*płatność jednorazowa, nieodnawialna przelewem bankowym, kartą lub PayPal.

Płatność jest równoznaczna z akceptacją Regulaminu i Polityki Prywatności.

Twoje dane osobowe i transakcje są w pełni bezpieczne. 

*odnawialne co miesiąc, możesz skasować swoją subskrypcję w dowolnym momencie, 3 dni przed datą następnej płatności. Wymagana jest płatność kartą lub PayPal.

Płatność jest równoznaczna z akceptacją Regulaminu i Polityki Prywatnośc

Twoje dane osobowe i transakcje są w pełni bezpieczne. 

otrzymujesz ode mnie

14 dni gwarancji zwrotu inwestycji

Ponieważ sama lubię mieć możliwosć wyboru, daję ją również i TOBIE. Jeśli z jakiegokolwiek powodu, o który nawet nie będę Cię pytać, zdecydujesz, że chcesz zwrotu wpłaconej kwoty, do 14 dni od zakupu, możesz się wycofać z zakupu bez żadnego ryzyka. 

 

Testimonials

Co o pracy ze mną mówią inni?

Anna Kamińska

“Śledziłam Dagmarę najpierw na jej włoskim portalu zanim się z nią skontaktowałam. Pracowałam już od pewnego czasu nad sobą, czytałam wartościowe książki, uczestniczyłam w zajęciach dot. Wewnętrznego Dziecka ale nadal kręciłam się w kółko z pewnymi emocjami. Dodatkowo czułam frustrację związaną z brakiem spełnienia zawodowego i kompletnym chaosem w mojej głowie. To co mówiła Dagmara, rezonowalo ze mną w 100%. Przyciągała mnie jej mądrość i doświadczenie. Zdecydowałam się na sesje 1:1 gdyż chciałam wreszcie opowiedzieć moją historię i dać sobie jak najlepszą opiekę, “szytą na miarę”. Nie pomyliłam się w moim wyborze. Dagmara jest wspaniałym Przewodnikiem, który najpierw słucha, następnie tlumaczy a w końcu pokazuje drogę wyjścia. Łączy teorię, niezbędną do zrozumienia umysłu, z praktyką swojej autorskiej metody Embrace, dzięki której zmienia się spojrzenie na największą nawet traumę.  Odpadają iluzje i fałszywe przekonania. Dagmara pomaga wstać na nogi, daje kompas i narzędzia by isć dalej samemu. Rodzi się głęboka wiara w Siebie, we własne siły. Przypominają się zapomniane talenty. Znika strach przed działaniem.
Jak mogłabym podsumować moją “pracę” z Nią? Pomogła mi przede wszystkim ZROZUMIEĆ kim NIE JESTEM by następnie POCZUĆ KIM JESTEM w mojej Esencji. Zaczęły  pojawiać się pomysły, uwolniła się kreatywność. Wiem, że cokolwiek zaplanuję to będzie słuszne a ograniczyć mogą mnie tylko moje własne przekonania. Ale ja już wiem jak to zmienić.
Daga Kochana, jestem Ci niezmiernie wdzięczna za Twoją mądrość i miłość i za to, że dzielisz się nimi ze światem.”

 

Agnieszka Anna Franczak

“KOCHANI, jeśli jesteście gotowi na fantastyczną, niepowtarzalna i jedyną w swoim rodzaju transformację to z całego serca polecam Dagmare.
Oczywiście bez waszej pracy, cierpliwości, wytrwałości i zaufania się nie obędzie. Natomiast to co odkryjecie w sobie, zostanie z Wami na zawsze i zmieni wasze życie. Moje zmieniło i była to moja podróż życia, na którą czekałam od zawsze.  Naprawdę warto!!! Same cuda się pojawiają.

Jestem bardzo bardzo wdzięczna Dagmara za: poprowadzenie, wsparcie, uświadomienie, przestrzeń, cenne wskazówki, motywację i doprowadzenie do bezwarunkowej Miłości, którą jesteśmy. To jest piękny proces, ale żeby go poczuć na sobie trzeba tego DOŚWIADCZYĆ OSOBIŚCIE. KOCHAM”

Monika Świercz

“Jeżeli interesuje Cię psychologia w połączeniu z duchowością, jeżeli czytasz dużo książek i znasz sporo teorii i tzw. “mądrości życiowych”, a jednak czujesz, że wciąż nie umiesz wdrożyć tego wszystkiego w życie to z całego serca polecam Ci kurs “Przez Umysł Do Serca”.  Jakiś czas temu znalazłam się w moim życiu w punkcie, w którym miałam wrażenie, że utknęłam, a dopiero ten kurs stał się dla mnie cudownym drogowskazem na drodze do wyjścia.

Oczywiście, nie oczekuj cudów, nikt nie znajdzie Ci gotowych rozwiązań Twoich problemów i nie podejmie za Ciebie życiowych decyzji. Nikt nie powie Ci CO dokładnie trzeba zrobić i GDZIE masz podążać w swoim życiu. Ale poznasz ćwiczenia i dostaniesz narzędzia, by nauczyć się JAK podejmować wszelkie próby i KTÓRĘDY warto pójść, by Twoja droga życiowa była prawdziwa, szczera i w zgodzie z samym sobą.

Tego kursu nie da się porównać do żadnych innych ćwiczeń. Jest tu niezwykłe wsparcie grupy, są inspiracje, wzajemna motywacja oraz ogrom wiedzy, mądrości i miłości pochodzącej od prowadzącej kurs Dagmarki. Wspaniale, że tak pięknie dzieli się ona z nami swoim doświadczeniem.  Jedyne, czego potrzebujesz to otwartość i odrobina odwagi. Idź za głosem intuicji, a nie będziesz żałować.

Z Twoim udziałem mogą się zacząć dziać w Twoim życiu CUDA.”

Justyna Ożga

(…)Daga opracowała także niesamowitą autorską metodę zmiany perspektyw Embrace, z której miałam przyjemność już korzystać. Jest to piękna technika obejmowania świadomością przyczyny i podłoża brakującego w nas elementu. Bez ograniczeń poddałam się procesowi i widzę realne zmiany w jakości mojego życia. Z trzęsącego się kłębka nerwów stałam się zrelaksowaną, wspaniałą Sobą. I to jest cudowne. Wzrosła moja uważność . Zdobyłam wiedzę, instrukcję samoobsługi. Wyłapuję gierki, którymi wciąż zagrywa niestrudzony Umysł. I nauczyłam się nieidentyfikowalna z nim. Teraz to wydaje się takie proste!

Justyna

moje książki

“BOSKI UMYSŁ”

“Przez umysł do PEŁNI”

ZAPRASZAM CIĘ DO ZA-CZYTANIA

  • To propozycja dla osób będących już na ścieżce rozwoju osobistego i duchowego, które jeszcze nie zintegrowały w pełni Siebie.
  • To zbiór mojej wiedzy i doświadczeń na temat funkcjonowania umysłu oraz tego Kim Jesteśmy, gdy żyjemy w naszej pełni.
  • To praktyczny poradnik pełen inspiracji, zmuszający do refleksji nad sobą.
  • To książka, która dotyka pracy z Wewnętrznym Dzieckiem podświadomości, czyli z naszymi nieuświadomionymi programami z dzieciństwa, naszymi niewyrażonymi potrzebami i ukrytymi na dnie emocjami.
  • Ta książka przedstawia proces integracji Umysłu i Duszy, naszego ludzkiego, ziemskiego aspektu, z tym co nieuchwytne dla umysłu i jakże niepojęte.
  • To propozycja dla osób poszukujących Siebie
  • Osób poszukujących KLUCZA, bo przecież odpowiedzi i tak są w każdym z nas. Jednak często brak nam inspiracji, TEJ chwili na zatrzymanie, na pytanie.
  • Książka podzielona jest na pięć obszarów JA, ZDROWIE, OBFITOŚĆ, RELACJE I ŚWIADOMOŚĆ, dlatego łatwo się po niej poruszać
  • Jest zbiorem wiedzy oraz doświadczeń na temat umysłu i naszej boskiej istoty. To praktyczny poradnik pełen inspiracji zapraszający do refleksji nad sobą. Nad istotą tego Kim rzeczywiście Jesteśmy.

Jestem dla Ciebie

Dołącz do mojej społeczności: