Przypominam NAM,
że mamy SKRZYDŁA
i możemy polecieć wyżej
niż sami w to wierzymy.

Zwłaszcza wtedy,
gdy stoimy nad pustą przepaścią
i myślimy, że to KONIEC ŚWIATA.

Dagmara Szymańska

Coach, Terapeuta, Mentor, Przewodnik Duchowy, Nauczyciel.

Ludzie różnie mnie nazywają. Dla wielu z nich jestem coachem, terapeutą, mentorem, przewodnikiem duchowym, nauczycielem. Lubię każde z tych określeń, gdyż każde jest składową tego co robię w podróży z moimi klientami. Zadaję niewygodne dla umysłu głębokie pytania, wracam do dzieciństwa i pracy z Wewnętrznym Dzieckiem, dzielę się własnym doświadczeniem, wskazuję jak połączyć się z Boskim Ja i wrócić do pamiętania KIM JESTEM, oraz uczę jak wrócić do swojej HOMEostazy na poziomie UMYSŁU, ciała i DUCHA.

Pomagam Kobietom i Mężczyznom w wyjściu z powinności, oczekiwań, pretensjonalności czy też ról, takich jak: ofiara, mała dzieczynka/chłopiec, ksieżniczka/książę, ratownik, tatuś, mamusia, wonderwoman, silna kobieta, kobieta z jajami, zosia samosia.  Uczę ludzi obecności, która pozwala obserwować i żyć życie w radości, lekkości, przyjemności i kobiecości.

12 lat rozwoju osobistego, zawodowego i duchowego

Od 10 lat jestem w szczęśliwym związku z włoskim mężem DIEGO, którego owocem naszej miłości jest LUCA. Na c odzień zajmuję się DOMEM, który z jednej strony jest dla mnie zarówno ogniskiem rodzinnym, miejscem relaksu, o które dbam, jak również warsztatem artystycznym, w którym czuję się jak artysta malujący najpiękniejsze obrazy z pasji. Dlaczego? Bo pracuję z domu. To z domu głównie spotykam się na pracy indywidualnej i grupowej z kobietami z całego świata. To stąd piszę posty, nagrywam webinary, robię lajvy.

Jednak kiedyś DOM, był dla mnie ostatnim miejscem, w którym chciałam spędzać czas. Było w nim wiecznie pusto i cicho, a ja tam bardzo pragnęłam być w chaosie, aby nie słyszeć własnych myśli i szeptu serca.

Pracowałam przez ponad dekadę w międzynarodowych korporacjach farmaceutycznych. Od przedstawiciela medycznego, po dyrektora sprzedaży i coacha w jednym z Banków Komórek Macierzystych. Pozornie nie miałam powodów do zmartwień, gdyż życie zawodowe dawało mi wiele możliwości i satysfakcji. Jednak moje życie prywatne totalnie kulało.

Dlatego tak dobrze rozumiem problemy, z jakimi borykają się moi klientci. Rozumiem co znaczy żebrać o miłość, zajadać się jej okruchami, być odrzucaną, zdradzaną, wykorzystywaną. Ale wiem także co znaczy manipulować z lęku, zdradzać, czy walczyć jak lwica.

Dziś powadzę w zmianie, bo sama się tej zmianie poddałam. Zaufałam. Weszłam w nią całą sobą na 100%.

Odgruzowałam fundamenty, aby zmienić ograniczające mnie przekonania i programy na te, które będą wspierały i dmuchały w skrzydła.  Jednak odkryłam coś niezwykłego w tej podróży. Tu nie chodzi o odrzucenie tego co nie służy i o zamianę na coś co wspiera, ale o rozpoznanie, zrozumienie skąd i dlaczego się pojawiło, oraz o objęcie miłością i świadomością tego, co na pierwszy rzut oka wydawało się być destrukcyjne.

W podróży do siebie nie można niczego odrzucić, bo wszystko już JEST i BĘDZIE. Można to jedynie zaakceptować, pokochać, uznać, zobaczyć i wtedy paradoksalnie, to przestanie się pojawiać, a my zaczynamy patrzeć na siebie i świat czystym sercem.

Jestem certyfikowanym coachem, autorem & terapeutą ET® 

Prowadzę tych, którzy szukają SIEBIE w podróżach do ich MOCY, KOBIECOŚCI, MĘSKOŚCI i ŚWIADOMOŚCI, poprzez pracę z energiami żeńską i męską. Pracę z przekonaniami, nawykami, które ustawiły choćby nas kobiety w umysłowych rolach Małych Dziewczynek, lub Srogich Matek. Praca z Boskością i Kobiecością, choć z pozoru zupełnie inna, jest właściwie popatrzeniem na ten sam temat z innej perspektywy.

Uczę, jak wyćwiczyć mięsień PAMIĘTANIA o tym KIM JESTEŚ, abyś SAMODZIELNIE potrafiła dokonać świadomego WYBORU w zaufaniu i w miłości, nie dając się wciągać w grę emocji i destrukcyjnych myśli jakże cudownego, ale też ograniczonego programami umysłu.

Jestem także założycielem Akademii Embrace, w której wypuszczam w świat Masterów Embrace Therapy® gotowych pracować tą metodą z innymi. Proces jest dwuetapowy i zaczyna się od Kursu Praktyka Embrace Therapy®, a kończy tytułem Mastera Embrace Therapy®. Proces ten jest na obecną chwilę w nowelizacji i kolejna jego edycja będzie otwarta od 2024 roku.

Sesje indywidualne

podczas których prowadzi Cię MIŁOŚĆ.

W czym jestem ekspertem…

Specjalizuję się w obszarach relacji damsko meskich, związków, obfitości. Jak nauczyć się na nowo swojej naturalnej energii Kobiety. Królowej. Bogini, a w przypadku mężczyzn, jak nie dać się “wykastrować” i wrócić do swojej Mocy Króla.

Ale przede wszystkim moja pomoc sprowadza się do przypomnienia sobie KIM JESTEŚMY w Istocie. Do relacji ze sobą. Do przypomnienia sobie, że jesteśmy MIŁOŚCIĄ, którą sobie przypominamy dzięki rozwijaniu i wsparciu naszej wewnętrznej MĄDROŚCI – Boskiej Świadomości.

Zdobytą wiedzę oraz cały mój know-how czerpię z własnego doświadczenia i głębokiej pracy własnej w obszarze relacji damsko-męskich, finansach i zdrowiu.

To, czym się zajmuję, nie jest tylko moją pracą, ale przede wszystkim jest moją pasją. Uwielbiam umysł i pracę z nim. Kocham uczyć, jak poszerzać Świadomość, jak wrócić do swojej ISTOTY, jak przypomnieć sobie KIM JESTEM i świadomie przejawiać się jako MIŁOŚĆ. Osoby, które się do mnie zgłaszają, zwykle szukają rozwiązań, kierunku i rozwoju. Szukają siebie i sensu dla swojego życia. Połączenie DUCHA & UMYSŁU to dla mnie Quintessenza mojej pracy.

Autorska metoda
Dagmary Szymańskiej

Embrace Therapy®

To metoda, w której terapeutą  jest sam BÓG. MIŁOŚĆ. ŚWIADOMOŚĆ.

Podejmij decyzję i…

Metoda EMBRACE THERAPY® powstała, dzięki niewytłumaczalnemu racjonalnie boskiemu podłączeniu do samego Źródła, którego doświadczyłam jako Łaska.

Spłynęła ONA do mnie w lipcu 2017 roku podczas sesji z Patrizią – włoską klientką.

Embrace Therapy® stała się dzięki temu, iż sama mnie “wybrała” autorską metodą, którą dzielę się ze światem poprzez rozwój Akademii Teraputy Embrace Therapy®, w której osobiście przygotowuję Terapeutów do pracy tą metodą.

Pragnę by EMBRACE THERAPY® objęła swoją magią cały świat. I wierzę, że tak właśnie będzie. Właściwie już jest.

Metoda Embrace Therapy® łączy pracę z tym co podświadome z poziomu „wewnętrznego dziecka”, co słabe, automatyczne, instynktowne, z tym co BOSKIE w ujęciu holistycznym, dające MOC, OBFITOŚĆ, PEŁNIĘ i HARMONIĘ.

Embrace Therapy® to metoda, do której człowiek potrzebuje gotowości z poziomu umysłu i otwartości serca. Embrace Therapy® nie jest plasterkiem na ranę czy pogotowiem ratunkowym. Jest natomiast przepiękną podróżą do swojej ISTOTY dzięki odwróconemu i unikatowemu paradygmatowi pracy z Wewnętrznym Dzieckiem Podświadomości.

“Prawda nie boli,
boli odpadanie iluzji”

POZNAJMY SIĘ

Zapraszam Cię do skorzystania z moich NIEODPŁATNYCH projektów rozwojowych

Zamknięta Grupa

Embrace Therapy®

Dagmara Szymańska

Zaproś obfitość do swojego życia

Dysfunkcyjne dzieciństwo

Doświadczam miłości

Droga do szczęścia

Moje książki

Zapraszam do czytania.
To propozycje dla osób, będących już na ścieżce
rozwoju osobistego i duchowego,

które jeszcze nie zintegrowały w pełni Siebie.

TESTIMONIALS

Co mówią o mojej pracy?

To było niesamowite doświadczenie, gdy podczas prowadzenia sesji przez  Dagmarę   miałam tak przejrzysty obraz siebie jako małej pięcioletniej dziewczynki, która czeka tak naprawdę na mnie-  rodzica, który kocha bezwarunkowo i jest przy niej nieustannie. Ale żeby dotrzeć do takich prawd musiałam stanąć w odwadze przy swoich ziemskich rodzicach i w bezpiecznych warunkach „oddać „  im to, co mi nie służy, a mocno obciąża w codzienności.

Teraz po tej terapii każdego dnia przyglądam się sobie inaczej .. z dużym zaciekawieniem Siebie Nowej,  czyli kompletnej  pozbawionej poczucia, że jestem zależna od kogoś / niewystarczająca. Czuję się dojrzalsza i silniejsza. Podróż, przez którą poprowadziła mnie Dagmara, była fascynująca z ogromem obrazów, wizji, emocji tak głębokich, które obdarzyły mnie zaufaniem do siebie i świata … z wdzięcznością Małgorzata

 

(…)Daga opracowała także niesamowitą autorską metodę zmiany perspektyw Embrace, z której miałam przyjemność już korzystać. Jest to piękna technika obejmowania świadomością przyczyny i podłoża brakującego w nas elementu. Bez ograniczeń poddałam się procesowi i widzę realne zmiany w jakości mojego życia. Z trzęsącego się kłębka nerwów stałam się zrelaksowaną, wspaniałą Sobą. I to jest cudowne. Wzrosła moja uważność. Zdobyłam wiedzę, instrukcję samoobsługi. Wyłapuję gierki, którymi wciąż zagrywa niestrudzony Umysł. I nauczyłam się nieidentyfikowalna z nim. Teraz to wydaje się takie proste! Justyna

 

Cudownie jest przemierzać świat z ludźmi, którzy potrafią więcej. Ja spotkałam moją imienniczkę, która przeprowadziła mnie przez kolejny etap mojej życiowej podróży. Dzięki niej poczułam się bardziej świadoma tego, KIM naprawdę JESTEM. Pomogła mi przeżyć we właściwy sposób, to co wydawało się nie do przeżycia. Sprawiła, że odnalazłam spokój i dostęp do Nieograniczonego. Jestem wdzięczna. Bardzo dziękuję. Dagmara

Śledziłam Dagmarę najpierw na jej włoskim portalu, zanim się z nią skontaktowałam. Pracowałam już od pewnego czasu nad sobą, czytałam wartościowe książki, uczestniczyłam w zajęciach dot. Wewnętrznego Dziecka, ale nadal kręciłam się w kółko z pewnymi emocjami. Dodatkowo czułam frustrację związaną z brakiem spełnienia zawodowego i kompletnym chaosem w mojej głowie. To, co mówiła Dagmara, rezonowało ze mną w 100%. Przyciągała mnie jej mądrość i doświadczenie. Zdecydowałam się na sesje 1:1 gdyż chciałam wreszcie opowiedzieć moją historię i dać sobie jak najlepszą opiekę, “szytą na miarę”. Nie pomyliłam się w moim wyborze. Dagmara jest wspaniałym Przewodnikiem, który najpierw słucha, następnie tłumaczy a w końcu pokazuje drogę wyjścia. Łączy teorię, niezbędną do zrozumienia umysłu, z praktyką swojej autorskiej metody Embrace, dzięki której zmienia się spojrzenie na największą nawet traumę.  Odpadają iluzje i fałszywe przekonania. Dagmara pomaga wstać na nogi, daje kompas i narzędzia, by iść dalej samemu. Rodzi się głęboka wiara w Siebie, we własne siły. Przypominają się zapomniane talenty. Znika strach przed działaniem.
Jak mogłabym podsumować moją “pracę” z Nią? Pomogła mi przede wszystkim ZROZUMIEĆ, kim NIE JESTEM, by następnie POCZUĆ KIM JESTEM w mojej Esencji. Zaczęły  pojawiać się pomysły, uwolniła się kreatywność. Wiem, że cokolwiek zaplanuję, to będzie słuszne, a ograniczyć mogą mnie tylko moje własne przekonania. Ale ja już wiem jak to zmienić.
Daga Kochana, jestem Ci niezmiernie wdzięczna za Twoją mądrość i miłość i za to, że dzielisz się nimi ze światem.

Anna Monika

“Kochana Dagmaro, całym sercem dziękuję Ci, że wskazałaś mi drogę do odkrycia siebie prawdziwej. Dziękuję, że byłaś moim Aniołem, który w sposób subtelny, prawdziwy i pełny miłości prowadził mnie, abym mogła sobie przypomnieć, kim naprawdę jestem. Dziękuję za przypomnienie mi, że jestem wszystkim i wszystko jest we mnie. Dziękuję za niezwykłą przygodę i umożliwienie mi doświadczania cudownych chwil z Tobą i z Grupą. Dagmaruś jesteś Wielkim Światłem na mojej drodze. Z Twoich oczu, ust i serca płynie prawda, a cała Ty emanujesz miłością, czuję to całym sercem od momentu, kiedy Ciebie zobaczyłam po raz pierwszy. Dziękuję, że dzielisz się tym wszystkim. Dziękuję, że Jesteś, Kocham Cię”
– Iza

“Dziękuję za kurs. To byla mistyczna podróż. Jest godzina 23 a ja dopiero po medytacji Integracji cienia poziomu Wolnej Jednostki. Jestem pewna ze medytacje i ćwiczenia z kursu będę towarzyszyć mi odtąd na co dzień. Dziekuję za Twoją obecność”
– Agnieszka

Jestem wdzięczna za Dagmarę.
Pojawiła się na mojej drodze niespodziewanie, niosąc prezent w postaci kursu ,,Przez umysł do serca,,.
Bez wahania i z dużym zaufaniem zapisałam się na kurs, który zmienił moje życie.
To piękna podróż, dzięki której poznałam siebie, swój umysł oraz prawdę. Podczas kursu otrzymałam przeogromne wsparcie i zrozumienie od Dagmary, oraz kursantek. Zmieniłam podejście do życia oraz ludzi. Nauczyłam się, że każdo wydarzenie w moim życiu, każda napotkana osoba zbliża mnie do prawdy. Nauczyłam się, jak ważne w życiu jest wybaczenie oraz akceptacja.
Teraz już wiem:
Miłość jest we mnie
Kochani, kurs ,,Przez umysł do serca,, to piękny proces, który polecam każdemu, kto chce zmienić swoje życie, poznać siebie i żyć w obfitości.
Dziękuję Dagmaro. Kocham Cię życie
Jadwiga

Odkryłam, ile miłości znajduje się w podroży zwanej poznawaniem siebie. Odkryłam też, że trud pracy nad sobą się opłacał, bo umysł jest potężny i gdy zaczyna nam ufać, staje się naszym największym wsparciem, a nie przeszkodą. Podczas kursu miałam wgląd i sposobność popatrzeć w oczy mojej podświadomości i było to naprawdę magiczne doświadczenie, a wszystko to tak banalnie proste…”
Ada

„Przyszedł taki dzień, kiedy stanęłam pod ścianą i poczułam, że nie mam siły. Zauważyłam, jak moje życie wciąż zatacza to samo koło, poczułam zmęczenie, ogromne zmęczenie.
Szukałam już od dawna kogoś, kto poprowadzi mnie przez nieznane zakamarki mojej duszy. Sama bałam się tam zaglądać. I wtedy pojawił się Anioł w postaci Dagmary.
Historia Dagi oraz droga, którą przeszła, role, które porzuciła, Jej energia, którą teraz tryska – to wszystko do mnie przemówiło.
Polecam ten kurs, całym sercem. Po nim już nic nie będzie takie same, a wokół będą się dziać cuda!
Uprzedzam, to nie jest łatwa droga, ale na prawdę warto!
Polecam również włączenie detoksu w ostatnim tygodniu kursu. To niesamowite doświadczenie i zrozumienie jak „podstępny” bywa nasz umysł.
Dzięki zamianie jedzenia z formy stałej na płynną zrzucamy nie tylko zbędne kilogramy, ale przede wszystkim ogromny balast w postaci niepotrzebnych emocji i ról, które odgrywamy.
Po prostu wracamy do Siebie!
Daga jest ogromnym wsparciem przez cały czas trwania kursu. Uczestnicy dzielą się efektami swojej pracy, trudnymi emocjami, a z czasem coraz większą radością na zamkniętej grupie, czacie i podczas cyklicznych spotkań na zoomie.
Jeśli czujesz, że Twoje życie przelatuje Ci przez palce i nie czerpiesz z niego radości, to ten kurs jest jak objawienie. To początek nowej, czasem trudnej, ale cudownej drogi.”
Magdalena

„Byłam na kursie Dagi i to był cudowny i mega znaczący w moim życiu głębokiej podróży do siebie. Zgadzam się, że warto to robić pod okiem coacha terapeuty, bo poprostu jest nam łatwiej wejść w to całą sobą”

~ Lidia

 

e-book

“Wewnętrzne Dziecko podświadomości”

odbierz swój wyjątkowy prezent

Jestem dla Ciebie

Dołącz do mojej społeczności i rozwijaj się: