JAK PRAWDZIWE
DLA CIEBIE JEST STWIERDZENIE,
że życie to kwestia szczęścia, przypadku,
fatum czy przeznaczenia
?

A może CZUJESZ,
że chodzi o coś zupełnie innego?

 

Czujesz dobrze.

Wszystko ma źródło w TOBIE i za wszystko co kreujesz jesteś ODPOWIEDZIALNA.

Jednak nie zawsze jesteś tego świadoma, bo steruje nami potężna pod-świadomość.

Tak naprawdę, tylko JEDNA rzecz dzieli Cię od tego czy chcesz mieć realny wpływ na własne życie. Naprawdę JEDNA.

Wiem, że na początku to brzmi jak jakiś absurd. Dziwnie się czujemy z tym stwierdzeniem, bo niby wpływamy na nasze życie, a jednak cały czas coś jest “nie tak”.

Oczywiście można zmieniać na “szybko”, na “już”, na “rachu-ciachu”. Ale to często jest jak raca, która niby szybko się zapala, ale i szybko gaśnie.

Z doświadczenia własnego oraz moich klientek wie, że do trwałej zmiany potrzeba czasu. Zwłaszcza na początku drogi. Czasu, w którym jak motyl będziesz siebie budowała w różnych stadiach budzącej się Świadomości.

Podczas tej podróży pomogę wyprowadzić Cię OD wojowniczej SIŁY DO prawdziwie Kobiecej MOCY do siebie. Poprowadzę Cię PRZEZ UMYSŁ DO SERCA. Do Twojej Istoty poprez świadomą komunikację z Wewnętrznym Dzieckiem. Poprowadzę Cię przez ALCHEMICZNĄ R-EWOLUCJĘ, dzięki której najpierw wywrócisz wszystko do góry nogami, aby zbudować świadomie w PEŁNI.  Pomogę OTWORZYĆ SIĘ NA MIŁOŚĆ, abyć mogła cieszyć się życiem pełnym naturalnej, bezwysiłkowej obfitości.

Pracuję z Kobietami, które wierzą w moc zmiany. Wierzą, że zmiana na zewnątrz musi zajść od środka, i które są GOTOWE do tego, aby zajrzeć w tą ciemną głębię.

Dlatego jedyne czego potrzebujesz do pracy ze mną, to decyzji i zaufania nie tyle do mnie, co do SIEBIE. Zaufania w proces, w moje doświadczenie i w brak przypadków, który Cię tutaj doprowadził.

Twój proces indywidualny

Twój proces na warsztatach i kursach

Twój proces w Akademii Terapeuty Embrace Therapy®

KSIĄŻKI

 
Zapraszam do czytania. To propozycje dla osób, będących już na ścieżce rozwoju osobistego i duchowego, które jeszcze nie zintegrowały w pełni Siebie.

Jestem dla Ciebie

Dołącz do grupy MOC ŚWIADOMEJ KOBIECOŚCI:

Jestem dla Ciebie

Dołącz do mojej społeczności i rozwijaj się: