To najlepsza decyzja z możliwych jeśli pragniesz żyć pełnią życia w miłości i świadomości siebie..

Sesje indywidualne

To 6 miesięczny, unikatowy i autorski program na drodze do wymarzonej jakości życia.

Podczas 6 miesięcznego procesu
doświadczysz także sesji metodą Embrace Therapy®, której jestem Autorem i której uczę innych Ekspertów na Akademii Teraputy Embrace Therapy.

Czym jest

Indywidualny Proces 1:1?

 

Dla ceniących
PODRÓŻ USZYTĄ NA MIARĘ

Jeżeli wolisz podróż indywidualną w całości skierowaną na Twoje potrzeby zapraszam na:

(Program autorski|online)

01

Pierwszym krokiem naszych spotkań jest ustalenie KIERUNKU I ZOBACZENIE WIELKIEGO OBRAZU, jaki zamierzasz osiągnąć po naszych spotkaniach.

Następnie wskazanie źródła tego, z czym się borykasz na ten moment.

Ale myślę, że tym, co najważniejsze podczas tych spotkań, to wydobycie Twojego potencjału, abyś mogła doświadczyć Twojej sprawczości, odnaleźć w Sobie tę Magiczną Różdżkę, której często szukasz w innych ludziach, łącznie ze mną. To droga do samopoznania tego, Kim naprawdę Jesteś i do nauczenia się bycia niezależną i samowystarczalną wobec słabości umysłu.

02

Podczas naszej wspólnej podróży będę dla Ciebie nie tylko Coachem czy Terapeutą Embrace Therapy®, ale będę przede wszystkim PRZYJACIELEM, PRZEWODNIKIEM, Kobietą taką jak TY, z tą różnicą, że wiem jak Ci pomóc.

Wieloletnie doświadczenie w pracy z umysłem pozwala mi wskazać źródło i korzenie problemów oraz   wewnętrznych konfliktów, aż po aktywowanie Twojej MOCY w odnalezieniu ścieżki, która prowadzi do życia w Koherencji Serca i Umysłu. Do życia w jego Obfitości, Miłości i Pełni.

 

03

Z jednej strony, to podróż przez programy umysłu, przez przekonania, którymi nasiąknęliśmy w dzieciństwie,  do ich rozpoznania, uznania, akceptacji i ukochania.

Z drugiej zaś strony, to podróż, podczas której uczysz się zaufania do siebie, uważności, akceptacji, cierpliwości i miłości.

Istotą 6 miesięcznego procesu jest DROGA oraz wydobycie Twojej Kobiecej MOCY i realizacja Twojego celu z jakim przystąpiłaś do pracy ze sobą  z moim wsparciem. 

Sesje Embrace Therapy® pomagją w całym procesie OBJĄĆ MIŁOŚCIĄ I ŚWIADOMOŚCIĄ  trudne, skonfliktowane w nas, bolesne, albo wręcz wydające się nie mieć wyjścia wydarzenia lub sytuacje. 

Podczas wspólnej podróży prowadzę Cię łącząc moje doświadczenie oraz kompetencje Coacha & Terapeuty Embrace Therapy®

04

Praca ze mną, to nie typowa praca Coachingowa lub Terapeutyczna. Tajemnica nie tkwi także w indywidualnym podejściu. To co mnie wyróżnia, to mój autorski program w połączeniu w sesjmi Embrace Therapy® , który jest gwarancją trwałych i szybkich rezultatów.

Samoświadomość i zaufanie do siebie, które poszerzasz podczas sesji, jest esencją procesu pracy indywidualnej.

Daje Ci to umiejętność znalezienia rozwiązań w sytuacjach patowych, tzw. bez wyjścia. Nagle coś, co zaburzało Twój sen, spokój, radość zmienia całkowicie swoje znaczenie, a Ty wracasz do swojej harmonii.

Pamiętaj proszę, że podczas sesji Embrace Therapy®, Terapeutą jest sama Miłość. 

 

Jaki jest sens i cel takiej pracy?

Na pytanie o sens odpowiem tak:

Jak dla mnie, wszystko, co zmierza do poprawy jakości naszego życia, ma SENS.

Wszystko, co zmierza do odkrycia tego, Kim Jesteśmy, jako Boskie Istoty, które są źródłem wszelkiej obfitości same z siebie.

Odkrycie tego co zakryte pod kotarą niedojrzałego umysłu, fakt, na początku może sprawić pozorny ból i wywołać nawet bunt.

To dlatego mówię, że PRAWDA NIE BOLI, ALE BOLI ODPADANIE ILUZJI.

Ale gdy podchodzimy do rozwoju jak do procesu, jak do stałego związku, a nie do jednorazowej przygody, wówczas podróż do siebie staje się prawdziwą frajdą. Efekty tej drogi, stają się najlepszą motywacją do rozkoszowania się tą przygodą.

Jeśli pytasz mnie o cel, to odpowiem tak…

Uważam, że celem nadrzędnym dla każdego z nas jest odkrycie Prawdy o Sobie.

O tym Kim Jesteśmy.

I nawet jeśli przychodzą na proces Kobiety, które na pierwszy rzut oka mają problemy w związkach, nie mogą znaleźć partnera, ciągle wpadają jak “z deszczu pod rynnę”, boją się samotności, boją się, że nie zdążą z urodzeniem dziecka “na czas”, cierpią po rozstaniu, po zdradzie…mają trudności ze snem, są zadbane i przedsiębiorcze, ale ciągle mają poczucie niedostatku i braku spełnienia… to wszystkie ONE mają jeden wspólny mianownik:

SZUKAJĄ MIŁOŚCI, ale robią to “poza sobą”.

A tajemnica tkwi w zmianie kierunku INSIDE. DO SIEBIE.

Dopiero wtedy dzieje się prawdziwa MAGIA w życiu “na zewnątrz”. Wtedy mamy upragniony cudowny OUTSIDE.  

“Prawda nie boli,
boli odpadanie iluzji”

Co otrzymasz w ramach Indywidualnego Programu?

Pakiet Indywidualnych
90 minutowych Sesji
przez 6 miesięcy
co tydzień / online ♥

Indywidualne dopasowanie
materiałów i narzędzi
do pracy własnej pomiędzy sesjami ♥

Stałą możliwość
kontaktowania się ze mną
między sesjami, abyś czuła się bezpiecznie i zaopiekowana,
gdy pojąwią się trudności ♥

Dodatkowo Bonusy

Materiały
z Programów Grupowych ♥

Medytacje ♥

Detox prowadzony na zakończenie procesu ♥

Sam proces jest transformacją,
a metoda, której używam pochodzi od samej Miłości.

To nie przypadek, że nasze drogi się zeszły.

Pracuję z Kobietami, które są świadome, zdecydowane i wewnętrznie gotowe do tego, aby zainwestować z totalną zmianę. Jako Coach prowadzę do osiągnięcia zamierzonego rezultatu. Nie skupiam się na przekonywaniu i sztucznym generowaniu potrzeb.

Mam pełną świadomość, że to nie jest banalna decyzja. W końcu powierzasz mojemu prowadzeniu i wsparciu Twoje życie. 

Może być i tak, że uznam, że nie jestem Ci w stanie pomóc, wówczas nie podejmę się tej wspólnej drogi, ale pomogą Ci wybrać właściwy kierunek dla rozwiązania Twojej potrzeby.

Wszystkie płatności są zabezpieczone Certyfikatem SSL służącym do bezpiecznych transakcji na mojej stronie. Po dokonaniu wpłaty wystawiam fakturę, którą otrzymasz automatycznie na maila na wpisane przez Ciebie dane. Geolokalizacja Google, rozpoznaje czy opłata jest w złotówkach czy w innej walucie danego kraju.

Prowadzę także krótsze PAKIETY SESJI 1:1 & KONSULTACJE

Prowadzę także krótsze Pakiety Sesji Indywidualnych: 1, 2 i 3 miesięczne. Są to 1,5h spotkania online 1:1, podczas których rozwiązujemy problem z danego obszaru, a nie holistycznie z całości życia.

Sprawdź szczegóły.

Konsultacja jest jak Pogotowie Ratunkowe, czyli jest szybkim i doraźnym wsparciem, plsterkiem na ranę, jednak nie likwiduje przyczyny bólu. Konsultacja trwa 90 minut. Po konsultacji nie otrzymujesz żadnych materiałów do pracy.

W celu umówienia się na Konsultację lub na Pakiet Sesji 1:1, napisz do mnie na maila: kontakt@dagmaraszymanska.pl i opisz w kilku zdaniach z jakim palącym tematem chcesz popracować.

TESTIMONIALS

Co mówią o mojej pracy?

Dzięki Twoim sesjom 1:1 udało mi się odkryć ogrom blokad w moim życiu, a dzięki temu zaczynam fruwać na skrzydłach Boga. Czuję inaczej, widzę inaczej, tak jakbym miała założone wielkie okulary poszerzonej świadomości, w których widzę świat w całkiem innych barwach.. w barwach Miłości, Obfitości Zdrowia i Radości..
To dzięki Tobie i Twoim warsztatom oraz spotkaniu 1 :1 oraz Twojej metodzie Embrace Therapy stałam się w końcu w 100 % dojrzałą i odpowiedzialną, dorosłą kobietą, a nie tylko rozkapryszonym, bo nieakceptowanym dzieckiem.
To, co zrobiłaś dla mnie oraz to, co robisz dla innych jest ogromnym darem dla Świata.
Bardzo Ci za to dziękuję. Dziękuję również, że odkryłam pasję w sobie, znalazłam cele, których do tej pory nigdy nie widziałam.. Odnalazłam Siebie i już teraz wiem i czuję całą sobą.. że Jestem Bogiem…
DZIĘKUJĘ”
Marta

Śledziłam Dagmarę najpierw na jej włoskim portalu, zanim się z nią skontaktowałam. Pracowałam już od pewnego czasu nad sobą, czytałam wartościowe książki, uczestniczyłam w zajęciach dot. Wewnętrznego Dziecka, ale nadal kręciłam się w kółko z pewnymi emocjami. Dodatkowo czułam frustrację związaną z brakiem spełnienia zawodowego i kompletnym chaosem w mojej głowie. To, co mówiła Dagmara, rezonowało ze mną w 100%. Przyciągała mnie jej mądrość i doświadczenie. Zdecydowałam się na sesje 1:1 gdyż chciałam wreszcie opowiedzieć moją historię i dać sobie jak najlepszą opiekę, “szytą na miarę”. Nie pomyliłam się w moim wyborze. Dagmara jest wspaniałym Przewodnikiem, który najpierw słucha, następnie tłumaczy a w końcu pokazuje drogę wyjścia. Łączy teorię, niezbędną do zrozumienia umysłu, z praktyką swojej autorskiej metody Embrace, dzięki której zmienia się spojrzenie na największą nawet traumę.  Odpadają iluzje i fałszywe przekonania. Dagmara pomaga wstać na nogi, daje kompas i narzędzia, by iść dalej samemu. Rodzi się głęboka wiara w Siebie, we własne siły. Przypominają się zapomniane talenty. Znika strach przed działaniem.
Jak mogłabym podsumować moją “pracę” z Nią? Pomogła mi przede wszystkim ZROZUMIEĆ kim NIE JESTEM by następnie POCZUĆ KIM JESTEM w mojej Esencji. Zaczęły  pojawiać się pomysły, uwolniła się kreatywność. Wiem, że cokolwiek zaplanuję, to będzie słuszne, a ograniczyć mogą mnie tylko moje własne przekonania. Ale ja już wiem jak to zmienić.
Daga Kochana, jestem Ci niezmiernie wdzięczna za Twoją mądrość i miłość i za to, że dzielisz się nimi ze światem

Anna

Jest to piękna technika obejmowania świadomością przyczyny i podłoża brakującego w nas elementu. Bez ograniczeń poddałam się procesowi i widzę realne zmiany w jakości mojego życia. Z trzęsącego się kłębka nerwów stałam się zrelaksowaną, wspaniałą Sobą. I to jest cudowne. Wzrosła moja uważność. Zdobyłam wiedzę, instrukcję samoobsługi. Wyłapuję gierki, którymi wciąż zagrywa niestrudzony Umysł. I nauczyłam się nieidentyfikowalna z nim. Teraz to wydaje się takie proste!

Justyna

O mnie

Dagmara Szymańska

Nazywam się Dagmara Szymańska.

Jestem autorką metody Embrace Therapy®.

Od ponad 12 lat także life Coachem, duchowym mentorem oraz autorem książek.

Pomagam kobietom w powrocie do ich wewnętrznej harmonii, źródła i miłości. Robię to poprzez poszerzanie i pogłębianie samoświadomości, rozpoznając to, co pod-świadomie skrzętnie skrywane przez nasz umysł.

Jako Coach i Terapeuta prowadzę kobiety zwykle w jakimś trudniejszym etapie ich życia. Specjalizuję się głównie w obszarach relacji damsko-męskich, energii kobiecej i męskiej, oraz w pracy z Wewnętrznym Dzieckiem podświadomości i poszerzaniem Boskiej świadomości JA JESTEM.

Mając 12 letnie doświadczenie osobsite, zawodowe i duchowe prowadzę holistycznie i wielowymiarowo, ale przede wszystkim pracuję metodą, która sama do mnie “przyszła”, choć jej wcale nie szukałam.

 

Metoda EMBRACE THERAPY® powstała, dzięki niewytłumaczalnemu racjonalnie boskiemu podłączeniu do samego Źródła, którego doświadczyłam jako Łaska.

Spłynęła ONA do mnie w lipcu 2017 roku podczas sesji z Patrizią – włoską klientką.

Embrace Therapy® stała się dzięki temu, iż sama mnie “wybrała” autorską metodą, którą dzielę się ze światem poprzez rozwój Akademii Teraputy Embrace Therapy®, w której osobiście przygotowuję Terapeutów do pracy tą metodą.

MetodA EMBRACE THERAPY® została przebadana Metodą Easy BioFeedbacku (EEG) z wykotzystaniem zapisu wszystkich 8 fal mózgowych, a wyniki tego badania, zaskoczyły nawet samych badających:

„Dagmaro, serdecznie dziękujemy za to niezwykłe doświadczenie Embrace Therapy +Easy Biofeedback dwie niezwykłe metody, które łączy wspólna droga. Easy Biofeedback to metoda regulacji fal mózgowych za pomocą siły własnego umysły, siły woli. Podczas treningu na głowie, w odpowiednie miejsca mamy podłączane elektrody. Jest to całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Zadaniem trenującego jest sterowanie grami komputerowymi za pomocą siły własnego umysłu, przy użyciu zapisu fal mózgowych. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie obniżyć poziom stresu (HiBeta) podwyższyć relaksację (Alfa) i wzmocnić koncentrację (Beta 1) lub uważności (SMR). To wszystko standardowo jesteśmy w stanie osiągnąć po 15/30 spotkaniach.
To co działo się przez ostatnie dwa dni zaskoczyło cały zespół HPM.
Zauważyliśmy znaczący spadek poziomu stresu (HiBeta i Beta-2), podwyższenie poziomu relaksacji (Alfa), a to co nas najbardziej zaskoczyło, to bardzo duży spadek fali Gamma (emocje, które nosicie w sobie odpuszczały).
Gamma była też wyraźnie widoczna podczas przysłowiowego “KLIKU”.
W tym momencie był widoczny ważny potencjał Gamma.
Po sesji Embrace Therapy nasz mózg zdecydowanie lepiej działa i funkcjonuje. Jest spokojny, wyciszony, odprężony, mamy zredukowany poziom stresu, a nasze emocje są ujarzmione. Nasz mózg pracuje prawidłowo.
HPM jest niezmiernie wdzięczna za możliwość uczestniczenia w tym przedsięwzięciu, które pokazało pracę naszego mózgu przed sesją Embrace, w trakcje prowadzenia sesji i tuż po jej zakończeniu. Zdecydowanie możemy powiedzieć, że to działa.
Dziękujemy, również za możliwość niestandardowego zastosowanie Easy Biofeedback, to doświadczenie otwiera nam drogę na inne możliwości treningu i wykorzystania Easy Biofeedback w niestandardowy sposób. Zespół HPM 🧠🧠😎😎

Pragnę by EMBRACE THERAPY® objęła swoją magią cały świat. I wierzę, że tak właśnie będzie. Właściwie już jest.

Metoda Embrace Therapy® łączy pracę z tym co podświadome z poziomu „wewnętrznego dziecka”, co słabe, automatyczne, instynktowne, z tym co BOSKIE w ujęciu holistycznym, dające MOC, OBFITOŚĆ, PEŁNIĘ i HARMONIĘ.

Embrace Therapy® to metoda, do której człowiek potrzebuje gotowości z poziomu umysłu i otwartosci serca. Embrace Therapy® nie jest plasterkiem na ranę czy pogotowiem ratunkowym. Jest natomiast przepiękną podróżą do swojej ISTOTY dzięki odwróconemu i unikatowemu paradygmatowi pracy z Wewnętrznym Dzieckiem Podświadomości.

Masz pytanie?

Napisz do mnie