takie są fakty

Badania Embrace Therapy®

Metodą EasyBioFeedback firmy HPM Medical, lipiec 2022, Gliwice. 

Opinia zespołu badającego

Badania potwierdzają

„Dagmaro, serdecznie dziękujemy za to niezwykłe doświadczenie Embrace Therapy® +Easy Biofeedback dwie niezwykłe metody, które łączy wspólna droga. Easy Biofeedback to metoda regulacji fal mózgowych za pomocą siły własnego umysły, siły woli. Podczas treningu na głowie, w odpowiednie miejsca mamy podłączane elektrody. Jest to całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Zadaniem trenującego jest sterowanie grami komputerowymi za pomocą siły własnego umysłu, przy użyciu zapisu fal mózgowych. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie obniżyć poziom stresu (HiBeta) podwyższyć relaksację (Alfa) i wzmocnić koncentrację (Beta 1) lub uważności (SMR). To wszystko standardowo jesteśmy w stanie osiągnąć po 15-30 spotkaniach.

To co działo się przez ostatnie dwa dni zaskoczyło cały zespół HPM.


Zauważyliśmy znaczący spadek poziomu stresu (HiBeta i Beta-2), podwyższenie poziomu relaksacji (Alfa),  a to co nas najbardziej zaskoczyło, to bardzo duży spadek fali Gamma (emocje, które nosicie w sobie odpuszczały).

Gamma była też wyraźnie widoczna podczas przysłowiowego “KLIKU”.


W tym momencie był widoczny ważny potencjał Gamma - (fale mózgowe, nazywane falami "geniuszu")


Po sesji Embrace Therapy®

Jest spokojny, wyciszony, odprężony, mamy zredukowany poziom stresu, a nasze emocje są ujarzmione. 

Nasz mózg pracuje prawidłowo.

HPM Medical jest niezmiernie wdzięczna za możliwość uczestniczenia w tym przedsięwzięciu, które pokazało pracę naszego mózgu przed sesją Embrace Therapy®, w trakcje prowadzenia sesji i tuż po jej zakończeniu

Zdecydowanie możemy powiedzieć, że to działa.

Dziękujemy, również za możliwość niestandardowego zastosowanie Easy Biofeedback, to doświadczenie otwiera nam drogę na inne możliwości treningu i wykorzystania Easy Biofeedback w niestandardowy sposób. 

Zespół HPM Medical & Michał Karpiński – Prezes“

Czym jest metoda Embrace Therapy®

Embrace Therapy® to inaczej metoda, w której TERAPEUTĄ JEST SAMA INTUICJA. MIŁOŚĆ. ŚWIADOMOSĆ. BÓG.

To także metoda natychmisatowej zmiany perspektyw i uwalniania emocji, poprzez powrót do pamiętania KIM JESTEM. To nie zmiana w obrębie samych emocji, tak, aby zamienić te pozornie „złe” emocje na te „dobre”, ale wyjśćie z ZAPOMNIENIA, które sprawia, że cierpimy.

Embrace z ang. to „objęcie”, co w przypadku tej metody oznacza OBJĘCIE MIŁOŚCIĄ I ŚWIADOMOŚCIĄ, co prowadzi do pełnej Akceptacji, która ma źródło w Świadomości.

Metoda Embrace Therapy® to spotkanie Wewnętrznego Dziecka (podświadomości) z Wewnętrznym Rodzicem (Świadomością „Jestem”).

To innowacyjne i bardzo skuteczne podejście do pracy z Wewnętrznym Dzieckiem, gdyż podczas sesji to właśnie podświadomość DOJRZEWA do świadomości tego Kim Jest. Cała transcendencja odbywa się za zgodą i wolą dziecięcej podświadomości. To Ona stawia się w różnych swoich odsłonach i w różnych czaso-przestrzeniach do pozornie trudnych sytuacji i emocji. Robi to, bo zaczyna ufać Świadomości i odkrywa przy tym smak bezwarunkowej Miłości. A Miłość ta, choćby przez chwilę i tylko raz w pełni odczuta, jest tym czego Dziecięcy Podświadomy Umysł będzie chciał więcej.

I tak oto dzięki Embrace Therapy® masz szansę uwolnić trudne emocji od obrazów z przeszłosci, teraźniejszości oraz czarnych scenariuszy pisanych na przyszłość. Masz szansę przypomnieć sobie Kim Jesteś i ugruntować się w pamiętaniu o TYM. Bo nic z zewnątrz nie da nam takiego poczucia PEŁNI, LEKKOŚCI, SPOKOJU i ZAUFANIA jak pamiętanie o właśnej Mocy.

NATYCHMIASTOWA AKCEPTACJA

Embrace Therapy® to NATYCHMIASTOWA zmiana percepcji postrzegania tej samej rzeczywistości. To NATYCHMIASTOWE rozpuszczenie emocji, które połączone były z destrukcyjnymi przekonaniami. Tak. Słowo „natychmiastowe”, nie jest tu żadnym nadużyciem. Tak się po prostu dzieje, bo ufam, że już pamiętasz, że w tej metodzie Terapeutą jest sama INTUICJA. ŚWIADOMOŚĆ. MIŁOŚĆ.


ŚWIADOMY PROCES

Embrace Therapy® sprawia, że poprzez akceptację pojawia się ZAUFANIE, a ono pozwala odkryć zakryte i to uzdrowić, czyli objąć świadomością i miłością.


ROZPOZNANIE

Dzięki metodzie EMBRACE THERAPY® będziesz mieć klarowność w jakie gierki gra umysł, które często towarzyszą pracy z „Wewnętrznym Dzieckiem podświadomości i odkryjesz dlaczego tradycyjne ukochiwanie Wewnętrznego Dziecka nie działa na dłuższą metę. Dowiesz się kim jest „przedszkolanka”, która przebiera się za „rodzica” lub za „bożka” i nauczysz się ich demaskować.


PRACA Z RODEM

Sama poczujesz jak silna lojalność trzyma nas wobec ziemskich rodziców i dowiesz się dlaczego ta podświadoma więź się tworzy. Krok po kroku nauczysz się sobie ufać, by doświadczać bezwarunkowej miłości, czyli wolności od destrukcyjnych programów umysłu. Podczas pracy z Embrace Therapy® ród i jego historie nie będą już miały znaczenia, gdyż przypomnisz sobie, do jakiej prawdziwej rodziny należysz.


EMOCJE

Embrace Therapy® to metoda, dzięki której poznajesz na własnej skórze czym jesteś w Esencji, w Istocie, a czym jest Umysł. To doświadczenie i połączenie Wiem + Czuję = KLIK!


UMYSŁ

Embrace Therapy® to połączenie pracy z umysłem i duchowością, objęte świadomością i miłością. To głębokie wejście w psyche. A tak na marginesie słowo psyche z greckiego, znaczy dusza, a nie umysł.


Opinie o metodzie Embrace Therapy® 

Transformacja

Jest to metoda pracy z umysłem, dzięki której dosłownie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ( choć wiemy że taka różdżką zawsze każdy jest sam dla siebie) UMYSŁ całkiem transformuje swoją perspektywę percepcji tego co widzi jako rzeczywistość.
Mam poczucie, że jest to bardzo ważny punkt na osi naszego linearnego czasu
Innymi słowy bardzo ważny moment dla nas ludzkości i powrotu do uświadomienia sobie KIM jesteś, bo jesteś Bogiem.. Jesteś oceanem w kropli… nieograniczona ludzką istotą!
Nie mam już oporu aby o tym tak pisać.

Marzena


Przestrzeń

Embrace Therapy® to spotkanie tego co małe z większym, co ograniczone z nieograniczonym, co zagmatwane, skomplikowane, trudne, niemozliwe z jasnością, klarownością, łatwością, możliwością. To stworzenie przestrzeni, w której dziecięca perspektywa jest łagodnie zamieniona na tą „wyższą” w objęciach bezwarunkowej miłości. To rozpuszczenie iluzji i ugruntowanie w prawdzie.

Anna


Odkrycie

Często osoby idące ścieżką rozwoju duchowego dziwią się, że w nieoczekiwanych momentach wybija im jeszcze dawny ból i zranienia. Tu właśnie z pomocą przychodzi Embrace Therapy®, która pozwala zajrzeć w zakamarki podświadomości i stanąć twarzą w twarz z trudnymi emocjami, ale równocześnie w cudowny sposób podłącza je do duchowości i rozpuszcza w jej świetle. Ta metoda to dla mnie prawdziwe odkrycie.

Justyna D.


Spotkanie

Embrace Therapy® to najpiękniejsze spotkanie w prawdzie, jakiego kiedykolwiek doświadczyłam.

To spotkanie, podczas którego rozpuszczają się jedna po drugiej emocje, takie jak złość, poczucie winy, wstyd, żal, smutek czy bezsilność, z którymi tak trudno poradzić sobie w codziennym życiu.

Embrace Therapy® daje uwolnienie od przekonań, że nie jesteś dość dobry/a

Uwolnienie od osądów i zrzucania winy na innych

Embrace Therapy® rozpuszcza to co nierozpuszczone

Otwiera Serce i Umysł

Najpiękniejsze dla mnie w tym doświadczeniu jest widzieć i czuć jak zmienia się perspektywa u osoby biorącej udział w sesji, jak pomimo wylanych często łez, przychodzi uwolnienie i spokój w sercu.

Czuję wówczas ogromną Radość i Wzruszenie

Iwona


Fenomen

Embrace Therapy® to fenomen, metoda dla rozpoznania umysłu na wszystkich jego poziomach. Piękne jest to, ze gdy umysł wchodzi w sesję to zawsze zadziewa się transformacja na najgłębszych poziomach świadomości. Embrace Therapy® dociera do zakamarków podświadomości bardzo subtelnie, ale jednocześnie bardzo głeboko. Czasem gdy umysł bardzo oporuje pozornie wydaje się ,że nie dzieje się nic, a potem okazuje się, że własnie w tej pozorności niczego dzieje się bardzo dużo. Nie ma jednego scenariusza dla sesji, nie ma jednej recepty na jej powodzenie lub nie. sesja Embrace Therapy® jest zawsze poza tymi konceptami : dobrze/źle, udana/ nieudana, warta/nie warta etc etc. Jakkolwiek umysł ją oceni , zawsze

A będzie to tylko historia, która także wyłoni się w najdoskonalszym dla procesu momencie. Embrace Therapy® to przestrzeń w której dzieje się to, co niejednokrotnie umysł nazywa magią. Prowadząc sesje czasem spotykam się z dużym oporem klientów, jednak właśnie wtedy umysł niejednokrotnie spotyka się ze sobą w prawdzie. Dziękuję za piękną metodę. z nieustanną wdzięcznością kochanie.

Justyna J.


Zmiana

Pragnę z serca podziękować dla Dagmara Szymańska za piękną metodę Embrace Therapy.
O metodzie poraz pierwszy usłyszałam w 2019 roku, jednak wówczas nie byłam gotowa i próbowałam innych sposobów powrotu do Boskiego wewnętrznego domu”.
Narastający wewnętrzny chaos i dysharmonia sprawiły, że w grudniu 2022 zdecydowałam się na 8 x sesji on line 1:1.
Już po pierwszej sesji metodą ET odczułam namacalny ,,dotyk Boskiej Miłości, utulenia i bezpieczeństwa”. Metoda ta bardzo jasno pomogła mi w rozpoznaniu i przypomnieniu Kim Jestem w Istocie. W jasny i wnikliwy sposób roz-poznałam dzięki ET kiedy nawigowałam z programów podświadomości oraz otrzymałam jasne instrukcje jak wrócić do Pełni Boskiego JESTEM.
Pięknym akcentem tej metody jest zapewnienie Cię, że bez względu ile razy się zatracisz w zapomnieniu Kim Jesteś, w każdym momencie możesz wrócić w ramiona Boskości którą JESTEŚ Twój ukochany Boski Rodzic nieustannie spoczywa w obecności JESTEM i jest dla Ciebie zawsze…
Metoda ET jest:
* Boską Reanimacją,
* Boską Iskrą wybudzającą ze SNU ZAPOMNIENIA,
* Boskim pierwiastkiem przywracającym Cię do Życia.
,,Skutkiem ubocznym” Embrace Therapy jest zmiana postrzegania życia do tego stopnia, że obcowanie z codziennością jest Czystą Radością :-))) Bez względu na sytuację i bieg wydarzeń w Twoim życiu będziesz coraz częściej w pamiętaniu Kim Jesteś, gdyż Moc działania tej metody ,,nie pozwoli” Ci zapomnieć.
Polecam tą Metodę każdemu kto ma w Sobie gotowość i odwagę ujrzenia KIM JEST W ISTOCIE.
Ponoć nie boimy się ciemności lecz ŚWIATŁOŚCI KTÓRĄ JESTEŚMY
Dagmara jest piękną Boską Istotą, która w sposób subtelny, pełen miłości, spokoju, akceptacji i cierpliwości pomoże Ci wrócić do domu/ Boskości w Tobie.

Iwona S.


Odpowiedzialność

Dzięki Twoim sesjom 1:1 udało mi się odkryć ogrom blokad w moim życiu a dzięki temu zaczynam fruwać na skrzydłach Boga. Czuję inaczej, widzę inaczej, tak jakbym miała założone wielkie okulary poszerzonej świadomości, w których widzę świat w całkiem innych barwach.. w barwach Miłości, Obfitości Zdrowia i Radości..
To dzięki Tobie i Twoim warsztatom oraz spotkaniu 1 :1 oraz Twojej metodzie Embrace Therapy stałam się w końcu w 100 % dojrzałą i odpowiedzialną, dorosłą kobietą a nie tylko rozkapryszonym bo nieakceptowanym dzieckiem.
To co zrobiłaś dla mnie oraz to co robisz dla innych jest ogromnym darem dla Świata.
Bardzo Ci za to dziękuję. Dziękuję również, że odkryłam pasję w sobie, znalazłam cele których do tej pory nigdy nie widziałam.. Odnalazłam Siebie i już teraz wiem i czuję całą sobą.. że Jestem Bogiem…
DZIĘKUJĘ”.

Marta


Objęcie

Jest to piękna technika obejmowania świadomością przyczyny i podłoża brakującego w nas elementu. Bez ograniczeń poddałam się procesowi i widzę realne zmiany w jakości mojego życia. Z trzęsącego się kłębka nerwów stałam się zrelaksowaną, wspaniałą Sobą. I to jest cudowne. Wzrosła moja uważność . Zdobyłam wiedzę, instrukcję samoobsługi. Wyłapuję gierki, którymi wciąż zagrywa niestrudzony Umysł. I nauczyłam się nieidentyfikowalna z nim. Teraz to wydaje się takie proste!

Magda 


Dotyk Miłości

Śledziłam Dagmarę najpierw na jej włoskim portalu zanim się z nią skontaktowałam. Pracowałam już od pewnego czasu nad sobą, czytałam wartościowe książki, uczestniczyłam w zajęciach dot. Wewnętrznego Dziecka ale nadal kręciłam się w kółko z pewnymi emocjami. Dodatkowo czułam frustrację związaną z brakiem spełnienia zawodowego i kompletnym chaosem w mojej głowie. To co mówiła Dagmara, rezonowało ze mną w 100%. Przyciągała mnie jej mądrość i doświadczenie. Zdecydowałam się na sesje 1:1 gdyż chciałam wreszcie opowiedzieć moją historię i dać sobie jak najlepszą opiekę, “szytą na miarę”. Nie pomyliłam się w moim wyborze. Dagmara jest wspaniałym Przewodnikiem, który najpierw słucha, następnie tłumaczy a w końcu pokazuje drogę wyjścia. Łączy teorię, niezbędną do zrozumienia umysłu, z praktyką swojej autorskiej metody Embrace, dzięki której zmienia się spojrzenie na największą nawet traumę. Odpadają iluzje i fałszywe przekonania. Dagmara pomaga wstać na nogi, daje kompas i narzędzia by iść dalej samemu. Rodzi się głęboka wiara w Siebie, we własne siły. Przypominają się zapomniane talenty. Znika strach przed działaniem.
Jak mogłabym podsumować moją “pracę” z Nią? Pomogła mi przede wszystkim ZROZUMIEĆ kim NIE JESTEM by następnie POCZUĆ KIM JESTEM w mojej Esencji. Zaczęły pojawiać się pomysły, uwolniła się kreatywność. Wiem, że cokolwiek zaplanuję to będzie słuszne a ograniczyć mogą mnie tylko moje własne przekonania. Ale ja już wiem jak to zmienić.
Daga Kochana, jestem Ci niezmiernie wdzięczna za Twoją mądrość i miłość i za to, że dzielisz się nimi ze światem

Anna Monika


Chcę poznać metodę Embrace Therapy® 

i używać jej na potrzeby własne, lub do pracy z innymi

© Copyright Dagmara Szymańska ISPIRAZIONEGIOIA LTD | Polityka Prywatności