Kurs do samodzilenj pracy

Alchemiczne
R-ewolucje

Integracja Świadomości

na ośmiu poziomach

Proces

Efekty

Miłość

Świadomość

Wyobraź sobie…

Podróż balonem z ołowianymi kulami w koszu.
Niby chcesz polecieć hen wysoko w przestworza, ale ciężar tych kul jest tak ogromy, że cały czas ściąga Cię w dół.

Ten balon to Twoje WYSOKIE WIBRACJE, a kule to ciężki, dołujący Cię WSTYD. W tabeli świadomości Hawkinsa to zaledwie poziom 20, gdzie 500 to poziom MIŁOŚCI.

 To będzie jak poruszanie się balonem w przestworzach, wyżej i wyżej, aż do gwiazd.

Alchemicy chcieli przetopić ołów w złoto… My też będziemy przetapiać… niskie wibracje na wysokie… poszerzać świadomość i przekraczać jej 8 poziomów, na 7 czakrach.

Będziemy ustalać intencję, medytować, wizualizować, czyli tworzyć obrazy w naszych umysłach, podpierać je nowymi uczuciami, tak aby lot balonem był mega komfortowy.

Co Cię czeka na kursie:

INTEGRACJA CIENIA

Będziesz integrować cienie, bo przekraczając poziomy świadomości, takowe bankowo zastukają do drzwi naszej piwnicy.

5 MODUŁÓW + TEST ŚWIADOMOŚCI

Poznasz język komunikacji na 8 poziomach świadomości, aby łatwiej zrozumieć innych oraz samą siebie. Dostaniesz klucz słownictwa jakim posługują sie ludzie na konkretnych poziomasz świadomości. 

PRACA Z CZAKRAMI I EMOCJAMI

Będziesz pracować również na poziomie czakr oraz z tabelą świadomości Hawkinsa, która posłuży nam do zidentyfikowania emocji, które chcą już tak bardzo się uwolnić

21 MEDYTACJI

Codzienne medytacje i wizualizację podparte świadomą intencją spójności serca, myśli i działania, czyli KOHERENCJI, będą poszerzać Pole i Twój dostęp do niego. Pozwoli Ci to nauczyć się oswajać z Boskim Przepływem, który jest naszym naturalnym stanem istnienia.

CODZINNE DOŚWIADCZANIE

Czekają na Ciebie krótkie ćwiczenia coachingowe i terapeutyczne, dzięki którym zaczniesz poszerzać doświadczanie Siebie. Staniesz się najlepszym Mistrzem dla samego siebie. 

4 NAGRANIA Z ZOOMA

Otrzymasz nagrania z poprzednich edycji, aby lepiej zrozumieć cały proces, Usłyszysz odpwiedzi na wiele pytań, które będą Ci się nasuwały w trakcie kursu.

Różnice w Kursie

Do tej pory kurs Alchemiczne R-ewolucje był kursem PROwadzonym, podczas, którego uczestnicy mieli dodatkowo wprowadzony TEST. W Kursie do samodzielnej pracy nie ma już testu. Jednak podczas nagrań może być tak, że usłyszysz, że jest mowa o teście. Dlatego z góry wyjaśniam, iż Ciebie w kursie do samodzielnej pracy, ten temat nie dotyczy 🙂

Dostęp Online

Łatwa komunikacja oraz wsparcie

Faktura zakupu

Pliki do pobrania na komputer

Wasze opinie

Podczas 1 edycji, Agnieszka napisała:

Chciałam podzielić się z Wami kilkoma słowami na temat kursów, na których byłam u Dagmary Szymańskiej. Jeden z nich to przez Umysł do Serca. Na tym kursie nauczyłam się, oswoiłam rozpoznałam moje wewnętrzne dziecko, mój umysł. Nauczyłam się technik, które pozwalają mi pracować z moim wewnętrznym dzieckiem, czyli z moim umysłem. Odkryłam jak mam traktować mój umysł i dowiedziałam się czego tak naprawdę potrzebuje mój umysł.

Natomiast na kursie Alchemiczne R-ewolucje odkryłam coś innego, a mianowicie to jak moje przekonania manifestowały się w codziennym życiu, w całym moim życiu, jak mój umysł organizował wszystko tak, żeby mnie chronić oczywiście, żeby pozwolić mi przetrwać i żeby realizować moje przekonania. Na tym kursie zdałam sobie sprawę jak te przekonania, które nosiłam w sobie przez tyle lat urzeczywistniały się w moim życiu. Jak bardzo sprawny, cudownie niesamowity i zdeterminowany jest mój umysł w realizowaniu tych przekonań. W tym kursie odkrywałam to jak na dłoni, odkrywałam na każdym poziomie, że te moje przekonania istnieją, jak się manifestują, odkrywałam tzw. oczywistości. Tak to były jakby oczywistości dla mnie, bo ja w teorii to już dawno wiedziałam, ale ten kurs Alchemiczne Rewolucje pomógł mi to poczuć. Wiele z tych rzeczy, które wiedziałam w teorii i rozumiałam, teraz poczułam dopiero. Poczułam to w pełni, z innej świadomości, ze świadomości Ja Jestem.

A gdy już to poczułam to Wszechświat natychmiast organizował mi sytuację, w której mogłam to praktycznie zastosować według wskazówek Dagi, które były bezcenne. To w jaki sposób Daga tłumaczy wyjaśnia pewne kwestie, które wydają się zawiłe jest niewiarygodnie klarowane, proste, a przy tym pełne ciepła zrozumienia, cierpliwości.
Pamiętam, że doszłam do takiego punktu w moim życiu, że wydawało mi się, że kręcę się w kółko, jak pies za własnym ogonem i nie wiem co dalej. I wtedy pojawiła się Daga, jej posty, a potem kursy, w które weszłam całą sobą, które tak bardzo pomogły mi odkryć siebie, wyjść z tego zaklętego kręgu kręcenia się w kółko. Daga pokazała mi drogę, w którą stronę iść, gdzie, w jaki sposób to robić.

Dagę jako osobę uwielbiam
Kocham Ją …za to że…  długo by wymieniać…

Za to, że Jest

Dziękuję Dagunia, że Jesteś.

Dagmara Szymańska bardzo inspiruje i odpowiedzialnie uczy. Kurs Alchemiczne R-ewolucje,wnosi do życia wiedzę, mądrość,światło świadomości. Od dawna interesuję się własnym rozwojem,a udział w tym kursie dał mi jasny i przejrzysty obraz tego,co stoi na przeszkodzie abym żyła świadomie, mądrze, szczęśliwie.
Polecam z całego serca

Wiola

Kochana Dagmaro, całym sercem dziękuję Tobie, że wskazałaś mi drogę do odkrycia siebie prawdziwej. Dziękuję, że byłaś moim Aniołem, który w sposób subtelny, prawdziwy i pełny miłości prowadził mnie, abym mogła sobie przypomnieć kim naprawdę jestem. Dziękuję za przypomnienie mi, że jestem wszystkim i wszystko jest we mnie. Dziękuję za niezwykłą przygodę i umożliwienie mi doświadczania cudownych chwil z Tobą i z Grupą. Dagmaruś jesteś Wielkim Światłem na mojej drodze. Z Twoich oczu, ust i serca płynie prawda, a cała Ty emanujesz miłością, czuję to całym sercem od momentu, kiedy Ciebie zobaczyłam po raz pierwszy. Dziękuję, że dzielisz się tym wszystkim. Dziękuję, że Jesteś, Kocham Cię…

Iza

Dziękuje za kurs. To była mistyczna podroż. Jest godzina 23 a ja dopiero po medytacji Integracji cienia poziomu Wolnej Jednostki. Jestem pewna ze medytacje i ćwiczenia z kursu będą towarzyszyć mi odtąd na co dzień. Dziękuję za Wasza obecność.

Agnieszka

Inwestycja w proces

PLN 747

 

N

Integracja cienia

N

21 medytacji

N

Indywidualne doświadczanie

N

4 nagrania ze spotkań na zoomie

N

Podróż w głąb emocji

N

6 miesięcy dostęp do kursu

Kilka słów o mnie:

Nazywam się Dagmara Szymańska. Od 13 lat jako Coach i Terapeuta zajmuję się rozwojem osobistym i duchowym.

Pomagam przebudzić uśpiony potencjał MIŁOŚCI dzięki odbudowaniu trwałej i głębokiej relacji z Wewnętrznym Dzieckiem. 

Jako Coach i Terapeuta prowadzę osoby zwykle w jakimś trudniejszym etapie ich życia. Specjalizuję się głównie w OBSZARZE RELACJI, energii kobiecej i męskiej, a przede wszystkim w pracy z Wewnętrznym Dzieckiem podświadomości i poszerzaniem świadomości JA JESTEM.

Mając 13 letnie doświadczenie osobsite, zawodowe i duchowe prowadzę holistycznie i wielowymiarowo, jednak głównie pracuję metodą Embrace Therapy® która totalnie odwraca perspektywę patrzenia na problem i uwalnia od trudnych emocji.