opinie

Co mówią Klienci

"Szukałam metody pracy ze sobą, szukałam metody do rozpoznania Kim tak naprawdę jestem.
Po kilkuletniej przygodzie z rozwojem osobistym i duchowym znalazłam Akademię Embrace Terapeuty albo to Ona znalazła mnie
Jeśli, tak jak ja, masz ciekawość i otwartość na poznanie wyjątkowej metody pomocy ludziom przez zmianę perspektywy spojrzenia na problem, to Akademia Terapeuty Embrace Therapy by Dagmara Szymańska jest dla Ciebie.
Ucząc się w Akademii Embrace Therapy doznałam złożonego procesu, który pozwolił mi rozpoznać Kim naprawdę Jestem, jak też uczyć się pracy metodą Embrace Therapy by Dagmara Szymańska. W Akademii dowiedziałam się jak działa umysł, poznałam jego ciekawe zagrywki które zawsze mają jedno na celu. Tym celem jest ochrona nas samych i chociaż przy pierwszym rozpoznaniu często tego nie dostrzegamy tak naprawdę jest.

 Po części pracy z umysłem zaopatrzonej przez Autorkę w wiele ćwiczeń pisemnych oraz audio i niezapomnianych medytacji, powędrowałam z umysłu do serca, które czekało przez wiele lat na te odwiedziny. Etapami, subtelnie prowadzona, różnorodnymi ćwiczeniami i medytacjami, dotykałam trudnych emocji, które zawsze mają swój początek w dzieciństwie. Podróż ta przyniosła mi ulgę emocjonalną i inne spojrzenie na moje tak zwane "problemy". Poczułam się i byłam przygotowana na pracę w obszarze obfitości. Pozostawię za zasłoną domysłów zawartość tej części powiem jedynie - warto doznać tego obszaru jak też i kolejnego jakim jest praca z poziomami świadomości. Na każdym etapie towarzyszyły mi niesamowite medytacje i ćwiczenia przybliżające do tematu i pozwalające zmetabolizować je na swój sposób. Każdy etap rozwoju jest z rozmysłem otoczony opieką przez Twórczynię Akademii w cotygodniowych spotkaniach na żywo na platformie zoom, gdzie mogłam pytać o wszystko i otrzymywałam zawsze odpowiedź, która rozwijała i pogłębiała poruszony przeze mnie temat.

Dla tych co chcą krótko – z serca polecam:)"

Renata Kusińska

"Akademia pokazała mi aby zawsze zwracać uwagę na siebie, we wszystkich aspektach życia. Co czuję , jak się z tym czuję i z jakiego poziomu chcę czegoś, kogoś itp. Nawet gdyby mi się sam Jezus objawił, azymut zawsze na siebie. Ja jestem najważniejsza. Uwazności i danie sobie czasu na pobycie z tym obserwując emocje ale ne wchodząc w nie.Nie jesteśmy swoimi myślami. Ufać sobie gdy odpada iluzja. Do końca życia będę w procesie. Że wszystkie relację to wibracje. Że wszystko mamy już w sobie. Nie szukam na zewnątrz. Odpowiedzialność za za siebie. Objęcie siebie miłością, akceptacją .Zycie w uwazności, tu i teraz ."

Joanna Gromadowska

„Nie czekajcie, nie zwlekajcie, najlepszy czas dla siebie jest właśnie teraz Z Dagmarą to prosta podróż bo jest wspaniała przewodniczką"

Dominika Fuga

Wszystko jest trudne zanim stanie się łatwe" - Goethe. By jednak transformować to co trudne w łatwe, potrzebna jest instrukcja JAK. Akademia jest taką instrukcją. Wiedza i świadomość Dagmary to wspaniałe przewodnictwo w tej podróży"

Anna Monika Kamińska

Akademia była moja wisienka na torcie w poszukiwaniach drogi do siebie - Boga"

Monika G.

Akademia jest to świadome spojrzenie w nasze lęki. W to co jest nam niewygodne i stawieniu temu czoła. Nikt Cię do tego nie zmusza . To Twój wybór czy chcesz otworzyć się na prawdę o sobie , o twoich przekonaniach.

Wolność, spokój, milosc, akceptację, radość z życia."

Joanna G.

Kursy, sesje z Dagą były najlepszą inwestycją w mój rozwój  dziękuję i polecam"

Paulina Brzezińska

Gratuluję każdej osobie bo podjęta decyzja będzie najpiękniejszym i najbardziej trafionym prezentem EVER!"

Dominika M.

Był czas że nie czułam. Był czas że mnie odrzucało. Był czas gdy czułam pustkę. Był czas gdy czułam przesyt i bezsens. Był  czas że nic nie czułam. Był czas że szukałam siebie. Był czas gdy czułam wkórw. Był czas gdy czułam brak wsparcia...

Tak możesz się czuć w drodze.

Akademia to nie jest glaskanie Cię po główce.To nie jest płakanie nad twoim losem. To jest Twoje świadome  stawienie się do odpowiedzialności za życie, i przeszłość. 

Co ja uzyskałam? spokój, zrozumienie, akceptację, miłość, cierpliwość, wdzięczność"

Joanna G.

Idźcie, nawet w ciemno i na czworaka w możliwości kolejnej edycji Akademii Embrace THERAPY ®️ z otwartym sercem lub z możliwością otwarcia go po swojej drodze"

Iwona D.

Dziekuje Dagmara Szymańska za mentororing za wsparcie za czucie.

Za to, ze nie głaskałas po głowie i nie dawalas gotowych rozwiązań dzięki czemu pozwalalas  na samodzielne myślenie,co czasami nie było łatwe ale czy gdyby było podane na tacy czy smakowało by tak samo wybornie jak teraz ?czy było by tak skuteczne ?i tak odkrywcze?

Za to, ze potrafię już podążać własna droga odkryłam ja na nowo i wiem kim na prawdę jestem i do kad zmierzam ,choć tak na prawdę nie mogę być tego pewna ale na co mi ta pewność po prostu płynę a wszechswiat obdaruje mnie tym na co jestem gotowa i co jest dla mnie dobre na dany moment.

Dziekuje Dagmara Szymańska ze mogłam być częścią tej wspaniałej podróży w meandry duszy i umysłu 

Piękna to pozdróż niech trwa 

Kocham Cię"

Blanka W.

Z serca dziękuję Dagmara Szymańska za stworzenie Embrace Therapy, za podzielenie się  ze światem tą piękną metodą, której tajniki było dane mi poznać. Za ten roczny proces, który przeniósł mnie na najpiękniejszą drogę w moim życiu - drogę do siebie i prawdy"

Ewelina Sz.

Radości moc. Za tą podróż, w której wędrując Jesteś-My bliżej siebie każdego dnia. W której możemy dzielić się z innymi jak dojść do tych miejsc, obejmując się miłością w wolności. 

Dziękuję!"

Renata K.

Dziękuję pięknie za Akademię, kursy i całą obfitość jska dały mi te wszystkie narzędzia. Polecam wszystkim od serducha, dla szczęścia, miłości i wolności w Tobie"

Marzena Androchowicz

Tutaj nauczyłam się wdzięczności.

Dziękuję"

Monika G.

Dzięki Twoim sesjom 1:1 udało mi się odkryć ogrom blokad w moim życiu, a dzięki temu zaczynam fruwać na skrzydłach Boga. Czuję inaczej, widzę inaczej, tak jakbym miała założone wielkie okulary poszerzonej świadomości, w których widzę świat w całkiem innych barwach.. w barwach Miłości, Obfitości Zdrowia i Radości.

To dzięki Tobie i Twoim warsztatom oraz spotkaniu 1 :1 oraz Twojej metodzie Embrace Therapy stałam się w końcu w 100 % dojrzałą i odpowiedzialną, dorosłą kobietą, a nie tylko rozkapryszonym, bo nieakceptowanym dzieckiem.

To, co zrobiłaś dla mnie oraz to, co robisz dla innych jest ogromnym darem dla Świata.

Bardzo Ci za to dziękuję. Dziękuję również, że odkryłam pasję w sobie, znalazłam cele, których do tej pory nigdy nie widziałam. Odnalazłam Siebie i już teraz wiem i czuję całą sobą.. że Jestem Bogiem...
DZIĘKUJĘ”

Marta W.

Śledziłam Dagmarę najpierw na jej włoskim portalu, zanim się z nią skontaktowałam. Pracowałam już od pewnego czasu nad sobą, czytałam wartościowe książki, uczestniczyłam w zajęciach dot. Wewnętrznego Dziecka, ale nadal kręciłam się w kółko z pewnymi emocjami. Dodatkowo czułam frustrację związaną z brakiem spełnienia zawodowego i kompletnym chaosem w mojej głowie. To, co mówiła Dagmara, rezonowało ze mną w 100%. Przyciągała mnie jej mądrość i doświadczenie. 

Zdecydowałam się na sesje 1:1 gdyż chciałam wreszcie opowiedzieć moją historię i dać sobie jak najlepszą opiekę, “szytą na miarę”. Nie pomyliłam się w moim wyborze. Dagmara jest wspaniałym Przewodnikiem, który najpierw słucha, następnie tłumaczy a w końcu pokazuje drogę wyjścia. Łączy teorię, niezbędną do zrozumienia umysłu, z praktyką swojej autorskiej metody Embrace, dzięki której zmienia się spojrzenie na największą nawet traumę.  Odpadają iluzje i fałszywe przekonania. Dagmara pomaga wstać na nogi, daje kompas i narzędzia, by iść dalej samemu. Rodzi się głęboka wiara w Siebie, we własne siły. Przypominają się zapomniane talenty. Znika strach przed działaniem.

Jak mogłabym podsumować moją “pracę” z Nią? Pomogła mi przede wszystkim ZROZUMIEĆ kim NIE JESTEM by następnie POCZUĆ KIM JESTEM w mojej Esencji. Zaczęły  pojawiać się pomysły, uwolniła się kreatywność. Wiem, że cokolwiek zaplanuję, to będzie słuszne, a ograniczyć mogą mnie tylko moje własne przekonania. Ale ja już wiem jak to zmienić.

Daga Kochana, jestem Ci niezmiernie wdzięczna za Twoją mądrość i miłość i za to, że dzielisz się nimi ze światem


Anna Monika Kamińska

"Jest to piękna technika obejmowania świadomością przyczyny i podłoża brakującego w nas elementu. Bez ograniczeń poddałam się procesowi i widzę realne zmiany w jakości mojego życia. Z trzęsącego się kłębka nerwów stałam się zrelaksowaną, wspaniałą Sobą. I to jest cudowne. Wzrosła moja uważność. Zdobyłam wiedzę, instrukcję samoobsługi. Wyłapuję gierki, którymi wciąż zagrywa niestrudzony Umysł. I nauczyłam się nieidentyfikowalna z nim. Teraz to wydaje się takie proste!"


Justyna O.

"Jest to metoda pracy z umysłem, dzięki której dosłownie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ( choć wiemy że taka różdżką zawsze każdy jest sam dla siebie) UMYSŁ całkiem transformuje swoją perspektywę percepcji tego co widzi jako rzeczywistość.
Mam poczucie, że jest to bardzo ważny punkt na osi naszego linearnego czasu
Innymi słowy bardzo ważny moment dla nas ludzkości i powrotu do uświadomienia sobie KIM jesteś, bo jesteś Bogiem.. Jesteś oceanem w kropli… nieograniczona ludzką istotą!
Nie mam już oporu aby o tym tak pisać."

Marzena Androchowicz

"Embrace Therapy® to spotkanie tego co małe z większym, co ograniczone z nieograniczonym, co zagmatwane, skomplikowane, trudne, niemozliwe z jasnością, klarownością, łatwością, możliwością. To stworzenie przestrzeni, w której dziecięca perspektywa jest łagodnie zamieniona na tą “wyższą” w objęciach bezwarunkowej miłości. To rozpuszczenie iluzji i ugruntowanie w prawdzie."

Anna Monika Kamińska

"Często osoby idące ścieżką rozwoju duchowego dziwią się, że w nieoczekiwanych momentach wybija im jeszcze dawny ból i zranienia. Tu właśnie z pomocą przychodzi Embrace Therapy®, która pozwala zajrzeć w zakamarki podświadomości i stanąć twarzą w twarz z trudnymi emocjami, ale równocześnie w cudowny sposób podłącza je do duchowości i rozpuszcza w jej świetle. Ta metoda to dla mnie prawdziwe odkrycie."

Justyna D.

"Embrace Therapy® to najpiękniejsze spotkanie w prawdzie, jakiego kiedykolwiek doświadczyłam.

To spotkanie, podczas którego rozpuszczają się jedna po drugiej emocje, takie jak złość, poczucie winy, wstyd, żal, smutek czy bezsilność, z którymi tak trudno poradzić sobie w codziennym życiu.

Embrace Therapy® daje uwolnienie od przekonań, że nie jesteś dość dobry/a
Uwolnienie od osądów i zrzucania winy na innych
Embrace Therapy® rozpuszcza to co nierozpuszczone
Otwiera Serce i Umysł
Najpiękniejsze dla mnie w tym doświadczeniu jest widzieć i czuć jak zmienia się perspektywa u osoby biorącej udział w sesji, jak pomimo wylanych często łez, przychodzi uwolnienie i spokój w sercu.Czuję wówczas ogromną Radość i Wzruszenie"

Iwona D.

"Embrace Therapy® to fenomen, metoda dla rozpoznania umysłu na wszystkich jego poziomach. Piękne jest to, ze gdy umysł wchodzi w sesję to zawsze zadziewa się transformacja na najgłębszych poziomach świadomości. Embrace Therapy® dociera do zakamarków podświadomości bardzo subtelnie, ale jednocześnie bardzo głeboko. Czasem gdy umysł bardzo oporuje pozornie wydaje się ,że nie dzieje się nic, a potem okazuje się, że własnie w tej pozorności niczego dzieje się bardzo dużo. Nie ma jednego scenariusza dla sesji, nie ma jednej recepty na jej powodzenie lub nie. sesja Embrace Therapy® jest zawsze poza tymi konceptami : dobrze/źle, udana/ nieudana, warta/nie warta etc etc. Jakkolwiek umysł ją oceni , zawsze

Embrace Therapy® to spotkanie tego co małe z większym, co ograniczone z nieograniczonym, co zagmatwane, skomplikowane, trudne, niemozliwe z jasnością, klarownością, łatwością, możliwością. To stworzenie przestrzeni, w której dziecięca perspektywa jest łagodnie zamieniona na tą “wyższą” w objęciach bezwarunkowej miłości. To rozpuszczenie iluzji i ugruntowanie w prawdzie.
A będzie to tylko historia, która także wyłoni się w najdoskonalszym dla procesu momencie. Embrace Therapy® to przestrzeń w której dzieje się to, co niejednokrotnie umysł nazywa magią. Prowadząc sesje czasem spotykam się z dużym oporem klientów, jednak właśnie wtedy umysł niejednokrotnie spotyka się ze sobą w prawdzie. Dziękuję za piękną metodę. z nieustanną wdzięcznością kochanie"

Justyna Jóźwik Moćko

"Pragnę z serca podziękować dla Dagmara Szymańska za piękną metodę Embrace Therapy.

O metodzie poraz pierwszy usłyszałam w 2019 roku, jednak wówczas nie byłam gotowa i próbowałam innych sposobów powrotu do Boskiego wewnętrznego domu”.
Narastający wewnętrzny chaos i dysharmonia sprawiły, że w grudniu 2022 zdecydowałam się na 8 x sesji on line 1:1.
Już po pierwszej sesji metodą ET odczułam namacalny ,,dotyk Boskiej Miłości, utulenia i bezpieczeństwa”. Metoda ta bardzo jasno pomogła mi w rozpoznaniu i przypomnieniu Kim Jestem w Istocie. W jasny i wnikliwy sposób roz-poznałam dzięki ET kiedy nawigowałam z programów podświadomości oraz otrzymałam jasne instrukcje jak wrócić do Pełni Boskiego JESTEM.
Pięknym akcentem tej metody jest zapewnienie Cię, że bez względu ile razy się zatracisz w zapomnieniu Kim Jesteś, w każdym momencie możesz wrócić w ramiona Boskości którą JESTEŚ Twój ukochany Boski Rodzic nieustannie spoczywa w obecności JESTEM i jest dla Ciebie zawsze…
Metoda ET jest:
* Boską Reanimacją,
* Boską Iskrą wybudzającą ze SNU ZAPOMNIENIA,
* Boskim pierwiastkiem przywracającym Cię do Życia.
,,Skutkiem ubocznym” Embrace Therapy jest zmiana postrzegania życia do tego stopnia, że obcowanie z codziennością jest Czystą Radością :-))) Bez względu na sytuację i bieg wydarzeń w Twoim życiu będziesz coraz częściej w pamiętaniu Kim Jesteś, gdyż Moc działania tej metody ,,nie pozwoli” Ci zapomnieć.
Polecam tą Metodę każdemu kto ma w Sobie gotowość i odwagę ujrzenia KIM JEST W ISTOCIE.
Ponoć nie boimy się ciemności lecz ŚWIATŁOŚCI KTÓRĄ JESTEŚMY

Dagmara jest piękną Boską Istotą, która w sposób subtelny, pełen miłości, spokoju, akceptacji i cierpliwości pomoże Ci wrócić do domu/ Boskości w Tobie."

Iwona Sosnowska

© Copyright Dagmara Szymańska ISPIRAZIONEGIOIA LTD | Polityka Prywatności

Enter your email below


Enter your email address below to get on the waitlist

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close