Terapia… Coaching… Duchowość…

W swojej 10 letniej praktyce zawodowej łączę różne wielowymiarowe postrzeganie całości jaką jest Człowiek. TERAPIA, to powrót do przeszłości i uzdrowienie dziecięcych ran oraz zmiana percepcji przeżytego dzieciństwa. To proces prowadzący do AKCEPTACJI z przestrzeni SERCA.

COACHING to głębokie pytania, na które często nie odpowiadamy, gdyż uciekamy przed sobą. Ale obecność i wsparcie dobrego coacha daje poczucie bezpieczeństwa. To przyczynia się do zaufania do nas samych. Coaching to także INTENCJE, wizja przyszłości, oraz realizacja marzeń w naszym doświadczeniu.

DUCHOWOŚĆ, to Twoja prawdziwa NATURA, to Ten moment, to wieczne Teraz zintegrowane w Miłości i w Świadomości tego Kim Jesteś.

Warsztaty, sesje indywidualne

Wybór uszyty na miarę…

Zapraszam Cię do wyboru takiej formy pracy ze mną, która najbardziej rezonuje z Tobą.

Prawda nie boli. Boli odpadanie iluzji.
Ale nie bój się iluzji, bo to ona zaprowadzi Cię na drugą stronę lustra i pokaże Kim naprawdę Jesteś.
Pokaże Ci Twoje boskie oblicze.
Zaufaj.

AKADEMIA EMBRACE

Metoda Zmiany Perspektyw
EMBRACE THERAPY

Kursy On-line

Przez Umysł do Serca

Alchemiczne R-ewolucje

Sesje 1:1 Online

Dowiedz się więcej…

Integracja Świadomości

Akademia Embrace

Embrace Therapy®, to proces,
który w prosty i łagodny sposób
pozwoli Ci dotrzeć do Twojej
najwyższej ŚWIADOMOŚCI i MIŁOŚCI.

O mnie

Dagmara Szymańska

Jestem Terapeutką Holistyczną, autorką metody zmiany perspektyw Embrace Therap®, założycielką Akademii Embrace™, Certyfikowanym Master Coach’em, Master NLP, trenerką rozwoju osobistego, pasjonatką umysłu, nauczycielem duchowym, szczęśliwą mamą i żoną, kochającą córką, kobietą spełnioną zawodowo, prywatnie, zewnętrznie i wewnętrznie.

Przez dekadę pracowałam w dużych korporacjach farmaceutycznych, oraz zarządzałam sprzedażą i coachingiem w jednym z polskich Banków Komórek Macierzystych.

Ukończyłam pakiet szkoleń coachingowych w Instytucie Liderów Zmian zakończonych certyfikatem Master Coacha. Szkolenia z zakresu hipnozy, szkolenia terapeutyczne Time Line Therapy, szkolenia dwustopniowe z technik NLP. Ukończyłam kurs trenerski, pierwszy stopień Reiki, czyli pracę z energią, a także Kurs Totalnej Biologii oraz Psychobiologii i wiele innych.

Od 2010 roku pracuję z ludźmi, choć cały proces zaczęłam od poznania siebie i pracy nad sobą. Prowadzę kursy, warsztaty oraz sesje indywidualne na żywo i online w języku polskim i włoskim.

Kocham dzielić się doświadczeniem

W czym jestem ekspertem…

To czym się zajmuję nie jest tylko moją pracą, ale przede wszystkim jest moją pasją. Uwielbiam umysł i pracę z nim. Kocham poszerzać świadomość osób, które się do mnie zgłaszają, szukając dla siebie pomocy i rozwoju.

Embrace Therapy

To moja autorska Metoda Zmiany Perspektyw. To ogromnie skuteczna metoda, która natychmiastowo zmienia percepcję tego co bolesne. To połączenie z naszą boskością, akceptacja trudnych emocji, poprzez zaufanie, które płynie wprost z podświadomości.

Sesje indywidualne

To indywidualny proces zmiany lub jednorazowe spotkanie. To drgoa przez programy umysłu, przez przekonania, którymi nasiąkliśmy w dzieciństwie, to ich rozpoznanie i zrozumienie.

Akademia Embrace

To proprzycja dla osób które pragną parcować z ludźmi, lub już to robią, a poszukują skutecznej metody służącej akceptacji oraz uwolnieniu się od ciężkich emocji, która osadza się w świadomej miłości. To kompleksowe i holistyczne podejście łączące terapię, coaching, dające licencję do używania Embrace Therapy w swojej pracy.

Przez Umysł do Serca

To 28 dniowy terepeutyczny kurs online. To odkrywanie ról i masek umysłu. Praca z Wewnętrznym Dzieckiem, z ranami z dzieciństwa. To odkrywanie programów podświadomości oraz wyrównywanie energii męskiej i żeńskiej. To droga płynąca od lęku do zaufania. Do naszej boskości.

Alchemiczne R-ewolucje

To 21 dniowy proces poszerzania świadomości w 8 etapach, w połączeniu z pracą z czakrami i medytacjami. To proces integracji cienia.

Moje Podejście & Wartości

Używam mojej autorskiej metody EMBRACE THERAPY ™, którą pragnę podzielić się ze światem. Na razie z Polską. Poprzez rozwój Akademii Embrace. Poprzez nadanie licencji na tą metodę (gdyż jest ona objęta prawem autorskim), na używanie jej w jak najszerszym gronie.

Pragnę by metoda ta, objęła cały świat. I wierzę, że tak właśnie będzie. Już jest.

EMBRACE to właśnie objęcie MIŁOŚCIĄ I ŚWIADOMOŚCIĄ.
EMBRACE to moja filozofia łączenia w JEDNIĘ Miłości i Świadomości.
EMBRACE to nasze wspólne istnienie w jednym Polu.

To Bóg, Wszechświat. To istnienie jak w lustrzanym odbiciu. Widzę Cię a Ty widzisz mnie, czyli widzę siebie w Tobie a Ty widzisz siebie we mnie.

EMBRACE to objęcie świadomością i miłością lustra, to zobaczenie prawdy o sobie.

Dlatego EMBRACE, czyli:
Jesteś tym kim jestem. Jestem tym kim jesteś.
JesteśMY tym samym. Jesteśmy dla siebie doskonałym odbiciem.
Doskonałym lustrem ❤️

 

W mojej praktyce pokazuję, gdzie znajduje się opór, co za nim stoi,
jakie przekonania, jaka lojalność wobec klanu, z którego pochodzimy.

Dzielę się narzędziami do zmiany na poziomie umysłu i ducha,
która prowadzi do transcendencji, czyli zmiany perspektyw
z innego poziomu, niż ten, na którym zostały wykreowane mentalne przeszkody.

W jasny i bezpośredni sposób uczę jak samodzielnie
zadbać o własne życie, jak odkryć obfitość Życia w sobie.
Jak stać się szczęśliwym człowiekiem, który doświadcza Raju, tu na Ziemi.
Dlatego połączenie terapii, psychologii, totalnej biologii, coachingu z DUCHOWOŚCIĄ,
mnie osobiście przyniosło najlepsze rezultaty w rozpoznaniu mojej Świętej Boskości, którą jest każdy z Nas, bez wyjątku.

warsztaty i szkolenia

Najbliższe Kursy

Wybierz najlepszy dla siebie Program Online

Akademia EMBRACE

Przez Umysł do Serca

Alchemiczne R-ewolucje

Testimonials

Co mówią inni?

Anna Kamińska

“Śledziłam Dagmarę najpierw na jej włoskim portalu zanim się z nią skontaktowałam. Pracowałam już od pewnego czasu nad sobą, czytałam wartościowe książki, uczestniczyłam w zajęciach dot. Wewnętrznego Dziecka ale nadal kręciłam się w kółko z pewnymi emocjami. Dodatkowo czułam frustrację związaną z brakiem spełnienia zawodowego i kompletnym chaosem w mojej głowie. To co mówiła Dagmara, rezonowalo ze mną w 100%. Przyciągała mnie jej mądrość i doświadczenie. Zdecydowałam się na sesje 1:1 gdyż chciałam wreszcie opowiedzieć moją historię i dać sobie jak najlepszą opiekę, “szytą na miarę”. Nie pomyliłam się w moim wyborze. Dagmara jest wspaniałym Przewodnikiem, który najpierw słucha, następnie tlumaczy a w końcu pokazuje drogę wyjścia. Łączy teorię, niezbędną do zrozumienia umysłu, z praktyką swojej autorskiej metody Embrace, dzięki której zmienia się spojrzenie na największą nawet traumę.  Odpadają iluzje i fałszywe przekonania. Dagmara pomaga wstać na nogi, daje kompas i narzędzia by isć dalej samemu. Rodzi się głęboka wiara w Siebie, we własne siły. Przypominają się zapomniane talenty. Znika strach przed działaniem.
Jak mogłabym podsumować moją “pracę” z Nią? Pomogła mi przede wszystkim ZROZUMIEĆ kim NIE JESTEM by następnie POCZUĆ KIM JESTEM w mojej Esencji. Zaczęły  pojawiać się pomysły, uwolniła się kreatywność. Wiem, że cokolwiek zaplanuję to będzie słuszne a ograniczyć mogą mnie tylko moje własne przekonania. Ale ja już wiem jak to zmienić.
Daga Kochana, jestem Ci niezmiernie wdzięczna za Twoją mądrość i miłość i za to, że dzielisz się nimi ze światem.”

 

Agnieszka Anna Franczak

“KOCHANI, jeśli jesteście gotowi na fantastyczną, niepowtarzalna i jedyną w swoim rodzaju transformację to z całego serca polecam Dagmare.
Oczywiście bez waszej pracy, cierpliwości, wytrwałości i zaufania się nie obędzie. Natomiast to co odkryjecie w sobie, zostanie z Wami na zawsze i zmieni wasze życie. Moje zmieniło i była to moja podróż życia, na którą czekałam od zawsze.  Naprawdę warto!!! Same cuda się pojawiają.

Jestem bardzo bardzo wdzięczna Dagmara za: poprowadzenie, wsparcie, uświadomienie, przestrzeń, cenne wskazówki, motywację i doprowadzenie do bezwarunkowej Miłości, którą jesteśmy. To jest piękny proces, ale żeby go poczuć na sobie trzeba tego DOŚWIADCZYĆ OSOBIŚCIE. KOCHAM”

Monika Świercz

“Jeżeli interesuje Cię psychologia w połączeniu z duchowością, jeżeli czytasz dużo książek i znasz sporo teorii i tzw. “mądrości życiowych”, a jednak czujesz, że wciąż nie umiesz wdrożyć tego wszystkiego w życie to z całego serca polecam Ci kurs “Przez Umysł Do Serca”.  Jakiś czas temu znalazłam się w moim życiu w punkcie, w którym miałam wrażenie, że utknęłam, a dopiero ten kurs stał się dla mnie cudownym drogowskazem na drodze do wyjścia.

Oczywiście, nie oczekuj cudów, nikt nie znajdzie Ci gotowych rozwiązań Twoich problemów i nie podejmie za Ciebie życiowych decyzji. Nikt nie powie Ci CO dokładnie trzeba zrobić i GDZIE masz podążać w swoim życiu. Ale poznasz ćwiczenia i dostaniesz narzędzia, by nauczyć się JAK podejmować wszelkie próby i KTÓRĘDY warto pójść, by Twoja droga życiowa była prawdziwa, szczera i w zgodzie z samym sobą.

Tego kursu nie da się porównać do żadnych innych ćwiczeń. Jest tu niezwykłe wsparcie grupy, są inspiracje, wzajemna motywacja oraz ogrom wiedzy, mądrości i miłości pochodzącej od prowadzącej kurs Dagmarki. Wspaniale, że tak pięknie dzieli się ona z nami swoim doświadczeniem.  Jedyne, czego potrzebujesz to otwartość i odrobina odwagi. Idź za głosem intuicji, a nie będziesz żałować.

Z Twoim udziałem mogą się zacząć dziać w Twoim życiu CUDA.”

Justyna Ożga

(…)Daga opracowała także niesamowitą autorską metodę zmiany perspektyw Embrace, z której miałam przyjemność już korzystać. Jest to piękna technika obejmowania świadomością przyczyny i podłoża brakującego w nas elementu. Bez ograniczeń poddałam się procesowi i widzę realne zmiany w jakości mojego życia. Z trzęsącego się kłębka nerwów stałam się zrelaksowaną, wspaniałą Sobą. I to jest cudowne. Wzrosła moja uważność . Zdobyłam wiedzę, instrukcję samoobsługi. Wyłapuję gierki, którymi wciąż zagrywa niestrudzony Umysł. I nauczyłam się nieidentyfikowalna z nim. Teraz to wydaje się takie proste!

Justyna

“BOSKI UMYSŁ,
czyli przebudzona świadomość”

Moja najnowsza książka.
Zapraszam do czytania…

  • To propozycja dla osób będących już na ścieżce rozwoju osobistego i duchowego, które jeszcze nie zintegrowały w pełni Siebie.
  • To zbiór mojej wiedzy i doświadczeń na temat funkcjonowania umysłu oraz tego Kim Jesteśmy, gdy żyjemy w naszej pełni.
  • To praktyczny poradnik pełen inspiracji, zmuszający do refleksji nad sobą.
  • To książka, która dotyka pracy z Wewnętrznym Dzieckiem podświadomości, czyli z naszymi nieuświadomionymi programami z dzieciństwa, naszymi niewyrażonymi potrzebami i ukrytymi na dnie emocjami.
  • Ta książka przedstawia proces integracji Umysłu i Duszy, naszego ludzkiego, ziemskiego aspektu, z tym co nieuchwytne dla umysłu i jakże niepojęte.

blog

Moje posty

**BĄDŹ . . **

**BĄDŹ . . **

#nowywpis 🧿 Bądź miły dla siebie, a w konsekwencji będziesz miły dla świata. Wówczas świat stanie się przyjazny dla Ciebie. 🧿 Nie katuj się za popełniane błędy, a nie będziesz błędów wytykał innym. Wówczas świat przestanie wytykać ci twoje, zacznie je traktować jak...

**„KTO NIE UZNAJE SWOICH RODZICÓW, NIE UZNAJE SIEBIE.”**

**„KTO NIE UZNAJE SWOICH RODZICÓW, NIE UZNAJE SIEBIE.”**

#nowywpis Tak właśnie mówi Bert Hellinger w swoich „ustawieniach”. Stąd wywodzi się istota konstelacji rodzinnych, by każdy wrócił na tak zwane „swoje miejsce”. By dzieci stały się dziećmi i niczego nie nosiły już za rodziców. By rodzice zajęli się swoimi problemami,...

**TUTTI QUANTI**

**TUTTI QUANTI**

#nowywpis 𝐓𝐮𝐭𝐭𝐢 𝐪𝐮𝐚𝐧𝐭𝐢, czyli po włosku 𝐰𝐬𝐳𝐲𝐬𝐜𝐲. 𝐐𝐮𝐚𝐧𝐭𝐢 to także 𝐤𝐰𝐚𝐧𝐭𝐲. Czyli wszyscy = kwanty. Jesteśmy zbudowani z kwantów. Wszyscy jesteśmy tą samą energią. W jednym wspólnym Polu kwantowym. W polu kwantów, z angielskiego zwanym 𝐪𝐮𝐚𝐧𝐭𝐮𝐦. Łatwo nam uwierzyć, że...

**𝐙́𝐑𝐎́𝐃𝐋𝐎 𝐙̇𝐘𝐂𝐈𝐀,𝐂𝐙𝐘𝐋𝐈 𝐊𝐎𝐍𝐈𝐄𝐂 𝐖𝐒𝐙𝐄𝐋𝐊𝐈𝐂𝐇 𝐇𝐈𝐒𝐓𝐎𝐑𝐈𝐈**

**𝐙́𝐑𝐎́𝐃𝐋𝐎 𝐙̇𝐘𝐂𝐈𝐀,𝐂𝐙𝐘𝐋𝐈 𝐊𝐎𝐍𝐈𝐄𝐂 𝐖𝐒𝐙𝐄𝐋𝐊𝐈𝐂𝐇 𝐇𝐈𝐒𝐓𝐎𝐑𝐈𝐈**

#nowywpis 🤷🏻‍♀️Czy wiesz co to są historie? 🤷🏻‍♀️Czy wiesz kto je opowiada? 🤷🏻‍♀️Czy one są prawdziwe? 🤷🏻‍♀️Kim jest ten, który wie o historiach wszystko? 🤷🏻‍♀️Kim jest ten, który ich słucha? 🤷🏻‍♀️Kim jest ten, który w nie wierzy? 🤷🏻‍♀️Kim jest ten, który pozwala się...

**I TAK I NIE**

**I TAK I NIE**

#nowywpis Co prawdą jest...? 🤷🏻‍♀️ - pytają ludzie znudzeni słuchaniem różnych i często sprzecznych opinii. Czy prawdą jest, że należy udać się na terapię, na rozwojowy kurs, czytać rozwojowe książki? Czy prawdą jest, że należy poznać umysł, jego schematy, programy,...

***Czy kiedyś skończy się moje cierpienie?***

𝐏𝐘𝐓𝐀𝐍𝐈𝐄:Czy kiedyś skończy się moje cierpienie? 𝐎𝐃𝐏𝐎𝐖𝐈𝐄𝐃𝐙́: Skończy się ono wtedy gdy zrozumiesz, że za trzymaniem się go, „coś” stoi. Że to „coś” w Tobie chce jednak cierpieć. Bo jakby nie potrafi inaczej... że to „coś” ciągnie cię do tego cierpienia, tak samo jak do...

Jestem dla Ciebie

Dołącz do mojej społeczności: