Nauczysz się prostego self-coachingu i otworzysz się na MIŁOŚĆ*

 

albo NIC NIE ZAPŁACISZ

i dostaniesz moje szkolenie

 

Diagnoza

WIEM CO

Oczyszczanie

WIEM GDZIE

Transformacja

WIEM CO

Świadomość

WIEM DOKĄD

8 tygodniowy Kurs Otwieram się na Miłość

jest dla osób, które chcą  poznać zasadę prostego self-coachingu, czyli sztukę zadawania właściwych pytań, które prowadzą do tego co jest sednem wszelkich poszukiwań: ODKRYCIE I POZNANIE SIEBIE oraz OTWARCIE SIĘ NA MIŁOŚĆ.

Kurs  został tak zaprojektowany, abyś w 8 tygodni mogła dotknąć aż 24 obszary swojego życia i nauczyła się pracować ze sobą dzięki umiejętności celowanych pytań. Dzięki temu sama odkryjesz gdzie dokładnie leży przyczyna braku świadomości i miłości a tym samym dotkniesz, czym jest Twoje Źródło.

Co zawiera Kurs?

Z jednej strony bardzo logiczny, a z drugiej bardzo intuicyjny proces przez odkrywania siebie i otwierania się na MIŁOŚĆ.

Otrzymasz dokładnie te same pytania, które zadawałam sama sobie w podróży życia i z którymi pracuję jako COACH z moimi klientami.

24 Ćwiczenia do self-coachingu + 24 Wideo

Dostaniesz ode mnie aż 132 pytania do self-coachingu, tak mocne i głębokie, żebyś mogła jasno zobaczyć gdzie leży trudność w otwarciu się na MIŁOŚĆ.

 

Pytania te będą dotykały 24 obszarów Twojego życia, tylko po to, abyś  miała wszystko czytelne i w zasięgu ręki, a sama zobaczysz. jaką tworzy to jedną i spójną ze sobą całość.

24 Medytacje

Otrzymasz dostęp do 24 prowadzonych Medytacji, które są dopasowane do każdego poruszanego obszaru. Medytacje te są połączone ze świadomym oddechem, który stanowi naturalną bramę do naszej Boskiej Istoty.

 

Dzięki czemu, gdy będziesz otwierać swój dzień krótką codzienną Medytacją, zaczniesz w naturalny sposób łączyć się ze swoim wiecznym JESTEM.

24 Ćwiczenia - Doświadczenia

Dostaniesz ode mnie także 24 krótki, ale praktyczne ćwiczenia, które zastosujesz w codziennej praktyce.

 

Dzięki czemu z łatwością nauczysz się poszerzać swoją strefę komfortu

16 spotkań ze mną na Zoomie

Podczas 8 tygodni spotkam się z Tobą aż 8 x na 45-60 minutowym Zoomie.

 

Na video meeting’ach będę odpowiadała na bieżąco na wszystkie Twoje pytania i ewentualne wątpliwości.

Spotkania będą się odbywały w poniedziałki & piątki.

Zoomy będą także nagrywane na Prywatnej Grupie Zamkniętej (opcja PRO)

Daty i godziny spotkań porannych: 30.05 | 10.05 | 13.05 |24.05 | 27.05 | 08.06 | 11.06 | 25.06 – godz. 10:00

Daty i godziny spotkań wieczornych: 03.06 | 06.06 | 17.06 | 20.06 | 01.07 | 04.07 | 15.07 | 18.07 | –  godz. 19:00

 

Prywatna Grupa Wsparcia

Grupa ta będzie prowadzona na Facebooku i będzie grupą zamkniętą dla tego Kursu.

 

Służy ona współpracy i wymianie doświadczeń podczas podróży, a także wsparciu  podczas Kursu (w opcjii PRO)

+ Bonusy

2 BONUSY na Grupie w opcjii PRO + 2 BONUSY w formie PDF  w opcji BASIC

8 x Sesje Kundalini

45-minutowe Sesje prowadzone będą na zamkniętej grupie przez Eksperta – Dominikę Fugę, która od 15 lat jest nauczycielem Jogi, Konsultantem Ajurwedy oraz licencjonowanym Terapeutą Embrace Therapy®

Zajęcia oddechowe będą nagrywane na grupie. Spotkania będą się odbywały w każdy wtorek o godz. 20:00 (w opcji PRO)

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

W sanskrycie słowo Kundalini oznacza „zwiniętego węża”. To energia życiowa drzemiąca w uśpieniu u podstawy kręgosłupa, która pomaga wyzwolić w człowieku jego pełny potencjał oraz pomaga odnaleźć cel życia na Ziemi. Praktyka ma na celu oczyszczenie ciała i przygotowanie go na przebudzenie.

8 x Sesje Oddechowe

 

45-minutowe Sesje prowadzone będą na zamkniętej grupie przez Eksperta – Dominikę Fugę, która od 15 lat jest nauczycielem Jogi, Konsultantem Ajurwedy oraz licencjonowanym Terapeutą Embrace Therapy®

Zajęcia oddechowe będą nagrywane na grupie. Spotkania będą się odbywały w każdy czwartek o godzinie 8:30 (w opcji PRO)

KORZYŚCI DLA CIEBIE: 

Praca z oddechem umożliwi Ci powrót do siebie, przywróci koncentrację, poszerzy świadomość i percepcję, oraz przygotuje Cię do ćwiczeń związanych z Kursem, abyś mogła wykorzystać dla siebie jego pełen potencjał.

 

10 numerologicznych** znaczeń urodzeń dzieci w rodzinie 

wg Totalnej Biologii

W materiałach PDF znajdziesz liczbę urodzeń dzieci w rodzinie od pierwszego do dziesiątego dziecka, wraz z opisem biologicznego sensu dla danego numeru.

(w opcji PRO i Basic)

34 Talenty wg Gallupa**

 

W materiałach PDF otrzymasz ode mnie wykaz 34 talentów wg Gallupa wraz z ich opisem.

(w opcji PRO i BASIC)

 

Kim jestem?

NAZYWAM SIĘ DAGMARA SZYMAŃSKA.

JESTEM AUTORKĄ METODY TERAPEUTYCZNEJ

EMBRACE THERAPY®.

A OD PONAD 12 LAT TAKŻE COACHEM TRANSFORMACYJNYM, DUCHOWYM MENTOREM ORAZ AUTOREM 2 ROZWOJOWYCH KSIĄŻEK.

Jestem założycielem Rocznej Akademii Embrace INSIDE, dedykowanej świadomym kobietom, które pragną przeżyć życie hedonistycznie, przyjemnie w swojej kobiecej MOCY.

A także założycielem Akademii Terapeutów Embrace Therapy®w której uczę ekspertów rozwoju osobistego i duchowego metody Embrace Therapy®, której Terapeutą jest sama Miłość. Sam Bóg.

Metoda Embrace Therapy® łączy pracę z tym co podświadome z poziomu „wewnętrznego dziecka”, co słabe, automatyczne, instynktowne, z tym co BOSKIE w ujęciu holistycznym, dające MOC, OBFITOŚĆ I PEŁNIĘ.

PYTANIA & ODPOWIEDZI
Czy na pewno otrzymam zwrot kaucji, jeśli przerobię cały Kurs?

Tak, ale należy zrobić wszystkie ćwiczenia. Nie będę oceniała Twoich odpowiedzi, ale zaangażowanie Twojej pracy, wtedy otrzymasz kaucję. Niestety odpowiedzi typu „nie wiem”, czy „nie mam zdania” sprawią, że nie otrzymasz kaucji.

Twoja propozycja jest CRAZY, dlaczego ją dajesz?

Bo chcę, zmotywować ludzi do pracy nad sobą, oraz dać jak największemu gronu ludzi narzędzia, które pomogą im być szczęśliwymi. To także dla mnie sprawdzian  zaufania do Życia, a będąc praktykiem teorii, które głoszę lubię je wdrażać w życie

Jak długo mam dostęp do kursu?

Dostęp do materiałów jest aktywny przez 90 dni od czasu jego zakończenia.

Czy dostanę fakturę?

Tak, po jego zakończeniu, w przypadku braku zwrotu kaucji. Podczas zakupu kursu wybierz odpowiednią opcję i podaj dane do faktury. System w trakcie finalizacji transakcji automatycznie wygeneruje i wyśle (na wskazany adres mailowy) fakturę.

Gdzie znajdę dostęp do materiałów kursowych?

Materiały znajdziesz na swoim indywidualnym koncie, na platformie kursowej:https://dagmaraszymanska.pl/moje-konto,  którego użyłaś/ które założyłaś podczas zakupu kursu. Dostęp do materiałów znajdziesz po zalogowaniu się do panelu w zakładce „Moje kursy”.

Czy mogę wziąć udział w kursie jeśli nie mam konta na FB?

Posiadanie własnego konta na Facebook jest konieczne jeśli bierzesz udział w tym szalonym wyzwaniu, ponieważ inaczej nie ma dostępu do zamkniętej, dedykowanej grupy i transmisji na żywo. Jeśli korzystasz z kursu dla własnych potrzeb w opcji „Praca Indywidualna”, nie musisz mieć konta na FB.

Jak to wygląda w praktyce?

Umowa jest prosta

Możesz mieć ten 8 tygodniowy Kurs OTWIERAM SIĘ NA MIŁOŚĆ kompletnie za darmo wraz ze wszystkimi dodatkami.

 

 

Teraz wpłacasz kaucję, wykonujesz zadania i po 8 tygodniach (24.07) piszesz do mnie o zwrot pieniędzy.

W tym samym mailu wysyłasz do mnie również raport z Twojej pracy z pełnymi odpowiedziami na wszystkie 132 pytania zawarte w ćwiczeniach PDF + opis tego jak się czujesz po Kursie, czego się nauczyłaś i co sobie uświadomiłaś.

Ale jeśli tego nie zrobisz, nie wyślesz swojej pracy do ustalonego terminu, to kaucja przepada, i wtedy wystawię Ci fakturę zakupu i zatrzymam kaucję.

Wierzę, że to bardzo uczciwy challenge!

 

ZACZNIJ 8-TYGODNIOWY CHALLENGE

Wybierz najlepszą inauguracyjną opcję

8 TYGODNI KURSu

w opcji PRO(-wadzonej)

♥  POWER INTENSIVE  ♥ 

 

N

WPŁACASZ ZWROTNĄ KAUCJĘ W WYSOKOŚCI 888 ZŁ

ZAMIAST 1111 zł

N

PRZERABIASZ PROGRAM W 8 TYGODNI

N

MASZ DOSTĘP DO GRUPY I WSZYSTKICH 4 BONUSÓW

N

PO 8 TYGODNIACH ROZLICZASZ SIĘ Z EFEKTÓW, Z ĆWICZEŃ I OTRZYMUJESZ KAUCJĘ Z POWROTEM

N

DOSTĘP DO KURSU NA 3 MIESIĄCE PO JEGO ZAKOŃCZENIU

8 TYGODNI KURSu

w opcji basic

♥ WŁASNE TEMPO ♥ 

 

N

OTRZYMUJESZ DOSTĘP DO PROGRAMU NA ROK (medytacje, wideo, ćwiczenia, pdf)

N

MASZ 2 BONUSY PDF, ALE NIE MASZ BONUSÓW PROWADZONYCH NA GRUPIE (sesje oddechowe i joga kundalini)

N

NIE MASZ DOSTĘPU DO GRUPY

N

PŁACISZ BEZZWROTNIE JEDNORAZOWO

777 ZŁ 111 ZŁ

O moich dotychczasowych kursach

Chciałam podzielić się z Wami kilkoma słowami na temat kursów, na których byłam u Dagmary Szymańskiej. Jeden z nich to przez Umysł do Serca. Na tym kursie nauczyłam się, oswoiłam, rozpoznałam moje wewnętrzne dziecko, mój umysł. Nauczyłam się technik, które pozwalają mi pracować z moim wewnętrznym dzieckiem, czyli z moim umysłem. Odkryłam jak mam traktować mój umysł i dowiedziałam się, czego tak naprawdę potrzebuje mój umysł.

Natomiast na kursie Alchemiczne R-ewolucje odkryłam coś innego, a mianowicie to jak moje przekonania manifestowały się w codziennym życiu, w całym moim życiu, jak mój umysł organizował wszystko tak, żeby mnie chronić oczywiście, żeby pozwolić mi przetrwać i żeby realizować moje przekonania. Na tym kursie zdałam sobie sprawę jak te przekonania, które nosiłam w sobie przez tyle lat, urzeczywistniały się w moim życiu. Jak bardzo sprawny, cudownie niesamowity i zdeterminowany jest mój umysł w realizowaniu tych przekonań. W tym kursie odkrywałam to jak na dłoni, odkrywałam na każdym poziomie, że te moje przekonania istnieją, jak się manifestują, odkrywałam tzw. oczywistości. Tak to były jakby oczywistości dla mnie, bo ja w teorii to już dawno wiedziałam, ale ten kurs Alchemiczne Rewolucje pomógł mi to poczuć. Wiele z tych rzeczy, które wiedziałam w teorii i rozumiałam, teraz poczułam dopiero. Poczułam to w pełni, z innej świadomości, ze świadomości Ja Jestem.

A gdy już to poczułam, to Wszechświat natychmiast organizował mi sytuację, w której mogłam to praktycznie zastosować według wskazówek Dagi, które były bezcenne. To, w jaki sposób Daga tłumaczy wyjaśnia pewne kwestie, które wydają się zawiłe, jest niewiarygodnie klarowane, proste, a przy tym pełne ciepła zrozumienia, cierpliwości.

Pamiętam, że doszłam do takiego punktu w moim życiu, że wydawało mi się, że kręcę się w kółko, jak pies za własnym ogonem i nie wiem co dalej. I wtedy pojawiła się Daga, jej posty, a potem kursy, w które weszłam całą sobą, które tak bardzo pomogły mi odkryć siebie, wyjść z tego zaklętego kręgu kręcenia się w kółko. Daga pokazała mi drogę, w którą stronę iść, gdzie, w jaki sposób to robić.

Dagę jako osobę uwielbiam. Kocham Ją …za to, że…  długo by wymieniać…

Za to, że Jest

Dziękuję Dagunia, że Jesteś.

Agnieszka

Dagmara Szymańska bardzo inspiruje i odpowiedzialnie uczy. Kurs Alchemiczne R-ewolucje,wnosi do życia wiedzę, mądrość, światło świadomości. Od dawna interesuję się własnym rozwojem, a udział w tym kursie dał mi jasny i przejrzysty obraz tego, co stoi na przeszkodzie, abym żyła świadomie, mądrze, szczęśliwie.
Polecam z całego serca

Wiola

Kochana Dagmaro, całym sercem dziękuję Tobie, że wskazałaś mi drogę do odkrycia siebie prawdziwej. Dziękuję, że byłaś moim Aniołem, który w sposób subtelny, prawdziwy i pełny miłości prowadził mnie, abym mogła sobie przypomnieć, kim naprawdę jestem. Dziękuję za przypomnienie mi, że jestem wszystkim i wszystko jest we mnie. Dziękuję za niezwykłą przygodę i umożliwienie mi doświadczania cudownych chwil z Tobą i z Grupą. Dagmaruś jesteś Wielkim Światłem na mojej drodze. Z Twoich oczu, ust i serca płynie prawda, a cała Ty emanujesz miłością, czuję to całym sercem od momentu, kiedy Ciebie zobaczyłam po raz pierwszy. Dziękuję, że dzielisz się tym wszystkim. Dziękuję, że Jesteś, Kocham Cię…

Iza

Dziękuje za kurs. To była mistyczna podróż. Jest godzina 23 a ja dopiero po medytacji Integracji cienia poziomu Wolnej Jednostki. Jestem pewna ze medytacje i ćwiczenia z kursu będą towarzyszyć mi odtąd na co dzień. Dziękuję za Wasza obecność.

Agnieszka

Bezpieczeństwo transakcji i raty

Wszystkie płatności są zabezpieczone Certyfikatem SSL służącym do bezpiecznych transakcji na mojej stronie.
Po dokonaniu wpłaty wystawiam fakturę, którą otrzymasz automatycznie na maila na wpisane przez Ciebie dane.
Geolokalizacja Google, rozpoznaje czy opłata jest w złotówkach czy w innej walucie danego kraju.

Możesz skorzystać z systemu ratalnego PayU

Oświadczenie

Rozumiem, że udział w 8 tygodniowym Kursie OTWIERAM SIĘ NA MIŁOŚĆ może aktywować reakcje na poziomie emocji, ciała oraz umysłu.  Dlatego decydując się na udział w Kursie, biorę pełną odpowiedzialność za swoje uczestnictwo i za wszelkie następstwa z tego wynikające.

*Pamiętaj również, że wszystkie informacje w ofercie są prywatną opinią autora. Chociaż staramy się zapewnić najwyższą jakość usług i przekazywanych informacji, nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Czytelnik musi rozumieć, że rozwój osobisty wiąże się z odpowiedzialnością.  Efekty w przedstawiane w ofercie są nietypowe i nie zapewniamy, że uzyskasz takie same lub zbliżone efekty. Twoje wyniki zależą od wielu czynników np. twojego zaangażowania, regularności wykonywanych ćwiczeń, determinacji, motywacji.  Oznacza to, że możesz mieć lepsze lub  gorsze rezultaty (lub nie mieć ich wcale.). Wyłączam jakąkolwiek odpowiedzialność za wykorzystanie tych informacji do własnych interpretacji i projekcji.