Umów się

Sesje
Indywidualne

 

Głęboka podróż | Embrace Therapy ®
Uzdrowienie | Zmiana Perspektyw

 

Czym są sesje indywidualne?

Sesje, które Tobie proponuję, to podróż, w której się wyspecjalizowałam przez ostanie 10 lat, pracując z klientami z całego świata (Polska, Włoch, Kolumbia, Turcja, Szwajcaria, Rumunia). W tych 10 latach zwiera się także moja własna droga i moja ogromna zmiana.

Celem naszych spotkań jest wydobycie Twojego potencjału, pokazanie Ci Twojej sprawności, odnalezienie w Tobie tej magicznej różdżki, której często szukamy w innych ludziach. To droga do samopoznania tego Kim naprawdę Jesteś.

To droga przez programy umysłu, przez przekonania, którymi nasiąkliśmy w dzieciństwie, to ich rozpoznanie i zrozumienie.

Sprawdzamy gdzie leży źródło i gdzie sięgają korzenie Twoich problemów, konfliktów, Twojego oporu, uzależnień, cierpienia, choroby… aż po odnalezienie ścieżki, która prowadzi do samouzdrawiania na poziomie ciała, umysłu i ducha.

To transformacja z poziomu świadomości i zmiana w zapisach podświadomości.

Podstawą jest rozpoznanie rodzinnych powiązań i zależności, podświadomych programów obecnych w danej rodzinie. Rozpoznanie takie daje ogromną wiedzę na temat automatycznych i wyuczonych zachowań, które destrukcyjnie wpływają na nasze decyzje, wybory, brak działania marazm, frustracje, poczucie niemocy, lęku, ukrytą agresję, którą zajadamy, lub chowamy pod uzależnianiami. Uzależnieniami od sytuacji, rzeczy czy ludzi.

Jaki jest sens i cel takiej pracy?

Na pytanie o sens odpowiem tak:

Jak dla mnie, wszystko co zmierza do poprawy jakości naszego życia ma sens. Wszystko co zmierza do odkrycia tego Kim Jesteśmy, jako Boskie Istoty, które są źródłem wszelkiej obfitości same z siebie. Odkrycie tego co zakryte pod kotarą niedojrzałego umysłu, fakt, na początku może sprawić pozorny ból i wywołać nawet bunt. Ale gdy podchodzimy do rozwoju jak do procesu, jak do stałego związku, a nie do jednorazowej przygody, wówczas podróż do siebie staje się prawdziwą frajdą. Efekty tej drogi, stają się najlepszą motywacją do rozkoszowania się tą przygodą.

Jeśli pytasz mnie o cel, to odpowiem tak…

Uważam, że celem nadrzędnym dla każdego z nas jest odkrycie Prawdy o Sobie. O tym Kim Jesteśmy. Owszem, każdy będzie miał pozornie inną drogę do przejścia, choć tak naprawdę cel tych jakże różnorodnych opowieści umysłu będzie miał ten sam wspólny mianownik – powrót do DOMU.

Chce tego sam umysł, pomimo iż bardzo się boi, a co dopiero nasza dusza.

 

“Prawda nie boli,
boli odpadanie iluzji”

 Jakich zagadnień mogą dotyczyć sesje?

 

Poszerzania samoświadomości i uzyskania dostępu do Źródła Wszechświata, z którym jesteśmy połączeni

 • Uzdrawianie traum i trudnych sytuacji
 • Integracja wypartych części podświadomości – cienia
 • Poznanie i uwolnienia korzeni swoich uwarunkowań
 • Zdejmowanie z siebie “kontraktów energetycznych”, umów lojalnościowych wobec klanu
 • Ewolucja Ducha w integracji z Umysłem
 • Dojrzewanie Umysłu
 • Nauka bezwarunkowej Miłości

Wejście w przestrzeń serca i zaufania

 • Poprzez naprawianie relacji w pierwszej kolejności ze Sobą a w konsekwencji z innymi
 • Uzdrowienie rodzinnych ran, dziecięcych interpretacji rzeczywistości
 • Integracji trudnych życiowych doświadczeń, zebranie z nich nauki i przeprocesowanie emocjonalne tych doświadczeń
 • Wyrównanie energii męskiej i żeńskiej oraz praca w obszarze seksualności
 • Odblokowanie obfitości finansowej oraz proces w zakresie rodzinnych przekonań dotyczących zarobków, pasji i pracy.
 • Powrót do dzieciństwa i praca z Wewnętrznym Dzieckiem podświadomości jako podstawa metody Embrace Therapy®. W przypadku wyparcia z pamięci dzieciństwa można spokojnie zacząć proces od aktualnych przykrych wydarzeń i sytuacji.

 

Zdrowia oraz procesów samouzdrawiania i profilaktyki

 • Jako konsultant Totalnej Biologii zajmuję się także uświadamianiem konfliktów przy konkretnych chorobach. Metoda Embrace Therapy® służy także do pracy z tymi konfliktami, odnajdując ich źródło i zmieniając perspektywę.

“BOSKI UMYSŁ,
czyli przebudzona świadomość”

 • To propozycja dla osób będących już na ścieżce rozwoju osobistego i duchowego, które jeszcze nie zintegrowały w pełni Siebie.
 • To zbiór mojej wiedzy i doświadczeń na temat funkcjonowania umysłu oraz tego Kim Jesteśmy, gdy żyjemy w naszej pełni.
 • To praktyczny poradnik pełen inspiracji, zmuszający do refleksji nad sobą.
 • To książka, która dotyka pracy z Wewnętrznym Dzieckiem podświadomości, czyli z naszymi nieuświadomionymi programami z dzieciństwa, naszymi niewyrażonymi potrzebami i ukrytymi na dnie emocjami.
 • Ta książka przedstawia proces integracji Umysłu i Duszy, naszego ludzkiego, ziemskiego aspektu, z tym co nieuchwytne dla umysłu i jakże niepojęte.

O metodzie Embrace Therapy®

Czym jest EMBRACE THERAPY® Metoda Zmiany Perspektyw

Embrace Therapy ® ,  to proces, który w prosty i łagodny sposób pozwoli Ci dotrzeć do Twojej najwyższej ŚWIADOMOŚCI i MIŁOŚCI. Pozwoli także połączyć się z TYM zarówno na poziomie świadomym jak i podświadomym. Embrace oznacza objęcie. To głębokie zrozumienie – świadoma część – która łączy się z natychmiastową akceptacją, co skutkuje rozpuszczeniem się silnych emocji z przeszłości. To cześć podświadoma odczuta w ciele jako rzeczywiste doświadczenie, które sprawia, że zachodzi głęboka zmiana w percepcji zdarzeń z naszego życia, które kompletnie zmienia naszą perspektywę. To objęcie Miłości i Świadomości.

Proces ten wzmocni Twoją intuicję, czucie, świadomość tego Kim Jesteś i sprawi, że duchowy oraz ludzki aspekt Ciebie będą jeszcze bardziej ze sobą połączone. One już są połączone, ale zwykle o tym nie pamiętamy szukając wiele dróg. Wystarczy naprawdę “jeden click”, by o tym pamiętać i już w TYM przypomnieniu BYĆ.

Dzięki temu pojawi się naturalny dostęp do boskiej mądrości i wiedzy, które gdy jesteś w tym połączeniu, stają się Twoją naturą

 

NATYCHMIASTOWA AKCEPTACJA

 To NATYCHMIASTOWA zmiana percepcji postrzegania tej same rzeczywistości. To NATYCHMIASTOWE rozpuszczenie emocji, które połączone były z destrukcyjnymi przekonaniami. Tak. Słowo „natychmiastowe”, nie jest tu żadnym nadużyciem. Tak się po prostu dzieje!

Świadomy proces

To metoda, która łączy świadomy proces zmiany zachodzący w podświadomości. Samo wpływanie na podświadomość bez świadomego wsparcia procesu rozwojowego, jest krótkotrwałe. Tak samo jak “praca na powierzchni”, czyli stosowanie technik, metod płynących z “wiem, rozumiem”, czyli z “głowy”. One również będą krótkotrwałe w skutkach. Embrace Therapy™, łącząc świadomy proces z podświadomością, czyli zakrytą dla świadomości, z pozoru niedostępną częścią umysłu, sprawia, że poprzez akceptację pojawia się ZAUFANIE, a ono pozwala odkryć zakryte i je uzdrowić.

ROZPOZNANIE

Dzięki metodzie EMBRACE THERAPY™ nauczysz się rozpoznawać gierki umysłu, które często towarzyszą pracy z „wewnętrznym dzieckiem” podświadomości i odkryjesz dlaczego tradycyjne ukochiwanie wewnętrznego dziecka nie działa na dłuższą metę. Dowiesz się kim jest “przedszkolanka”, która przebiera się za “rodzica” i nauczysz się ją demaskować.

PRACA Z RODEM

Zobaczysz jak silna lojalność trzyma nas wobec ziemskich rodziców i dowiesz się dlaczego ta podświadoma więź się tworzy. Krok po kroku nauczysz się sobie ufać, by doświadczać bezwarunkowej miłości, czyli wolności od programów umysłu.

EMOCJE

To metoda, dzięki której poznajesz na własnej skórze czym jesteś w Esencji a czym jest umysł. To doświadczenie i połączenie Wiem + Czuję

UMYSŁ

To połączenie pracy z umysłem i duchowością, objęte świadomością i miłością. To głębokie wejście w psyche, czyli duszę – psyche z greckiego znaczy dusza, a nie umysł.

INDYWIDUALNY

PROCES

Pakiet  sesji

Czas trwania sesji: 90 minut

To podróż między 8 a 12 sesjami, czyli 12 do 36 godzin wspólnej podróży w głąb podświadomości. Do krainy kodów umysłu, czyli do kopalni skarbów, jak śmiem potocznie nazywać podświadomość.

Sesje najlepiej jest umawiać z tygodnia na tydzień, nie więcej niż 14 dni odstępu między sesjami.

Sesje w pakiecie zawierają analizę obszarów do wspólnej pracy oraz analizę zdrowia na podstawie kwestionariusza Psychobiologii, a także podsumowanie końcowe i wskazówki do samodzielnej kontynuacji na oceanie życia.

Jak działa
Embrace Therapy®?

Obejrzyj materiał aby zobaczyć przykładową sesję.

“Przez Umysł do PEŁNI,
czyli przebudzona świadomość”

Zapraszam do czytania…

 • Przez umysł do Pełni, to propozycja dla osób poszukujących Siebie. Osób poszukujących klucza, bo przecież odpowiedzi i tak są w każdym z nas. Jednak często brak nam inspiracji, TEJ chwili na zatrzymanie, na pytanie…
 • Książka podzielona jest tematycznie na pięć obszarów: Ja, Zdrowie, Obfitość, Relacje i Świadomość, dlatego łatwo się po niej poruszać.
 • Jest zbiorem wiedzy oraz doświadczeń na temat umysłu i naszej boskiej istoty.
 • To praktyczny poradnik pełen inspiracji zapraszający do refleksji nad sobą. Nad istotą tego Kim rzeczywiście Jesteśmy.

Co mówią osoby po sesjach:

Jest to piękna technika obejmowania świadomością przyczyny i podłoża brakującego w nas elementu. Bez ograniczeń poddałam się procesowi i widzę realne zmiany w jakości mojego życia. Z trzęsącego się kłębka nerwów stałam się zrelaksowaną, wspaniałą Sobą. I to jest cudowne. Wzrosła moja uważność . Zdobyłam wiedzę, instrukcję samoobsługi. Wyłapuję gierki, którymi wciąż zagrywa niestrudzony Umysł. I nauczyłam się nieidentyfikowalna z nim. Teraz to wydaje się takie proste!

Justyna

Śledziłam Dagmarę najpierw na jej włoskim portalu zanim się z nią skontaktowałam. Pracowałam już od pewnego czasu nad sobą, czytałam wartościowe książki, uczestniczyłam w zajęciach dot. Wewnętrznego Dziecka ale nadal kręciłam się w kółko z pewnymi emocjami. Dodatkowo czułam frustrację związaną z brakiem spełnienia zawodowego i kompletnym chaosem w mojej głowie. To co mówiła Dagmara, rezonowało ze mną w 100%. Przyciągała mnie jej mądrość i doświadczenie. Zdecydowałam się na sesje 1:1 gdyż chciałam wreszcie opowiedzieć moją historię i dać sobie jak najlepszą opiekę, “szytą na miarę”. Nie pomyliłam się w moim wyborze. Dagmara jest wspaniałym Przewodnikiem, który najpierw słucha, następnie tłumaczy a w końcu pokazuje drogę wyjścia. Łączy teorię, niezbędną do zrozumienia umysłu, z praktyką swojej autorskiej metody Embrace, dzięki której zmienia się spojrzenie na największą nawet traumę.  Odpadają iluzje i fałszywe przekonania. Dagmara pomaga wstać na nogi, daje kompas i narzędzia by iść dalej samemu. Rodzi się głęboka wiara w Siebie, we własne siły. Przypominają się zapomniane talenty. Znika strach przed działaniem.
Jak mogłabym podsumować moją “pracę” z Nią? Pomogła mi przede wszystkim ZROZUMIEĆ kim NIE JESTEM by następnie POCZUĆ KIM JESTEM w mojej Esencji. Zaczęły  pojawiać się pomysły, uwolniła się kreatywność. Wiem, że cokolwiek zaplanuję to będzie słuszne a ograniczyć mogą mnie tylko moje własne przekonania. Ale ja już wiem jak to zmienić.
Daga Kochana, jestem Ci niezmiernie wdzięczna za Twoją mądrość i miłość i za to, że dzielisz się nimi ze światem

Anna

W razie wątpliwości napisz do mnie na Facebooku

5Ceny obowiązujące w 2021 roku

1 SESJA Embrace Therapy ® 

PLN 990

 • Dni, w których prowadzę sesje to czwartki i piątki w godzinach 9:00 – 16:00
 • Wywiad
 • Rozpoznanie Kodów Podświadmości
 • Sesja Embrace Therapy® lub/i konsultacja 
 • na życzenie Klienta sesja może być nagrana

Czas trwania: 90 min

 

Ceny obowiązujące w 2021 roku

PAKIET 8 SESJI Embrace Therapy ® 

PLN 6900

8 SESJI W CENIE 7

 Pakiet 8 sesji składa się z:

 • wywiadu oraz ustalenia strategii pracy. 
 • ustalenia obszarów najbardziej wymagających pracy
 • sesji Embrace Therapy®
 • bieżących wniosków
 • podsumowania pracy 
 • Przewodnika do pracy własnej i materiałów
 • na życzenie Klienta, sesje mogą być nagrywane

Czas trwania: 90 min

 

Wszystkie płatności są zabezpieczone Certyfikatem SSL służącym do bezpiecznych transakcji na mojej stronie.
Po dokonaniu wpłaty wystawiam fakturę, którą otrzymasz automatycznie na maila na wpisane przez Ciebie dane.
Geolokalizacja Google, rozpoznaje czy opłata jest w złotówkach czy w innej walucie danego kraju.

Sesje odbywają się online, i na życzenie klienta mogą być nagrywane – dotyczy pakietu sesji.

Nazywam sie Dagmara Szymańska. Od ponad 10 lat jestem Terapeutą i Coachem oraz autorem kursów rozwojowych, ksiażek, a tekże twórcą innowacyjnej Metody Zmiany Perspektyw Embrace Therapy®. 

Jestem równiez założycielem Szkoły Terapii Holistycznej i Wielowymiarowej zwanej Akademią Embrace.

Metoda Embrace Therapy® łączy pracę z tym co podświadome z poziomu “wewnętrznego dziecka”, co słabe, automatyczne, instynktowne, z tym co BOSKIE w ujęciu holistycznym, dające MOC, OBFITOŚĆ I PEŁNIĘ.

Przez ponad dekadę uczę ludzi jak doświadczać swojej PEŁNI jako naturalnego stanu, OBFITOŚCI, jako natury życia, oraz jak wyzwolić pełen POTENCJAŁ, który jest źródłem nieograniczonych możliwości. Źródłem MOCY każdego z nas.

Uczę jak SAMODZIELNIE kreować taką jakość życia, w której podstawą są zaufanie, harmonia, miłość i szacunek do samego siebie i drugiego człowieka. 

Pracuję w nurcie psychologii transpersonalnej, która postrzega człowieka jako istotę wielowymiarową, czyli cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową.

Dzielę się mapą, z tymi, którzy mnie o nią pytają – to droga którą najpierw sama przeszłam.
Pokazuję zasadzki i niebezpieczeństwa jakie czekają na drodze Powrotu do Siebie.
Uczę jak skutecznie omijać przeszkody umysłu, oraz jak sprawić by stał się on naszym najlepszym przyjacielem w drodze do odkrycia prawdziwego JESTEM.

Z miłością,

Dagmara Szymańska