Diamentowy Detox

Ciało Umysł Duch

 

Oczyść CIAŁO z resztek jedzenia,
naucz UMYSŁ podążać
za głosem DUSZY
poszerzając świadomość tego
Kim Jesteś.

DIAMENTOWY DETOX
to nie żadna dieta,
ani też żaden program treningowy
czy plan odżywczy.

DIAMENTOWY DETOX to bardzo silne narzędzie do pracy z umysłem. To też bardzo bezpośrednie narzędzie, które pozwala niemalże na błyskawiczne połączenie się ze Świadomością, z Wyższym Ja.

To prawdziwe wyzwanie głownie dla podświadomości, gdyż podczas Detalu opuszczamy Strefę Komfortu, co dla umysłu jest równoznaczne ze “śmiercią”. Dlatego wielu osobom na myśl o 7 dniach na sokach pojawia się pyatnie: “czy to bezpieczne?”

Podczas Detoxu wchodzisz ZAUFANIE, często po raz pierwszy w życiu.  Ten cichutki jak dotąd głos, staje się w nas coraz bardziej donośny i zaczynamy zmieniać wizje SIEBIE, bo zaczynamy wychodzić poza limit naszej percepcji, naszego dotychczasowego utożsamienia się z umysłem. Zaczynamy odkrywać naszą prawdziwą MOC, głębię, nieskończoność, Duszę… zaczynamy osadzać się w Miłości.

Dlaczego warto wejść w ten magiczny czas Diamentowego Detoxu

i zaufać procesowi:

To aktywacja Twojej zakrytej iluzją pamięci o tym KIM JESTEŚ

Diamentowy DETOX to 7 intensywnych dni w POLU SERCA & ŚWIADOMOŚCI, podczas którego symbolicznie oczyszcza się całe ciało

Diamentowy DETOX to 7 intensywnych dni w POLU SERCA & ŚWIADOMOŚCI, podczas którego symbolicznie oczyszcza się całe ciało

Preces ten jest namacalnym wglądem w programy umysłu, które utrudniają zobaczenie PRAWDE o TOBIE

Podczas Diamentowego Detoxu wchodzisz w przestrzeń ZAUFANIA, co oznacza dla umyłu pewnien poziom “abstrakcji”, dzięki któemu zmienia się nieodwracalnie perspektywa postrzegania tego Kim Jesteś i tym samym zaczynasz mieć dostęp do niczym nieograniczonego potencjału.

To przeniesienie do innego wymiaru, to skok kwantowy odczuty w ciele fizycznym, emocjonalnym i mentalnym

Poczujesz moc i potęgę własnej Duszy oraz czym jest naprawdę TWÓJ WYBÓR (dusza)

Poczujesz jak zdrowieje i pięknieje Twoje ciało (ciało)

Zobaczysz, ze wszytko to Twój bardzo naturalny stan, o którym zapomniałaś (ciało, umysł, dusza)

Możesz wrócić do harmonii wszystkich wymiarów oraz doświadczać jej w codziennym życiu 

Poczuć moc serca, które uspokaja umysł

oczyścić ciało i aktywować je DO ŻYCIA

pożegnać kompulsję, otworzyć się na obfitość, zdrowe relacje oraz KOBIECĄ energię i MOC. Otworzyć się na lekkość, przepływ, miłość i święty, BOSKI spokój

Korzyści płynące z DIAMENTOWEGO DETOXU?

 9 powodów, dla których warto zrobić

DIAMENTOWY DETOX w nutcie Embrace Therapy®:

Cały siedmiodniowy proces pokazuje wyraźnie, że zawsze masz wybór i uczy cię tego, który głos pochodzi z serca, a który z umysłu.

Nabierzesz nowej perspektywy postrzegania Siebie jako ciała

Rozpoznasz głos Duszy od głosu Umysłu i nauczysz się wybierać stając po Swojej Stronie

Oczyszczasz swoje ciało i odżywiasz je pysznymi 100% naturalnymi, robionymi przez Ciebie sokami

Otrzymasz codziennie rano wskazówki na dany dzień oraz inspiracje

Stawiając wyzwanie umysłowi przyczyniasz się do transformacji świadomości oraz programów dotyczących nie tylko jedzenia

Jesteś wspierana na grupie, gdyż możesz czrpać ze spotkań LIVE co pomoże Ci przejść na stronę Twojego Boskiego Aspektu

Widzimy się 5 razy w ciągu całego Detoxowego procesu. Pierwsze 3 dni, dzień 5 i 7.

Do codziennej pracy otrzymasz także ćwiczenia do pracy z emocjami, które się pojawią i wyolbrzymią w trakcie proeesu.

Dodatkowo na każdy dzień otrzymasz krótkie, ale bardzo głębokie medytacje.

Dla kogo jest
DIAMENTOWY Detox?

N

Pragnę czuć emocje z przestrzeni serca i rozpuszczać je w NIM

N

Chcę odkryć Kim naprawdę Jestem

N

Nie mogę się doczekać by oczyścić i zadbać moje ciało

N

Czuję się gotowa aby zajrzeć w głąb umysłu i przyjrzeć się z bliska moim kompulsjom

N

Pragnę mieć czysty umysł by odróżniać głos serca od głosu podświadomości

N

Marzę o oczyszczeniu mojego ciała z toksyn

N

Jestem gotowa, aby zajrzeć do swojego wnętrza

Dla kogo NIE jest
Detox Ciało Umysł Dusza?

M

Szukam szybkich rozwiązań

M

Oczekuję czarodziejskiej różdżki, która odmieni moje życie

M

Nie jestem zainteresowana wglądem w siebie

M

Wierzę, że wystarczy dieta i ruch

M

Pragnę tylko zrzucić kilogramy

O DIAMENTOWYM Detoxie

„Tygodniowy DETOX razem z Dagą to fantastyczna przygoda, którą ja sama przeżyłam po raz pierwszy w życiu. Ale wiem już na pewno, że będę regularnie wracać.

Poza oczywistymi korzyściami czyli oczyszczeniem organizmu, kilkoma kilogramami w dół oraz widoczną poprawą stanu skóry, miałam też możliwość odbyć cudowną podróż w głąb siebie i zacząć świadomie rozróżniać w sobie głos umysłu od głosu duszy.

Ja osobiście bardzo polecam aby DETOX zrobić wspólnie z innymi kursami Dagmary.

 Wtedy ta podróż w głąb siebie staje się o wiele pełniejsza i każdego dnia coraz bardziej świadomie przeżywamy taki detoks. Dagmara to przecudna dusza, ma przeogromną wiedzę i codziennie wspaniale wspiera uczestników swoich kursów na wspólnych call’ach, w specjalnie założonej grupie na FB i Messengerze.

Wspaniałe jest również to, że uczestniczki bardzo sobie pomagają i cudownie się dopingują, tak wiec przez cały DETOX czujesz, że nie jesteś sama. Dla mnie fantastyczne przeżycie, które polecam absolutnie każdemu. Muszę też dodać, że mój mąż również skusił się by mi towarzyszyć i jest bardzo zadowolony z efektu.

Daga dziękuję 🙏🙏🙏

Jola Rybinska

Detox z Dagmarą to podróż. Pełna niespodzianek i zwrotów akcji. Ale nie walki. Zabrałam w nią siebie, z pełną świadomością. Oddałam się w ręce Dagmary. W dobre, mądre ręce. Zaufałam. Mówiłam to kilka razy na naszej detoxowej grupie, że z tej drogi się nie zawraca. Dziękuję Dagmaro! Z Tobą wszystko jest dokładnie takie jak mam być. Proste i piękne.

Kasia

Pomimo, iż jestem szczupła, zdecydowałam się na Detox tak czy siak. Chciałam zrobić to głównie ze względu ma umysł ale także dla mojego ciała, gdyż zależało mi na jego oczyszczeniu od wewnątrz.
Chciałam nauczyć się zatrzymania oraz tego by bez cienia wątpliwości podejmować codzienne decyzje w zgodzie ze sobą.
I Detox mi da waśnie to narzędzie, albo inaczej, przebudził we mnie tą umiejetność.
To było bardzo zaskakujące moc się naprawdę zatrzymać (oraz odkrycie jak to zrobić), raptem przez 2 minuty i wrócić do tu i teraz, poczuć siebie i podjąć świadoma decyzję, bez paniki i strachu w umyśle…
To przepiękne i bardzo użyteczne poczuć na własnej skórze jak rozróżnić oba głosy w nas.. (serce i umysł).
Ale największym odkryciem jednak było to, że odkryłam obliczyłam w sobie ogromną, wewnętrzną siłę oraz zdolność do przezwyciężenia jakiejkolwiek przeszkody!
Polecam całą sobą Detox każdej osobie, która poszukuje sposobu na to jak czuć się lepiej niż to jak się obecnie czuje, ponieważ będzie miała takie narzędzie w ręku, którego słowami nie jestem w stanie opisać.
Wierzę, że wszyscy zasługujemy na NAJLEPSZE. Jestem również przekonana, że każda osoba podczas kursu będzie zaskoczona swoim ogromnym potencjałem, odkrywając wewnętrzna Ciszę… Ta cisza spowodowała, że jestem spokojniejsza w codziennym życiu… a to jest bezcenne!
Również moje ciało było mi bardzo wdzięczne za oczyszczenie oraz, że zdecydowałam się na wyrzucenie śmieci z jelit, które nagromadziły się od jakiegoś czasu.
Dziękuję.
Magda

Tygodniowy DETOX CUD razem z Dagą to fantastyczna przygoda, którą ja sama przeżyłam po raz pierwszy w życiu. Ale wiem już na pewno, że będę regularnie wracać.
Poza oczywistymi korzyściami czyli oczyszczeniem organizmu, kilkoma kilogramami w dół oraz widoczną poprawą stanu skóry, miałam też możliwość odbyć cudowną podróż w głąb siebie i zacząć świadomie rozróżniać w sobie głos umysłu od głosu duszy.
Wspaniałe jest również to, że uczestniczki bardzo sobie pomagają i cudownie się dopingują, tak wiec przez cały DETOX czujesz, że nie jesteś sama. Dla mnie fantastyczne przeżycie, które polecam absolutnie każdemu. Muszę też dodać, że mój mąż również skusił się by mi towarzyszyć i jest bardzo zadowolony z efektu.
Daga dziękuję
Ula

Dlaczego warto przejść DIAMENTOWY Detox wspólnie ze mną?

Pracuję z Umysłem i Ciałem od blisko 12 lat jako Autor & Terapeuta metody zmiany perspektyw Embrace Therapy®. Zanim zaczęłam efektywnie pracować z innymi ludźmi, w pierwszej kolejności doświadczałam na własnej skórze takich metod i narzędzi, które transformowały najpierw mnie. Dlatego też tylko takimi narzędziami się dzielę.

Ale 4  lata temu, odkryłam również, że same narzędzia do pracy z umysłem nie wystarczą, jeśli nie uwzględnimy bardzo ważnego elementu jakim jest nasza DUSZA.
To poszerzyło bardzo moją świadomość, dlatego nie mogłam poprzestać już tylko na pracy z umysłem bez integracji aspektu duchowego.

Gdy sama zaczynałam mój własny Proces Oczyszczania, otworzył mi się “nowy świat”, którym pragnę podzielić się z Tobą, jeśli mi na to pozwolisz i czujesz się na to gotowa.
Do tej pory mam za sobą 17 Procesów Online Głębokiego Oczyszczania (Detox ET®), przez które przeprowadziłam już setki osób chętnych i otwartych na wglądy we własne wnętrza.

Proces puryfikacji zachodzi pozornie na powierzchni ciała, które również pięknie się oczyszcza, ale największym „katharsis” nie jest jednak ciało, lecz umysł, który zaczyna nabierać zaufania do naszej Duszy.

 

 

Przyłącz się do PROCESU

26 pażdziernik – 01 listopad 2022

18 edycja

DIAMENTOWY DETOX

PLN 250

 

N

Codzienne poranne medytacje przez 7 dni

N

Krótkie ćwiczenia uwalniające emocje

N

5 spotkań na zoomie LIVE

Twoje płatności są bezpiecznie przetwarzane, dzięki stronie zabezpieczonej certyfikatem SSL.
Forma płatności: PayPal, PayU, Przelew bankowy, karta kredytowa

Nie przegap swojej szansy!