Jak Pogodzić Skłócone w Nas
Części Siebie i Uzyskać Równowagę i Spokój 

Mój przekaz jest prosty, choć dla wielu nie jest łatwy:

OBEJMIJ SWOJE CIENIE,

A POCZUJESZ W PEŁNI KIM JESTEŚ.


Często chcemy uciec przed naszymi aspektami, bo oczekiwania świata kłócą się z tym „jacy powinniśmy być”, a jacy jesteśmy.
A gdyby tak objąć Miłością i Świadomością te wewnętrzne „tygrysy”, zamiast je odrzucać?

Czy masz tak, że czujesz, że stoisz na ROZDROŻU i nie wiesz, w którą stronę pójść, bo jakaś część Ciebie szepcze do ucha: Idź w prawo, a druga głośno protestuje i krzyczy: NIE! Idź w przeciwną stronę!?

Wyobraź sobie...

…ale jednak masz trudność

Niby chcesz polecieć hen wysoko w przestworza, ale ciężar tych kul jest tak ogromy, że cały czas ściąga Cię w dół. Ten balon to Twoje WYSOKIE WIBRACJE, a kule to ciężki, dołujący Cię WSTYD. W tabeli świadomości Hawkinsa to zaledwie poziom 20, gdzie 500 to poziom MIŁOŚCI. A przecież zależy Ci, aby tym balonem polecieć wyżej i wyżej, bez ukrytych i ciękich ołowianych kul.

Alchemicy chcieli przetopić ołów w złoto…

Ty też możesz przetapiać… niskie wibracje na wysokie… poszerzać świadomość i przekraczać jej 8 poziomów, na 7 czakrach. Możesz ustalać intencję, medytować, wizualizować, czyli tworzyć obrazy w umyśle i podpierać je nowymi uczuciami, tak, aby lot balonem był mega komfortowy.

Zapamiętaj! Nie da się w pełni używać naszego POTENCJAŁU, bez objęcia miłością tego co wypieramy w CIENIU!

To było kluczowe! 

Jako Coach i Terapeuta mam 13 letnie doświadczenie w pracy z cieniami moich Klientów, ale przede wszystkim w pracy z moimi własnymi "demonami".

Pochodząc z tzw "rozbitej rodziny" i sama będąc po pierwszym rozwodzie i nieudanych związkach szukałam odpowiedzi na pytania:

JAK TO MOŻLIWE, ŻE WIECZORAMI ZATAPIAM SMUTKI W BUTELCE WINA I PŁACZĘ JAK MAŁA DZIEWCZYNKA, A JAKO KOBIETA JESTEM NIEZALEŻNA I SILNA?

JAK TO MOŻLIWE, ŻE POTRAFIĘ POMAGAĆ INNYM, A SAMA NIEJEDNOKROTNIE WPADAM W CIERNISTE MALINY EGO I PORÓWNUJĘ SIĘ DO INNYCH W POCZUCIU GORSZOŚCI I NIEZASŁUGIWANIA?


Sprawdziłam różne metody pracy, jednak przełomowe stały się TRZY RZECZY:

✔️ Zdałam sobie sprawę z tego, że moje lęki są większe od tego czego chcę naprawdę i najzwyczajniej w świecie, boję się mówić w prawdzie i lekkości o tym czego dla siebie pragnę

✔️ Uświadomiłam sobie także, że często albo ktoś mnie nie rozumie, albo ja kogoś i mam wrażenie, że rozmawiamy zupełnie różnymi językami. Wtedy wpadam w złość na tą osobę, na siebie, na cały świat.

✔️ Co więcej, zdałam sobie sprawę, że gdy spotykam podobnych do siebie ludzi, jest "fajnie", jakaś część mnie czuje się wtedy akceptowana, lubiana, chciana, ale przecież świat jest przecież różnorodny.


ZADAŁAM SOBIE PYTANIE:

CZY PRZEBYWAJĄC TYLKO WŚRÓD LUDZI, KTÓRYCH LUBIĘ, I KTÓRZY MNIE LUBIĄ, NIE ZAMYKAM SIĘ NA SWÓJ WŁASNY ROZWÓJ?

Odpowiedź wale nie była jasna, bo DUMNE EGO nie lubi jak się je stawia pod świaną PRWDY. Jednak po dłuższej refleksji: OCZYWIŚCIE ŻE TAK!

Komfortowo się czujemy tam, gdzie nas chcą, a co resztą świata?

Przecież są też i tacy, którzy mnie drażnią i których to ja odrzucam lub unikam.

To dlatego robimy te uniki, żeby wykreować sobie Różową Bańkę Różowego Świata, znajdujac wymówki, że w taki sposób kreujemy wspaniałe życie.

I owszem, jeśli nie jest ono ucieczką podjętą z intecji lęku, a najczęściej jest.

Najczęściej to wyraz ucieczki przed "złym samopoczuciem" w tzw. "dobre samopoczucie" wywołane poprzez eliminację tego co pozornie ZŁE.

Wtedy zdałam sobie sprawę, że upragniona RÓWNOWAGA nie polega na eliminacji tego co pozornie złe, ale to cały czas opowieść tylko o mnie. Zatem to LUSTRO NIEWYGODY, zwrócone w moją stronę jest dla mnie wspaniałą informacją do tego, aby zajrzeć do tego co wypieram we własnej piwnicy.

Do tego, co schowałam w CIENIU.

Po wielu latach mogę spokojnie powiedzieć, że najważniejszą rzeczą

w pracy z Cieniem:

Jest spojrzenie na siebie w PRAWDZIE odbitej w drugim człowieku i w naszym życiu.

To trochę jak przeglądanie się w jednej, wielkiej SALI LUSTER.


A ludzie są już zmęczeni ciągłą walką i robieniem uników...

Kto by nie chciał komunikować się bez emocjonalnej przemocy

Kto by nie chciał nie bać się rozmawiać o swoich potrzebach bez poczucia winy

Kto by nie chciał rozumieć potrzeb drugiego człowieka, zamiast go unikać lub krytykować

Kto by nie chciał znać podświadomych motywów, dlaczego reagujemy w taki, a nie w inny sposób

Kto by nie chciał integrować swoich Cieni

Kto by nie chciał korzystać w pełni ze swoich potencjałów

Kto by nie chciał, aby jego energia swobodnie płyneła we wszystkich CZAKRACH (aby nasze gruczoły odpowiedzialne za HOMEeostazę organizmu dbały o naszą odporność i zdrowie)

Która by nie chciała być jak super-bohaterowie mający super-moce


KAŻDY odpowie: PEWNIE, ŻE CHCĘ!

A przy super-bohaterach wcale mnie nie poniosło :), bo nasz uwolniony i świadomie przekierowany POTENCJAŁ jest w stanie zdziałać CUDA.


Zanim pokażę Ci jak to zrobić pozwól, że zadam Ci jedno pytanie:

Dlaczego uciekasz przed samą sobą?

To trochę jak mówienie "kocham cię, ale...".

To taka warunkowa "miłość" do siebie, która MIŁOŚCIĄ NIE JEST, a jedynie jest warunkowym kontraktem wobec siebie.

Zapewne odpowiesz:

Że to TRUDNE, bo nazwyczjniej się boisz tego co odkryjesz o sobie
Że NIE WIESZ kim jesteś i że nie wiesz jak się za to zabrać, bo przecież już próbowałaś tak wielu metod
Że to CZASOCHŁONNE I KOSZTOWNE, a ty nie masz ani czasu, ani pieniędzy
Że to NIEMOŻLIWE, że to całe "kochanie siebie" to jakiś fake

Ale prawda jest zupełnie inna!

Każda WIELKA zmiana, ma swoje źródło w małej zmianie. Spójrz na zmiany cywilizacyjne czy kulturowe. Wszystko wymaga czasu i działania od małej zmiany. Drobnego nawyku, a także sposobu wyrażania się i komunikacji.

Nie wiem, czy wiesz, ale ludzie mówią językiem swojej podświadomości. Swoich przekonań, dlatego dobrej "wróżce" tak łatwo "przepowiedzieć przyszłość" osoby, która do niej przychodzi. Wystarczy z uwagą wsłuchać się w to co i jak mówimy.

Pamiętam jak na seminarium u T. H. Ekherta z Milioner Mind Intensive, powiedział:

"Wystarczy mi raptem 5 minut rozmowy z drugim człowiekiem, aby przepowiedzieć jego przyszłość finansową".

Bo potrafi słuchać słów jakimi porozumiewa się jego rozmówca, aby usłyszeć cały jego światopogląd i stojące za nim przekonania na temat choćby finansów i sposobu ich zarabiania.

Dlatego tak ważne jest zweryfikowania naszego własnego światopoglądu na wielu płaszczyznach i przyjrzenie się temu co WYPIERAMY na dany moment naszego życia, co wypieramy jako trwałe wartości, a co jest naszym aktualnym zasobem i potencjałem.

Często wiara w jakieś nieaktualne przekonania naszych rodziców, które sprawdzały się i owszem, 3 dekady temu, są naszą podświadomą zgubą, z której nie zdajemy sobie kompletnie sprawy.

Dlatego potrzebujesz wiedzieć CO KONKRETNIE i w JAKIM OBSZARZE masz sobie do uświadomienia, żeby móc DOKONAĆ ZMIANY. Integracja Cienia, Czkr i Potencjałów na wszystkich poziomach świadomości, jest gwarancją Twojego FLOW, czyli PRZEPŁYWU.


A bycie w PRZEPŁYWIE, to nasz NATURALNY STAN, która wynika z ZAUFANIA DO SIEBIE. Co więcej, jest on stanem naturalnej i bezwysiłkowej KREACJI i RADOŚCI.

RADOŚCI z życia

RADOŚCI z siebie

KREACJI takiego życia jakiego pragnę dla siebie, dla bliskich i dla świata

Jedyne czego pragniesz, to ŚWIĘTY SPOKÓJ DUCHA.


Wiesz jaki jest jedyny sposób jaki znam na równowagę na wszystkich poziomach?

Wiem i zaraz Ci pokażę co należy zrobić, ale…

„Chciałam Ci bardzo podziękować za Alchemiczne R-ewolucje, za pomocą których dotknęłam takich obszarów w sobie, do których dostępów nie miałam w ogóle lub miałam, ale w ograniczonym zakresie.
Myślę, że to zlepek różności, ale trafiłam do Ciebie właśnie teraz, kiedy potrzebowałam tego najbardziej. Dziękuję, że jesteś. Dziękuję, że przy Tobie odkryłam i poczułam, że ja też JESTEM. Kocham. ”

Marta Żysko, Psycholog, Terapeuta

PODZIELĘ SIĘ Z TOBĄ WIEDZĄ, KTÓRĄ DZIELĘ SIĘ Z KOBIETAMI NA MOJEJ AKADEMII.

Jest w każdym z nas aż 8 poziomów świadomości, które ciągle się zmieniają i ewoluują.

Często ludzie pytają:

"Czyżbyśmy byli ograniczeni do zaledwie 8 poziomów?"

NIE.

Te poziomy zataczają spiralne koła, czyli po zakończonym cyklu 8 poziomów wskakujemy na nowy cykl i tak w kółko, jednak poziom pierwszy nie będzie tym samym światopoglądem w następnym cyklu. Będzie się on przejawiał podobnie, ale już o "oktawę wyżej".

Co to znaczy o "oktawę wyżej"?

Dla porównania, gdy czujemy LITOŚĆ, a WSPÓŁCZUCIE.

Współczucie, współodczuwanie jest wyższą oktawą litości, którą byśmy czuli na "niższym" poziomie.

To od poznania siebie w tych wszystkich poziomach zależy wiele naszych życiowych decyzji.

Odkrycie potencjałów i ich aktywacja, sprawia, że np "egocentryczny 3 poziom WOJOWNIKA, będzie pomocny w wyjściu z poziomu SYSTEMU i przepięknie się zintegruje do poziomu inteligentnego LIDERA".

A teraz o CZAKRACH... oprócz 8 poziomów świadomości, mamy w sobie 7 gruczołów (nadnercza, gruczoły rozrodcze jajniki i jądra, trzustka, osierdzie, tchawica, przysadka mózgowa), które są tożsame z 7 centrami energetycznymi, zwanymi Czakrami.

Każda z czakr, tak samo jak każdy gruczoł owpowiadają za inne funkcje. Gruczoły za funkcje biologiczne, a czakry za funkcje metaforyczne, czyli mentalne i emocjonalne.

Pozatykane kanały i tym samym przepływ energii w danej czakrze, jest często skorelowany z poziomem świadomości jaki w jaki aktualnie wierzymy. Przyblokowana pomarańczowa czakra splotu słonecznego będzie miała wiele wspólnego z poziomem WOJOWNIKA, a przysadka mózgowa siódmej czakry np. z poziomem 8 WOLNEJ JEDNOSTKI.

Dodatkowo w kursie Alchemiczne R-ewolucje, pokazuję także korelację z tablicą emocji i świadomości psychiatry dr D. Hawkinsa, który "zjadł zęby" na 30 letnich badaniach kinestezy emocji i świadomości.


Spójrz jak kurs ALCHEMICZE R-EWOLUCHE transformuje jego uczestników.


"Chciałam podzielić się z Wami kilkoma słowami na temat kursów, na których byłam u Dagmary Szymańskiej. Jeden z nich to Przez Umysł do Serca. Na tym kursie nauczyłam się, oswoiłam rozpoznałam moje Wewnętrzne Dziecko, mój umysł. Nauczyłam się technik, które pozwalają mi pracować z moim Wewnętrznym Dzieckiem, czyli z moim umysłem. Odkryłam jak mam traktować mój umysł i dowiedziałam się czego tak naprawdę potrzebuje mój umysł.

Natomiast na kursie Alchemiczne R-ewolucje odkryłam coś innego, a mianowicie to jak moje przekonania manifestowały się w codziennym życiu, w całym moim życiu, jak mój umysł organizował wszystko tak, żeby mnie chronić oczywiście, żeby pozwolić mi przetrwać i żeby realizować moje przekonania. Na tym kursie zdałam sobie sprawę jak te przekonania, które nosiłam w sobie przez tyle lat urzeczywistniały się w moim życiu. Jak bardzo sprawny, cudownie niesamowity i zdeterminowany jest mój umysł w realizowaniu tych przekonań. W tym kursie odkrywałam to jak na dłoni, odkrywałam na każdym poziomie, że te moje przekonania istnieją, jak się manifestują, odkrywałam tzw. oczywistości. Tak to były jakby oczywistości dla mnie, bo ja w teorii to już dawno wiedziałam, ale ten kurs Alchemiczne Rewolucje pomógł mi to poczuć. Wiele z tych rzeczy, które wiedziałam w teorii i rozumiałam, teraz poczułam dopiero. Poczułam to w pełni, z innej świadomości, ze świadomości Ja Jestem.

A gdy już to poczułam to Wszechświat natychmiast organizował mi sytuację, w której mogłam to praktycznie zastosować według wskazówek Dagi, które były bezcenne. To w jaki sposób Daga tłumaczy wyjaśnia pewne kwestie, które wydają się zawiłe jest niewiarygodnie klarowane, proste, a przy tym pełne ciepła zrozumienia, cierpliwości.
Pamiętam, że doszłam do takiego punktu w moim życiu, że wydawało mi się, że kręcę się w kółko, jak pies za własnym ogonem i nie wiem co dalej. I wtedy pojawiła się Daga, jej posty, a potem kursy, w które weszłam całą sobą, które tak bardzo pomogły mi odkryć siebie, wyjść z tego zaklętego kręgu kręcenia się w kółko. Daga pokazała mi drogę, w którą stronę iść, gdzie, w jaki sposób to robić.

Dagę jako osobę uwielbiam
Kocham Ją ...za to że... długo by wymieniać...

Za to, że Jest

Dziękuję Dagunia, że Jesteś."

Agnieszka Majewska

Uczestniczka Kursu

"Dagmara Szymańska bardzo inspiruje i odpowiedzialnie uczy. Kurs Alchemiczne R-ewolucje,wnosi do życia wiedzę, mądrość,światło świadomości. Od dawna interesuję się własnym rozwojem,a udział w tym kursie dał mi jasny i przejrzysty obraz tego,co stoi na przeszkodzie abym żyła świadomie, mądrze, szczęśliwie.
Polecam z całego serca"

Wiola Dobrasiewicz

Uczestniczka Kursu

„Kochana Dagmaro, całym sercem dziękuję Tobie, że wskazałaś mi drogę do odkrycia siebie prawdziwej. Dziękuję, że byłaś moim Aniołem, który w sposób subtelny, prawdziwy i pełny miłości prowadził mnie, abym mogła sobie przypomnieć kim naprawdę jestem. Dziękuję za przypomnienie mi, że jestem wszystkim i wszystko jest we mnie.

Dziękuję za niezwykłą przygodę i umożliwienie mi doświadczania cudownych chwil z Tobą i z Grupą. Dagmaruś jesteś Wielkim Światłem na mojej drodze. Z Twoich oczu, ust i serca płynie prawda, a cała Ty emanujesz miłością, czuję to całym sercem od momentu, kiedy Ciebie zobaczyłam po raz pierwszy. Dziękuję, że dzielisz się tym wszystkim. Dziękuję, że Jesteś, Kocham Cię..."

Iza Zasada

Uczestniczka Kursu


„Od lat szukałam spokoju w sobie, a im usilniej szukałam, tym bardziej nie mogłam go znaleźć. Próbowałam na różne sposoby. Przed kursem łykałam też antydepresanty.

Wiedziałam, że nie chcę brać leków do końca życia, jednak to Dagmara przekonała mnie, że warto podjąć pracę nad sobą tu i teraz bez nich. Tym bardziej, że pod "kołderką" dla umysłu, jaką były owe leki, pod "przykrywką" tego garnka pełnego naszych najróżniejszych przekonań (często sprzecznych ze sobą), już zaczynało się znów gotować i spod tejże pokrywki kipieć na zewnątrz. "Kipiały" nieracjonalne lęki i stres, zupełnie nieadekwatne do sytuacji, które się wydarzały albo dopiero miały wydarzyć.
Na Dagmarę trafiłam przypadkiem. Urzekła mnie ogromna mądrość bijąca z jej postów, a także bezpośredniość i umiejętność trafienia w samo sedno. Na początku trochę się obawiałam, ale Daga jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą, prawdziwym przewodnikiem. Postawiła sprawę jasno - leki zawężają świadomość. Później wiele razy przekonałam się, że to Kobieta jak Żyleta. Oczywiście mam na myśli same pozytywy - jej wnikliwość zapewnia precyzyjne cięcie u samej nasady problemu
Na kursie dostałyśmy naprawdę porządny pakiet ćwiczeń. Stopniową, ale konkretną pracę ze sobą do zrobienia we własnym zakresie, którą na bieżąco mogłyśmy się dzielić ze sobą na kursowej grupie, jak i prywatnie z Dagą. Takie wsparcie przy poruszaniu trudnych dla nas tematów było niezwykle potrzebne i budujące. Zadania zaproponowane przez Dagmarę były proste, ale za to bardzo pomocne. Skonstruowane tak, że na pewno skorzysta z nich osoba na każdym poziomie świadomości, wglądu w siebie. Niezależnie czy to jej pierwszy, czy n-ty rozwojowy kurs.
Daga opracowała także niesamowitą autorską metodę zmiany perspektywy Embrace, z której miałam przyjemność już korzystać. Jest to piękna technika obejmowania świadomością przyczyny i podłoża blokującego nas elementu. Bez oczekiwań (bo już przecież tylu rzeczy próbowałam) poddałam się procesowi i widzę realne zmiany w jakości mojego życia. Z trzęsącego się kłębka nerwów stałam się zrelaksowaną, wspaniałą Sobą. I to jest cudowne. Wzrosła moja uważność. Zdobyłam wiedzę, instrukcję samoobsługi. Wyłapuję gierki, którymi wciąż zagrywa niestrudzony Umysł i nauczyłam się nie identyfikować z nimi. Teraz to wydaje się takie proste!
Jestem wdzięczna za Dagmarę i jej pracę, za ten kurs i niesamowite uczestniczki, które dzięki niemu poznałam. To była fantastyczna podróż wgłąb siebie, bardzo wartościowe doświadczenie. Czuję, że już jestem na innym torze mojej egzystencji

Justyna

Uczestniczka Kursu

"Dziękuje za kurs. To była mistyczna podroż. Jest godzina 23 a ja dopiero po medytacji Integracji cienia poziomu Wolnej Jednostki. Jestem pewna ze medytacje i ćwiczenia z kursu będą towarzyszyć mi odtąd na co dzień. Dziękuję za Wasza obecność."

Agnieszka Kiełbasa

Uczestniczka Kursu

„Kilka chwil temu ukończyłam kurs Alchemiczne R-ewolucje u Dagmary Szymańskiej. Jestem mega szczęśliwa, że się zdecydowałam na niego. On daje takie wspaniałe wglądy. Polecam z serca Kochani. Kurs skończył się, a to co się kończy kest początkiem nowego i czuję to całą sobą.”

Monika Juchcińska

Uczestniczka Kursu

Dla takich właśnie gotowych i otwartych Istot stworzyłam Kurs ALCHEMICZNE R-EWOLUCJE

Masz wpływ

Ufasz, że masz ogromny WPŁYW na swoje życie

Dajesz pozwolenie

Dajesz sobie pozwolenie na powrót to Twojej ŚWIADOMOŚCI I MOCY

WIESZ, żE

Wiesz, że każda zmiana zaczyna się od jednej DECYZJI

Masz doświadczenie

Masz doświadczenie w zbieraniu teorii, ale wiesz, że do materializacji tego co już wiesz, potrzeba DZIAŁANIA

wierzysz w marzenia

Wierzysz w swoje marzenia i w to, że możesz być w pełni szczęśliwa i spełniona

Zgadzasz się z faktem

Zgadzasz się z faktem, że jeśli inne kobiety dokonały zmiany dzięki pracy nad sobą, to i Twoja zmiana jest możliwa

JESTEŚ INTEGRALNĄ CZĘŚCIĄ

Bóg, Wszechświat, Miłość, Energia, Światło, Świadomość to dla Ciebie synonimy i ufasz, że Jesteś TEGO integralną częścią

uwielbiasz się rozwijać

Uwielbiasz się rozwijać i jesteś ciekawa siebie, a także jesteś otwarta na nowe przyjaźnie

Życie jest jak lot balonem, jednak czasem lecisz zbyt nisko i nie wiesz dlaczego... Bo nie wiesz, że masz ukryte w środku ciężkie ołowiane, kule, które ściągają Cię w dół.

Przystępując do Kursu:

OTWORZYSZ SIĘ na poznanie "zakrytego", abyś mogła w pełni korzystać z wolego wyboru w koherencji Twojego serca i umsyłu
Poznasz SWOJĄ MOC, aby świadomie korzystać z DARU jakim jest życie
Otworzysz się na kreację pomimo destrukcji. Zrozumiesz, dlaczego coś wcześniej "musiało" upaść
Polepszysz swoje relacje z bliskimi, aby dzielić i mnożyć miłość, którą JESTEŚ
Przestaniesz odrzucać umysł, wewnętrznego krytyka, a zaczniesz czerpać z tego co ON chce Ci powiedzieć
Uwolnisz się od przy-musu, opinii innych, oczekiwań oraz wstydu i poczucia winy związanego z byciem "na językach"
Rozpoznasz swoje programy i nauczysz się UWAŻNOŚCI, dzięki czemu nie będziesz powielać "błędów" Twoich rodziców w wychowywaniu swoich dzieci
Poznasz prawdziwą intencję swoich głębokich wartości i zobaczysz w jaki sposób wspierają one Wojownika (męską energię), dzięki czemu nauczysz się kierować ją na to, czego naprawdę pragnie Twoje SERCE
Zaczeniesz świadomie korzystać z potencjału JESTEM w relacjach z partnerem, dziećmi, bliskimi i w pracy
Odkryjesz, że Jesteś Źródłem wszelkich pytań i odpowiedzi, a co za tym idzie poczujesz swoją bezcenną wartość i boską mądrość

To praca u źródła, czyli u korzeni. To jak wyrwanie chwasta z korzeniami, a nie samo przycinanie trawki.

To jak lot helikopterem nad zakorkowanym miastem… a nie stanie w korku. Z perspektywy helikoptera widzisz więcej.
Widzisz gdzie jest korek i dlaczego się zrobił.

Z góry masz wybór. Nic Cię nie ogranicza.
Świadomy wybór po rozpuszczeniu tego co trzymała podświadomość.

Kurs składa się z ćwiczeń zaprojektowanych na:

to prawdopodobnie jedyny taki w swoim rodzaju proces coachingowo - terapeutyczny, który pracuje na wszystkich 8 poziomach ŚWIADOMOŚCI i 7 czakrach jednocześnie, który integruje Cienie i Potencjały tych poziomów.

21 DNI

Wspinania się po 8 Poziomach Świadomości + TEST (jako bonus) + Praca z 7 czakrami

Poznasz światopogląd dla każdego z 8 poziomów świadomości
Poznasz język typowy dla każdego poziomu
Możesz zrobić sobie TEST poziomu świadomości i sprawdzić, który u Ciebie aktualnie dominuje, a w którym znajduje się Twój ukryty tygrys, czyli cień.

21 DNI

Integracji Cienia i Potencjału

Na kursie czeka na Ciebie 21 medytacji integracji Cienia
A także 21 medytacji uwolnienia Potencjału w każdym z 8 poziomów świadomości

21 DNI

Indywidualnego doświadczania

Staniesz oko w oko z Twoją Prawdą. Dasz sobie przyzwolenie na bycie Sobą i na akceptację tego jaka jesteś
Wypłyną na powierzchnię pochowane głęboko emocje tj. żal, smutek, złość, poczucie winy… ale będzie to też czas, w którym raz nadane zrozumienie i świadomość zacznie działać jak magiczny balsam i zabliźniać stare rany raz na zawsze

21 DNI

21 DNI

Na kursie czeka na Ciebie praca z uwolnieniem skumulowanej energii w 7 czakrach
Oraz wzmocnienie energii, która potrzebuje świadomej stymulacji do swobodnego przepływu, który odpowiada za świadomą i emocjonalną RÓWNOWAGĘ

TO JEST UŻYTECZNE.

Poznajesz 8 poziomów świadomości, które są już Tobie. Dowiesz się, które są aktywne, które wyparte, a które uśpione.

TO JEST UCZCIWE.

Płacisz 1 x i masz dostęp na 12 miesięcy

TO JEST GŁĘBOKIE.

21 medytacji i wizualizacji integracji cienia i 21 medytacji wydobywania potebcjału w formie audio + PDF z materiałami do własnej pracy

TO JEST TO!

Poznajesz czym jest MIŁOŚĆ i wracasz do DOMU

Twoje BONUSY:

Kurs ALCHEMICZNE R-EWOLUCJE, to Proces

Bonus #1

 1 x nagranie wstępne 

To wstępne 90 min omówienie kursu i zagadnień jakie są w nim poruszane. To świetne przygotowanie przed rozpoczęciem podróży.

Bonus #2

4 x NAGRYWANE KONSULTACJE ZE SPOTKAŃ NA ZOOM

To jedno z ulubionych Bonusów uczestniczek każdej edycji jakiegokolwiek mojego kursu. Coachingowe Sesje Indywidualne w procesie grupowym są w formie NAGRANYCH telekonferencji (Zoom) i są one Bonusowym materiałem nagranym z kursów PROWADZONYCH.

Bonus #3

EMBREJSOWNIK Praktyka Embrace Therapy® ♥

Otrzymasz dostęp do Embrejsownika Praktyka Embrace Therapy® , czyli do 30 min procesu Uwalniania Emocji i Zmiany Perspektywy do pracy z Wewnętrznym Dzieckiem. Jest to skrócona wersja metody Embrace Therapy® w formie AUDIO Medytacji. 

+ POMOC TECHnICZNA

W razie problemów z działaniem na platformie, możesz zawsze skontaktować się z Działem Pomocy.

+ Aktualizacja materiałów

Wszelkie aktualizacje kursu otrzymujesz BEZPŁATNIE.

Byłam w Twojej sytuacji, dlatego dziś mogę Ci pomóc

Nazywam się Dagmara Szymańska.

Od 13 lat jako certyfikowany Coach i Terapeuta zajmuję się rozwojem osobistym i duchowym, Od lat będąc zafascynowana psychologią, jestem także jej studentką na przedostatnim już roku, na kierunku Neuropsychologia.

Jestem także założycielką AKADEMII Embrace Therapy®, w której osobiście prowadzę Roczny Coaching, zarówno dla chcących się rozwijać (opcja PREMIUM), a także przygotowuję przyszłych Coachów & Teraputów metody Embrace Therapy®, której jestem AUTOREM (opcja VIP). Metoda ta została przebadana narzędziem NeuroBioFeedbacku w 2022 roku z ogromnym sukcesem,

Zwykle prowadzę osoby zwykle w jakimś trudniejszym etapie ich życia.

Specjalizuję się głównie w OBSZARZE szeroko pojętych RELACJI, a przede wszystkim w relacji z Wewnętrznym Dzieckiem podświadomości i samym poszerzaniem świadomości JA JESTEM.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu osobistemu, zawodowem i duchowemu, prowadzę holistycznie i wielowymiarowo. Na sesjach indywidualnych pracuję  metodą Embrace Therapy® która totalnie odwraca perspektywę patrzenia na problem i uwalnia od trudnych emocji. 

Ale przede wszystkim moja pomoc sprowadza się do przypomnienia sobie KIM JESTEŚMY w Istocie. Do relacji ze sobą. Do przypomnienia sobie, że jesteśmy MIŁOŚCIĄ, którą sobie przypominamy dzięki rozwijaniu i wsparciu naszej wewnętrznej MĄDROŚCI – Świadomości.

Zanim zbudowałam szczęśliwy związek z Diego i stałam się szczęśliwą żpną i mamą, położyłam wiele relecji. 

Mam na swoim koncie rozwód, wiem co to żebranie o miłość, uzależnienie od używek i udawanie "silnej kobiety", żeby tylko nie pokazać światu jak bardzo cierpię z powodu niskiego poczucia wartości i poczucia wewnętrznej pustki i samotności.

Wychowałam się w domu alkoholowym, w dzieciństwie przeżyłam rozwód rodziców. 

"Co nie co" wiem o życiu, dlatego dziś nie tylko jako Uniwersytecki Teoretyk, ale przede wszystkim jako Życiowy Praktyk pomagam Kobietom podobnym do mnie wrócić do swojej MOCY i stać się Świadome i Szczęśliwe.

Podsumowując

Otrzymujesz dostęp do kursu PRZEZ UMYSŁ DO SERCA wartości 749 zł

Otrzymujesz gwarantowany dostęp do wszystkich materiałów na 12 MIESIĘCY

Dostajesz BONUSY w formie 5 x nagrań ze szkolenia LIVE o wartości  997 zł

Otrzymujesz dostęp do Audio Medytacji Embrejsownika Praktyka ET® o wartości  197 zł

Całość w opcji pakietowej jest warta 1943 zł, ale teraz możesz mieć to wszystko za ułamek tej kwoty

Wpisz dane do zamówienia

Podaj dane do zakupu

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Close