolanka”, która przebiera się za “rodzica” i nauczysz się ją demaskować.

UMYSŁ

To połączenie pracy z umysłem i duchowością, objęte świadomością i miłością. To głębokie wejście w psyche, czyli duszę – psyche z greckiego znaczy dusza, a nie umysł.

Czym jest metoda zmiany perspektyw

Embrace Therapy®?

Embrace Therapy® to proces, który w prosty i łagodny sposób pozwoli Ci dotrzeć do Twojej najwyższej ŚWIADOMOŚCI i MIŁOŚCI. Pozwoli także połączyć się z TYM zarówno na poziomie świadomym jak i podświadomym. Embrace oznacza objęcie. To głębokie zrozumienie – świadoma część – która łączy się z natychmiastową akceptacją, co skutkuje rozpuszczeniem się silnych emocji z przeszłości. To cześć podświadoma odczuta w ciele jako rzeczywiste doświadczenie, które sprawia, że zachodzi głęboka zmiana w percepcji zdarzeń z naszego życia, które kompletnie zmienia naszą perspektywę. To objęcie Miłości i Świadomości.

Proces ten wzmocni Twoją intuicję, czucie, świadomość tego Kim Jesteś i sprawi, że duchowy oraz ludzki aspekt Ciebie będą jeszcze bardziej ze sobą połączone. One już są połączone, stanowią JEDNOŚĆ, ale zwykle o tym nie pamiętamy szukając wiele dróg. Wystarczy naprawdę “jeden click”, by o tym pamiętać i już w TYM przypomnieniu BYĆ.

Dzięki temu, pojawi się naturalny dostęp do boskiej mądrości i wiedzy, które gdy jesteś w tym połączeniu, stają się Twoją naturą.

Embrace Therapy® to niesamowite narzędzie do pracy w każdym skonfliktowanym obszarze umysłu takim jak zdrowie, związki, finanse, poczucie wartości.

W czym konkretnie Embrace Therapy® może Ci pomóc?

 

w puszczeniu oporu, zadry na sercu, puszczeniu poczucia zranienia, krzywdy

w wybaczeniu z przestrzeni serca

w zaufaniu do Siebie. W rozpoznaniu prawdziwych intencji, które płyną z serca, a nie z wystraszonego umysłu

w byciu wolnym od wewnętrznych przymusów, oczekiwań, destrukcyjnych przekonań i bolesnych emocji.

w naprawieniu relacji z Twoimi rodzicami, nawet jeśli nie żyją. Pamiętaj, że ta relacja jest w Tobie cały czas żywa i jest także podstawą każdej innej relacji z innymi, w tym także tej z finansami czy ze zdrowiem. Jest podstawą relacji jaką masz ze sobą.

w pojednaniu się z przeszłością, ale także w podejmowaniu nowych odważnych decyzji, płynących z intencji serca. Gdy czujesz lęk, wstyd na samą myśl o tym, że w przyszłości coś może spowodować wstyd, strach, bezsilność, żal..

w zaufaniu do ŻYCIA. Nasz świat zewnętrzny jest odbiciem naszych wewnętrznych przekonań i dostraja się do wibracji z naszego źródła. Ufając sobie, zmieniamy otaczającą nas rzeczywistość, wpływamy na nią świadomie, dlatego w konsekwencji ufamy życiu za jego prowadzenie.

Dla kogo przeznaczona jest Akademia Embrace?

Dla każdej osoby, która chce nauczyć się dla samej siebie jak radzić sobie z emocjami, jak rozpuszczać swoje traumy oraz jak wrócić do SIEBIE. Do DOMU.

Jeśli zależy Ci na długotrwałym kontakcie z nauczycielem i z grupą osób, których łączy wspólna intencja, którzy będą Cię wspierać w Twoim procesie 

Jeśli szukasz nie tylko wiedzy, ale również praktycznych, bezpiecznych i skutecznych metod 

Jeśli interesuje ciebie integralne i holistyczne podejście do człowieka, terapii i samouzdrawiania

Jeśli pragniesz dla siebie, dla własnego rozwoju zgłębić proces i nauczyć się korzystać z narzędzi rozwojowych

Jeśli interesuje Cię psychologia i duchowość oraz fascynuje uzdrawianie poprzez pracę z umysłem i być może chciałabyś w przyszłości wykonywać taką pracę 

… to Akademia Embrace jest dla Ciebie.

Dla osób, które marzą o zmianie zawodu i porzerzeniu swoich horyzontów i umiejętności. Dla wszystkich tych, którzy czują, że chcą pracować z innymi ludźmi i pomagać im w odkrywaniu siebie. Ale także dla managerów chcących lepiej zarządzać swoim zespołem, zrozumieć ludzkie zachowania nie tylko z poziomu tradycyjnej psychologii zarządzania personelem, ale z poziomu dużo głębszego, z którego przywództwo staje się naturalne, bezwysiłkowe i spójne z wewnętrznymi wartościami.

Jeśli zatem szukasz swojej indywidualnej ścieżki odkrycia twoich talentów i darów jako świadomy manager, coach, terapeuta holistyczny, uzdrowiciel 

Jeśli chcesz nauczyć się praktycznej terapii wielowymiarowej i uzdrawiania, wraz z zestawami konkretnych technik a przede wszystkim pracą z metodą Embrace Therapy®

… to Akademia Embracejest dla Ciebie.

 

   

  Dla terapeutów, psychologów, coachów, konsultantów Totalnej Biologii i Psychobiologii. Dla wszystkich osób, które prowadzą sesje indywidualne, grupowe i potrzebują skutecznego narzędzia terapeutycznego do pracy z ludźmi, a także dla przewodników duchowych, oraz osób zajmujących się holistycznym rozwojem człowieka.

  Jeśli zatem zajmujesz się już rozwojem osobistym lub/i duchowym i chcesz pogłębić swoje umiejętności, poszerzyć wachlarz technik i zwiększyć świadomość 

  Jeśli zajmujesz się rozwijaniem i prowadzeniem ludzi, ale masz blokady w znalezieniu klientów, w przepływie obfitości i szukasz sposobu na poszerzenie własnej świadomości obfitości

  Jeśli rozwijasz innych i/lub pracujesz z ciałem, albo wykonujesz inny zawód niosący pomoc innym, ale nie do końca masz poczucie, że robisz to z pasją 

  … to Akademia Embrace jest dla Ciebie.

  #2 ETAP AKADEMII EMBRACE

  Rozpoczyna się 4-dniowym zjazdem, podczas którego poznasz moją autorską metodę EMBRACE THERAPY ®.

   

  Dowiesz się czym ona jest od podszewki. Poznasz wiele dodatkowych narzędzi pracy z umysłem. Nauczysz się jak otwierać sesję, jak przeprowadzić terapeutyczno – coachingowy wywiad, jak podsumować wnioski, co dać do pracy klientowi po zakończonej sesji.

   

  Wejdziemy w obszary pracy nad różnymi aspektami człowieka oraz tą najważniejszą… relacją ze SOBĄ.

  Podczas warsztatu poruszone zostaną dwa aspekty:  strona techniczna i strona praktyczna samej metody. Odbędą się także pierwsze sesje pokazowe Embrace Therapy™.

  6 miesięcy praktyki

  #2 ETAP Akademii Embrace przeznaczony jest na PRAKTYKĘ Embrace Therapy®. Najpierw przyszli Coachowie i Terapeuci tej metody praktykują między sobą umawiając się na sesje, szlifując tym samym pewność siebie i warsztat. Po około 1-2 miesiącu praktyki przenoszą się do przestrzeni online lub offline, gdzie praktykują z potencjalnymi klientami.

  Certyfikacja

  Certyfikacja poprzedzona jest czterodniowym zjazdem online oraz udokumentowaną ilością wymaganych sesji do zaliczenia praktyki. Certyfikacja odbywa się na zakończenie #2 ETAPU Akademii Embrace . Dzień certyfikacji przeznaczony jest na wręczenie Certyfikatów potwierdzających kompetencje przyszłych Coachów i Terapeutów Embrace Therapy® oraz na celebrowanie tego wydarzenia.

  Dla #2 Etapu Akademii Embrace powstanie dodatkowa PRYWATNA GRUPA, służąca do spotkań online na zoomie i do zgłębiania materiałów i własnego rozwoju.

  1 x w miesiacu odbywać się będą spotkania na zoomie.

   

   

   

  PROCES INSIDE  trwa 44 tygodnie przeznaczone na pracę.

  1 x w tygodniu odbywać się będą spotkania na zoomie.

   

  PROCES OUTSIDE trwa 20 tygodni.

  1 x w miesiacu odbywać się będą spotkania na zoomie.

   

   

  PŁATNOŚĆ W RATACH.

  Wybierz dogodną formę płatności i skorzystaj z możliwości wzięcia udziału w Akademii.

  Wasze opinie na temat Embrace Therapy®

  Małgorzata Bottger

  To było niesamowite doświadczenie gdy podczas prowadzenia medytacji przez  Dagmarę   miałam tak przejrzysty obraz siebie jako małej pięcioletniej dziewczynki która czeka tak naprawdę na mnie-  rodzica który kocha bezwarunkowo i jest przy niej nieustannie. Ale żeby dotrzeć do takich prawd musiałam stanąć w odwadze przy swoich ziemskich rodzicach i w bezpiecznych warunkach „oddać „  im to co mi nie służy a mocno obciąża w codzienności.

  Teraz po tej terapii każdego dnia przyglądam się sobie inaczej .. z dużym zaciekawieniem Siebie Nowej  czyli kompletnej  pozbawionej poczucia ze jestem zależna od kogoś / niewystarczająca . Czuje się dojrzalsza i silniejsza. Podróż przez która poprowadziła mnie Dagmara była fascynująca z ogromem obrazów, wizji, emocji tak głębokich które obdarzyły mnie zaufaniem do siebie i świata … z wdzięcznością Małgorzata

  Dagmara Dutkiewicz

  Cudownie jest przemierzać świat z ludźmi, którzy potrafią więcej. Ja spotkałam moją imienniczkę, która przeprowadziła mnie przez kolejny etap mojej życiowej podróży. Dzięki niej poczułam się bardziej świadoma tego, KIM naprawdę JESTEM. Pomogła mi przeżyć we właściwy sposób, to co wydawało się nie do przeżycia. Sprawiła, że odnalazłam spokój i dostęp do Nieograniczonego. Jestem wdzięczna. Bardzo dziękuję. Dagmara

  Anna Kamińska

  Śledziłam Dagmarę najpierw na jej włoskim portalu zanim się z nią skontaktowałam. Pracowałam już od pewnego czasu nad sobą, czytałam wartościowe książki, uczestniczyłam w zajęciach dot. Wewnętrznego Dziecka ale nadal kręciłam się w kółko z pewnymi emocjami. Dodatkowo czułam frustrację związaną z brakiem spełnienia zawodowego i kompletnym chaosem w mojej głowie. To co mówiła Dagmara, rezonowało ze mną w 100%. Przyciągała mnie jej mądrość i doświadczenie. Zdecydowałam się na sesje 1:1 gdyż chciałam wreszcie opowiedzieć moją historię i dać sobie jak najlepszą opiekę, “szytą na miarę”. Nie pomyliłam się w moim wyborze. Dagmara jest wspaniałym Przewodnikiem, który najpierw słucha, następnie tłumaczy a w końcu pokazuje drogę wyjścia. Łączy teorię, niezbędną do zrozumienia umysłu, z praktyką swojej autorskiej metody Embrace, dzięki której zmienia się spojrzenie na największą nawet traumę.  Odpadają iluzje i fałszywe przekonania. Dagmara pomaga wstać na nogi, daje kompas i narzędzia by iść dalej samemu. Rodzi się głęboka wiara w Siebie, we własne siły. Przypominają się zapomniane talenty. Znika strach przed działaniem.
  Jak mogłabym podsumować moją “pracę” z Nią? Pomogła mi przede wszystkim ZROZUMIEĆ kim NIE JESTEM by następnie POCZUĆ KIM JESTEM w mojej Esencji. Zaczęły  pojawiać się pomysły, uwolniła się kreatywność. Wiem, że cokolwiek zaplanuję to będzie słuszne a ograniczyć mogą mnie tylko moje własne przekonania. Ale ja już wiem jak to zmienić.
  Daga Kochana, jestem Ci niezmiernie wdzięczna za Twoją mądrość i miłość i za to, że dzielisz się nimi ze światem. Anna

  Aneta

  Jestem świeżo po sesji z Dagmarą i chciałabym podzielić się swoimi odczuciami „po”. Dla mnie było odkrywczo. To chyba dobre słowo. Dagmara całkowicie zmienia perspektywę patrzenia na sytuację. Wszystkie dotychczasowe terapie, warsztaty, mentoringi itp., w których uczestniczyłam (bo nie od dziś próbuję znaleźć ścieżkę do siebie i do sedna sprawy), wychodziły z innych założeń. Tutaj jesteś trochę jak aktor w teatrze życia. Widzisz, ze odgrywasz rolę i możesz wybrać, czy idziesz na ten casting i bierzesz rolę, czy odrzucasz. Ty decydujesz. Jest to uwalniające. Tak, jakby nie było determinanta. Sama jesteś dla siebie Bogiem i bezwarunkową miłością, która jednocześnie jest wolnością. Trudno to opisać. Ciężko od razu „zaskoczyć”, ale żadna z dotychczasowych moich przygód z docieraniem do siebie tak mnie nie poruszyła i nie pokazała, że to my jesteśmy decydentem i Kreatorem. Nie jest tak, że ktoś coś zrobi za nas. Niezbędne jest tu wzięcie odpowiedzialności za siebie, za proces, ale po raz pierwszy mam wrażenie, że jestem na właściwej ścieżce do rozwikłania swojej życiowej zagadki i życia Pełnią. Dagmarze kłaniam się nisko i dziękuję za stworzenie tak pięknego narzędzia. Jedyne, co mi pozostaje to polecać ten proces każdemu, kto czuje, że jest coś „poza”; że nie musimy być biernymi odtwórcami ról; i że film z naszym udziałem może odnieść sukces.

  Justyna Ożga

  (…)Daga opracowała także niesamowitą autorską metodę zmiany perspektyw Embrace, z której miałam przyjemność już korzystać. Jest to piękna technika obejmowania świadomością przyczyny i podłoża brakującego w nas elementu. Bez ograniczeń poddałam się procesowi i widzę realne zmiany w jakości mojego życia. Z trzęsącego się kłębka nerwów stałam się zrelaksowaną, wspaniałą Sobą. I to jest cudowne. Wzrosła moja uważność . Zdobyłam wiedzę, instrukcję samoobsługi. Wyłapuję gierki, którymi wciąż zagrywa niestrudzony Umysł. I nauczyłam się nieidentyfikowalna z nim. Teraz to wydaje się takie proste! Justyna

   

  Kim jestem?

  Nazywam się Dagmara Szymańska. Od ponad 10 lat jestem Terapeutą i Coachem, autorem ksiażek, a tekże twórcą innowacyjnej Metody Zmiany Perspektyw Embrace Therapy®.

  Jestem także założycielem Akademii Embrace™, czyli Dwu-etapowego Procesu Holistycznego i Wielowymiarowego, który można przejść dla własnych potrzeb, albo nabyć kompetencji i zostać certyfikowanym Coachem i Terapeutą Embrace Tharapy®.

  Metoda Zmiany Perspektyw Embrace Therapy® łączy pracę z tym co podświadome z poziomu „wewnętrznego dziecka”, co słabe, automatyczne, instynktowne, z tym co BOSKIE w ujęciu holistycznym, dające MOC, OBFITOŚĆ I PEŁNIĘ.

  Przez ponad dekadę uczę ludzi jak doświadczać swojej PEŁNI jako naturalnego stanu, OBFITOŚCI, jako natury życia, oraz jak wyzwolić pełen POTENCJAŁ, który jest źródłem nieograniczonych możliwości. Źródłem MOCY każdego z nas.

  Uczę jak SAMODZIELNIE kreować taką jakość życia, w której podstawą są zaufanie, harmonia, miłość i szacunek do samego siebie i drugiego człowieka. 

  Jako Kobieta Biznesu z 15 letnim stażem, a z zawodowym już 25 letnim, uczę także ŚWIADOMEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. “Zbuduj człowieka, a on zbuduje biznes” oparty na wartościach i koherencji, to podstawa tego w jaki sposób uczę jak łączyć duchowość z biznesem.

  Pracuję w nurcie psychologii transpersonalnej, która postrzega człowieka jako istotę wielowymiarową, czyli cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową.

  Dzielę się mapą, z tymi, którzy mnie o nią pytają – to droga którą najpierw sama przeszłam.

  Pokazuję zasadzki i niebezpieczeństwa jakie czekają na drodze Powrotu do Siebie.

  Uczę jak skutecznie omijać przeszkody umysłu, oraz jak sprawić by stał się on naszym najlepszym przyjacielem w drodze do odkrycia prawdziwego JESTEM.

  Obsługa i serwis

  Jestem do Twojej dyspozycji cały czas podczas trwania kursu. Płatność za kurs można rozłożyć na raty. Proszę napisz do mnie w tej sprawie, jeśli to stanowią, że się wahasz. Taki problem, to żaden problem!

  Fakturę za kurs otrzymasz w trakcie trwania kursu po zatwierdzeniu płatności.

  WASZE PYTANIA

  Czasami pojawiają się podobne pytania od uczestników kursów, dlatego odpowiem już teraz na kilka z nich.

  Czy spotkania na żywo są nagrywane?

  Tak, każde spotkanie jest nagrywane i pozostanie na grupie.

  Ile mam czasu na przerobienie materiału?

  Tempo Akademii jest rozłożone na 12 miesięcy, w których zawierają się także przerwy urlopowe i świąteczne. Akademia jest tak przygotowana, aby nie osoba nie czuła presji czasu, ale komfort pracy ze sobą.

  Jak długo mam dostęp do materiałów?

  Dostęp do materiałów w 3 edycji Akademii Embrace kończy się wraz z zakończeniem rocznego procesu  lub do dnia certyfikacji dla Kursantów, którzy wzięli udział w Akademii Terapeuty ET®

  Czy istnieje płatność ratalna?

  Tak, poprzez platność w systemie PayU

  Czy sesje ET z Terapeutą Tutorem są płatne?

  Dla Kursantów, którzy zdecydują się tylko na roczny proces w Akademii Embrace, sesje Embrace Therapy® nie są obowiazkowe. Ją jednak ogromną możliwością na skorzystanie z 10 sesji z ponad 40% zniżką. Cena sesji dla Studenta to 200 zł zamiast 350 zł. Resztę kwoty pokrywam z własnej kieszeni, by rozliczyć się z Terapeutą Tutorem. Jeśli zaś zdecydujesz się na oba etapy Inside i Outside, 10 sesji ET® masz ode mnie w prezencie. 

  Jaki jest koszt Licencji i na ile czasu jest przyznawana?

  Pierwsza Licencja jest zawarta w cenie Akademii Teraputy  i zaczyna się obowiazywać od pierwszego czterodniowego Zjazdu na żywo, podczas, którego zostaje podpisana Umowa licencyjna. Licencja w kolejnych na używanie do pracy z klientami metody Embrace Tharapy® to roczny  koszt 2000 PLN brutto płatny jednorazowo przed każdym kolejnym rokiem. 

  KIEDY?

  Termin Trzeciej Edycji

  Marzec 2022

   

  LOKALIZACJA zjazdu

  KRAKÓW lub WARSZAWA

   

  * W cenie #2 ETAPU zawierają się warsztaty, materiały, catering każdego dnia szkoleniowego