21 DNI INTEGRACJI ŚWIADOMOŚCI NA OŚMIU POZIOMACH

ALCHEMICZNE

R-EWOLUCJE

21 dni INTEGRACJI ŚWIADOMOŚCI na ośmiu poziomach

O co wzbogaci Cię ten kurs

 • Odkyjesz 8 poziomów świadomości oraz dowiesz się, na którym poziome obecnie się znajdujesz
 • Nauczysz się integrować wszystkie poziomy wraz z ich cieniami
 • Odkryjesz nowe ograniczajace Twoj pełen potencjał przekonania i nauczysz się je zmianiać
 • Poznasz moc intencji oraz wizualizacji płynącej z serca a nie tylko z umysłu
 • Nauczysz się medytować w ciszy Twojego serca
 • Dowiesz się jak Poziomy Świadomości współgrają z czakrami i jak to wszystko ze sobą połączyć w jedną całość
 • Nauczysz się słuchać i patrzeć sercem oraz dostrajać umysł do jego wibracji.
 • Dowiesz się czym jest Koherencja serca i umysłu w życiu codziennym i jak ją stosować
 • Nauczysz się rozpoznawać TE momenty w życiu, które są szansą dla Twojej KOHERENCJI
 • Przypomnisz sobie KIM JESTEŚ

Co znajdziesz na kursie

Faza SNU

Faza SNU, to faza, w ktorej NIE WIEMY, ŻE NIE WIEMY. To faza nieuświadomionej niekompetencji. W fazie snu mamy niską świadomosć tego KIM jesteśmy w esencji. Mamy jednak silne połączenie z Ziemią. Liczy sie dla nas przetrwanie.

A skoro przetrwanie to także grupa czyli grupa, która będzie nas akceptowała. Dla jednych bedzie to rodzina, dla inych znajomi, dla jeszcze innych ludzie z jogi czy z kursu. Będą ważne wspólne rytuały, spotkania, czas wspólnie spędzony. W fazie snu, nasze oczy skierowane są na zewnątrz. Czesto wpadamy w pułapkę tego "co pomyślą inni". Jeszcze bardzo zależy nam na ich uznaniu.

Główne emocje, których doświadczamy to strach, poczucie winy, wstyd, apatia, bezsilność

Nie potrafi prosić o pomoc, bo to oznaka słabości.

Faza LETARGU

Faza Letargu, to uświadomiona niekompetencja, czyli WIEM, ŻE NIE WIEM. To prowadzi do frustracji, złości i walki albo ucieczki. To chcęć walki o "siebie", o bycie lepszym, zauważonym.

Świadomość braku kompetencji może być także podstawą narcyzmu. To dążenie "po trupach do celu", do tworzenia systemu i ciągłej kontroli.

To co ważne to cele, ale brak kompetencji prowadzi do walki na drodze ich osiągania. Medody jakie się spradzają w działaniu w fazie Letargu to zastraszanie, reguły, kontrola. To także hasła typu: Bóg-Honor-Ojczyzna, gdzie Bóg to religia i zasady z niej płynące.

Główne przekonanie to: wiem lepiej i ile nie najlepiej. Na tym poziomie osoba wie, że ma wpływ na swoje życie ale każdy sukces jest okupiony wysiłkiem i ciężką pracą. Trzeba na wszystko zasłużyć.

Emocje, które towarzyszą najczęściej, to złość, duma, odwaga, ale także frustracja, ekscytacja. Typowe są tutaj tzw. himalaje emocjonalne raz góra, raz dół.

Faza PRZEBUDZENIA

Faza PRZEBUDZENIA, to faza w której WIEM, ŻE WIEM. Zdaję sibie sorawę z kompetencji jakie mam, z tego Kim Jestesm. NIe bardzo to wszystko jeszcze rozumiem, ale czuję, że tak właśnie jest.

W tej fazie osoba ma cele, marzenia, ale także wie, że potrzebuje ludzi do ich realizaji. To otwarcie się na nowości, na działanie, na przestrzeń serca i intuicji.

To przestrzeń inspracji, zarówno bycia nią jak i czerpania z niej. Ale cieniem może być tutaj tzw. wilk w owczej skórze, czyli nadal działanie z umysłu pod przykrywką serca i dobrych intencji.

Dominuje racjonalne podejscie, ale przy otwierającym się sercu . Pojawia się duża dawka optymizmu, odwagi i ciekawości. Zaczynamy patrzeć sercem w kierunku miłości, ale pozostaje jednak dużo racjonalnego tłumaczenia i wątpliwośći.

W tej fazie mamy świadomość, że dokonując zmiany we własnym umyśle, możemy zmenić jakość naszego życia. Walka zamiania się na współpracę. Pojawia się świadomość MOCY oraz praktyki zwiazane z jej wykorzystaniem w codziennym życiu.

Na tym poziomie osoba jest już odpowiedzialna za siebie, za swoje zachowanie, myśi, reakcje, ale wciąż jej czegoś brakuje do pełni szczęścia.

Faza ŻYCIA

Faza ŻYCIA, to faza nieuświadomionej kompetencji, czyli NIE WIEM, ŻE WIEM. Robię to już z automatu nawet się nad tym nie zastanawiając. Jest to częścią mojej "natury".

To przestrzeń Serca, wdzięczności, radości, miłości i spokoju. To przestrzeń zaufania i pozwolenia sobie na wiem, że nie wiem, na abstrakcję, na czucie. Ale to także faza, gdzie i przyziemne życie staje się przyziemnym Rajem. To przestrzeń obfitości, wolności i niepisanych reguł, które są naturalnym stanem rzeczy.

Mam MOC, wiem Kim Jestesm, wiem czym jest umysł. To faza koherencji na wszystkich poziomach... myśli, emocji i działania.

To zaprzestanie szukania i inspirowania się od innych... bo każda kreacja, jej źródło, jej początek i koniec są w nas. To zaufanie. To pewność. To mądrosć.

Tworzymy dla siebie, dzieląc się sobą, a spójność stajes się naturalną inspiracją dla świata. Na tym poziomie nie ma naprawiania świata, ale inspiracja sobą do jego zmian.

Poziomy Świadomości jak widzisz podziliłam na cztery główne fazy, ale w trakcie kursu zapoznasz się dokładnie ze wszystkimi 8 poziomami.


Należy jednak pamiętać, że w życiu przechodzimy przez każdą z tych faz, nie jeden a wiele razy.


Dlatego nie ma ani końca, ani początku, ani lepszego poziomu, ani gorszego.


Nikt nie jest ani wyżej ani niżej.


Ważne jest by mieć na uwadze, że Poziomy Świadomości to nie skala porównawcza, ale punkt odniesienia służący własnemu rozwojowi.


Intencją mojego programu jest poszerznie Świadomości i Miłości.

Co dokładnie będziemy robić na kursie:

 • 🔥 Będziemy ustalać intencję, medytować, wizualizować, czyli tworzyć obrazy w naszych umysłach, podpierać je nowymi uczuciami, tak aby lot balonem był mega komfortowy.
 • 🔥 Będziemy integrować cienie, bo przekraczając poziomy świadomości, takowe bankowo zastukają do drzwi naszej piwnicy.
 • 🔥 Kurs podzielony będzie na 7 modułów i rozpocznie się testem sprawdzającym wszystkie 8 Poziomó Świadomości, by sprawdzić , który w Tobie najbardziej dominuje w obecnej sytuacji, w jakiej się znajdujesz. Test pokaże również co wypierasz, co kryje się w cieniu, gdzie znajdują się ograniczenia dla Twojego Boskiego Potencjału ♥
 • 🔥 W 3 dniu otrzymasz wyniki i wówczas przystąpimy do szybowania w górę przez każdy poziom, by uaktywnić w Tobie to co uśpione!
 • 🔥 Będziemy pracować również na poziomie czakr oraz z tabelą świadomosci Hawkinsa, która posłuży nam do zidentyfikowania emocji, które chcą już tak bardzo się uwolnić
 • 🔥 Codzienne medytacje i wizualizację podparte świadomą intencją spójności serca, myśli i działania, czyli KOHERENCJI, będa poszerzać Pole i Twój dostep do niego. Pozwoli Ci to nauczyć sie oswajać z Boskim Przepływem, który jest naszym naturalnym stanem istnienia.
 • 🔥 Czekają na Ciebie krótkie ćwiczenia coachingowe i terapeutyczne. Pod moim okiem staniesz się dla siebie najlepszym Mistrzem. W grupie dostaniesz potężną energię wsparcia i ogromną dawkę miłosci.
 • 🔥 W ciągu 21 dni, spotkamy się na 4 razy "na żywo" online na zoomie.
 • 🔥 Do platformy będzie stworzona grupa FB, która służy do dzielenia się doświadczeniami z kursu, wrażeniami ale także jako Help Desk, czyli jest również grupą wsparcia.
 • 🔥 Jako mentor kursu i jego prowadząca jestem przy tobie niemal 24/24 na dobę 😀 no powiedzmy z drobnymi wyjątkami 😀
 • 🔥 Kurs zakończy się wraz z najdejściem ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY .. to takće metaforycznie wspaniały moment do wewntrznej przemiany i ponownych narodzin ♥ z martwych - wstania ♥
 • 🔥 Ponieważ jest to PIERWSZA EDYCJA tego programu, dlatego również cena tego kursu jest REWOLUCYJNA. 

Opinie zadowolonych klientów

 • "Kurs bardzo mocny . Jestem w trakcie ukończenia modułu 3 . Dużo się dzieje . Dużo spraw wypływa. Najlepsza inwestycja, bo w siebie. Polecam z całego serca." Filip

 • "Kochana💕 z całego serca dziękuję za warsztaty które tworzysz ❤ Warsztat "przez umysł do serca" to moja kolejna praca nad sobą według Twoich wskazówek. Jestem Ci za nie ogromnie wdzięczna. Tak świadomie po raz pierwszy spojrzałam na swój umysł z sercem ❤💕 Ja pierwszy raz w życiu usłyszałam od Ciebie, że mój umysł też pragnie miłości 💓że się o niej tyle nasłuchał, że po prostu jej pragnie i chce być kochany i akceptowany. Pierwszy raz potraktowałam swój umysł jak ukochaną część siebie, której do tej pory nie traktowałam należycie. Warsztat "przez umysł do serca" ze mną zrobił dokładnie to co ma w nazwie. Spokojnie, w swoim tempie, przemierzalam w miłości kroczek za kroczkiem moją duszę, żeby przejść z głowy do serca. Gdy się już tam znalazłam nie mogłam uwierzyć, że czuję taki spokój.💓jak to nazwałaś? JEDNIĘ 💓Jestem wdzięczna za tak pełną miłości drogę którą wyznaczyłas. Bardzo się cieszę, że od razu po tym kursie rozpoczęłam detoks z Tobą. Ten Detoks CUD może się pozornie kojarzyć z dietą, de facto to jest detoks dla ciała, dla umysłu i dla duszy.💜 To był kolejny bardzo głęboki proces dalszej drogi dochodzenia do siebie, do boskości we mnie, do tego że jestem kroplą Boskiego oceanu. Dziękuję Dagmara, 💓 z całego serca Ci dziękuję za Twoje zaangażowanie, za Twoją obecność, za Twoją cierpliwość, miłość, i gotowość do pomocy w tym moim stawianiu się mnie do mnie, stawianiu do życia w pełni. Kocham Cię ❤🎀" Dorota

 • "Kurs Przez Umysł do Serca to bardzo głeboka podróż podczas której odkryłam kim na prawdę Jestem. Szczerze mówiać, dowiedzialam się że żyje. Nie tyle dowiedziałam się co to POCZUŁAM. I własnie dla mnie to CZUCIE jest w tym kursie kluczowe. Nie jest to kurs który prowadzi drogą na skróty. Każde odkrycie, ćwiczenie czy moduł zbliżało mnie do prawdy o sobie. Po rozpoznaniu i zrozumieniu tego jak działa umysł, wszystko jakby otworzyło sie na czucie i przeżywanie tego w sobie ze swiadomoscia kim jestem... Każdy dzień na kursie to nowe odkrycie, to również czasem łzy wzruszenia. Czasem pojawia sie opór ale gdy mija świadomość jest już zupelnie inna. I zauważamy powoli że zmiana świadomosci i perspektywy zmienia w realny sposob naszą rzeczywistość, ponieważ zmienia sie nasz sposób widzenia rzeczy. Moc grupy na kursie jest wręcz nieoceniona. Wsparcie, miłośc i wzajemna akceptacja jest odczuwalne tak mocno że niejednokrotnie oczy po prostu zachodzily mi łzami wzruszenia. Dzieki temu że mozemy sie dzielic naszymi ćwiczeniami czy przemyśleniami oraz obserwowac proces innych płyniemy wszyscy razem na jednej fali i zanika poczucie samotnosci czy oddzielenia, gdyż tak na prawde jest ono pozorne. Dopiero na kursie dowiedzialam sie i poczułam czym jest prawdziwa bezwarunkowa miłosc. Wczesniej już prawie zwątpilam ze ona istnieje... Mogłabym o tym pisać godzinami ale to się tak czuje w energii całej grupy, że nie sposob tego opisac, nie powstalo takie słowo, ani wyrażenie... Prowadząca kurs Dagmara jest wyjątkową osoba. Godną zaufana odpowiedzialną, niezwykle zaangażowaną w to co robi. Widać że to nie jest dla niej tylko praca, ale ona tym żyje. Tak na prawdę żyje wszystkim tym o czym nam opowiada, co tłumaczy. Dlatego to tak czuć, dlatego tak łatwo jest uwierzyć że to prawdziwe. Jej wsparcie podczas kursu jest nieocenione a każda rada czy komentarz do naszych ćwiczeń opatrzona ładunkiem bezwarunkowej miłosci i akceptacji kazdego z nas oraz etapu na jakim sie obecnie znajdujemy. Dodatkowo chcialam dodać ze po kursie warto zdecydować sie na 7 dniowy detox. Dla mnie detox był jakby osadzeniem tego co nauczyłam sie na kursie w mojej rzeczywistosci i podczas niego mogłam wykorzystać to co sie dowiedzialam w praktyce." Joanna

 • To oczywiście, nie przypadek Dagmaro Kochana💕 ze trafiłam na Twój kurs „Przez umysł do serca”. Z czego tak bardzo się cieszę. Pare dni wcześniej, zanim pojawiłas się w mojej przestrzeni, podjęłam wewnętrzna decyzje, ze chce wrócić do umysłu, aby przepracować blokady, które stoją na mojej drodze. Od pierwszego momentu jak Cię usłyszałam, i czytałam o tym kursie, wiedziałam, czułam sercem, ze dobrze trafiłam. ❤️ Chciałam odtruć, uwolnić swój umysł i ciało z toksycznych emocji i negatywnych przekonań, które tak długo długo w sobie nosiłam. Byłam gotowa, aby rozświetlić Sobie samej to czego się tak bardzo do tej pory bałam zobaczyć i poczuć i zrozumieć. Kurs potwierdził moje pierwsze odczucia, był dla mnie pięknym, głębokim procesem i doświadczeniem, wielkim wsparciem w mojej transformacji. W trakcie kursu a także podczas DETOX Cud doświadczyłam kilku „click”, kilku kluczowych dla mnie odkryć, które poszerzyły moja świadomość. Twoje żywe świadectwo, ogromna wiedza, przekazywana w jasny, prosty sposób, przepiękne medytacje kojące dla umysłu i serca, Ćwiczenia i pozostałe narzędzia do głębokiej pracy nad Sobą a także spotkania i live na żywo z energia całej grupy - wszystko służylo i wspierało w tej podrózy odkrywania swojej Prawdy. A miara prawdy są efekty. Po kursie czuje się naprawdę świetnie. Lżejsza o kilka kilogramów w ciele, umyśle i duchu. Lżejsza o przeszłość o kilka iluzji, które odpadły. Mój umysł zdołał pojąć To co moje serce czuje. Umysł zdołal się tez otworzyć na zaufanie do boskiej istoty jaka jestem❤️ To naprawdę cudowne. Jestem wdzięczna całym sercem ❤️🌸" Małgorzata

 • "Kochana Dagmaro, trafilam na Twoj detoks przez przypadek, nigdy wczesniej nie podejmowalam takiego wyzwania..jestem bardzo poczatkujaca w rozwoju duchowym i wszystko kwestionuje...nie nastawialam sie na chudniecie, chociaz "kilka kilogramow" by sie przydalo pozegnac..W trakcie tego PROGRAMU pozegnalam nietylko kilka kilogramow czym bylam szczerze zaskoczona ale najwazniejsze ile odpadlo mi kilogramow mysli, ocen, autosabotazu...serio to szok dla mnie, ze mozna nie trawiac przeznaczyc energie na MILOSC, AKCEPTACJE, SWIADOMY ODDECH...Ty i Twoj kurs byliscie dla mnie odkryciem milosci dla siebie samej i wewnetrznego spokoju jakiego zaznalam przez te kilka dni..DZIEKUJE..poniose ta energie dalej i oby sie nie zmarnowala ...JESTEM ❤ dziekuje, kocham". Róża

Inwestycja w Kurs

Cena Regularna

494 PLN

Obowiązująca od II Edycji Kursu

 • 21 dni mentoringu i prowadzenia online
 • Dostęp do materiałów NA ZAWSZE
 • 21 medytacje i wizualizacje
 • 4 nagrywane spotkania na zoomie LIVE + wspólna medytacja
 • Prywatna grupa na Facebooku
 • Dostęp do platformy kursu 24/24 bez limitów czasu
 • Test sprawdzający aktualny Poziom Świadomości wraz z wynikami
 • 21 PDF z zadaniami coachingowo - teraputycznymi
 • Moc i energia GRUPY

Cena Inauguracyjna

222 PLN

Obowiązująca TYLKO na I Edycji Kursu

 • 21 dni mentoringu i prowadzenia online
 • Dostęp do materiałów NA ZAWSZE
 • 21 medytacje i wizualizacje
 • 4 nagrywane spotkania na zoomie LIVE + wspólna medytacja
 • Prywatna grupa na Facebooku
 • Dostęp do platformy kursu 24/24 bez limitów czasu
 • Test sprawdzający aktualny Poziom Świadomości wraz z wynikami
 • 21 PDF z zadaniami coachingowo - teraputycznymi
 • Moc i energia GRUPY

BONUS

 • Pokazowa sesja EMBRACE THERAPY ™ nagrana z jedym z uczestników kursu

Jestem Terapeutką Holistyczną, autorką metody Embrace Therapy™, Master Coach'em, Master NLP, trenerką rozwoju osobistego, Hipnoterapeutą, Certyfikowanym Terapautą Time Line Therapy™, yoginką, muzykoterapeutką (projekt: Yoga Dźwięku – misy kryształowe, tybetańskie, koschi, tamburyny, gongi),, nauczycielką technik relaksacji, medytacji, autorką książek (Włochy i Polska), pasjonatką umysłu, nauczycielem duchowym, szczęśliwą mamą i żoną, kochającą córką, kobietą spełnioną zawodowo, prywatnie, zewnętrznie i wewnętrznie.

Ukończyłam Akademię Ekonomiczną w Krakowie oraz studia podyplomowe z zarządzania nieruchomościami. Przez dekadę pracowałam w dużych korporacjach farmaceutycznych, oraz zarządzałam sprzedażą i coachingiem w jednym z polskich Banków Komórek macierzystych.
Ukończyłam pakiet szkoleń coachingowych w Instytucie Liderów Zmian zakończonych certyfikatem Master Coacha. Szkolenia z zakresu hipnozy, szkolenia terapeutyczne Time Line Therapy, szkolenia dwustopniowe z technik NLP. Ukończyłam kurs trenerski, pierwszy stopień Reiki, czyli pracę z energią, a także Kurs Totalnej Biologii oraz Psychobiologii i wiele innych.

Od 2010 roku pracuję z ludźmi, choć cały proces zaczęłam od poznania siebie i pracy nad sobą. Prowadzę kursy, warsztaty oraz sesje indywidualne na żywo i online w języku polskim i włoskim.

Jestem autorką kursów online:

🎀 Przez umysł do Serca
🎀 Obfitość, Pasja, Pieniądze
🎀 Alchemiczne R-ewolucje
🎀 Epibiologia – Kurs Zdrowia

oraz ksiązki "BOSKI UMYSŁ", do nabycia na amazon.com

Pracuję w nurcie psychologii transpersonalnej, która postrzega człowieka jako istotę wielowymiarową, czyli cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową.

Dołączam do programu Alchemiczne R-ewolucje

Chcę dołączyć