Jeśli chcesz dojść do obfitości finansowej, w relacjach, tej zdrowotnej, oraz w obfitości jaką jest relacja z samą tobą, to nieunikniona jest podróż poprzez poziomy #świadomości oraz system #wartości, które kształtują twój #światopogląd, i zakorzenione głęboko w czeluściach umysłu #przekonania.

Zapewne wiesz już o tym, że twoja #obfitość zależy od sposobu twojego myślenia.

Ale nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że sama zmiana sposobu myślenia jest nietrwała, jeśli w tej zmianie pominiemy umysł i to co on chowa pod świadomością.

Rozpoznanie tego co zakryte jest fundamentalne, gdyż np. w pracy z przekonaniami, z ich zmianą, samymi medytacjami, działamy jak podczas lekkiej hipnozy – sugerujemy umysłowi pewne rzeczy i stany, on owszem odpala submodalności (wizja, audio, kinestetyka), ale nie zapisuje tej zmiany trwale w podświadomości, gdyż trwałe zapisy powstały jeszcze w dalekim dzieciństwie i wymagają powrotu do tego obszaru by to zmienić.

#Medytacja i #wizualizacja owszem pomagają bardzo w procesie zmiany, gdy jest w nim Twoje świadome działanie. Gdy nie ma w tym procesie świadomej zmiany, świadomego rozpoznania, które zaczyna się od twojej intencji tego rozpoznania, twoja praca w tym obszarze będzie miała tylko chwilowy efekt. Albo staniesz się niewolnikiem codziennego medytowania, bo inaczej samodzielnie nie byłabyś w stanie czuć się dobrze.

Dlaczego? 🧐

Bo często w takich przypadkach to tylko tzw. czarodziejska różdżka dla umysłu, która ma dokonać „cudu” za nas. 🧚🏻‍♀️

⚠️ A za nas nikt niczego nie zrobi. Za nas, czyli świadome zaglądanie tam gdzie boimy się najbardziej.

Zatem aby doświadczyć obfitości, należy rozpoznać w sobie i przebudzić uśpione i wyparte #potencjały, przy jednoczesnym rozpoznaniu aktualnej świadomej mentalności i wartości, którymi kierujemy się w życiu.

Jeśli na przykład nauczono mnie jako dziecka, że należy dawać innym, być dla innych, bo inaczej to egoizm, a przy tym samej sobie daję na końcu lub wcale, to choć bym nie wiem ile medytowała, obfitość do mnie nie spłynie, bo blokuje ją zespół przekonań jakie w sobie noszę, a których kompletnie sobie nie uświadamiam.
Zespół przekonań na temat mojego zasługiwania, wartości, tego co dobre a co złe.

I tak na przykład ktoś, kto ma przyblokowany 3 z 8 poziomów świadomości, i ma go wręcz wyparty w cieniu, będzie miał ogromne kłopoty z przyjmowaniem obfitości, zwłaszcza tej finansowej. Będzie pomimo wartości jaką daje ciagle uważał, że nie zasługuje lub będzie się czuł wykorzystywany.

Ktoś kto ma mocno aktywny poziom 7 z 8, będzie miał skłonności do tego by robić wszystko samemu, wypierając obfitość jaką można znaleźć w wymianie czy w relacjach z innymi ludźmi.

Wybrzmiewające #cienie, czyli nieuświadomione projekcje, wyparte tożsamości sprawiają, że błądzimy po omacku.

Rozpoznanie poziomów świadomości, otwarcie się na przepływ #energii, uwolnienie #czakr poprzez świadomy proces uwalniania oporu, sprawia, że udostępniamy wszechświatowi, Polu Świadomości, Jaźni, Bogu, dostęp do nieograniczonych potencjałów przyszłości. Nowej przyszłości. Zgodną z naszą intencją.

Nasza #intencja jest bardzo połączona z poziomami świadomości.

Podam ci przykład.
To samo pytanie a odpowiedź zupełnie inna na różnych poziomach ⤵️

„Dlaczego dobry pomysł jest dobrym pomysłem?”

1 poziom odpowie:
👉 ponieważ tak jest od zawsze…

2 poziom odpowie:
👉 ponieważ nasz przewodnik (wódź, lider, prowadzący) tak mówi…

3 poziom odpowie:
👉 ponieważ mi to odpowiada…

4 poziom odpowie:
👉 to zgodne z zasadami (wszechświata, firmy, rodziny), takie są reguły…

5 poziom odpowie:
👉 ponieważ służy moim planom, celom, misji, wizji, marzeniom…

6 poziom odpowie:
👉 ponieważ osiągnęliśmy konsensus, porozumienie, to efekt wspólnej decyzji

7 poziom odpowie:
👉 ponieważ to podejście jest najbardziej funkcjonalne…

8 poziom odpowie:
👉 ponieważ korzysta na tym cały system istnienia…

Jak widzisz, jedno pytanie spotyka się z różnymi odpowiedziami, gdyż odpowiedź zależy od tego na jakim poziomie świadomości jest osoba.

Te same treści przekazane komuś z 3 poziomu będą zupełnie inaczej przetworzone w głowie jak u kogoś z 6 poziomu.

Sytuacja jest taka, że mamy już w sobie wszystkie poziomy. Po prostu niektóre dziś bardziej dominują, a inne są zepchnięte do piwnicy, stąd nazywane są cieniem lub są nieuświadomione.

Aby treści, których się uczymy na różnych kursach, były przyswajane z każdego poziomu, należy je aktywować oraz uwolnić to co kreuje w nas opór.
Trzeba puścić strach na rzecz zaufania do SIEBIE, czyli 9 poziomu… poziomu naszej boskości.

Jeśli chcesz zweryfikować swój dominujący poziom, zobaczyć gdzie masz największy cień, chcesz uwolnić przepływ energii w czakrach, zintegrować cienie, uwolnić potencjał każdego poziomu, zapraszam Cię na wspaniałą przygodę, kurs online ALCHEMICZNE R-EWOLUCJE 🔥⤵️

 

21 dni z moim prowadzeniem przez:

✨ 8 poziomów świadomości
✨ 3 wymiary rzeczywistości (3D, 4D, 5D)
✨ 7 czakr i obszary emocji
✨ 21 medytacji poszerzania świadomości
✨ 21 medytacji integracji cienia
✨ 21 dni w SENSORYCZNYM DOŚWIADCZANIU
✨ 21 dni spotkań ze SOBĄ w przestrzeni serca i umysłu
✨ 21 dni poszerzania świadomości dzięki praktyce coachingowo – duchowo – terapeutycznej
✨ uwalnianie emocji i koherencja serca i umysłu
✨ 4 spotkania na zoomie nagrywane
✨ Test poziomów świadomości wraz z wynikie

Z Miłością 💕
DAGMARA

✨ Wasze opinie:

„Chciałam podzielić się z Wami kilkoma słowami na temat kursów, na których byłam u Dagmara Szymańska .
Jeden z nich to przez Umysł do Serca.
Na tym kursie nauczyłam się, oswoiłam rozpoznałam moje wewnętrzne dziecko, mój umysł. Nauczyłam się technik, które pozwalają mi pracować z moim wewnętrznym dzieckiem, czyli z moim umysłem. Odkryłam jak mam traktować mój umysł i dowiedziałam się czego tak naprawdę potrzebuje mój umysł.

Natomiast na kursie Alechemiczne Rewolucje odkryłam coś innego, a mianowicie to jak moje przekonania manifestowały się w codziennym życiu, w całym moim życiu, jak mój umysł organizował wszystko tak, żeby mnie chronić oczywiście, żeby pozwolić mi przetrwać i żeby realizować moje przekonania. Na tym kursie zdałam sobie sprawę jak te przekonania, które nosiłam w sobie przez tyle lat urzeczywistniały się w moim życiu. Jak bardzo sprawny cudownie niesamowity zdeterminowany jest mój umysł w realizowaniu tych przekonań. W tym kursie odkrywałam to jak na dłoni, odkrywałam na każdym poziomie, że te moje przekonania istnieją, jak się manifestują, odkrywałam tzw. oczywistości. Tak to były jakby oczywistości dla mnie, bo ja w teorii to już dawno wiedziałam, ale ten kurs Alchemiczne Rewolucje pomógł mi to poczuć. Wiele z tych rzeczy, które wiedziałam w teorii i rozumiałam, teraz poczułam dopiero. Poczułam to w pełni, z innej świadomości, ze świadomości Ja Jestem.

A gdy już to poczułam to Wszechświat natychmiast organizował mi sytuację, w której mogłam to praktycznie zastosować według wskazówek Dagi, które były bezcenne.
To w jaki sposób Daga tłumaczy wyjaśnia pewne kwestie, które wydają się zawile jest niewiarygodnie klarowane, proste, a przy tym pełne ciepła zrozumienia cierpliwości.
Pamiętam, że doszłam do takiego punktu w moim życiu, że wydawało mi się, że kręcę się w kolko jak pies za własnym ogonem i nie wiem co dalej.
I wtedy pojawiła się Daga, jej posty, a potem kursy, w które weszłam całą sobą, które tak bardzo pomogły mi odkryć siebie, wyjść z tego zaklętego kręgu kręcenia się w kółko. Daga pokazała mi drogę, w którą stronę iść, gdzie, w jaki sposób to robić.

Dagę jako osobę uwielbiam
Kocham Ją …za to że…. długo by wymieniać…

Za to, że Jest

Dziękuję Dagunia, że Jesteś.”

– Aga

„Dagmara Szymańska bardzo inspiruje i odpowiedzialnie uczy.
Kurs AlchemiczneR-ewolucje,wnosi do życia wiedzę, mądrość,światło świadomości.
Od dawna interesuję się własnym rozwojem,a udział w tym kursie dał mi jasny i przejrzysty obraz tego,co stoi na przeszkodzie abym żyła świadomie,mądrze,szczęśliwie.
Polecam z całego serca”
– Wiola

„Kochana Dagmaro, całym sercem dziękuję Tobie, że wskazałaś mi drogę do odkrycia siebie prawdziwej. Dziękuję, że byłaś moim Aniołem, który w sposób subtelny, prawdziwy i pełny miłości prowadził mnie, abym mogła sobie przypomnieć kim naprawdę jestem. Dziękuję za przypomnienie mi, że jestem wszystkim i wszystko jest we mnie. Dziękuję za niezwykłą przygodę i umożliwienie mi doświadczania cudownych chwil z Tobą i z Grupą. Dagmaruś jesteś Wielkim Światłem na mojej drodze. Z Twoich oczu, ust i serca płynie prawda, a cała Ty emanujesz miłością, czuję to całym sercem od momentu, kiedy Ciebie zobaczyłam po raz pierwszy. Dziękuję, że dzielisz się tym wszystkim. Dziękuję, że Jesteś, Kocham Cię”
– Iza

„Dziękuje za kurs. To była mistyczna podroż. Jest godzina 23 a ja dopiero po medytacji Integracji cienia poziomu Wolnej Jednostki. Jestem pewna ze medytacje i ćwiczenia z kursu będą towarzyszyć mi odtąd na codziennie. Dziękuje za Wasza obecność”
. – Agnieszka

#stawSieDoMilosci #embrace #embraceTherapy #akademiaEmbrace #alchemiczneRewolucje #PrzezUmylDoSerca