Odkryj potencjał Twojego umysłu

 

Jednodniowy warsztat z użyciem

EMBRACE THERAPY®

Metody Zmiany Perspektyw 

 Czego nauczysz się na warsztacie?

Dowiesz się czym jest i jak działa umysł.

Poznasz tajemicę tworzenia się podświadomych programów.

Odkryjesz role w jakie gra i rozpoznasz maski jakie zakłada umysł, aby osiągnać swoje podświadome cele.

Skupisz się na zmianie przekonań w temacie Twoich możliwości i obfitości.

Zobaczysz przede wszystkim jak skutecznie pracować z własną PODŚWIADOMOŚCIĄ, czyli tą najbardziej pierwotną reprezentacją umysłu jaką jest WEWNĘTRZNE DZIECKO. 

Dowiesz się Kim jest Wewnętrzne Dziecko

i dlaczego tak bardzo domaga się naszej UWAGI

Dowiesz się Kim jest Boski Rodzic

Nauczysz się odróżniać Go od innych reprezentacji umysłu, które nazywam “Przedszkolankami”, a które zamiast poszerzać samoświadomość, sprawiają, że popadamy w coraz głębszą frustrację. 

Odkryjesz czym jest Twój Boski Potencjał

Uświadomisz sobie co blokuje Twój potencjał, byś mogła prawdziwie poczuć czym jest BEZWARUNKOWA MIŁOŚĆ

Tematy, których dotkniemy:

 1. UMYSŁ i jego nieograniczony potencjał

2. ROLE I MASKI – czyli w co nieświadomie gramy

3. PRZEKONANIA, które blokują naszą MOC

4. WEWNĘTRZNE DZIECKO i Boski Rodzic

5. Sesja EMBRACE THERAPY®

 

Sesja odbędzie się za zgodą chętnego ochotnika.

Czego dotyczyć będzie sesja Embrace Therapy®?

Będzie dotyczyć Zmiany Perspektywy, tego co wywołuje w Tobie negatywne emocje po dziś dzień, lub tego co wprawia Cię w nie, już na samą myśl o danym temacie. 

Poprowadzę jedną z 3 rodzajów sesji: 

Embrace Therapy® FUTURE

Embrace Therapy® PAST

Embrace Therapy® PRESENT

O metodzie Embrace Therapy®

Embrace Therapy ® , to proces, który w prosty i łagodny sposób pozwoli Ci dotrzeć do Twojej najwyższej ŚWIADOMOŚCI i MIŁOŚCI. Pozwoli także połączyć się z TYM zarówno na poziomie świadomym jak i podświadomym. Embrace (embrejs) oznacza objęcie. To głębokie zrozumienie – świadoma część – która łączy się z natychmiastową akceptacją, co skutkuje rozpuszczeniem się silnych emocji z przeszłości. To cześć podświadoma odczuta w ciele jako rzeczywiste doświadczenie, które sprawia, że zachodzi głęboka zmiana w percepcji zdarzeń z naszego życia, które kompletnie zmienia naszą perspektywę. To objęcie Miłości i Świadomości.

Proces ten wzmocni Twoją intuicję, czucie, świadomość tego Kim Jesteś i sprawi, że duchowy oraz ludzki aspekt Ciebie będą jeszcze bardziej ze sobą połączone. One już są połączone, ale zwykle o tym nie pamiętamy szukając wiele dróg. Wystarczy naprawdę „jeden click”, by o tym pamiętać i już w TYM przypomnieniu BYĆ.

Co mówią osoby, które zdecydowały się na sesję:

Jest to piękna technika obejmowania świadomością przyczyny i podłoża brakującego w nas elementu. Bez ograniczeń poddałam się procesowi i widzę realne zmiany w jakości mojego życia. Z trzęsącego się kłębka nerwów stałam się zrelaksowaną, wspaniałą Sobą. I to jest cudowne. Wzrosła moja uważność . Zdobyłam wiedzę, instrukcję samoobsługi. Wyłapuję gierki, którymi wciąż zagrywa niestrudzony Umysł. I nauczyłam się nieidentyfikowalna z nim. Teraz to wydaje się takie proste!

Śledziłam Dagmarę najpierw na jej włoskim portalu zanim się z nią skontaktowałam. Pracowałam już od pewnego czasu nad sobą, czytałam wartościowe książki, uczestniczyłam w zajęciach dot. Wewnętrznego Dziecka ale nadal kręciłam się w kółko z pewnymi emocjami. Dodatkowo czułam frustrację związaną z brakiem spełnienia zawodowego i kompletnym chaosem w mojej głowie. To co mówiła Dagmara, rezonowalo ze mną w 100%. Przyciągała mnie jej mądrość i doświadczenie. Zdecydowałam się na sesje 1:1 gdyż chciałam wreszcie opowiedzieć moją historię i dać sobie jak najlepszą opiekę, “szytą na miarę”. Nie pomyliłam się w moim wyborze. Dagmara jest wspaniałym Przewodnikiem, który najpierw słucha, następnie tlumaczy a w końcu pokazuje drogę wyjścia. Łączy teorię, niezbędną do zrozumienia umysłu, z praktyką swojej autorskiej metody Embrace, dzięki której zmienia się spojrzenie na największą nawet traumę.  Odpadają iluzje i fałszywe przekonania. Dagmara pomaga wstać na nogi, daje kompas i narzędzia by isć dalej samemu. Rodzi się głęboka wiara w Siebie, we własne siły. Przypominają się zapomniane talenty. Znika strach przed działaniem.
Jak mogłabym podsumować moją “pracę” z Nią? Pomogła mi przede wszystkim ZROZUMIEĆ kim NIE JESTEM by następnie POCZUĆ KIM JESTEM w mojej Esencji. Zaczęły  pojawiać się pomysły, uwolniła się kreatywność. Wiem, że cokolwiek zaplanuję to będzie słuszne a ograniczyć mogą mnie tylko moje własne przekonania. Ale ja już wiem jak to zmienić.
Daga Kochana, jestem Ci niezmiernie wdzięczna za Twoją mądrość i miłość i za to, że dzielisz się nimi ze światem

Anna

Przyłącz się i zapisz się już teraz.

Warsztat odbędzie się 07.08 (sobota)

w Gdańsku.

Ilość miejsc ograniczona.

 

Cena regularna 590 PLN

Oferta inauguracyjna

PLN 369

 

N

ZAJĘCIA 10:00 - 18:00

Twoje płatności są bezpiecznie przetwarzane, dzięki stronie zabezpieczonej certyfikatem SSL.
Forma płatności: PayPal, PayU, Przelew bankowy, karta kredytowa

Jestem Terapeutką Holistyczną, autorką metody Embrace Therapy®, założycielką Akademii Embrace, Master Coach’em, Master NLP, Trenerką rozwoju osobistego, Kobietą Sukcesu, Przedsiebiorcą, Autorką 4 książek (2 pw języku włoskiem i 2 w języku polskim), pasjonatką umysłu, Nauczycielem Duchowym, szczęśliwą mamą i żoną, kochającą córką, kobietą spełnioną zawodowo, prywatnie, zewnętrznie i wewnętrznie.

Od 1999roku pracowałam w dużych miedzynarodowych korporacjach, oraz zarządzałam sprzedażą i prowadziłam coachingi wewnątrz organizacji.

Zarządzam i rozwijam moją firmę od 10 lat, a od zeszłego roku pomagam także biznesowo rozwijać POTENCJAŁ, PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ, PEWNOŚ SIEBIE, PIĘKNO oraz ŚWIADOMOŚĆ KOBIET, zapraszając je do współpracy.

Jestem autorką kursów online oraz
książek:

BOSKI UMYSŁ i Przez Umysł do PEŁNI

Człowiek to dla mnie istota wielowymiarowa, czyli cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową.

Dzielę się mapą, z tymi, którzy mnie o nią pytają – to droga którą najpierw sama przeszłam.
Pokazuję zasadzki i niebezpieczeństwa jakie czekają na drodze Powrotu do Siebie.
Uczę jak skutecznie omijać przeszkody umysłu, oraz jak sprawić by stał się on naszym najlepszym przyjacielem w drodze do odkrycia prawdziwego JESTEM.

Z miłością,

Dagmara Szymańska