Hej, hej! Zaczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne. Nie zamykaj tej strony. Zobacz ten krótki materiał

! zatrzmaj się na moment !

Pokażę Ci jednorazową propozycję, którą mam tylko dla klientów.

Zanim zaczniesz przerabiać szkolenie ŚWIADOME GRANICE, to mam dla Ciebie coś jeszcze. Coś co zmieni Twoje życie, tak jak zmieniło moje.

Tym „czymś” są NARZĘDZIA COACHINGOWE W OBSZARZE RELACJI,  czyli PRAKTYCZNA POMOC służąca wydobywaniu naszego własnego i najlepszego PRZEPISU NA RELACJE, NA ŻYCIE I NA SIEBIE.

Bo kto lepiej od CIEBIE, wie jakie masz wrtości, co jest dla Ciebie ważne i w jaki sposób odnajdujesz się najlepiej w danej relacji JAK NIE TY? 

NIKT! 

Dlatego dzięki moższ na spokojnie i w swoim czasie przyjrzeć się swoim relacjom. Nie tylko tym partnerskim. 

Albo możesz na bazie doświadczeń przygotować swój własny przepis na związek i dowiedzieć się czego tak naprawdę pragniesz. 

Dzięki temu możesz mieć jeszcze lepsze efekty w jeszcze krótszym czasie, mając jednak na uwadze, że to TY działasz, a ja daję Ci narzędzia, a nie czarodziejską różdżkę.

Dlatego jeśli skorzystasz z mojej jednorazowej propozycji, otrzymasz:

Potężne narzędzie do samodzielnej pracy rozwojowej. 

Co więcej, dostaniesz to jako 

GOTOWY, TEMATYCZNIE PODZIELONY ZESZYT ĆWICZEŃ

Pewnie słyszałaś, że wszystkie odpowiedzi są już w nas.

 I to prawda, jednak żebyśmy do nich mieli dostęp, należy wiedzieć jakie pytanie należy sobie zadać, a do tego właśnie służy 

SELF - COACHING.

Zbadasz swój związek. Poznasz style komunikacji i zbadasz jakim stylem się komunikujesz w relacji. Dowiesz się czym jest język miłości, czy jest jeden czy jest ich więcej i odkryjesz jakim językiem ty sama się posługujesz. Jaki język jest dla Ciebie najbardziej przemawiający. Poznasz "Czterech Jeźdźców" w relacji, a także czym jest cotygodniowe CEO. Jak w dobrze funkcjonującej firmie 🙂 Dowiesz się czym jest Okno Johariego, a także jakie są najczęstsze zniekształcenia poznawcze. Odkryjesz model zaangażowania w relacji. Poznasz teorię współzależności , a także teorie przywiązania i zbadasz jaki styl przywiązania jest Twoim stylem. Poznasz także Trójkątną Teorię Miłości. Ustalisz wizję waszej relacji w oparciu o Koło Relacji. Ustalisz cele w relacji i poznasz Teorię Równowagi. Dowiesz się także o manipulacji w relacji, a także tym dlaczego empatia, namiętność i wdzięczność są tak bardzo istotne dla dobrzeo funkcjonowania zwiazku. 

  Dotknięcie tych obszarów pozwala budować głębokie i wartościowe relacje z przestrzeni umysłu i serca.


Dlatego najważniejsze jest to, że "NARZĘDZIA COACHINGOWE W OBSZARZE RELACJI" do self-coachingu uczy cię jak samodzielnie dokonywać wglądów, a to oznacza, że dostajesz uniwersalne narzędzia do pracy t u   i   t e r a z, z aktualną świadomością, ale także narzędzie, które wykorzystasz na każdym etapie twojej wewnętrznej podróży bez konieczności korzystania z pomocy płatnych coachów.

 
Dostajesz narzędzie uniwersalne w czasie.

Czyli płacisz raz, a korzystasz przez resztę życia, choćby przy ustalaniu corocznych intencji czy weryfikacji samoświadomości.

małe kroki

Zeszyt ćwiczeń składa się z:

GOTOWYCH i przyjemnych ćwiczeń w tematycznie pokukładanym e-booku, przez, które prowadzę Cię "za rękę" krok po kroku.
E-book jest przygotowany w 12-stu tematycznych częściach.
Oto one:
ZBADASZ SWOJE RELACJE 
POZNASZ STYLE KOMUNIKACJI 
DOWIESZ SIĘ CZYM JEST JĘZYK MIŁOŚCI I ODKRYJESZ SWÓJ WŁASNY  
POZNASZ ĆWICZENIE "4 JEŹDŹCÓW" + COTYGODNIOWE CEO W RELACJI  
ZAPOZNASZ SIĘ Z OKNEM JOHARIEGO 
DOWIESZ SIĘ CZYM SĄ ZNIEKSZTAŁCENIA POZNAWCZE I MODEL ZAANGAŻOWANIA W RELACJI 
POZNASZ TEORIĘ WSPÓZALEŻNOŚCI 
POZNASZ TEORIĘ PRZYWIĄZANIA I TRÓJKĄTNĄ TEORIĘ MIŁOŚCI I SAMA ZBADASZ JAK JEST U CIEBIE
ZBUDUJESZ WIZJĘ WASZEJ RELACJI W OPARCIU O KOŁO RELACJI 
OKREŚLISZ CELE W RELACJI I POZNASZ TEORIĘ RÓWNOWAGI 
DOWIESZ SIĘ O MANIPULACJI W RELACJI 
DOTKNIESZ OBSZARU EMPATII, NAMIĘTNOŚCI I WDZIĘCZNOŚCI

CO O ĆWICZENIACH COACHINGOWYCH  MÓWIĄ UCZESTNICZKI:

opinia #1

„Super przydatny materiał do pracy własnej. Przyjemna grafika i łatwy przekaz. Świetnie mi się pracuje z tym Zeszytem Ćwiczeń."

Katarzyna

opinia #2

„Jestem dopiero na początku mojej drogi i o wielu rzeczach nie miałam wcześniej pojęcia. Przed wykonywaniem ćwiczeń miałam lekki stres, ale też i ciekawość tego co mi to da. Okazało się, że odkrywanie siebie poprzez pytania i odpowiedzi jest przyjemne i fascynujące."

Ula

Dlatego poniżej możesz nabyć ten BOGATY ZESZYT ĆWICZEŃ W OBSZARZE ZDROWEJ KOMUNIKACJI w bardzo atrakcyjnej cenie,

ALE TYLKO NA TEJ STRONIE

Materiał ten w moim Butiku Rozwojowym ma wartość 397 zł, ale zależy mi, aby docenić nowych klientów za ich zaufanie i dać im narzędzie, dzięki któremu dostaną dużo dużo więcej wartości, niż to za co zapłacili.

Możesz nabyć teraz i zapłacić
zamiast  397 zł tylko 149 zł!

UWAGA!! Pamiętaj jednak, że jeśli opuścisz tą stronę, to ta oferta już nigdy nie zostanie Ci wyświetlona i nie otrzymasz tak dobrych warunków na żadnej mojej stronie.

Dlatego podejmij najlepszą decyzję dla siebie, bo jest ona niesamowicie korzystna i nie pojawiła się Tobie „przez przypadek”, bo takowy NIE ISTNIEJE.