Kurs online do samodzielnej pracy

 

OD SIŁY DO MOCY

dla Świadomych Kobiet, które pragną wrócić do swojej KOBIECEJ MOCY

To CLUE tego jak postrzegam moją misję:

BUDZIĆ KOBIETY & MĘŻCZYZN
DO MIŁOŚCI, DO ŻYCIA I SIEBIE.

 

BUDZIĆ DO
SZCZĘŚCIA, SPEŁNIENIA I MOCY.

Zobacz czy odnajdujesz choć kawałek siebie w tych zdaniach:

MASZ DOŚĆ noszenia "męskich spodni", odpowiadania za cały dom, finanse, jego funkcjonowanie

MASZ DOŚĆ walki ze sobą i z resztą świata, porównywania się do innych, noszenia maski "Zosi - Samosi", "Silnej Kobiety", by potem płakać po kątach z wypartej bezsilności

MASZ DOŚĆ ucieczki przed swoimi słabościami, błędami w imię przymusu bycia Idealną Perfekcjonistką

MASZ DOŚĆ obciążeń rodzinnych i powinności

MASZ DOŚĆ przenoszenia rodzinnych schematów do swojego życia, odtwarzania niechcianych schematów w swoich związkach i ralacjach z dziećmi

MASZ DOŚĆ życia pod dyktando matki i ojca pomimo dorosłego wieku

MASZ DOŚĆ poczucia winy w macierzyństwie lub jego brak realizacji

MASZ DOŚĆ niskiego poczucia wartości, wstydu, smutku, ale też złości

PRAGNIESZ być w końcu wolna w byciu SOBĄ

Kobiety, które poczuły, że już BASTA! Już nie chcą dłużej WALCZYĆ!
Już WYSTARCZY! Poczuły, że chcą dla siebie INACZEJ!

Wystarczy samotności, poczucia braku sensu i pustki i ciągłej walki o miłość i akceptację

Wystarczy bycia raz w roli ofiary, a raz w roli kata

Wystarczy tkwienia w związku,w którym nie ma pasji, przyjaźni, miłości

Wystarczy nie rozumienia i braku akceptacji siebie

Wystarczy ciągłego zmęczenia i braku witalności do życia

Wystarczy braku satysfakcji zawodowej

Wystarczy niestabilnej sytuacji finansowej

Pomogłam już wielu Kobietom z takimi samymi problemami i emocjami.

A GDYBYŚ TAK JUŻ TERAZ POCZUŁA KIM JESTEŚ I PRZESTAŁA SIĘ BAĆ OPINII INNYCH?

GDYBYŚ ZAMIAST LĘKU DOŚWIADCZYŁA ŻYCIA W ZAUFANIU?

GDYBYŚ PRZESTAłA WALCZYĆ ZE SOBĄ I Z ŻYCIEM?

GDYBYŚ ZAMIAST ZŁOŚCI TRAKTOWAŁĄ SIEBIE I ŚWIAT Z MIŁOŚCIĄ?

A GDYBY TAK MIŁOŚĆ, ŚWIADOMOŚĆ, OBFITOŚĆ I PEŁNIA KRÓLOWAŁY W TWOIM ŻYCIU?W TWOIM KRÓLESTWIE?

CZY JESTEŚ GOTOWA NA SPOTKANIE Z ILUZJĄ, KTÓRA PRZYSŁONIŁA TWOJE PIĘKNE SERCE? CZY JESTEŚ NA TO GOTOWA?

NA JEJ OBNAŻENIE? NA PRAWDĘ O TYM KIM JESTEŚ? NA PRAWDĘ O TWOJEJ KOBIECEJ MOCY?

CZY JESTEŚ GOTOWA NA NAJWAŻNIEJSZE SPOTKANIE Z BOGINIĄ I ODKRYCIE, ŻE NIĄ OD ZAWSZE JESTEŚ?

Zaproszenie
do nowego Kursu

OD SIŁY DO MOCY
jest dla Ciebie wciąż aktualne!

Mając na swoim koncie tysiące godzin pracy głównie z KOBIETAMI takimi jak TY, mogę śmiało powiedzieć, że rozumiem w pełni Twój wewnętrzny ból.

Rozumiem doskonale jak czujesz się niekomfortowo i jak wpływa to na jakość całego Twojego życia i każdego jego obszaru. 

Rozumiem także brak społecznego wsparcia – paradoksalnie od najbliższych Ci osób. 

Dla wielu to niewygodne tematy, które „lepiej” zamieść pod dywan i schować głowę w piasek. 

 

„Lepiej”

 • „Lepiej”  zajęłabyś się domem…
 • „Lepiej” nie ruszać gówna, bo bardziej śmierdzi…
 • „Lepiej” zapomnieć, zamieść pod dywan, niż rozgrzebywać stare rany…

oraz „powinnaśki”

 • Powinnaś zająć się domem, a nie egoistycznie sobą…
 • Masz małe dzieci, powinnaś poświęć im czas, a nie sobie…
 • Nie powinnaś tego…
 • Powinnaś to i tamto…
 • Porządna żona… matka… nie zajmuje się głupotami…  W dupie Ci się poprzewracało… Robią Ci wodę z mózgu… To jakaś sekta… Zejdź na ziemię Kobieto!…Powinnaś…

Wiem, że niewygodnie się o tym czyta!

Od 12 lat jako ekspert od umysłu, zwłaszcza podświadomego, coach i terapeuta – wiem jedno: NA PIERWSZY RZUT OKA WYDAJE SIĘ, ŻE PRAWDA W OCZY KOLE i boli. Chcemy uciec od NIEJ jak najdalej, bo kto chciałby sobie robić krzywdę? Tylko masochista! Jednak zatrzymaj się i poczuj, że jest jakaś część CIEBIE, która uciekać nie chce. Która pomimo, iż wydaje się, że BOLI to o czym czytasz, jednak chce TU ZOSTAĆ. Wiem, że dla WOJOWNICZKI przyznanie się do słabości jest zabójcze dla EGO, jednak to konieczne, żeby POKORA mogła podać Ci rękę i poprowadzić w dorsze ku MIŁOŚCI i MOCY.

Bo wiesz… prawda jest zupełnie odwrotna. To nie Prawda Boli. Boli odpadanie iluzji. Prawda wyzwala, bo budzi do zmiany. Do podjęcia DECYZJI. Do DZIAŁANIA. Do STANIĘCIA ZA SOBĄ. Boli wizja wyjścia poza „strefę komfortu”, fatygi jaka nas czeka w tej podróży, ale nie sama PRAWDA.  Boli to, że nie czujesz się rozumiana. Że nie masz wsparcia, choć z drugiej strony często go odrzucasz, aby nie wyjść na słabeuszkę. 

Czuję Twój ból bycia tak blisko, a tak daleko od siebie. Wiesz, również, że mogę Ci pomóc.

Wiem, że to czujesz, choć być może nie wiesz, że byłam dokładnie w TYM SAMYM MIEJSCU CO TY TERAZ. Cierpiałam, płakałam, nie radziłam sobie ze sobą, uciekałam, walczyłam, byłam na rozdrożu, bez sensu, bez siebie przy sobie. Samotna, nieszczęśliwa, niespełniona, poraniona. Ale na zewnątrz mój obrazek malowałam zupełnie inny. Na zewnątrz ludzie postrzegali mnie jako silną, niezależną kobietę. Pewną siebie, z ogromnym poczuciem wartości.

Jednak zderzenie ze ścianą, miesięczny pobyt w szpitalu, diagnoza, której się nie spodziewałam, sprawiły, że stawiłam się do pracy ze sobą. Dotknęłam ściany i miałam wybór:

ALBO ZOSTAĆ POD NIĄ I ZAPŁAKAĆ SIĘ NA ŚMIERĆ, ALBO WSTAĆ, OTRZEĆ ŁZY I PÓJŚĆ W STRONĘ ŚWIATŁA. W STRONĘ MOCY!

Jednak zanim obnażę się Tobie po całości, pamiętaj o jednym:

Jeśli pomimo zderzenia ze ścianą, stania na rozdrożu, czujesz w sercu ogromną chęć zmiany, chęć zbliżenia się do SIEBIE – to jesteś we właściwym miejscu.

Jak to zatem było u mnie?

 

Jakieś 12 lat temu byłam totalnie w czarnej dziurze. Samotna, nieszczęśliwa, w przelotnych relacjach, żyjąca od wypłaty do wypłaty, na kredytach, ponad stan, żeby inni widzieli, że „ja też mogę i potrafię„, czyli, że dzięki temu „coś znaczę„. Uważałam, że poradzę sobie ze wszystkim sama, bez niczyjej pomocy. Proszenie o pomoc było aktem desperacji i słabości. A ja za cholerę, nie chciałam aby świat odkrył, że mogę być słaba.

Mając raptem 24 lata miałam za sobą „szybki ślub i szybki rozwód„. Nie miałam dzieci, gdyż się ich bałam. Byłam kochanką, byłam zdradzona i sama zdradzałam. Dawałam się wykorzystywać i sama wykorzystywałam. Snułam tysiące strategii na miłość. Jednak żadna nie działała na dłużej. Pociągali mnie „niegrzeczni chłopcy„, których chciałam zatrzymać przy sobie „na zawsze„. Żyłam nadzieją, że się dla mnie zmienią. Że ich rozkocham. Jednak oni bawili się tylko w mojej piaskownicy do momentu, w którym „mama” nie zawołała ich na obiad. Wracali pokornie do domu, a ja zostawałam sama. Obiecywali, że wrócą… i czasem wracali, a czasem zmieniali plac zabaw. 

Uznałam, że nie mam szczęścia w miłości. Że wszyscy fajni faceci są już zajęci. Zastanawiałam się co takiego jest w kobietach, z którymi zostają… co takiego mają one, czego ja nie mam? A gdy już byłam w relacji, czułam się niewystarczająca zauważona, kochana, spełniona. 

W relacjach byłam jak „facet„. Niezależna. Silna. Kontrolująca. Wiedząca co jest najlepsze do „nas”, dla „niego”. Matkowałam. Dawałam rozwiązania. Inicjowałam. Wyręczałam. Prowadziłam za rękę. No i dawałam, dawałam, dawałam. Czas, pieniądze, siebie.

Ale byłam też na każde zawołanie. Można mnie było wziąć z półki o odstawić na nią w każdym momencie. Czekałam na swoją kolej. Na swoje 5 minut. Na okruchy miłości z „pańskiego stołu„.

Czuję, że to historia bliska Twojemu sercu… Jednak daj mi chwilkę, a opowiem Ci o sytuacji zawodowej. 

Przez ponad dekadę pracowałam w korporacjach farmaceutycznych od Przedstawiciela Medycznego, po Dyrektora Sprzedaży w jednym z Banków Komórek Macierzystych. Mieszkałam wtedy jeszcze w rodzimym Krakowie. Zarabiałam dobre pieniądzem, bo i cele sprzedażowe osiągałam jak na pstryknięcie palcami, jednak żyłam „ponad stan” zaciągając co raz to nowe kredyty. Kariera się rozwijała, ale relacje kulały.

Zauważyłam także, że gdy pojawia się „ON” na horyzoncie, pieniądze przestawały się mnie trzymać. Z czasem odkryłam jeden z destrukcyjnych programów dotyczących obfitości „ALBO PIENIĄDZE, ALBO MIŁOŚĆ!„. Na tamten moment nie wiedziałam, że istnieje coś takiego jak „relacja z pieniędzmi„. Słowo „relacja” kojarzyło mi się jedynie z relacjami damsko-męskimi. A ja po prostu nie wiedziałam czym są pieniądze. Nie dbałam o nie. Nie szanowałam ich. Nie kochałam.  

I tak oto w 2010 roku zderzyłam się ze ścianą. Oczywiście uderzałam w nią cały czas, ale nie na tyle mocno, aby się zatrzymać. 

Trafiłam z 40 stopniową gorączką, bólem całego ciała, mięśni i stawów, oraz białkomoczem i bólem nerek do Kliniki Nefrologii w Krakowie. Szybko jednak okazało się, że „nerki” to pikuś.

Lekarze nie potrafili dojść do przyczyny tego co mi jest naprawdę. Po miesiącu pobytu w szpitalu, codziennych badań na różnych oddziałach klinik, w rękach dziesiątek specjalistów zapadła diagnoza o chorobie autoimmunologicznej Zespole Stilla, której nie da się już wyleczyć.   

Ale w między czasie, przyszedł taki dzień, w którym lekarze  podejrzewali Tocznia i wtedy stał się CUD.

Zaczęłam szukać informacji o toczniu i okazało się, że 90% ludzi umiera od 5 do 15 lat choroby. I wtedy zadałam sobie kluczowe pytanie: Co chcę zmienić w moim życiu jeśli pozostało mi raptem 1825 dni życia? (wzięłam pod uwagę najczarniejszy scenariusz). 

I choć na drugi dzień otrzymałam diagnozę wykluczenia tocznia, pytanie ze mną pozostało. Co więcej, pozostał GŁOS, który usłyszałam i poczułam w sobie, jakby to było GŁOS BOGA

Wówczas podjęłam decyzję, o tym, że stawiam się do siebie. Po wyjściu ze szpitala złożyłam wypowiedzenie z dobrze płatnej pracy i zapisałam się na najdroższy pakiet szkoleń coachingowo – terapeutycznych jaki znalazłam w sieci. Chciałam od razu wykupić i zrobić cały pakiet. Byłam tak zdesperowana, że roczny pakiet ukończyłam w pół roku i podjęłam praktykę jako Coach.  

Chłonęłam każdego klienta, który był dla mnie jak najlepsze, wyostrzone lustro. Uczyłam się siebie przeglądając się w historiach moich klientów. 

Dlaczego tak intymnie obnażam się przed Tobą?

Bo doskonale zdaję sobie sprawę, że gdyby nie moja determinacja, decyzja, poproszenie o pomoc i pokora wobec tego, że „nie wiem wszystkiego” – nie byłoby mnie tutaj dzisiaj z Tobą.  Moja transformacja zaczęła się od poproszenia o pomoc, wejścia w proces odkrywania się, poznawania narzędzi, które wspierają zmianę. Wtedy jeszcze nie istniała Embrace Therapy®, jednak ONA na mnie czekała i spłynęła jak ŁASKA 5 lat temu podczas jednej sesji z włoską klientką Patrizią.

W między czasie wyjechałam do Włoch, aby naprawić relację z moją mamą, z którą była w nazwijmy to „ciszy” przez około 7 lat.

Włochy to miejsce, za które pozostanę wdzięczna do końca mojego życia, gdyż doświadczyłam tutaj upadku jak dla mnie z najwyższego konia i dotknęłam najniższego DNA, największej biedy i najtrudniejszego momentu, ale tą historią dzielę się już podczas kursów lub warsztatów na żywo.

To co odmieniło moje życie, jego jakość, to ZAUFANIE. TOTALNE ZAUFANIE DO ŻYCIA, BOGA I SIEBIE. Wtedy jeszcze nie miałam pojęcia, że ta trójca, to wciąż JA.

Dzięki pracy nad sobą, moim klientom, którzy byli najlepszymi mentorami i teraputami oraz zaufaniu, w pewnym momencie moje życie odwróciło się o 180 stopni.  Dziś już wiem, że to ja wykreowałam sobie cudownego męża, synka, rodzinę, naprawiłam relację z mamą, z tatą i innymi krewnymi. Że uzdrowiłam relację z pieniądzem, obfitością, a także zdrowiem. Choroba Stilla „zniknęła” po pół roku intensywnej pracy z wewnętrznymi konfliktami i do dziś nie ma po niej śladu. Tak samo jak po guzach w piersiach, łuszczycy głowy, czy endometriozie.

Mając 13 letnie doświadczenie jako Coach i Terapeuta oraz tak bogate doświadczenie życiowe, jest mi ogromnie bliska transformacja kobiet. I choć moimi klientami bywają mężczyźni, to najlepiej pracuje mi się z kobietami, gdyż sama nią jestem i najlepiej je rozumiem. Wszystkie te lata zaowocowały moimi unikatowymi autorskimi programami kursowymi, a ten jest moim najnowszym DZIEŁEM

Kurs OD SIŁY DO MOCY

to prawdopodobnie jedyny taki w swoim rodzaju proces coachingowo – terapeutyczny, który pracuje na poziomie WARTOŚCI, aby wejść w prawdziwą KOBIECĄ MOC, w kobiecą energię, zostawiając do to męskie. Pamiętaj, że Kobieca Energia w Kobiecie jest w RÓWNOWAGDZE , a NIE W RÓWNOŚCI. 

„Prawda nie boli,
boli odpadanie iluzji”

Czym jest Kurs OD SIŁY DO MOCY dla Gotowych i Otwartych Kobiet?

Kurs OD SIŁY DO MOCY, to 4 tygodniowy Proces odkrywania swojej MOCY, KOBIECOŚCI I SIEBIE. To KURS pracujący w 4 przestrzeniach: DZIECIŃSTWO, KOBIECOŚĆ, MĘSKOŚĆ I MOC.

 MEDYTACJE |WIZUALIZACJE 

 

To jedno z najpiękniejszych narzędzi kursu, które otwiera serce na miłość, zaufanie i pełnię Kobiecej MOCY

2 w 1 | czyli ZESZYT ĆWICZEŃ &

ZESZYT EDUKACYJNY ♥

 

Dołączając do KURSU otrzymujesz dostęp do praktycznych materiałów szkoleniowych zawierających:

Wszystko to, pozwoli Ci poznać siebie, zgłębić coachingowo i terapeutycznie, odblokować i pójść do przodu po życie jakiego pragniesz. Po MOC! 

 BONUSY

1 x MASTERCLASS

online | nagranie z 2h warsztatu:

ROLE I MASKI, czyli 4 typy kobiet w męskiej energii ♥

PREZENT o wartości 199 PLN

 Abyś lepiej i głębiej zrozumiała zagadnienie Kobiecej i Męskiej Energii, wraz z dostępem do Kursu otrzymasz ode mnie w BONUSIE dostęp do jednego  szkolenia MASTERCLASS Dagmary.

4 x SESJE & KONSULTACJE INDYWIDUALNE I GRUPOWE
NA ŻYWO ♥

Ponieważ kurs jest do samodzielnej pracy i nie jest kursem PROwadzonym, nie ma zatem spotkań na żywo. Jednak wiem jak ważne są te saptkania dla uczestników kursu. Dlatego postanowiłam dać Ci w BONUSIE nagrania z poprzednich prowadzonych edycji jako moje wsparcie w procesie. 

To jest bilet w jedną stronę. Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo.

Wchodząc w KOBIECĄ ENERGIĘ:

OTWORZYSZ SIĘ na kobiecość, byś mogła na nowo zbudować siebie w Twojej kobiecej naturze, przywracając równowagę między Kobiecą, a Męską Energią

Poznasz SWOJĄ MOC, aby świadomie korzystać z DARU jakim jest życie

Otworzysz się na otrzymywanie, aby w pełni korzystać z zasobów obfitości

Polepszysz swoje relacje z bliskimi, aby dzielić i mnożyć miłość, którą JESTEŚ

Przestaniesz odrzucać umysł, wewnętrznego krytyka, a zaczniesz czerpać z tego co ON chce Ci powiedzieć

Uwolnisz się od przy-musu, opinii innych, oczekiwań oraz wstydu i poczucia winy związanego z byciem "na językach"

Rozpoznasz swoje programy i nauczysz się UWAŻNOŚCI, dzięki czemu nie będziesz powielać "błędów" Twoich rodziców w wychowywaniu swoich dzieci

Poznasz prawdziwą intencję swoich głębokich wartości i zobaczysz w jaki sposób wspierają one Wojownika (męską energię), dzięki czemu nauczysz się kierować ją na to, czego naprawdę pragnie Twoje SERCE

Zaczeniesz świadomie korzystać z potencjału BOGINI w relacjach z partnerem, dziećmi, bliskimi i w pracy

Odkryjesz, że Jesteś Źródłem wszelkich pytań i odpowiedzi, a co za tym idzie poczujesz swoją bezcenną wartość i boską mądrość

Dla takich właśnie kobiet stworzyłam Kurs OD SIŁY DO MOCY

Ufasz, że masz ogromny WPŁYW na swoje życie

Dajesz sobie pozwolenie na powrót to Twojej Kobiecej MOCY Bogini

Wiesz, że każda zmiana zaczyna się od jednej DECYZJI

Masz doświadczenie w zbieraniu teorii, ale wiesz, że do materializacji tego co już wiesz, potrzeba DZIAŁANIA

Wierzysz w swoje marzenia i w to, że możesz być w pełni szczęśliwa i spełniona

Zgadzasz się z faktem, że jeśli inne kobiety dokonały zmiany dzięki pracy nad sobą, to i Twoja zmiana jest możliwa

Bóg, Wszechświat, Miłość, Energia, Światło, Świadomość to dla Ciebie synonimy i ufasz, że Jesteś TEGO integralną częścią

Uwielbiasz się rozwijać i jesteś ciekawa siebie, a także jesteś otwarta na nowe przyjaźnie

TESTIMONIALS

Co mówią o mojej pracy?

Kochana Dagmaro, całym sercem dziękuję Tobie, że wskazałaś mi drogę do odkrycia siebie prawdziwej. Dziękuję, że byłaś moim Aniołem, który w sposób subtelny, prawdziwy i pełny miłości prowadził mnie, abym mogła sobie przypomnieć kim naprawdę jestem. Dziękuję za przypomnienie mi, że jestem wszystkim i wszystko jest we mnie. Dziękuję za niezwykłą przygodę i umożliwienie mi doświadczania cudownych chwil z Tobą i z Grupą. Dagmaruś jesteś Wielkim Światłem na mojej drodze. Z Twoich oczu, ust i serca płynie prawda, a cała Ty emanujesz miłością, czuję to całym sercem od momentu, kiedy Ciebie zobaczyłam po raz pierwszy. Dziękuję, że dzielisz się tym wszystkim. Dziękuję, że Jesteś, Kocham Cię…

- Iza

„Nie czekajcie, nie zwlekajcie, najlepszy czas dla siebie jest właśnie teraz Z Dagmarą to prosta podróż bo jest wspaniała przewodniczką”

~ Dominika 

„Gratuluję każdej osobie bo podjęta decyzja będzie najpiękniejszym i najbardziej trafionym prezentem EVER!”

~ Dominika M.

„Radości moc. Za tą podróż, w której wędrując Jesteś-My bliżej siebie każdego dnia. W której możemy dzielić się z innymi jak dojść do tych miejsc, obejmując się miłością w wolności 

Dziękuję!”

~ Renata 

„Chciałam podzielić się z Wami kilkoma słowami na temat kursów, na których byłam u Dagmara Szymańska .
Jeden z nich to przez Umysl do Serca.
Na tym kursie nauczyłam się, oswoiłam rozpoznałam moje wewnętrzne dziecko, mój umysł. Nauczyłam się technik, które pozwalają mi pracować z moim wewnętrznym dzieckiem, czyli z moim umysłem. Odkryłam jak mam traktować mój umysł i dowiedziałam się czego tak naprawdę potrzebuje moj umysl.

Natomiast na kursie Alechemiczne Rewolucje odkryłam coś innego, a mianowicie to jak moje przekonania manifestowały się w codziennym życiu, w całym moim życiu, jak mój umysł organizował wszystko tak, żeby mnie chronić oczywiście, żeby pozwolic mi przetrwać i żeby realizować moje przekonania. Na tym kursie zdałam sobie sprawę jak te przekonania, które nosiłam w sobie przez tyle lat urzeczywistnialy sie w moim życiu. Jak bardzo sprawny cudownie niesamowity zdeterminowany jest mój umysł w realizowaniu tych przekonań. W tym kursie odkrywałam to jak na dłoni, odkrywałam na każdym poziomie, że te moje przekonania istnieją, jak się manifestują, odkrywałam tzw. oczywistości. Tak to były jakby oczywistości dla mnie, bo ja w teorii to już dawno wiedziałam, ale ten kurs Alchemiczne Rewolucje pomógł mi to poczuć. Wiele z tych rzeczy, które wiedziałam w teorii i rozumialam, teraz poczułam dopiero. Poczułam to w pełni, z innej swiadomosci, ze swiadomosci Ja Jestem.

A gdy już to poczulam to Wszechświat natychmiast organizował mi sytuację, w której mogłam to praktycznie zastosować według wskazówek Dagi, które były bezcenne.
To w jaki sposób Daga tłumaczy wyjaśnia pewne kwestie, które wydają się zawile jest niewiarygodnie klarowane, proste, a przy tym pełne ciepła zrozumienia cierpliwości.
Pamiętam, że doszłam do takiego punktu w moim życiu, że wydawało mi się, że kręcę się w kolko jak pies za własnym ogonem i nie wiem co dalej.
I wtedy pojawiła się Daga, jej posty, a potem kursy, w które weszłam całą sobą, które tak bardzo pomogły mi odkryć siebie, wyjść z tego zaklętego kręgu kręcenia się w kółko. Daga pokazała mi drogę, w którą stronę iść, gdzie, w jaki sposób to robić.

Dagę jako osobę uwielbiam
Kocham Ją …za to że…. dlugo by wymieniac…

Za to, że Jest

Dziękuję Dagunia, że Jesteś

~ Aga 

„Bardzo dziękuję za prowadzenie, cieszę się bardzo , że wzięłam w nim udział. Wartości na Kole Życia zaznaczyłam te wyjściowe, w wielu z nich widzę delikatną zmianę na plus. Ten kurs pokazał mi jak bardzo siedzę w programach ale też , że da się z nimi pracować i że w ogóle je widzę. Wreszcie coś do mnie dociera, wreszcie otwierają mi się oczy a Ciebie z dnia na dzień coraz bardziej podziwiam za to Kim Jesteś”.

 

Dziękuję bardzo, ale to bardzo

~ Agnieszka

„Dziekuje Dagmara Szymańska za mentororing za wsparcie, za czucie.

Za to, ze nie głaskałas po głowie i nie dawałaś gotowych rozwiązań, dzięki czemu pozwalałaś  na samodzielne myślenie, co czasami nie było łatwe, ale czy gdyby było podane na tacy, czy smakowało by tak samo wybornie jak teraz ?czy było by tak skuteczne ?i tak odkrywcze?

Za to, ze potrafię już podążać własną drogą i odkryłam ją na nowo i wiem kim na prawdę jestem i dokąd zmierzam, choć tak na prawdę nie mogę być tego pewna, ale na co mi ta pewność po prostu płynę a wszechswiat obdaruje mnie tym na co jestem gotowa i co jest dla mnie dobre na dany moment.

Dziękuję Dagmara Szymańska ze mogłam być częścią tej wspaniałej podróży w meandry duszy i umysłu 

Piekna to pozdroz niech trwa 

Kocham Cię”

~ Blanka 

„Tutaj nauczyłam się wdzięczności.

Dziękuję”

~ Monika 

„Dziękuję pięknie za Akademię, kursy i całą obfitość jska dały mi te wszystkie narzędzia. Polecam wszystkim od serducha, dla szczęścia, miłości i wolności w tobie”

~ Marzena

„Kursy, sesje z Dagą były najlepszą inwestycją w mój rozwój  dziękuję i polecam” 

~ Paulina B.

„Dagmara Szymańska bardzo inspiruje i odpowiedzialnie uczy.
Kurs Alchemiczne R-ewolucje, wnosi do życia wiedzę, mądrość,światło świadomości.
Od dawna interesuję się własnym rozwojem,a udział w tym kursie dał mi jasny i przejrzysty obraz tego,co stoi na przeszkodzie abym żyła świadomie,mądrze,szczęśliwie.
Polecam z całego serca”

~ Wiola.

„Kochana Dagmaro, całym sercem dziękuję Tobie, że wskazałaś mi drogę do odkrycia siebie prawdziwej. Dziękuję, że byłaś moim Aniołem, który w sposób subtelny, prawdziwy i pełny miłości prowadził mnie, abym mogła sobie przypomnieć kim naprawdę jestem. Dziękuję za przypomnienie mi, że jestem wszystkim i wszystko jest we mnie. Dziękuję za niezwykłą przygodę i umożliwienie mi doświadczania cudownych chwil z Tobą i z Grupą. Dagmaruś jesteś Wielkim Światłem na mojej drodze. Z Twoich oczu, ust i serca płynie prawda, a cała Ty emanujesz miłością, czuję to całym sercem od momentu, kiedy Ciebie zobaczyłam po raz pierwszy. Dziękuję, że dzielisz się tym wszystkim. Dziękuję, że Jesteś, Kocham Cię”

~ Iza.

„Dziękuję za kurs. To była mistyczna podróż. Jest godzina 23 a ja dopiero po medytacji Integracji cienia poziomu Wolnej Jednostki. Jestem pewna ze medytacje i ćwiczenia z kursu beda towarzyszyć mi odtąd na codzień. Dziękuję za Waszą obecność”

~ Agnieszka.

„Po kursie czuję ulgę,że zdążyłam na czas,bo odpalił mi się mój główny program bycia w tyle,opóźnioną,nie dającą rady.czuje,że jestem w innym miejscu niż byłam,w którym mogę uznać to wszystko,co stało się moim osobowym ja i wydawało się  absolutną prawdą o mnie,a pochodzi tylko od kilku osób, które patrzyły na mnie przez swoje własne filtry,lub pochodzi od moich dziecięcych interpretacji,było bardzo zawężonym postrzeganiem.uświadomilam sobie w jak wielu obszarach życia trzymam się nie służacych mi przekonań, które zamykają mnie na pełnię życia.Nauczyłam się ,że każdy dyskomfort oznacza odpalenie się jakiegoś przekonania pochodzącego od rodziców,ustalania od kogo konkretnie i wybierania w to miejsce tego co mi służy,dzięki przypomnieniu,że jestem dzieckiem Boga więc mam już wszystko i mogę być taka jaka jestem,że nic nie muszę.I że na każdy dyskomfort mogę odpowiedzieć pokazaniem swojej  boskiej obecności,uwagi i daniem wolności wyboru.Przesunięciem świadomości do Ja Jestem.”

~ Ewa.

Program jest tak skonstruowany, abyś doświadczyła siebie w różnych aspektach Kobiecości. Abyś budując siebie na nowo i świadomie mogła zbudować relacje w oparciu o MOC ŚWIADOMEJ KOBIECOŚCI.

 

 

kurs OD SIŁY DO MOCY

Na czym polega:

Kurs OD SIŁY DO MOCY to  proces indywidualny, który skupia się na powrocie do swojej Kobiecej MOCY poprzez rozpoznanie nieuświadomionych programów, intencji i wartości, które sprawiają, że w kobietach przeważa męska energia KONTROLI, WALKI I UCIECZKI. Kurs zawiera CZTERY główne moduły tematyczne:

1.  DZIECIŃSTWO

2. KOBIECOŚĆ

3. MĘSKOŚĆ

4. PEŁNIĘ MOCY

 

 

W ramach uczestnictwa w KURSIE

OD SIŁY DO MOCY

Otrzymasz:

– 4 MODUŁY SZKOLENIOWE NA INDYWIDUALNEJ PLATFORMIE

Każdy uczestnik ma dostęp do Indywidualnego Konta na Platformie Szkoleniowej, na któej znajduje się Zeszyt Ćswiczeń & Zeszyt Edukacujny oraz Medytacje|Wizualizacje.

– 4 x nagrane SESJE W FORMIE SPOTKAŃ na Zoomie

Telekonferencje (Zoom) to jedno z najbardziej wartościowych narzędzii Kursu. To rodzaj indywidualnych sesji w procesie grupowym. Telekonferencje są nagrane, gdyż jest to kurs do samodzielnej pracy

– MEDYTACJE|WIZUALIZACJE

Na platformie masz dostęp do głębokich podróży medytacyjnych. To przepiękne, prowadzone nagrania audio, które trafiają do samego serca.

– ZESZYT ĆWICZEŃ COCHINGOWO – TERAPEUTYCZNYCH & ZESZYT EDUKACYJNY

To ćwiczenia w formacie PDF do pracy indywidualnej, które możesz ściągnąć na swój komputer i do których możesz wrócić kiedy tylko poczujesz, że masz gotowość i ochotę. Poznasz siebie taką, o jakiej nie miałaś wcześniej pojecia. Wydobędziesz swoją Pełnię by świadomie korzystać z JEJ potencjału.

– TEMATYKA ZAGADNIEŃ NA KURSIE 

Energia Kobieca i Męska, Role i Maski Kobiet w energii męskiej. Wrócimy do dzieciństwa, przyjrzymy się intencji wartości, zweryfijujemy lojalność rodową oraz przekonania, które nie pozwalają Ci wyrażać siebie w pełni MOCY KOBIECOŚCI.

– CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU  

Na zakończenie otrzymasz imienny certyfikat ukończenia kursu w formacie PDF.

BONUSY:

– dostęp do szkolenie MASTERCLASS

(dostęp online na czas trwania kursu – 6 miesięcy)

KURS

4 tygodnie wspólnej podróży

1 nagranie powitalne live 

4 nagrane sesje coachingowe 90 min

Zesztyt ćwiczeń & Zesztyt edukacyjny

(do pobrania na komputer)

 Medytacje|Wizualizacje

Indywidualny dostęp do platformy kursowej*

BONUS 

Dostęp do nagrań zoom ze szkolenia

Masterclass w temacie pracy z Kobiecą i Męską Energią

o wartości 199 pln*

( dostęp: 6 miesięcy od zakupu kursu)

747 pln

Wszystkie płatności są zabezpieczone Certyfikatem SSL służącym do bezpiecznych transakcji na mojej stronie. Po dokonaniu wpłaty wystawiam fakturę, którą otrzymasz automatycznie na maila na wpisane przez Ciebie dane. Geolokalizacja Google, rozpoznaje czy opłata jest w złotówkach czy w innej walucie danego kraju.

Zapytaj o możliwość zakupu ratalnego kontaktując się na:

kontakt@dagmaraszymanska.pl

 

Jesteś gotowa do tej unikatowej podróży w głąb siebie i swojej KOBIECOŚCI?

LOVE & Embrace – U! 

Kiedy rozpoczyna się kurs i jego kolejna edycja?

Ponieważ kurs jest do samodzielnej pracy, nie jest kursem PROwadzonym, dlatego nie ma edycji, które ograniczałyby go jakimkolwiek terminem.  

Czy Kurs jest dla mnie?

Na to poytanie tylko Ty znasz tak naprawdę odpowiedź. Jednak jeśli jesteś kobietą, która szuka swojej zapomnianej KOBIECOŚCI, chce wyjść z męskiej energii i stawić się do swojej Kobiecej energii, aby poprawić relacje z bliskimi i przede wszystkim z samą sobą, to ten proces jest zdecydowanie dla Ciebie.

Ile czasu dziennie bądź tygodniowo będę potrzebowała przeznaczyć na Kurs?

Twoje zaangażowanie i czas spędzony nad zadaniami, zależy tylko od Ciebie. Jednak Twoje zaangażowanie przekłada się na Twoją świadomość, która jest w procesie poznawania podświadomości i Twojego wielowymiarowego rozwoju. Każdy moduł to jeden tydzień pracy. W każdym module (tygodniu) ćwiczenia zajmują w sumie około 1-3h pracy, każda telekonferencja trwa 1,5h. Uczestniczki Kursów potwierdzają, że materiał jest wspaniale dopasowany pod kątem treści, chronologii pracy, oraz ilości materiału. Im bardziej się zaangażujesz, tym głębsza będzie Twoja transcendencja. Jeśli uznasz, że potrzebujesz więcej czasu na przerobienie materiałów, lub będziesz chciała do nich na spokojnie wrócić, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość, gdyż od zakupu masz dostęp do paltformy i bonusowych nagrań przez 6 miesięcy.

Czy telekonferencje są nagrywane?

Wszystkie telekonferencje są już nagrane, bo nie jesr to kurs PROwadzony.

Czy mogę zrezygnować z Kursu w dowolnym momencie?

Zakup Kursu jest bezzwrotny bez względu na to czy z niego skorzystałaś czy nie. Po otrzymaniu dostępu do Kursu, zakup uważa się za dokonany. Możesz zrezygnować w każdym momencie, ale niewykorzystany okres nie podlega refundacji. Płatność ratalna jest jednocześnie zobowiązaniem do uregulowania całości i tak będzie traktowana w przypadku ewentualnej wcześniejszej rezygnacji.

W jaki sposób mogę opłacić udział w Kursie?

Płatność może być dokonana w następujący sposób:

 1. Paypal – jeśli posiadasz konto PayPal lub płatność kartą przez PayPal.
 2. Karta kredytowa (opcja dostępna bezpośrednio przez stronę www przy wyborze pakietu przez PayU lub PayPal)
 3.  BLIK 
 4. Ratalnie korzystając z opcji ratalnej zaproponowanej przez PayU.

Zamówienia dokonujesz przez Butik logując się na stronie. W razie potrzeby  i pytań napisz na: kontakt@dagmaraszymanska.pl