Terapia Coaching Duchowość

W swojej 10 letniej praktyce zawodowej łączę różne wielowymarowe postrzeganie całości jaką jest Człowiek. TERAPIA, to powrót do przeszłości i uzdrowienie dziecięcych ran oraz zmiana percepcji przeżytego dzieciństwa. To proces prowadzący do AKCEPTACJI z przestrzeni SERCA.

COACHING to głębokie pytania, na które często nie odpowiadamy, gdyż uciekamy przed sobą. Ale obecność i wsparcie dobrgo coacha daje poczucie bezpieczeństwa. To przyczynia się do zaufania do nas samych. Coaching to także INTENCJE, wizja przyszłości, oraz realizacja marzeń w naszym doswiadczeniu.

DUCHOWOŚĆ, to Twoja prawdziwa NATURA, to Ten moment, to wieczne Teraz zintegrowane w Miłości i w Świadomości tego Kim Jesteś.

Wybór uszyty na miarę…

Zapraszam Cię do wyboru takiej formy pracy ze mną, która najbardziej rezonuje z Tobą.

“Prawda nie boli. Boli oddadanie iluzji. Ale nie bój się iluzji, bo to ona zaprowadzi Cię na drugą stronę lustra i pokaże Kim naprawdę Jesteś. Pokaże Ci Twoje boskie oblicze. Zaufaj.”

Sesje 1:1 Online

 

 

Akademia Embrace

Metoda Zmiany Perspektyw EMBRACE THERAPY

 

 Dagmara Szymańska

 

Jestem Terapeutką Holistyczną, autorką metody Embrace Therapy™, założycielką Akademii Embrace, Master Coach’em, Master NLP, trenerką rozwoju osobistego, Hipnoterapeutą, Certyfikowanym Terapautą Time Line Therapy™,  pasjonatką umysłu, nauczycielem duchowym, szczęśliwą mamą i żoną, kochającą córką, kobietą spełnioną zawodowo, prywatnie, zewnętrznie i wewnętrznie.

Przez dekadę pracowałam w dużych korporacjach farmaceutycznych, oraz zarządzałam sprzedażą i coachingiem w jednym z polskich Banków Komórek macierzystych.

Ukończyłam pakiet szkoleń coachingowych w Instytucie Liderów Zmian zakończonych certyfikatem Master Coacha. Szkolenia z zakresu hipnozy, szkolenia terapeutyczne Time Line Therapy, szkolenia dwustopniowe z technik NLP. Ukończyłam kurs trenerski, pierwszy stopień Reiki, czyli pracę z energią, a także Kurs Totalnej Biologii oraz Psychobiologii i wiele innych.

Od 2010 roku pracuję z ludźmi, choć cały proces zaczęłam od poznania siebie i pracy nad sobą. Prowadzę kursy, warsztaty oraz sesje indywidualne na żywo i online w języku polskim i włoskim.

 

Kocham dzielić się doświadczeniem

W czym jestem ekspertem…

Embrace Therapy

To moja autorska Metoda Zmiany Perspektyw. To ogromnie skuteczna metoda, która natychmiastowo zmienia percepcję tego co bolesne. To połączenie z naszą boskścią, akceptacja trudnych emocji, poprzez zaufanie, które płynie wprost z podświadomości.

Sesje indywidualne

To indywidualny proces zmiany lub jednorazowe spotkanie.

Przez Umysł do Serca

 To 28 dniowy terepeutyczny kurs online. To odkrywanie ról i masek umysłu. Praca z Wewnętrznym Dzieckiem, z ranami z dzieciństwa. To odkrywanie programów podświadomości oraz wyrównywanie energii męskiej i żeńskiej. To droga płynąca od lęku do zaufania. Do naszej boskości.

Alchemiczne R-ewolucje

To 21 dniowy proces poszerzania świadomości w 8 etapach, w połączeniu z pracą z czakrami i medytacjami. To proces integracji cienia.

Akademia Embrace

To proprzycja dla osób które pragną parcować z ludźmi, lub już to robią, a poszukują skutecznej metody służącej akceptacji oraz uwolnieniu się od ciężkich emocji, która osadza się w świadomej miłości. To kompleksowe i holistyczne podejście łączące terapię, coaching, dające licencję do używania Embrace Therapy w swojej pracy.

Moje Podejście & Wartości

To czym się zajmuję nie jest tylko moją pracą, ale przede wszystkim jest moją pasją. Uwilebiam umysł i pracę z nim. Kocham poszerzać świadomość osób, ktore się do mnie zgłaszają, szukając dla siebie pomocy.

 

Używam mojej autorskiej metody EMBRACE TBERAPY ™, którą pragnę podzielić się ze światem. Na razie z Polską. Poprzez rozwój Akademii Embrace. Poprzez nadanie licencji na tą metodę (gdyż jest ona objęta prawem autorskim), na używanie jej w jak najszerszym gronie.
Pragnę by metoda ta, objęła cały świat. I wierzę, że tak właśnie będzie. Już jest.  EMBRACE to właśnie objęcie MIŁOŚCIĄ I ŚWIADOMOŚCIĄ.
EMBRACE to moja filozofia łączenia w JEDNIĘ Miłości i Świadomości.

 

EMBRACE to nasze wspólne istnienie w jednym Polu. To Bóg, Wszechświat. To istnienie jak w lustrzanym odbiciu. Widzę Cię a Ty widzisz mnie, czyli widzę siebie w Tobie a Ty widzisz siebie we mnie.

EMBRACE to objęcie świadomością i miłością lustra, to zobaczenie prawdy o sobie.

Dlatego EMBRACE, czyli:
Jesteś tym kim jestem. Jestem tym kim jesteś.
JesteśMY tym samym. Jesteśmy dla siebie doskonałym odbiciem. Doskonałym lustrem ❤️

W mojej praktyce pokazuję, gdzie znajduje się opór, co za nim stoi, jakie przekonania, jaka lojalność wobec kalnu, z którego pochodzimy.

Dzielę się narzędziami do zmiany na poziomie umysłu i ducha, która prowadzi do transcendencji, czyli zmiany perspektyw z innego poziomu, niż ten, na którym zostały wykreowane mentalne przeszkody.

W jasny i bezpośredni sposób uczę jak samodzielnie zadbać o własne życie, jak odkryć obfitość Życia w sobie. Jak stać się szczęsliwym człowiekiem, który doświadcza Raju, tu na Ziemi. Dlatego połączenie terapii, psychologii, totalnej biologii, coachingu z DUCHOWOŚCIĄ, mnie osobiście przyniosło najlepsze rezultaty w rozpoznaniu mojej Świętej Boskości, którą jest każdy z Nas, bez wyjątku.

 

Najbliższe Kursy

Wybierz najlepszy dla siebie Program Online

Dołącz do mojej społeczności: