Warsztat Online

 

3 prowadzone sesje Embrace Therapy® 

03 GRUDZIEŃ 2022

9:00 – 13:00

WARSZTAT EMBRACE THERAPY® ONLINE

To cztero-godzinny warsztat online, w którym prowadzę 3 indywidualne sesje Embrace Therapy® w gronie pozostałych uczetników warsztatu, którzy jednocześnie przechodza swój własny proces.

 

„Prawda nie boli.
Boli odpadanie iluzji”.

Sesje te nie zawierają dogłębnego wywiadu jak to zwykle bywa na sesji indywidualnej. Na warsztacie przechodzę z osobą, która zakupiła swój bilet jako uczestnik sesji 1:1, do konkretnej sytuacji, z którą osoba się zgłasza, ale bez głębszej i wnikliwej analizy podświadomych programów i danego doświadczenia.

Sesje Embrace Therapy® dotyczą rozpuszczenia destrukcyjnych, bolesnych, negatywnych emocjonalnych stanów z konkretnych sytuacji, które wydarzyły się w przeszlości lub mają miejsce w teraźniejszości, albo są wyobrażoną sytuacją na przyszłość. 

Sesje Embrace Therapy® mogą dotyczyć zagadnień z każdego obszaru życia. 

Osoba, która zgłasza się na sesję jako uczestnik sesji (tylko 3 miejsca!) zgłasza się z konkretną emocjonalną sytuację, z której “sideł” pragnie się uwonić. 

Uwolnienie nastepuje dzięki rozpuszczeniu danego zdarzenia w objęciach (Embrace) Miłości i Świadomości.

Podczas sesji dochodzi do spotkania “małej” podświadomości (Wewnętrznego Dziecka) z Boskim JESTEM, a w przestrzeni BOGA mogą się dziać już tylko CUDA.

Pozostali uczestnicy będąc w POLU sesji, mają swoje indywidualne procesy, i choć nie są one prowadzone 1:1, to są ogromnym emocjonalnym przeżyciem, w którym najczęściej dochodzi do takiego samego uwolnienia emocji, jakby się osobiście brało udział w sesji.

Ponieważ nie ma przypadków, to również osoby, które będą w POLU i będą jego integralną częścią, będą miały “wspólny mianownik” swoich historii i tym samym programów, które kolektywnie się harmonizują w ramionach świadomości i miłości

4 godziny warsztatu

3 sesje indywidualne w grupie

3 grudzień 2022 – sobota

 

Ważne!!

Spóżnienie na warsztat powyżej 15 minut, będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia udziału w Warsztacie pomimo zakupionego biletu, bez możliwości zwrotu pieniędzy. Jest to spowodowane tym, iż w momencie rozpoczęcia się sesji wymagam absolutnej ciszy i szacunku dla uczestnika sesji. Dlatego zadbaj o PUNKTUALNOŚĆ. 

Ufam, że rozumiesz moją decyzję,

Dagmara

 

Nazywam się Dagmara Szymańska i pomagam kobietom i mężczyznom w powrocie do ich wewnętrznej harmonii, źródła i miłości. Robię to poprzez poszerzanie i pogłębianie samoświadomości, rozpoznając to, co pod-świadomie skrzętnie skrywane przez nasz umysł.

Jako Coach i Terapeuta prowadzę ludzi zwykle w jakimś trudniejszym etapie ich życia. Specjalizuję się głównie w obszarach relacji (w ty m damsko-męskich), energii kobiecej i męskiej, a przede wszystkim w pracy z Wewnętrznym Dzieckiem podświadomości i poszerzaniem Boskiej świadomości JA JESTEM.

Mając 12 letnie doświadczenie osobsite, zawodowe i duchowe prowadzę holistycznie i wielowymiarowo, jednak głównie pracuję metodą, która sama do mnie “przyszła”, choć jej wcale nie szukałam.