Poznaj Narzędzia Skutecznych Coachów i Wprowadź Upragnione Zmiany, aż w 24 Obszarach Życia

Czy myślisz, że Cochowie mają jakieś tajemne narzędzia...

dlatego są skuteczni w pomaganiu swoim klientom i w ich upragnionej zmianie? To nie jest do końca tak jak myślisz. Coachowie, owszem, mają świetne narzędzia, których i ty możesz się nauczyć. 

Jest to SZTUKA ZADAWANIA PYTAŃ. 

ale...

…ale jak zawsze pojawiąją się teraz wątpliwości 

że nie masz odpowiedniego przygotowania, umiejętności

Że taki Coach to na pewno się sporo uczył i zdobył certyfikaty

a Ty nie wiesz czy dasz radę

To bardzo duży postęp, wiesz?

Bywa tak, że często za plecami mamy dzieciństwo, do którego wspomnień boimy się wracać by nie rozdrapywać starych ran, by nie wracać do tego co było, bo bardzo bolało

Niestety ten głos z wewnątrz już wie,

że go słyszysz i z czasem będzie on co raz silniejszy. Twoje wewnętrzne Dziecko wie, że jesteś gotowa w końcu usłyszeć jego potrzeby, i co więcej, zaspokoić je dając mu Bezwarunkową Miłość.

Powiesz: "ale ja nie umiem kochać!"

Zobaczysz sama, że umiesz i to bardziej niż się Tobie wydaje!

Podczas czterech modułówa kursu, przeprowadzę Cię krok po kroku 

od ROZPOZNANIA umysłu, czyli wewnętrznych blokad i oporów, a co za tym idzie potrzeb Wewnętrznego Dziecka, poparz UKOCHANIE tego maluszka, opatrzenie jego dziecięcych ran, do ŚWIADOMOŚCI tego kim jesteś jako cudowny, kochający bezgranicznie, mądry, rodzic i opiekun tej wspanialej istotki.

Zapamiętaj! Tu nie chodzi o żadnego COACHA obok Ciebie, ale o Twoją GOTOWOŚĆ, CHĘĆ i DYSCYPLINĘ.

To zrobiło RÓŻNICĘ!

Jako Coach i Terapeuta mam 14 letnie doświadczenie w pracy, szczególnie z KOBIETAMI, ale przede wszystkim w pracy z samą sobą. 
Przez lata szukałam odpowiedzi na pytania:


JAK TO MOŻLIWE, ŻE TYLE PRACUJĘ ZE SOBĄ, A TU NAGLE OKAZUJE SIĘ, ŻE KULEJĄ MOJE FINANSE, ALBO INTYMNE RELACJE? 

MOŻLIWE!

A wiesz dlaczego? 
Przełomowe stało się uświadomienie sobie DWÓCH RZECZY:

✔️ uświadomiłam sobie, że nie patrzę na moje życie jak na całość, ale skupiam się jedynie na jego małych wycinkach

✔️ oraz to, że wzorce odkryte w jednym obszarze, tak naprawdę można przekleić do wszystkich obszarów.

TO BYŁO FUNDAMENTALNE! 

Po wielu latach mogę spokojnie powiedzieć, że najważniejszą rzeczą 

w tym całym chaosie

jest sztuka zadawania właściwych pytań

i tego właśnie uczy COACHING, który jest dziś bazą dla wielu krótkoterminowych psychoterapii. Jednak nie trzeba być ani coach'em, ani psychoterapeutą, aby posiąść umiejętność zadawania właściwych pytań.


Zanim pokażę Ci jak nauczyć się tej umiejętności, pozwól, że zadam Ci jedno pytanie:

Dlaczego już teraz nie znajdujesz odpowiedzi na swoje pytania?

Zapewne odpowiesz:

Że NIE WIESZ jak to zrobić, bo nie masz odpowiednich narzędzi
Że to TRUDNE, i że się boisz zajrzeć w głąb siebie
Że to NIEMOŻLIWE, żeby zmiana w Tobie spowodowała zmianę na zewnątrz

Ale prawda jest zupełnie inna!

Po prostu nie zadajesz właściwych pytań, ale takie, które wydają się być trudne, unikające, czy bez sensu. 

Może też być tak, że nawet nie wiesz o co miałabyś siebie zapytać, i w którą stronę nakierować pytania.


Na rynku rozwoju jest wielu Coachów i Terapeutów. Wielu z nich jest samozwańcami. Wielu jest po różnych kursach i szkołach. Jednak w cale nie potrzeba nie wiadomo jakich "szkół", żeby nauczyć się SZTUKI COACHINGU. To naprawdę nie jest trudne. Cała magia polega na właściwym zadawaniu odpowiednich pytań. 

Skąd masz wiedzieć, czy będziesz potrafiła takie właśnie pytania sobie zadawać? 

Tego Cię właśnie nauczę. 

Nie będzie to Kurs Coachingu do pracy z drugim człowiekiem. W tym przypadku potrzeba trochę bardziej rozbudowanej wiedzy w nieco innych aspektach. Jednak do tego, aby samodzilnie się rozwijać wystarczy podstawowa wiedza w tym zakresie z umiejętności zadawania pytań. 

Bo to właśnie te pytania są w stanie doprowadzić nas do odpowiedzi, które płyną z naszej podświadomości. 

Dzięki tym odpowiedziom jesteśmy w stanie poznać lepiej i dokładniej nasze ukryte potrzeby i motywacje oraz intencje. 

Ich weryfikacja pozwala nam na podejmowanie świadomych wyborów i często na uwolnienie się z podświadomego przyMUSU powielania schematów np. naszych rodziców.


Zobacz, tak właśnie działa Prawo Przyciągania. Nasze myśli same z siebie są elektryczne i nie mają większej mocy, jednak to emocje nadają myślom magnetycznego znaczenia i wtedy tworzą się PRZEKONANIA.

A przokonania, to olbrzymia energia kreacji, której rezonans łączy się z cząsteczkami rzeczywistości, która do tych przekonań się dostowowuje. 

To fakty. To fizyka kwantowa, która jest już z nami od ponad 100 lat. 

Zaprzeczanie jej istnieniu, jest jak zaprzeczanie po 100 latach od odkrycia Kopernika, i ciągłe powtarzanie, że to nie Ziemia kręci się w okół Słońca, ale zupełnie odwrotnie - bo przecież widać "gołym okiem" 🙂 

Tak jak widać "gołym okiem", że ciągle powielasz te same historie, dynamiki, schematy i relacje, ale zaprzeczasz, że są one REZULTATEM TWOICH PRZEKONAŃ 


Oczywiście nie można czegoś zmienić, jeśli nie wiemy co konkretnie mamy do zmiany, i tu się z Tobą zgodzę.

Dlatego potrzebujesz wiedzieć CO, JAK i GDZIE ZMIENIĆ, żeby poczuć RADOŚĆ, SPOKÓJ i LEKKOŚĆ. Żeby poczuć się SZCZĘŚLIWA w ciele, w głowie, w sercu. Żeby poczuć się WOLNA od schematów, które niszczą całe Twoje Życie. 

Które sprawiają, że ciepisz w sobie niejednokrotnie od czasów dziecka i ciągniesz za sobą smutek, żal, strach, wstyd, albo niewyrażoną złość.


SZCZĘŚCIE, LEKKOŚĆ I WOLNOŚĆ to nasza prawdziwa NATURA, która wynika z ZAUFANIA DO SIEBIE.

Wolna w wyrażaniu siebie 

Wolna w działaniu i podejmowaniu decyzji 

Lekka i wolna od emocji, które niszczą Twoje zdrowie od środka 

Lekka i szczęśliwa bez względu na to czy z mężczyzną czy bez kroczysz przez życie

Lekka i wolna w czuciu swojego ciała

Lekka i wolna od emocji i przekonań, które blokują przepływ miłości i świadomości 

Tak naprawdę, Ty tylko chcesz spokoju, równowagi i lekkości.

Wiesz jaka jest jedyna droga, którą znam?
Zaraz Ci pokażę co należy zrobić, ale…

"Powiem Ci Kochana jeszcze jedno, że tak naprawdę realizuje się na maksa- TERAZ- w moim życiu-intencja, którą założyłam sobie w kursie OTWIERAM SIĘ NA MIŁOŚĆ...która dotyczyła otwarcia się na doświadczanie PEŁNI SWOJEGO POTENCJAŁU... I to się dzieje🥰🥰🥰💓💓💓Moc intencji jest niesamowita, to również wiem od Ciebie... Zresztą ja chłonę każdy Twój post, każde Twoje słowo, wszystko czym dzielisz że światem jest bezcenne, ja cenię to tym bardziej, że jest to Twoje osobiste doświadczenie... Myślę, że jest to kluczowy wyróżnik Twojej MARKI, czynisz tym wielką różnicę - dla tych, którzy są Twoimi klientami, jak i pośród innych MENTORÓW ROZWOJOWYCH - jest to bezcenny aspekt aktywności i osobisty charakter TWOJEJ MARKI"

Marta Nokoleizig, Pedagog

PODZIELĘ SIĘ Z TOBĄ WIEDZĄ, KTÓRĄ DZIELĘ SIĘ Z KOBIETAMI NA MOJEJ AKADEMII.

„W konfrontacji między strumieniem i skałą strumień zawsze wygrywa; nie poprzez siłę, ale poprzez wytrwałość” - Buddha

To co najczęściej wypala się w nas najszybciej, to nasza MOTYWACJA do zmiany. 

Ale tu koło się zamyka, bo nie ma innej drogi, niż rozpoczęcie od SIEBIE i konsekwentne trwanie w tej podróży. 
Zmiana zawsze ma swoje źródło w nas samych i zaczyna się od uświadomienia tego, czego jeszcze nie wiemy.
Zmiana na poziomie środowiska, zachowania czy umiejętności to rezultat zmiany na poziome przekonań, wartości i całej tożsamości.

Zmiana przekonań zaczyna się od rozpoznania i obserwacji naszego środowiska,

"(...) nie ma potrzeby spoglądania na podświadomość jako na przerażającą, superpotężną, freudowską fontannę destrukcyjnej "wiedzy". Jest ona tak naprawdę bazą przechowywanych programów, której funkcja jest ściśle związana z odczytywaniem sygnałów środowiskowych i reagowaniem według trwale wpisanych programów behawioralnych, bez żadnych pytań i bez żadnych osądów. Umysł podświadomy jest programowalnym "twardym dyskiem", na którym zapisywane są doświadczenia naszego życia." - pisze prof. Bruce Lipton w swojej książce Biologia Przekonań.

Nie da się zmienić naszego życia pozostając wciąż tacy sami. Z tymi samymi myślami na temat świata, innych i samych siebie.


Nie da się tego wszystkiego bez pracy z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM (z programami umysłu), które nosi zapisane błędne wzorce na temat siebie i relacji z Życiem.

Spójrz jak kurs PRZEZ UMYSŁ DO SERCA, otwiera na taką zmianę i komunikację z Wewnętrznym Dzieckiem:


Polecam z całego serca pracę z Dagmarę, ponieważ jest bardzo dobrą i kompetentną przewodniczką, ktora łączy profesjonalnie wiedzę z różnych dziedzin najnowszej psychologii oraz długoletnie doświadczenie w pracy z klientami, a także dzieli się otwarcie własnym doświadczeniem życiowym. Uważam że ta otwartośc jest bezcenna w pracy terapeutycznej z ludzmi, ponieważ pozwala na budowanie zdrowych, sercecznych relacji. Kursy Dagmary są zrozumiałe i skuteczne, dotykają serca, pomagają w doświadczeniu wyższego poziomu świadomości, przynoszą ulgę, zrozumienie wielu problemów, pozwalają doświadczyć dystansu i pomagają kroczyć przez życie odpowiedzialnie i świadomie. Ciężkie, trudne energie odklejają się i przychodzi pomału lekkoćś, przypominamy sobie kim jesteśmy. W 2020 roku zaczęła się moja przygoda z Dagmarą. Zrobiłam wówczas dwa kursy „Przez umysł do serca“ oraz „Alchemiczne rewolucje“. Potem wziełam udzial w jednej sesji 1:1 Embrace Therapy, która przyniosła ulgę (POLECAM Z SERCA). Kursy pozwoliły mi spotkać się z własnym cieniem, spotkać się z prawdą, spojrzeć na problemy sercem i przyjrzeć się iluzjom. 

Kurs „Otwieram sie na miłość“ jako challenge był dla mnie kolejnym milowym krokiem do siebie. Pozwolił spojrzeć na siebie (a więc i na innych) z miłością i dystansem, wzbogaciłam swoje życie o kolejną dawką lekkości i otwartości oraz doswiadczyłam, że stawienie się do pracy ze soba pod okiem Dagmary przynosi duże rezultaty, ŻE WARTO!! Daguś z serca dziękuję.

Alina

Uczestniczka Kursu

Po kursie czuję ulgę,że zdążyłam na czas,bo odpalił mi się mój główny program bycia w tyle,opóźnioną,nie dającą rady.czuje,że jestem w innym miejscu niż byłam,w którym mogę uznać to wszystko,co stało się moim osobowym ja i wydawało się absolutną prawdą o mnie,a pochodzi tylko od kilku osób, które patrzyły na mnie przez swoje własne filtry,lub pochodzi od moich dziecięcych interpretacji,było bardzo zawężonym postrzeganiem.uświadomilam sobie w jak wielu obszarach życia trzymam się nie służacych mi przekonań, które zamykają mnie na pełnię życia.Nauczyłam się ,że każdy dyskomfort oznacza odpalenie się jakiegoś przekonania pochodzącego od rodziców,ustalania od kogo konkretnie i wybierania w to miejsce tego co mi służy,dzięki przypomnieniu,że jestem dzieckiem Boga więc mam już wszystko i mogę być taka jaka jestem,że nic nie muszę.I że na każdy dyskomfort mogę odpowiedzieć pokazaniem swojej boskiej obecności,uwagi i daniem wolności wyboru.Przesunięciem świadomości do Ja Jestem.

Ewa

Uczestniczka kursu

Bardzo dziękuję za prowadzenie, cieszę się bardzo , że wzięłam w nim udział. Wartości na Kole Życia zaznaczyłam te wyjściowe, w wielu z nich widzę delikatną zmianę na plus. Ten kurs pokazał mi jak bardzo siedzę w programach ale też , że da się z nimi pracować i że w ogóle je widzę. Wreszcie coś do mnie dociera, wreszcie otwierają mi się oczy a Ciebie z dnia na dzień coraz bardziej podziwiam za to Kim Jesteś.

Dziękuję bardzo, ale to bardzo

Agnieszka 

Uczestniczka Kursu

Jestem wdzieczna ze moglam wziac udzial w kursie " Otwieram sie na Milosc". Dużo wiedzy która wzbogaciła moje życie.Wspaniałe medytacje. Kurs poprowadzony profesjonalnie od początku do końca Żadne słowa nie są w stanie wyrazić głebi kursu.

Maria 

Uczestniczka Kursu

Dla takich właśnie gotowych i otwartych Istot stworzyłam Kurs OTWIERAM SIĘ NA MIŁOŚĆ

MASZ WPŁYW

Ufasz, że masz ogromny WPŁYW na swoje życie

DAJESZ POZWOLENIE

Dajesz sobie pozwolenie na powrót to Twojej ŚWIADOMOŚCI I MOCY

ZIMIANA TO DECYZJA

Wiesz, że każda zmiana zaczyna się od jednej DECYZJI

MASZ DOŚWIADCZENIE

Masz doświadczenie w zbieraniu teorii, ale wiesz, że do materializacji tego co już wiesz, potrzeba DZIAŁANIA

WIERZYSZ W MARZENIA

Wierzysz w swoje marzenia i w to, że możesz być w pełni szczęśliwa i spełniona

ZGADZASZ SIĘ Z FAKTEM

Zgadzasz się z faktem, że jeśli inne kobiety dokonały zmiany dzięki pracy nad sobą, to i Twoja zmiana jest możliwa

JESTEŚ INTEGRALNĄ CZĘŚCIĄ

Bóg, Wszechświat, Miłość, Energia, Światło, Świadomość to dla Ciebie synonimy i ufasz, że Jesteś TEGO integralną częścią

UWIELBIASZ SIĘ ROZWIJAĆ

Uwielbiasz się rozwijać i jesteś ciekawa siebie, a także jesteś otwarta na nowe przyjaźnie

To jest bilet w jedną stronę. Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo.

Przystępując do Kursu:

OTWORZYSZ SIĘ na poznanie "zakrytego", abyś mogła w pełni korzystać z wolego wyboru w koherencji Twojego serca i umsyłu
Poznasz SWOJĄ MOC, aby świadomie korzystać z DARU jakim jest życie
Otworzysz się na kreację pomimo destrukcji. Zrozumiesz, dlaczego coś wcześniej "musiało" upaść
Polepszysz swoje relacje z bliskimi, aby dzielić i mnożyć miłość, którą JESTEŚ
Przestaniesz odrzucać umysł, wewnętrznego krytyka, a zaczniesz czerpać z tego co ON chce Ci powiedzieć
Uwolnisz się od przy-musu, opinii innych, oczekiwań oraz wstydu i poczucia winy związanego z byciem "na językach"
Rozpoznasz swoje programy i nauczysz się UWAŻNOŚCI, dzięki czemu nie będziesz powielać "błędów" Twoich rodziców w wychowywaniu swoich dzieci
Poznasz prawdziwą intencję swoich głębokich wartości i zobaczysz w jaki sposób wspierają one Wojownika (męską energię), dzięki czemu nauczysz się kierować ją na to, czego naprawdę pragnie Twoje SERCE
Zaczeniesz świadomie korzystać z potencjału JESTEM w relacjach z partnerem, dziećmi, bliskimi i w pracy
Odkryjesz, że Jesteś Źródłem wszelkich pytań i odpowiedzi, a co za tym idzie poczujesz swoją bezcenną wartość i boską mądrość

Kurs składa się z 24 obszarów szkoleniowych

to prawdopodobnie jedyny taki w swoim rodzaju proces coachingowo - terapeutyczny, który pracuje na tak głębokim poziomie pracy z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEMco w konsekwencji prowadzi do powrotu do MIŁOŚCI. Do DOMU.

OBSZAR 1 

Relacja z POCZUCIEM WARTOŚCI

OBSZAR 2

Relacja z CIAŁEM

OBSZAR 3

Relacja ze ZDROWIEM

OBSZAR 4

Relacja z MAMĄ

OBSZAR 5

Relacja z TATĄ

OBSZAR 6

Relacja z PARTNEREM

OBSZAR 7 

Relacja z DZIECKIEM + BONUS

OBSZAR 8

Relacja z RODZEŃSTWEM, DZIADKAMI

OBSZAR 9

Relacja z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM

Każda realcja zawiera: 

Wideo objaśniające zagadnienie  
Medytacja do danej relacji 
Ćwiczenia Coachingowe w PDF-ie
Ćwiczenia Doświadczenia - praktyczne zadanie do wykonania 

OBSZAR 10

Relacja z PASJĄ & TALEMTAMI + BONUS

OBSZAR 11

Relacja z PIENIĘDZMI

OBSZAR 12

Relacja z PRACĄ & BIZNESEM

OBSZAR 13

Relacja z CZASEM

OBSZAR 14

Relacja PRZESZŁOŚCIĄ

OBSZAR 15

Relacja z PRZYSZŁOŚCIĄ

OBSZAR 16 

Relacja z TERAŹNIEJSZOŚCIĄ

Każda realcja zawiera: 

Wideo objaśniające zagadnienie  
Medytacja do danej relacji 
Ćwiczenia Coachingowe w PDF-ie
Ćwiczenia Doświadczenia - praktyczne zadanie do wykonania 

OBSZAR 17

Relacja z ZABAWĄ & PRZYJEMNOŚCIĄ

OBSZAR 18

Relacja z WYDAWANIEM

OBSZAR 19

Relacja z UZALEŻNIENIEM

OBSZAR 20

Relacja z CZASEM

OBSZAR 21

Relacja SEKSUALNOŚCIĄ

OBSZAR 22

Relacja z ROZWOJEM

OBSZAR 23

Relacja z MOIM UDZIAŁEM W ŚWIECIE

OBSZAR 24

Relacja z BOGIEM

Każda realcja zawiera: 

Wideo objaśniające zagadnienie  
Medytacja do danej relacji 
Ćwiczenia Coachingowe w PDF-ie
Ćwiczenia Doświadczenia - praktyczne zadanie do wykonania 

TO JEST UŻYTECZNE.

Poznajesz swój UMYSŁ i tożsamość

TO JEST UCZCIWE.

Roczny dostęp

TO JEST GŁĘBOKIE.

Ogrom medytacji i wizualizacji w formie audio - video + PDF z materiałami do własnej pracy

TO JEST TO!

Poznajesz czym jest MIŁOŚĆ i wracasz do DOMU

Twoje BONUSY:

Kurs PRZEZ UMYSŁ DO SERCA, to 4 modułowy Proces EKSPLOROWANIA PODŚWIADOMOŚCI, która zamiast wspierać, BLOKUJE Twoją MOC i to KIM JESTEŚw Istocie. Spotkanie Wewnętrznego Dziecka ze Świadomością jest początkiem PEŁNI.

Bonus #1

8 x NAGRYWANE KONSULTACJE ZE SPOTKAŃ NA ZOOM

To jedno z ulubionych Bonusów uczestniczek każdej edycji jakiegokolwiek mojego kursu. Coachingowe Sesje Indywidualne w procesie grupowym są w formie NAGRANYCH telekonferencji (Zoom) i są one Bonusowym materiałem nagranym z kursów PROWADZONYCH.

Bonus #2

8 x NAGRANE SESJE JOGI KUNDALINI 

Bonusem do kursu są jednogodzinne sesje Jogi Kundalini prowadzone przez Dominikę Fuga, która od blisko dwóch dekad zajmuje się pracą z ciałem, ajurwedą i jogą. Sesje są dostosowane do pracy z poszczególnymi czakrami. 

Bonus #3

8 x NAGRANE SESJE ODDECHOWE ♥


Dominika Fuga jako wyjątkowy gość w ramach kursu, prowadzi także jednogodzinne sesje oddechowe, które wspierają cały proces w odkrywaniu miłości do siebie.

+ POMOC TECHNICZNA

W razie problemów z działaniem na platformie, możesz zawsze skontaktować się z Działem Pomocy.

+ AKTUALIZACJA MATERIAŁÓW

Wszelkie aktualizacje kursu otrzymujesz BEZPŁATNIE.

Byłam w Twojej sytuacji, dlatego dziś mogę Ci pomóc

Nazywam się Dagmara Szymańska.

Od 14 lat jako certyfikowany Coach i Terapeuta zajmuję się rozwojem osobistym i duchowym, Od lat będąc zafascynowana psychologią, jestem także jej studentką na przedostatnim już roku, na kierunku Neuropsychologia.

Jestem także założycielką Europejskieh Szkoły Embrace Therapy®, w której uczę przebadanej i skutecznej metody pracy  z Wewnętrznym Dzieckiem.

Zwykle prowadzę osoby zwykle w jakimś trudniejszym etapie ich życia.

Specjalizuję się głównie w OBSZARZE szeroko pojętych RELACJI, a przede wszystkim w relacji z Wewnętrznym Dzieckiem podświadomości i samym poszerzaniem świadomości JA JESTEM.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu osobistemu, zawodowem i duchowemu, prowadzę holistycznie i wielowymiarowo. Na sesjach indywidualnych pracuję metodą Embrace Therapy® która totalnie odwraca perspektywę patrzenia na problem i uwalnia od trudnych emocji.

Ale przede wszystkim moja pomoc sprowadza się do przypomnienia sobie KIM JESTEŚMY w Istocie. Do relacji ze sobą. Do przypomnienia sobie, że jesteśmy MIŁOŚCIĄ, którą sobie przypominamy dzięki rozwijaniu i wsparciu naszej wewnętrznej MĄDROŚCI – Świadomości.

Zanim zbudowałam szczęśliwy związek z Diego i stałam się szczęśliwą żoną i mamą, położyłam wiele relacji.

Mam na swoim koncie rozwód, wiem co to żebranie o miłość, uzależnienie od używek i udawanie "silnej kobiety", żeby tylko nie pokazać światu jak bardzo cierpię z powodu niskiego poczucia wartości i poczucia wewnętrznej pustki i samotności.

Wychowałam się w domu alkoholowym, w dzieciństwie przeżyłam rozwód rodziców.

"Co nie co" wiem o życiu, dlatego dziś nie tylko jako Uniwersytecki Teoretyk, ale przede wszystkim jako Życiowy Praktyk pomagam Kobietom podobnym do mnie wrócić do swojej MOCY i stać się Świadome i Szczęśliwe.

Podsumowując

Otrzymujesz dostęp do kursu OTWIERAM SIĘ NA MIŁOŚĆ o wartości 949 zł

Otrzymujesz gwarantowany dostęp do wszystkich materiałów na 12 miesięcy

Dostajesz BONUSY w formie 8 x nagrań ze szkolenia LIVE o wartości 997 zł

Dostajesz BONUSY w formie 8 x nagrań z JOGI KUNDALINI o wartości 997 zł

Dostajesz BONUSY w formie 8 x nagrań z SESJI ODDECHOWYCH o wartości 997 zł

Całość w opcji pakietowej jest warta 3940 zł, ale teraz możesz mieć to wszystko za ułamek tej kwoty

Bezpieczne płatności

Wszystkie płatności są zabezpieczone Certyfikatem SSL służącym do bezpiecznych transakcji na mojej stronie. Po dokonaniu wpłaty wystawiam fakturę, którą otrzymasz automatycznie na maila na wpisane przez Ciebie dane. Geolokalizacja Google, rozpoznaje czy opłata jest w złotówkach czy w innej walucie danego kraju.

Polecany

BEZTERMINOWO

747 zł

Zamiast 3940 Zł

W ramach kursu otrzymasz:

24 nagrania wideo
24 medytacje
24 ćwiczenia - doświadczenia
Roczny i indywidualny dostęp do platformy kursowej
8 sesji coachingowych 60/90 min - nagrania
8 sesji Jogi Kundalini - każda 60 min 
8 sesji oddechowych - każda 60 min 

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy rozpoczyna się kurs i jego kolejna edycja?

Ponieważ kurs jest do samodzielnej pracy, nie ma konkretnego dnia rozpoczęcia, tak jak w przypadku kursów PROwadzonych

Czy Kurs jest dla mnie?

Na to pytanie tylko Ty znasz tak naprawdę odpowiedź. Jednak jeśli jesteś kobietą, która szuka swojej zapomnianej SIEBIE, chce w końcu stawić się do SIEBIE, aby poprawić relacje z bliskimi i przede wszystkim z samą sobą, to ten proces jest zdecydowanie dla Ciebie.

Ile czasu dziennie bądź tygodniowo będę potrzebowała przeznaczyć na Kurs?

Twoje zaangażowanie i czas spędzony nad zadaniami, zależy tylko od Ciebie. Jednak Twoje zaangażowanie przekłada się na Twoją świadomość, która jest w procesie poznawania podświadomości i Twojego wielowymiarowego rozwoju. Założyłam, że każdy moduł to jeden tydzień pracy. W każdym module (tygodniu) ćwiczenia zajmują w sumie około 1-3h pracy, każda telekonferencja trwa 1,5h. Uczestniczki Kursów potwierdzają, że materiał jest wspaniale dopasowany pod kątem treści, chronologii pracy, oraz ilości materiału. Im bardziej się zaangażujesz, tym głębsza będzie Twoja transcendencja. Jeśli uznasz, że potrzebujesz więcej czasu na przerobienie materiałów, lub będziesz chciała do nich na spokojnie wrócić, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość, gdyż po zakończeniu Kursu masz do niego bezterminowy dostęp.

Czy telekonferencje są nagrywane?

Wszystkie telekonferencje są już nagrane, więc dlatego też możesz je obejrzeć w dogodnym dla Ciebie momencie. W kursie do samodzielnej pracy nie ma spotkań LIVE, dlatego nagrania pochodzą z poprzednich edycji. Ze względów ochrony prywatności, nagrania są w formie audio-video, a obraz jest jednolity i zasłaniające twarze uczestników.

W jaki sposób mogę opłacić udział w Kursie?

Płatność może być dokonana w następujący sposób:

Paypal – jeśli posiadasz konto PayPal lub płatność kartą przez PayPal.
Karta kredytowa (opcja dostępna bezpośrednio przez stronę www przy wyborze pakietu przez PayU lub PayPal)
 BLIK 
Ratalnie korzystając z opcji ratalnej zaproponowanej przez PayU lub TUBAPAY.

Zamówienia dokonujesz przez Butik logując się na stronie. W razie potrzeby  i pytań napisz na: kontakt@dagmaraszymanska.pl

Czy w razie problemów z logowaniem ktoś mi pomoże?

Tak, napisz na kontakt@dagmaraszymanska.pl