Warsztat online

Embrace Therapy®

 

Warsztat online EMBRACE THERAPY®,
to praca z Wewnętrznym Dzieckiem podświadomości.

W każdej turze godzinowej przewidziane
sesje z 3 uczestnikami warsztatu.

 

 Czego nauczysz się na warsztacie?

Zobaczysz przede wszystkim jak skutecznie pracować z własną PODŚWIADOMOŚCIĄ, czyli tą najbardziej pierwotną reprezentacją umysłu jakim jest WEWNĘTRZNE DZIECKO. 

Dowiesz się Kim jest Wewnętrzne Dziecko

i dlaczego tak bardzo domaga się naszej UWAGI

Dowiesz się Kim jest Boski Rodzic

Nauczysz się odróżniać Go od innych reprezentacji umysłu, które nazywam “Przedszkolankami”, a które zamiast poszerzać samoświadomość, sprawiają, że popadamy w coraz głębszą frustrację. 

Odkryjesz w sobie potencjał bezwarunkowej miłości

Doświadczysz czym jest BEZWARUNKOWA MIŁOŚĆ. Uzdrowisz i rozpuścisz w Świadomości i Miłości ziemskie lojalności, które  blokujące Twój pełen POTENCJAŁ.

Jak wybierani są uczestnicy do sesji?

 Osoby do sesji pokazowych wybierani są spontanicznie. Oznacza to, że w trakcie warsztatu “czuję”, że praca z TĄ konkretną osobą będzie najlepsza dla energii danej grupy.

Oczywiście sesja z daną osobą odbywa się tylko i wyłącznie za jej zgodą.

Czym są 2 tury warsztatowe?

Tura #1 i #2 to te same warsztaty,

przy czym jeden jest przedpołudniowy, a drugi popołudniowy.

 

Można zapisać się na oba, by utrwalić sobie to, co  zostało DOŚWIADCZONE w pierwszej turze.

Uczestnicząc w obu turach wzrasta możliwość wzięcia bezpośredniego udziału w samej sesji Embrace Therapy, oraz możliwość przeżycia niewygodnych, ciężkich emocjonalnie zdarzeń z naszego życia w grupowym procesie.

Poprowadzę w każdej turze 3 rodzaje sesji*: 

Embrace Therapy® FUTURE

Embrace Therapy® PAST

Embrace Therapy® PRESENT

*Jeśli będą chętne osoby z takimi sytuacjami

O metodzie Embrace Therapy®

Embrace Therapy ® , to proces, który w prosty i łagodny sposób pozwoli Ci dotrzeć do Twojej najwyższej ŚWIADOMOŚCI i MIŁOŚCI. Pozwoli także połączyć się z TYM zarówno na poziomie świadomym jak i podświadomym. Embrace oznacza objęcie. To głębokie zrozumienie – świadoma część – która łączy się z natychmiastową akceptacją, co skutkuje rozpuszczeniem się silnych emocji z przeszłości. To cześć podświadoma odczuta w ciele jako rzeczywiste doświadczenie, które sprawia, że zachodzi głęboka zmiana w percepcji zdarzeń z naszego życia, które kompletnie zmienia naszą perspektywę. To objęcie Miłości i Świadomości.

Proces ten wzmocni Twoją intuicję, czucie, świadomość tego Kim Jesteś i sprawi, że duchowy oraz ludzki aspekt Ciebie będą jeszcze bardziej ze sobą połączone. One już są połączone, ale zwykle o tym nie pamiętamy szukając wiele dróg. Wystarczy naprawdę „jeden click”, by o tym pamiętać i już w TYM przypomnieniu BYĆ.

Co mówią osoby, które zdecydowały się na ten kurs:

Jest to piękna technika obejmowania świadomością przyczyny i podłoża brakującego w nas elementu. Bez ograniczeń poddałam się procesowi i widzę realne zmiany w jakości mojego życia. Z trzęsącego się kłębka nerwów stałam się zrelaksowaną, wspaniałą Sobą. I to jest cudowne. Wzrosła moja uważność . Zdobyłam wiedzę, instrukcję samoobsługi. Wyłapuję gierki, którymi wciąż zagrywa niestrudzony Umysł. I nauczyłam się nieidentyfikowalna z nim. Teraz to wydaje się takie proste!

Śledziłam Dagmarę najpierw na jej włoskim portalu zanim się z nią skontaktowałam. Pracowałam już od pewnego czasu nad sobą, czytałam wartościowe książki, uczestniczyłam w zajęciach dot. Wewnętrznego Dziecka ale nadal kręciłam się w kółko z pewnymi emocjami. Dodatkowo czułam frustrację związaną z brakiem spełnienia zawodowego i kompletnym chaosem w mojej głowie. To co mówiła Dagmara, rezonowalo ze mną w 100%. Przyciągała mnie jej mądrość i doświadczenie. Zdecydowałam się na sesje 1:1 gdyż chciałam wreszcie opowiedzieć moją historię i dać sobie jak najlepszą opiekę, “szytą na miarę”. Nie pomyliłam się w moim wyborze. Dagmara jest wspaniałym Przewodnikiem, który najpierw słucha, następnie tlumaczy a w końcu pokazuje drogę wyjścia. Łączy teorię, niezbędną do zrozumienia umysłu, z praktyką swojej autorskiej metody Embrace, dzięki której zmienia się spojrzenie na największą nawet traumę.  Odpadają iluzje i fałszywe przekonania. Dagmara pomaga wstać na nogi, daje kompas i narzędzia by isć dalej samemu. Rodzi się głęboka wiara w Siebie, we własne siły. Przypominają się zapomniane talenty. Znika strach przed działaniem.
Jak mogłabym podsumować moją “pracę” z Nią? Pomogła mi przede wszystkim ZROZUMIEĆ kim NIE JESTEM by następnie POCZUĆ KIM JESTEM w mojej Esencji. Zaczęły  pojawiać się pomysły, uwolniła się kreatywność. Wiem, że cokolwiek zaplanuję to będzie słuszne a ograniczyć mogą mnie tylko moje własne przekonania. Ale ja już wiem jak to zmienić.
Daga Kochana, jestem Ci niezmiernie wdzięczna za Twoją mądrość i miłość i za to, że dzielisz się nimi ze światem

Anna

Przyłącz się i zapisz się już teraz.

Warsztat odbędzie się na platformie zoom, a link wraz z fakturą zakupu, zostanie wysłany do Ciebie na e-mail po dokonaniu płatności.

Ilość miejsc ograniczona.

 

Cena #1 TURY

warsztat ONLINE

PLN 190

#1 tura 9:00 – 13:00

 

N

ZAJĘCIA 9:00 - 13:00

N

Sesje EMBRACE THERAPY z 3 osobami

N

Wprowadzenie do pracy z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM

N

Spotkanie na ZOOMIE w dowolnym miejscu naz Ziemi.

N

FAKTURA zakupu wysłana na maila

Cena #1 + #2 TURY

warsztat online

PLN 290

Obie tury

 

N

ZAJĘCIA 9:00 - 20:00

N

Sesje EMBRACE THERAPY z 6 osobami

N

Wprowadzenie do pracy z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM

N

Spotkanie na ZOOMIE w dowolnym miejscu na Ziemi

N

FAKTURA zakupu wysłana na maila

Cena #1 TURY

warsztat ONLINE

PLN 190

#2 tura 16:00 – 20:00

 

N

ZAJĘCIA 16:00 - 20:00

N

Sesje EMBRACE THERAPY z 3 osobami

N

Wprowadzenie do pracy z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM

N

Spotkanie na ZOOMIE w dowolnym miejscu na Ziemi

N

FAKTURA zakupu wysłana na maila

Twoje płatności są bezpiecznie przetwarzane, dzięki stronie zabezpieczonej certyfikatem SSL.
Forma płatności: PayPal, PayU, Przelew bankowy, karta kredytowa

Moja droga…

Pamiętam, że kiedy byłam małą dziewczynką, byłam bardzo ciekawa świata, byłam otwarta i uwielbiałam prowadzić długie dyskusje filozoficzne na temat naszej egzystencji. Wielu moich rówieśników nie rozumiało po co w ogóle poruszam te tematy, skoro filozofia jest tak odległa od naszej rzeczywistości, a dorośli nie brali zbyt poważnie moich rozważań, również uważając je za zbyteczne i utopijne. Ale ja nie poprzestałam i wciąż pytałam siebie:

“Jaki byłby świat gdyby choć jeden dzień, to co ludzie nazywają “filozofią”, zaczęli praktykować ?

Moje dzieciństwo nie było łatwe… mieszkałam na “kupie” na 48 m2 z dziadkiem alkoholikiem, którego często spotykałam zasikanego i pijanego pod osiedlowymi krzakami. W domu była także Babcia, która całe życie była albo chora albo przejęta, ofiara własnych lęków, był też Wujek, przyrodni brat mojej mamy, oraz moja młodziutka Mama, która po rozwodzie z moim Tatą gdy miałam zaledwie 2-3 latka, szukała jak załatać dziury po rozstaniu i stworzyć nową rodzinę.

Tak, to nie było sielankowe dzieciństwo…ale pomimo tych pozornych trudności nigdy nikogo nie oskarżałam o stan rzeczy. W jakiś sposób już jako dziecko wiedziałam, że odpowiedzialność za moje życie jest po mojej stronie. Ale wraz z tą odpowiedzialnością, uwierzyłam w pewne przekonanie, które mi towarzyszyło przez większość życia i było bardzo destrukcyjne:

 

“To Twoja wina! Nie zasługujesz, nic nie znaczysz, inni są lepsi od Ciebie! Jeśli by tak nie było, twój tata by cię nie zostawił dla nowej rodziny!”.

Tak, to było jak zdarta płyta głęboko wyryte na dysku mojej podświadomości. Było też głęboko przykryte pod pozornym wewnętrznym krzykiem, który próbował mnie przekonać ze to JA JESTEM TA NAJLEPSZA! Dlatego też od kiedy pamiętam zawsze miałam świadectwa z czerwonym paskiem, szkoła muzyczna i balet, aby wyróżnić się na tle podwórkowych rówieśników. Skończyłam też dwa kierunki studiów oraz jedną podyplomówkę i przez wiele lat pracowałam dla dużych firm farmaceutycznych.

Ale w środku, gdzieś na dnie, czułam, że to nie moje prawdziwe JA, i bardzo pragnęłam poznać to KIM JESTEM. Wiedziałam, że jest coś więcej niż tylko moje ciało, emocje, myśli. Czułam to, ale nie wiedziałam, jak TO rozpoznać. Aż pewnego dnia, jak to zwykle bywa, znalazłam wewnętrzny kontakt z SOBĄ.

To było w 2010 roku, gdy trafiłam do szpitala na cały miesiąc z diagnozą Zespołu Stilla – choroby immunologicznej. Pomimo 40 stopniowych gorączek, pomimo bólu mięśni i stawów oraz silnego osłabienia, znalazłam się jakby w oku cyklonu gdzie wszystko wirowało dookoła mnie a ja nagle znalazłam się w ciszy własnej

DUSZY…

Ten miesiąc w szpitalu, był dla mnie jednym z najbardziej cudownych momentów w moim życiu. Odnalazłam nagle ten zagłuszany cale życie głos, całkowicie inny od tego, który mnie popychał do udowadniania światu mojej wartości. W objęciach tego “nowego” głosu, poczułam się bezpiecznie i całkowicie otulona miłością. Nie chciałam już za żadne skarby pozwolić mu ponownie zniknąć. Na początku byłam przekonana, ze to Głos Boga, który do mnie mówi, ale potem zdałam sobie sprawę, ze to Boska Cząstka, która delikatnie, będąc we mnie, chce zaprowadzić mnie do Źródła..

To co się stało w 2010 roku było początkiem mojej drogi. Zaczęłam szukać w labiryntach umysłu, poznawać go, bo wiedziałam, że to właśnie umysł jest tym co mnie, co nas, blokuje. I tak oto zaczęłam “wielkie odgruzowanie” we własnym wnętrzu.

Zaczęłam w tym czasie cykl szkoleń, które pomogły mi w pracy nas sama sobą, nad świadomym – i co ważniejsze – podświadomym umysłem. Zdobyłam tytuły Master Coach’a, Mastera NLP, Hipnoterapeuty oraz Teraputy TLT (Terapia oparta o Gestalt i praca a podświadomością), która w bardzo silny i skuteczny sposób transformuje nasze negatywne emocje zmieniając optykę zapisana w oddalonej przeszłości (dzieciństwo, okres prenatalny, poprzednie wcielenia, jeśli ktoś tak czuje). Studiowałam także Radykalne Wybaczenie Colina Tippinga, Matczyna Ranę Bethany Webster i Susan Forward, Psychobiologie oraz Totalna Biologie, dlatego pracując z umysłem, pracuje tez dużo z ciałem (chorobami zwłaszcza przewlekłymi). Dzisiaj w pracy z klientami miksuje wszystkie te techniki i dopasowuje na miarę, nie trzymam się sztywno regułek, bo ostatnich 10 lat doświadczeń, pokazało mi, że nie warto, gdyż każdy z nas jest inny i ma różnorodne potrzeby.

Ale nie tak dawno temu odkryłam coś dużo bardziej fascynującego… odkryłam, że to Ja, TY, MY, KAŻDY z nas…jesteśmy

BOSKĄ CZĄSTKA.

W pewnym momencie życia poczułam, jakby umysł się ode mnie odseparował i zarazem zintegrował we mnie. Po tym pozornym wyzwoleniu – pozornym, bo tak naprawdę ta Boska Istota była, jest i będzie zawsze TOBĄ – umysł staje się tylko cudownym narzędziem, który pomaga Ci w doskonałej kreacji nowej rzeczywistości płynącej z boskiej intencji serca.

 

Nagle wiesz KIM JESTEŚ…a jesteś WSZYSTKIM tym co jest,..MIŁOŚCIĄ, PRAWDĄ, BYTEM, BOGIEM, ŚWIADOMOŚCIĄ, JAŹNIĄ,…JESTEŚ. I to jest bardzo proste, gdy zostanie poczute w głębi serca, przez długie lata trzymane w objęciach wystraszonego umysłu.

Cala ta podróż do SIEBIE, pozwoliła mi spojrzeć za cały ten proces bardzo holistycznie. Zrozumiałam tez, że bez naszego wstawiennictwa, bez naszego TAK, żadna technika, żaden colach, nauczyciel, prowadzący przewodnik nie są w stanie pomoc nikomu. Ważne jest uczyć się i brać garściami od tych, którzy już ta drogę przeszli, oraz skupiać się na obserwacji tej drogi i zmian w nas zachodzących. Polecam wziąć mapę od tych, którzy przebyli ta drogę, ale nie iść ślad w ślad, tylko obrać kierunek, być świadomym zagrożeń i słuchać serca, które wie, dokąd prowadzi. Nikt nie ma czarodziejskiej różdżki, aby uwolnić Cię z uścisków umysłu i wyzwolić Boskość, która Jesteś. Gdy zaczniesz na początku podążać za Boskim Głosem zaczniesz rozpuszczać opór… poszerzać świadomość… zaczniesz tym samym zbliżać się do PRAWDY o SOBIE SAMYM. Dlatego z zależności od potrzeb używam “narzędzi”, które służą do pracy z umysłem dla tych, którzy są jeszcze na początku drogi i dopiero poznają jego tajniki, oraz z innych, “alternatywnych sposobów” takich jak praca z energia i wibracja, aby poczuć to uwolnienie się od umysłu i świadomie wybierać. 

Dziś wiem jedna prosta rzecz:

Cuda zaczynają się tam, gdy przekraczamy pozornie wewnętrzny opór. Gdy przestajemy identyfikować się z tym co go tworzy.

Jestem Terapeutką Holistyczną, autorką metody Embrace Therapy™, założycielką Akademii Embrace, Master Coach’em, Master NLP, trenerką rozwoju osobistego, Hipnoterapeutą, Certyfikowanym Terapautą Time Line Therapy™,  pasjonatką umysłu, nauczycielem duchowym, szczęśliwą mamą i żoną, kochającą córką, kobietą spełnioną zawodowo, prywatnie, zewnętrznie i wewnętrznie.

Przez dekadę pracowałam w dużych korporacjach farmaceutycznych, oraz zarządzałam sprzedażą i coachingiem w jednym z polskich Banków Komórek macierzystych.

Ukończyłam pakiet szkoleń coachingowych w Instytucie Liderów Zmian zakończonych certyfikatem Master Coacha. Szkolenia z zakresu hipnozy, szkolenia terapeutyczne Time Line Therapy, szkolenia dwustopniowe z technik NLP. Ukończyłam kurs trenerski, pierwszy stopień Reiki, czyli pracę z energią, a także Kurs Totalnej Biologii oraz Psychobiologii i wiele innych.

Od 2010 roku pracuję z ludźmi, choć cały proces zaczęłam od poznania siebie i pracy nad sobą. Prowadzę kursy, warsztaty oraz sesje indywidualne na żywo i online w języku polskim i włoskim.

Jestem autorką kursów online:

🎀 Przez umysł do Serca

🎀 Alchemiczne R-ewolucje

oraz
– książka “BOSKI UMYSŁ“, do nabycia na https://virgobooks.pl/
– książka “Przez Umysł do PEŁNI“, do nabycia na https://virgobooks.pl/

Pracuję w nurcie psychologii transpersonalnej, która postrzega człowieka jako istotę wielowymiarową, czyli cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową.

Dzielę się mapą, z tymi, którzy mnie o nią pytają – to droga którą najpierw sama przeszłam.
Pokazuję zasadzki i niebezpieczeństwa jakie czekają na drodze Powrotu do Siebie.
Uczę jak skutecznie omijać przeszkody umysłu, oraz jak sprawić by stał się on naszym najlepszym przyjacielem w drodze do odkrycia prawdziwego JESTEM.

Z miłością,

Dagmara Szymańska