Obfitość

Przez umysł

do OBFITOŚCI

28 dni

Treningu Świadomości

obfitości

Proces

Efekty

Miłość

Świadomość

Wyobraź sobie…

Wyobraź sobie, że masz w sobie głęboko zakorzenione przekonania, które w destrukcyjny sposób ściagają Cię w dół. Dlatego też, ciężko Ci jest lecieć wysoko w przestworzach nieba. Świadomość tych przekonań to pierwszy krok do pracy nad nimi. Odkrycie ich sprawia, że często są one fundamentalne na drodze do upragnionej WOLNOŚCI.

Wiesz, dlatego już 28 kwietnia rusza pierwsza edycja długo przeze mnie dopieszczanego kursu: PRZEZ UMYSŁ DO OBFITOŚCI.

To trochę jak bycie astronomem, który patrzy w niebo i na początku nie wie o nim nic. Jednak im większa staje się nasza wiedza na temat nieba, tym więcej jesteśmy w stanie dowiedzieć się o wszechświecie, w którym istniejemy. Z odkrywaniem obfitości życia jest podobnie. Rzeczywistość się zmienia wraz ze zmianą naszych przekonań i wierzeń.

Pamiętaj, że Diamentem już JESTEŚ. Potrzeba tylko dokopać się do tego wiecznego Źródła, które jest w Tobie. Każde nowe odkrycie i moment AHA! – to ten moment, w którym górnik dokopuje się do SKARBU. Pamiętaj, nie miej oczekiwań. To proces, w którym nauką jest cierpliwość i zaufanie. Do procesu. Do mnie. Ale przede wszystkim do SIEBIE.

 

Co czeka Cię na kursie obfitości:

OBSZAR FINANSE

Strefie obfitości finansowej poświęcone będą aż dwa tygodnie z całości kursu. Będziesz mieć okazję, by przyjrzeć się przekonanianiom w jakie wierzysz na temat pieniedzy, pracy, pasji. Zobaczysz bardzo wyraźnie twoje nieuświadomione blokady, i nauczysz się z nimi pracować. Poznasz historię mojego doła finansowego i drogi do obfitości. Poznasz wiele prawdziwych historii.

OBSZAR ZDROWIE

Obszarowi zdrowia poświęcony będzie jeden moduł, czyli jeden tydzień. Będziesz mieć szansę by zobaczyć jaka jest twoja relacja ze zdrowiem. Dowiesz się także czym jest choroba, dlaczego chorujemy oraz jak samodzielnie wykorzystać nasze naturalne zdolności do zachowania jak najlepszej profilaktyki zdrowia.

OBSZAR RELACJE

Temu tematowi poświęcony będzie ostatni moduł, czyli ostatni tydzień kursu. Będziesz mieć okazję, by zobaczyć z bliska ograniczające przepływ obfitości w tym kanale – przekonania. Dzięki temu dowiesz się dlaczego Twoje relacje “kuleją” i jak je “uzdrowić”, czyli czego mogę się nauczyć z obecnej sytuacji. Opowiem Ci o tym jak budowaliśmy wspólnie z moim mężem Diego, naszą piękną i trwającą os 9 lat świadomą relację.

ĆWICZENIA TERAPUTYCZNE

Podczas kursu do pracy własnej będziesz korzystać z tzw. ćwieczń teraputycznych i coachingowych, czyli ćwiczeń służącymi poszerzaniu się Twojej świadomości w zakresie wewnętrznych deficytów, kreujacych życie w braku. 

MEDYTACJE

Dając się ponieść medytacjom wizualizacyjny,  popłyniesz w przestrzeń MOCY twojego nieograniczonego, Boskiego Potencjału Obfitości. Podzielę się z Tobą historią mojego upadłego zdrowia, oraz tego jak wyszłam z choroby autiommunologicznej. Jako Certyfikowany Konsultant Totalnej Biologii i uczestnik Akademii Psychobiologii podzielę się również z Tobą moja wiedzą z tego zakresu.

CODZINNE DOŚWIADCZANIE

Twoje zaangażowanie będzie poszerzać Twoje doświadczanie Siebie. Staniesz się najlepszym Mistrzem dla samego siebie. W grupie dostaniesz potężną energię wsparcia i ogromną dawkę miłości.

5 SPOTKAŃ NA ŻYWO

W ciągu 28 dni, spotkamy się 5 razy “na żywo” na zoomie: 1x na powitanie i 4 x na zoomie do każdego modułu. 

PRYWATNA GRUPA KURSOWA

Do platformy będzie stworzona grupa FB, która służy do dzielenia się doświadczeniami z kursu, wrażeniami ale także jako Help Desk, czyli jest również grupą wsparcia.

MOJE OSOBISTE PROWADZENIE

Jako mentor kursu i jego prowadząca jestem przy Tobie niemal 24/24 na dobę 😀 no powiedzmy z drobnymi wyjątkami 😀

BONUSOWA SESJA EMBRACE THERAPY®

Jestem autorką R-ewolucyjnej Metody Zmiany Perspektyw EMBRACE THERAPY®, którą podzielę się z uczestnikami kursu. Metoda ta, natychmiastowo przywraca AKCEPTACJĘ, MIŁOŚĆ i ŚWIADOMOŚĆ. Podczas kursu, wybiorę do pracy jednego ochotnika, może to będziesz właśnie TY.

Na zakończenie programu dla chętnych osób odbędzie się tydzień

Sokowe Love

7 dni tylko na sokach, czyli Detox CUD.

To dla wielu „Kropka nad i”, praktyczny sprawdzian stawania do siebie, praktyczny workshop i wgląd w to, co jest prawdą a co iluzją.

Całe 28 dni procesu to mentalne i emocjonalne
PRZYGOTOWANIE do tej przygody, która jest jak wykończenie dzieła. Pozornie to nadal jest proces dla umysłu, którego „skutkiem ubocznym” są cuda, które dzieją dla ciała.

 

W ostatnim tygodniu podczas sokowania:

  • Codzienne poranne medytacje.
  • Krótkie ćwiczenia uwalniające emocje
  • 5 dodatkowych spotkań na zoomie.
  • Magia grupy i wspólne wsparcie w procesie
  • Pełne inspiracji materiały

Moja dostępność dla Ciebie

Nie ma znaczenia gdzie mieszkasz. Jestem dla Ciebie dostępna podczas trwania kursu, ponieważ OSOBIŚCIE dbam o moich klientów. Jesteś dla mnie Ważna/Ważny, dlatego to ja dostosowuję się do potrzeb moich kursantów, a nie odwrotnie. Słucham Twoich uwag i to one sprawiają, że z każdą edycją moje kursy są bogatsze o wasze sugestie. Rozwijam się razem z Tobą i dzięki Tobie. To, że pozwalam się “wycisnąć jak cytrynę” podczas trwania kursu, nie zmienia to faktu, że wzajemnie się bardzo szanujemy i nie chodzimy sobie na głowę. Podczas trwania kursu, jestem skupiona na pracy z grupą. Jestem dla Grupy. Jestem dla Ciebie. To jest założenie EMBRACE. Obejmowanie Świadomością i Miłością.

Dostęp Online

Łatwa komunikacja oraz wsparcie

Faktura zakupu

Pliki do pobrania na komputer

Wasze opinie o moich innych kursach,
gdyż PRZEZ UMYSŁ DO OBFITOŚCI, to totalna PREMIERA!

Podczas 1 edycji, Agnieszka napisała:

Chciałam podzielić się z Wami kilkoma słowami na temat kursów, na których byłam u Dagmary Szymańskiej. Jeden z nich to przez Umysł do Serca. Na tym kursie nauczyłam się, oswoiłam rozpoznałam moje wewnętrzne dziecko, mój umysł. Nauczyłam się technik, które pozwalają mi pracować z moim wewnętrznym dzieckiem, czyli z moim umysłem. Odkryłam jak mam traktować mój umysł i dowiedziałam się czego tak naprawdę potrzebuje mój umysł.

Natomiast na kursie Alchemiczne R-ewolucje odkryłam coś innego, a mianowicie to jak moje przekonania manifestowały się w codziennym życiu, w całym moim życiu, jak mój umysł organizował wszystko tak, żeby mnie chronić oczywiście, żeby pozwolić mi przetrwać i żeby realizować moje przekonania. Na tym kursie zdałam sobie sprawę jak te przekonania, które nosiłam w sobie przez tyle lat urzeczywistniały się w moim życiu. Jak bardzo sprawny, cudownie niesamowity i zdeterminowany jest mój umysł w realizowaniu tych przekonań. W tym kursie odkrywałam to jak na dłoni, odkrywałam na każdym poziomie, że te moje przekonania istnieją, jak się manifestują, odkrywałam tzw. oczywistości. Tak to były jakby oczywistości dla mnie, bo ja w teorii to już dawno wiedziałam, ale ten kurs Alchemiczne Rewolucje pomógł mi to poczuć. Wiele z tych rzeczy, które wiedziałam w teorii i rozumiałam, teraz poczułam dopiero. Poczułam to w pełni, z innej świadomości, ze świadomości Ja Jestem.

A gdy już to poczułam to Wszechświat natychmiast organizował mi sytuację, w której mogłam to praktycznie zastosować według wskazówek Dagi, które były bezcenne. To w jaki sposób Daga tłumaczy wyjaśnia pewne kwestie, które wydają się zawiłe jest niewiarygodnie klarowane, proste, a przy tym pełne ciepła zrozumienia, cierpliwości.
Pamiętam, że doszłam do takiego punktu w moim życiu, że wydawało mi się, że kręcę się w kółko, jak pies za własnym ogonem i nie wiem co dalej. I wtedy pojawiła się Daga, jej posty, a potem kursy, w które weszłam całą sobą, które tak bardzo pomogły mi odkryć siebie, wyjść z tego zaklętego kręgu kręcenia się w kółko. Daga pokazała mi drogę, w którą stronę iść, gdzie, w jaki sposób to robić.

Dagę jako osobę uwielbiam
Kocham Ją …za to że…  długo by wymieniać…

Za to, że Jest

Dziękuję Dagunia, że Jesteś.

Dagmara Szymańska bardzo inspiruje i odpowiedzialnie uczy. Kurs Alchemiczne R-ewolucje,wnosi do życia wiedzę, mądrość,światło świadomości. Od dawna interesuję się własnym rozwojem,a udział w tym kursie dał mi jasny i przejrzysty obraz tego,co stoi na przeszkodzie abym żyła świadomie, mądrze, szczęśliwie.
Polecam z całego serca

Wiola

Kochana Dagmaro, całym sercem dziękuję Tobie, że wskazałaś mi drogę do odkrycia siebie prawdziwej. Dziękuję, że byłaś moim Aniołem, który w sposób subtelny, prawdziwy i pełny miłości prowadził mnie, abym mogła sobie przypomnieć kim naprawdę jestem. Dziękuję za przypomnienie mi, że jestem wszystkim i wszystko jest we mnie. Dziękuję za niezwykłą przygodę i umożliwienie mi doświadczania cudownych chwil z Tobą i z Grupą. Dagmaruś jesteś Wielkim Światłem na mojej drodze. Z Twoich oczu, ust i serca płynie prawda, a cała Ty emanujesz miłością, czuję to całym sercem od momentu, kiedy Ciebie zobaczyłam po raz pierwszy. Dziękuję, że dzielisz się tym wszystkim. Dziękuję, że Jesteś, Kocham Cię…

Iza

Dziękuje za kurs. To była mistyczna podroż. Jest godzina 23 a ja dopiero po medytacji Integracji cienia poziomu Wolnej Jednostki. Jestem pewna ze medytacje i ćwiczenia z kursu będą towarzyszyć mi odtąd na co dzień. Dziękuję za Wasza obecność.

Agnieszka

Inwestycja w proces

Cena regularna 

PLN 490

 

N

28 dni pracy z obfitością

N

Medytacje

N

Indywidualny proces

N

28 dni grupowego wsparcia

N

5 spotkań na zoomie

N

28 dni podróży w głąb emocji i przekonań

N

BONUS: sesja Embrace Therapy® z jednym uczestnikiem kursu nagrana na grupie.

N

Cena inauguracyjna obowiązuje do 31 marca 2021

Cena regularna z Detoxem 

PLN 680

 

N

28 dni pracy z obfitością

N

Medytacje

N

Indywidualny proces

N

28 dni grupowego wsparcia

N

5 spotkań na zoomie

N

28 dni podróży w głąb emocji i przekonań

N

BONUS: sesja Embrace Therapy® z jednym uczestnikiem kursu nagrana na grupie.

N

7 dniowy DETOX sokowy po zakończeniu kursu

N

Cena inauguracyjna obowiązuje do 31 marca 2021

Kilka słów o mnie:

Nazywam sie Dagmara Szymańska. Od ponad 10 lat jestem Terapeutą i Coachem oraz autorem kursów rozwojowych, ksiażek, a tekże twórcą innowacyjnej Metody Zmiany Perspektyw Embrace Therapy®. 

Jestem równiez założycielem Szkoły Terapii Holistycznej i Wielowymiarowej zwanej Akademią Embrace.

Metoda Embrace Therapy® łączy pracę z tym co podświadome z poziomu „wewnętrznego dziecka”, co słabe, automatyczne, instynktowne, z tym co BOSKIE w ujęciu holistycznym, dające MOC, OBFITOŚĆ I PEŁNIĘ.

Przez ponad dekadę uczę ludzi jak doświadczać swojej PEŁNI jako naturalnego stanu, OBFITOŚCI, jako natury życia, oraz jak wyzwolić pełen POTENCJAŁ, który jest źródłem nieograniczonych możliwości. Źródłem MOCY każdego z nas.

Uczę jak SAMODZIELNIE kreować taką jakość życia, w której podstawą są zaufanie, harmonia, miłość i szacunek do samego siebie i drugiego człowieka. 

Pracuję w nurcie psychologii transpersonalnej, która postrzega człowieka jako istotę wielowymiarową, czyli cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową.

Dzielę się mapą, z tymi, którzy mnie o nią pytają – to droga którą najpierw sama przeszłam.
Pokazuję zasadzki i niebezpieczeństwa jakie czekają na drodze Powrotu do Siebie.
Uczę jak skutecznie omijać przeszkody umysłu, oraz jak sprawić by stał się on naszym najlepszym przyjacielem w drodze do odkrycia prawdziwego JESTEM.

Obsługa i serwis

Jestem do Twojej dyspozycji cały czas podczas trwania kursu. Płatność za kurs można rozłożyć na raty. Proszę napisz do mnie w tej sprawie, jeśli to stanowią, że się wahasz. Taki problem, to żaden problem!

Fakturę za kurs otrzymasz w trakcie trwania kursu po zatwierdzeniu płatności. 

WASZE PYTANIA

Czasami pojawiają się podobne pytania od uczestników kursów, dlatego odpowiem już teraz na kilka z nich.

W jakich godzinach są spotkania na żywo i czy są nagrywane?

Spotkania są zwykle w godzinach wieczornych 18 lub 20. Tak, każde spotkanie jest nagrywane i pozostanie na grupie.

Ile mam czasu na przerobienie materiału?

Standardowo idąc z kursem, daję wam tydzień czasu na przerobienie materiału z każdego modułu. Moja sugestia jednak jest taka, by zawsze słuchać siebie i iść we własnym tempie, choć niewątpliwie z grupą, jest raźniej

Jak długo mam dostęp do kursu?

Dostęp do materiałów jest na 3 miesiące od czasu jego zakończenia

Co to jest platforma zoom, która służy do spotkań online?

Na moim kursie używam platformy www.zoom.us do wideokoferencji, na której widzimy się i słyszymy wszyscy razem. Link do platformy oraz wytłumaczenie jak ją zainstalować i jak z niej korzystać podaję na grupie kursowej.