Hej, hej! Zaczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne. Nie zamykaj tej strony. Zobacz ten krótki materiał

! zatrzmaj się na moment !

Zanim dołączysz do AKADEMII PREMIUM, to mam dla Ciebie coś jeszcze. Coś co zmieni Twoje życie,
tak jak 13 lat temu zmieniło moje.

To nie będzie propozycja typu:
"DLA KAŻDEGO",
bo nie każdy jest
na to gotowy.

Tym "CZYMŚ" jest możliwość PRACY Z DRUGIM CZŁOWIEKIEM, jako Certyfikowany i Licencjonowany Coach & Terapeuta metody Embrace Therapy®. Dzięki temu, że pomagasz innym, towarzysząc ludziom w ich procesach, sama jeszcze z większym zrozumieniem i głębią doświadczasz swojej transformacji i poszerzania się świadomości.

Po przejściu własnej drogi rozwojowej, często dzielenie się z innymi swoim doświadczeniem jest naturalnym procesem, w którym ćwiczymy tzw. "mięsień pamiętania".


ym „czymś” jest SELF-COACHING,  czyli sztuka zadawania odpowiednich pytań, dzięki którym wgląd w siebie staje się łatwy i praktyczny, bo do zaaplikowania w każdej sytuacji i w każdej dziedzinie życia.

Dzięki temu możesz mieć jeszcze lepsze efekty w jeszcze krótszym czasie, mając jednak na uwadze, że to TY działasz, a ja daję Ci narzędzia, a nie czarodziejską różdżkę.

Dlatego jeśli skorzystasz z mojej jednorazowej propozycji, otrzymasz:

Potężne narzędzie zarówno do samodzielnej pracy rozwojowej, jak i do pracy z drugim człowiekiem. 

Co więcej, otrzymasz także

CERTYFIKAT & LICENCJĘ COACHA I TERAPEUTY EMBRACE THERAPY®

Pewnie słyszałaś, że KŁAMSTWO wielokrotnie powtarzane staje się PRAWDĄ?

 I to prawda,

bo nasz umysł w dzieciństwie uczy się życia i wyrabia sobie przekonania o sobie, o inych, oświecie na zasadzie "MODELINGU", czyli na bazie obserwacji i powtarzania. Tak jak małpka, pies, tygrys, którzy uczą się od swoich rodziców regół, jak przetrwać na planecie Ziemia. Tak samo my od naszych rodziców uczymy się ich zachowań, ufając, że są to jedyne, słuszne "prawdy". Nasiąkamy bezwiednie ich przekoanniami o sobie, o innych i o życiu. 

Jednak gdy dorastamy i zmienia się fizjologia pracy naszego mózgu, kiedy rodzice przestają być widziani jako "bogowie z Olimpu", zaczynamy podważać ich racje i ich "prawdy". Często zaczynamy je wypierać i z nimi walczyć, albo jeszcze bardziej wzmacniamy w sobie to co nam nieświadomie zaimplementowali. 

W pewnym momencie, kiedy budzimy się i odkrywamy, że to w co uwierzyliśmy naszym rodzicom, śwodowisku, otoczeniu jest KŁAMSTWEM. 

ALE UWAGA!!!

Dla naszej podświadomości, to co się w niej zapisało w dzieciństwie JEST ŻELAZNĄ PRAWDĄ! 

Dlatego zmiana przekonań i reakcji emocjonalnych na wydarzenia  w naszym życiu jest taka trudna, bo dla naszego umysłu to co chcemy zmienić jest NIEBEZPIECZNE, bo dla niego jest KŁAMSTWEM! 

Dlatego nowe przekonania, aby się utrwaliły muszą być powtarzane. Jak mięśnie na siłowni. Nie wystarczy pójść na siłownię RAZ, aby mieć umięśnione ciało. 

Czy zastanawiałaś się, dlaczego każdy Trener Osobisty na siłowni jest modelowo zbudowany? 

Właśnie dlatego, że cały czas ćwiczy ze swoimi podopiecznymi. 

Tak samo jak Teraputa i Coach, który pracując z drugim człowiekiem CAŁY CZAS ĆWICZY SWÓJ MIĘSIEŃ PAMIĘTANIA. 

Czyli płacisz raz, a korzystasz przez resztę życia, choćby przy ustalaniu corocznych intencji czy weryfikacji samoświadomości.

co dodatkowo otrzymam w akademii W PAKIECIE vip:

Zeszyt ćwiczeń składa się z:

GOTOWYCH i przyjemnych ćwiczeń w jednym e-booku
przez, które prowadzę Cię "za rękę" krok po kroku.

co dodatkowo otrzymam w akademii W PAKIECIE vip:

Zeszyt ćwiczeń składa się z:

GOTOWYCH i przyjemnych ćwiczeń w jednym e-booku
przez, które prowadzę Cię "za rękę" krok po kroku.

CO O AKADEMII COACHA & TERAPEUTY EMBRACE THERAPY® MÓWIĄ UCZESTNICZKI:

kaopinia #1

„Super przydatny materiał do pracy własnej. Przyjemna grafika i łatwy przekaz. Świetnie mi się pracuje z tym Zeszytem Ćwiczeń."

Katarzyna

opinia #2

„Jestem dopiero na początku mojej drogi i o wielu rzeczach nie miałam wcześniej pojęcia. Przed wykonywaniem ćwiczeń miałam lekki stres, ale też i ciekawość tego co mi to da. Okazało się, że odkrywanie siebie poprzez pytania i odpowiedzi jest przyjemne i fascynujące."

Ula

Dlatego poniżej możesz nabyć ten zeszyt 77 Ćwiczeń coachingowych w bardzo atrakcyjnej cenie,

ALE TYLKO NA TEJ STRONIE

Materiał ten w moim Butiku Rozwojowym ma wartość 640 zł, ale zależy mi, aby docenić nowych klientów za ich zaufanie i dać im narzędzie, dzięki któremu dostaną dużo dużo więcej wartości, niż to za co zapłacili.

Możesz nabyć teraz i zapłacić
zamiast  397 zł tylko 3997 zł!

UWAGA!! Pamiętaj jednak, że jeśli opuścisz tą stronę, to ta oferta już nigdy nie zostanie Ci wyświetlona i nie otrzymasz tak dobrych warunków na żadnej mojej stronie.

Dlatego podejmij najlepszą decyzję dla siebie, bo jest ona niesamowicie korzystna i nie pojawiła się Tobie „przez przypadek”, bo takowy NIE ISTNIEJE.