Grupa

Facebook

Przez Umysł do PIĘKNA

Zapraszm Cię do mojej grupy FB 

na której dzielę ię z Tobą prawidłową pielęgnacją każdego typu skóry, makijażem, dbaniem o ciało. A wszystko to, przy współpracy z cudowną amerykańską, z 60 letnią tradycją firmą, której jestem również oficjalną Konsultantką Piękna.. 

Czy masz tak, że będąc w rozwoju duchowym,

wyparłaś dbanie o urodę

i zewnętrzne piękno?

 

 

…ja tak miałam. Rozwijając się do wewntrz, ekslporujac moją podświadomość, doszłam do etapu pełnej dla siebie akceptacji. 

Uznałam wtedy, że nie potrzebuję makijażu, pomalowanych czy wzmocnionych żelem paznokci,  szpilek, eleganckich ciuchów, luksusowej biżuterii, farbowanuch włosów.  

Wyparłam to wszystko, bo uznałam, że teraz akceptuję już siebie taką “naturalną” jaka jestem bez tych wszystkich dodatków.

Oczywiście potrzebowałam się w tym osadzić, ale bezwiednie wsiąknęłam na długo, wypierając tym samym dbanie o siebie i luksus.  

Jednak pojawił sie taki moment, w któym zobaczyłam moje ograniczenia, i zzrozumiałam, że to nie jest wolnosć. Wolność to wybór, bez jakiegokolwiek przymusu bycia taką lub taką.

Wtedy pojawiła się przestrzeń, na zupełnie nowe doświadczenia. Albo nie nowe, tylko przeszłe, ale w nowej świadomości.

Wtedy powróciła chęć wyboru przejawem… raz naturalnym, a raz luksusowym. Zaczęłam dbać o swoje ciało. O kondycję skóry. I zaczęłam cieszyć się tym jak małe dziecko.

Wtedy stanął na mojej drodze “duch” Mary Kay Ash i jej pasja i miłość do kobiet. Moje serce to poczuło i objeło. W Embrace zawiera się już WSZYSTKO. Poczułam, ze to także moje. Poczułam, że chcę dzilić się z kobietami moją drogą i odkryciem w tej kwestii. Dalatego z wielkim zaangażowaniem przystąpiłam do tej współpracy.

Zapraszam Cię zatem na dwa sposoby do mojego “różowego świata”

 

1. Zapraszam Cię na ZAKUPY, podczas których jako Twoja Beauty Coach pomogę Ci dobrać najlepszą dla Ciebie pielęgnację.

 

2. Zapraszam Cię do mojego osobistego ZESPOŁU, którego jestem Liderem, z którym to zespołem pragnę uczyć i rozwijać KOBIETY takie jak MY.

 Czego nauczysz się na grupie “Przez Umysł do Piękna”?

Poszerzysz swoją wiedzę na temat codziennej pielęgnacji, kosmetyków, trendów makijażu, najczęściej popełnianych błędów kosmetycznych. Na grupie dzielę się także moja wiedzą z zakresu Totalnej Biologii w kontekście problemów skórnych wywołanych najczęściej nieuświadomionymi konfliktami wewnętrznymi.

Jak zatrzymać MŁODOŚĆ na długo

Nauczysz się prawidłowo dbać o kompletną pielęgnację Twojej skóry, co wpłynie na zachowanie na długo jej wspaniałego, młodego i świeżego wyglądu

Jak dobrać odpowiedni dla siebie makijaż

Sama jestem w procesie nauki, którym to będę dzieliła sie z Tobą na antenie na grupie. Będę dzieliła się nowościami w zakresie kosmetyków i trendów

Jak działa Totalna Biologia

Podzielę się z Tobą wiedzą z zakresu Totalnej Biologii w obszarze konfliktów skórnych. Dowiesz się, jakie nieuświadomione konflikty powodują dysfunkcie w prawidłowym działaniu skóry.

Za kulisami bycia Terapeutą, jestem jak TY zwykłą KOBIETĄ?

Skontaktuj się ze mną jeśli jesteś zainteresowana:

PIELĘGNACJą i makijażem

oraz

zakupami świetnej jakości kosmetyków Mary Kay®

Dołączeniem do mojego osobistego zespołu

i budowaniem swojego biznesu na opartego o wartości świadomego serca i zasady firmy 

Dołącz do grupy, lub napisz do mnie na Messenger lub wyślij e-maila na adres:

dagmara.szymanska11@gmail.com

Nazywam sie Dagmara Szymańska. Od ponad 10 lat jestem Terapeutą i Life Coachem oraz autorem kursów rozwojowych, ksiażek, a tekże twórcą innowacyjnej Metody Zmiany Perspektyw Embrace Therapy®. 

Jestem równiez założycielem Szkoły Terapii Holistycznej i Wielowymiarowej zwanej Akademią Embrace.

Ale mam też inną odsłonę… po prostu KOBIECĄ.

Jako Beauty Coach bezpłatnie pomagam kobietom w doborze najlepszej pielęgnacji i makijażu.

 

Jako Biznes Coach i Lider uczę kobiety sztuki powiększania własnej obfitości

 

Z miłością,

Dagmara Szymańska