Nauczysz się prostego self-coachingu i otworzysz się na MIŁOŚĆ

 

 

Kurs Otwieram się na Miłość

jest dla osób, które chcą  poznać zasadę prostego self-coachingu, czyli sztukę zadawania właściwych pytań, które prowadzą do tego co jest sednem wszelkich poszukiwań: ODKRYCIE I POZNANIE SIEBIE oraz OTWARCIE SIĘ NA MIŁOŚĆ.

Kurs  został tak zaprojektowany, abyś w 8 tygodni mogła dotknąć aż 24 obszary swojego życia i nauczyła się pracować ze sobą dzięki umiejętności celowanych pytań. Dzięki temu sama odkryjesz gdzie dokładnie leży przyczyna braku świadomości i miłości a tym samym dotkniesz, czym jest Twoje Źródło.

Co zawiera Kurs?

Z jednej strony bardzo logiczny, a z drugiej bardzo intuicyjny proces przez odkrywania siebie i otwierania się na MIŁOŚĆ.

Otrzymasz dokładnie te same pytania, które zadawałam sama sobie w podróży życia i z którymi pracuję jako COACH z moimi klientami.

24 Ćwiczenia do self-coachingu + 24 Wideo

Dostaniesz ode mnie aż 132 pytania do self-coachingu, tak mocne i głębokie, żebyś mogła jasno zobaczyć gdzie leży trudność w otwarciu się na MIŁOŚĆ.

 

Pytania te będą dotykały 24 obszarów Twojego życia, tylko po to, abyś  miała wszystko czytelne i w zasięgu ręki, a sama zobaczysz. jaką tworzy to jedną i spójną ze sobą całość.

24 Medytacje

Otrzymasz dostęp do 24 prowadzonych Medytacji, które są dopasowane do każdego poruszanego obszaru. Medytacje te są połączone ze świadomym oddechem, który stanowi naturalną bramę do naszej Boskiej Istoty.

 

Dzięki czemu, gdy będziesz otwierać swój dzień krótką codzienną Medytacją, zaczniesz w naturalny sposób łączyć się ze swoim wiecznym JESTEM.

24 Ćwiczenia - Doświadczenia

Dostaniesz ode mnie także 24 krótki, ale praktyczne ćwiczenia, które zastosujesz w codziennej praktyce.

 

Dzięki czemu z łatwością nauczysz się poszerzać swoją strefę komfortu

+ Bonusy

 2 BONUSY w formie PDF 

10 numerologicznych** znaczeń urodzeń dzieci w rodzinie 

wg Totalnej Biologii

W materiałach PDF znajdziesz liczbę urodzeń dzieci w rodzinie od pierwszego do dziesiątego dziecka, wraz z opisem biologicznego sensu dla danego numeru.

34 Talenty wg Gallupa**

 

W materiałach PDF otrzymasz ode mnie wykaz 34 talentów wg Gallupa wraz z ich opisem

 

Kim jestem?

NAZYWAM SIĘ DAGMARA SZYMAŃSKA.

JESTEM AUTORKĄ METODY TERAPEUTYCZNEJ

EMBRACE THERAPY®.

A OD PONAD 12 LAT TAKŻE COACHEM TRANSFORMACYJNYM, DUCHOWYM MENTOREM ORAZ AUTOREM 2 ROZWOJOWYCH KSIĄŻEK.

Jestem założycielem Rocznej Akademii Embrace INSIDE, dedykowanej świadomym kobietom, które pragną przeżyć życie hedonistycznie, przyjemnie w swojej kobiecej MOCY.

A także założycielem Akademii  Embrace Therapy®w której uczę ekspertów rozwoju osobistego i duchowego metody Embrace Therapy®, której Terapeutą jest sama Miłość i Świadomość. Sam Bóg.

Metoda Embrace Therapy® łączy pracę z tym co podświadome z poziomu „wewnętrznego dziecka”, co słabe, automatyczne, instynktowne, z tym co BOSKIE w ujęciu holistycznym, dające MOC, OBFITOŚĆ I PEŁNIĘ.

Przechodzę do płatności

 KURS

w opcji basic

♥ WŁASNE TEMPO ♥ 

 

N

OTRZYMUJESZ DOSTĘP DO PROGRAMU NA 6 MIESIĘCY (medytacje, wideo, ćwiczenia, pdf)

N

MASZ 2 BONUSY PDF

N

PŁACISZ JEDYNIE

747 ZŁ

O moich dotychczasowych kursach

Chciałam podzielić się z Wami kilkoma słowami na temat kursów, na których byłam u Dagmary Szymańskiej. Jeden z nich to przez Umysł do Serca. Na tym kursie nauczyłam się, oswoiłam, rozpoznałam moje wewnętrzne dziecko, mój umysł. Nauczyłam się technik, które pozwalają mi pracować z moim wewnętrznym dzieckiem, czyli z moim umysłem. Odkryłam jak mam traktować mój umysł i dowiedziałam się, czego tak naprawdę potrzebuje mój umysł.

Natomiast na kursie Alchemiczne R-ewolucje odkryłam coś innego, a mianowicie to jak moje przekonania manifestowały się w codziennym życiu, w całym moim życiu, jak mój umysł organizował wszystko tak, żeby mnie chronić oczywiście, żeby pozwolić mi przetrwać i żeby realizować moje przekonania. Na tym kursie zdałam sobie sprawę jak te przekonania, które nosiłam w sobie przez tyle lat, urzeczywistniały się w moim życiu. Jak bardzo sprawny, cudownie niesamowity i zdeterminowany jest mój umysł w realizowaniu tych przekonań. W tym kursie odkrywałam to jak na dłoni, odkrywałam na każdym poziomie, że te moje przekonania istnieją, jak się manifestują, odkrywałam tzw. oczywistości. Tak to były jakby oczywistości dla mnie, bo ja w teorii to już dawno wiedziałam, ale ten kurs Alchemiczne Rewolucje pomógł mi to poczuć. Wiele z tych rzeczy, które wiedziałam w teorii i rozumiałam, teraz poczułam dopiero. Poczułam to w pełni, z innej świadomości, ze świadomości Ja Jestem.

A gdy już to poczułam, to Wszechświat natychmiast organizował mi sytuację, w której mogłam to praktycznie zastosować według wskazówek Dagi, które były bezcenne. To, w jaki sposób Daga tłumaczy wyjaśnia pewne kwestie, które wydają się zawiłe, jest niewiarygodnie klarowane, proste, a przy tym pełne ciepła zrozumienia, cierpliwości.

Pamiętam, że doszłam do takiego punktu w moim życiu, że wydawało mi się, że kręcę się w kółko, jak pies za własnym ogonem i nie wiem co dalej. I wtedy pojawiła się Daga, jej posty, a potem kursy, w które weszłam całą sobą, które tak bardzo pomogły mi odkryć siebie, wyjść z tego zaklętego kręgu kręcenia się w kółko. Daga pokazała mi drogę, w którą stronę iść, gdzie, w jaki sposób to robić.

Dagę jako osobę uwielbiam. Kocham Ją …za to, że…  długo by wymieniać…

Za to, że Jest

Dziękuję Dagunia, że Jesteś.

Agnieszka

Dagmara Szymańska bardzo inspiruje i odpowiedzialnie uczy. Kurs Alchemiczne R-ewolucje,wnosi do życia wiedzę, mądrość, światło świadomości. Od dawna interesuję się własnym rozwojem, a udział w tym kursie dał mi jasny i przejrzysty obraz tego, co stoi na przeszkodzie, abym żyła świadomie, mądrze, szczęśliwie.
Polecam z całego serca

Wiola

Kochana Dagmaro, całym sercem dziękuję Tobie, że wskazałaś mi drogę do odkrycia siebie prawdziwej. Dziękuję, że byłaś moim Aniołem, który w sposób subtelny, prawdziwy i pełny miłości prowadził mnie, abym mogła sobie przypomnieć, kim naprawdę jestem. Dziękuję za przypomnienie mi, że jestem wszystkim i wszystko jest we mnie. Dziękuję za niezwykłą przygodę i umożliwienie mi doświadczania cudownych chwil z Tobą i z Grupą. Dagmaruś jesteś Wielkim Światłem na mojej drodze. Z Twoich oczu, ust i serca płynie prawda, a cała Ty emanujesz miłością, czuję to całym sercem od momentu, kiedy Ciebie zobaczyłam po raz pierwszy. Dziękuję, że dzielisz się tym wszystkim. Dziękuję, że Jesteś, Kocham Cię…

Iza

Dziękuje za kurs. To była mistyczna podróż. Jest godzina 23 a ja dopiero po medytacji Integracji cienia poziomu Wolnej Jednostki. Jestem pewna ze medytacje i ćwiczenia z kursu będą towarzyszyć mi odtąd na co dzień. Dziękuję za Wasza obecność.

Agnieszka

Bezpieczeństwo transakcji i raty

Wszystkie płatności są zabezpieczone Certyfikatem SSL służącym do bezpiecznych transakcji na mojej stronie.
Po dokonaniu wpłaty wystawiam fakturę, którą otrzymasz automatycznie na maila na wpisane przez Ciebie dane.
Geolokalizacja Google, rozpoznaje czy opłata jest w złotówkach czy w innej walucie danego kraju.

Możesz skorzystać z systemu ratalnego PayU

Oświadczenie

Rozumiem, że udział w 8 tygodniowym Kursie OTWIERAM SIĘ NA MIŁOŚĆ może aktywować reakcje na poziomie emocji, ciała oraz umysłu.  Dlatego decydując się na udział w Kursie, biorę pełną odpowiedzialność za swoje uczestnictwo i za wszelkie następstwa z tego wynikające.

*Pamiętaj również, że wszystkie informacje w ofercie są prywatną opinią autora. Chociaż staramy się zapewnić najwyższą jakość usług i przekazywanych informacji, nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Czytelnik musi rozumieć, że rozwój osobisty wiąże się z odpowiedzialnością.  Efekty w przedstawiane w ofercie są nietypowe i nie zapewniamy, że uzyskasz takie same lub zbliżone efekty. Twoje wyniki zależą od wielu czynników np. twojego zaangażowania, regularności wykonywanych ćwiczeń, determinacji, motywacji.  Oznacza to, że możesz mieć lepsze lub  gorsze rezultaty (lub nie mieć ich wcale.). Wyłączam jakąkolwiek odpowiedzialność za wykorzystanie tych informacji do własnych interpretacji i projekcji.