Klub 21|12

Alchemia Sukcesu

 

TRANSCENDENCJA ŚWIADOMOŚCI W ŻYCIU I  W BIZNESIE

Moje ostatnie biznesowe doświadczenia sprawiły, że poczułam konieczność wyjścia na przeciw wielkiej potrzebie rozwoju w obszarze przedsiębiorczości w połączeniu z duchowością, świadomością i miłością.

Jestem przekonana i wierzę w to całą sobą, że Miłość i Biznes mogą tworzyć piękną parę na lata, jeśli wspólnym mianownikiem dla obojga jest ŚWIADOMOŚĆ.

Dlatego też, mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość:

 

DO KOŃCA LUTEGO 2022 UCZESTNICTWO W KLUBIE JEST BEZPŁATNE

Ale zanim powiem Ci DLACZEGO zdecydowałam się tym razem nie na miesięczny kurs, a na długotrwały proces rozwojowy, pozwól, że dam Ci szansę aby odnaleźć się w jednej z potrzeb, dla których, być może zdecydujesz się dołączyć.

Dla kogo jest ten projekt?

czy jesteś taką osobą, która…

♥ ile byś nie zarobiła, to tyle samo wydaje

♥ boi się podwyższać stawki za swoje usługi, produkty, bo ma poczucie “naciągania klientów”

♥ rozwija się holistycznie, ale ma “problem” z obfitością finansową, ze sprzedażą własnych produktów bądź usług (np. teraputycznych), co przekłada się na wciąż bardzo skromny standard życia, często zagłuszany głosem podświadomości, że “więcej mi nie potrzeba”

♥ do tej pory prowadziła, bądź nadal prowadzi swój biznes, ale rezultaty są wciąż statyczne i nie przynoszące satysfakcji.

♥ nie wie czym jest sprzedaż, ma z nią nie-fajną relację, nie potrafi, boi się sprzedawać, nie wie jak rozpoznać potrzeby klientów, jak z nimi rozmawiać o swoich usługach czy produktach w taki sposób, aby rozmowa ta, była czymś naturalnym i dawała poczucie spełnienia i satysfakcji po obu stronach transakcji

 

 

♥ ulega szantażon emocjonalnym w kontekscie zawodowym lub/i prywatnym? Łatwo daje się wpędzić w poczucie winy lub wstydu? W poczucie bycia niewystarczającą

♥ pragnie od życia “czegoś więcej”, ale brak jej pomysłu na to “co ze sobą zrobić?”. Za jaki biznes się zabrać?

♥ chce zweryfikować swoje wartości i budować w oparciu o nie niezależny biznes w poczuciu spójności z poziomu serca, myśli i działania

♥ boi się działać online, bo boi się oceny innych, jednak czuje, że to mógłby być właśnie TEN KIERUNEK?

 

 

Jeśli należysz, do którejś z tych grup osób, które wymieniłam, a z który mi spotkałam się osobiście lub sama do takiej grupy należałam, to mam dla Ciebie propozycję:

 

dołącz do klubu rozwojowego “alchemia sukcesu” bez opłat

i sama zdecyduj, czy ta propozycja jest dla ciebie.

„Sukces jest tym, co się wydarza.

To co wydarzyło się wczoraj, wpływa na Twoje dzisiaj. To co wydarzy się dzisiaj, wpływa na Twoje jutro”

Dagmara Szymańska 

 Integracja Świadomości i przedsiębiorczości

Klub 21|12

|Alchemia sukcesu

Przyłącz się do społeczności, która ma wspólny CEL. Pragnie rozwijać siebie i uczyć się jak świadomie prowadzić biznes w dzisiejszym świecie.

powód

Dlaczego klub a nie kurs?

Jest kilka powodów, zatem wymienię je ponizej:

Po pierwsze, rozmawiając z moimi kursantami, otrzymuję feedback, że często 4 tygodnie na przerobienie kursu, to za mało czasu na tak ogromny materiał. W natłoku pracy i obowiązków nie mogę przecież wymagać 100% poświęcenia się tylko rozwojowi.

Po drugie, nawet jeśli po kursie jest dostęp przez kilka tygodni do jego zawartości, to zauważyłam, iż samodzielna praca bez grupy i mojego porwadzenia to nie to samo, co często kończy się pozostawieniem materiału i jego nieprzerobieniem.

Po trzecie, zwróciłam uwagę też na fakt, iż osoby po kursie tak naprawdę dopiero zaczynają swój proces i prawdziwy warsztat na żywo. I to właśnie wtedy potrzebują opieki mentora najbardziej.

Po czwarte, nie każdego stać na jednorazową wpłatę za dłuższy proces, dlatego zapraszam Cię do dołączenia do KLUBU 21|12 Alchemia Sukcesu na darmową próbę do lutego 2022.

 

Kocham rozwijać i prowadzić ludzi, oraz dzielić się zdobytym doświadczeniem

Co Cię czeka w Klubie 21|12 Alchemia Sukcesu?

Dostęp do 30 h nagrań

Jako Klubowicz masz dostęp do 30 h nagrań, które są seriami prowadzonych przeze mnie lajwów w zakresie zmiany, obfitości, poziomów wartości, programów podświadomości, osiągania spełnienia czy wyjścia poza strefę komfortu.

*Wersja płatna

4 x w miesiącu Mentoring

W każdym miesiącu, poza okresami świąt, urlopów, warsztatów, certyfikacji Terapeutów, czy nagłej niedyspozycji spotykamy się 4 x na warsztatowym Mentoringu na zoomie (60-90 min). Jest to czas na poznanie się, na  pytania i odpowiedzi oraz na omówieie zaganienia z minionego tygodnia lub/i tygodnia następnego, którego dotyczyć będzie praktyczne zadanie do samodzilengo przerobienia.

4 x w miesiącu Coaching

To czas podczas Mentoringów, w którym zadaję coachingowe pytania, które pobudzają umysł do szukania własnych odpowiedzi. To sprawia, że każdy tworzy dla siebie najlepszy przepis na sukces uszyty na własną miarę, wg swoich potzeb.

1 Tematyczny Life & Business LIVE

Raz w miesiącu poprowadzę LIVE tematyczny, który będzie zapowiedzią tamatyki omawianej w Klubie.

Cotygodniowe ćwiczenia w ramach praktyk

Ponieważ Klub ma na celu rozwój świadomości i przedsiębiorczości, dlatego coachingowa forma ćwieczeń  wspiera proces rozwoju i zmiany.

Grupa Wsparcia

To miejsce na platformie Facebooka. Zamknięta Grupa gwarantuje intymność wszystkim Klubowiczom, daje możliwość lepszego poznania się, a także networku, czyli wymiany kontaktów, które mogą zaowocować nowymi możliwosciami biznesowymi i/lub prywatnymi.

Dostęp do powiększającej się Biblioteki Szkoleniowej

Wraz z rozwojem Klubu, wszystkie webinary i poruszane tematy w zakresie rozwoju świadomości, duchowości, przedsiębiorczosci i przywództwa – będą nagrywane i achiwizowane na platformie Klubu. Będą także stanowiły  materiał szkoleniowy dla nowych Klubowiczów.

Zniżki + możliwości

Klubowicze, będący rok w Klubie, lub tacy, którzy wykupią roczną subskrybcję, mają zagwarantowaną zniżkę do jednorazowej sesji coachingowej lub/i terapeutycznej,  Oprócz tego Klubowicze mają możliwość dołączenia do innych niezależnych projektów biznesowych.

Kim Jestem

Dagmara Szymańska

Jestem Coachem i Terapeutką Holistyczną, autorką Metody Zmiany Perspektyw Embrace Therap®, założycielką Akademii Embrace™, Certyfikowanym Master Coach’em, Master NLP, Trenerką rozwoju osobistego, pasjonatką umysłu, nauczycielem duchowym, szczęśliwą mamą i żoną, kochającą córką, kobietą spełnioną zawodowo, prywatnie, zewnętrznie i wewnętrznie.

Przez dekadę pracowałam w dużych korporacjach farmaceutycznych, oraz zarządzałam sprzedażą i rozwijałam zespół ludzi w jednym z polskich Banków Komórek Macierzystych. Przez ostatni rok zdobyłam status Niezależnej Dyrektor Sprzedaży oraz wyróżnienie na Dworze Wspaniałych Możliwości w jednej z amerykańskich organizacji specjalizujacej się w sprzedaży bezpośredniej, z którą po roku ze wzgledu na różnicę wartości, zaprzestałam współpracę.

Ukończyłam pakiet szkoleń coachingowych w Instytucie Liderów Zmian zakończonych certyfikatem Master Coacha. Szkolenia z zakresu hipnozy, szkolenia terapeutyczne Time Line Therapy, szkolenia dwustopniowe z technik NLP. Ukończyłam dwa kursy trenerskie, jeden w tym samym Instytucie, a drugi w RBC u Kamili Rowińskiej. Zaliczyłam także pierwszy stopień Reiki, czyli pracę z energią, a także Kurs Totalnej Biologii oraz Psychobiologii i wiele innych.

Od 2010 roku pracuję z ludźmi, choć cały proces zaczęłam od poznania siebie i pracy nad sobą. Założyłąm Akademię Embrace czyli Roczną Szkołę Rozwoju Holistycznego i Wielowymiarowego, oraz Akademię dla Coachów i Terapeutów mojej autorskiej Metody Zmiany Perspektyw Embrace Therapy®. Jestem autorem książek: Boski Umysł i Przez umysł do Pełni. Prowadzę rówież warsztaty na żywo i online w języku polskim i włoskim. Od 2011 roku mieszkam na stałe na południu słonecznej Italii. Jestem Mamą cudownego 6 latka Luki i Żoną najlepszego męża na świecie – Diego. Zakochaliśmy się w Maine Coon’ach, dlatego mamy je aż dwa: Freud & Gaya.

W mojej praktyce pokazuję, gdzie znajduje się opór, co za nim stoi,
jakie przekonania, jaka lojalność wobec klanu, z którego pochodzimy.

 

Dzięki innowacyjnemu podejściu do tematu biznesu i duchowości,

można skutecznie rozwijać swoją przedsiebiorczość,

rozwijając przy tym ważne dla siebie wartości.

W jasny i bezpośredni sposób uczę warsztatowo jak samodzielnie
zadbać o własne życie, jak odkryć źródło obfitości w sobie, jak stać się liderem najpierw dla samego siebie, aby skutecznie stać się liderem dla innych i prowadzić ich w zmianie.

 

Dziś sama doświadczam jak pięknie działa połączenie biznesu z duchowością

i jakie wspaniałe rezultaty przynosi świadome działanie w budowaniu biznesu opartego na pasji i miłosci do człowieka w CENTRUM.

dołącz do klubu21|12

Alchemia Sukcesu

Jestem dla Ciebie

Dołącz do mojej społeczności: