Wasze Opinie

Malgorzata Goralska

 

 

“Jestem pod dużym wrażeniem i ciągłym wpływem 7 dniowego detoksu, który przeszłam wraz z Dagmarą i grupą wspaniałych kobiet z kursu „Przez umysł do serca”. Bo o co chodzi w tym szumnie brzmiącym określeniu? Bynajmniej nie tylko o ciało ale o umysł właśnie, oczyszczenie w trzech wymiarach. To kompleksowe podejście, chociaż na początku słuchałam tego jak kolejnej opowieści zza siedmiu gór…
Dzięki temu że moje ciało zaczęło czuć się lepiej, lepiej poczuła się też moja dusza, mój umysł zaczął być klarowny, rozpierała mnie energia. Ten stan trwa do dziś.
Przyznam, że początki były trudne i nie wiem czy poszłabym dalej, gdyby nie cudowne wsparcie Dagmary, jej wiedza, cierpliwość, pełne oddanie procesowi, piękne listy i medytacje. Odstawiłam całkowicie kawę, wieczorne używki, zyskałam wewnętrzną siłę i pewność że umysł, gdy nim odpowiednio pokierujemy, będzie naszym sprzymierzeńcem w drodze do celu. To sprawiło że w kolejnych dniach zaczęły dziać się prawdziwe cuda a ja zostałam absolutna fanką detoksu! Czekam już na kolejny! To było piękne doświadczenie – Dagmara, dziękuję Ci Kochanie” – Malgosia

Ada Olszewska

“Zawsze sceptycznie podchodziłam do coachingu ponieważ widziałam w tym tylko maskowanie problemów, sztuczne podnoszenie poziomu szczęścia. Ceniłam psychoterapeutów i ciężką, wieloletnią pracę nad sobą. Dagmara pokazuje jeszcze inną, niezwykle skuteczną, drogę głębokiej przemiany.
Zaufałam jej i zdecydowałam się na kurs „Przez umysł do serca”. Teraz każdego dnia przepełnia mnie wdzięczność za jej mądrość i doświadczenie, którym się podzieliła. Dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu lepiej poznałam siebie, odkryłam i przepracowałam wiele blokujących przekonań oraz programów. Zyskałam wewnętrzny spokój, zaufanie do siebie i odkryłam ścieżkę rozwoju osobistego, którą chcę podążać. Z radością obserwuję jak pięknie zmienia się rzeczywistość wokół zgodnie z moją wewnętrzną przemianą.

Na kursie podobaly mi się:

• Spotkania na żywo w grupie, gdzie dzielimy się problemami i sukcesami, rozmawiamy o wątpliwościach i wspieramy się
Grupa na FB gdzie na szybko się wspieramy i dzielimy ważnymi informacjami
• Niezwykłe wsparcie i akceptacja grupy
• Ćwiczenia audio i medytacje wizualizacyjne, które uwolniły moje głębokie emocje i dały moc
• Ćwiczenia pdf, dzięki którym zaczęłam rozmowę ze swoim wewnętrznym dzieckiem i poznałam siebie
• Detox, który pomógł mi dotrzeć do głębiej zakodowanych programów
• Możliwość pracy nad kursem we własnym tempie
• Wyrozumiałość, akceptacja, ogrom wiedzy i czasu, które otrzymujemy od Dagmary 
• Nauczyłam się komunikować ze swoim wewnętrznym dzieckiem
• Nowe decyzje, które zaczęłam podejmować świadomie i w zgodzie ze sobą
• Praca nad kursem zmieniła na lepsze moje relacje z innymi oraz ze sobą
• Zafascynowałam się umysłem, tym jak działa i jak z nim można pracować
• Nauczyłam się, że rozwój osobisty to nie jest ciężka praca ale fascynująca i przepiękna droga, którą chcę dalej podążać
• Przełomowym momentem było zastosowanie narzędzi, które przekazała mi na kursie Dagmara, w rzeczywistości i obserwacja jak zmieniają się reakcje moje i innych ludzi
• Moduł 2 to petarda!
• Przełomowe były momenty, w których dowiadywałam się prawdy o sobie i przestałam przed tym uciekać. Zamiast tego zaakceptowałam siebie w pełni i z cierpliwością, świadomie wprowadzam zmiany w swoim życiu.

Dziękuję Dagmara!

Ada.”

Magda Rychel

Przyszedł taki dzień, kiedy stanęłam pod ścianą i poczułam, że nie mam siły. Zauważyłam jak moje życie wciąż zatacza to samo koło, poczułam zmęczenie, ogromne zmęczenie.
Szukałam już od dawna kogoś, kto poprowadzi mnie przez nieznane zakamarki mojej duszy. Sama bałam się tam zaglądać. I wtedy pojawił się Anioł w postaci Dagmary.

Historia Dagi oraz droga którą przeszła, role, które porzuciła, Jej energia, którą teraz tryska – to wszystko do mnie przemówiło.
Polecam ten kurs, całym sercem. Po nim już nic nie będzie takie same, a wokół będą się dziać cuda! 

Uprzedzam, to nie jest łatwa droga, ale na prawdę warto!
Polecam również włączenie detoksu w ostatnim tygodniu kursu. To niesamowite doświadczenie i zrozumienie jak „podstępny” bywa nasz umysł.

Dzięki zamianie jedzenia z formy stałej na płynną zrzucamy nie tylko zbędne kilogramy, ale przede wszystkim ogromny balast w postaci niepotrzebnych emocji i ról, które odgrywamy.
Po prostu wracamy do Siebie! 

Daga jest ogromnym wsparciem przez cały czas trwania kursu. Uczestnicy dzielą się efektami swojej pracy, trudnymi emocjami, a z czasem coraz większą radością na zamkniętej grupie, czacie i podczas cyklicznych spotkań na zoomie.

Jeśli czujesz, że Twoje życie przelatuje Ci przez palce i nie czerpiesz z niego radości, to ten kurs jest jak objawienie. To początek nowej, czasem trudnej, ale cudownej drogi.”

Justyna Ozga

“Od lat szukałam spokoju w sobie, a im usilniej szukałam, tym bardziej nie mogłam go znaleźć. Próbowałam na różne sposoby. Przed kursem łykałam też antydepresanty.
Wiedziałam, że nie chcę brać leków do końca życia, jednak to Dagmara przekonała mnie, że warto podjąć pracę nad sobą tu i teraz bez nich. Tym bardziej, że pod “kołderką” dla umysłu, jaką były owe leki, pod “przykrywką” tego garnka pełnego naszych najróżniejszych przekonań (często sprzecznych ze sobą), już zaczynało się znów gotować i spod tejże pokrywki kipieć na zewnątrz. “Kipiały” nieracjonalne lęki i stres, zupełnie nieadekwatne do sytuacji, które się wydarzały albo dopiero miały wydarzyć.
Na Dagmarę trafiłam przypadkiem. Urzekła mnie ogromna mądrość bijąca z jej postów, a także bezpośredniość i umiejętność trafienia w samo sedno. Na początku trochę się obawiałam, ale Daga jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą, prawdziwym przewodnikiem. Postawiła sprawę jasno – leki zawężają świadomość. Później wiele razy przekonałam się, że to Kobieta jak Żyleta 😉 Oczywiście mam na myśli same pozytywy – jej wnikliwość zapewnia precyzyjne cięcie u samej nasady problemu 😉 
Na kursie dostałyśmy naprawdę porządny pakiet ćwiczeń. Stopniową, ale konkretną pracę ze sobą do zrobienia we własnym zakresie, którą na bieżąco mogłyśmy się dzielić ze sobą na kursowej grupie, jak i prywatnie z Dagą. Takie wsparcie przy poruszaniu trudnych dla nas tematów było niezwykle potrzebne i budujące. Zadania zaproponowane przez Dagmarę były proste, ale za to bardzo pomocne. Skonstruowane tak, że na pewno skorzysta z nich osoba na każdym poziomie świadomości, wglądu w siebie. Niezależnie czy to jej pierwszy, czy n-ty rozwojowy kurs.
Daga opracowała także niesamowitą autorską metodę zmiany perspektywy Embrace, z której miałam przyjemność już korzystać. Jest to piękna technika obejmowania świadomością przyczyny i podłoża blokującego nas elementu. Bez oczekiwań (bo już przecież tylu rzeczy próbowałam) poddałam się procesowi i widzę realne zmiany w jakości mojego życia. Z trzęsącego się kłębka nerwów stałam się zrelaksowaną, wspaniałą Sobą. I to jest cudowne. Wzrosła moja uważność. Zdobyłam wiedzę, instrukcję samoobsługi 😉Wyłapuję gierki, którymi wciąż zagrywa niestrudzony Umysł 😉 i nauczyłam się nie identyfikować z nimi. Teraz to wydaje się takie proste!
Jestem wdzięczna za Dagmarę i jej pracę, za ten kurs i niesamowite uczestniczki, które dzięki niemu poznałam. To była fantastyczna podróż wgłąb siebie, bardzo wartościowe doświadczenie. Czuję, że już jestem na innym torze mojej egzystencji 😉 

Paula Wlodarczyk

“To co na różowe to moje zmiany… moje zmiany w kole życia…❤️❤️❤️finanse zostały na tym samym poziomie… długo myślałam nad tym, czy mogę podnieść relacje z ojcem… skoro nie mam z nim kontaktu… ale poczułam, ze w jakiś sposób zaczynam być wdzięczna za niego… ze nabieram innego stosunku… i poszłam za głosem serca… podniosłam je… tyle się pozmieniało… wiem, ze to początek mojej drogi… ale chce iść dalej… chce iść dalej z nowymi zasobami i z nich korzystać… chce uczyć się siebie… ❤️❤️❤️ jestem wdzięczna 🙏🙏🙏 wdzięczna za cały kurs, za Dagmara Szymańska oraz Was wszystkich ❤️❤️❤️ żadne słowa nie wyraża tego co czuje… 🙏🙏🙏jesteście dla mnie jak rodzina…. rodzina, która mnie kocha i akceptuje… taka jaka jestem… to piekne… Wasze wsparcie było nieocenione… dziękuje, ze mogłam w tym uczestniczyć… liczę na to, ze dalej będziemy się wspierać i zostaniemy w kontakcie a i może się spotkamy na kolejnych kursach…. a może kiedyś uda się spotkać tak po prostu… ❤️🙏 jeśli któraś Was będzie w Legionowie to serdecznie zapraszam na herbatę… Chciałam tez z Wami sie czymś podzielić… jak Dagmara czy któraś z Was pisała kocham Was dziewczyny to czułam, ze nie umiałam tego Wam napisać… a dziś? Dziś z pełna pewnością mogę to powiedzieć Kocham Was ❤️❤️❤️ Kocham Was takimi jakimi jesteście… jesteście wszyscy wspaniali… ❤️❤️❤️ Dziękuje 🙏❤️
z miłością ❤️❤️❤️

 

“Wszystkim zdecydowanie polecam kurs “Przez umysł do serca”… są to trzy tygodnie ciężkiej pracy, ale takiej która przynosi piekne efekty… to są trzy tygodnie zaglądania w siebie… nauki siebie na nowo… to piękny czas odkrywania siebie… ukazuje jak pracować z wewnętrznym dzieckiem… cały ten czas pomogl mi wiele rzeczy zrozumieć… pokazał mi, w która stronę iść…
Dagmara jest fantastyczna osoba, która pięknie prowadzi przez cały proces, wspiera, motywuje, jej pomoc jest nieoceniona tak samo pomoc osób, które również biorą udział w tej drodze… powoli odnajduje siebie dzięki temu… a dodatkowo znalazłam ludzi, którzy mnie w pełni akceptują, kochają… jestem wdzięczna za każdy dzień kursu… wszystkim polecam te fantastyczna podróż w głąb siebie… ❤️❤️❤️
.

Jadwiga Janiszewska

„Jestem wdzięczna za Dagmarę.
Pojawiła się na mojej drodze niespodziewanie, niosąc prezent w postaci kursu ,,Przez umysł do serca,,.
Bez wahania i z dużym zaufaniem zapisałam sie na kurs, który zmienił moje życie. 😍 

To piękna podróż, dzięki której poznalam siebie, swój umysł oraz prawdę. Podczas kursu otrzymalam przeogromne wsparcie i zrozumienie od Dagmary, oraz kursantek. Zmieniłam podejście do życia oraz ludzi. Nauczyłam się, że każdo wydarzenie w moim życiu, każda napotkana osoba zbliża mnie do prawdy. Nauczyłam się jak ważne w życiu jest wybaczenie oraz akceptacja.

Teraz juz wiem:
❤️Miłość jest we mnie❤️

Kochani, kurs ,,Przez umysł do serca,, to piękny proces, który polecam każdemu, kto chce zmienić swoje życie, poznać siebie i żyć w obfitości.

Dziękuję Dagmaro❤️Kocham Cię życie❤️

Paula Wlodarczyk

Agnieszka Domanska