Jak pracować ze sobą, aby trwale uwolnić emocje i podejmować decyzje oparte o zaufanie do Siebie

Wpisz imię i adres e-mail, a otrzymasz darmowe e-book o tym jak komunikować się ze swoją INTUICJĄ poprzez parcę z Wewnętrznym Dzieckim.

kim jest dagmara szymańska

Byłam tam gdzie TY, dlatego mogę Ci pomóc

Nazywam się Dagmara Szymańska i pomagam głównie kobietom w powrocie do ich wewnętrznej Harmonii, Źródła i Miłości. Robię to poprzez poszerzanie i pogłębianie samoświadomości, rozpoznając to, co pod-świadomie skrzętnie skrywane przez nasz umysł.

Jako Coach i Terapeuta prowadzę ludzi zwykle w jakimś trudniejszym etapie ich życia. Specjalizuję się głównie w OBSZARZE RELACJI (w tym damsko-męskich), energii kobiecej i męskiej, a przede wszystkim w tej najważniejszej - relacji ze sobą. Uczę pracy z Wewnętrznym Dzieckiem oraz tego jak połączyć się z INTUICJĄ i zacząć sobie bezwarunkowo UFAĆ.

Mając 13 letnie doświadczenie osobsite i zawodowe prowadzę holistycznie i wielowymiarowo, jednak głównie pracuję metodą, która sama do mnie “przyszła”, choć jej wcale nie szukałam. Metoda ta nazywa się Embrace Therapy®, której uczę na Akademii Embrace Therapy® zarówno do użytku własnego jak i do pracy z drugim człowiekiem.

© Copyright Dagmara Szymańska ISPIRAZIONEGIOIA LTD

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności i chcę otrzymywać wiadomości komercyjne.