Jak Wpływać na Życie, Relacje, Finanse i Zdrowie Dzięki Zmianie Wewnętrznych Przekonań i Uzyskać Upragniony Spokój 

Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale WIĘKSZOŚĆ osób nosi w sobie WZORCE,

które przekładają się na BRAK SATYSFAKCJI W ZWIĄZKACH, W PRACY, W FINANSACH, a także często na BRAK ZDROWIA .
Jeśli czujesz, że to „TWÓJ TEMAT”, to
Doczytaj do końca…


Jako Coach i Terapeuta mam 13 letnie doświadczenie w pracy, szczególnie z KOBIETAMI, ale przede wszystkim w pracy z samą sobą. 
Będąc po miesięcznym pobycie w szpitalu, po pierwszym rozwodzie, nieudanych związkach, życiu ponad stan, i ciągłemu zabieganiu o uznanie w oczach innych,  szukałam odpowiedzi na pytanie:

DLACZEGO JEDNI LUDZIE MAJĄ SZCZĘŚLIWE ZWIĄZKI, A INNE NIE?! 

DLACZEGO JEDNI MAJĄ PIENIĄDZE, A INNI NIE? 

DLACZEGO JEDNYM ŻYJE SIĘ ŁATWIEJ, A INNYM TRUDNIEJ?

Sprawdziłam wiele metod pracy, jednak przełomowe stały się DWIE RZECZY:

✔️ uświadomiłam sobie, że noszę w sobie destrukcyjne wzorce: na miłość, na relacje z mężczyznami, z rodzicami, na przyjmowanie, na wydawanie, na to jak zarabiać pieniądze, na relacje z obfitością, na relację z Bogiem i przede wszystkim na relację ze sobą...

✔️
oraz to, że wzorce te sprawiły, że w codziennym życiu działam i reaguję raczej jak AUTOMAT, co sprawia, że podejmuję decyzje na bazie gotowych programów, że reaguję w określony sposób na krytykę i że nie jestem w stanie zapanować nad emocjami, a raczej jestem "niewolnikiem" samej siebie,   

ZADAŁAM SOBIE PYTANIE:

CZY DZIAŁAJĄC Z AUTOMATU, BEZ ZNAJOMOŚCI SIEBIE, JESTEM W STANIE ŚWIADOMIE KREOWAĆ MOJE ŻYCIE? DOBROBYT? TRWAŁE RELACJE? SPOKÓJ? 


Do pewnego momentu owszem, ale na dłuższą metę, absolutnie NIE!!!

Można wejść w związek i mieć "motyle w brzuchu" nawet przez kilka miesięcy, można zmienić pracę niby na lepszą, można też dostać podwyżkę, ale... w pewnej chwili na nowo pojawia się znużenie, wypalenie, brak satyfakcji z tego co jeszcze chwilę wcześniej nas cieszyło. 


W pewnym momencie zdajesz sobie sprawę, że zmieniają się tylko twarze w okół Ciebie, ale tak naprawdę NIC SIĘ NIE ZMIENIA. Jakby panował niekończońcy się "Dzień Świstaka"

Przez wiele lat popełniłam chyba najwięcej błędów  w relacjach z mężczyznami. Szukałam miłości na oślep. Stawałam na rzęsach, żeby zebrać miłosne okruchy z „pańskiego stołu”.
Walczyłam z kobietami, ale też z mężczyznami.

Zmieniałam pracę jak rękawiczki, żeby mieć co raz lepszy status.  

Byłam jak facet: osiągałam, rywalizowałam, dawałam i najczęściej wygrywałam, żeby podświadomie udowodnić swoją wartość.

Dlaczego? Bo w rzeczy samej, czułam się NIKIM.

Nie wiedziałam co mam zmienić... Od czego zacząć... Za co się zabrać... I pomimo, iż nie chciałam przyznać, że MAM COŚ DO ZMIANY W SOBIE, to wiedziałam, że to jedyny sposób, żeby w pokorze, a nie w arogancji, stanąć do pracy ze sobą.

ZAPAMIĘTAJ!
Rozwój jest jak niekończońca się SPIRALA, która działa jednocześnie w dwóch kierunkach. Im bardziej schodzisz w dół, czyli w głąb siebie, tym proporcjonalnie wyżej wzrastasz...

Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że najprostszą drogą do budowania świadomych relacji, podjęcia pracy zgodnej z talentami i pasją, tworzenie obfitości w okół siebie, wyjście z niewolnictwa tego "co pomyślą inni", wyjście z ról takich jak RATOWNIK, OFIARA czy ZOSIA SAMOSIA, jest

ZBUDOWANIE RELACJI ZE SOBĄ

Nie wiem, czy zauważyłaś, ale…

Ludzie szukają szybkich rozwiązań, bo myślą, że zmiana dzieje się na "pstryknięcie palcami". 

Są mamieni w okół szybkimi efektami.  

A to odbiera im sprawczość.

Pojawia się wysyp różnej maści "ekspertów", którzy nie mają w tym kierunku żadnego przygotowania. 

Ludzie się gubią w ilości proponowanych ofert i często zapisują się na jakiś "szybki" kurs, który rozwiąże ich "palący problem"  z nadzieją dokonania CUDU.

A ZMIANA TO PROCES ROZŁOŻONY W CZASIE. 

Jeśli oczekujesz na "szybki rozwojowy fast food", to nie jest to miejsce dla Ciebie.

Bo szybko, znaczy  jeden konkretny problem, a życie to siatka połączona. Dotkniesz jednego zagadnienia i zaraz, jak grzyb po deszczu, pojawi się drugi. 

I co wtedy? Znowu zaczniesz szukać eksperta lub kursu, który ugasi Twój kolejny "pożar". 

WIDZĘ JAK LUDZIE ZACZYNAJĄ BYĆ TYM ZMĘCZENI,

Bo kręcą się w kółko.

A kto nie chciałby ZADBAĆ O SIEBIE NA 360 STOPNI, mając do dyspozycji wszystkie niezbędne zagadnienia w jednym miejscu

A kto nie chciałby nauczyć się jak BUDOWAĆ ZDROWE RELACJE, ŚWIADOMĄ OBFITOŚĆ FINANSOWĄ, aby zapewnić sobie harmonię i spokój

A kto nie chciałby ROZAPOZNAĆ SWOJE PROGRAMY I NAUCZYĆ SIĘ UWAŻNOŚCIdzięki czemu nie będzie powielać "błędów" swoich rodziców w wychowywaniu własnych dzieci

A kto nie chciałby OTWORZYĆ SIĘ NA KREACJĘ POMIMO DESTRUKCJI, aby zrozumieć, dlaczego coś wcześniej "musiało" upaść

A kto nie chciałby UWOLNIĆ SIĘ OD PRZY-MUSU opinii innych, oczekiwań oraz wstydu i poczucia winy związanego z byciem "na językach", a dzięki temu zwiększyć zaufanie do siebie

A kto nie chciałby POLEPSZYĆ SWOJE RELACJE Z BLISKIMI, aby dzielić i mnożyć miłość, którą JEST

A kto nie chciałby UKOIĆ PRZESZŁOŚCI W SERCU ŚWIADOMOŚCIaby ta nie stała nam wciąż na przeszkodzie do budowania takiej przyszłości o jakiej marzymy

A kto nie chciałby ZAPRZYJAŹNIĆ SIĘ Z WEWNĘTRZNYM KRYTYKIEM i zacząć czerpać z tego co ON chce nam powiedzieć. 

A kto nie chciałby ODKRYĆ W SOBIE POTENCJAŁU BEZWARUNKOWEJ MIŁOŚCI i nauczyć się sobą opiekować i kochać nie za to jak się zachowujesz, jak myślisz, co robisz czy czujesz, ale za to jaka jesteś, gdy jesteś w pełni sobą. Nauczyć się kochać BEZWARUNKOWO.

A kto nie chciałby potrafić ZBLIŻYĆ SIĘ I ZINTEGROWAĆ Z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM i dzięki temu nauczyć się słuchania potrzeb tej części Siebie, która przez lata nie była, ani wysłuchana, ani ukochana. 


KAŻDY odpowie: NO JASNE, ŻE CHCĘ!

Zanim pokażę Ci jak to zrobić pozwól, że zadam Ci jedno pytanie:

DLACZEGO JESZCZE NIE JESTEŚ NAPRAWDĘ SZCZĘŚLIWA W RELACJI ZE SOBĄ?

Pewnie odpowiesz, że „…to trudne…”, że już przecież próbowałaś tyle razy…

Może powiesz, że „nie wiesz, JAK to zrobić...” i tu popłynie lawina wymówek na ten temat, o tym, że „czujesz się niewystarczająco dobra, aby to w końcu poczuć”, albo, że „metody nie działają”…

Albo wymigasz się zmianą tematu... ZNAM TO DOBRZE, bo sama przez wiele lat prokrastynowałam z decyzją.

Hmm, ale jeśli nie zwrócisz w końcu reflektorów na siebie i nie zaczniesz od wzięcia pod własną lupę, swoich przekonań, wartości, myśli, odtwarzanych automatycznie wzorców, to ryzykujesz tym, że będziesz mieć wrażenie, że nic się nie zmienia, a zmieniają się tylko twarze partnerów, szefów, rodziców, którzy cię krytykują, układają życie za Ciebie, wiedzą lepiej...

Ale Prawda jest zupełnie inna!

Prawdopodobnie nie widzisz pewnych możliwości, bo Twoje wewnętrzne "oprogramowanie" jest zorientowane na to, czego się nauczyło do tej pory i wybiera takie a nie inne osoby, podejmuje takie a nie inne decyzje na bazie tego co zna. 

Bo nie wszystko co racjonalnie i świadomie "lepsze", jest tak samo "dobre" dla naszej podświadomości.  

Dlatego tak ważne jest, aby zacząć od siebie.

Psychologia mówi: „JAKIE DZIECIEŃSTWO, TAKIE DOROSŁE ŻYCIE ”.

Ale nie potrzeba tutaj podstaw psychologii, żeby wiedzieć, że: "CZYM SKORUPKA NASIĄKNIE, NA STAROŚĆ TRĄCI"   

Czyli wychodzi na to, że nawet jeśli bardzo tego nie chcesz, to mimowolnie zaczynasz, na przykład w związku, zachowywać się jak twoja matka, bo przecież ona przyciągnęła twojego ojca. A ich historia jest Ci dobrze znana i jak domniemam, wcale nie chcesz jej powtarzać.

Albo nawet jeśli bardzo tego nie chcesz, to mimowolnie zachowujesz się nadal jak mała, wystraszona dziewczynka, bojąc się opinii innych na Twój temat, bojąc się powiedzieć rodzicom o Twoich planach czy życiowych wyborach i zmianach, będąc już dorosłą kobietą, która nie musi się przecież tłumaczyć z tego do mówi, czuje i wybiera dla SIEBIE. 

Oczywiście nie można czegoś zmienić, jeśli nie wiemy co konkretnie mamy do zmiany!

Dlatego potrzebujesz wiedzieć CO, JAK i GDZIE ZMIENIĆ, żeby poczuć RADOŚĆ, SPOKÓJ i LEKKOŚĆ. Żeby poczuć się SZCZĘŚLIWA w ciele, w głowie, w sercu. Żeby poczuć się WOLNA od schematów, które niszczą relacje.
SZCZĘŚCIE, LEKKOŚĆ I WOLNOŚĆ to natura KOBIECOŚCI, która wynika z ZAUFANIA DO SIEBIE.

Lekka w działaniu i kreacji
Lekka i wolna od emocji, które niszczą Twoje zdrowie od środka
Lekka i szczęśliwa bez względu na to czy z mężczyzną, czy bez kroczysz przez życie
Lekka i wolna w czuciu swojego ciała i kobiecości
Lekka podczas randkowania

Lekka podczas podejmowania różnych decyzji

Lekka i wolna od emocji i przekonań, które blokują przepływ miłości i świadomości
Tak naprawdę, Ty tylko chcesz spokoju, równowagi i lekkości.

Wiesz jaka jest jedyna droga, którą znam?
Zaraz Ci pokażę co należy zrobić, ale…

"To najpiękniejsza poróż mojego życia"
Cudowna Dagusiu dołączam się do podziękowań wszystkich cudownych dziewczyn.

Potwierdzam, że materiał jest tak przygotowany, że miałam uczucie, że płynę. Kolejność zadań jest idealna. Jedno wychodzi z drugiego. Pytania są tak skonstruowane, że docierają do tego co głęboko schowane. A Twój głos w medytacjach jest jak balsam dla duszy. Posty są zawsze w punkt.

Daguś Ja powtarzam to bardzo często i będę powtarzać do końca życie, spotkanie Ciebie na mojej drodze uratowało mi życie.
Wielkie wyrazy wdzięczności.

Dziękuję bardzo dziewczyny za Was, jestem szczęśliwa, że mogłyśmy się poznać poprzez wywiady. Dziękuję za pięknie spędzony czas, i za wasze historie.
Ten rok był cudowny, a jednocześnie bardzo trudny dla mnie. dlatego dziękuję sobie, za to że nie zrezygnowałam, że dotrzymałam złożonej sobie obietnicy, że zostaję do końca. bo to właśnie było dla mnie najtrudniejsze. Strach i poczucie, że się nie nadaję, powodował, że uciekałam. Tym razem zostałam, i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Już wiem, że to nie jest historia o mnie. Już wiem, by nie podejmować decyzji pochopnie, bo dziś jestem w całkiem innym miejscu.
Mój strach przez relacjami, moje przekonanie, 'że nikt mnie nie lubi. i pewnie teraz zobaczą jaka jestem naprawdę' bardzo do mnie powraca teraz przed zjazdem. Umysł mnie bardzo sabotuje. Ale już wiem, że to historia nie o mnie. Stawiam się. Będę i bardzo chcę Was wszystkie poznać osobiście.
W moim życiu zawsze dużo marzyłam i na marzeniach się kończyło. Odkąd poznałam Ciebie Daguś, przyszła niesamowita determinacja, i wewnętrzna motywacja.

Co się zmieniło w moim życiu:

1. Mój krok milowy - przejście na pół etatu. Odwaga by o to poprosić. By mieć czas robić to co kocham.
2. Kończę studia podyplomowe - w zakresie który mnie zawsze interesował,
3. Skończyłam Psychobiologię
4. Kończę kurs instruktorski Gimnastyki Słowiańskiej
5. Poprawiły się relacje z rodzicami, z siostrą
inaczej patrzę na świat
6. Zaczynam czuć co znaczy być w koherencji, i jakie są skutki negatywne nie bycia w niej
poczułam moc sprawczą i odpowiedzialność za swoje życie i emocje, determinacja, działanie, małą łyżeczką
podejmowanie wyboru, czy stać w "warzywniaku po telewizor".

Jest jeszcze sporo do zobaczenia i nie jest mi łatwo, często wraca problem relacji z mężem i dziećmi, sylwetką, jedzeniem, ale już wiem, że zapomniałam...
Jestem w podróży, najpiękniejszej podróży mojego życia.
I jestem szczęśliwa, że w tej podróży jesteście ze mną.
Do zobaczenia.

Agnieszka Grzybowska

PODZIELĘ SIĘ Z TOBĄ WIEDZĄ, KTÓRĄ DZIELĘ SIĘ Z KOBIETAMI NA MOJEJ AKADEMII.

Albert Einstein mówił, że „głupotą jest robić wciąż te same rzeczy i oczekiwać różnych rezultatów”.


Zmiana zawsze ma swoje źródło w nas samych i zaczyna się od uświadomienia tego, czego jeszcze nie wiemy.
Zmiana na poziomie środowiska, zachowania czy umiejętności to rezultat zmiany na poziome przekonań, wartości i całej tożsamości.

Wejście do Akademii i rozpoznanie pozornie zakrytego, to właśnie zmiana na poziomie świadomości.

Nie da się być milionerem i nie mieć mentalności milionera.

Nie da się tworzyć szczęśliwych relacji nie będąc ze sobą w wewnętrznej równowadze.

Nie da się być świadomą KRÓLOWĄ, będąc w świadomości Małej Księżniczki, Królowej Matki czy Nadwornej Służącej.

Nie da się mieć "końskiego zdrowia", bez uwolnienia wewnętrznych konfliktów, które tworzą choroby 

Nie da się tego wszystkiego bez pracy z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM (z programami umysłu), które nosi zapisane błędne wzorce na temat kobiecości, męskości i relacji.

Spójrz jak Projekt AKADEMIA EMBRACE THERAPY®  otwiera na taką zmianę I AKTYWUJE ŚWIADOMOŚĆ:

DLA KOGO JEST PROJEKT AKADEMIA EMBRACE THERAPY®?

Ufasz, że masz ogromny WPŁYW na swoje życie
Dajesz sobie pozwolenie na powrót to Twojej ŚWIADOMOŚCI I MOCY
Wiesz, że każda zmiana zaczyna się od jednej DECYZJI
Masz doświadczenie w zbieraniu teorii, ale wiesz, że do materializacji tego co już wiesz, potrzeba DZIAŁANIA
Wierzysz w swoje marzenia i w to, że możesz być w pełni szczęśliwa i spełniona
Zgadzasz się z faktem, że jeśli inne kobiety dokonały zmiany dzięki pracy nad sobą, to i Twoja zmiana jest możliwa
Bóg, Wszechświat, Miłość, Energia, Światło, Świadomość to dla Ciebie synonimy i ufasz, że Jesteś TEGO integralną częścią
Chcesz się dowiedzieć kim jest Wewnętrzne Dziecko i jak z nim pracować w rozwijaniu świadomości i kobiecości.
Ale też...
Masz dość chaotycznej wiedzy rozwojowej i potrzebujesz jadnego miejsca, w którym masz wszystko pod ręką
Lubisz pracować sama we własnym tempie
Chcesz nauczyć się być dla siebie najlepszym Przewodnikiem
Chcesz ufać swoim wyborom i nie oskarżać siebie za błędy
Chcesz się nauczyć komunikować z Twoją podświadomością (z Wewnętrznym Dzieckiem)
Uwielbiasz się rozwijać i jesteś ciekawa siebie, a także jesteś otwarta na nowe przyjaźnie
Pragniesz dla siebie zaufania, spokoju, równowagi 
Jeśli jesteś jedną z tych osób,

PROJEKT AKADEMIA EMBRACE THERAPY® NIE POJAWIŁ SIĘ TOBIE PRZEZ „PRZYPADEK”Jak pewnie wiesz, przypadek nie istnieje…

AKADEMIA EMBRACE THERAPY® to przejrzyście przygotowany projekt, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez świat rozwoju oraz da gotowe narzędzie do pracy z Wewnętrznym Dzieckiem (z wzorcami kobiecości, męskości i relacji, z obfitością, z dziecięcymi ranami, z potencjałami i cieniami)
AKADEMIA EMBRACE THERAPY® to zestaw aż 5-ciu praktycznych kursów pełnych MEDYTACJI, AUDIO oraz prostych ćwiczeń do pracy własnej poszerzających zaufanie do Siebie. Ćwiczenia te rozwijają samoświadomość w temacie ról i masek jakie nosimy często bezwiednie, Kobiecości oraz Intuicji, relacji z rodzicami, relacji z obfitością finznsową oraz zdrowia.
AKADEMIA EMBRACE THERAPY® to praktyczna pomoc w komunikacji z bliskimi, z partnerem, z innymi ludźmi, ale przede wszystkim to praktyczny przewodnik (gotowy schemat) do komunikacji ze Sobą.
AKADEMIA EMBRACE THERAPY® to przestrzeń, która zmienia perspektywę rozumienia siebie, partnera, rodziców i całego życia.

A dodatkowo dzięki gotowemu schematowi komunikacji z Wewnętrznym Dzieckiem, nauczysz się uwalniać trudne emocje (np. strach przed samotnością, strach przed brakiem satysfakcji w związku, strach przed jego utratą i wiele innych.).


Schemat ten przygotowałam w dwóch wersjach: PDF (dla lubiących pisać) + PROWADZENIE AUDIO (dla lubiących słuchać i być prowadzonymi).

 

Największą zaletą "Embrejsownika" jest jednak to, że kilkakrotnie powtórzony schemat staje się nowym nawykiem w radzeniu sobie z emocjami i tym samym przyczynia się do poprawy jakości naszego życia poprzez zmianę sposobu myślenia, czucia i reagowania

JAK DZIAŁA PROJEKT AKADEMIA
EMBRACE THERAPY
®?

Program pomaga uświadomić sobie DESTRUKCYJNE WZORCE relacji, naszych lęków, obaw o to co powiedzą inni. Wzorce strachu przed krytyką, ale także destrukcyjne wzorce kobiecości i męskości, czy w końcu destrukcyjne wzorce na finanse, pracę, pasję. Program pomaga uwalniać trudne emocje i odnaleźć wewnętrzny spokój i równowagę.


Projekt AKADEMIA EMBRACE THERAPY® rozwiązuje problem tych, którzy STANĘLI POD ŚCIANĄ i nie wiedzą, W KTÓRĄ STRONĘ PÓJŚĆ. Czują się zmęczeni, bezradni i bezsilni.


Dotyczy to zarówno SINGIELEK jak i kobiet w ZWIĄZKACH. 

MATEK jak i BEZDZIETNYCH. 

KOBIET jak i MĘŻCZYZN. 

30-sto latków jak i 50-cio latków


Projekt AKADEMIA EMBRACE THERAPY® pomaga ruszyć z miejsca, w którym czujemy jakbyśmy utraciły MOC.

Pomaga zwiększyć świadomość i zaufanie do siebie, poprzez wewnętrzny dialog, co przekłada się na świadome życie w pełni.

CZY TO JEST ŁATWE?

Nie jest łatwe, ale jest PROSTE.

Problem w tym, że umysł nie wierzy w prostotę i sam sobie komplikuje życie.

Bo umysł lubi się zajmować rozwiazywaniem, naprawianiem, szukaniem…

Jednak musisz wiedzieć, że to, czego naprawdę pragnie Umysł, to w końcu ODPOCZĄĆ!

A może to zrobić jedynie w Twoim SERCU.

Ale żeby tak się stało, musi CI ZAUFAĆ, a o to już zadba cały program, jeśli się do tego stawisz.

CO ZAWIERA PROJEKT AKADEMIA
EMBRACE THERAPY
®
PREMIUM?

Uporządkowane prowadzenie typu „krok po kroku".

Projekt Akademia Embrace Therapy® PREMIUM, jest dla osób, które chcą rozwijać się dla siebie, 

ale nie myślą o pracy z drugim człowiekiem* 

Moduł #1 

Embrejsownik Praktyka Embrace Therapy® 

Pierwszy etap przebadanej metody Uwalniania Emocji i Zmiany Perspektyw

Prowadzenie krok po kroku:
Dwie wersje:

Prowadzenie Audio 
Rozpisany schemat PDF 
Otrzymasz Licencję Praktyka Embrace Therapy® do pracy własnej 

BONUS #1 

Kurs PRZEZ UMYSŁ DO SERCA

medytacje, audio-wideo, pdf-Y Z ćWICZENIAMI

Zadbaj o swoje dzieciństwo na nowo...

To mój pierwszy szlagierowy kurs, z któym wystartowałam na rynku polskim w 2019 roku. Zdobył ogrom zwolenników ze względu na swóją ogromną moc transformacji. To podróż od UMYSŁU do SERCA. Wejście w podświadome programy, które towarzyszą nam już od dzieciństwa. To prcaca z dziecięcymi ranami (matczyną, ojcowską). To praca z Wewnętrznym Dzieckiem i przekonaniami. To także świadomość masek i ról oraz wychodzenie z nich. Kurs zawiera materiały w formie PDF do wydrukowania i ściągnięcia na komputer oraz medytacje audio.

Poznasz:

Ćwiczenia do pracy z rolami i z maskami, które sprawiają, że nie ruszasz z miejsca
Poznasz strukturę 3 etapowego listu, który napiszesz z poziomu Wewnętrznego Dziecka do rodziców lub innych opiekunów
Wrócisz do czasu bycia w łonie Twojej matki podarujesz sobie wszystko to, czego brakuje Ci w dorosłym życiu (miłość, bezpieczeństwo, wsparcie)  
Doświadczysz Ważnego Spotkania se Sobą podczas wielu medytacji 
Nauczysz się akceptacji i wdzięczności i zaczniesz je praktykować

BONUS #2

MEDYTACJE, AUDIO-WIDEO, PDF-Y Z ĆWICZENIAMI

Kurs ALCHEMICZNE R-EWOLUCJE

To podróż przez 8 poziomów świadomości. Przez 8 cieni i 8 potencjałów tych poziomów. To podróż do ich integracji w Tobie.

Kurs rozpoczyna się TESTEM, który pokazuje Ci na którym poziomie świadomości aktualnie się znajdujesz, dzięki temu widzisz kierunek Twojego rozwoju.

Poznajesz światopogląd i lingwistykę każdego "poziomu", dzięki czemu możesz uważniej wsłuchać się w siebie, w osoby w Twoim otoczeniu. Tym samym uczysz się uważności wobec przyszłych klientów.

To podróż przez wszystkie Twoje czakry, których celem jest równowaga, a ta możliwa jest dzięki rozwojowi świadomości.

Dowiesz się:

jak pracować z czakrami i z ich kolorami 
Poznasz 8 poziomów świadomości C. Gravesa 
Przejdziesz przez potencjały i cienie każdego z 8 poziomów, aby uznać je wszystkie w sobie i zintegrować 
Zobaczysz jak Tablica Świadomości Hawkinsa koresponduje z poziomami Świadomości Gravesa i jak uwalniać emocje Techniką Uwalniania Hawkinsa

BONUS #3

MEDYTACJE, AUDIO-WIDEO, PDF-Y Z ĆWICZENIAMI

Kurs OTWIERAM SIĘ NA MIŁOŚĆ

Ta podróż to niwbywała okazja do głębokiego self-coachingu, aż w 24 obszarach życia. To aż 24 wideolekcje, medytacje i ćwiczenia - "doświadczenia" do każdego zagadnienia. Poszerzając samoświadomość wzrasta Twój potencjał do bycia świadomym Coachem i Terapeutą. Dzięki własnym wglądom, jesteś w stanie dużo szybciej i łatwiej rozpoznać bolączki Twoich przyszłych klientów. Twoja samoświadomość jest kluczem do bezwarunkowej miłości i samoakceptacji.

Dowiesz się:

Jakie nisisz w sobie przekonania w 24 obszarach życia 
Zintegrujesz każdy obszar dzięki prowadzonym medytacjom i poszerzajacej się Świadomości w Tobie
Do każdego obszaru masz krótkie wideo objaśniające, abyś widziała co oznacza konkretny obszar, z którym właśnie pracujesz 
Załączone ćwiczenia - doświadczenia pomogą Ci w praktyczny sposób wdrożyć je w życie

BONUS #4

MEDYTACJE, AUDIO-WIDEO, PDF-Y Z ĆWICZENIAMI

Kurs OD SIŁY DO MOCY

To kurs, który jest odpowiedzią i rozszerzeniem tematu Kobiecej i Męskiej Energii. To integracja na poziomie kobiecości, męskości, dzieciństwa (które jest źródłem powielanych wzorców) i PEŁNI.

To kurs bogaty w ćwiczenia i medytacje. Kurs, który pomaga wyjść z męskiej energii i wrócić do energii kobiecości.

W BONUSIE otrzymujesz także MASTERCLASS z 6-cioma wideo w temacie Kobiecej i Męskiej Energii.

Dowiesz się:

Czym są Kobieca i Męska Energia
Rozpoznasz destrukcyjne wzorce Kobiecości i Męskości wzięte z dzieciństwa i z modelu relacji rodziców lub innych opiekunów
Dzięki medytacjom nauczysz się integrować Kobiecość i Męskość

BONUS #5

MEDYTACJE, AUDIO-WIDEO, PDF-Y Z ĆWICZENIAMI

Kurs PRZEZ UMYSŁ DO OBFITOŚCI

To kurs, który dotyka trzech filarów obfitości: Finansowej, zdrowia i relacji. Dlatego czeka Cię w środku ogrom ćwiczeń, medytacji w obszarze obfitości finasowej, a także jako certyfikowany konsultant Totalnej Biologii równiez po kursie Psychobiologii, dzielę się podstawowymi informacjami z obfitości zdrowia. W kursie również zaglądasz jeszcze głebiej w obszar relacji, aby obfitoś płynełą z każdej strony. Przyjrzysz się przekonanioom dotyczącym finansów, sposobu ich zarabiania, poznasz jak dziala prawo przyciągania, dowiesz się co pieniądze lubią i jak je manifestować, a także uświadomisz sobie swój termostat finansowy, czyli to dlaczego przyciągasz tyle pieniędzy a nie więcej i dowiesz się jak to zmienić.

Dowiesz się:

Jaki jest Twój osobisty "Termostat Finansowy"
Poznasz głębiej Prawo Manifestacji i dowiesz się od czego ono zależy i dlaczego u jednych "działa" a u innych nie
Sprawdzisz wszystkie przekonania na temat pieniędzy i czarne na białym zobaczysz, które z nich blokują Twoją obfitość
Medytacje, które 

BONUS #6

LIVE & ZOOM

ROCZNY COACHING GRUPOWY

Raz w tygodniu spotykamy się na COACHINGU GRUPOWYM na ZOOM, na których będę odpowiadała na Wasze pytania, rozwiewała wątpliwości, tłumaczyła niejasności. Na Coachingu rozmawiamy o tym, co aktualnie jest dla Ciebie problematyczne i co możemy rozwiązać na bieżąco. Na ostatnim Coachingu danego miesiąca prowadzę SESJĘ EMBRACE THERAPY® z pierwszym chętnym uczestnikiem, który zgłosi się do sesji. Jest to "otwarta" pełna sesja wraz z wywiadem, która jest możliwością obserwacji i nauki.


Zwykle trwają 2h, ale ich czas może się wydłużyć
Dostęp co Coachingu na żywo jest na rok. Po tym czasie będzie możliwość rozszerzenia tego okresu, lub można nadal korzystać z dostępu do nagrań.
Coachingi są nagrywane i udostępnione na platformie Akademii. 
Po swojej sesji pytań i odpowiedzi, jeśli uczestnik będzie chciał się przysłuchiwać pytaniom innych uczestników, to jak najbardziej może zostać. Być może to rozbudzi w nim samym kolejne pytania, które jak oczywiście będzie mógł zadać.

bonus #7

Grupa na Facebook'u MASTERMIND

w grupie raźniej

Tak. Dostęp do tej grupy mają tylko uczestnicy kursu Akademii.

Co mi daje bycie w tej grupie:

Wsparcie
Możliwość konfrontacji i zadawania pytań, ale tekże dzielenie się swoimi skucesami  i radością z nich płynącą. 
Nowe kontakty i przyjaźnie z osobami, które podobnie do Ciebie zdecydowały o chęci swojego rozwoju

bonus #8

Nagrana sesja Embrace Therapy

ŻEBYŚ ZOBACZYŁA JAK WYGLĄDA CAŁY PROCES

Tak jest ona bardzo wartościowym bonusem dla Ciebie. Zapraszam do obejrzenia sesji tuż przed zapoznaniem się z jej schematem krok po kroku. Podczas sesji możesz zobaczyć jak się pracuje z Klientem, jak to działa w praktyce ET®, jak klient reaguje w różnych jej etapach. Sesje zawsze możesz zatrzymać i sobie odtworzyć. To ogromna pomoc i ułatwienie.

Nauczysz się:

Nazywać emocje i układać je w tzw. „kanapkę emocjonalną”
Rozróżniać potrzeby Wewnętrznego Dziecka oraz identyfikować od kogo ono chce je zaspokajać
Odpowiadać na obiekcje umysłu
Dowiesz się także, dlaczego Wewnętrzne Dziecko nigdy nie zaspokoi swoich potrzeb ze źródła, z którego pochodzą jego oczekiwania – to może być dla Ciebie bardzo odkrywcze i zaskakujące!
Odkryjesz na ile jesteś gotowa, aby wejść w tożsamość JESTEM i tym samym stać się dla siebie Źródłem Miłości i Świadomości

bonus #9

Sesje z Praktykantami

NIEODPŁATNA TERAPIA WŁASNA

Możesz odbyć z praktykantami proces 10 lub więcej sesji własnych podczas całego procesu i wszystkie one zupełnie nieodpłatnie. Czyli podczas trwania Akademii możesz przejść swój nieodpłatny proces terapeutyczny metodą Embrace Therapy® z osobami, które uczą się pracować metodą ET® z drugim człowiekiem.

Poznasz:

Swoje Wewnętrzne Dziecko
Swoją Intuicję
Zweryfikujesz relację z własną Intuicją i zwiększysz zaufanie do samej siebie

Bonus #10

Sesja Embrace Therapy 1 x w miesiacu

na koniec każdego miesiąca na coachingu

Na ostatnim coachingu miesiąca, nie będzie pytań i odpowiedzi, ale będę prowadziła sesję na żywo z jednym z uczestników. Więc masz szansę na sesję bezpośrednio ze mną. Z osobą, która się zgłosi do takiej sesji. Będę dostępna raz w tygodniu maksymalnie przez 2 h na coachingu.

Wartość dla Ciebie:

Masz okazję doświadczyć sesji z Dagmarą i zmienić persepektywę tego co Twój umysł nadal widzi jako trudne emocjonalnie
Możesz uczestniczyć jako osoba obserwująca, która jest jednoczśnie aktywnie i pasywnie w procesie 

BONUS #11

Bezterminowy dostęp do WSZYSTKICH MATERIAŁÓW

do platformy i grupy fb

Zero abonamnetu. Zero płatnej subskrypcji. 

Zapisując się do Akademii ET® masz Bezterminowy dostęp do materiałów. Nie odbiorę Ci dostępu, ani nie każę Ci ponownie płacić za dostęp. 


Natomiast to co jest "czasowe", to Coaching, czyli cotygodniowe spotkania ze mną. Coaching na żywo trwa 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia z roku na rok, ale nie jest obowiązkowy, bo i tak masz dostęp do nagrań. Więc jeśli nie potrzebujesz ze mną spotkań 1:1 to też jest ok.

Wartość dla Ciebie:

Płacisz tylko RAZ 
Przerabiasz materiały w swoim czasie 

W Akademii Embrace Therapy® rozwijasz się WIELOWYMIAROWO

Wymiar Mentalny

Na Rocznym Coachingu w Akademii, poszerzasz swoją świadomość, rozpoznajesz programy, które zaczynasz świadomie zmieniać. Zaprzyjaźniasz się ze swoim Umysłem. Przestajesz z nim walczyć, wypierać go. Rozumiesz jego intencje i dlaczego podświadomie realizował dla Ciebie takie życie, a nie inne.

wymiar emocjonalny

Poznasz funkcję emocji i nauczysz się je czytać, jak doskonały kompas, który prowadzi Cię jak w zabawie "ciepło - zimno" do Twojego Jestem. Pracując z emocjami, będziesz pracować z potrzebami Wewnętrznego Dziecka, które jest w każdym z nas. Bo w każdym z nas pozostała niezrealizowana tęskonota doświadczenia bezwarunkowej, rodzicielskiej miłości.

wymiar duchowy

W Akademii często usłyszysz słowo BÓG, jednak nie zawęża sie ono do żadnej religii. Jest ono tożsame ze Miłością, Świadomością, Wszechśiatem. Rozwój Duchowy prowadzi do świadomości wyjścia poza "umysłową tożsamość", w jednoczesnym świadomym byciu w niej i korzystaniu z pełni potencjału. W tej przestrzeni panuje spokój i MOC.

KIM JESTEM

Nazywam się Dagmara Szymańska. 

Od 13 lat jako Coach i Terapeuta zajmuję się rozwojem osobistym i duchowym.

Pomagam przebudzić uśpiony potencjał MIŁOŚCI dzięki odbudowaniu trwałej i głębokiej relacji z Wewnętrznym Dzieckiem.

ROZWIJAM LUDZI, DZIĘKI SKUTECZNEJ I PRZEBADANEJ METODZIE, W KTÓREJ TERAPUTĄ JEST SAM BÓG, MIŁOŚĆ, ŚWIADOMOŚĆ…

Jako Coach i Terapeuta prowadzę osoby zwykle w jakimś trudniejszym etapie ich życia. 

Specjalizuję się głównie w OBSZARZE szeroko pojętych RELACJI, a przede wszystkim w relacji z Wewnętrznym Dzieckiem podświadomości i samym poszerzaniem świadomości JA JESTEM.

Mając 13 letnie doświadczenie osobiste, zawodowe i duchowe prowadzę holistycznie i wielowymiarowo, jednak głównie pracuję metodą Embrace Therapy® która totalnie odwraca perspektywę patrzenia na problem i uwalnia od trudnych emocji.


Ale przede wszystkim moja pomoc sprowadza się do przypomnienia sobie KIM JESTEŚMY w Istocie. Do relacji ze sobą. Do przypomnienia sobie, że jesteśmy MIŁOŚCIĄ, którą sobie przypominamy dzięki rozwijaniu i wsparciu naszej wewnętrznej MĄDROŚCI – Świadomości.

Prywatnie szczęśliwa mama 7,5 letniego Luki i żona Diego.
Spełniona Kobieta.

Moja 30 dniowa gwarancja


Jeśli w ciągu kolejnych 30 dni od zalogowania się na platformę kursu, uznasz, że, chcesz zwrotu pełnej kwoty, to napisz do mnie śmiało e-maila w tej sprawie, a ja oddam Ci pieniądze.

Serio.

Twoje pieniądze są dla mnie ważne tylko wtedy, jeśli Ty realnie korzystasz z wiedzy i z energii jaką włożyłam w przygotowanie tego szkolenia.


Mogę Ci dać taką gwarancję, bo znam wartość moich produktów.

Podsumowując

Otrzymujesz dostęp do kursu PRZEZ UMYSŁ DO SERCA o wartości 749 zł

Otrzymujesz dostęp do kursu ALCHEMICZNE R-EWOLUCJE o wartości 749 zł

Otrzymujesz dostęp do kursu OTWIERAM SIĘ NA MIŁOŚĆ o wartości 749 zł

Otrzymujesz dostęp do kursu OD SIŁY DO MOCY o wartości 749 zł

Otrzymujesz dostęp do kursu PRZEZ UMYSŁ DO OBFITOŚCI o wartości 749 zł

Otrzymujesz dostęp do Embrejsownika o wartości 473 zł

Dostajesz dostęp do prywatnej grupy MASTERMIND w wartości 997 zł

Masz dostęp do COTYGODNIOWEGO ROCZNEGO COACHINGU o wartości 3600 zł

Otrzymujesz nagranie z sesji Embrace Therapy® o wartości 450 zł

Raz w miesiącu możesz być na żywo podczas sesji Embrace Therapy® o wartości 6400 zł

Dostajesz możliwość TERAPII WŁASNEJ w ramach praktyk Praktykantów 3500 zł

Bezterminowa Licencję Praktyka Embrace Therapy® o wartości 500 zł

Masz gwarantowany BEZTERMINOWY dostęp na do wszystkich materiaów

GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY 30 dni 

Całość w opcji pakietowej jest warta 19 668 zł, ale teraz możesz mieć to wszystko za ułamek tej kwoty

Obniżyłam znacznie cenę regularną dla NOWYCH KLIENTÓW w ramach testu, aby zbadać wpływ ceny na decyzję o poprawie jakości naszego życia.
W najbliższym czasie, cena wróci do regularnej,
zatem proponuję Ci skorzystać z tej niesamowitej okazji.

Ilość dostępnych w tej cenie programów jest ograniczona

© Copyright Dagmara Szymańska ISPIRAZIONEGIOIA LTD 

Wpisz dane do zamówienia

Podaj dane do zakupu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności i chcę otrzymywać wiadomości komercyjne.

Close