Czy zdarzyło Ci się skurczyć Twoje boskie skrzydła do rozmiarów skrzydełek podwórkowego nielota? 🐔

Mnie się udało 🙈

Kilka dni temu dowiedziałam się, że mój kurs rusza w TYM SAMYM czasie co kursy Klaudia Pingot i Ewelina Stępnicka 📍

Jak być może wiesz, kurs mój miał ruszyć 29 kwietnia, ale w ostatnim momencie zmieniłam datę na 13 maja.

Ponieważ przypadki nie istnieją, również i w tej sytuacji, moja podświadomość „wybrała” TĄ datę, by tego właśnie doświadczyć i by „coś” uzdrowić.

W pierwszym momencie ZAMARŁAM 😱💀Serio.

To właśnie wtedy piękne boskie skrzydła, skurczyły się w locie do rozmiarów nielota czyli kury 🐔

Machałam skrzydełkami i nic. Nie byłam w stanie wzbić się w przestrzeń wysokich lotów.

💬Pojawiła się myśl:

– „Nikt się nie zapisze na MÓJ kurs” 🤦🏻‍♀️ (🗣 mój… mój… mój… brzmiało jak echo w lesie 🌳🌲🌳🌲w mojej głowie…)

Moje całe ciało spięło się od razu. Nastawiło bojowo 🥊 choć ku mojemu zaskoczeniu, bardziej skłonne było do ucieczki🏃🏻‍♀️ niż do walki. Pewnie dlatego, jak to bywa w takich przypadkach, podświadomość zeskanowała „przeciwnika” (wyimaginowane „rywalki” 🤣)i doszła do ekspresowego wniosku, że to „za ciężki kaliber” do walki, zatem łatwiej będzie się schować 🐚 do swojej muszli.

Ale nie było tak jak dawniej objawów paniki, lecz mimo spięcia w ciele słyszałam też cały czas głos Świadomości. Taki cierpliwy…mądry…ale też taki stojący z boku i patrzący z miłością na to co umysł wyprawiał…

Jednak napięcie w ciele nie chciało puścić.

Zrobiłam sobie moją #Embrace #Therapy, spotkałam się z Wewnętrznym Dzieckiem, z którym od dawna już w „tej” postaci nie miałam potrzeby się spotykać, bo w miarę praktyki dziecko zamieniło się w dojrzałego partnera, a tu niespodzianka! Znów mała Dagusia.

Ponieważ wczoraj rano obudziłam się ze spuchniętym dość mocno językiem, podobnie jak wtedy gdy dwa lata temu dostałam obrzęk Quinckego, z tym, że tym razem opuchlizna była „stabilna” i nie zajęła ust, to pomyślałam, że skupię się na poszukaniu tej samej emocji co wtedy.

Okazało się, że Dziecko się wstydzi, a za #wstydem schowała się także ogrooomnych rozmiarów #pycha, która wyszła przed szereg zasłaniając poczucie wstydu, z ochrony jak zwykle przed zdemaskowaniem 🎭

Czego wstydziło się to małe dziecko we mnie?

Przypomniałam sobie sytuację z dzieciństwa, gdy miałam około 8 lat i malowałam z mamą pisanki ma Wielkanoc. Ponieważ moja mama namalowała „ładniejsze”, to ze złości wzięłam jajka i je potłukłam. Tak bardzo chciałam być pierwsza… najlepsza.

Dlaczego chciałam być pierwsza i najlepsza? 🤔

Bo podświadomie robiłam wszystko, by zasłużyć nie tyle na uznanie mamy, która cały czas ze mną była. Ale na uznanie NIEOBECNEGO w moim życiu #TATY. On przecież miał już nową rodzinę a dla podświadomości był to niezły pretekst by walczyć z całym światem udowadniając swoją wartość. Bycie (naj)lepszą, pierwszą dla podświadomości oznacza bycie #KOCHANĄ, #zauważoną, #UZNANĄ.

Tak więc po tym spotkaniu z #wewnętrznym #dzieckiem oczywiście wszystko puściło. #Świadomość potrzeb umysłu jest ogromnie ważna, bo gdy znamy jej mechanizmy⤵️

♦️ Możemy w łatwy sposób puścić opór i puścić spięte ciało i emocje w nim się kumulujące.

♦️ Możemy wrócić do świadomości tego KIM JESTEŚMY.

♦️ Możemy poczuć pełnię i #obfitość.
A gdy to poczujemy to możemy zareagować adekwatnie i mądrze na wiele sytuacji. Zamiast walczyć czy uciekać możemy przyjąć zupełnie inną… nową dla umysłu postawę.

♦️ Możemy przyjąć i zaakceptować pewne fakty.

♦️ Możemy dokonać zupełnie innego wyboru z korzyścią dla naszego ciągłego rozwoju.

Dlatego tym razem jak zawsze z resztą, jestem zarówno nauczycielem jak i uczniem, czyli prowadzę zarówno mój kurs, jak i uczę się od innych.

W momencie gdy wczoraj zaczęłam w notatkach pisać ten post, nagle dostałam pewną wiadomość…., której kompletnie się nie spodziewałam, a która spowodowała, że nie wierzyłam własnym oczom.

Nie mogę powiedzieć co to za sytuacja, nie mogę zdradzić co to za wiadomość i od kogo, ale to było mega #MAGICZNE

Powiem tylko tyle, że sytuacja dotyczyła pewnej sprawy, która była dla mnie ważna, która nie zakończyła się pozytywnym jeszcze kilka dni temu finałem. Zaakceptowałam ją i puściłam wolno… aż tu nagle zupełnie niespodziewanie tuż po tym jak odpuściłam opór, ktoś sam powrócił do tematu z niesamowitą otwartością i propozycją 🤩😍

Co więcej, reakcja wszechświata była wręcz NATYCHMIASTOWA tuż po tym, jak tylko odpuściłam opór, który przeistoczył się w magiczną akceptację.

Popłakałam się jak bóbr 😭

Bo magia odpuszczenia ego, zrozumienia potrzeb wewnętrznego dziecka, objęcie sytuacji świadomością i miłością, zmienia kompletnie nasze życie.

Mamy zawsze wybór:

👉 możemy działać z braku uciekając lub walcząc, albo możemy wybrać najlepszą dla nas opcję w linii z boską świadomością, co nie oznacza w linii z umysłem. Ktoś by powiedział, że nie zawsze to co wybieramy jest po „naszej” myśli”.
Celowo jednak napisałam „naszej myśli” w cudzysłowie, bo właśnie o to w tym chodzi, by przestać się utożsamiać z umysłem, i by zacząć się go uczyć i akceptować w pełni.

👉 Gdy przestajemy być „naszymi myślami”, stajemy się ich świadomym #obserwatorem. To sprawia, że nie ma wstydu, pychy czy jakiejkolwiek innej emocji, nie ma strachu przed oceną ani nie ma cierpienia… to wszystko się rozpuszcza w świadomości tego Kim Jestem bez tych emocji i myśli im towarzyszących.

Każdy pomyśli co chce, bo każdy patrzy i tak tylko przez swoje własne okulary. Czyli przez własne często nierozpoznane filtry.

Ja wczoraj przypomniałam sobie i odrobiłam cholernie ważną lekcję:

– By nie odkładać na bok żadnego z niewygodnych odczuć, ale by od razu brać tego byka za rogi.

U mnie parskał i prychał grzebiąc w ziemi kopytkiem przez ostatnie 2-3 dni…a ja starałam się zagłuszyć niewygodne myśli.

Ale poszukiwacza #PRAWDY, nie dało się oszukać.. nie dało się tego przespać czy też zamieść pod dywan…
Moje cudowne ciało znów zareagowało piękną psychosomatyką i znów miałam wybór jak każdy człowiek:

👉 panika, może pogotowie, może steryd + antyhistaminik i udawanie, że to jakaś zewnętrzna cholera mnie dopadła niewiadomo skąd a ja mogłam pogrążyć się w roli ofiary.

👉 Albo mogłam wziąć sprawy w swoje ręce, o zajrzeć właśnie tam gdzie niewygodnie… gdzie aż skręcało w żołądku na samą myśl o tym, by tam zaglądnąć.

Ty już wiesz co wybrałam.

PRAWDĘ.

Ona przecież nie boli.
A wręcz przeciwnie, jest ukojeniem dla #SERCA.
Boli natomiast odpadanie iluzji.
Kolejna warstwa odpadła wczoraj.
Była bardzo subtelna, prawie niewidoczna.

W tym przypadku cała ta sytuacja i osoby w niej postawione stały się moim najpierw lustrem, a potem Aniołem, dzięki któremu mogłam uleczyć to, co domagało się miłości.

Sam umysł z ziemi się nie podniesie… nie będzie chciał puścić przywiązania do cierpienia pomimo, iż wie, że to dla niego niekorzystne i niedobre… to co może wszystko zmienić, uleczyć… to MIŁOŚĆ. Miłość w pojęciu Świadomości tego KIM JESTEM. W pojęciu ŚWIADOMOŚCI #BOGA i tego, że NIM JESTEM.
NIM JESTEŚ.
Jest NIM KAŻDY Z NAS.

Gdy jestem w przestrzeni Boga, mogę zobaczyć Kim Ty Jesteś. Mogę dostrzec to, że nie ma oddzielenia i różnic miedzy nami na poziomie istnienia.
Mogę zobaczyć #KIM #JESTEM przeglądając się w oczach Miłości.

Normalnie cieszę się jak dziecko 😁💖

A od wczoraj dzieją się cuda za cudami ✨🦋

Z miłością💕
Dagmara

13 maja rusza jak wiecie kurs PRZEZ UMYSŁ DO SERCA 🧠👉❤️+ opcjonalnie 1 tydzień DETOXU otwarty tylko dla uczestników kursu.

Kurs 🧠👉❤️ to 4 tygodniowa podróż do najciemniejszych zakamarków umysłu 🧠🔦 po to, byś w końcu mogła odkryć siebie jako DZIECKO BOGA. Byś mogła patrzeć na siebie Oczami Stwórcy. Oczami Miłości. Byś przestała postrzegać siebie jako ciężar, problem wymagający naprawienia, a zaczęła widzieć twoje piękno, twoją MOC, twój nieograniczony potencjał.

Dostrzegając podczas tej podróży odpadającą iluzję, staniesz przez możliwością dokonania tego, czego Twoje oczy nie widziały przez lata… zobaczysz, że masz WYBÓR i zaczniesz z niego świadomie korzystać ufając temu wyborowi.

Program podzielony jest na 4 moduły, czyli na 4 tygodnie pracy, w trakcie których:

💎 ROZPOZNASZ Umysł. Dowiesz się czym on jest i jak działa. To konieczne aby wystartować dalej, bo aby cokolwiek zmienić, trzeba najpierw wiedzieć jak to coś działa. Na tym etapie ustalisz intencję, zobaczysz gdzie się aktualnie znajdujesz i które obszary wymagają Twojej największej uwagi.
👉 Dowiesz się także czym są role i maski, oraz dlaczego umysł zakłada je nam na twarz i zmusza do ich noszenia. Dowiesz się jak je ściągnąć i jakie lekcje z ich noszenia wyciągnąć dla siebie.
👉 wyruszysz także na poszukiwanie ukrytych w podświadomości skarbów – ograniczających cię przekonań, które zasłaniają twoje oczy i serce, przed Prawdą o Tobie. Przed twoim prawdziwym blaskiem.

💎 SPOTKASZ się z podświadomością, z tą jej częścią, którą często nazywasz „Duszą”, choć duszą ona nie jest. Spotkasz się z tą częścią podświadomości, która najbardziej w tobie cierpi. To będzie bardzo ważne spotkanie. Spotkacie się z poziomu Wewnętrznego Dziecka oraz z poziomu Ducha, Boga.

💎 ULECZYSZ rany z przeszłości i poznasz moją autorską metodę EMBRACE THERAPY służącą do natychmiastowej akceptacji i uwalniania od trudnych emocji.

💎 UŚWIADOMISZ sobie Siebie. To KIM JESTEŚ. Stworzysz własny plan działania i do dzieła!

Czego nauczysz się na kursie:

🧠 1. Jak działa i czym jest umysł

– Odkryjesz prostotę umysłu oraz jego najważniejsze potrzeby. Nauczysz się go rozumieć i lubić a później nauczysz się darzyć go bezwarunkową miłością. Zrobisz to, bo nauczysz się na niego patrzeć jak na Dziecko oczami Boskiego rodzica, czyli Twojej świadomości. Zrozumiesz po co się tak zachowuje i dlaczego tworzy życie pełne pozornych przeszkód.

👧🏻 2. Kim jest Wewnętrzne Dziecko i jak czy na pewno możesz o nie zadbać? 😉 wiem, to przewrotne, bo często mówi się, że trzeba zadbać o wewnątrzne dziecko. W gruncie rzeczy, trzeba mu tylko pokazać właściwą drogę i zaufać, że ono sobie PRZYPOMNI czyim Dzieckiem jest. To nauka wzajemnego zaufania UMYSŁU do BOGA i BOGA do UMYSŁU.

– dzięki temu nauczysz się słuchania potrzeb tej części Ciebie, która przez lata nie była ani wysłuchana ani ukochana. Będziesz umiała reagować w sytuacji, gdy twoje Wewnętrzne Dziecko będzie domagało się własnych potrzeb. Nie będziesz już zaskoczona dlaczego są one takie a nie inne. Nauczysz się do Siebie pokory cierpliwości.

❤️ 3. Odkryjesz w sobie potencjał bezwarunkowej miłości

-Nauczysz się sobą opiekować i kochać nie za to jak się zachowujesz, jak myślisz, co robisz czy czujesz, ale za to jaka jesteś gdy jesteś w pełni sobą.

❤️ 4. SPOTKASZ SIĘ Z BOGIEM.

W kursie znajdziesz:

✍️ 40 PDF Z PRAKTYCZNYMI ĆWICZENIAMI do samodzielnej pracy z możliwością konsultacji na grupie.

– Ćwiczenia są ogromnie istotne, bo weryfikują Twoje stawiennictwo się dla siebie. Serio. Gdybym łączyła się codziennie, tylko na przekazanie Ci samej wiedzy, a ty ograniczyłabyś się do samego słuchania, to znając umysł, zmiana nie byłaby głęboka. Po pierwsze dlatego, że tylko 8% ludzi to słuchowcy‼️ To dlatego gdy jeszcze chodziłaś do szkoły, w klasie prymusów była garstka, a cała reszta gdzieś w środku lub pod koniec. I nie dlatego, że byli oni „gorsi” od prymusów, ale dlatego, że system szkolnictwa opary jest głównie na przekazywaniu wiedzy mówionej. Stąd raptem 8% ludzi, słuchając naprawdę coś z tego wyniesie. Większość z nas to kinestetycy (czuciowcy) i wzrokowcy. Dlatego samodzielne zasiadanie do ćwiczeń, w których poruszam twoją kinestetykę poprzez odczuwanie w ciele tego nad czym się pochylasz dla SIEBIE.

🖥 18 audio/video.

– Aby przekaz był trwały, i tym samym wiedza z kursu była skuteczna i efektywna, ważne aby był kompleksowy, czyli poruszał twoje wszystkie modalności sensoryczne (wizualne, słuchowe, kinestetyczne). W audio/video łączę obraz z dźwiękiem, co wzmacnia przekaz

🔊 Medytacje i wizualizacje

– trafiają w głąb, pobudzają twoją podświadomość i przebudzają świadomość. To połączenie obrazu, dźwięku i czucia.

🎬 5 spotkań na zoomie

– pierwsze otwierające, na którym ustalisz twoją intencję na tą podróż
– Pozostałe 4 będą pod koniec każdego modułu.
– Są one nagrywane i pozostaną na grupie

📽 Spontaniczne lajvy

– Jestem z grupą cały czas w kontakcie. Obserwując jej dynamikę „wpadam” na lajvy na grupie by odnieść się do waszych komentarzy i pytań. Jestem z wami na bieżąco.

📲 prywatna grupa na fb

– z dostępem bez limitu czasu.
– Grupa służy do wspierania się i wspólnej pracy
– Oczywiście można zostaw w „cieniu” a tylko czerpać z grupy bez bycia aktywnym jej członkiem. To dlatego kurs jest komfortowy zarówno dla ekstra oraz introwertyków, czyli osób, które lubią się dzielić i uzewnętrzniać, jak i dla tych, którzy cenią sobie prywatność.

💻 dostęp do platformy kursu bez limitu czasu

Wszystkie szczegóły znajdziesz klikając link w pierwszym komentarzu👇

Startujemy już 13 maja!

🗓13.05 – 09.06.2020

💎Inewestycja:

Kurs w cenie regularnej kosztuje 490 PLN, ale ze względu na sytuację #COVID-19, obniżyłam cenę na 390 PLN❗️

⚠️ WAŻNA INFORMACJA

Kurs PRZEZ UMYSŁ DO SERCA 🧠👉❤️ jest składową częścią większej całości, jest częścią AKADEMII EMBRACE, która przygotowuje obecnych i przyszłych terapeutów do pracy z ludźmi moją autorską metodą EMBRACE THERAPY.
O samej Akademii więcej szczegółów pojawi się w najbliższych dniach 🙋🏻‍♀️

Staw się dla SIEBIE ❤️

Z Miłością 💕
DAGMARA

WASZE OPINIE:

„Jestem wdzięczna za Dagmarę.
Pojawiła się na mojej drodze niespodziewanie, niosąc prezent w postaci kursu ,,Przez umysł do serca,,.
Bez wahania i z dużym zaufaniem zapisałam się na kurs, który zmienił moje życie.
To piękna podróż, dzięki której poznałam siebie, swój umysł oraz prawdę. Podczas kursu otrzymałam przeogromne wsparcie i zrozumienie od Dagmary, oraz kursantek. Zmieniłam podejście do życia oraz ludzi. Nauczyłam się, że każde wydarzenie w moim życiu, każda napotkana osoba zbliża mnie do prawdy. Nauczyłam się jak ważne w życiu jest wybaczenie oraz akceptacja.
Teraz już wiem:
Miłość jest we mnie
Kochani, kurs ,,Przez umysł do serca,, to piękny proces, który polecam każdemu, kto chce zmienić swoje życie, poznać siebie i żyć w obfitości.
Dziękuję Dagmaro. Kocham Cię życie
Jadwiga Janiszewska

„Odkryłam, ile miłości znajduje się w podroży zwanej poznawaniem siebie. Odkryłam też, że trud pracy nad sobą się opłacał, bo umysł jest potężny i gdy zaczyna nam ufać, staje się naszym największym wsparciem a nie przeszkodą. Podczas kursu miałam wgląd i sposobność popatrzeć w oczy mojej podświadomości i było to naprawdę magiczne doświadczenie, a wszystko to tak banalnie proste…”
Ada Olszewska

„Przyszedł taki dzień, kiedy stanęłam pod ścianą i poczułam, że nie mam siły. Zauważyłam jak moje życie wciąż zatacza to samo koło, poczułam zmęczenie, ogromne zmęczenie.
Szukałam już od dawna kogoś, kto poprowadzi mnie przez nieznane zakamarki mojej duszy. Sama bałam się tam zaglądać. I wtedy pojawił się Anioł w postaci Dagmary.
Historia Dagi oraz droga którą przeszła, role, które porzuciła, Jej energia, którą teraz tryska – to wszystko do mnie przemówiło.
Polecam ten kurs, całym sercem. Po nim już nic nie będzie takie same, a wokół będą się dziać cuda!
Uprzedzam, to nie jest łatwa droga, ale na prawdę warto!
Polecam również włączenie detoksu w ostatnim tygodniu kursu. To niesamowite doświadczenie i zrozumienie jak „podstępny” bywa nasz umysł.
Dzięki zamianie jedzenia z formy stałej na płynną zrzucamy nie tylko zbędne kilogramy, ale przede wszystkim ogromny balast w postaci niepotrzebnych emocji i ról, które odgrywamy.
Po prostu wracamy do Siebie!

Daga jest ogromnym wsparciem przez cały czas trwania kursu. Uczestnicy dzielą się efektami swojej pracy, trudnymi emocjami, a z czasem coraz większą radością na zamkniętej grupie, czacie i podczas cyklicznych spotkań na zoomie.
Jeśli czujesz, że Twoje życie przelatuje Ci przez palce i nie czerpiesz z niego radości, to ten kurs jest jak objawienie. To początek nowej, czasem trudnej, ale cudownej drogi.”
Magdalena Rychel

„Tygodniowy DETOX CUD razem z Dagą to fantastyczna przygoda, którą ja sama przeżyłam po raz pierwszy w życiu. Ale wiem już na pewno, że będę regularnie wracać.

Poza oczywistymi korzyściami czyli oczyszczeniem organizmu, kilkoma kilogramami w dół oraz widoczną poprawą stanu skóry, miałam też możliwość odbyć cudowną podróż w głąb siebie i zacząć świadomie rozróżniać w sobie głos umysłu od głosu duszy.

Ja osobiście bardzo polecam aby DETOX zrobić wspólnie z innym kursem Dagmary: PRZEZ UMYSŁ DO SERCA. Wtedy ta podróż w głąb siebie staje się o wiele pełniejsza i każdego dnia coraz bardziej świadomie przeżywamy taki detoks. Dagmara to przecudna dusza, ma przeogromną wiedzę i codziennie wspaniale wspiera uczestników swoich kursów na wspólnych call’ach, w specjalnie założonej grupie na FB i Messengerze.

Wspaniałe jest również to, że uczestniczki bardzo sobie pomagają i cudownie się dopingują, tak wiec przez cały DETOX czujesz, że nie jesteś sama. Dla mnie fantastyczne przeżycie, które polecam absolutnie każdemu. Muszę też dodać, że mój mąż również skusił się by mi towarzyszyć i jest bardzo zadowolony z efektu.

Daga dziękuję 🙏🙏🙏”

– Jola Rybińska

„Wszystkim zdecydowanie polecam kurs „Przez umysł do serca”… są to 4 tygodnie ciężkiej pracy, ale takiej która przynosi piękne efekty… to są 4 tygodnie zaglądania w siebie… nauki siebie na nowo… to piękny czas odkrywania siebie… ukazuje jak pracować z wewnętrznym dzieckiem… cały ten czas pomógł mi wiele rzeczy zrozumieć… pokazał mi, w która stronę iść…�Dagmara jest fantastyczna osoba, która pięknie prowadzi przez cały proces, wspiera, motywuje, jej pomoc jest nieoceniona tak samo pomoc osób, które również biorą udział w tej drodze… powoli odnajduje siebie dzięki temu… a dodatkowo znalazłam ludzi, którzy mnie w pełni akceptują, kochają… jestem wdzięczna za każdy dzień kursu… wszystkim polecam te fantastyczna podróż w głąb siebie…

Paula Włodarczyk
Psycholog, Pedagog Dziecięcy

„Ten kurs może być jedną ze ścieżek prowadzących do wglądu w naturę Umysłu i opadających Iluzji Ego podczas procesu. To możne być fascynująca podróż w głąb siebie- przez Umysł do Serca. Praca z przekonaniami, „rozmowy” z Podświadomością, swoim Wewnętrznym Dzieckiem
-> Kurs „Przez Umysł do Serca” może dać Ci narzędzia do pracy z Umysłem i do zmiany swoich przekonań.
Jeśli chcesz przyjrzeć się swemu wnętrzu i „bezwysiłkowo” dokonać zmian w „sobie” by namacalne zauważyć tym samym zmiany jakie dokonują się na zewnątrz – Doświadcz TO całym sobą. TU I TERAZ. Dagmara jest wspaniałym przewodnikiem duchowym na drodze Umysłu do Serca! Cieszę się, że spotkałam na mej drodze taką piękną boską duszę-Dagmarę♥️ Czuję ogromną Wdzięczność, Radość, Miłość
Klaudia Nowak

„KOCHANI, jeśli jesteście gotowi na fantastyczną, niepowtarzalna i jedyną w swoim rodzaju transformację to z całego serca polecam Dagmare.
Oczywiście bez waszej pracy, cierpliwości, wytrwałości i zaufania się nie obędzie. Natomiast to co odkryjecie w sobie, zostanie z Wami na zawsze i zmieni wasze życie. Moje zmieniło i była to moja podróż życia, na którą czekałam od zawsze.

Naprawdę warto!!!�Same cuda się pojawiają.

Jestem bardzo bardzo wdzięczna Dagmara za: poprowadzenie, wsparcie, uświadomienie, przestrzeń, cenne wskazówki, motywację i doprowadzenie do bezwarunkowej Miłości, którą jesteśmy. To jest piękny proces, ale żeby go poczuć na sobie trzeba tego DOŚWIADCZYĆ OSOBIŚCIE. KOCHAM”
Agnieszka Anna Franczak

„Droga Dagmaro…

Bardzo chciałabym podziękować Ci za to co dla mnie zrobiłaś i robisz dla innych ludzi..

Dzięki Tobie odkryłam Prawdziwą Siebie..

Dzięki Tobie nauczyłam się zaglądać w głąb siebie i patrzeć oczami boskimi a nie tylko ziemskimi.

Droga Dagmaro..

Dzięki Twoim sesjom 1:1 udało mi się odkryć ogrom blokad w moim życiu a dzięki temu zaczynam fruwać na skrzydłach Boga. Czuję inaczej, widzę inaczej, tak jakbym miała założone wielkie okulary poszerzonej świadomości, w których widzę świat w całkiem innych barwach.. w barwach Miłości, Obfitości Zdrowia i Radości..

To dzięki Tobie i Twoim warsztatom oraz spotkaniu 1 :1 oraz Twojej metodzie Embrace Therapy stałam się w końcu w 100 % dojrzałą i odpowiedzialną, dorosłą kobietą a nie tylko rozkapryszonym bo nieakceptowanym dzieckiem.

To co zrobiłaś dla mnie oraz to co robisz dla innych jest ogromnym darem dla Świata.

Bardzo Ci za to dziękuję. Dziękuję również, że odkryłam pasję w sobie, znalazłam cele których do tej pory nigdy nie widziałam.. Odnalazłam Siebie i już teraz wiem i czuję całą sobą.. że Jestem Bogiem…

DZIĘKUJĘ”
Marta Wrzeszcz

„Od lat szukałam spokoju w sobie, a im usilniej szukałam, tym bardziej nie mogłam go znaleźć. Próbowałam na różne sposoby. Przed kursem łykałam też antydepresanty.
Wiedziałam, że nie chcę brać leków do końca życia, jednak to Dagmara przekonała mnie, że warto podjąć pracę nad sobą tu i teraz bez nich. Tym bardziej, że pod „kołderką” dla umysłu, jaką były owe leki, pod „przykrywką” tego garnka pełnego naszych najróżniejszych przekonań (często sprzecznych ze sobą), już zaczynało się znów gotować i spod tejże pokrywki kipieć na zewnątrz. „Kipiały” nieracjonalne lęki i stres, zupełnie nieadekwatne do sytuacji, które się wydarzały albo dopiero miały wydarzyć.Na Dagmarę trafiłam przypadkiem. Urzekła mnie ogromna mądrość bijąca z jej postów, a także bezpośredniość i umiejętność trafienia w samo sedno. Na początku trochę się obawiałam, ale Daga jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą, prawdziwym przewodnikiem. Postawiła sprawę jasno – leki zawężają świadomość. Później wiele razy przekonałam się, że to Kobieta jak Żyleta. Oczywiście mam na myśli same pozytywy – jej wnikliwość zapewnia precyzyjne cięcie u samej nasady problemu

Na kursie dostałyśmy naprawdę porządny pakiet ćwiczeń. Stopniową, ale konkretną pracę ze sobą do zrobienia we własnym zakresie, którą na bieżąco mogłyśmy się dzielić ze sobą na kursowej grupie, jak i prywatnie z Dagą. Takie wsparcie przy poruszaniu trudnych dla nas tematów było niezwykle potrzebne i budujące. Zadania zaproponowane przez Dagmarę były proste, ale za to bardzo pomocne. Skonstruowane tak, że na pewno skorzysta z nich osoba na każdym poziomie świadomości, wglądu w siebie. Niezależnie czy to jej pierwszy, czy n-ty rozwojowy kurs.

Daga opracowała także niesamowitą autorską metodę zmiany perspektywy Embrace, z której miałam przyjemność już korzystać. Jest to piękna technika obejmowania świadomością przyczyny i podłoża blokującego nas elementu. Bez oczekiwań (bo już przecież tylu rzeczy próbowałam) poddałam się procesowi i widzę realne zmiany w jakości mojego życia. Z trzęsącego się kłębka nerwów stałam się zrelaksowaną, wspaniałą Sobą. I to jest cudowne. Wzrosła moja uważność. Zdobyłam wiedzę, instrukcję samoobsługi. Wyłapuję gierki, którymi wciąż zagrywa niestrudzony Umysł i nauczyłam się nie identyfikować z nimi. Teraz to wydaje się takie proste! Jestem wdzięczna za Dagmarę i jej pracę, za ten kurs i niesamowite uczestniczki, które dzięki niemu poznałam. To była fantastyczna podróż wgłąb siebie, bardzo wartościowe doświadczenie. Czuję, że już jestem na innym torze mojej egzystencji”
Justyna Ożga

„Jeżeli interesuje Cię psychologia w połączeniu z duchowością, jeżeli czytasz dużo książek i znasz sporo teorii i tzw. „mądrości życiowych”, a jednak czujesz, że wciąż nie umiesz wdrożyć tego wszystkiego w życie to z całego serca polecam Ci kurs „Przez Umysł Do Serca”.

Jakiś czas temu znalazłam się w moim życiu w punkcie, w którym miałam wrażenie, że utknęłam, a dopiero ten kurs stał się dla mnie cudownym drogowskazem na drodze do wyjścia.

Oczywiście, nie oczekuj cudów, nikt nie znajdzie Ci gotowych rozwiązań Twoich problemów i nie podejmie za Ciebie życiowych decyzji. Nikt nie powie Ci CO dokładnie trzeba zrobić i GDZIE masz podążać w swoim życiu. Ale poznasz ćwiczenia i dostaniesz narzędzia, by nauczyć się JAK podejmować wszelkie próby i KTÓRĘDY warto pójść, by Twoja droga życiowa była prawdziwa, szczera i w zgodzie z samym sobą.

Tego kursu nie da się porównać do żadnych innych ćwiczeń. Jest tu niezwykłe wsparcie grupy, są inspiracje, wzajemna motywacja oraz ogrom wiedzy, mądrości i miłości pochodzącej od prowadzącej kurs Dagmarki. Wspaniale, że tak pięknie dzieli się ona z nami swoim doświadczeniem.

Jedyne, czego potrzebujesz to otwartość i odrobina odwagi. Idź za głosem intuicji, a nie będziesz żałować.
Z Twoim udziałem mogą się zacząć dziać w Twoim życiu CUDA.”
Monika Świercz