Pomagam Kobietom odzyskać Miłość poprzez odbudowanie relacji z Wewnętrznym Dzieckiem

A NA DOBRY POCZĄTEK...

Odbierz swój niedpłatny WORKBOOK!

77 GOTOWYCH ĆWICZEŃ DO SELF-COACHINGU

Czego się nauczysz:

E-book, który mam dla Ciebie w PREZENCIE, zawiera aż 77 prostych ćwiczeń do pracy ze sobą. Naucz się być dla siebie najlepszym COACHEM.

Ustalisz swoją wizję na życie i nadasz mu kierunek
Nauczysz się rozwiazywać peoblemy, a nie uciekać przed nimi  
Nauczysz się podejmować decyzje oparte o Twoje wartości
Wyznaczysz sobie priorytety i cele
Zweryfikujesz intencje i zaczniesz działać!

kim jest dagmara szymańska

Byłam tam gdzie TY, dlatego mogę Ci pomóc

Nazywam się Dagmara Szymańska i pomagam głównie kobietom w powrocie do ich wewnętrznej Harmonii, Źródła i Miłości. Robię to poprzez poszerzanie i pogłębianie samoświadomości, rozpoznając to, co pod-świadomie skrzętnie skrywane przez nasz umysł.

Przypominam Kobietom, że mają Skrzydłą Mocy i że mogą polecieć wyżej niż same w to wierzą. Zwłaszcza wtedy, gdy stoją nad przepaścią i myślą, że to koniec. 

Jako Coach i Terapeuta prowadzę ludzi zwykle w jakimś trudniejszym etapie ich życia. Specjalizuję się głównie w OBSZARZE RELACJI (w tym damsko-męskich), energii kobiecej i męskiej, a przede wszystkim w tej najważniejszej - relacji ze sobą. Uczę pracy z Wewnętrznym Dzieckiem oraz tego jak połączyć się z głęboką INTUICJĄ i zacząć sobie bezwarunkowo UFAĆ.

Mając 13 letnie doświadczenie osobsite i zawodowe prowadzę holistycznie i wielowymiarowo, jednak głównie pracuję metodą, która sama do mnie “przyszła”, choć jej wcale nie szukałam. Metoda ta nazywa się Embrace Therapy®, której uczę na Akademii Embrace Therapy® zarówno do użytku własnego jak i do pracy z drugim człowiekiem.

© Copyright Dagmara Szymańska ISPIRAZIONEGIOIA LTD | Polityka Prywatności

Odbierz swój Zeszyt Ćwiczeń do self-coachingu

I CIESZ SIĘ ROZWOJEM

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności i chcę otrzymywać wiadomości komercyjne.

Close