Nowy Kurs

 

OD SIŁY DO MOCY

28 wrzesień – 26 październik 2022

dla Świadomych Kobiet, które pragną wrócić do swojej KOBIECEJ MOCY

To CLUE tego jak postrzegam moją misję:

BUDZIĆ KOBIETY & MĘŻCZYZN
DO MIŁOŚCI, DO ŻYCIA I SIEBIE.

 

BUDZIĆ DO
SZCZĘŚCIA, SPEŁNIENIA I MOCY.

Zobacz czy odnajdujesz choć kawałek siebie w tych zdaniach:

MASZ DOŚĆ noszenia "męskich spodni", odpowiadania za cały dom, finanse, jego funkcjonowanie

MASZ DOŚĆ walki ze sobą i z resztą świata, porównywania się do innych, noszenia maski "Zosi - Samosi", "Silnej Kobiety", by potem płakać po kątach z wypartej bezsilności

MASZ DOŚĆ ucieczki przed swoimi słabościami, błędami w imię przymusu bycia Idealną Perfekcjonistką

MASZ DOŚĆ obciążeń rodzinnych i powinności

MASZ DOŚĆ przenoszenia rodzinnych schematów do swojego życia, odtwarzania niechcianych schematów w swoich związkach i ralacjach z dziećmi

MASZ DOŚĆ życia pod dyktando matki i ojca pomimo dorosłego wieku

MASZ DOŚĆ poczucia winy w macierzyństwie lub jego brak realizacji

MASZ DOŚĆ niskiego poczucia wartości, wstydu, smutku, ale też złości

PRAGNIESZ być w końcu wolna w byciu SOBĄ

Kobiety, które poczuły, że już BASTA! Już nie chcą dłużej WALCZYĆ!
Już WYSTARCZY! Poczuły, że chcą dla siebie INACZEJ!

Wystarczy samotności, poczucia braku sensu i pustki i ciągłej walki o miłość i akceptację

Wystarczy bycia raz w roli ofiary, a raz w roli kata

Wystarczy tkwienia w związku,w którym nie ma pasji, przyjaźni, miłości

Wystarczy nie rozumienia i braku akceptacji siebie

Wystarczy ciągłego zmęczenia i braku witalności do życia

Wystarczy braku satysfakcji zawodowej

Wystarczy niestabilnej sytuacji finansowej

Pomogłam już wielu Kobietom z takimi samymi problemami i emocjami.

A GDYBYŚ TAK JUŻ TERAZ POCZUŁA KIM JESTEŚ I PRZESTAŁA SIĘ BAĆ OPINII INNYCH?

GDYBYŚ ZAMIAST LĘKU DOŚWIADCZYŁA ŻYCIA W ZAUFANIU?

GDYBYŚ PRZESTAłA WALCZYĆ ZE SOBĄ I Z ŻYCIEM?

GDYBYŚ ZAMIAST ZŁOŚCI TRAKTOWAŁĄ SIEBIE I ŚWIAT Z MIŁOŚCIĄ?

A GDYBY TAK MIŁOŚĆ, ŚWIADOMOŚĆ, OBFITOŚĆ I PEŁNIA KRÓLOWAŁY W TWOIM ŻYCIU?W TWOIM KRÓLESTWIE?

CZY JESTEŚ GOTOWA NA SPOTKANIE Z ILUZJĄ, KTÓRA PRZYSŁONIŁA TWOJE PIĘKNE SERCE? CZY JESTEŚ NA TO GOTOWA?

NA JEJ OBNAŻENIE? NA PRAWDĘ O TYM KIM JESTEŚ? NA PRAWDĘ O TWOJEJ KOBIECEJ MOCY?

CZY JESTEŚ GOTOWA NA NAJWAŻNIEJSZE SPOTKANIE Z BOGINIĄ I ODKRYCIE, ŻE NIĄ OD ZAWSZE JESTEŚ?

Zaproszenie
do nowego Kursu

OD SIŁY DO MOCY
jest dla Ciebie wciąż aktualne!

Mając na swoim koncie tysiące godzin pracy głównie z KOBIETAMI takimi jak TY, mogę śmiało powiedzieć, że rozumiem w pełni Twój wewnętrzny ból.

Rozumiem doskonale jak czujesz się niekomfortowo i jak wpływa to na jakość całego Twojego życia i każdego jego obszaru. 

Rozumiem także brak społecznego wsparcia – paradoksalnie od najbliższych Ci osób. 

Dla wielu to niewygodne tematy, które “lepiej” zamieść pod dywan i schować głowę w piasek. 

 

“Lepiej”

 • “Lepiej”  zajęłabyś się domem…
 • “Lepiej” nie ruszać gówna, bo bardziej śmierdzi…
 • “Lepiej” zapomnieć, zamieść pod dywan, niż rozgrzebywać stare rany…

oraz “powinnaśki”

 • Powinnaś zająć się domem, a nie egoistycznie sobą…
 • Masz małe dzieci, powinnaś poświęć im czas, a nie sobie…
 • Nie powinnaś tego…
 • Powinnaś to i tamto…
 • Porządna żona… matka… nie zajmuje się głupotami…  W dupie Ci się poprzewracało… Robią Ci wodę z mózgu… To jakaś sekta… Zejdź na ziemię Kobieto!…Powinnaś…

Wiem, że niewygodnie się o tym czyta!

Od 12 lat jako ekspert od umysłu, zwłaszcza podświadomego, coach i terapeuta – wiem jedno: NA PIERWSZY RZUT OKA WYDAJE SIĘ, ŻE PRAWDA W OCZY KOLE i boli. Chcemy uciec od NIEJ jak najdalej, bo kto chciałby sobie robić krzywdę? Tylko masochista! Jednak zatrzymaj się i poczuj, że jest jakaś część CIEBIE, która uciekać nie chce. Która pomimo, iż wydaje się, że BOLI to o czym czytasz, jednak chce TU ZOSTAĆ. Wiem, że dla WOJOWNICZKI przyznanie się do słabości jest zabójcze dla EGO, jednak to konieczne, żeby POKORA mogła podać Ci rękę i poprowadzić w dorsze ku MIŁOŚCI i MOCY.

Bo wiesz… prawda jest zupełnie odwrotna. To nie Prawda Boli. Boli odpadanie iluzji. Prawda wyzwala, bo budzi do zmiany. Do podjęcia DECYZJI. Do DZIAŁANIA. Do STANIĘCIA ZA SOBĄ. Boli wizja wyjścia poza “strefę komfortu”, fatygi jaka nas czeka w tej podróży, ale nie sama PRAWDA.  Boli to, że nie czujesz się rozumiana. Że nie masz wsparcia, choć z drugiej strony często go odrzucasz, aby nie wyjść na słabeuszkę. 

Czuję Twój ból bycia tak blisko, a tak daleko od siebie. Wiesz, również, że mogę Ci pomóc.

Wiem, że to czujesz, choć być może nie wiesz, że byłam dokładnie w TYM SAMYM MIEJSCU CO TY TERAZ. Cierpiałam, płakałam, nie radziłam sobie ze sobą, uciekałam, walczyłam, byłam na rozdrożu, bez sensu, bez siebie przy sobie. Samotna, nieszczęśliwa, niespełniona, poraniona. Ale na zewnątrz mój obrazek malowałam zupełnie inny. Na zewnątrz ludzie postrzegali mnie jako silną, niezależną kobietę. Pewną siebie, z ogromnym poczuciem wartości.

Jednak zderzenie ze ścianą, miesięczny pobyt w szpitalu, diagnoza, której się nie spodziewałam, sprawiły, że stawiłam się do pracy ze sobą. Dotknęłam ściany i miałam wybór:

ALBO ZOSTAĆ POD NIĄ I ZAPŁAKAĆ SIĘ NA ŚMIERĆ, ALBO WSTAĆ, OTRZEĆ ŁZY I PÓJŚĆ W STRONĘ ŚWIATŁA. W STRONĘ MOCY!

Jednak zanim obnażę się Tobie po całości, pamiętaj o jednym:

Jeśli pomimo zderzenia ze ścianą, stania na rozdrożu, czujesz w sercu ogromną chęć zmiany, chęć zbliżenia się do SIEBIE – to jesteś we właściwym miejscu.

Jak to zatem było u mnie?

 

Jakieś 12 lat temu byłam totalnie w czarnej dziurze. Samotna, nieszczęśliwa, w przelotnych relacjach, żyjąca od wypłaty do wypłaty, na kredytach, ponad stan, żeby inni widzieli, że “ja też mogę i potrafię“, czyli, że dzięki temu “coś znaczę“. Uważałam, że poradzę sobie ze wszystkim sama, bez niczyjej pomocy. Proszenie o pomoc było aktem desperacji i słabości. A ja za cholerę, nie chciałam aby świat odkrył, że mogę być słaba.

Mając raptem 24 lata miałam za sobą “szybki ślub i szybki rozwód“. Nie miałam dzieci, gdyż się ich bałam. Byłam kochanką, byłam zdradzona i sama zdradzałam. Dawałam się wykorzystywać i sama wykorzystywałam. Snułam tysiące strategii na miłość. Jednak żadna nie działała na dłużej. Pociągali mnie “niegrzeczni chłopcy“, których chciałam zatrzymać przy sobie “na zawsze“. Żyłam nadzieją, że się dla mnie zmienią. Że ich rozkocham. Jednak oni bawili się tylko w mojej piaskownicy do momentu, w którym “mama” nie zawołała ich na obiad. Wracali pokornie do domu, a ja zostawałam sama. Obiecywali, że wrócą… i czasem wracali, a czasem zmieniali plac zabaw. 

Uznałam, że nie mam szczęścia w miłości. Że wszyscy fajni faceci są już zajęci. Zastanawiałam się co takiego jest w kobietach, z którymi zostają… co takiego mają one, czego ja nie mam? A gdy już byłam w relacji, czułam się niewystarczająca zauważona, kochana, spełniona. 

W relacjach byłam jak “facet“. Niezależna. Silna. Kontrolująca. Wiedząca co jest najlepsze do “nas”, dla “niego”. Matkowałam. Dawałam rozwiązania. Inicjowałam. Wyręczałam. Prowadziłam za rękę. No i dawałam, dawałam, dawałam. Czas, pieniądze, siebie.

Ale byłam też na każde zawołanie. Można mnie było wziąć z półki o odstawić na nią w każdym momencie. Czekałam na swoją kolej. Na swoje 5 minut. Na okruchy miłości z “pańskiego stołu“.

Czuję, że to historia bliska Twojemu sercu… Jednak daj mi chwilkę, a opowiem Ci o sytuacji zawodowej. 

Przez ponad dekadę pracowałam w korporacjach farmaceutycznych od Przedstawiciela Medycznego, po Dyrektora Sprzedaży w jednym z Banków Komórek Macierzystych. Mieszkałam wtedy jeszcze w rodzimym Krakowie. Zarabiałam dobre pieniądzem, bo i cele sprzedażowe osiągałam jak na pstryknięcie palcami, jednak żyłam “ponad stan” zaciągając co raz to nowe kredyty. Kariera się rozwijała, ale relacje kulały.

Zauważyłam także, że gdy pojawia się “ON” na horyzoncie, pieniądze przestawały się mnie trzymać. Z czasem odkryłam jeden z destrukcyjnych programów dotyczących obfitości “ALBO PIENIĄDZE, ALBO MIŁOŚĆ!“. Na tamten moment nie wiedziałam, że istnieje coś takiego jak “relacja z pieniędzmi“. Słowo “relacja” kojarzyło mi się jedynie z relacjami damsko-męskimi. A ja po prostu nie wiedziałam czym są pieniądze. Nie dbałam o nie. Nie szanowałam ich. Nie kochałam.  

I tak oto w 2010 roku zderzyłam się ze ścianą. Oczywiście uderzałam w nią cały czas, ale nie na tyle mocno, aby się zatrzymać. 

Trafiłam z 40 stopniową gorączką, bólem całego ciała, mięśni i stawów, oraz białkomoczem i bólem nerek do Kliniki Nefrologii w Krakowie. Szybko jednak okazało się, że “nerki” to pikuś.

Lekarze nie potrafili dojść do przyczyny tego co mi jest naprawdę. Po miesiącu pobytu w szpitalu, codziennych badań na różnych oddziałach klinik, w rękach dziesiątek specjalistów zapadła diagnoza o chorobie autoimmunologicznej Zespole Stilla, której nie da się już wyleczyć.   

Ale w między czasie, przyszedł taki dzień, w którym lekarze  podejrzewali Tocznia i wtedy stał się CUD.

Zaczęłam szukać informacji o toczniu i okazało się, że 90% ludzi umiera od 5 do 15 lat choroby. I wtedy zadałam sobie kluczowe pytanie: Co chcę zmienić w moim życiu jeśli pozostało mi raptem 1825 dni życia? (wzięłam pod uwagę najczarniejszy scenariusz). 

I choć na drugi dzień otrzymałam diagnozę wykluczenia tocznia, pytanie ze mną pozostało. Co więcej, pozostał GŁOS, który usłyszałam i poczułam w sobie, jakby to było GŁOS BOGA

Wówczas podjęłam decyzję, o tym, że stawiam się do siebie. Po wyjściu ze szpitala złożyłam wypowiedzenie z dobrze płatnej pracy i zapisałam się na najdroższy pakiet szkoleń coachingowo – terapeutycznych jaki znalazłam w sieci. Chciałam od razu wykupić i zrobić cały pakiet. Byłam tak zdesperowana, że roczny pakiet ukończyłam w pół roku i podjęłam praktykę jako Coach.  

Chłonęłam każdego klienta, który był dla mnie jak najlepsze, wyostrzone lustro. Uczyłam się siebie przeglądając się w historiach moich klientów. 

Dlaczego tak intymnie obnażam się przed Tobą?

Bo doskonale zdaję sobie sprawę, że gdyby nie moja determinacja, decyzja, poproszenie o pomoc i pokora wobec tego, że “nie wiem wszystkiego” – nie byłoby mnie tutaj dzisiaj z Tobą.  Moja transformacja zaczęła się od poproszenia o pomoc, wejścia w proces odkrywania się, poznawania narzędzi, które wspierają zmianę. Wtedy jeszcze nie istniała Embrace Therapy®, jednak ONA na mnie czekała i spłynęła jak ŁASKA 5 lat temu podczas jednej sesji z włoską klientką Patrizią.

W między czasie wyjechałam do Włoch, aby naprawić relację z moją mamą, z którą była w nazwijmy to “ciszy” przez około 7 lat.

Włochy to miejsce, za które pozostanę wdzięczna do końca mojego życia, gdyż doświadczyłam tutaj upadku jak dla mnie z najwyższego konia i dotknęłam najniższego DNA, największej biedy i najtrudniejszego momentu, ale tą historią dzielę się już podczas kursów lub warsztatów na żywo.

To co odmieniło moje życie, jego jakość, to ZAUFANIE. TOTALNE ZAUFANIE DO ŻYCIA, BOGA I SIEBIE. Wtedy jeszcze nie miałam pojęcia, że ta trójca, to wciąż JA.

Dzięki pracy nad sobą, moim klientom, którzy byli najlepszymi mentorami i teraputami oraz zaufaniu, w pewnym momencie moje życie odwróciło się o 180 stopni.  Dziś już wiem, że to ja wykreowałam sobie cudownego męża, synka, rodzinę, naprawiłam relację z mamą, z tatą i innymi krewnymi. Że uzdrowiłam relację z pieniądzem, obfitością, a także zdrowiem. Choroba Stilla “zniknęła” po pół roku intensywnej pracy z wewnętrznymi konfliktami i do dziś nie ma po niej śladu. Tak samo jak po guzach w piersiach, łuszczycy głowy, czy endometriozie.

Mając 12 letnie doświadczenie jako Coach i Terapeuta oraz tak bogate doświadczenie życiowe, jest mi ogromnie bliska transformacja kobiet. I choć moimi klientami bywają mężczyźni, to najlepiej pracuje mi się z kobietami, gdyż sama nią jestem i najlepiej je rozumiem. Wszystkie te lata zaowocowały moimi unikatowymi autorskimi programami kursowymi, a ten jest moim najnowszym DZIEŁEM

Kurs OD SIŁY DO MOCY

to prawdopodobnie jedyny taki w swoim rodzaju proces coachingowo – terapeutyczny, który pracuje na poziomie WARTOŚCI, aby wejść w prawdziwą KOBIECĄ MOC, w kobiecą energię, zostawiając do to męskie. Pamiętaj, że Kobieca Energia w Kobiecie jest w RÓWNOWAGDZE , a NIE W RÓWNOŚCI. 


Co więcej, KURS odbywa się to w pięknej przestrzeni Gotowych i Otwartych na siebie ISTOT

DO ROZPOCZĘCIA KURSU:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

1 edycja nowego kursu

OD SIŁY DO MOCY

jest NOWĄ ODSŁONĄ
podejścia wielowymiarowego, z jakim podchodzę do każdego człowieka.

Tym razem czas na pracę nie tyle na PRZEKONANIACH, co na jeszcze głębiej zakorzenionych WARTOŚCIACH.
  

 

Już ponad 1000 osób na różnych moich kursach odnalazło swoje blokady i ograniczenia, dzięki którym nauczyły się jak radzić sobie w trudnych emocjonalnie sytuacjach, jak się wyciszać, jak wrócić do DOMU swojego serca, jak komunikować się z Wewnętrznym Dzieckiem, jak otworzyć się na miłość, jak zintegrować cień z potencjałem, jak wibrować > 500 i wiele innych.

Tym razem na kursie OD SIŁY DO MOCY dotykam WARTOŚCI, a co najważniejsze badamy ich ukryte INTENCJE. Częśto nie mamy nawet pojęcia, że WALCZYMY i SIŁUJEMY SIĘ  Z ŻYCIEM już z poziomu samych głęboko zakorzenionych wartości. Oto czas na zmianę. Na porzucenie męskiej wysiłkowości, na rzecz Kobiecej MOCY.  

Część z osób, które prowadziłam na kursach poszło o krok dalej i zostało Terapeutami mojej autorskiej metody zmiany perspektyw Embrace Therapy®

Po ukończeniu wszystkich 4 moich kursów (każdy z nich jest prowadzony tylko 1 x w roku) i po przejściu poztywnej kwalifikacji, także Ty masz szansę aby stać się Licencjonowanym Terapeutą Embrace Therapy®.  Istnieje możliwość zakupu wszystkich 4 Kursów w najlepszej ofercie, choć możesz też każdy kurs zakupić osobno.

 

“Prawda nie boli,
boli odpadanie iluzji”

Czym jest Kurs OD SIŁY DO MOCY dla Gotowych i Otwartych Kobiet?

Kurs OD SIŁY DO MOCY, to 4 tygodniowy Proces odkrywania swojej MOCY, KOBIECOŚCI I SIEBIE. To KURS pracujący w 4 przestrzeniach: DZIECIŃSTWO, KOBIECOŚĆ, MĘSKOŚĆ I MOC.

4 x SESJE & KONSULTACJE INDYWIDUALNE I GRUPOWE
NA ŻYWO ♥

Raz w tygodniu w poniedziałki przez 4 tygodnie Kursu będziesz miała dostęp do mnie. To jedno z ulubionych narzędzi uczestniczek każdej edycji jakiegokolwiek mojego KURSU. Coachingowe Sesje Indywidualne w procesie grupowym są w formie telekonferencji (Zoom) i są nagrywane. Pozostaną nagrane na intymnej, prywatnej grupie na czas dostępu do KURSU.

28 DNI WSPARCIA NA PRYWATNEJ i INTYMNEJ GRUPIE  ♥

Oprócz sesji na żywo, Kurs jest wspierany obecnością Dagmary na prywatnej grupie FB. Możesz na niej zadawać wszelkie pytania zwiazane z procesem. Co więcej, jeśli czujesz opór przed zadawaniem otwartych pytań, możesz to zrobić jako “anonimowy uczestnik” i Twoja tożsamość pozostanie incognito dla pozostałych grupowiczów.

2 w 1 | czyli ZESZYT ĆWICZEŃ &

ZESZYT EDUKACYJNY ♥

 

Dołączając do KURSU otrzymujesz dostęp do praktycznych materiałów szkoleniowych zawierających:

Wszystko to, pozwoli Ci poznać siebie, zgłębić coachingowo i terapeutycznie, odblokować i pójść do przodu po życie jakiego pragniesz. Po MOC! Możesz te moduły wykonywać WE WŁASNYM TEMPIE lub iść razem z GRUPĄ. Osobiście polecam iść tempem kursu z całą grupą.

 MEDYTACJE |WIZUALIZACJE 

 

To jedno z najpiękniejszych narzędzi kursu, które otwiera serce na miłość, zaufanie i pełnię Kobiecej MOCY

 BONUSY

1 x MASTERCLASS

online | nagranie z 2h warsztatu:

ROLE I MASKI, czyli 4 typy kobiet w męskiej energii ♥

PREZENT o wartości 199 PLN

 Abyś lepiej i głębiej zrozumiała zagadnienie Kobiecej i Męskiej Energii, wraz z dostępem do Kursu otrzymasz ode mnie w BONUSIE dostęp do jednego  szkolenia MASTERCLASS Dagmary.

SESJA
EMBRACE THERAPY®
z Dagmarą Szymańską autorką metody  ♥

Podczas Kursu doświadczysz sesji Embrace Therapy®, któej jestem autorem i terapeutą. Będzie to nasz dodatkowy dzień na wspólne spotkanie podczas Kursu. Sesja będzie poprowadzona z losowo wybraną przeze mnie uczestniczką kursu i będzie jednocześnie procesem grupowym dla reszty uczestników.

To jest bilet w jedną stronę. Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo.

Wchodząc w KOBIECĄ ENERGIĘ:

OTWORZYSZ SIĘ na kobiecość, byś mogła na nowo zbudować siebie w Twojej kobiecej naturze, przywracając równowagę między Kobiecą, a Męską Energią

Poznasz SWOJĄ MOC, aby świadomie korzystać z DARU jakim jest życie

Otworzysz się na otrzymywanie, aby w pełni korzystać z zasobów obfitości

Polepszysz swoje relacje z bliskimi, aby dzielić i mnożyć miłość, którą JESTEŚ

Przestaniesz odrzucać umysł, wewnętrznego krytyka, a zaczniesz czerpać z tego co ON chce Ci powiedzieć

Uwolnisz się od przy-musu, opinii innych, oczekiwań oraz wstydu i poczucia winy związanego z byciem "na językach"

Odkryjesz, że Jesteś Źródłem wszelkich pytań i odpowiedzi, a co za tym idzie poczujesz swoją bezcenną wartość i boską mądrość

Rozpoznasz swoje programy i nauczysz się UWAŻNOŚCI, dzięki czemu nie będziesz powielać "błędów" Twoich rodziców w wychowywaniu swoich dzieci

Poznasz prawdziwą intencję swoich głębokich wartości i zobaczysz w jaki sposób wspierają one Wojownika (męską energię), dzięki czemu nauczysz się kierować ją na to, czego naprawdę pragnie Twoje SERCE

Zaczeniesz świadomie korzystać z potencjału BOGINI w relacjach z partnerem, dziećmi, bliskimi i w pracy

A dla odważnych i chętnych czeka 7 dniowy DETOX sokowy, abyś POCZUŁA wszystko to, czego się nauczyłaś. Rozpoznasz bez problemu głos Duszy od głosu Umysłu i będziesz umiała się z NIM łączyć

Zawiążesz nowe, bezcenne przyjaźnie i otrzymasz wsparcie na grupie.

Dla takich właśnie kobiet stworzyłam Kurs OD SIŁY DO MOCY

Ufasz, że masz ogromny WPŁYW na swoje życie

Dajesz sobie pozwolenie na powrót to Twojej Kobiecej MOCY Bogini

Wiesz, że każda zmiana zaczyna się od jednej DECYZJI

Masz doświadczenie w zbieraniu teorii, ale wiesz, że do materializacji tego co już wiesz, potrzeba DZIAŁANIA

Wierzysz w swoje marzenia i w to, że możesz być w pełni szczęśliwa i spełniona

Zgadzasz się z faktem, że jeśli inne kobiety dokonały zmiany dzięki pracy nad sobą, to i Twoja zmiana jest możliwa

Bóg, Wszechświat, Miłość, Energia, Światło, Świadomość to dla Ciebie synonimy i ufasz, że Jesteś TEGO integralną częścią

Uwielbiasz się rozwijać i jesteś ciekawa siebie, a także jesteś otwarta na nowe przyjaźnie

TESTIMONIALS

Co mówią o mojej pracy?

Kochana Dagmaro, całym sercem dziękuję Tobie, że wskazałaś mi drogę do odkrycia siebie prawdziwej. Dziękuję, że byłaś moim Aniołem, który w sposób subtelny, prawdziwy i pełny miłości prowadził mnie, abym mogła sobie przypomnieć kim naprawdę jestem. Dziękuję za przypomnienie mi, że jestem wszystkim i wszystko jest we mnie. Dziękuję za niezwykłą przygodę i umożliwienie mi doświadczania cudownych chwil z Tobą i z Grupą. Dagmaruś jesteś Wielkim Światłem na mojej drodze. Z Twoich oczu, ust i serca płynie prawda, a cała Ty emanujesz miłością, czuję to całym sercem od momentu, kiedy Ciebie zobaczyłam po raz pierwszy. Dziękuję, że dzielisz się tym wszystkim. Dziękuję, że Jesteś, Kocham Cię…

- Iza

„Nie czekajcie, nie zwlekajcie, najlepszy czas dla siebie jest właśnie teraz Z Dagmarą to prosta podróż bo jest wspaniała przewodniczką”

~ Dominika 

„Wszystko jest trudne zanim stanie się łatwe” – Goethe. By jednak transformować to co trudne w łatwe, potrzebna jest instrukcja JAK. Akademia jest taką instrukcją. Wiedza i świadomość Dagmary to wspaniałe przewodnictwo w tej podróży 

~ Anna Monika 

„Akademia byla moja wisienka na torcie w poszukiwaniach drogi do siebie-Boga”

~ Monica 

„Gratuluję każdej osobie bo podjęta decyzja będzie najpiękniejszym i najbardziej trafionym prezentem EVER!”

~ Dominika M.

„Radości moc. Za tą podróż, w której wędrując Jesteś-My bliżej siebie każdego dnia. W której możemy dzielić się z innymi jak dojść do tych miejsc, obejmując się miłością w wolności 

Dziękuję!”

~ Renata 

„Dziekuje Dagmara Szymańska za mentororing za wsparcie, za czucie.

Za to, ze nie głaskałas po głowie i nie dawałaś gotowych rozwiązań, dzięki czemu pozwalałaś  na samodzielne myślenie, co czasami nie było łatwe, ale czy gdyby było podane na tacy, czy smakowało by tak samo wybornie jak teraz ?czy było by tak skuteczne ?i tak odkrywcze?

Za to, ze potrafię już podążać własną drogą i odkryłam ją na nowo i wiem kim na prawdę jestem i dokąd zmierzam, choć tak na prawdę nie mogę być tego pewna, ale na co mi ta pewność po prostu płynę a wszechswiat obdaruje mnie tym na co jestem gotowa i co jest dla mnie dobre na dany moment.

Dziękuję Dagmara Szymańska ze mogłam być częścią tej wspaniałej podróży w meandry duszy i umysłu 

Piekna to pozdroz niech trwa 

Kocham Cię”

~ Blanka 

„Tutaj nauczyłam się wdzięczności.

Dziękuję”

~ Monika 

„Dziękuję pięknie za Akademię, kursy i całą obfitość jska dały mi te wszystkie narzędzia. Polecam wszystkim od serducha, dla szczęścia, miłości i wolności w tobie”

~ Marzena

„Akademia jest to świadome spojrzenie w nasze lęki. W to co jest nam niewygodne i stawieniu temu czoła. Nikt Cię do tego nie zmusza . To Twój wybór czy chcesz otworzyć się na prawdę o sobie , o twoich przekonaniach.

Wolność, spokój, milosc, akceptację, radość z życia.”

~ Joanna 

“Był czas że czułam.
Był czas że mnie odrzucało. Był czas gdy czułam pustkę. Był czas gdy czułam przesyt i bezsens. Był czas że nic nie czułam. Był czas że szukałam siebie. Był czas gdy czułam wkórw. Był czas gdy czułam brak wsparcia…
Tak możesz się czuć w drodze.
Akademia to nie jest głaskanie Cię po główce.To nie jest płakanie nad twoim losem. To jest Twoje świadome stawienie się do odpowiedzialności za życie, i przeszłość.
Co ja uzyskałam? spokój, zrozumienie, akceptację, miłość, cierpliwość, wdzięczność.”
~ Joanna

„Kursy, sesje z Dagą były najlepszą inwestycją w mój rozwój  dziękuję i polecam” 

~ Paulina B.

„Idźcie, nawet w ciemno i na czworaka w możliwości  Akademii Embrace  z otwartym sercem lub z możliwością otwarcia go po swojej drodze”

~ Iwona

„Z serca dziękuję Dagmara Szymańska za stworzenie Embrace Thetapy, za podzielenie się  ze światem tą piękną metodą, której tajniki było dane mi poznać. Za ten roczny proces, który przeniósł mnie na najpiękniejszą drogę w moim życiu – drogę do siebie i prawdy”

~ Ewelina 

 

Program jest tak skonstruowany, abyś doświadczyła siebie w różnych aspektach Kobiecości. Abyś budując siebie na nowo i świadomie mogła zbudować relacje w oparciu o MOC ŚWIADOMEJ KOBIECOŚCI.

Osoby, które podczas trwania Kursu wykażą szczególne zainteresowanie rozwijaniem swoich własnych społeczności oraz będą zainteresowane nauką metody Embrace Therapy®, będą mogły kontynuować Akademię Terapeuty Embrace Therapy®. Możliwość wziecia udziału w Akademii Terapeuty zostanie wcześniej indywidualnie omówiona z zainteresowaną osobą i Dagmarą Szymańską. 

 

kurs OD SIŁY DO MOCY

Na czym polega:

Kurs OD SIŁY DO MOCY to 4 tygodniowy proces indywidualny i grupowy zarazem, który skupia się na powrocie do swojej Kobiecej MOCY poprzez rozpoznanie nieuświadomionych programów, intencji i wartości, które sprawiają, że w kobietach przeważa męska energia KONTROLI, WALKI I UCIECZKI. Kurs zawiera CZTERY główne moduły tematyczne:

1.  DZIECIŃSTWO

2. KOBIECOŚĆ

3. MĘSKOŚĆ

4. PEŁNIĘ MOCY

W OPCJI 7 DNIOWY DETOX SOKOWY (opcja dla chętnych za dodatkową opłatą)

 

Program jest tak skonstruowany, abyś doświadczyła siebie w różnych aspektach Kobiecości. Abyś budując siebie na nowo i świadomie mogła zbudować relacje w oparciu o MOC ŚWIADOMEJ KOBIECOŚCI.

Osoby, które podczas trwania Kursu wykażą szczególne zainteresowanie rozwijaniem swoich własnych społeczności oraz będą zainteresowane nauką metody Embrace Therapy®, będą mogły kontynuować Akademię Terapeuty Embrace Therapy®. Możliwość wziecia udziału w Akademii Terapeuty zostanie wcześniej indywidualnie omówiona z zainteresowaną osobą i Dagmarą Szymańską. 

 

W ramach uczestnictwa w KURSIE

OD SIŁY DO MOCY

Otrzymasz:

– 4 MODUŁY SZKOLENIOWE NA INDYWIDUALNEJ PLATFORMIE

Każdy uczestnik ma dostęp do Indywidualnego Konta na Platformie Szkoleniowej, na któej znajduje się Zeszyt Ćswiczeń & Zeszyt Edukacujny oraz Medytacje|Wizualizacje.

– 4 x SESJE W FORMIE SPOTKAŃ  NA ZOOMIE

Telekonferencje (Zoom) to jedno z najbardziej wartościowych narzędzii Kursu. To rodzaj indywidualnych sesji w procesie grupowym.

– MEDYTACJE|WIZUALIZACJE

Na platformie masz dostęp do głębokich podróży medytacyjnych. To przepiękne, prowadzone nagrania audio, które trafiają do samego serca.

– ZESZYT ĆWICZEŃ COCHINGOWO – TERAPEUTYCZNYCH & ZESZYT EDUKACYJNY

To ćwiczenia w formacie PDF do pracy indywidualnej, które możesz ściągnąć na swój komputer i do których możesz wrócić kiedy tylko poczujesz, że masz gotowość i ochotę. Poznasz siebie taką, o jakiej nie miałaś wcześniej pojecia. Wydobędziesz swoją Pełnię by świadomie korzystać z JEJ potencjału.

– TEMATYKA ZAGADNIEŃ NA KURSIE 

Energia Kobieca i Męska, Role i Maski Kobiet w energii męskiej. Wrócimy do dzieciństwa, przyjrzymy się intencji wartości, zweryfijujemy lojalność rodową oraz przekonania, które nie pozwalają Ci wyrażać siebie w pełni MOCY KOBIECOŚCI.

– PRYWATNA GRUPA WSPARCIA NA FB I DOSTĘP DO NIEJ NA 6 MIESIĘCY

To magiczna przestrzeń nawet na najbardziej intymne pytania i odpowiedzi studentek Kursu. To przestrzeń, w której jesteś wspierana w całym procesie indywidualnym jak i grupowym.

– 7 DNIOWY DETOX SOKOWY PROWADZONY (DODATKOWA OPCJA)

To głębokie doświadczenie siebie z poziomu Ciała, Ducha i Umysłu. 7 dniowy Detox Sokowy nie jest obowiazkowym procesem, choć większośc uczestniczek z niego korzysta. Jego moc poszerzenia świadomości jest nie do opisania. W tym procesie staje się jasne jak Słońce, który głos pochodzi z Boskiej Świadomości, a który z Podświadomego Umysłu Wewnętrznego Dziecka. 

– SESJA EMBRACE THERAPY® 1:1 Z DAGMARĄ (autorką metody) Z WYBRANYM UCZESTNIKIEM KURSU 

Podczas kursu, Dagmara poprowadzi jedną sesję Embrace Therapy® z uczestniczkami warsztatów. To magiczne głębokie doświadczenie, w którym Terapeutą jest sam BÓG, Miłość, Świadomość.

– CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU  

Na zakończenie otrzymasz imienny certyfikat ukończenia kursu w formacie PDF.

BONUSY:

1 x dostęp do szkolenie MASTERCLASS

(dostęp online na czas trwania kursu – 6 miesięcy od jego zakończenia)

DO ROZPOCZĘCIA KURSU:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

KURS

4 tygodnie wspólnej podróży

1 spotkanie powitalne live w dniu rozpoczęcia kursu

4 sesje coachingowe Q&A co poniedziałek 90 min

Zesztyt ćwiczeń & Zesztyt edukacyjny

(do pobrania na komputer)

 Medytacje|Wizualizacje

Prywatna Intymna Grupa na FB 

Indywidualny dostęp do platformy kursowej*

BONUS 

Dostęp do nagrania ze szkolenia

Masterclass w temacie pracy z Kobiecą i Męską Energią

o wartości 199 pln*

SESJA EMBRACE THERAPY®

poprowadzona przez Dagmarę na grupie kursowej

z losowo wybraną uczestniczką kursu

BEZCENNE 

Nowe znajomości i przyjaźnie

z ludźmi podobnymi do Ciebie

(*6 miesięcy od zakończenia kursu)

499 pln

CENA INAUGURACYJNA TYLKO W TEJ EDYCJI.

Cena regularna 599 pln

 

Kurs & DETOX 7 dni

4 tygodnie wspólnej podróży

1 spotkanie powitalne live w dniu rozpoczęcia kursu

4 sesje coachingowe Q&A co poniedziałek 90 min

Zesztyt ćwiczeń & Zesztyt edukacyjny 

(do pobrania na komputer)

Medytacje|Wizualizacje

Prywatna Intymna Grupa na FB 

Indywidualny dostęp do platformy kursowej*

BONUS

Dostęp do nagrania ze szkolenia

Masterclass w temacie pracy z Kobiecą i Męską Energią

o wartości 199 pln*

SESJA EMBRACE THERAPY®

poprowadzona przez Dagmarę na grupie kursowej

z losowo wybraną uczestniczką kursu

————————————————–

+ 7 dniowy PROwadzony DETOX SOKOWY, a w nim:

– 5 sesji Q&A LIVE

7 porannych medytacji

6 dni dodatkowcyh ćwiczeń uwalniających (PDF)

– Prywatna Detoxowa Grupa na FB

BEZCENNE 

Nowe znajomości i przyjaźnie

z ludźmi podobnymi do Ciebie

(*6 miesięcy od zakończenia kursu)

649 pln

CENA INAUGURACYJNA TYLKO W TEJ EDYCJI.

Cena regularna 849 pln

W trakcie trwania Kursu OD SIŁY DO MOCY, możesz dokupić udział w DETOXIE, jednak w cenie REGULARNEJ 250 pln zamiast 150 pln.

Wszystkie płatności są zabezpieczone Certyfikatem SSL służącym do bezpiecznych transakcji na mojej stronie. Po dokonaniu wpłaty wystawiam fakturę, którą otrzymasz automatycznie na maila na wpisane przez Ciebie dane. Geolokalizacja Google, rozpoznaje czy opłata jest w złotówkach czy w innej walucie danego kraju.

Zapytaj o możliwość zakupu ratalnego kontaktując się na:

kontakt@dagmaraszymanska.pl

 

Jesteś gotowa do tej unikatowej podróży w głąb siebie i swojej KOBIECOŚCI?

LOVE & Embrace – U! 

Kiedy rozpoczyna się kurs i jego kolejna edycja?

Njbliższa edycja rozpoczyna się 28 września, a kończy 26 października 2022 roku, Kolejan edycja odbedzie się dopiero za rok, gdyż każdy Kurs jest prowadzony tylko raz w roku. Kurs z opcją Detoxu trwa o 7 dni dłużej.

Czy Kurs jest dla mnie?

Na to poytanie tylko Ty znasz tak naprawdę odpowiedź. Jednak jeśli jesteś kobietą, która szuka swojej zapomnianej KOBIECOŚCI, chce wyjść z męskiej energii i stawić się do swojej Kobiecej energii, aby poprawić relacje z bliskimi i przede wszystkim z samą sobą, to ten proces jest zdecydowanie dla Ciebie.

Ile czasu dziennie bądź tygodniowo będę potrzebowała przeznaczyć na Kurs?

Twoje zaangażowanie i czas spędzony nad zadaniami, zależy tylko od Ciebie. Jednak Twoje zaangażowanie przekłada się na Twoją świadomość, która jest w procesie poznawania podświadomości i Twojego wielowymiarowego rozwoju. Każdy moduł to jeden tydzień pracy. W każdym module (tygodniu) ćwiczenia zajmują w sumie około 1-3h pracy, każda telekonferencja trwa 1,5h. Uczestniczki Kursów potwierdzają, że materiał jest wspaniale dopasowany pod kątem treści, chronologii pracy, oraz ilości materiału. Im bardziej się zaangażujesz, tym głębsza będzie Twoja transcendencja. Jeśli uznasz, że potrzebujesz więcej czasu na przerobienie materiałów, lub będziesz chciała do nich na spokojnie wrócić, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość, gdyż po zakończeniu Kursu masz jeszcze dostęp do paltformy i bonusowych nagrań przez 6 miesięcy.

Czy telekonferencje są nagrywane?

Wszystkie telekonferencje są nagrywane, więc dlatego też możesz je obejrzeć w dogodnym dla Ciebie momencie. Przed spotkaniem możesz napisać na grupie Twoje pytanie do Dagmary, a ona odniesie się do niego podczas spotkania, które odsłuchasz wtedy, kiedy będziesz mogła. 

W jakich godzinach odbywają się telekonferencje?

Aby z udziału w telekonferencji na żywo mogło wziąć jak najwięcej osób, Dagmara, wprowadziła wymienne godziny: raz spotkanie jest o godzienie 10:00, a w kolejnym tygodniu o 19:00. Wszystko po to, aby miały szansę skorzystać z tych spotkań osoby, które mają swoje zajęcia o różnych porach, co mogłoby wpływać na ich ciągłą nieobecność podczas tekekonferencji, które mają ogromną wartość w procesie. Telekonferencje prowadzone są w poniedziałki pod koniec każdego modułu. Kurs rozpoczyna się powitalnym Livem z Dagmarą pierwszego dnia kursu.

Czy w trakcie trwania Kursu będę mogła dokupić opcję z DETOXEM?

Tak, można w trakcie  Kursu dokupić opcję DETOXu, jednak wówczas jego zakup jest  w cenie regularnej a nie promocyjnej czy inauguracyjnej. Nie można jednak zmniejszyć Kursu z Detoxem nawet po jego zakupie, ani przekazać go osobom z poza kursu. 

Czy mogę zrezygnować z Kursu w dowolnym momencie?

Zakup Kursu jest bezzwrotny bez względu na to czy z niego skorzystałaś czy nie. Po otrzymaniu dostępu do Kursu, zakup uważa się za dokonany. Możesz zrezygnować w każdym momencie, ale niewykorzystany okres nie podlega refundacji. Płatność ratalna jest jednocześnie zobowiązaniem do uregulowania całości i tak będzie traktowana w przypadku ewentualnej wcześniejszej rezygnacji.

W jaki sposób mogę opłacić udział w Kursie?

Płatność może być dokonana w następujący sposób:

 1. Paypal – jeśli posiadasz konto PayPal lub płatność kartą przez PayPal.
 2. Karta kredytowa (opcja dostępna bezpośrednio przez stronę www przy wyborze pakietu przez PayU lub PayPal)
 3.  BLIK 
 4. Ratalnie korzystając z opcji ratalnej zaproponowanej przez PayU.

Zamówienia dokonujesz przez Butik logując się na stronie. W razie potrzeby  i pytań napisz na: kontakt@dagmaraszymanska.pl