Hej, hej! Zaczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne. Nie zamykaj tej strony. Zobacz ten krótki materiał

! zatrzmaj się na moment !

Pokażę Ci jednorazową propozycję, którą mam tylko dla klientów.

Zanim zaczniesz przerabiać szkolenie MOC ŚWIADOMEJ KOBIECOŚCI, to mam dla Ciebie coś jeszcze. Coś co zmieni Twoje życie, tak jak 13 lat temu zmieniło moje.

Tym „czymś” jest SELF-COACHING,  czyli sztuka zadawania odpowiednich pytań, dzięki którym wgląd w siebie staje się łatwy i praktyczny, bo do zaaplikowania w każdej sytuacji i w każdej dziedzinie życia.

Dzięki temu możesz mieć jeszcze lepsze efekty w jeszcze krótszym czasie, mając jednak na uwadze, że to TY działasz, a ja daję Ci narzędzia, a nie czarodziejską różdżkę.

Dlatego jeśli skorzystasz z mojej jednorazowej propozycji, otrzymasz:

Potężne narzędzie do samodzielnej pracy rozwojowej. 

Co więcej, dostaniesz to jako 

GOTOWY ZESZYT ĆWICZEŃ

Pewnie słyszałaś, że wszystkie odpowiedzi są już w nas.

 I to prawda, jednak żebyśmy do nich mieli dostęp, należy wiedzieć jakie pytanie należy sobie zadać, a do tego właśnie służy 

SELF - COACHING.

Ustalisz intencję, wizję siebie i swojego życia na najbliższe 3 miesiące, przyjżysz się z bliska temu co stanowi "problem" i znajdziesz rozwiązanie podejmiesz ważne dla siebie decyzje i wprowadzisz je w życie, zweryfikujesz swoje wartości, zapiszesz cele i marzenia, które pragniesz zrealizować i ustalisz strategię działania w tym kierunku. Przyjrzysz się swoim sukcesom - TAK, MASZ SUKCESY NA SWOIM KONCIE - i zbadasz je od środka. Poznasz zasadę SMART, dzięki której nauczysz się ustalać cele. Poznasz głębiej swoje emocje, osobowość. Przyjrzysz się swoim relacjom, w tym relacji partnerskiej. Poznasz swoje strefy wpływu, zbubujesz Twoje najlepsze JA oraz najlepszy DZIEŃ. Staniesz się dla siebie najlepszym Przyjacielem. Poznasz wiele różnych technik, w tym techniki relaksacji i oddechu. Nauczysz się planować SWÓJ DOSKONAŁY DZIEŃ.

  Dotknięcie samej siebie w tak różnych miejscach, otwiera nasze umysły i serca.


Dlatego najważniejsze jest to, że ZESZYT 77 ĆWICZEŃ do self-coachingu uczy cię jak samodzielnie dokonywać wglądów, a to oznacza, że dostajesz uniwersalne narzędzia do pracy t u i t e r a z, z aktualną świadomością, ale także narzędzie, które wykorzystasz na każdym etapie twojej wewnętrznej podróży bez konieczności korzystania z pomocy płatnych coachów.

 
Dostajesz narzędzie uniwersalne w czasie.

Czyli płacisz raz, a korzystasz przez resztę życia, choćby przy ustalaniu corocznych intencji czy weryfikacji samoświadomości.

małe kroki

Zeszyt ćwiczeń składa się z:

GOTOWYCH i przyjemnych ćwiczeń w jednym e-booku
przez, które prowadzę Cię "za rękę" krok po kroku.

CO O ĆWICZENIACH COACHINGOWYCH  MÓWIĄ UCZESTNICZKI:

opinia #1

„Super przydatny materiał do pracy własnej. Przyjemna grafika i łatwy przekaz. Świetnie mi się pracuje z tym Zeszytem Ćwiczeń."

Katarzyna

opinia #2

„Jestem dopiero na początku mojej drogi i o wielu rzeczach nie miałam wcześniej pojęcia. Przed wykonywaniem ćwiczeń miałam lekki stres, ale też i ciekawość tego co mi to da. Okazało się, że odkrywanie siebie poprzez pytania i odpowiedzi jest przyjemne i fascynujące."

Ula

Dlatego poniżej możesz nabyć ten zeszyt 77 Ćwiczeń coachingowych w bardzo atrakcyjnej cenie,

ALE TYLKO NA TEJ STRONIE

Materiał ten w moim Butiku Rozwojowym ma wartość 640 zł, ale zależy mi, aby docenić nowych klientów za ich zaufanie i dać im narzędzie, dzięki któremu dostaną dużo dużo więcej wartości, niż to za co zapłacili.

Możesz nabyć teraz i zapłacić
zamiast  397 zł tylko 149 zł!

UWAGA!! Pamiętaj jednak, że jeśli opuścisz tą stronę, to ta oferta już nigdy nie zostanie Ci wyświetlona i nie otrzymasz tak dobrych warunków na żadnej mojej stronie.

Dlatego podejmij najlepszą decyzję dla siebie, bo jest ona niesamowicie korzystna i nie pojawiła się Tobie „przez przypadek”, bo takowy NIE ISTNIEJE.