Potencjał

Alchemiczne
R-ewolucje

21 dni

Integracji Świadomości

na ośmiu poziomach

Proces

Efekty

Miłość

Świadomość

Wyobraź sobie…

Podróż balonem z ołowianymi kulami w koszu.
Niby chcesz polecieć hen wysoko w przestworza, ale ciężar tych kul jest tak ogromy, że cały czas ściąga Cię w dół.

Ten balon to Twoje WYSOKIE WIBRACJE, a kule to ciężki, dołujący Cię WSTYD. W tabeli świadomości Hawkinsa to zaledwie poziom 20, gdzie 500 to poziom MIŁOŚCI.

Wiesz, dlatego już 29 września rusza kolejna edycja mega odlotowego kursu: ALCHEMICZNE R-EWOLUCJE.

To będzie jak poruszanie się balonem w przestworzach, wyżej i wyżej, aż do gwiazd.

Alchemicy chcieli przetopić ołów w złoto… My też będziemy przetapiać… niskie wibracje na wysokie… poszerzać świadomość i przekraczać jej 8 poziomów, na 7 czakrach.

Będziemy ustalać intencję, medytować, wizualizować, czyli tworzyć obrazy w naszych umysłach, podpierać je nowymi uczuciami, tak aby lot balonem był mega komfortowy.

Co Cię czeka na kursie:

INTEGRACJA CIENIA

Będziemy integrować cienie, bo przekraczając poziomy świadomości, takowe bankowo zastukają do drzwi naszej piwnicy.

5 MODUŁÓW + TEST ŚWIADOMOŚCI

Kurs podzielony będzie na 5 modułów i rozpocznie się testem sprawdzającym wszystkie 8 Poziomów Świadomości, by sprawdzić , który w Tobie najbardziej dominuje w obecnej sytuacji, w jakiej się znajdujesz. Test pokaże również co wypierasz, co kryje się w cieniu, gdzie znajdują się ograniczenia dla Twojego Boskiego Potencjału ♥

WYNIKI TESTU

W 3 dniu otrzymasz wyniki i wówczas przystąpimy do szybowania w górę przez każdy poziom, by uaktywnić w Tobie to co uśpione!

PRACA Z CZAKRAMI I EMOCJAMI

Będziemy pracować również na poziomie czakr oraz z tabelą świadomości Hawkinsa, która posłuży nam do zidentyfikowania emocji, które chcą już tak bardzo się uwolnić

21 MEDYTACJI

Codzienne medytacje i wizualizację podparte świadomą intencją spójności serca, myśli i działania, czyli KOHERENCJI, będą poszerzać Pole i Twój dostęp do niego. Pozwoli Ci to nauczyć się oswajać z Boskim Przepływem, który jest naszym naturalnym stanem istnienia.

CODZINNE DOŚWIADCZANIE

Czekają na Ciebie krótkie ćwiczenia coachingowe i terapeutyczne, dzięki którym zaczniesz poszerzać doświadczanie Siebie. Staniesz się najlepszym Mistrzem dla samego siebie. W grupie dostaniesz potężną energię wsparcia i ogromną dawkę miłości.

4 SPOTKANIA NA ŻYWO

W ciągu 21 dni, spotkamy się na 4 razy “na żywo” online na zoomie.

PRYWATNA GRUPA KURSOWA

Do platformy będzie stworzona grupa FB, która służy do dzielenia się doświadczeniami z kursu, wrażeniami ale także jako Help Desk, czyli jest również grupą wsparcia.

MOJE OSOBISTE PROWADZENIE

Jako mentor kursu i jego prowadząca jestem przy tobie niemal 24/24 na dobę 😀 no powiedzmy z drobnymi wyjątkami 😀

Kurs Alchemiczne R-Ewolucje jest częścią AKADEMII EMBRACE

Jeśli myślisz o byciu coachem, terapeutą, lub już nim jesteś, ale potrzebujesz konkretnego i skutecznego narzędzia do pracy ze sobą i twoimi obecnymi lub przyszłymi klientami, to zapraszam Cię do tego kursu, gdyż stanowi on także integralną część większej całości.

Moja dostępność dla Ciebie

Nie ma znaczenia gdzie mieszkasz. Jestem dla Ciebie dostępna podczas trwania kursu, ponieważ OSOBIŚCIE dbam o moich klientów. Jesteś dla mnie Ważna/Ważny, dlatego to ja dostosowuję się do potrzeb moich kursantów, a nie odwrotnie. Słucham Twoich uwag i to one sprawiają, że z każdą edycją moje kursy są bogatsze o wasze sugestie. Rozwijam się razem z Tobą i dzięki Tobie. To, że pozwalam się “wycisnąć jak cytrynę” podczas trwania kursu, nie zmienia to faktu, że wzajemnie się bardzo szanujemy i nie chodzimy sobie na głowę. Podczas trwania kursu, jestem skupiona na pracy z grupą. Jestem dla Grupy. Jestem dla Ciebie. To jest założenie EMBRACE. Obejmowanie Świadomością i Miłością.

Dostęp Online

Łatwa komunikacja oraz wsparcie

Faktura zakupu

Pliki do pobrania na komputer

Wasze opinie

Podczas 1 edycji, Agnieszka napisała:

Chciałam podzielić się z Wami kilkoma słowami na temat kursów, na których byłam u Dagmary Szymańskiej. Jeden z nich to przez Umysł do Serca. Na tym kursie nauczyłam się, oswoiłam rozpoznałam moje wewnętrzne dziecko, mój umysł. Nauczyłam się technik, które pozwalają mi pracować z moim wewnętrznym dzieckiem, czyli z moim umysłem. Odkryłam jak mam traktować mój umysł i dowiedziałam się czego tak naprawdę potrzebuje mój umysł.

Natomiast na kursie Alchemiczne R-ewolucje odkryłam coś innego, a mianowicie to jak moje przekonania manifestowały się w codziennym życiu, w całym moim życiu, jak mój umysł organizował wszystko tak, żeby mnie chronić oczywiście, żeby pozwolić mi przetrwać i żeby realizować moje przekonania. Na tym kursie zdałam sobie sprawę jak te przekonania, które nosiłam w sobie przez tyle lat urzeczywistniały się w moim życiu. Jak bardzo sprawny, cudownie niesamowity i zdeterminowany jest mój umysł w realizowaniu tych przekonań. W tym kursie odkrywałam to jak na dłoni, odkrywałam na każdym poziomie, że te moje przekonania istnieją, jak się manifestują, odkrywałam tzw. oczywistości. Tak to były jakby oczywistości dla mnie, bo ja w teorii to już dawno wiedziałam, ale ten kurs Alchemiczne Rewolucje pomógł mi to poczuć. Wiele z tych rzeczy, które wiedziałam w teorii i rozumiałam, teraz poczułam dopiero. Poczułam to w pełni, z innej świadomości, ze świadomości Ja Jestem.

A gdy już to poczułam to Wszechświat natychmiast organizował mi sytuację, w której mogłam to praktycznie zastosować według wskazówek Dagi, które były bezcenne. To w jaki sposób Daga tłumaczy wyjaśnia pewne kwestie, które wydają się zawiłe jest niewiarygodnie klarowane, proste, a przy tym pełne ciepła zrozumienia, cierpliwości.
Pamiętam, że doszłam do takiego punktu w moim życiu, że wydawało mi się, że kręcę się w kółko, jak pies za własnym ogonem i nie wiem co dalej. I wtedy pojawiła się Daga, jej posty, a potem kursy, w które weszłam całą sobą, które tak bardzo pomogły mi odkryć siebie, wyjść z tego zaklętego kręgu kręcenia się w kółko. Daga pokazała mi drogę, w którą stronę iść, gdzie, w jaki sposób to robić.

Dagę jako osobę uwielbiam
Kocham Ją …za to że…  długo by wymieniać…

Za to, że Jest

Dziękuję Dagunia, że Jesteś.

Dagmara Szymańska bardzo inspiruje i odpowiedzialnie uczy. Kurs Alchemiczne R-ewolucje,wnosi do życia wiedzę, mądrość,światło świadomości. Od dawna interesuję się własnym rozwojem,a udział w tym kursie dał mi jasny i przejrzysty obraz tego,co stoi na przeszkodzie abym żyła świadomie, mądrze, szczęśliwie.
Polecam z całego serca

Wiola

Kochana Dagmaro, całym sercem dziękuję Tobie, że wskazałaś mi drogę do odkrycia siebie prawdziwej. Dziękuję, że byłaś moim Aniołem, który w sposób subtelny, prawdziwy i pełny miłości prowadził mnie, abym mogła sobie przypomnieć kim naprawdę jestem. Dziękuję za przypomnienie mi, że jestem wszystkim i wszystko jest we mnie. Dziękuję za niezwykłą przygodę i umożliwienie mi doświadczania cudownych chwil z Tobą i z Grupą. Dagmaruś jesteś Wielkim Światłem na mojej drodze. Z Twoich oczu, ust i serca płynie prawda, a cała Ty emanujesz miłością, czuję to całym sercem od momentu, kiedy Ciebie zobaczyłam po raz pierwszy. Dziękuję, że dzielisz się tym wszystkim. Dziękuję, że Jesteś, Kocham Cię…

Iza

Dziękuje za kurs. To była mistyczna podroż. Jest godzina 23 a ja dopiero po medytacji Integracji cienia poziomu Wolnej Jednostki. Jestem pewna ze medytacje i ćwiczenia z kursu będą towarzyszyć mi odtąd na co dzień. Dziękuję za Wasza obecność.

Agnieszka

Inwestycja w proces

Cena PRZEDSPRZEDAŻY*

490 PLN

PLN 290

 

N

TYLKO DO 11 WRZEŚNIA

Cena regularna

490 PLN

PLN 490

 

N

21 dni integracji cienia

N

21 medytacji

N

21 dni indywidualnego doświadczania

N

21 dni grupowego wsparcia

N

4 spotkania na zoomie

N

21 dni podróży w głąb emocji

N

TEST świadomości wraz z wynikami

Alchemiczne R-ewolucje stanowi integralną część Akademii Embrace

 

Kilka słów o mnie:

Nazywam sie Dagmara Szymańska. Od ponad 10 lat jestem Terapeutą i Coachem oraz autorem kursów rozwojowych, ksiażek, a tekże twórcą innowacyjnej Metody Zmiany Perspektyw Embrace Therapy®. 

Jestem równiez założycielem Szkoły Terapii Holistycznej i Wielowymiarowej zwanej Akademią Embrace.

Metoda Embrace Therapy® łączy pracę z tym co podświadome z poziomu „wewnętrznego dziecka”, co słabe, automatyczne, instynktowne, z tym co BOSKIE w ujęciu holistycznym, dające MOC, OBFITOŚĆ I PEŁNIĘ.

Przez ponad dekadę uczę ludzi jak doświadczać swojej PEŁNI jako naturalnego stanu, OBFITOŚCI, jako natury życia, oraz jak wyzwolić pełen POTENCJAŁ, który jest źródłem nieograniczonych możliwości. Źródłem MOCY każdego z nas.

Uczę jak SAMODZIELNIE kreować taką jakość życia, w której podstawą są zaufanie, harmonia, miłość i szacunek do samego siebie i drugiego człowieka. 

Pracuję w nurcie psychologii transpersonalnej, która postrzega człowieka jako istotę wielowymiarową, czyli cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową.

Dzielę się mapą, z tymi, którzy mnie o nią pytają – to droga którą najpierw sama przeszłam.
Pokazuję zasadzki i niebezpieczeństwa jakie czekają na drodze Powrotu do Siebie.
Uczę jak skutecznie omijać przeszkody umysłu, oraz jak sprawić by stał się on naszym najlepszym przyjacielem w drodze do odkrycia prawdziwego JESTEM.

Obsługa i serwis

Jestem do Twojej dyspozycji cały czas podczas trwania kursu. Płatność za kurs można rozłożyć na raty. Proszę napisz do mnie w tej sprawie, jeśli to stanowią, że się wahasz. Taki problem, to żaden problem!

Fakturę za kurs otrzymasz w trakcie trwania kursu po zatwierdzeniu płatności. 

WASZE PYTANIA

Czasami pojawiają się podobne pytania od uczestników kursów, dlatego odpowiem już teraz na kilka z nich.

W jakich godzinach są spotkania na żywo i czy są nagrywane?

Spotkania są zwykle w godzinach wieczornych 18 lub 20. Tak, każde spotkanie jest nagrywane i pozostanie na grupie.

Ile mam czasu na przerobienie materiału?

Standardowo idąc z kursem, daję wam tydzień czasu na przerobienie materiału z każdego modułu. Moja sugestia jednak jest taka, by zawsze słuchać siebie i iść we własnym tempie, choć niewątpliwie z grupą, jest raźniej

Jak długo mam dostęp do kursu?

Dostęp do materiałów jest do końca 2021 roku.