Opowiem Ci o metodzie, której nie szukałam, a która w 2017 roku sama do mnie przyszła. Opowiem Ci o metodzie, która otwiera przestrzenie Pola Podświadomości i dzięki której jednocześnie channelujesz Wszech-Mądrość. Łączysz się z NIĄ I PRZYPOMINASZ SOBIE KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ.

Opowiem Ci o

Embrace Therapy®

O METODZIE, KTÓRA JEST KLUCZEM DO EMOCJONALNEJ WOLNOŚC.

Uwalnia emocje i zmienia perspektywę.

Zanurz się w tą opowieść i poczuj JEJ MOC.

Muzyka: Kevin MacLeod _ Impact Prelude

 

Metoda EMBRACE THERAPY® została również przebadana Metodą Easy BioFeedbacku (EEG) z wykorzystaniem zapisu wszystkich 8 fal mózgowych, a wyniki tego badania, zaskoczyły nawet samych badających:

„Dagmaro, serdecznie dziękujemy za to niezwykłe doświadczenie Embrace Therapy +Easy Biofeedback dwie niezwykłe metody, które łączy wspólna droga. Easy Biofeedback to metoda regulacji fal mózgowych za pomocą siły własnego umysły, siły woli. Podczas treningu na głowie, w odpowiednie miejsca mamy podłączane elektrody. Jest to całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Zadaniem trenującego jest sterowanie grami komputerowymi za pomocą siły własnego umysłu, przy użyciu zapisu fal mózgowych. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie obniżyć poziom stresu (HiBeta) podwyższyć relaksację (Alfa) i wzmocnić koncentrację (Beta 1) lub uważności (SMR). To wszystko standardowo jesteśmy w stanie osiągnąć po 15/30 spotkaniach.
To co działo się przez ostatnie dwa dni zaskoczyło cały zespół HPM.
Zauważyliśmy znaczący spadek poziomu stresu (HiBeta i Beta-2), podwyższenie poziomu relaksacji (Alfa), a to co nas najbardziej zaskoczyło, to bardzo duży spadek fali Gamma (emocje, które nosicie w sobie odpuszczały).
Gamma była też wyraźnie widoczna podczas przysłowiowego “KLIKU”.
W tym momencie był widoczny ważny potencjał Gamma.
Po sesji Embrace Therapy nasz mózg zdecydowanie lepiej działa i funkcjonuje. Jest spokojny, wyciszony, odprężony, mamy zredukowany poziom stresu, a nasze emocje są ujarzmione. Nasz mózg pracuje prawidłowo.
HPM jest niezmiernie wdzięczna za możliwość uczestniczenia w tym przedsięwzięciu, które pokazało pracę naszego mózgu przed sesją Embrace, w trakcje prowadzenia sesji i tuż po jej zakończeniu. Zdecydowanie możemy powiedzieć, że to działa.
Dziękujemy, również za możliwość niestandardowego zastosowanie Easy Biofeedback, to doświadczenie otwiera nam drogę na inne możliwości treningu i wykorzystania Easy Biofeedback w niestandardowy sposób. Zespół HPM & Michał Karpiński – Prezes“ 

Czym jest metoda

Embrace Therapy®

 

Embrace Therapy® to inaczej metoda, w której TERAPEUTĄ JEST SAMA INTUICJA.

To także metoda natychmisatowej zmiany perspektyw i uwalniania emocji, poprzez powrót do pamiętania KIM JESTEM. To nie zmiana w obrębie samych emocji, tak, aby zamienić te pozornie „złe” emocje na te „dobre”, ale wyjśćie z ZAPOMNIENIA, które sprawia, że cierpimy.

Embrace z ang. to „objęcie”, co w przypadku tej metody oznacza OBJĘCIE MIŁOŚCIĄ I ŚWIADOMOŚCIĄ, co prowadzi do pełnej Akceptacji, która ma źródło w Świadomości.

Metoda Embrace Therapy® to spotkanie Wewnętrznego Dziecka (podświadomości) z Wewnętrznym Rodzicem (Świadomością „Jestem”).

To innowacyjne i bardzo skuteczne podejście do pracy z Wewnętrznym Dzieckiem, gdyż podczas sesji to właśnie podświadomość DOJRZEWA do świadomości tego Kim Jest. Cała transcendencja odbywa się za zgodą i wolą dziecięcej podświadomości. To Ona stawia się  w różnych swoich odsłonach i w różnych czaso-przestrzeniach do pozornie trudnych sytuacji i emocji. Robi to, bo zaczyna ufać Świadomości i odkrywa przy tym smak bezwarunkowej Miłości. A Miłość ta, choćby przez chwilę i tylko raz  w pełni odczuta, jest tym czego Dziecięcy Podświadomy Umysł będzie chciał więcej.

I tak oto dzięki Embrace Therapy® masz szansę uwolnić trudne emocji od obrazów z przeszłosci, teraźniejszości oraz czarnych scenariuszy pisanych na przyszłość.  Masz szansę przypomnieć sobie Kim Jesteś i ugruntować się w pamiętaniu o TYM. Bo nic z zewnątrz nie da nam takiego poczucia PEŁNI, LEKKOŚCI, SPOKOJU i ZAUFANIA jak pamiętanie o właśnej Mocy.  

 

 

Jak powstała Embrace Therapy®

 

Lipiec, 2017 sesja z Patrizi’ą, moją włoską klientką. Patrizia, 42 lata, pielęgniarka. Zgłosiła się do pracy ze mną ze względu na trudną relacją z tatą.

Patrizia czuła ogromny opór przed puszczeniem całej złości jaką skumulowała w sobie względem taty. W pewnym momencie poczułam bezradność. Ona za „żadne skarby” nie chciała się otworzyć. Niby świadomie tak, przecież zgłosiła się z tym „problemem”, ale podświadomość trzymała w ryzach „swoje racje”.

W pewnym momencie kiedy Patrizia miała zamknięte oczy w procesie, który z nią wtedy ptowadziłam, wzniosłam oczy „ku Górze” i pomyślałam:

Wszechświecie, albo mi pomożesz… albo kończę z Patrizią sesje, bo nie wiem jak mogę jej inaczej pomóc...”.

I wtedy jak ŁASKA, spłyneła na mnie i przepłyneła przez moje usta Embrace Therapy®. I zadział się CUD.

Patrizia nagle puściła wszystko. Zmiana perspektywy widzenia i czucia całej sytuacji spoowdowały uwalnijący płacz, wręcz szloch… Poczuła się wolna i oszołomiona tym co zaszło. Poczuła się szczęśliwa i wręcz zdziwiona, że tyle lat trzymała w sobie coś tak „banalnego”. Zobaczyła tą samą sytuację z perspektyey dojrzałej, boskiej Świadomości. Już nie zranionego dziecka pełnego oczekiwań i niespełnionych potrzeb.

Przez dwa kolejne lata zaczęłam wdrażać to co się zadziało na sesji z Patrizią w pracy z kolejnymi klientami. Nie miałam pojęcia, że to jest „metoda„. Dopiero praca w 2019 roku z polską klientką Justyną (nawiasem mówiąc Matką Chrzestną” dla nazwy metody), spowodowała, że poczułam gotowość do nazwania tej ŁASKI, BYTU, tego co przeze mnie przepłyneło latem 2017 roku – metodą.

Zarejestrowałam znak zastrzeżony dla Embrace Therapy® i zaczęłam szerzyć ją w Polsce. Zapragnełam, aby rozeszła się w świat i stała się dostępna dla każdego, kto jest gotowy na bycie SZCZĘŚLIWYM i WOLNYM.

Tak powstała Akaemia Embrace Therapy® testowana z edycji na edycję. Był to dla mnie samej czas ogromnych wglądów i wewnetrznej pracy. Strach o spadek jakości metody i wygórowane wymagania wobec Terapeutów Embrace Therapy® sprawiał, że podejmowałam decyzje, które miały różne, a czasem wręcz bardzo nieprzyjemne skutki.

Dziś moja Świadomość jest zupełnie inna. Mam ogromną pokorę do Życia i bezgraniczne zaufanie. Życie to Ja i Ty. Resztę sama wydedukuj… 

01

akceptacja

Embrace Therapy® to NATYCHMIASTOWA zmiana percepcji postrzegania tej samej rzeczywistości. To NATYCHMIASTOWE rozpuszczenie emocji, które połączone były z destrukcyjnymi przekonaniami. Tak. Słowo „natychmiastowe”, nie jest tu żadnym nadużyciem. Tak się po prostu dzieje, bo ufam, że już pamiętasz, że w tej metodzie Terapeutą jest sama INTUICJA. ŚWIADOMOŚĆ. MIŁOŚĆ.

02

świadomy proces

Embrace Therapy® sprawia, że poprzez akceptację pojawia się ZAUFANIE, a ono pozwala odkryć zakryte i to uzdrowić, czyli objąć świadomością i miłością.

03

rozpoznanie

Dzięki metodzie EMBRACE THERAPY® będziesz mieć klarowność w jakie gierki gra umysł, które często towarzyszą pracy z „Wewnętrznym Dzieckiem podświadomości i odkryjesz dlaczego tradycyjne ukochiwanie Wewnętrznego Dziecka nie działa na dłuższą metę. Dowiesz się kim jest „przedszkolanka”, która przebiera się za „rodzica” lub za „bożka” i nauczysz się ich demaskować.

04

praca z rodem

Sama poczujesz jak silna lojalność trzyma nas wobec ziemskich rodziców i dowiesz się dlaczego ta podświadoma więź się tworzy. Krok po kroku nauczysz się sobie ufać, by doświadczać bezwarunkowej miłości, czyli wolności od destrukcyjnych programów umysłu. Podczas pracy z Embrace Therapy® ród i jego historie nie będą już miały znaczenia, gdyż przypomnisz sobie, do jakiej prawdziwej rodziny należysz.

Nie będziesz także potrzebowała wracać w rodowe historie i szukać odległych przyczyn cierpienia, bo Twoje obecne doświadczenie jest już tego odbiciem. Potrzebujesz tylko nauczyć się skupić na tym co już JEST.

Nie będzie Ci także potrzebne żadne ustawianie siebie, ani nikogo innego w rodzie, gdyż zobaczysz i poczujesz, że każdy jest odpowiedzialny tylko za siebie. Co więcej, w Embrace Therapy® wychodzisz z ziemskiego rodu, bo wychodzisz z Teatru Życia, i wracasz po odegranej roli do prawdziwego DOMU, w którym nie ma żadnych hierarchii.

05

emocje

Embrace Therapy® to metoda, dzięki której poznajesz na własnej skórze czym jesteś w Esencji, w Istocie, a czym jest Umysł. To doświadczenie i połączenie Wiem + Czuję = KLIK!

06

umysł

Embrace Therapy® to połączenie pracy z umysłem i duchowością, objęte świadomością i miłością. To głębokie wejście w psyche. A tak na marginesie słowo psyche z greckiego, znaczy dusza, a nie umysł.

Opinie o Embrace Therapy®

 

Jest to metoda pracy z umysłem, dzięki której dosłownie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ( choć wiemy że taka różdżką zawsze każdy jest sam dla siebie) UMYSŁ całkiem transformuje swoją perspektywę percepcji tego co widzi jako rzeczywistość.
Mam poczucie, że jest to bardzo ważny punkt na osi naszego linearnego czasu
Innymi słowy bardzo ważny moment dla nas ludzkości i powrotu do uświadomienia sobie KIM jesteś, bo jesteś Bogiem.. Jesteś oceanem w kropli… nieograniczona ludzką istotą!
Nie mam już oporu aby o tym tak pisać.
Marzena

Embrace Therapy® to spotkanie tego co małe z większym, co ograniczone z nieograniczonym, co zagmatwane, skomplikowane, trudne, niemozliwe z jasnością, klarownością, łatwością, możliwością. To stworzenie przestrzeni, w której dziecięca perspektywa jest łagodnie zamieniona na tą „wyższą” w objęciach bezwarunkowej miłości. To rozpuszczenie iluzji i ugruntowanie w prawdzie.

Anna

Często osoby idące ścieżką rozwoju duchowego dziwią się, że w nieoczekiwanych momentach wybija im jeszcze dawny ból i zranienia. Tu właśnie z pomocą przychodzi Embrace Therapy®, która pozwala zajrzeć w zakamarki podświadomości i stanąć twarzą w twarz z trudnymi emocjami, ale równocześnie w cudowny sposób podłącza je do duchowości i rozpuszcza w jej świetle. Ta metoda to dla mnie prawdziwe odkrycie.

Justyna D.

Embrace Therapy® to najpiękniejsze spotkanie w prawdzie, jakiego kiedykolwiek doświadczyłam.

To spotkanie, podczas którego rozpuszczają się jedna po drugiej emocje, takie jak złość, poczucie winy, wstyd, żal, smutek czy bezsilność, z którymi tak trudno poradzić sobie w codziennym życiu.

Embrace Therapy® daje uwolnienie od przekonań, że nie jesteś dość dobry/a

Uwolnienie od osądów i zrzucania winy na innych

Embrace Therapy® rozpuszcza to co nierozpuszczone

Otwiera Serce i Umysł

Najpiękniejsze dla mnie w tym doświadczeniu jest widzieć i czuć jak zmienia się perspektywa u osoby biorącej udział w sesji, jak pomimo wylanych często łez, przychodzi uwolnienie i spokój w sercu.

Czuję wówczas ogromną Radość i Wzruszenie

Iwona

Dzięki Twoim sesjom 1:1 udało mi się odkryć ogrom blokad w moim życiu a dzięki temu zaczynam fruwać na skrzydłach Boga. Czuję inaczej, widzę inaczej, tak jakbym miała założone wielkie okulary poszerzonej świadomości, w których widzę świat w całkiem innych barwach.. w barwach Miłości, Obfitości Zdrowia i Radości..
To dzięki Tobie i Twoim warsztatom oraz spotkaniu 1 :1 oraz Twojej metodzie Embrace Therapy stałam się w końcu w 100 % dojrzałą i odpowiedzialną, dorosłą kobietą a nie tylko rozkapryszonym bo nieakceptowanym dzieckiem.
To co zrobiłaś dla mnie oraz to co robisz dla innych jest ogromnym darem dla Świata.
Bardzo Ci za to dziękuję. Dziękuję również, że odkryłam pasję w sobie, znalazłam cele których do tej pory nigdy nie widziałam.. Odnalazłam Siebie i już teraz wiem i czuję całą sobą.. że Jestem Bogiem…
DZIĘKUJĘ”.

Marta

Jest to piękna technika obejmowania świadomością przyczyny i podłoża brakującego w nas elementu. Bez ograniczeń poddałam się procesowi i widzę realne zmiany w jakości mojego życia. Z trzęsącego się kłębka nerwów stałam się zrelaksowaną, wspaniałą Sobą. I to jest cudowne. Wzrosła moja uważność . Zdobyłam wiedzę, instrukcję samoobsługi. Wyłapuję gierki, którymi wciąż zagrywa niestrudzony Umysł. I nauczyłam się nieidentyfikowalna z nim. Teraz to wydaje się takie proste!

Magda

Śledziłam Dagmarę najpierw na jej włoskim portalu zanim się z nią skontaktowałam. Pracowałam już od pewnego czasu nad sobą, czytałam wartościowe książki, uczestniczyłam w zajęciach dot. Wewnętrznego Dziecka ale nadal kręciłam się w kółko z pewnymi emocjami. Dodatkowo czułam frustrację związaną z brakiem spełnienia zawodowego i kompletnym chaosem w mojej głowie. To co mówiła Dagmara, rezonowało ze mną w 100%. Przyciągała mnie jej mądrość i doświadczenie. Zdecydowałam się na sesje 1:1 gdyż chciałam wreszcie opowiedzieć moją historię i dać sobie jak najlepszą opiekę, “szytą na miarę”. Nie pomyliłam się w moim wyborze. Dagmara jest wspaniałym Przewodnikiem, który najpierw słucha, następnie tłumaczy a w końcu pokazuje drogę wyjścia. Łączy teorię, niezbędną do zrozumienia umysłu, z praktyką swojej autorskiej metody Embrace, dzięki której zmienia się spojrzenie na największą nawet traumę.  Odpadają iluzje i fałszywe przekonania. Dagmara pomaga wstać na nogi, daje kompas i narzędzia by iść dalej samemu. Rodzi się głęboka wiara w Siebie, we własne siły. Przypominają się zapomniane talenty. Znika strach przed działaniem.
Jak mogłabym podsumować moją “pracę” z Nią? Pomogła mi przede wszystkim ZROZUMIEĆ kim NIE JESTEM by następnie POCZUĆ KIM JESTEM w mojej Esencji. Zaczęły  pojawiać się pomysły, uwolniła się kreatywność. Wiem, że cokolwiek zaplanuję to będzie słuszne a ograniczyć mogą mnie tylko moje własne przekonania. Ale ja już wiem jak to zmienić.
Daga Kochana, jestem Ci niezmiernie wdzięczna za Twoją mądrość i miłość i za to, że dzielisz się nimi ze światem

Anna

Embrace Therapy® to fenomen, metoda dla rozpoznania umysłu na wszystkich jego poziomach. Piękne jest to, ze gdy umysł wchodzi w sesję to zawsze zadziewa się transformacja na najgłębszych poziomach świadomości. Embrace Therapy® dociera do zakamarków podświadomości bardzo subtelnie, ale jednocześnie bardzo głeboko. Czasem gdy umysł bardzo oporuje pozornie wydaje się ,że nie dzieje się nic, a potem okazuje się, że własnie w tej pozorności niczego dzieje się bardzo dużo. Nie ma jednego scenariusza dla sesji, nie ma jednej recepty na jej powodzenie lub nie. sesja Embrace Therapy® jest zawsze poza tymi konceptami : dobrze/źle, udana/ nieudana, warta/nie warta etc etc. Jakkolwiek umysł ją oceni , zawsze

Embrace Therapy® to spotkanie tego co małe z większym, co ograniczone z nieograniczonym, co zagmatwane, skomplikowane, trudne, niemozliwe z jasnością, klarownością, łatwością, możliwością. To stworzenie przestrzeni, w której dziecięca perspektywa jest łagodnie zamieniona na tą „wyższą” w objęciach bezwarunkowej miłości. To rozpuszczenie iluzji i ugruntowanie w prawdzie.

A będzie to tylko historia, która także wyłoni się w najdoskonalszym dla procesu momencie. Embrace Therapy® to przestrzeń w której dzieje się to, co niejednokrotnie umysł nazywa magią. Prowadząc sesje czasem spotykam się z dużym oporem klientów, jednak właśnie wtedy umysł niejednokrotnie spotyka się ze sobą w prawdzie. Dziękuję za piękną metodę. z nieustanną wdzięcznością kochanie.

Justyna J.

Pragnę z serca podziękować dla Dagmara Szymańska za piękną metodę Embrace Therapy.
O metodzie poraz pierwszy usłyszałam w 2019 roku, jednak wówczas nie byłam gotowa i próbowałam innych sposobów powrotu do Boskiego wewnętrznego domu”.
Narastający wewnętrzny chaos i dysharmonia sprawiły, że w grudniu 2022 zdecydowałam się na 8 x sesji on line 1:1.
Już po pierwszej sesji metodą ET odczułam namacalny ,,dotyk  Boskiej Miłości,  utulenia i bezpieczeństwa”. Metoda ta bardzo jasno pomogła mi w rozpoznaniu i przypomnieniu Kim Jestem w Istocie. W jasny i wnikliwy sposób roz-poznałam dzięki ET kiedy nawigowałam z programów podświadomości oraz otrzymałam jasne instrukcje jak wrócić do Pełni Boskiego JESTEM.
Pięknym akcentem tej metody jest zapewnienie Cię, że bez względu ile razy się zatracisz w zapomnieniu Kim Jesteś, w każdym momencie możesz wrócić w ramiona Boskości którą JESTEŚ  Twój ukochany Boski Rodzic  nieustannie spoczywa w obecności JESTEM i jest dla Ciebie zawsze… 
Metoda ET jest:
* Boską Reanimacją,
* Boską Iskrą wybudzającą ze SNU ZAPOMNIENIA,
* Boskim pierwiastkiem przywracającym Cię do Życia.
,,Skutkiem ubocznym” Embrace Therapy jest zmiana postrzegania życia do tego stopnia, że obcowanie z codziennością jest Czystą Radością :-)))  Bez względu na sytuację i bieg wydarzeń w Twoim życiu będziesz coraz częściej w pamiętaniu Kim Jesteś, gdyż Moc działania tej metody ,,nie pozwoli” Ci zapomnieć.
Polecam tą Metodę każdemu kto ma w Sobie gotowość i odwagę ujrzenia KIM JEST W ISTOCIE.
Ponoć nie boimy się ciemności lecz ŚWIATŁOŚCI KTÓRĄ JESTEŚMY 
Dagmara jest piękną Boską Istotą, która w sposób subtelny, pełen miłości, spokoju, akceptacji i cierpliwości pomoże Ci wrócić do domu/ Boskości w Tobie.
Iwona S.

Z jakimi tematami można się zgłosić do pracy metodą Embrace Therapy®

Z każdą sytuacją, która niesie ze sobą cięzki ładunek emocjonalny, bezsilność w znalezieniu ROZWIĄZANIA dla wewnętrznego konfliktu. Z tematem, który potrzebuje uwolnienia blokad i emocji, puszczenia oporu, zmiany przekonań, zmiany perspektywy.

W każdym temacie zmiana perspektywy będzie nieodwracalna na poziomie podświadomym. Po prostu wspominając dana sytuację, nie zrobi ona już na Tobie żadnego wrażenia emocjonalnego. Stanie się NEUTRALNA.

Czy można pracować z tematem dla kogoś bliskiego

W POLU jesteśmy połączeni wszyscy i pracujemy z Embrace Therapy® tylko dla samych siebie i dla poszezrzenia naszej samo świadomości. Jednak energia osób uwikłanych we wspólny Teatr może się również uwolnić. Czasem nie będzie to uwolnienie, które można objąć rozumem. Jednak możemy mieć wgląd w to, jak podświadomie dana osoba reaguje na naszą zmianę, oraz czy to faktycznie „inni” nas trzymają w rodowych lojalnościach, czy może to my sami nie chcemy się z nich wyplątać.

Wejście w przestrzeń serca i zaufania:

♥ Poprzez naprawianie relacji w pierwszej kolejności ze Sobą a w konsekwencji z innymi

♥ Uzdrowienie rodzinnych ran, dziecięcych interpretacji rzeczywistości

♥ Integracji trudnych życiowych doświadczeń, zebranie z nich nauki i przeprocesowanie emocjonalne tych doświadczeń

♥ Wyrównanie energii męskiej i żeńskiej oraz praca w obszarze seksualności

♥ Odblokowanie obfitości finansowej oraz proces w zakresie rodzinnych przekonań dotyczących zarobków, pasji i pracy.

♥ Powrót do dzieciństwa i praca z Wewnętrznym Dzieckiem podświadomości jako podstawa metody Embrace Therapy®. W przypadku wyparcia z pamięci dzieciństwa można spokojnie zacząć proces od aktualnych przykrych wydarzeń i sytuacji.

„Prawda nie boli,
boli odpadanie iluzji”

Embrace Therapy® to inaczej wyjście z projekcji umysłowego TEATRU, który kończy się na świadomym podjęciu decyzji o wyjściu z ROLI i powrocie do DOMU. To natychmiastowa zmiana perspektywy, wyjście z cierpienia i wejscie w przestrzeń zaufania i serca.

Uzdrowienie Wewnętrznego Dziecka poprzez przywrócenie świadomości ♥

Powrót do Siebie w Istocie Ja Jestem ♥

Wyjście z Teatru i odgrywanych ról oraz wejście do świadomości „niezależnego Aktora – Obserwatora”♥

Puszczenie podświadomie zawartych z braku i w lęku lojalności rodowych, które przekazywane są od pokoleń ♥

Sam proces jest transformacją,
a metoda, której używam pochodzi od samej Miłości.

To nie przypadek, że nasze drogi się zeszły.

Pracuję z osobami, które są świadome, zdecydowane i wewnętrznie gotowe do tego, aby zainwestować z totalną zmianę. Jako Coach prowadzę do osiągnięcia zamierzonego rezultatu. Nie skupiam się na przekonywaniu i sztucznym generowaniu potrzeb.

Mam pełną świadomość, że to nie jest banalna decyzja. W końcu powierzasz mojemu prowadzeniu i wsparciu Twoje życie. 

Może być i tak, że uznam, że nie jestem Ci w stanie pomóc, wówczas nie podejmę się tej wspólnej drogi, ale pomogą Ci wybrać właściwy kierunek dla rozwiązania Twojej potrzeby.

Wszystkie płatności są zabezpieczone Certyfikatem SSL służącym do bezpiecznych transakcji na mojej stronie. Po dokonaniu wpłaty wystawiam fakturę, którą otrzymasz automatycznie na maila na wpisane przez Ciebie dane. Geolokalizacja Google, rozpoznaje czy opłata jest w złotówkach czy w innej walucie danego kraju.

Prowadzę PAKIETY SESJI 1:1 & POJEDYNCZE SESJE 1:1

Prowadzę także krótsze Pakiety Sesji Indywidualnych: 1, 2 i 3 miesięczne. Są to 1,5h spotkania online 1:1, podczas których rozwiązujemy problem z danego obszaru, a nie holistycznie z całości życia.

Sprawdź szczegóły.

W celu umówienia się na Pojedynczą Sesje 1:1  lub na Pakiet Sesji 1:1, napisz do mnie na maila: kontakt@dagmaraszymanska.pl i opisz w kilku zdaniach z jakim palącym tematem chcesz popracować.

TESTIMONIALS

Co mówią o mojej pracy?

Dzięki Twoim sesjom 1:1 udało mi się odkryć ogrom blokad w moim życiu, a dzięki temu zaczynam fruwać na skrzydłach Boga. Czuję inaczej, widzę inaczej, tak jakbym miała założone wielkie okulary poszerzonej świadomości, w których widzę świat w całkiem innych barwach.. w barwach Miłości, Obfitości Zdrowia i Radości..
To dzięki Tobie i Twoim warsztatom oraz spotkaniu 1 :1 oraz Twojej metodzie Embrace Therapy stałam się w końcu w 100 % dojrzałą i odpowiedzialną, dorosłą kobietą, a nie tylko rozkapryszonym, bo nieakceptowanym dzieckiem.
To, co zrobiłaś dla mnie oraz to, co robisz dla innych jest ogromnym darem dla Świata.
Bardzo Ci za to dziękuję. Dziękuję również, że odkryłam pasję w sobie, znalazłam cele, których do tej pory nigdy nie widziałam.. Odnalazłam Siebie i już teraz wiem i czuję całą sobą.. że Jestem Bogiem…
DZIĘKUJĘ”
Marta

Śledziłam Dagmarę najpierw na jej włoskim portalu, zanim się z nią skontaktowałam. Pracowałam już od pewnego czasu nad sobą, czytałam wartościowe książki, uczestniczyłam w zajęciach dot. Wewnętrznego Dziecka, ale nadal kręciłam się w kółko z pewnymi emocjami. Dodatkowo czułam frustrację związaną z brakiem spełnienia zawodowego i kompletnym chaosem w mojej głowie. To, co mówiła Dagmara, rezonowało ze mną w 100%. Przyciągała mnie jej mądrość i doświadczenie. Zdecydowałam się na sesje 1:1 gdyż chciałam wreszcie opowiedzieć moją historię i dać sobie jak najlepszą opiekę, “szytą na miarę”. Nie pomyliłam się w moim wyborze. Dagmara jest wspaniałym Przewodnikiem, który najpierw słucha, następnie tłumaczy a w końcu pokazuje drogę wyjścia. Łączy teorię, niezbędną do zrozumienia umysłu, z praktyką swojej autorskiej metody Embrace, dzięki której zmienia się spojrzenie na największą nawet traumę.  Odpadają iluzje i fałszywe przekonania. Dagmara pomaga wstać na nogi, daje kompas i narzędzia, by iść dalej samemu. Rodzi się głęboka wiara w Siebie, we własne siły. Przypominają się zapomniane talenty. Znika strach przed działaniem.
Jak mogłabym podsumować moją “pracę” z Nią? Pomogła mi przede wszystkim ZROZUMIEĆ kim NIE JESTEM by następnie POCZUĆ KIM JESTEM w mojej Esencji. Zaczęły  pojawiać się pomysły, uwolniła się kreatywność. Wiem, że cokolwiek zaplanuję, to będzie słuszne, a ograniczyć mogą mnie tylko moje własne przekonania. Ale ja już wiem jak to zmienić.
Daga Kochana, jestem Ci niezmiernie wdzięczna za Twoją mądrość i miłość i za to, że dzielisz się nimi ze światem

Anna

Jest to piękna technika obejmowania świadomością przyczyny i podłoża brakującego w nas elementu. Bez ograniczeń poddałam się procesowi i widzę realne zmiany w jakości mojego życia. Z trzęsącego się kłębka nerwów stałam się zrelaksowaną, wspaniałą Sobą. I to jest cudowne. Wzrosła moja uważność. Zdobyłam wiedzę, instrukcję samoobsługi. Wyłapuję gierki, którymi wciąż zagrywa niestrudzony Umysł. I nauczyłam się nieidentyfikowalna z nim. Teraz to wydaje się takie proste!

Justyna