opinie

Co mówią Klienci

"Szukałam metody pracy ze sobą, szukałam metody do rozpoznania Kim tak naprawdę jestem.
Po kilkuletniej przygodzie z rozwojem osobistym i duchowym znalazłam Akademię Embrace Terapeuty albo to Ona znalazła mnie
Jeśli, tak jak ja, masz ciekawość i otwartość na poznanie wyjątkowej metody pomocy ludziom przez zmianę perspektywy spojrzenia na problem, to Akademia Terapeuty Embrace Therapy by Dagmara Szymańska jest dla Ciebie.
Ucząc się w Akademii Embrace Therapy doznałam złożonego procesu, który pozwolił mi rozpoznać Kim naprawdę Jestem, jak też uczyć się pracy metodą Embrace Therapy by Dagmara Szymańska. W Akademii dowiedziałam się jak działa umysł, poznałam jego ciekawe zagrywki które zawsze mają jedno na celu. Tym celem jest ochrona nas samych i chociaż przy pierwszym rozpoznaniu często tego nie dostrzegamy tak naprawdę jest.

 Po części pracy z umysłem zaopatrzonej przez Autorkę w wiele ćwiczeń pisemnych oraz audio i niezapomnianych medytacji, powędrowałam z umysłu do serca, które czekało przez wiele lat na te odwiedziny. Etapami, subtelnie prowadzona, różnorodnymi ćwiczeniami i medytacjami, dotykałam trudnych emocji, które zawsze mają swój początek w dzieciństwie. Podróż ta przyniosła mi ulgę emocjonalną i inne spojrzenie na moje tak zwane "problemy". Poczułam się i byłam przygotowana na pracę w obszarze obfitości. Pozostawię za zasłoną domysłów zawartość tej części powiem jedynie - warto doznać tego obszaru jak też i kolejnego jakim jest praca z poziomami świadomości. Na każdym etapie towarzyszyły mi niesamowite medytacje i ćwiczenia przybliżające do tematu i pozwalające zmetabolizować je na swój sposób. Każdy etap rozwoju jest z rozmysłem otoczony opieką przez Twórczynię Akademii w cotygodniowych spotkaniach na żywo na platformie zoom, gdzie mogłam pytać o wszystko i otrzymywałam zawsze odpowiedź, która rozwijała i pogłębiała poruszony przeze mnie temat.

Dla tych co chcą krótko – z serca polecam:)"

Renata Kusińska

"Akademia pokazała mi aby zawsze zwracać uwagę na siebie, we wszystkich aspektach życia. Co czuję , jak się z tym czuję i z jakiego poziomu chcę czegoś, kogoś itp. Nawet gdyby mi się sam Jezus objawił, azymut zawsze na siebie. Ja jestem najważniejsza. Uwazności i danie sobie czasu na pobycie z tym obserwując emocje ale ne wchodząc w nie.Nie jesteśmy swoimi myślami. Ufać sobie gdy odpada iluzja. Do końca życia będę w procesie. Że wszystkie relację to wibracje. Że wszystko mamy już w sobie. Nie szukam na zewnątrz. Odpowiedzialność za za siebie. Objęcie siebie miłością, akceptacją .Zycie w uwazności, tu i teraz ."

Joanna Gromadowska

„Nie czekajcie, nie zwlekajcie, najlepszy czas dla siebie jest właśnie teraz Z Dagmarą to prosta podróż bo jest wspaniała przewodniczką"

Dominika Fuga

Wszystko jest trudne zanim stanie się łatwe" - Goethe. By jednak transformować to co trudne w łatwe, potrzebna jest instrukcja JAK. Akademia jest taką instrukcją. Wiedza i świadomość Dagmary to wspaniałe przewodnictwo w tej podróży"

Anna Monika Kamińska

Akademia była moja wisienka na torcie w poszukiwaniach drogi do siebie - Boga"

Monika G.

Akademia jest to świadome spojrzenie w nasze lęki. W to co jest nam niewygodne i stawieniu temu czoła. Nikt Cię do tego nie zmusza . To Twój wybór czy chcesz otworzyć się na prawdę o sobie , o twoich przekonaniach.

Wolność, spokój, milosc, akceptację, radość z życia."

Joanna G.

Kursy, sesje z Dagą były najlepszą inwestycją w mój rozwój  dziękuję i polecam"

Paulina Brzezińska

Gratuluję każdej osobie bo podjęta decyzja będzie najpiękniejszym i najbardziej trafionym prezentem EVER!"

Dominika M.

Był czas że nie czułam. Był czas że mnie odrzucało. Był czas gdy czułam pustkę. Był czas gdy czułam przesyt i bezsens. Był  czas że nic nie czułam. Był czas że szukałam siebie. Był czas gdy czułam wkórw. Był czas gdy czułam brak wsparcia...

Tak możesz się czuć w drodze.

Akademia to nie jest glaskanie Cię po główce.To nie jest płakanie nad twoim losem. To jest Twoje świadome  stawienie się do odpowiedzialności za życie, i przeszłość. 

Co ja uzyskałam? spokój, zrozumienie, akceptację, miłość, cierpliwość, wdzięczność"

Joanna G.

Idźcie, nawet w ciemno i na czworaka w możliwości kolejnej edycji Akademii Embrace THERAPY ®️ z otwartym sercem lub z możliwością otwarcia go po swojej drodze"

Iwona D.

Dziekuje Dagmara Szymańska za mentororing za wsparcie za czucie.

Za to, ze nie głaskałas po głowie i nie dawalas gotowych rozwiązań dzięki czemu pozwalalas  na samodzielne myślenie,co czasami nie było łatwe ale czy gdyby było podane na tacy czy smakowało by tak samo wybornie jak teraz ?czy było by tak skuteczne ?i tak odkrywcze?

Za to, ze potrafię już podążać własna droga odkryłam ja na nowo i wiem kim na prawdę jestem i do kad zmierzam ,choć tak na prawdę nie mogę być tego pewna ale na co mi ta pewność po prostu płynę a wszechswiat obdaruje mnie tym na co jestem gotowa i co jest dla mnie dobre na dany moment.

Dziekuje Dagmara Szymańska ze mogłam być częścią tej wspaniałej podróży w meandry duszy i umysłu 

Piękna to pozdróż niech trwa 

Kocham Cię"

Blanka W.

Z serca dziękuję Dagmara Szymańska za stworzenie Embrace Therapy, za podzielenie się  ze światem tą piękną metodą, której tajniki było dane mi poznać. Za ten roczny proces, który przeniósł mnie na najpiękniejszą drogę w moim życiu - drogę do siebie i prawdy"

Ewelina Sz.

Radości moc. Za tą podróż, w której wędrując Jesteś-My bliżej siebie każdego dnia. W której możemy dzielić się z innymi jak dojść do tych miejsc, obejmując się miłością w wolności. 

Dziękuję!"

Renata K.

Dziękuję pięknie za Akademię, kursy i całą obfitość jska dały mi te wszystkie narzędzia. Polecam wszystkim od serducha, dla szczęścia, miłości i wolności w Tobie"

Marzena Androchowicz

Tutaj nauczyłam się wdzięczności.

Dziękuję"

Monika G.

Dzięki Twoim sesjom 1:1 udało mi się odkryć ogrom blokad w moim życiu, a dzięki temu zaczynam fruwać na skrzydłach Boga. Czuję inaczej, widzę inaczej, tak jakbym miała założone wielkie okulary poszerzonej świadomości, w których widzę świat w całkiem innych barwach.. w barwach Miłości, Obfitości Zdrowia i Radości.

To dzięki Tobie i Twoim warsztatom oraz spotkaniu 1 :1 oraz Twojej metodzie Embrace Therapy stałam się w końcu w 100 % dojrzałą i odpowiedzialną, dorosłą kobietą, a nie tylko rozkapryszonym, bo nieakceptowanym dzieckiem.

To, co zrobiłaś dla mnie oraz to, co robisz dla innych jest ogromnym darem dla Świata.

Bardzo Ci za to dziękuję. Dziękuję również, że odkryłam pasję w sobie, znalazłam cele, których do tej pory nigdy nie widziałam. Odnalazłam Siebie i już teraz wiem i czuję całą sobą.. że Jestem Bogiem...
DZIĘKUJĘ”

Marta W.

Śledziłam Dagmarę najpierw na jej włoskim portalu, zanim się z nią skontaktowałam. Pracowałam już od pewnego czasu nad sobą, czytałam wartościowe książki, uczestniczyłam w zajęciach dot. Wewnętrznego Dziecka, ale nadal kręciłam się w kółko z pewnymi emocjami. Dodatkowo czułam frustrację związaną z brakiem spełnienia zawodowego i kompletnym chaosem w mojej głowie. To, co mówiła Dagmara, rezonowało ze mną w 100%. Przyciągała mnie jej mądrość i doświadczenie. 

Zdecydowałam się na sesje 1:1 gdyż chciałam wreszcie opowiedzieć moją historię i dać sobie jak najlepszą opiekę, “szytą na miarę”. Nie pomyliłam się w moim wyborze. Dagmara jest wspaniałym Przewodnikiem, który najpierw słucha, następnie tłumaczy a w końcu pokazuje drogę wyjścia. Łączy teorię, niezbędną do zrozumienia umysłu, z praktyką swojej autorskiej metody Embrace, dzięki której zmienia się spojrzenie na największą nawet traumę.  Odpadają iluzje i fałszywe przekonania. Dagmara pomaga wstać na nogi, daje kompas i narzędzia, by iść dalej samemu. Rodzi się głęboka wiara w Siebie, we własne siły. Przypominają się zapomniane talenty. Znika strach przed działaniem.

Jak mogłabym podsumować moją “pracę” z Nią? Pomogła mi przede wszystkim ZROZUMIEĆ kim NIE JESTEM by następnie POCZUĆ KIM JESTEM w mojej Esencji. Zaczęły  pojawiać się pomysły, uwolniła się kreatywność. Wiem, że cokolwiek zaplanuję, to będzie słuszne, a ograniczyć mogą mnie tylko moje własne przekonania. Ale ja już wiem jak to zmienić.

Daga Kochana, jestem Ci niezmiernie wdzięczna za Twoją mądrość i miłość i za to, że dzielisz się nimi ze światem


Anna Monika Kamińska

"Jest to piękna technika obejmowania świadomością przyczyny i podłoża brakującego w nas elementu. Bez ograniczeń poddałam się procesowi i widzę realne zmiany w jakości mojego życia. Z trzęsącego się kłębka nerwów stałam się zrelaksowaną, wspaniałą Sobą. I to jest cudowne. Wzrosła moja uważność. Zdobyłam wiedzę, instrukcję samoobsługi. Wyłapuję gierki, którymi wciąż zagrywa niestrudzony Umysł. I nauczyłam się nieidentyfikowalna z nim. Teraz to wydaje się takie proste!"


Justyna O.

"Jest to metoda pracy z umysłem, dzięki której dosłownie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ( choć wiemy że taka różdżką zawsze każdy jest sam dla siebie) UMYSŁ całkiem transformuje swoją perspektywę percepcji tego co widzi jako rzeczywistość.
Mam poczucie, że jest to bardzo ważny punkt na osi naszego linearnego czasu
Innymi słowy bardzo ważny moment dla nas ludzkości i powrotu do uświadomienia sobie KIM jesteś, bo jesteś Bogiem.. Jesteś oceanem w kropli… nieograniczona ludzką istotą!
Nie mam już oporu aby o tym tak pisać."

Marzena Androchowicz

"Embrace Therapy® to spotkanie tego co małe z większym, co ograniczone z nieograniczonym, co zagmatwane, skomplikowane, trudne, niemozliwe z jasnością, klarownością, łatwością, możliwością. To stworzenie przestrzeni, w której dziecięca perspektywa jest łagodnie zamieniona na tą “wyższą” w objęciach bezwarunkowej miłości. To rozpuszczenie iluzji i ugruntowanie w prawdzie."

Anna Monika Kamińska

"Często osoby idące ścieżką rozwoju duchowego dziwią się, że w nieoczekiwanych momentach wybija im jeszcze dawny ból i zranienia. Tu właśnie z pomocą przychodzi Embrace Therapy®, która pozwala zajrzeć w zakamarki podświadomości i stanąć twarzą w twarz z trudnymi emocjami, ale równocześnie w cudowny sposób podłącza je do duchowości i rozpuszcza w jej świetle. Ta metoda to dla mnie prawdziwe odkrycie."

Justyna D.

"Embrace Therapy® to najpiękniejsze spotkanie w prawdzie, jakiego kiedykolwiek doświadczyłam.

To spotkanie, podczas którego rozpuszczają się jedna po drugiej emocje, takie jak złość, poczucie winy, wstyd, żal, smutek czy bezsilność, z którymi tak trudno poradzić sobie w codziennym życiu.

Embrace Therapy® daje uwolnienie od przekonań, że nie jesteś dość dobry/a
Uwolnienie od osądów i zrzucania winy na innych
Embrace Therapy® rozpuszcza to co nierozpuszczone
Otwiera Serce i Umysł
Najpiękniejsze dla mnie w tym doświadczeniu jest widzieć i czuć jak zmienia się perspektywa u osoby biorącej udział w sesji, jak pomimo wylanych często łez, przychodzi uwolnienie i spokój w sercu.Czuję wówczas ogromną Radość i Wzruszenie"

Iwona D.

"Embrace Therapy® to fenomen, metoda dla rozpoznania umysłu na wszystkich jego poziomach. Piękne jest to, ze gdy umysł wchodzi w sesję to zawsze zadziewa się transformacja na najgłębszych poziomach świadomości. Embrace Therapy® dociera do zakamarków podświadomości bardzo subtelnie, ale jednocześnie bardzo głeboko. Czasem gdy umysł bardzo oporuje pozornie wydaje się ,że nie dzieje się nic, a potem okazuje się, że własnie w tej pozorności niczego dzieje się bardzo dużo. Nie ma jednego scenariusza dla sesji, nie ma jednej recepty na jej powodzenie lub nie. sesja Embrace Therapy® jest zawsze poza tymi konceptami : dobrze/źle, udana/ nieudana, warta/nie warta etc etc. Jakkolwiek umysł ją oceni , zawsze

Embrace Therapy® to spotkanie tego co małe z większym, co ograniczone z nieograniczonym, co zagmatwane, skomplikowane, trudne, niemozliwe z jasnością, klarownością, łatwością, możliwością. To stworzenie przestrzeni, w której dziecięca perspektywa jest łagodnie zamieniona na tą “wyższą” w objęciach bezwarunkowej miłości. To rozpuszczenie iluzji i ugruntowanie w prawdzie.
A będzie to tylko historia, która także wyłoni się w najdoskonalszym dla procesu momencie. Embrace Therapy® to przestrzeń w której dzieje się to, co niejednokrotnie umysł nazywa magią. Prowadząc sesje czasem spotykam się z dużym oporem klientów, jednak właśnie wtedy umysł niejednokrotnie spotyka się ze sobą w prawdzie. Dziękuję za piękną metodę. z nieustanną wdzięcznością kochanie"

Justyna Jóźwik Moćko

"Pragnę z serca podziękować dla Dagmara Szymańska za piękną metodę Embrace Therapy.

O metodzie poraz pierwszy usłyszałam w 2019 roku, jednak wówczas nie byłam gotowa i próbowałam innych sposobów powrotu do Boskiego wewnętrznego domu”.
Narastający wewnętrzny chaos i dysharmonia sprawiły, że w grudniu 2022 zdecydowałam się na 8 x sesji on line 1:1.
Już po pierwszej sesji metodą ET odczułam namacalny ,,dotyk Boskiej Miłości, utulenia i bezpieczeństwa”. Metoda ta bardzo jasno pomogła mi w rozpoznaniu i przypomnieniu Kim Jestem w Istocie. W jasny i wnikliwy sposób roz-poznałam dzięki ET kiedy nawigowałam z programów podświadomości oraz otrzymałam jasne instrukcje jak wrócić do Pełni Boskiego JESTEM.
Pięknym akcentem tej metody jest zapewnienie Cię, że bez względu ile razy się zatracisz w zapomnieniu Kim Jesteś, w każdym momencie możesz wrócić w ramiona Boskości którą JESTEŚ Twój ukochany Boski Rodzic nieustannie spoczywa w obecności JESTEM i jest dla Ciebie zawsze…
Metoda ET jest:
* Boską Reanimacją,
* Boską Iskrą wybudzającą ze SNU ZAPOMNIENIA,
* Boskim pierwiastkiem przywracającym Cię do Życia.
,,Skutkiem ubocznym” Embrace Therapy jest zmiana postrzegania życia do tego stopnia, że obcowanie z codziennością jest Czystą Radością :-))) Bez względu na sytuację i bieg wydarzeń w Twoim życiu będziesz coraz częściej w pamiętaniu Kim Jesteś, gdyż Moc działania tej metody ,,nie pozwoli” Ci zapomnieć.
Polecam tą Metodę każdemu kto ma w Sobie gotowość i odwagę ujrzenia KIM JEST W ISTOCIE.
Ponoć nie boimy się ciemności lecz ŚWIATŁOŚCI KTÓRĄ JESTEŚMY

Dagmara jest piękną Boską Istotą, która w sposób subtelny, pełen miłości, spokoju, akceptacji i cierpliwości pomoże Ci wrócić do domu/ Boskości w Tobie."

Iwona Sosnowska

"Chciałam podzielić się z Wami kilkoma słowami na temat kursów, na których byłam u Dagmara Szymańska .
Jeden z nich to przez Umysl do Serca.
Na tym kursie nauczyłam się, oswoiłam rozpoznałam moje wewnętrzne dziecko, mój umysł. Nauczyłam się technik, które pozwalają mi pracować z moim wewnętrznym dzieckiem, czyli z moim umysłem. Odkryłam jak mam traktować mój umysł i dowiedziałam się czego tak naprawdę potrzebuje moj umysl.
Natomiast na kursie Alechemiczne Rewolucje odkryłam coś innego, a mianowicie to jak moje przekonania manifestowały się w codziennym życiu, w całym moim życiu, jak mój umysł organizował wszystko tak, żeby mnie chronić oczywiście, żeby pozwolic mi przetrwać i żeby realizować moje przekonania. Na tym kursie zdałam sobie sprawę jak te przekonania, które nosiłam w sobie przez tyle lat urzeczywistnialy sie w moim życiu. Jak bardzo sprawny cudownie niesamowity zdeterminowany jest mój umysł w realizowaniu tych przekonań. W tym kursie odkrywałam to jak na dłoni, odkrywałam na każdym poziomie, że te moje przekonania istnieją, jak się manifestują, odkrywałam tzw. oczywistości. Tak to były jakby oczywistości dla mnie, bo ja w teorii to już dawno wiedziałam, ale ten kurs Alchemiczne Rewolucje pomógł mi to poczuć. Wiele z tych rzeczy, które wiedziałam w teorii i rozumialam, teraz poczułam dopiero. Poczułam to w pełni, z innej swiadomosci, ze swiadomosci Ja Jestem.
A gdy już to poczulam to Wszechświat natychmiast organizował mi sytuację, w której mogłam to praktycznie zastosować według wskazówek Dagi, które były bezcenne.
To w jaki sposób Daga tłumaczy wyjaśnia pewne kwestie, które wydają się zawile jest niewiarygodnie klarowane, proste, a przy tym pełne ciepła zrozumienia cierpliwości.
Pamiętam, że doszłam do takiego punktu w moim życiu, że wydawało mi się, że kręcę się w kolko jak pies za własnym ogonem i nie wiem co dalej.
I wtedy pojawiła się Daga, jej posty, a potem kursy, w które weszłam całą sobą, które tak bardzo pomogły mi odkryć siebie, wyjść z tego zaklętego kręgu kręcenia się w kółko. Daga pokazała mi drogę, w którą stronę iść, gdzie, w jaki sposób to robić.
Dagę jako osobę uwielbiam
Kocham Ją …za to że…. dlugo by wymieniac…
Za to, że Jest
Dziękuję Dagunia, że Jesteś."

Agnieszka

"Dagmara Szymańska bardzo inspiruje i odpowiedzialnie uczy.
Kurs Alchemiczne R-ewolucje, wnosi do życia wiedzę, mądrość,światło świadomości.
Od dawna interesuję się własnym rozwojem,a udział w tym kursie dał mi jasny i przejrzysty obraz tego,co stoi na przeszkodzie abym żyła świadomie,mądrze,szczęśliwie.
Polecam z całego serca"

Wiola

"Kochana Dagmaro, całym sercem dziękuję Tobie, że wskazałaś mi drogę do odkrycia siebie prawdziwej. 

Dziękuję, że byłaś moim Aniołem, który w sposób subtelny, prawdziwy i pełny miłości prowadził mnie, abym mogła sobie przypomnieć kim naprawdę jestem. Dziękuję za przypomnienie mi, że jestem wszystkim i wszystko jest we mnie. 

Dziękuję za niezwykłą przygodę i umożliwienie mi doświadczania cudownych chwil z Tobą i z Grupą. Dagmaruś jesteś Wielkim Światłem na mojej drodze. Z Twoich oczu, ust i serca płynie prawda, a cała Ty emanujesz miłością, czuję to całym sercem od momentu, kiedy Ciebie zobaczyłam po raz pierwszy. 

Dziękuję, że dzielisz się tym wszystkim. Dziękuję, że Jesteś, Kocham Cię"

Iza

"Dziekuje za kurs. To byla mistyczna podroz. Jest godzina 23 a ja dopiero po medytacji Integracji cienia poziomu Wolnej Jednostki. Jestem pewna ze medytacje i cwiczenia z kursu beda towarzyszyc mi odtad na codzien. Dziekuje za Wasza obecnosc"

Agnieszka

"Jestem wdzięczna za Dagmarę.
Pojawiła się na mojej drodze niespodziewanie, niosąc prezent w postaci kursu ,,Przez umysł do serca,,.
Bez wahania i z dużym zaufaniem zapisałam sie na kurs, który zmienił moje życie.
To piękna podróż, dzięki której poznalam siebie, swój umysł oraz prawdę. Podczas kursu otrzymalam przeogromne wsparcie i zrozumienie od Dagmary, oraz kursantek. Zmieniłam podejście do życia oraz ludzi. Nauczyłam się, że każdo wydarzenie w moim życiu, każda napotkana osoba zbliża mnie do prawdy. Nauczyłam się jak ważne w życiu jest wybaczenie oraz akceptacja.
Teraz juz wiem:
Miłość jest we mnie
Kochani, kurs ,,Przez umysł do serca,, to piękny proces, który polecam każdemu, kto chce zmienić swoje życie, poznać siebie i żyć w obfitości.
Dziękuję Dagmaro. Kocham Cię życie"

Jadwiga Janiszewska

„Odkryłam, ile miłości znajduje się w podroży zwanej poznawaniem siebie. Odkryłam też, że trud pracy nad sobą się opłacał, bo umysł jest potężny i gdy zaczyna nam ufać, staje się naszym największym wsparciem a nie przeszkodą. Podczas kursu miałam wgląd i sposobność popatrzeć w oczy mojej podświadomości i było to naprawdę magiczne doświadczenie, a wszystko to tak banalnie proste…”

Ada Olszewska

„Przyszedł taki dzień, kiedy stanęłam pod ścianą i poczułam, że nie mam siły. Zauważyłam jak moje życie wciąż zatacza to samo koło, poczułam zmęczenie, ogromne zmęczenie.
Szukałam już od dawna kogoś, kto poprowadzi mnie przez nieznane zakamarki mojej duszy. Sama bałam się tam zaglądać. I wtedy pojawił się Anioł w postaci Dagmary.
Historia Dagi oraz droga którą przeszła, role, które porzuciła, Jej energia, którą teraz tryska – to wszystko do mnie przemówiło.
Polecam ten kurs, całym sercem. Po nim już nic nie będzie takie same, a wokół będą się dziać cuda!
Uprzedzam, to nie jest łatwa droga, ale na prawdę warto!
Polecam również włączenie detoksu w ostatnim tygodniu kursu. To niesamowite doświadczenie i zrozumienie jak „podstępny” bywa nasz umysł.
Dzięki zamianie jedzenia z formy stałej na płynną zrzucamy nie tylko zbędne kilogramy, ale przede wszystkim ogromny balast w postaci niepotrzebnych emocji i ról, które odgrywamy.
Po prostu wracamy do Siebie!
Daga jest ogromnym wsparciem przez cały czas trwania kursu. Uczestnicy dzielą się efektami swojej pracy, trudnymi emocjami, a z czasem coraz większą radością na zamkniętej grupie, czacie i podczas cyklicznych spotkań na zoomie.
Jeśli czujesz, że Twoje życie przelatuje Ci przez palce i nie czerpiesz z niego radości, to ten kurs jest jak objawienie. To początek nowej, czasem trudnej, ale cudownej drogi.”

Magdalena Rychel

„Wszystkim zdecydowanie polecam kurs "Przez umysł do serca"... są to 4 tygodnie ciężkiej pracy, ale takiej która przynosi piekne efekty... to są 4 tygodnie zaglądania w siebie... nauki siebie na nowo... to piękny czas odkrywania siebie... ukazuje jak pracować z wewnętrznym dzieckiem... cały ten czas pomogl mi wiele rzeczy zrozumieć... pokazał mi, w która stronę iść...�Dagmara jest fantastyczna osoba, która pięknie prowadzi przez cały proces, wspiera, motywuje, jej pomoc jest nieoceniona tak samo pomoc osób, które również biorą udział w tej drodze... powoli odnajduje siebie dzięki temu... a dodatkowo znalazłam ludzi, którzy mnie w pełni akceptują, kochają... jestem wdzięczna za każdy dzień kursu... wszystkim polecam te fantastyczna podróż w głąb siebie..."

Paula Włodarczyk

„Ten kurs może być jedną ze scieżek prowadzących do wglądu w naturę Umysłu i opadajacych Iluzji Ego podczas procesu. To moze byc fascynująca podróż w głąb siebie- przez Umysl do Serca. Praca z przekonaniami, "rozmowy" z Podswiadomoscia, swoim Wewnętrznym Dzieckiem
-> Kurs "Przez Umysł do Serca" może dać Ci narzedzia do pracy z Umysłem i do zmiany swoich przekonań.
Jeśli chcesz przyjrzeć sie swemu wnetrzu i "bezwysiłkowo" dokonać zmian w "sobie" by namacalne zauważyc tym samym zmiany jakie dokonują sie na zewnatrz - Doświadcz TO całym sobą. TU I TERAZ. Dagmara jest wspaniałym przewodnikiem duchowym na drodze Umysłu do Serca! Cieszę się, że spotkałam na mej drodze taką piękną boską duszę-Dagmarę♥️ Czuję ogromną Wdzięczność, Radość, Miłość"

Klaudia Nowak

KOCHANI, jeśli jesteście gotowi na fantastyczną, niepowtarzalna i jedyną w swoim rodzaju transformację to z całego serca polecam Dagmare.
Oczywiście bez waszej pracy, cierpliwości, wytrwałości i zaufania się nie obędzie. Natomiast to co odkryjecie w sobie, zostanie z Wami na zawsze i zmieni wasze życie. Moje zmieniło i była to moja podróż życia, na którą czekałam od zawsze.
Naprawdę warto!!! Same cuda się pojawiają.
Jestem bardzo bardzo wdzięczna Dagmara za: poprowadzenie, wsparcie, uświadomienie, przestrzeń, cenne wskazówki, motywację i doprowadzenie do bezwarunkowej Miłości, którą jesteśmy. To jest piękny proces, ale żeby go poczuć na sobie trzeba tego DOŚWIADCZYĆ OSOBIŚCIE. KOCHAM”

Agnieszka 

"Od lat szukałam spokoju w sobie, a im usilniej szukałam, tym bardziej nie mogłam go znaleźć. Próbowałam na różne sposoby. Przed kursem łykałam też antydepresanty.
Wiedziałam, że nie chcę brać leków do końca życia, jednak to Dagmara przekonała mnie, że warto podjąć pracę nad sobą tu i teraz bez nich. Tym bardziej, że pod "kołderką" dla umysłu, jaką były owe leki, pod "przykrywką" tego garnka pełnego naszych najróżniejszych przekonań (często sprzecznych ze sobą), już zaczynało się znów gotować i spod tejże pokrywki kipieć na zewnątrz. "Kipiały" nieracjonalne lęki i stres, zupełnie nieadekwatne do sytuacji, które się wydarzały albo dopiero miały wydarzyć.
Na Dagmarę trafiłam przypadkiem. Urzekła mnie ogromna mądrość bijąca z jej postów, a także bezpośredniość i umiejętność trafienia w samo sedno. Na początku trochę się obawiałam, ale Daga jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą, prawdziwym przewodnikiem. Postawiła sprawę jasno - leki zawężają świadomość. Później wiele razy przekonałam się, że to Kobieta jak Żyleta. Oczywiście mam na myśli same pozytywy - jej wnikliwość zapewnia precyzyjne cięcie u samej nasady problemu
Na kursie dostałyśmy naprawdę porządny pakiet ćwiczeń. Stopniową, ale konkretną pracę ze sobą do zrobienia we własnym zakresie, którą na bieżąco mogłyśmy się dzielić ze sobą na kursowej grupie, jak i prywatnie z Dagą. Takie wsparcie przy poruszaniu trudnych dla nas tematów było niezwykle potrzebne i budujące. Zadania zaproponowane przez Dagmarę były proste, ale za to bardzo pomocne. Skonstruowane tak, że na pewno skorzysta z nich osoba na każdym poziomie świadomości, wglądu w siebie. Niezależnie czy to jej pierwszy, czy n-ty rozwojowy kurs.
Daga opracowała także niesamowitą autorską metodę zmiany perspektywy Embrace, z której miałam przyjemność już korzystać. Jest to piękna technika obejmowania świadomością przyczyny i podłoża blokującego nas elementu. Bez oczekiwań (bo już przecież tylu rzeczy próbowałam) poddałam się procesowi i widzę realne zmiany w jakości mojego życia. Z trzęsącego się kłębka nerwów stałam się zrelaksowaną, wspaniałą Sobą. I to jest cudowne. Wzrosła moja uważność. Zdobyłam wiedzę, instrukcję samoobsługi. Wyłapuję gierki, którymi wciąż zagrywa niestrudzony Umysł i nauczyłam się nie identyfikować z nimi. Teraz to wydaje się takie proste!
Jestem wdzięczna za Dagmarę i jej pracę, za ten kurs i niesamowite uczestniczki, które dzięki niemu poznałam. To była fantastyczna podróż wgłąb siebie, bardzo wartościowe doświadczenie. Czuję, że już jestem na innym torze mojej egzystencji”

Justyna

Jeżeli interesuje Cię psychologia w połączeniu z duchowoscią, jeżeli czytasz dużo książek i znasz sporo teorii i tzw. "mądrości życiowych", a jednak czujesz, że wciąż nie umiesz wdrożyć tego wszystkiego w życie to z całego serca polecam Ci kurs "Przez Umysl Do Serca".
Jakis czas temu znalazłam się w moim życiu w punkcie, w którym miałam wrażenie, że utknelam, a dopiero ten kurs stał się dla mnie cudownym drogowskazem na drodze do wyjścia.
Oczywiście, nie oczekuj cudów, nikt nie znajdzie Ci gotowych rozwiązań Twoich problemów i nie podejmie za Ciebie życiowych decyzji. Nikt nie powie Ci CO dokładnie trzeba zrobić i GDZIE masz podążać w swoim życiu. Ale poznasz ćwiczenia i dostaniesz narzędzia, by nauczyć się JAK podejmować wszelkie próby i KTÓRĘDY warto pójść, by Twoja droga życiowa była prawdziwa, szczera i w zgodzie z samym sobą.
Tego kursu nie da się porównać do żadnych innych ćwiczeń. Jest tu niezwykłe wsparcie grupy, są inspiracje, wzajemna motywacja oraz ogrom wiedzy, mądrości i miłości pochodzącej od prowadzącej kurs Dagmarki. Wspaniale, że tak pięknie dzieli się ona z nami swoim doświadczeniem.
Jedyne, czego potrzebujesz to otwarość i odrobina odwagi. Idz za głosem intuicji, a nie będziesz żałować.
Z Twoim udziałem mogą się zacząć dziać w Twoim życiu CUDA.”

Monika

© Copyright Dagmara Szymańska ISPIRAZIONEGIOIA LTD | Polityka Prywatności

Enter your email below


Enter your email address below to get on the waitlist

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close