Na przestrzeni 10 lat praktyki i doświadczania Siebie, rozwinęłam kompetencje holistyczne, czyli terapeuty, która łączy psychologię, a zwłaszcza pracę z podświadomością z tym co „niezdefiniowane” przez naukę, czyli z naszym duchowym aspektem.

Jestem także autorką innowacyjnej Metody Zmiany Perspektyw i natychmiastowej akceptacji Embrace Therapy™ oraz założycielką Akademii Embrace, która tak naprawdę jest procesem drogi do SIEBIE, do SERCA, do MIŁOŚCI. Dzięki własnej drodze, narzędzia, które opanujesz wykorzystasz do pracy własnej lub terapeutycznej z wiarą w boski, niczym nieograniczony potencjał każdego z nas. Akademia Embrace nie daje licencji na „najlepszą na świecie” metodę terapeutyczną. Jest natomiast kwintesencją dojrzałej, świadomej miłości, która w umiejętny sposób łączy aspekt podświadomości i duchowości, by uzyskać życiową homeostazę.

Moja rozwojowa, wówczas racjonalna edukacja, zaczęła się dekadę temu od ukończenia pakietu szkoleń coachinowo-terapeutycznych w Instytucie Liderów Zmian zakończonych certyfikatem Master Coacha, Mastera NLP. Odbyłam także szkolenia z zakresu hipnozy, zdobywając tytuł Hipnoterapeuty, oraz szkolenia terapeutyczne Time Line Therapy. Ukończyłam kurs trenerski, pierwszy stopień Reiki, a także Kurs Totalnej Biologii oraz Psychobiologii i wiele innych. Uczyłam się na warsztatach od Anthony Robbinsa, Gregga Bradena, Bruca Liptona, Stefano Santori, Sergio Borra.

To wszystko doprowadziło mnie jednak do tego, że dwa lata temu znalazłam się zupełnie nieoczekiwanie w przestrzeni Serca. Nagle poczułam stan JA JESTEM. Stan kompletnego połączenia z Bogiem, ze Sobą, z Jaźnią, z Wszechświatem. To spowodowało, że certyfikaty, które zdobyłam przestały mieć jakiekolwiek znaczenia, a zaczęło liczyć się doświadczanie życia i jego świadoma obserwacja. Z tego stanu zrodziła się Embrace Therapy™jako metoda, którą pracuję na sesjach oraz Akademia. Dziś wiem, że nie należy odrzucać kompetencji zdobytych w czasach „głębokiego snu świadomości”, bo wszystko służy drodze do Siebie i do miłości. Dziś każde doświadczenie przekuwam w mój zasób, który pojawił się na mojej drodze, by służyć innym, by służyć SOBIE. By pamiętać Kim Jestem. Ciężko jest się definiować z poziomu świadomości gdy wiem KIM JESTEM, ale jako pasjonatka umysłu, wspieram w podróży duchowej przez umysł do serca, tych, którzy rezonują z moimi treściami, przekazem, doświadczaniem.

Jetem szczęśliwą mamą i żoną, kochającą córką, kobietą spełnioną zawodowo, prywatnie, zewnętrznie i wewnętrznie. Prowadzę także kursy, warsztaty oraz sesje indywidualne na żywo i online w języku polskim i włoskim.