KONSULTACJA

Konsultacja, to propozycja dla zdecydowanych na pracę ze mną KOBIET, które potrzebują szybkiego wsparcia i odpowiedzi na jakieś pytanie.

Konsultacja tym różni się od Sesji w ramach Programu Indywidualnego, że nie łączy się z dodatkowym wsparciem “po konsultacji” – nie dostaniesz żadnych extra ćwiczeń, ani zadań domowych

Czym jest Konsultacja?

 

Jest szybkim wsparciem, poradą, rozwiązaniem dla palącego problemu, wstępem do wspólnej pracy w Procesie Indywidualnym.

Nie jest to natomiast sesja z użyciem metody Embrace Therapy®

Embrace Therapy® to metoda, do której człowiek potrzebuje gotowości z poziomu umysłu i otwartosci serca. Embrace Therapy® nie jest plasterkiem na ranę, pogotowiem ratunkowym. Jest natomiast przepiękną podróżą do swojej ISTOTY dzięki odwróconemu i unikatowemu paradygmatowi pracy z Wewnętrznym Dzieckiem Podświadomości.

Metodą Embrace Therapy® pracuję tylko podczas 6 miesięcznego procesu indywidualnego oraz sesji pakietowych (4, 8 lub 12 sesji)

(Program autorski|online)

“Prawda nie boli,
boli odpadanie iluzji”

Zapisz się na
KONSULTACJE

Przed zakupem napisz do mnie na:
kontakt@dagmaraszymanska.pl
w tytule maila wpisując “konsultacja” i w treści krótko opisz  temat nad jakim chcesz zacząć pracować. Po zakupie konsultacji otrzymasz wiadomość w celu ustalenia terminu spotkania.

Wszystkie płatności są zabezpieczone Certyfikatem SSL służącym do bezpiecznych transakcji na mojej stronie. Po dokonaniu wpłaty wystawiam fakturę, którą otrzymasz automatycznie na maila na wpisane przez Ciebie dane. Geolokalizacja Google, rozpoznaje czy opłata jest w złotówkach czy w innej walucie danego kraju.

TESTIMONIALS

Co mówią o mojej pracy?

Dzięki Twoim sesjom 1:1 udało mi się odkryć ogrom blokad w moim życiu, a dzięki temu zaczynam fruwać na skrzydłach Boga. Czuję inaczej, widzę inaczej, tak jakbym miała założone wielkie okulary poszerzonej świadomości, w których widzę świat w całkiem innych barwach.. w barwach Miłości, Obfitości Zdrowia i Radości..
To dzięki Tobie i Twoim warsztatom oraz spotkaniu 1 :1 oraz Twojej metodzie Embrace Therapy stałam się w końcu w 100 % dojrzałą i odpowiedzialną, dorosłą kobietą, a nie tylko rozkapryszonym, bo nieakceptowanym dzieckiem.
To, co zrobiłaś dla mnie oraz to, co robisz dla innych jest ogromnym darem dla Świata.
Bardzo Ci za to dziękuję. Dziękuję również, że odkryłam pasję w sobie, znalazłam cele, których do tej pory nigdy nie widziałam.. Odnalazłam Siebie i już teraz wiem i czuję całą sobą.. że Jestem Bogiem…
DZIĘKUJĘ”
Marta

Śledziłam Dagmarę najpierw na jej włoskim portalu, zanim się z nią skontaktowałam. Pracowałam już od pewnego czasu nad sobą, czytałam wartościowe książki, uczestniczyłam w zajęciach dot. Wewnętrznego Dziecka, ale nadal kręciłam się w kółko z pewnymi emocjami. Dodatkowo czułam frustrację związaną z brakiem spełnienia zawodowego i kompletnym chaosem w mojej głowie. To, co mówiła Dagmara, rezonowało ze mną w 100%. Przyciągała mnie jej mądrość i doświadczenie. Zdecydowałam się na sesje 1:1 gdyż chciałam wreszcie opowiedzieć moją historię i dać sobie jak najlepszą opiekę, “szytą na miarę”. Nie pomyliłam się w moim wyborze. Dagmara jest wspaniałym Przewodnikiem, który najpierw słucha, następnie tłumaczy a w końcu pokazuje drogę wyjścia. Łączy teorię, niezbędną do zrozumienia umysłu, z praktyką swojej autorskiej metody Embrace, dzięki której zmienia się spojrzenie na największą nawet traumę.  Odpadają iluzje i fałszywe przekonania. Dagmara pomaga wstać na nogi, daje kompas i narzędzia, by iść dalej samemu. Rodzi się głęboka wiara w Siebie, we własne siły. Przypominają się zapomniane talenty. Znika strach przed działaniem.
Jak mogłabym podsumować moją “pracę” z Nią? Pomogła mi przede wszystkim ZROZUMIEĆ kim NIE JESTEM by następnie POCZUĆ KIM JESTEM w mojej Esencji. Zaczęły  pojawiać się pomysły, uwolniła się kreatywność. Wiem, że cokolwiek zaplanuję, to będzie słuszne, a ograniczyć mogą mnie tylko moje własne przekonania. Ale ja już wiem jak to zmienić.
Daga Kochana, jestem Ci niezmiernie wdzięczna za Twoją mądrość i miłość i za to, że dzielisz się nimi ze światem

Anna

Jest to piękna technika obejmowania świadomością przyczyny i podłoża brakującego w nas elementu. Bez ograniczeń poddałam się procesowi i widzę realne zmiany w jakości mojego życia. Z trzęsącego się kłębka nerwów stałam się zrelaksowaną, wspaniałą Sobą. I to jest cudowne. Wzrosła moja uważność. Zdobyłam wiedzę, instrukcję samoobsługi. Wyłapuję gierki, którymi wciąż zagrywa niestrudzony Umysł. I nauczyłam się nieidentyfikowalna z nim. Teraz to wydaje się takie proste!

Justyna

O mnie

Dagmara Szymańska

Nazywam się Dagmara Szymańska.

Jestem autorką metody Embrace Therapy®.

Od ponad 12 lat także life Coachem, duchowym mentorem oraz autorem książek.

Pomagam kobietom w powrocie do ich wewnętrznej harmonii, źródła i miłości. Robię to poprzez poszerzanie i pogłębianie samo-świadomości, rozpoznając to, co pod-świadomie skrzętnie skrywane przez nasz umysł.

Jako Coach i Terapeuta prowadzę kobiety zwykle w jakimś trudniejszym etapie ich życia. Specjalizuję się głównie w obszarach relacji damsko-męskich, energii kobiecej i męskiej, oraz w pracy z Wewnętrznym Dzieckiem podświadomości i poszerzaniem Boskiej świadomości JA JESTEM.

Mając 12 letnie doświadczenie osobiste, zawodowe i duchowe prowadzę holistycznie i wielowymiarowo, ale przede wszystkim pracuję metodą, która sama do mnie “przyszła”, choć jej wcale nie szukałam.

 

Metoda EMBRACE THERAPY® powstała, dzięki niewytłumaczalnemu racjonalnie boskiemu podłączeniu do samego Źródła, którego doświadczyłam jako Łaska.

Spłynęła ONA do mnie w lipcu 2017 roku podczas sesji z Patrizią – włoską klientką.

Embrace Therapy® stała się dzięki temu, iż sama mnie “wybrała” autorską metodą, którą dzielę się ze światem poprzez rozwój Akademii Teraputy Embrace Therapy®, w której osobiście przygotowuję Terapeutów do pracy tą metodą.

Pragnę by EMBRACE THERAPY® objęła swoją magią cały świat. I wierzę, że tak właśnie będzie. Właściwie już jest.

Metoda Embrace Therapy® łączy pracę z tym co podświadome z poziomu „wewnętrznego dziecka”, co słabe, automatyczne, instynktowne, z tym co BOSKIE w ujęciu holistycznym, dające MOC, OBFITOŚĆ, PEŁNIĘ i HARMONIĘ.

Embrace Therapy® to metoda, do której człowiek potrzebuje gotowości z poziomu umysłu i otwartosci serca. Embrace Therapy® nie jest plasterkiem na ranę czy pogotowiem ratunkowym. Jest natomiast przepiękną podróżą do swojej ISTOTY dzięki odwróconemu i unikatowemu paradygmatowi pracy z Wewnętrznym Dzieckiem Podświadomości.

Masz pytanie?

Napisz do mnie