1-dniowy warsztat EMBRACE w SOPOCIE

 

PRZEBUDZONA KOBIECOŚĆ & BOSKOŚĆ

06.08.2022

„Prawda nie boli.
Boli odpadanie iluzji”.

PRZEBUDZONA KOBIECOSĆ & BOSKOŚĆ

W malowniczym miejscu przy Sopockiej plaży już 06 sierpnia (sobota) poprowadzę warsztat dla 90 kobiet, których intencją jest PRZEBUDZENIE ŚWIADOMOŚCI i tym samym PRZEBUDZENIE naszej odwiecznej BOSKOŚCI, a także KOBIECOŚCI.

CO CIĘ CZEKA NA WARSZTACIE?

→ Dowiesz się czym jest i jak działa UMYSŁ i ENERGIE Kobieca i Męska i tym samym sprawdzisz, w której energii się znajdujesz

 

→ Dlaczego pomimo wielu starań i lat poszukiwań siebie, wciąż masz problem z poczuciem swojej BOSKOŚCI I KOBIECOŚCI, a także z budowaniem wspaniałych trwałych relacji

 

→ Dotkniesz własnego lęku, tylko po to, aby objąć go ZAUFANIEM, czyli świadomością i miłością

→ Poznasz głęboką pracę z Wewnętrznym Dzieckiem podświadomości oraz odkryjesz Kim Jest Boski Rodzic i jak się z NIM łączyć każdego dnia

 

→ Uświadomisz sobie najgłębsze, blokujące Cię przed poczuciem BOSKOŚCI I KOBIECOŚCI przekonania

i otworzysz się na ich zmianę, lub je całkowicie rozpuścisz (uznasz, uzdrowisz, ubejmiesz)

 

 

WARTOŚĆ DODANA

 

→ Podczas warsztatu odbędą się 2 pokazowe sesje terapeutyczne Embrace Therapy® – na żywo z wybranymi uczestniczkami warsztatu. To niesamowity prezent dla ochotniczek spontanicznie wybranych, gdyż sesja jest  w całości nieodpłatna, a jej wartość to 888 zł

 

Sesję Terapuetyczną Embrace Therapy® poprowadzi sama jej autorka Dagmara Szymańska.

 

Każad z osób, która nie zostanie wybrana do sesji teraputycznej, skorzysta z jej MOCY, ponieważ działanie jest odczuwalne w całym energetycznym POLU.

Często osoby “postronne”, a obecne na wspólnej sali, doświadczają uwolnienia swoich traum tylko dzięki temu, iż równolegle przechodzą swój proces.

 

 

→Wspólnie z moim gościem specjalnym Dominiką Fuga, nauczycielem Jogi z 15 letnim doświadczeniem:

 

→ nauczysz się świadomego oddechu i dowiesz się o jego MOCY

 

→ doświadczysz terapeutycznej sesji dźwiękowej GONGIEM i/lub Misami 

DWIE Sesje Embrace Therapy®

Dwie 45-minutowe Sesje teraputyczne Embrace Therapy® prowadzone będą z Dagmarą Szymańską – autorką metody – ze spontanicznie wybranymi uczestniczkami warsztatu.

Podczas sesji Embrace Therapy® Terapeutą jest sam BÓG|MIŁOŚĆ| ŚWIADOMOŚĆ

Podczas procesu zmiany perspektyw oraz dotknięcia tego Kim Jesteś w Istocie, rozpuszczają się traumy, negatywne emocje i destrukcyjne przekonania. Uwalnia się w Tobie to co BOSKIE:

bezwarunkowa miłość, akceptacja, zaufanie, spokój i pełne zrozumienie dla natury życia i jego wszelkich aspektów.

Zwłaszcza tych, których umysł na pierwszy rzut oka objąć nie potrafi.

Znikają stare zadry, wewnętrzne konflikty. Uwalnia się rodowa lojalność.

Znikają stare zadry, wewnętrzne konflikty. Uwalnia się rodowa lojalność. Uzdrawia się umysł i ciało, a w konsekwencji Wewnętrzne Dziecko wraca do równowagi i do DOMU, mogąc odpocząć w SERCU.

W MIŁOŚCI. W BOGU.

Sesje Oddechowe

Praca z oddechem umożliwi Ci powrót do siebie, przywróci koncentrację, poszerzy świadomość i percepcję, oraz przygotuje Cię do ćwiczeń związanych z Kursem, abyś mogła wykorzystać dla siebie jego pełen potencjał.

Sesja Terapeutyczna Dźwiękiem

Dźwięki mis i wibracje gongów koją, kołyszą, masują, uwalniają, budzą miękkość w sercu i duszy, wyciszają. Są delikatne a jednocześnie wnikają głęboko/ Potrafią poruszyć niewidzialne struny.

Każdy dźwięk to szansa by zanurzyć się głębiej i poznać KIM naprawdę Jesteś, kim jest ten KTO słyszy, czuje, doświadcza… Do sesji podejdź z intencją tego, co na ten moment najbardziej potrzebujesz – na oczyszczanie, regenerację, relaks, odpuszczanie, podniesienie wibracji…

Gong jest instrumentem terapeutycznym, który działa na wielu poziomach: wywołuje on falę akustyczną o szerokim spektrum częstotliwości, których wibracje w szczególny sposób masują ciało fizyczne.

Dźwięk potrafi wejść głęboko w struktury ciała, i poprzez mikro-drgania masuje wszystkie jego komórki. Dźwięk gongu oddziałuje intensywnie na ciało energetyczne. Pobudza on ruch prany, rozbudza ją, czyści i harmonizuje.

 

CO ZYSKASZ BIORĄC UDZIAŁ W WARSZTACIE?

ŚWIADOMOŚĆ TEGO W JAKIEJ ENERGII AKTUALNIE JESTEŚ

Wiele Polek jest uwarunkowanych jeszcze z czasów wojen i komunizmu do bycia w dominującej męskiej energii, pomimo wieloletniego rozwoju osobistego i duchowego.

Uświadomienie sobie tego GDZIE JESTEM jako punkt wyjściowy do pracy z energią Kobiety.

 

OTRZYMASZ NARZĘDZIA DO PRACY Z KOBIECĄ ENERGIĄ, ABY TWORZYC HARMONIJNE ZWIĄZKI 

Na warsztacie dostaniesz sprawdzone narzędzia do pracy z powrotem do swojej kobiecej energii – KOBIETY KRÓLOWEJ, co pozwoli Ci wyjść z roli Silnej Wonderwoman, Kapryśnej Księżniczki, Idealnej perfekcjonistki, której stóp nie dosięga żaden facet, czy roli Małej zranionej Dziewczynki, ofiary, ratowniczki. Będą to narzędzia z 3 poziomów: Ciała, Umysłu i Ducha

 

POZNASZ SWOJE WEWNĘTRZNE DZIECKO

Ale przede wszystkim poznasz KLUCZ do skutecznej komunikacji z Wewnętrznym Dzieckiem. Klucz ten jest kwintesencją Embrace Therapy®, w której Terapeutą jest sam BÓG.

Czy to oznacza, że będziesz się komunikować z Wewnętrznym Dzieckiem z poziomu samego BOGA? Pozwól sobie doswiadczyć Embrace Therapy®, aby odpowiedzieć sobie na to pytanie.

 

NAWIĄŻESZ KONTAKT ZE SWOIM CIAŁEM

Ciało to fizyczna manifestacja umysłu, dlatego jest ono tak bardzo istotne na ścieżce własnego rozwoju. Ciało to inteligentna mapa naszych przekonań, emocji, ukrytych w podświadomości i często wypartych konfliktów.

Jako Konsultant Totalnej Biologii mam pełną świadomość, że ciało to taki rodzaj “wykrywacza kłamstw“… tych najczęściej nieuświadomionych, które nasz podświadomy umysł traktuje jak “najświętszą prawdę”.

Znasz te kłamstwa: o niezasługiwaniu, o byciu niewystarczającą, o byciu gorszą. Ale przecież Twoje SERCE wie, że to nieprawda, tak samo jak wie to Twoje CIAŁO. 

 

 

OPINIE O INNYCH MOICH WARSZTATACH  (ONLINE)

NAZYWAM SIĘ DAGMARA SZYMAŃSKA

JESTEM AUTORKĄ METODY TERAPEUTYCZNEJ

EMBRACE THERAPY®, KTÓRA POD KONIEC LIPCA TEGO ROKU ROKU ZOSTANIE PODDANA BADANIOM W ZAKRESIE REALNEGO WPŁYWY NA PRACĘ MÓZGU PODCZAS SESJI TERAPEUTYCZNEJ EMBRACE THERAPY®

OD PONAD 12 LAT TAKŻE COACHEM RELACJI I ZMIANY & TERAPEUTĄ, DUCHOWYM MENTOREM ORAZ AUTOREM 2 ROZWOJOWYCH KSIĄŻEK.

Jestem założycielem Rocznej Akademii Embrace INSIDE, dedykowanej świadomym kobietom, które pragną przeżyć życie hedonistycznie, przyjemnie w swojej kobiecej MOCY.

BUDZĘ ŚWIADOMOŚĆ KOBIET DO ŻYCIA W MIŁOŚCI, LEKKOŚCI, ZAUFANIU, MOCY I PEŁNI.

A także założycielem Akademii Terapeutów Embrace Therapy®w której uczę ekspertów rozwoju osobistego i duchowego metody Embrace Therapy®, której Terapeutą jest sama Miłość. Sam Bóg.

Metoda Embrace Therapy® łączy pracę z tym co podświadome z poziomu „wewnętrznego dziecka”, co słabe, automatyczne, instynktowne, z tym co BOSKIE w ujęciu holistycznym, dające MOC, OBFITOŚĆ, PEŁNIĘ i HARMONIĘ.

 

 

NAZYWAM SIĘ DOMINIKA FUGA

Jedną z moim ról, w jakiej przejawiam się tu i teraz – jest bycie nauczycielem. Dzieląc się swoim doświadczeniem, wiedzą i spojrzeniem… inspiruję, pomagam, słucham, jestem

Od 20 lat zgłębiam metody pracy z ciałem, z oddechem i umysłem.

Jestem nauczycielką jogi w systemie Yoga Alliance. Ukończyłam kilkanaście kursów nauczycielskich i mam uprawnienia do prowadzenia kilku stylów jogi:

powięziowa joga yin, vinyasa yoga, asthanga vinyasa joga, dynamic spiral yoga, vinyasa flow, vinyasa krama

Jestem certyfikowaną konsultantką ajurwedy w stopniu zaawansowanym oraz terapeutką dźwiękiem. Od wielu lat zgłębiam wiedzę podczas kursów masażów, poznałam ich naprawdę dużo i z wszystkich czerpię i korzystam 

 

DOŁĄCZAJĄC DO WARSZTATU OTRZYMUJESZ:

INTENCJA: PRZEBUDZONA KOBIECOŚĆ & BOSKOŚĆ

PRAKTYCZNE ĆWICZENIA & WGLĄD W PRZEKONANIA

DWIE SESJE EMBRACE THERAPY®

SESJA ODDECHOWA

TERAPIA DŹWIĘKIEM

INWESTYCJA: 222 PLN

BUFET KAWOWY: TAK, W PREZENCIE

.

KIEDY: 06.08.2022 SOBOTA

CZAS: 09:00 - 18:00

PRZERWA: 13:00 - 14:00

GDZIE: HOTEL EUREKA, ul. Emilii Plater 7/9/11 SOPOT

ILOŚĆ MIEJSC: 90 UCZESTNIKÓW