PRODUKT PREMIUM

 

Akademia Terapeuty

Embrace Therapy®

dedykowana jest EKSPERTOM rozwoju osobistego & duchowego.

 

LIMIT 16 MIEJSC

 

Akademię Terapeuty ET® dedykuję szczególnie:

 • Konsultantom Totalnej Biologii i Psychobiologii,

 • Terapeutom innych metod,

 • Coachom,

 • Psychodietetykom,

 • Naturopatom,

 • Nauczycielom Duchowym,

 • Homeopatom,

 • Instruktorom Jogi, Reiki,

 • Refleksologom,

 • rozwijającym się Liderom,

 • a także Psychologom, Psychoterapeutom i Lekarzom.

Nauka & Praktyka

EMBRACE THERAPY® to metoda,
w której TERAPEUTĄ jest samą MIŁOŚCIĄ.

To integracja na poziomie Umysłu i Ducha. Uwolnienie jednocześnie od wewnętrznych blokad i destrukcyjnych “korzyści” jakie czerpiemy na poziomie podświadomości. Embrace Therapy® dzięki połączeniu z BOGIEM | Duchem |Nieograniczoną Mądrością, zmienia także natychmiastowo perspektywę wyjściowego wewnętrznego konfliktu, który wydawał się być nie do rozwiązania. Zmiana perspektywy na poziomie podświadomym i racjonalnym zachodzi w oparciu o odczucie i tym samym doświadczenie własne, niezbędnej dla Umysłu alternatywy, którą jest Świadomość obecności w Ja JESTEM.

Akademia Terapeuty Embrace Therapy® jest propozycją PREMIUM, którą dedykuję 16-stu Ekspertom mającym  minimum jedno-roczną  praktykę z klientami w rozwoju osobistym lub/i duchowym.

Licencja

Akademia Terapeuty

Embrace Therapy® 

Akademia Terapeuty Embrace Therapy® kończy się certyfikacją i  2-letnią licencją potwierdzającą umiejętności Terapeuty Embrace Therapy® w praktyce. Co 2 lata Terapeuta Embrace Therapy® przechodzi także proces weryfikacyjny, który pozytywnie zakończony jest podstawą do kontynuowania Licencji.

OPINIE UCZESTNIKÓW AKADEMII

„Nie czekajcie, nie zwlekajcie, najlepszy czas dla siebie jest właśnie teraz Z Dagmarą to prosta podróż, bo jest wspaniałą przewodniczką”

~ Dominika

„Wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe” – Goethe. By jednak transformować to co trudne w łatwe, potrzebna jest instrukcja JAK. Akademia jest taką instrukcją. Wiedza i świadomość Dagmary to wspaniałe przewodnictwo w tej podróży

~ Anna Monika

Akademia była moja wisienka na torcie w poszukiwaniach drogi do siebie-Boga”

~ Monica

Gratuluję każdej osobie, bo podjęta decyzja będzie najpiękniejszym i najbardziej trafionym prezentem EVER!”

~ Dominika M.

„Akademia jest to świadome spojrzenie w nasze lęki. W to co jest nam niewygodne i stawieniu temu czoła. Nikt Cię do tego nie zmusza. To Twój wybór czy chcesz otworzyć się na prawdę o sobie, o twoich przekonaniach.

Wolność, spokój, miłość, akceptację, radość z życia.”

~ Joanna

„Kursy, sesje z Dagą były najlepszą inwestycją w mój rozwój  dziękuję i polecam”

~ Paulina B.

„Był czas, że czułam.

Był czas, że mnie odrzucało. Był czas gdy czułam pustkę. Był czas gdy czułam przesyt i bezsens. Był  czas, że nic nie czułam. Był czas, że szukałam siebie. Był czas gdy czułam wkurw. Był czas gdy czułam brak wsparcia…

Tak możesz się czuć w drodze.

Akademia to nie jest głaskanie Cię po główce. To nie jest płakanie nad twoim losem. To jest Twoje świadome  stawienie się do odpowiedzialności za życie, i przeszłość.

Co ja uzyskałam? Spokój, zrozumienie, akceptację, miłość, cierpliwość, wdzięczność.”

~ Joanna

„Idźcie, nawet w ciemno i na czworaka w możliwości 3 edycji Akademii Embrace THERAPY ®️ z otwartym sercem lub z możliwością otwarcia go po swojej drodze”

~ Iwona

„Dziekuje Dagmara Szymańska za mentororing za wsparcie za czucie.

Za to, ze nie głaskałaś po głowie i nie dawałaś gotowych rozwiązań, dzięki czemu pozwalałaś  na samodzielne myślenie, co czasami nie było łatwe, ale czy gdyby było podane na tacy, czy smakowało, by tak samo wybornie jak teraz ? Czy było, by tak skuteczne ? I tak odkrywcze?

Za to, że potrafię już podążać własną drogą, odkryłam ja na nowo i wiem, kim naprawdę jestem i dokąd zmierzam, choć tak naprawdę nie mogę być tego pewna, ale na co mi ta pewność po prostu płynę, a wszechświat obdaruje mnie tym, na co jestem gotowa i co jest dla mnie dobre na dany moment.

Dziękuję Dagmara Szymańska, że mogłam być częścią tej wspaniałej podróży w meandry duszy i umysłu

Piękna to podróż niech trwa.

Kocham Cię”

~ Blanka

 

 „Z serca dziękuję za stworzenie Embrace Therapy, za podzielenie się  ze światem tą piękną metodą, której tajniki było dane mi poznać. Za ten roczny proces, który przeniósł mnie na najpiękniejszą drogę w moim życiu – drogę do siebie i prawdy”

~ Ewelina Sz.

Radości moc. Za tą podróż, w której wędrując Jesteś-My bliżej siebie każdego dnia. W której możemy dzielić się z innymi, jak dojść do tych miejsc, obejmując się miłością w wolności

Dziękuję!”

~ Renata

„Dziękuję pięknie za Akademię, kursy i całą obfitość, jaką dały mi te wszystkie narzędzia. Polecam wszystkim od serducha, dla szczęścia, miłości i wolności w tobie”

~ Marzena

„Tutaj nauczyłam się wdzięczności.

Dziękuję”

~ Monica