Hej, hej! Zaczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne. Nie zamykaj tej strony. Zobacz ten krótki materiał

! zatrzmaj się na moment !

Pokażę Ci jednorazową propozycję, którą mam tylko dla klientów.

Zanim zaczniesz przerabiać szkolenie MOC ŚWIADOMEJ KOBIECOŚCI, to mam dla Ciebie coś jeszcze. Coś co zmieni Twoje życie, tak jak 12 lat temu zmieniło moje.

Tym „czymś” jest umiejętność self-coachingu, czyli sztuka zadawania odpowiednich pytań, dzięki którym wgląd w siebie staje się łatwy i praktyczny, bo do zaaplikowania w każdej sytuacji i w każdej dziedzinie życia.

Dzięki temu możesz mieć jeszcze lepsze efekty w jeszcze krótszym czasie, mając jednak na uwadze, że to TY działasz, a ja daję Ci narzędzia, a nie czarodziejską różdżkę.

Dlatego jeśli skorzystasz z mojej jednorazowej propozycji, otrzymasz:

Potężne narzędzie do samodzielnej pracy rozwojowej, aż w 24 obszarach Twojego Życia, dzięki któremu wszystko to, czego dowiesz się ze szkolenia MasterClass będziesz mogła zweryfikować samodzielnie w swojej prawdzie i wdrożyć w życie w różnych jego obszarach.

Pewnie słyszałaś, że wszystkie odpowiedzi są już w nas.

 I to prawda, jednak żebyśmy do nich mieli dostęp, należy wiedzieć jakie pytanie należy sobie zadać, a do tego właśnie służy 

SELF - COACHING.
Dotknięcie samej siebie aż w 24 relacjach życia, otwiera nasze umysły i serca na to czego ludzkość szuka od zarania dziejów: Miłości przez duże M.
Miłości do samej siebie, która jest źródłem każdej innej relacji.

Dlatego najważniejsze jest to, że Kurs OTWIERAM SIĘ NA MIŁOŚĆ uczy cię jak samodzielnie dokonywać wglądów, a to oznacza, że dostajesz uniwersalne narzędzia do pracy t u i t e r a z, z aktualną świadomością, ale także narzędzie, które wykorzystasz na każdym etapie twojej wewnętrznej podróży bez konieczności korzystania z pomocy płatnych coachów.

 
Dostajesz narzędzie uniwersalne w czasie.

Czyli płacisz raz, a korzystasz przez resztę życia, choćby przy ustalaniu corocznych intencji czy weryfikacji samoświadomości.

małe kroki

W kursie tym, do każdej omawianej relacji i obszaru, znajdziesz:

Krótkie 10 minutowe wideo,
dzieki któremu w łatwy i szybki sposób masz omówiony dany obszar, bez konieczności czasochłonnego zastanawiania się "jak się za to zabrać?"
Coachingowe ćwiczenia w formacie pdf,
przez, które prowadzę Cię "za rękę" krok po kroku dzięki serii pytań do konkretnego obszaru.
„ćwiczenia – doświadczenia”,
abyś nie tylko miała teoretyczną wiedzę, ale także praktyczne doświadczenie i możliwość odczucia zmiany.

CO O PROGRAMIE "OTWIERAM SIĘ NA MIŁOŚĆ" MÓWIĄ UCZESTNICZKI:

opinia #1

Ten kurs pokazał mi jak bardzo siedzę w programach, ale też, że da się z nimi pracować i że w ogóle je widzę. Wreszcie coś do mnie dociera, wreszcie otwierają mi się oczy.

Dziękuję bardzo, ale to bardzo.”

Agnieszka

OPINIA #2

„Po kursie czuję, że jestem w innym miejscu niż byłam, w którym mogę uznać to wszystko, co stało się moim osobowym ja i wydawało się „absolutną prawdą o mnie”, a pochodzi tylko od kilku osób, które patrzyły na mnie przez swoje własne filtry, lub pochodzi od moich dziecięcych interpretacji. Było to bardzo zawężonym postrzeganiem. Uświadomiłam sobie w jak wielu obszarach życia trzymam się nie służących mi przekonań, które zamykają mnie na pełnię życia. Nauczyłam się, że każdy dyskomfort oznacza odpalenie się jakiegoś przekonania pochodzącego od rodziców, ustalania od kogo konkretnie i wybierania w to miejsce tego co mi służy, dzięki przypomnieniu, mam już wszystko i mogę być taka jaka jestem, że nic nie muszę. I że na każdy dyskomfort mogę odpowiedzieć pokazaniem swojej świadomej obecności, uwagi i daniem wolności wyboru.”

Ewa

Dlatego poniżej możesz nabyć ten kurs w bardzo atrakcyjnej cenie,

ALE TYLKO NA TEJ STRONIE

Kurs ten sprzedaję w moim Rozwojowym Butiku w cenie 697 zł, ale zależy mi, aby docenić nowych klientów za ich zaufanie i dać im narzędzie, dzięki któremu dostaną dużo dużo więcej wartości, niż to za co zapłacili.

Możesz nabyć teraz i zapłacić
zamiast 697 zł tylko 118 zł!

UWAGA!! Pamiętaj jednak, że jeśli opuścisz tą stronę, to ta oferta już nigdy nie zostanie Ci wyświetlona i nie otrzymasz tak dobrych warunków na żadnej mojej stronie.

Dlatego podejmij najlepszą decyzję dla siebie, bo jest ona niesamowicie korzystna i nie pojawiła się Tobie „przez przypadek”, bo takowy NIE ISTNIEJE.

Nie, dziękuję. Wolę dłużej czekać na efekty mojego rozwoju, bo czas dla mnie nie ma dużego znaczenia. Biorę tylko szkolenie MOC ŚWIADOMEJ KOBIECOŚCI

© Copyright Dagmara Szymańska | ISPIRAZIONEGIOIA LTD