Przypominam NAM,

że mamy SKRZYDŁA

i możemy polecieć wyżej

niż sami w to wierzymy.

Zwłaszcza wtedy,

gdy stoimy nad pustą przepaścią

i myślimy, że to KONIEC ŚWIATA.

Dagmara Szymańska

Coach, Terapeuta, Mentor, Przewodnik Duchowy, Nauczyciel.

Ludzie różnie mnie nazywają. Dla wielu z nich jestem coachem, terapeutą, mentorem, przewodnikiem duchowym, nauczycielem. Lubię każde z tych określeń, gdyż każde jest składową tego co robię w podróży z moimi klientami. Zadaję niewygodne dla umysłu głębokie pytania, wracam do dzieciństwa i pracy z Wewnętrznym Dzieckiem, dzielę się własnym doświadczeniem, wskazuję jak połączyć się z Boskim Ja i wrócić do pamiętania KIM JESTEM, oraz uczę jak wrócić do swojej HOMEostazy na poziomie UMYSŁU, ciała i DUCHA.

Pomagam Kobietom i Mężczyznom w wyjściu z powinności, oczekiwań, pretensjonalności czy też ról, takich jak: ofiara, mała dziewczynka/chłopiec, księżniczka/książę, ratownik, tatuś, mamusia, wonderwoman, silna kobieta, kobieta z jajami, zosia samosia.  Uczę ludzi obecności, która pozwala obserwować i żyć życie w radości, lekkości, przyjemności i kobiecości.

12 lat rozwoju osobistego, zawodowego i duchowego

Od 10 lat jestem w szczęśliwym związku z włoskim mężem DIEGO, którego owocem naszej miłości jest LUCA. Na codzień zajmuję się DOMEM, który z jednej strony jest dla mnie zarówno ogniskiem rodzinnym, miejscem relaksu, o które dbam, jak również warsztatem artystycznym, w którym czuję się jak artysta malujący najpiękniejsze obrazy z pasji. Dlaczego? Bo pracuję z domu. To z domu głównie spotykam się na pracy indywidualnej i grupowej z kobietami z całego świata. To stąd piszę posty, nagrywam webinary, robię lajvy.

Jednak kiedyś DOM, był dla mnie ostatnim miejscem, w którym chciałam spędzać czas. Było w nim wiecznie pusto i cicho, a ja tam bardzo pragnęłam być w chaosie, aby nie słyszeć własnych myśli i szeptu serca.

Pracowałam przez ponad dekadę w międzynarodowych korporacjach farmaceutycznych. Od przedstawiciela medycznego, po dyrektora sprzedaży i coacha w jednym z Banków Komórek Macierzystych. Pozornie nie miałam powodów do zmartwień, gdyż życie zawodowe dawało mi wiele możliwości i satysfakcji. Jednak moje życie prywatne totalnie kulało.

Dlatego tak dobrze rozumiem problemy, z jakimi borykają się moi klientci. Rozumiem co znaczy żebrać o miłość, zajadać się jej okruchami, być odrzucaną, niechcianą. zdradzaną, wykorzystywaną. Ale wiem także co znaczy manipulować z lęku, zdradzać, czy walczyć jak lwica.

Dziś powadzę w zmianie, bo sama się tej zmianie poddałam. Zaufałam. Weszłam w nią całą sobą na 100%.

Odgruzowałam fundamenty, aby zmienić ograniczające mnie przekonania i programy na te, które będą wspierały i dmuchały w skrzydła.  Jednak odkryłam coś niezwykłego w tej podróży. Tu nie chodzi o odrzucenie tego co nie służy i o zamianę na coś co wspiera, ale o rozpoznanie, zrozumienie skąd i dlaczego się pojawiło, oraz o objęcie miłością i świadomością tego, co na pierwszy rzut oka wydawało się być destrukcyjne.

W podróży do siebie nie można niczego odrzucić, bo wszystko już JEST i BĘDZIE. Można to jedynie zaakceptować, pokochać, uznać, zobaczyć i wtedy paradoksalnie, to przestanie się pojawiać, a my zaczynamy patrzeć na siebie i świat czystym sercem.

Jestem certyfikowanym

Coachem, autorem

& Terapeutą

Embrace Therapy® 

Prowadzę tych, którzy szukają SIEBIE w podróżach do ich MOCY, KOBIECOŚCI, MĘSKOŚCI i ŚWIADOMOŚCI, poprzez pracę z energiami żeńską i męską. Pracę z przekonaniami, nawykami, które ustawiły choćby nas kobiety w umysłowych rolach Małych Dziewczynek, lub Srogich Matek. Praca z Boskością i Kobiecością, choć z pozoru zupełnie inna, jest właściwie popatrzeniem na ten sam temat z innej perspektywy.

Uczę, jak wyćwiczyć mięsień PAMIĘTANIA o tym KIM JESTEŚ, abyś SAMODZIELNIE potrafiła dokonać świadomego WYBORU w zaufaniu i w miłości, nie dając się wciągać w grę emocji i destrukcyjnych myśli jakże cudownego, ale też ograniczonego programami umysłu.

Jestem także założycielem Akademii Embrace, w której wypuszczam w świat ludzi gotowych pracować tą metodą z innymi. Proces jest czetroetapowy i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nauka Embrace Therapy® zaczyna się od Kursu Praktyka Embrace Therapy®, przez Mastera Embrace Therapy®, kolejno Terapeutę Embrace Therapy®, aż po Trenera Embrace Therapy®. Proces ten jest na obecną chwilę w nowelizacji i kolejna jego edycja będzie otwarta od 2023 roku.

Sesje indywidualne

podczas których prowadzi Cię MIŁOŚĆ.

W czym jestem ekspertem…

Specjalizuję się w 24 obszarach relacji z Życiem, stawiając przede wszystkim na RELACJĘ ZE SOBĄ. Wiele moich klientek, to kobiety, które rozwinęły pokoleniowo bycie w męskiej energii, co przełożyło się na niepowodzenie w ich związkach. Dlatego zadedykowałam część mojego przekazu tylko KOBIETOM, aby mogły nauczyć się na nowo swojej naturalnej energii Kobiecości. Królowej. Bogini, 

Ale przede wszystkim moja pomoc sprowadza się do przypomnienia sobie KIM JESTEŚMY w Istocie. Do relacji ze sobą. Do przypomnienia sobie, że jesteśmy MIŁOŚCIĄ, którą sobie przypominamy dzięki rozwijaniu i wsparciu naszej wewnętrznej MĄDROŚCI – Boskiej Świadomości.

Zdobytą wiedzę oraz cały mój know-how czerpię z wartościowych szkoleń, które rozpoczęłam ponad 13 lat temu, ale przede wszystkim z własnego doświadczenia i głębokiej pracy ze sobą w obszarze relacji damsko-męskich, finansach i zdrowiu.

To, czym się zajmuję, nie jest tylko moją pracą, ale przede wszystkim jest moją pasją. Uwielbiam umysł i pracę z nim. Kocham uczyć, jak poszerzać Świadomość, jak wrócić do swojej ISTOTY, jak przypomnieć sobie KIM JESTEM i świadomie przejawiać się jako MIŁOŚĆ. Osoby, które się do mnie zgłaszają, zwykle szukają rozwiązań, kierunku i rozwoju. Szukają siebie i sensu dla swojego życia. Połączenie DUCHA & UMYSŁU to dla mnie Quintessenza mojej pracy.

Jestem dla Ciebie

Dołącz do mojej społeczności i rozwijaj się: