Dla odkrywających SIEBIE

 

Roczny Kurs

EMBRACE Academy

– INSIDE –

Program Basic & PREMIUM

Dla ceniących PODRÓŻ USZYTĄ NA MIARĘ

 

 

 

INDYWIDUALNY PROCES 1:1

(Program autorski|online)

 

Dla Ekspertów Rozwoju osobistego & duchowego

(Konsultanci Totalnej Biologii i Psychobiologii, Terapeuci innych metod, Coach’owie, Instruktorzy Jogi, Reiki, Psycholodzy, Lekarze, Psychodietetycy, Refleskolodzy, Nauczyciele Duchowi)

 

AKADEMIA TERAPEUTY

Embrace Therapy®

Program dedykowany Ekspertom

OFERTA PREMIUM

dLA EKSPERTÓW 

Akademia terapeuty Embrace Therapy®

dedykowana ekspertom rozwoju osobistego & duchowego

tYLKO 16 MIEJSC

PODRÓŻ INDYWIDUALNA | SESJE

Wybór uszyty na miarę…

Zapraszam Cię na SESJĘ POZNAWCZĄ

Prawda nie boli.
Boli odpadanie iluzji”.

Autorska metoda

Dagmary Szymańskiej

 

Embrace Therapy®

To metoda,

w której terapeutą

jest sam bóg.mIŁOŚĆ. śWIADOMOŚĆ.

Metoda EMBRACE THERAPY® powstała, dzięki niewytłumaczalnemu racjonalnie boskiemu podłączeniu do samego Źródła, którego doświadczyłam jako Łaska.

Spłynęła ONA do mnie w lipcu 2017 roku podczas sesji z Patrizią – włoską klientką.

Embrace Therapy® stała się dzieki temu, iż sama mnie “wybrała”  autorską metodą, którą dzielę się ze światem poprzez rozwój Akademii Teraputy Embrace Therapy®, w której osobiście przygotowuję Terapeutów do pracy tą metodą.

Pragnę by  EMBRACE THERAPY® objęła swoją magią cały świat. I wierzę, że tak właśnie będzie. Właściwie już jest.

O mnie

Dagmara Szymańska

Nazywam się Dagmara Szymańska.

Jestem autorką metody Embrace Therapy®.

Od ponad 12 lat także life Coachem, duchowym mentorem oraz autorem książek.

Jestem także założycielem Akademii Terapeutów Embrace Therapy®, czyli 8-miesięcznego Procesu Holistycznego i Wielowymiarowego, który kończy się 2-letnią licencją i certyfikacją Praktyka Embrace Tharapy®, zwanym Terapeutą Embrace Therapy®.

Metoda Embrace Therapy® łączy pracę z tym co podświadome z poziomu „wewnętrznego dziecka”, co słabe, automatyczne, instynktowne, z tym co BOSKIE w ujęciu holistycznym, dające MOC, OBFITOŚĆ I PEŁNIĘ.

Przez ponad dekadę wskazuję jak przedostać się przez kotary Umysłu, który pozornie oddziela nas od samych SIEBIE. Od Istoty Boga. Od Miłości. Im głębiej wnikamy w to co skryte pod świadomością, tym bardziej poszerzamy Świadomość, która jest niezbędna przy odpadaniu iluzji i odkrywaniu PRAWDY o tym KIM JESTEŚMY w Istocie.  Dotarcie do Istoty Boga jako Siebie, kończy wszelkie historie Umysłu. Wtedy życie staje się lekkie, zabawne i pełne zaufania, że wszystko, co się wydarza, dzieje się z Miłości i dla Miłości. 

Uczę, jak wyćwiczyć mięsień PAMIĘTANIA o tym KIM JESTEŚ, abyś SAMODZIELNIE potrafiła dokonać świadomego WYBORU w zaufaniu i w miłości, nie dając się wciągać w grę emocji i destrukcyjnych myśli jakże cudownego, ale też ograniczonego programami umysłu.

Sesje indywidualne

podczas których prowadzi Cię MIŁOŚĆ.

W czym jestem ekspertem…

Od 12 lat jestem Coachem Tranformacyjnym w obszarach relacji związków, relacji obfitości i relacji zdrowia. Lecz przede wszystkim moja pomoc sporowadza się do przypomnienia sobie KIM JESTEŚMY w Istocie. Do przypomnienia sobie, że jesteśmy MIŁOŚCIĄ, którą sobie przypominamy dzięki rozwojaniu i wsparciu naszej wewnętrznej MĄDROŚCI – Boskiej Świadomości.

Zdobytą wiedzę oraz cały mój know-how czerpię z własnego doświadczenia i głębokiej pracy własnej w obszarze relacji damsko-męskich, finansach i zdrowiu.

To, czym się zajmuję, nie jest tylko moją pracą, ale przede wszystkim jest moją pasją. Uwielbiam umysł i pracę z nim. Kocham uczyć, jak poszerzać Świadomość, jak wrócić do swojej ISTOTY, jak przypomnieć sobie KIM JESTEM i świadomie przejawiać się jako MIŁOŚĆ. Osoby, które się do mnie zgłaszają, zwykle szukają rozwiązań, kierunku i rozwoju. Szukają siebie i sensu dla swojego życia. Połączenie DUCHA & UMYSŁU to dla mnie Quintessenza mojej pracy.

Testimonials

Co mówią o mojej pracy?

To było niesamowite doświadczenie, gdy podczas prowadzenia sesji przez  Dagmarę   miałam tak przejrzysty obraz siebie jako małej pięcioletniej dziewczynki, która czeka tak naprawdę na mnie-  rodzica, który kocha bezwarunkowo i jest przy niej nieustannie. Ale żeby dotrzeć do takich prawd musiałam stanąć w odwadze przy swoich ziemskich rodzicach i w bezpiecznych warunkach „oddać „  im to, co mi nie służy, a mocno obciąża w codzienności.

Teraz po tej terapii każdego dnia przyglądam się sobie inaczej .. z dużym zaciekawieniem Siebie Nowej,  czyli kompletnej  pozbawionej poczucia, że jestem zależna od kogoś / niewystarczająca. Czuję się dojrzalsza i silniejsza. Podróż, przez którą poprowadziła mnie Dagmara, była fascynująca z ogromem obrazów, wizji, emocji tak głębokich, które obdarzyły mnie zaufaniem do siebie i świata … z wdzięcznością Małgorzata

 

(…)Daga opracowała także niesamowitą autorską metodę zmiany perspektyw Embrace, z której miałam przyjemność już korzystać. Jest to piękna technika obejmowania świadomością przyczyny i podłoża brakującego w nas elementu. Bez ograniczeń poddałam się procesowi i widzę realne zmiany w jakości mojego życia. Z trzęsącego się kłębka nerwów stałam się zrelaksowaną, wspaniałą Sobą. I to jest cudowne. Wzrosła moja uważność. Zdobyłam wiedzę, instrukcję samoobsługi. Wyłapuję gierki, którymi wciąż zagrywa niestrudzony Umysł. I nauczyłam się nieidentyfikowalna z nim. Teraz to wydaje się takie proste! Justyna

 

Cudownie jest przemierzać świat z ludźmi, którzy potrafią więcej. Ja spotkałam moją imienniczkę, która przeprowadziła mnie przez kolejny etap mojej życiowej podróży. Dzięki niej poczułam się bardziej świadoma tego, KIM naprawdę JESTEM. Pomogła mi przeżyć we właściwy sposób, to co wydawało się nie do przeżycia. Sprawiła, że odnalazłam spokój i dostęp do Nieograniczonego. Jestem wdzięczna. Bardzo dziękuję. Dagmara

Śledziłam Dagmarę najpierw na jej włoskim portalu, zanim się z nią skontaktowałam. Pracowałam już od pewnego czasu nad sobą, czytałam wartościowe książki, uczestniczyłam w zajęciach dot. Wewnętrznego Dziecka, ale nadal kręciłam się w kółko z pewnymi emocjami. Dodatkowo czułam frustrację związaną z brakiem spełnienia zawodowego i kompletnym chaosem w mojej głowie. To, co mówiła Dagmara, rezonowało ze mną w 100%. Przyciągała mnie jej mądrość i doświadczenie. Zdecydowałam się na sesje 1:1 gdyż chciałam wreszcie opowiedzieć moją historię i dać sobie jak najlepszą opiekę, “szytą na miarę”. Nie pomyliłam się w moim wyborze. Dagmara jest wspaniałym Przewodnikiem, który najpierw słucha, następnie tłumaczy a w końcu pokazuje drogę wyjścia. Łączy teorię, niezbędną do zrozumienia umysłu, z praktyką swojej autorskiej metody Embrace, dzięki której zmienia się spojrzenie na największą nawet traumę.  Odpadają iluzje i fałszywe przekonania. Dagmara pomaga wstać na nogi, daje kompas i narzędzia, by iść dalej samemu. Rodzi się głęboka wiara w Siebie, we własne siły. Przypominają się zapomniane talenty. Znika strach przed działaniem.
Jak mogłabym podsumować moją “pracę” z Nią? Pomogła mi przede wszystkim ZROZUMIEĆ, kim NIE JESTEM, by następnie POCZUĆ KIM JESTEM w mojej Esencji. Zaczęły  pojawiać się pomysły, uwolniła się kreatywność. Wiem, że cokolwiek zaplanuję, to będzie słuszne, a ograniczyć mogą mnie tylko moje własne przekonania. Ale ja już wiem jak to zmienić.
Daga Kochana, jestem Ci niezmiernie wdzięczna za Twoją mądrość i miłość i za to, że dzielisz się nimi ze światem.

Anna Monika

“Kochana Dagmaro, całym sercem dziękuję Ci, że wskazałaś mi drogę do odkrycia siebie prawdziwej. Dziękuję, że byłaś moim Aniołem, który w sposób subtelny, prawdziwy i pełny miłości prowadził mnie, abym mogła sobie przypomnieć, kim naprawdę jestem. Dziękuję za przypomnienie mi, że jestem wszystkim i wszystko jest we mnie. Dziękuję za niezwykłą przygodę i umożliwienie mi doświadczania cudownych chwil z Tobą i z Grupą. Dagmaruś jesteś Wielkim Światłem na mojej drodze. Z Twoich oczu, ust i serca płynie prawda, a cała Ty emanujesz miłością, czuję to całym sercem od momentu, kiedy Ciebie zobaczyłam po raz pierwszy. Dziękuję, że dzielisz się tym wszystkim. Dziękuję, że Jesteś, Kocham Cię”
– Iza

“Dziękuję za kurs. To byla mistyczna podróż. Jest godzina 23 a ja dopiero po medytacji Integracji cienia poziomu Wolnej Jednostki. Jestem pewna ze medytacje i ćwiczenia z kursu będę towarzyszyć mi odtąd na co dzień. Dziekuję za Twoją obecność”
– Agnieszka

Jestem wdzięczna za Dagmarę.
Pojawiła się na mojej drodze niespodziewanie, niosąc prezent w postaci kursu ,,Przez umysł do serca,,.
Bez wahania i z dużym zaufaniem zapisałam się na kurs, który zmienił moje życie.
To piękna podróż, dzięki której poznałam siebie, swój umysł oraz prawdę. Podczas kursu otrzymałam przeogromne wsparcie i zrozumienie od Dagmary, oraz kursantek. Zmieniłam podejście do życia oraz ludzi. Nauczyłam się, że każdo wydarzenie w moim życiu, każda napotkana osoba zbliża mnie do prawdy. Nauczyłam się, jak ważne w życiu jest wybaczenie oraz akceptacja.
Teraz już wiem:
Miłość jest we mnie
Kochani, kurs ,,Przez umysł do serca,, to piękny proces, który polecam każdemu, kto chce zmienić swoje życie, poznać siebie i żyć w obfitości.
Dziękuję Dagmaro. Kocham Cię życie
Jadwiga

Odkryłam, ile miłości znajduje się w podroży zwanej poznawaniem siebie. Odkryłam też, że trud pracy nad sobą się opłacał, bo umysł jest potężny i gdy zaczyna nam ufać, staje się naszym największym wsparciem, a nie przeszkodą. Podczas kursu miałam wgląd i sposobność popatrzeć w oczy mojej podświadomości i było to naprawdę magiczne doświadczenie, a wszystko to tak banalnie proste…”
Ada

„Przyszedł taki dzień, kiedy stanęłam pod ścianą i poczułam, że nie mam siły. Zauważyłam, jak moje życie wciąż zatacza to samo koło, poczułam zmęczenie, ogromne zmęczenie.
Szukałam już od dawna kogoś, kto poprowadzi mnie przez nieznane zakamarki mojej duszy. Sama bałam się tam zaglądać. I wtedy pojawił się Anioł w postaci Dagmary.
Historia Dagi oraz droga, którą przeszła, role, które porzuciła, Jej energia, którą teraz tryska – to wszystko do mnie przemówiło.
Polecam ten kurs, całym sercem. Po nim już nic nie będzie takie same, a wokół będą się dziać cuda!
Uprzedzam, to nie jest łatwa droga, ale na prawdę warto!
Polecam również włączenie detoksu w ostatnim tygodniu kursu. To niesamowite doświadczenie i zrozumienie jak „podstępny” bywa nasz umysł.
Dzięki zamianie jedzenia z formy stałej na płynną zrzucamy nie tylko zbędne kilogramy, ale przede wszystkim ogromny balast w postaci niepotrzebnych emocji i ról, które odgrywamy.
Po prostu wracamy do Siebie!
Daga jest ogromnym wsparciem przez cały czas trwania kursu. Uczestnicy dzielą się efektami swojej pracy, trudnymi emocjami, a z czasem coraz większą radością na zamkniętej grupie, czacie i podczas cyklicznych spotkań na zoomie.
Jeśli czujesz, że Twoje życie przelatuje Ci przez palce i nie czerpiesz z niego radości, to ten kurs jest jak objawienie. To początek nowej, czasem trudnej, ale cudownej drogi.”
Magdalena

„Byłam na kursie Dagi i to był cudowny i mega znaczący w moim życiu głębokiej podróży do siebie. Zgadzam się, że warto to robić pod okiem coacha terapeuty, bo poprostu jest nam łatwiej wejść w to całą sobą”

~ Lidia

 

e-book

“Wewnętrzne Dziecko podświadomości”

odbierz swój wyjątkowy prezent

Jestem dla Ciebie

Dołącz do mojej społeczności i rozwijaj się: