Program on-line

Alchemia Życia

3 tygodniowa podróż wiodąca przez:

 

ROZPOZNANIE KODÓW podświadomości na różnych poziomach ludzkiej wielowymiarowości.

TO ŚWIADOMOŚĆ SIEBIE.
TO DROGA DO DOMU.
ROZPOZNANIE KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ
.

1 EDYCJA: 24.01 – 13.02.2022

Prawda nie boli. Boli odpadanie iluzji…

Rozwój osobisty i duchowy to nie tylko sama słodycz. W podróży do Siebie, nie proponuję dróg na skróty, bo i tak Życie upomni się o lekcje, które chcieliśmy ominąć.

To co proponuję w Kursie Transcendencji ALCHEMIA ŻYCIA, to pokazanie, czasem może w zbyt bezpośredni sposób, tego co nas ogranicza, skąd te ograniczenia pochodzą i jak skutecznie i bezpiecznie otworzyć się na akceptację siebie w różnych wymiarach i czaso-przestrzeniach. To zmiana sposobu patrzenia na rzeczywistość.

Wskazanie oraz rozpoznanie źródła przyczyny i skutku jak również sposobu na to jak transcendować, czyli przeskoczyć na wyższą oktawę funkcjonowania na Planecie Ziemia – jest kluczowe z poziomu mojego doświadczenia, któym się z Tobą dzielę.

 

Dlaczego to jest kluczowe? Bo prowadzi do rozpoznania Prawdziwego Źródła naszego Istnienia. Do rozpoznania Kim Jesteśmy poza umysłowym tworem złożonej osobowości. Żeby móc transcendować i dokonać KWANTOWEGO PRZESKOKU potrzebujemy uwolnić iluzję, która kryje się w przekonaniach, których często nie jesteśmy nawet świadomi, a które to przekonania ciążą nam jak ołowiana kula u nogi schowane głeboko w pośdwiadomości.

Programy, Kody, Schematy. Zwał jak zwał. Są niezbędne do życia w materii i nie należy się ich chcieć pozbywać. W transcendencji chodzi bardziej o rozpoznanie i akceptację, a to wymaga MIŁOŚCI I ŚWIADOMOŚCI. 

 

Zapraszam Cię do absolutnie PIERWSZEJ EDYCJI programu “ALCHEMIA ŻYCIA”, podczas którego będziesz miała także możliwość bezpłatnej konsultacji z Certyfikowanym Terapeutą transcendencyjnej Metody Zmiany Perspektyw oraz innowacyjnego sposobu pracy z Wewnętrznym Dzieckiem – EMBRACE THERAPY®, której jestem autorem. Doświadczysz także 6 sesji z Ekspertem od pracy z ciałem.

 Czego nauczysz się na Kursie “ALCHEMIA ŻYCIA”?

Nauczysz się SIEBIE w różnych wymiarach i dowiesz się  jak funkcjonować równolegle w każdym z nich.

Po prostu, po tm kursie już nic nie będzie takie same a Twoje życie zacznie nabierać nowego znaczenia.

Doświadczysz siebie także na poziomie ciała, gdyż podczas tej podróży przygotowałam dla Ciebie 6 wspaniałych spotkań z EKSPERTEM od Technik Oddechowych oraz od Jogi Kundalini.

ZATRZYMANIE

Odkryjesz swoją ścianę, czyli to co Cię blokuje przed upragnioną jakością życia. To niezmiernie ważny element każdego procesu w głąb siebie, a jakże często ignorowany. To nie tak, że jak zaczniesz się przyglądać temu co Cię obecnie ogranicza, to będziesz to przyciągać, bo zaczniesz się na tym skupiać. Nie. Tu kluczowa jest intencja i świadomość tego czego naprawdę dla siebie pragniesz.

ODKRYWANIE

To pierwszy stopień do MIŁOŚCI. Jak już wspomniałam wiele zależy od intencji z jaką stawiasz się do procesu. Dla jednych odkrywanie to ekscytacja, dla innych niestety ból. Jednak zapamiętaj te słowa proszę:

Prawda nie boli. Boli odpadanie iluzji.

Żeby coś “uzdrowić”, trzeba wiedzieć CO jest “słabe i chore”. Nie da się zadbać o coś, czego nie jesteśmy świadomi.

 

DECYZJA

Ostatnim krokiem w tej podróży jest DECYZJA, która ma niesamowitą MOC transcendencji. Kiedy wszystko nam buzuje w głowie od tych małych i dużych momentów “wow” i “aha!”, pojawia się przestrzeń na działanie. To działanie jest wykładnikiem KOHERENCJI tego co myślimy, czujemy i naprawdę robimy. To wykładnik tego, czy jesteśmy na tych 3 poziomach spójni w praktyce zwanej życiem, czy tylko robimy coś, dla samego “poczucia robienia” jednak bez podjęcia tego długo wyczekiwanego kroku na przód. 

Czym jest i jak działa UMYSŁ?

Co znajdziesz w poszczególnych tygodniach?

Moduł 1: ZATRZYMANIE – UWAŻNOŚĆ

Pierwszy tydzień służy ćwiczeniu UWAŻNOŚCI i przygotowaniu się do dalszego PROCESU.

W pierwszym tygodniu:

Zaczniesz od przeglądu Twojego otoczenia. To jakimi ludźmi i jakimi energiami się otaczasz, jest już bardzo dużo w stanie powiedzieć Ci o Tobie i o Twoich przekonaniach, które często schowane są pod-świadomością.

Zweryfikujesz sytuacje, w kórych zachowujesz się w pewien określony i powtarzający się z automatu sposób. Nauczysz się obserwować siebie z uważnością, aby mieć solidną bazę do dalszej części procesu.

Przyjrzysz sie swoim umiejętnościom oraz przekonaniom na temat tego co uważasz za swoje mocne i słabe strony. Zobaczysz pewną korelację tych przekonań wobec oczekiwań jakie mieli wobec Ciebie na przykład rodzice.

W każdym tygodniu doświadczysz także dwóch spotkań z EKSPERTKĄ od Jogi Kundalini i Sesji Oddechowych.

Moduł 2: ODKRYWANIE – OTWARTOŚĆ

Drugi tydzień to praca nad OTWARTOŚCIĄ. W tym module sporo popracujesz nad zmiana blokujących Cię przekonań.

W drugim tygodniu:

Zweryfikujesz przekonania na swój temat i na temat otaczającego cię świata. Poddasz je wątpliwosci i będziesz otwarta do dalszej drogi.

Zweryfikujesz swoje wartości i sprawdzisz na czym naprawdę Ci zależy.

Skorzystasz z bezpłatnej 45 minutowej Konsultacji z Certyfikowanym Teraputą Metody Zmiany Perspektyw oraz onnowacyjnej pracy z Wewnętrznym Dzieckiem – EMBRACE THERAPY® – której jestem autorem.

Konsultacje zalecane są od drugiego tygodnia Kursu ALCHEMIA ŻYCIA

Moduł 3: DECYZJA – GOTOWOŚĆ

W tym module może być “mocno”, gdyż będzie on kompletował wgląd w OSOBĘ i będzie także początiem wglądu w ISTOTĘ tego Kim naprawdę JESTEŚ. Moduł trzeci służy ćwiczeniu GOTOWOŚCI

W trzecim tygodniu:

Staniesz oko w oko z Twoją Prawdą

Podejmiesz decyjzę dla samej siebie odnośnie Twojej przyszłości, tego co pragniesz i w jaki sposób chcesz siebie realizować w materii.

Zobaczysz panoramicznie Twoją Tożsamość

Zrozumiesz co jest dla Ciebie naprawdę ważne i jak Ty sama w tym wszystkim jesteś ważna dla samej siebie.

Otworzysz się na miłość

Dominika Fuga

Ekspert pracy z ciałem z 20 letnim doświadczeniem.

 

“Jedną z moich ról, w jakiej przejawiam się tu i teraz – jest bycie nauczycielem. Dzieląc się swoim doświadczeniem, wiedzą i spojrzeniem. Inspiruję, pomagam, słucham, jestem… 

Od 20 lat zgłębiam metody pracy z ciałem, z oddechem i umysłem”

Dominika jest także Certyfikowanym Teraputą Embrace® i w ramach Kursu poprowadzi sześć sesji online, z czego trzy sesje oddechowe i trzy sesje Jogi Kundalini.

Co jeszcze zawiera Kurs Alchemia Życia:

Bonus #1:

Dostęp do prywatnej platformy 24h

Dostęp po kursie: 90 dni

Dostęp do kursu jest ważny przez 3 miesiące po zakończeniu kursu. Twoja prywatna platforma, na której będziesz miała dostęp 24h do wszystkich materiałów: PDF, Audio, Video.
Służy ona do wykonywania ćwiczeń we własnym tempie i o dogodnej dla Ciebie porze.

Bonus #2:

Zamknięta grupa wsparcia na Facebook’u

Dostęp po kursie: 6 miesięcy

Magia i siła grupy podczas kursu jest naprawdę nieoceniona! W grupie nie tylko jest raźniej, ale tejże możesz zobaczyć, że nie jesteś w tym “wszystkim” sama. Sama zaczynasz być wsparciem dla innych a to jest jedna z najsilniejszych praktyk na drodze do Siebie.

Bonus #3:

Cztery spotkania na zoomie LIVE

Raz w tygodniu widzimy się na wspólnym spotkaniu na ZOOMie. Przez 90 minut odpowiadam na pytania uczestników, na wątpliwości, lub też jest to czas na podzielenie się doświdczeniami z procesu.

Każde spotkanie jest nagrywane i pozostaje na grupie FB.

Bonus #4:

bezpłatna konsultacja

W ramach Kursu masz możliwość umówienia się na bezpłatną konsultację maksymalnie do końca lutego 2022 z Certyfikowanym Terapeutą Embrace Therapy® – Metody Zmiany Perspektyw oraz innowacyjnej pracy z Wewnętrznym Dzieckiem. 

Bonus #5:

SESJA pokazowa 1:1

Indywidualna sesja 1:1 metodą EMBRACE THERAPY®, która jest nagrywana za zgodą osoby biorącej udział w sesji. Nagranie jest dostępne na zamkniętej grupie tylko dla kursantów. Sesja ta jest moim PREZENTEM dla wybranego uczestnika Kursu. To pokazanie mocy tej niesamowitej i głęboko transformującej metody, podczas której spotyka się podświadomość z boską świadomością. To spotkanie Wewnętrznego Dziecka z Tobą.

Bonus #6:

6 sesji z ekspertem

Podczas Kursu czeka na Ciebie 6 wspaniałych spotkań z EKSPERTEM PRACY Z CIAŁEM. Doświadczysz 3 sesji oddechowych oraz 3 sesji Jogi Kundalini. osoba prowadząca sesje jest wieloletnim ekspertem w swojej dziedzinie oraz jest Certyfikowanym Teraputą Embrace Therapy®

Co mówią osoby, które zdecydowały się na inne moje kursy:

“Odkryłam, ile miłości znajduje się w podroży zwanej poznawaniem siebie. Odkryłam też, że trud pracy nad sobą się opłacał, bo umysł jest potężny i gdy zaczyna nam ufać, staje się naszym największym wsparciem a nie przeszkodą. Podczas kursu miałam wgląd i sposobność popatrzeć w oczy mojej podświadomości i było to naprawdę magiczne doświadczenie, a wszystko to tak banalnie proste…”

Ada Olszewska Chemik

Ten kurs może być jedną ze scieżek prowadzących do wglądu w naturę Umysłu i opadajacych Iluzji Ego podczas procesu. To moze byc fascynująca podróż w głąb siebie- przez Umysl do Serca. Praca z przekonaniami, “rozmowy” z Podswiadomoscia, swoim Wewnętrznym Dzieckiem
-> Kurs “Przez Umysł do Serca” może dać Ci narzedzia do pracy z Umysłem i do zmiany swoich przekonań.
Jeśli chcesz przyjrzeć sie swemu wnetrzu i “bezwysiłkowo” dokonać zmian w “sobie” by namacalne zauważyc tym samym zmiany jakie dokonują sie na zewnatrz – Doświadcz TO całym sobą. TU I TERAZ. Dagmara jest wspaniałym przewodnikiem duchowym na drodze Umysłu do Serca! Cieszę się, że spotkałam na mej drodze taką piękną boską duszę-Dagmarę♥️ Czuję ogromną Wdzięczność, Radość, Miłość

Klaudia Nowak
Power Ballerina

Jestem wdzięczna za Dagmarę. Pojawiła się na mojej drodze niespodziewanie, niosąc prezent w postaci kursu ,,Przez umysł do serca,,.
Bez wahania i z dużym zaufaniem zapisałam się na kurs, który zmienił moje życie.

To piękna podróż, dzięki której poznałam siebie, swój umysł oraz prawdę. Podczas kursu otrzymałam przeogromne wsparcie i zrozumienie od Dagmary, oraz kursantek. Zmieniłam podejście do życia oraz ludzi. Nauczyłam się, że każde wydarzenie w moim życiu, każda napotkana osoba zbliża mnie do prawdy. Nauczyłam się jak ważne w życiu jest wybaczenie oraz akceptacja.

Teraz już wiem: Miłość jest we mnie

Kochani, kurs ,,Przez umysł do serca,, to piękny proces, który polecam każdemu, kto chce zmienić swoje życie, poznać siebie i żyć w obfitości.Dziękuję Dagmaro. Kocham Cię życie

Jadwiga J.

Wszystkim zdecydowanie polecam kurs “Przez umysł do serca”… są to trzy tygodnie ciężkiej pracy, ale takiej która przynosi piękne efekty… to są trzy tygodnie zaglądania w siebie… nauki siebie na nowo… to piękny czas odkrywania siebie… ukazuje jak pracować z wewnętrznym dzieckiem… cały ten czas pomógł mi wiele rzeczy zrozumieć… pokazał mi, w która stronę iść…
Dagmara jest fantastyczna osoba, która pięknie prowadzi przez cały proces, wspiera, motywuje, jej pomoc jest nieoceniona tak samo pomoc osób, które również biorą udział w tej drodze… powoli odnajduje siebie dzięki temu… a dodatkowo znalazłam ludzi, którzy mnie w pełni akceptują, kochają… jestem wdzięczna za każdy dzień kursu… wszystkim polecam te fantastyczna podróż w głąb siebie…

Paula Włodarczyk
Psycholog, Pedagog Dziecięcy

Przyszedł taki dzień, kiedy stanęłam pod ścianą i poczułam, że nie mam siły. Zauważyłam jak moje życie wciąż zatacza to samo koło, poczułam zmęczenie, ogromne zmęczenie. Szukałam już od dawna kogoś, kto poprowadzi mnie przez nieznane zakamarki mojej duszy. Sama bałam się tam zaglądać. I wtedy pojawił się Anioł w postaci Dagmary.

Historia Dagi oraz droga którą przeszła, role, które porzuciła, Jej energia, którą teraz tryska – to wszystko do mnie przemówiło. Polecam ten kurs, całym sercem. Po nim już nic nie będzie takie same, a wokół będą się dziać cuda! 

Uprzedzam, to nie jest łatwa droga, ale na prawdę warto! Polecam również włączenie detoksu w ostatnim tygodniu kursu. To niesamowite doświadczenie i zrozumienie jak „podstępny” bywa nasz umysł. Dzięki zamianie jedzenia z formy stałej na płynną zrzucamy nie tylko zbędne kilogramy, ale przede wszystkim ogromny balast w postaci niepotrzebnych emocji i ról, które odgrywamy.
Po prostu wracamy do Siebie! 

Daga jest ogromnym wsparciem przez cały czas trwania kursu. Uczestnicy dzielą się efektami swojej pracy, trudnymi emocjami, a z czasem coraz większą radością na zamkniętej grupie, czacie i podczas cyklicznych spotkań na zoomie.

Jeśli czujesz, że Twoje życie przelatuje Ci przez palce i nie czerpiesz z niego radości, to ten kurs jest jak objawienie. To początek nowej, czasem trudnej, ale cudownej drogi.”

Magdalena Rychel Właścicielka firmy kosmetycznej

Droga Dagmaro…

Bardzo chciałabym podziękować Ci za to co dla mnie zrobiłaś i robisz dla innych ludzi..

Dzięki Tobie odkryłam Prawdziwą Siebie..

Dzięki Tobie nauczyłam się zaglądać w głąb siebie i patrzeć oczami boskimi a nie tylko ziemskimi.

Droga Dagmaro..

Dzięki Twoim sesjom 1:1 udało mi się odkryć ogrom blokad w moim życiu a dzięki temu zaczynam fruwać na skrzydłach Boga. Czuję inaczej, widzę inaczej, tak jakbym miała założone wielkie okulary poszerzonej świadomości, w których widzę świat w całkiem innych barwach.. w barwach Miłości, Obfitości Zdrowia i Radości..

To dzięki Tobie i Twoim warsztatom oraz spotkaniu 1 :1 oraz Twojej metodzie Embrace Therapy stałam się w końcu w 100 % dojrzałą i odpowiedzialną, dorosłą kobietą a nie tylko rozkapryszonym bo nieakceptowanym dzieckiem.

To co zrobiłaś dla mnie oraz to co robisz dla innych jest ogromnym darem dla Świata.

Bardzo Ci za to dziękuję. Dziękuję również, że odkryłam pasję w sobie, znalazłam cele których do tej pory nigdy nie widziałam.. Odnalazłam Siebie i już teraz wiem i czuję całą sobą.. że Jestem Bogiem…

DZIĘKUJĘ
Marta Wrzeszcz
Agent ubezpieczeniowy

Kurs Przez Umysł do Serca, o którym mowa w opiniach uczestników, jest obecnie integralną częścią Rocznej Akademii Embrace i nie stanowi już osobnego kursu.

Płatność 2 raty

Możliwa za pośrednictwem Karty Kredytowej lub PayPal

Kurs Online

PLN 770

 

2 x 385 PLN

880 PLN

24 styczeń 2022

 

Płatność jednorazowa

Kurs Online

PLN 660

880 PLN

24 styczeń 2022

 

N

PDFy z praktycznymi ćwiczeniami

N

Medytacje i wizualizacje

N

4 spotkania na zoomie LIVE

N

Bezpłatna konsultacja 45 minutowa z Teraputą Embrace Therapy®

N

3 sesje oddechowe z EKSPERTEM & Terapeutą Embrace Therapy®

N

3 sesje Jogi Kundalini z EKSPERTEM i Teraputą Embrace Therapy®

N

Prywatna grupa wsparcia na Facebooku

N

Dostęp do platformy kursu ważny przez 90 dni

N

Dostęp do grupy kursowej ważny 6 miesięcy

N

Nagrana sesja EMBRACE THERAPY® z jednym z uczestników kursu dostępna na grupie

Płatność 4 raty

Możliwa za pośrednictwem Karty Kredytowej lub PayPal

Kurs Online

PLN 880

 

2 x 220 PLN

880 PLN

24 styczeń 2022

 

Twoje płatności są bezpiecznie przetwarzane, dzięki stronie zabezpieczonej certyfikatem SSL.
Forma płatności: PayPal, PayU, Przelew bankowy, karta kredytowa.

*Niższa cena obowiązuje przy jednorazowej wpłacie. Płatności w ratach podwyższają ostateczną cenę kursu. Przy płatności w 4 ratach, obowiązuje cena regularna.

Moja droga…

Pamiętam, że kiedy byłam małą dziewczynką, byłam bardzo ciekawa świata, byłam otwarta i uwielbiałam prowadzić długie dyskusje filozoficzne na temat naszej egzystencji. Wielu moich rówieśników nie rozumiało po co w ogóle poruszam te tematy, skoro filozofia jest tak odległa od naszej rzeczywistości, a dorośli nie brali zbyt poważnie moich rozważań, również uważając je za zbyteczne i utopijne. Ale ja nie poprzestałam i wciąż pytałam siebie:

“Jaki byłby świat gdyby choć jeden dzień, to co ludzie nazywają “filozofią”, zaczęli praktykować ?

Moje dzieciństwo nie było łatwe… mieszkałam na “kupie” na 48 m2 z dziadkiem alkoholikiem, którego często spotykałam zasikanego i pijanego pod osiedlowymi krzakami. W domu była także Babcia, która całe życie była albo chora albo przejęta, ofiara własnych lęków, był też Wujek, przyrodni brat mojej mamy, oraz moja młodziutka Mama, która po rozwodzie z moim Tatą gdy miałam zaledwie 2-3 latka, szukała jak załatać dziury po rozstaniu i stworzyć nową rodzinę.

Tak, to nie było sielankowe dzieciństwo…ale pomimo tych pozornych trudności nigdy nikogo nie oskarżałam o stan rzeczy. W jakiś sposób już jako dziecko wiedziałam, że odpowiedzialność za moje życie jest po mojej stronie. Ale wraz z tą odpowiedzialnością, uwierzyłam w pewne przekonanie, które mi towarzyszyło przez większość życia i było bardzo destrukcyjne:

 

“To Twoja wina! Nie zasługujesz, nic nie znaczysz, inni są lepsi od Ciebie! Jeśli by tak nie było, twój tata by cię nie zostawił dla nowej rodziny!”.

Tak, to było jak zdarta płyta głęboko wyryte na dysku mojej podświadomości. Było też głęboko przykryte pod pozornym wewnętrznym krzykiem, który próbował mnie przekonać ze to JA JESTEM TA NAJLEPSZA! Dlatego też od kiedy pamiętam zawsze miałam świadectwa z czerwonym paskiem, szkoła muzyczna i balet, aby wyróżnić się na tle podwórkowych rówieśników. Skończyłam też dwa kierunki studiów oraz jedną podyplomówkę i przez wiele lat pracowałam dla dużych firm farmaceutycznych.

Ale w środku, gdzieś na dnie, czułam, że to nie moje prawdziwe JA, i bardzo pragnęłam poznać to KIM JESTEM. Wiedziałam, że jest coś więcej niż tylko moje ciało, emocje, myśli. Czułam to, ale nie wiedziałam, jak TO rozpoznać. Aż pewnego dnia, jak to zwykle bywa, znalazłam wewnętrzny kontakt z SOBĄ.

To było w 2010 roku, gdy trafiłam do szpitala na cały miesiąc z diagnozą Zespołu Stilla – choroby immunologicznej. Pomimo 40 stopniowych gorączek, pomimo bólu mięśni i stawów oraz silnego osłabienia, znalazłam się jakby w oku cyklonu gdzie wszystko wirowało dookoła mnie a ja nagle znalazłam się w ciszy własnej

DUSZY…

Ten miesiąc w szpitalu, był dla mnie jednym z najbardziej cudownych momentów w moim życiu. Odnalazłam nagle ten zagłuszany cale życie głos, całkowicie inny od tego, który mnie popychał do udowadniania światu mojej wartości. W objęciach tego “nowego” głosu, poczułam się bezpiecznie i całkowicie otulona miłością. Nie chciałam już za żadne skarby pozwolić mu ponownie zniknąć. Na początku byłam przekonana, ze to Głos Boga, który do mnie mówi, ale potem zdałam sobie sprawę, ze to Boska Cząstka, która delikatnie, będąc we mnie, chce zaprowadzić mnie do Źródła..

To co się stało w 2010 roku było początkiem mojej drogi. Zaczęłam szukać w labiryntach umysłu, poznawać go, bo wiedziałam, że to właśnie umysł jest tym co mnie, co nas, blokuje. I tak oto zaczęłam “wielkie odgruzowanie” we własnym wnętrzu.

Zaczęłam w tym czasie cykl szkoleń, które pomogły mi w pracy nas sama sobą, nad świadomym – i co ważniejsze – podświadomym umysłem. Zdobyłam tytuły Master Coach’a, Mastera NLP, Hipnoterapeuty oraz Teraputy TLT  Studiowałam także Radykalne Wybaczenie Colina Tippinga, Matczyna Ranę Bethany Webster i Susan Forward, Psychobiologie oraz Totalna Biologie, dlatego pracując z umysłem, pracuje tez dużo z ciałem (chorobami zwłaszcza przewlekłymi).

Jednak jakiś czas temu odkryłam coś dużo bardziej fascynującego… odkryłam, że to Ja, TY, MY, KAŻDY z nas…jesteśmy

BOSKĄ CZĄSTKA.

W pewnym momencie życia poczułam, jakby umysł się ode mnie odseparował i zarazem zintegrował we mnie. Po tym pozornym wyzwoleniu – pozornym, bo tak naprawdę ta Boska Istota była, jest i będzie zawsze TOBĄ – umysł staje się tylko cudownym narzędziem, który pomaga Ci w doskonałej kreacji nowej rzeczywistości płynącej z boskiej intencji serca.

 

Nagle wiesz KIM JESTEŚ…a jesteś WSZYSTKIM tym co jest,..MIŁOŚCIĄ, PRAWDĄ, BYTEM, BOGIEM, ŚWIADOMOŚCIĄ, JAŹNIĄ,…JESTEŚ. I to jest bardzo proste, gdy zostanie poczute w głębi serca, przez długie lata trzymane w objęciach wystraszonego umysłu.

Cała ta podróż do SIEBIE, pozwoliła mi spojrzeć na cały ten proces bardzo holistycznie. Zrozumiałam też, że bez naszego wstawiennictwa, bez naszego TAK, żadna technika, żaden coach, nauczyciel, prowadzący przewodnik nie są w stanie pomóc nikomu. Ważne jest uczyć się i brać garściami od tych, którzy już tą drogę przeszli, oraz skupiać się na obserwacji tej drogi i zmian w nas zachodzących. Polecam wziąć mapę od tych, którzy przebyli ta drogę, ale nie iść ślad w ślad, tylko obrać kierunek, być świadomym zagrożeń i słuchać serca, które wie, dokąd prowadzi. Nikt nie ma czarodziejskiej różdżki, aby uwolnić Cię z uścisków umysłu i wyzwolić Boskość, która Jesteś. Gdy zaczniesz na początku podążać za Boskim Głosem zaczniesz rozpuszczać opór… poszerzać świadomość… zaczniesz tym samym zbliżać się do PRAWDY o SOBIE SAMYM. Dlatego z zależności od potrzeb używam “narzędzi”, które służą do pracy z umysłem dla tych, którzy są jeszcze na początku drogi i dopiero poznają jego tajniki, oraz z innych, “alternatywnych sposobów” takich jak praca z energią i wibracja, aby poczuć to “uwolnienie się” od umysłu i świadomie wybierać.

Moje doświadczenie i łaska, którą zostałam obdarowana, spowodowały powstanie niesamowitej metody zmiany perspektyw Embrace Therapy® , której jestem autorem i teraputą, oraz powstanie Akadamii Embrace, która jest rocznym głębokim procesem Miłości do Siebie, oraz Akademii Teraputy Embrace Therapy® która przygotowuje przyszłych Teraputów ET®.

Dziś wiem jedną prosta rzecz:

Cuda zaczynają się tam, gdy przekraczamy pozornie wewnętrzny opór. Gdy przestajemy identyfikować się z tym co go tworzy.

Nazywam się Dagmara Szymańska.

Od ponad 11 lat jestem Terapeutą i Coachem oraz autorem kursów rozwojowych, ksiażek, a tekże twórcą innowacyjnej Metody Zmiany Perspektyw Embrace Therapy®. 

Jestem równiez założycielem Szkoły Terapii Holistycznej i Wielowymiarowej zwanej Akademią Embrace oraz Akademii Terapeuty Embrace Therapy®

Metoda Embrace Therapy® łączy pracę z tym co podświadome z poziomu „wewnętrznego dziecka”, co słabe, automatyczne, instynktowne, z tym co BOSKIE w ujęciu holistycznym, dające MOC, OBFITOŚĆ I PEŁNIĘ.

Przez ponad dekadę uczę ludzi jak doświadczać swojej PEŁNI jako naturalnego stanu, OBFITOŚCI, jako natury życia, oraz jak wyzwolić pełen POTENCJAŁ, który jest źródłem nieograniczonych możliwości. Źródłem MOCY każdego z nas.

Uczę jak SAMODZIELNIE kreować taką jakość życia, w której podstawą są zaufanie, harmonia, miłość i szacunek do samego siebie i drugiego człowieka. 

Pracuję w nurcie psychologii transpersonalnej, która postrzega człowieka jako istotę wielowymiarową, czyli cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową.

Dzielę się mapą, z tymi, którzy mnie o nią pytają – to droga którą najpierw sama przeszłam.
Pokazuję zasadzki i niebezpieczeństwa jakie czekają na drodze Powrotu do Siebie.
Uczę jak skutecznie omijać przeszkody umysłu, oraz jak sprawić by stał się on naszym najlepszym przyjacielem w drodze do odkrycia prawdziwego JESTEM.

Z miłością,

Dagmara Szymańska

FAQ, czyli o co pytacie najczęściej:

Co to jest platforma zoom, która służy do spotkań online?

Na moim kursie używam platformy www.zoom.us do wideokoferencji, na której widzimy się i słyszymy wszyscy razem. Link do platformy oraz wytłumaczenie jak ją zainstalować i jak z niej korzystać podaję na grupie kursowej.

Czy spotkania na zoomie i lajvy są nagrywane? Czy można je zobaczyć później?

Tak , każde spotkanie na zoomie, oraz każdy lajv jest nagrywany i pozostanie na grupie kursowej bez ograniczeń czasu.

Jak długo mam dostęp do kursu i do grupy?

Dostęp do materiałów jest ważny przez 90 dni od zakończenia kursu, a do grupy kursowej przez 6 miesięcy.

Jestem do Twojej dyspozycji cały czas podczas trwania kursu. Płatność za kurs można rozłożyć na raty. Proszę napisz do mnie w tej sprawie, jeśli to sprawia, że się wahasz. Taki problem, to żaden problem!

Fakturę za kurs otrzymasz w trakcie trwania kursu po zatwierdzeniu płatności.

W jakich godzinach są spotkania na żywo i czy są nagrywane?

Spotkania są w godzinach wieczornych i są nagrywane.

Ile mam czasu na przerobienie materiału?

Standardowo idąc z kursem, daję wam tydzień czasu na przerobienie materiału z każdego modułu. Moja sugestia jednak jest taka, by zawsze słuchać siebie i iść we własnym tetpie, choć niewątpliwie z grupą, jest raźniej

Czy mogę zapłacić w ratach za kurs?

Tak, istnieje taka możliwość. Skontaktuj się ze mną poprzez messenger lub email: dagmara.szymanska11@gmail.com

Do płatności ratalnej podpisywana jest dodatkowa umowa oraz łączna wartość Kursu jest ceną regularną 990 PLN. 

ALCHEMIA ŻYCIA

 Pozwól sobie na miłość – zasługujesz na nią!