Warsztat

LIFE
EXPERIENCE

Sobota, 1 sierpnia 2020 o 10:00 – 18:00
Klinika OdNowa – Centrum Refleksoterapii
Al. Zwycięstwa 46/1, 80-237 Gdańsk

Warsztat LIFE EXPERIENCE

To praktyczny warsztat powrotu do PRZYCZYNY tego, co dziś jest niechcianym “efektem” – czyli tym, co przejawia się w naszym aktualnym życiu.

To warsztat dla tych, którzy są gotowi by dać zielone światło natychmiastowej AKCEPTACJI oraz dla tych, którzy chcą poczuć na własnej skórze magiczne rezultaty po uwolnieniu się z iluzji i odkryć to kim naprawdę jesteśmy.

Dostęp do SIEBIE jest możliwy, gdy rozpuszczamy lęk, a w jego miejsce wpuszczamy ZAUFANIE.

Warsztat LIFE EXPERIENCE to spotkanie z Prawdą, Świadomością i Miłością.

Podczas warsztatu…

…odkryjemy programy umysłu i rozpoznamy Boską Prawdę naszych Serc.
Prawdę, która czeka tylko na nasze TAK, aby uwolnić nasze wieczne światło…

Dokonamy tego poprzez podróż w labiryncie umysłu – bo to ON jest tym, który nam tą PRAWDĘ przysłania.

Rozpuścimy poczucie winy - Rozpoznamy empatię

Rozpuścimy poczucie krzywdy - Rozpoznamy wybaczenie

Rozpuścimy odrzucenie - Rozpoznamy uznanie

Rozpuścimy gniew - Rozpoznamy akceptację

Rozpuścimy strach - Rozpoznamy Miłość

Warsztat LIFE EXPERIENCE – to bardzo praktyczny workshop.
Nie będzie nudnej teorii. Będzie za to sporo praktycznych ćwiczeń i pewnie poleją się łzy przy uwalnianiu zamkniętych od lat emocji.
A to wszystko po to, by zagościł uśmiech na Twojej twarzy i ulga w sercu.

     O metodzie Embrace Therapy™ 

Autorska metoda EMBRACE THERAPY ™
To objęcie MIŁOŚCIĄ I ŚWIADOMOŚCIĄ.
To moja filozofia łączenia w JEDNIĘ Miłości i Świadomości.
To nasze wspólne istnienie w jednym Polu. To Bóg, Wszechświat.
To istnienie jak w lustrzanym odbiciu. Widzę Cię, a Ty widzisz mnie, czyli widzę siebie w Tobie, a Ty widzisz siebie we mnie.
To objęcie świadomością i miłością lustra. To zobaczenie prawdy o sobie.

Dlatego EMBRACE, czyli:

Jesteś tym kim jestem. Jestem tym kim jesteś.
JesteśMY tym samym. Jesteśmy dla siebie doskonałym odbiciem. Doskonałym lustrem

NATYCHMIASTOWA AKCEPTACJA

 To NATYCHMIASTOWA zmiana percepcji postrzegania tej same rzeczywistości. To NATYCHMIASTOWE rozpuszczenie emocji, które połączone były z destrukcyjnymi przekonaniami. Tak. Słowo „natychmiastowe”, nie jest tu żadnym nadużyciem. Tak się po prostu dzieje!

świadomy proces

To metoda, która łączy świadomy proces zmiany zachodzący w podświadomości. Samo wpływanie na podświadomość bez świadomego wsparcia procesu rozwojowego, jest krótkotrwałe. Tak samo jak “praca na powierzchni”, czyli stosowanie technik, metod płynących z “wiem, rozumiem”, czyli z “głowy”. One również będą krótkotrwałe w skutkach. Embrace Therapy™, łącząc świadomy proces z podświadomością, czyli zakrytą dla świadomości, z pozoru niedostępną częścią umysłu, sprawia, że poprzez akceptację pojawia się ZAUFANIE, a ono pozwala odkryć zakryte i je uzdrowić.

ROZPOZNANIE

Dzięki metodzie EMBRACE THERAPY™ nauczysz się rozpoznawać gierki umysłu, które często towarzyszą pracy z „wewnętrznym dzieckiem” podświadomości i odkryjesz dlaczego tradycyjne ukochiwanie wewnętrznego dziecka nie działa na dłuższą metę. Dowiesz się kim jest “przedszkolanka”, która przebiera się za “rodzica” i nauczysz się ją demaskować.

PRACA Z RODEM

Zobaczysz jak silna lojalność trzyma nas wobec ziemskich rodziców i dowiesz się dlaczego ta podświadoma więź się tworzy. Krok po kroku nauczysz się sobie ufać, by doświadczać bezwarunkowej miłości, czyli wolności od programów umysłu.

EMOCJE

To metoda, dzięki której poznajesz na własnej skórze czym jesteś w Esencji a czym jest umysł. To doświadczenie i połączenie Wiem + Czuję

UMYSŁ

To połączenie pracy z umysłem i duchowością, objęte świadomością i miłością. To głębokie wejście w psyche, czyli duszę – psyche z greckiego znaczy dusza, a nie umysł.

Co dalej?

W praktyce metoda EMBRACE THERAPY ™ pokazuje, gdzie znajduje się opór, co za nim stoi, jakie przekonania, jaka lojalność wobec klanu z którego pochodzimy.

Dzieli się narzędziami do zmiany na poziomie umysłu i ducha, która prowadzi do transcendencji, czyli zmiany perspektyw z innego poziomu niż ten, na którym zostały wykreowane mentalne przeszkody.

W jasny i bezpośredni sposób uczy jak samodzielnie zadbać o własne życie oraz jak odkryć obfitość Życia w sobie. Jak stać się szczęśliwym człowiekiem, który doświadcza Raju na Ziemi.

Dlatego połączenie terapii, psychologii, totalnej biologii, coachingu z DUCHOWOŚCIĄ osobiście przyniosło jej najlepsze rezultaty w rozpoznaniu Świętej Boskości, którą jest każdy z Nas – bez wyjątku Metoda Zmiany Perspektyw

 

Warsztat

Cena regularna

PLN 489

 

 TERMIN

01.08.20 (sobota) godz. 10.00 – 18.00 z przerwą na obiad

 

MIEJSCE:

Klinika OdNowa – Centrum Refleksoterapii
Al. Zwycięstwa 46/1, Gdańsk

 

Rezerwacja miejsca po dokonaniu przedpłaty w wysokości 147,00 zł na konto Kliniki OdNowa.

Reszta kwoty płatna na Warsztacie gotówką u Prowadzącego.

Liczba miejsc jest ograniczona❗

ZGŁOSZENIA I INFORMACJE
sekretariat@odnowacentrum.pl
(+48) 509 614 409
https://www.odnowacentrum.pl

Kilka słów o mnie:

Nazywam się Dagmara Szymańska.

Jestem Terapeutką Holistyczną, autorką metody Embrace Therapy™, założycielką Akademii Embrace, Master Coach’em, Master NLP, trenerką rozwoju osobistego, Hipnoterapeutą, Certyfikowanym Terapeutą Time Line Therapy™,  pasjonatką umysłu, nauczycielem duchowym, szczęśliwą mamą i żoną, kochającą córką, kobietą spełnioną zawodowo, prywatnie, zewnętrznie i wewnętrznie.

Przez dekadę pracowałam w dużych korporacjach farmaceutycznych, oraz zarządzałam sprzedażą i coachingiem w jednym z polskich Banków Komórek macierzystych.

Ukończyłam pakiet szkoleń coachingowych w Instytucie Liderów Zmian zakończonych certyfikatem Master Coacha. Szkolenia z zakresu hipnozy, szkolenia terapeutyczne Time Line Therapy, szkolenia dwustopniowe z technik NLP. Ukończyłam kurs trenerski, pierwszy stopień Reiki, czyli pracę z energią, a także Kurs Totalnej Biologii oraz Psychobiologii i wiele innych. 

Od 2010 roku pracuję z ludźmi, choć cały proces zaczęłam od poznania siebie i pracy nad sobą. Prowadzę kursy, warsztaty oraz sesje indywidualne na żywo i online w języku polskim i włoskim.

Pracuję w nurcie psychologii transpersonalnej, która postrzega człowieka jako istotę wielowymiarową, czyli cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową.